NTZS

Miha Homan
pic
Podatki o igralcu
Id 3724
Št. tekmovalne izkaznice 007/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 14 12 2280 2280
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 3:0 9:0
pic Miha Belak 1:0 3:1
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic May Bočko 1:1 5:3
pic Aljaž Brezovnik 1:1 4:3
pic Bor Brodnjak 0:8 12:24
pic Luka Čačić Blažek 1:3 5:9
pic Jure Čampa 0:1 0:3
pic Uroš Cerar 2:2 9:10
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:2 4:7
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:1
pic Mitja Erzetič 3:2 12:7
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 6:0 18:7
pic Mark Gazvoda 0:4 1:12
pic Timi Gider 0:1 2:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 1:3
pic Matija Gorup 0:1 0:3
pic David Grad 1:0 3:1
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:1
pic Rene Hedl 3:1 10:3
pic Domen Hohnjec 0:2 1:6
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Tine Ivančič 0:1 0:3
pic Urban Janc 1:1 4:5
pic Martin Janežič 1:0 3:2
pic Primož Jazbič 0:1 1:3
pic Janez Jedlovčnik 0:5 5:15
pic Timotej Jerina 0:2 3:6
pic Jošt Jevšnikar 0:1 1:3
pic Luka Jokič 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 1:2 7:8
pic Ji Kejun 1:0 3:2
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 4:3 14:13
pic Roj Klopčič 2:0 6:3
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 1:3
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 1:5 7:16
pic Jure Kraker 0:5 0:15
pic Urban Kralj 2:0 6:3
pic Jan Krč 1:2 4:6
pic Tilen Križanec 1:0 3:0
pic Lan Krmelj 1:0 3:1
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Jaka Kumar 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:3 0:9
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:1 3:5
pic Alin Lesnik 0:1 0:3
pic Lovro Lešnik 1:0 3:2
pic Črt Likozar 2:0 6:2
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Dominik Maček 1:2 5:7
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:1 4:3
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 0:3 1:9
pic Aleksandar Miščević 2:2 7:8
pic Filip Miščević 6:0 18:7
pic Zak Murko Koblar 1:1 3:4
pic Maj Murn 1:0 3:1
pic Filip Mušić 4:2 14:11
pic Vid Nared 0:1 1:3
pic Jakob Narobe 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:4 2:12
pic Igor Novel 1:0 3:2
pic Žiga Oblak 1:0 3:0
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 0:1 1:3
pic Blaž Pandev 1:2 5:7
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:1
pic Brin Peperko 2:0 6:3
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:2
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:5
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Anže Pišlar 1:0 3:0
pic Lovro Plahanc 1:0 3:1
pic Vitan Plajnšek 3:0 9:2
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Filip Pokrivač 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 4:1 13:4
pic Sven Pucihar 2:0 6:2
pic Bine Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Anže Rogelj 3:0 9:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 5:4 16:16
pic Nel Savšek Pintarič 2:0 6:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 3:0 9:2
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Vito Simič Pušnik 1:0 3:0
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 2:0 6:0
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:2
pic Jan Širec 1:0 3:2
pic Jaka Škofljanc 3:0 9:2
pic Aljaž Škufca 2:1 7:5
pic Matic Slodej 0:3 1:9
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Uroš Tit Špehar 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 3:2 10:11
pic Tijan Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:2
pic Žan Šuligoj 0:1 0:3
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 1:0 3:2
pic Nejc Titan 3:0 9:1
pic Viktor Tkalec 0:1 1:3
pic Drago Torkar 1:1 4:3
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Timo Urbas 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 1:1 4:3
pic Matic Vertuš 2:0 6:1
pic Žan Vidmar 2:0 6:3
pic Žiga Vidmar 2:0 6:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:5 0:15
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Luka Žagar 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 2:1 7:4
pic Alain Zboržil 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 3:0 9:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:2 1:6
pic Tej Zupanec 0:3 1:9
Skupaj: 170:128 589:503
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2022/2023 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2021/2022 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2020/2021 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2019/2020 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
12. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
33. - 42. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
10. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
10. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
13. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
20. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,8,-7,-3 1:3 28:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 8,-9,9,4 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl 5,1,5 3:0 33:11
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Inter Diskont II
10. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,-10,7,6 3:1 43:32
7. tekma pic Jan Pajntar Gorica 5,-9,-8,-9 1:3 37:38
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-5,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 5,-9,-8,-8 1:3 36:38
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Inter Diskont II
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -2,-7,9,6,7 3:2 42:44
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,-7,-7 0:3 21:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Mura Sobota II : Inter Diskont II
7. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II -6,-7,7,-11 1:3 35:42
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 8,-9,11,5 3:1 44:35
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-10,-1 0:3 15:34
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -4,4,7,9 3:1 37:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 -5,10,9,6 3:1 39:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krmelj Škl 6,8,-11,1 3:1 44:28
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Melamin : Inter Diskont II
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 9,9,11 3:0 35:29
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Inter Diskont II
10. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-3,8,-9 1:3 30:41
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -2,8,-8,-7 1:3 28:41
3. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,10,-7,-5 1:3 30:43
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,-7,-9,7,5 3:2 49:43
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,-5,-10,-7 1:3 33:39
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 8,-9,4,-5,-9 2:3 45:45
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja ZIT I
7. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -3,-9,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja ZIT I 7,-10,-9,9,9 3:2 52:48
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -4,-4,-7 0:3 15:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -8,17,-7,-1 1:3 35:50
4. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 9,1,7 3:0 33:17
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -9,5,7,6 3:1 42:29
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
7. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,11,7 3:0 35:26
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 4,8,6 3:0 33:18
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 7,-13,4,7 3:1 46:33
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-6,-9 0:3 20:33
5. tekma pic Žan Simončič SU 11,9,2 3:0 35:22
3. tekma pic Jaka Škofljanc SU -9,8,5,4 3:1 42:28
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
3. tekma pic Saša Obradović Maribor 3,7,3 3:0 33:13
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
4. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 7,10,8 3:0 34:25
2. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin 4,9,4 3:0 33:17
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja ZIT II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -5,-8,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -4,-5,-4 0:3 13:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Arrigoni II
1. tekma pic Igor Novel Arrigoni II -4,2,7,-10,6 3:2 47:38
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Logatec
7. tekma pic Jaka Sedej Logatec 10,6,5 3:0 34:21
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,-8,-7,-7 1:3 33:40
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 6,-8,-9,-12 1:3 40:42
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-8,-11,7,9 3:2 52:48
Top, 6. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -12,7,7,5 3:1 45:33
Top, 5. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men -7,-6,9,7,-17 2:3 52:57
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,9,-7,-6,-8 2:3 43:48
Top, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,3,-7,4 3:1 40:23
Top, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,-7,-10,9,9 3:2 50:47
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Gorica
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,-10,-9 0:3 23:34
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,7,8 3:0 33:22
4. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,6,-5,-11 1:3 33:41
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,9,-7,5 3:1 40:34
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Vrtojba
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 10,5,6 3:0 34:21
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 11,6,-6,9 3:1 41:37
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 6,-6,-9,-1 1:3 27:39
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 5,6,-8,9 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Žal 9,6,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 9,9,-8,12 3:1 44:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU 7,3,7 3:0 33:17
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Inter Diskont II : Mura Sobota II
9. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 9,4,9 3:0 33:22
7. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II 15,8,-10,-6,-6 2:3 50:57
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 3,9,4 3:0 33:16
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 10,7,-8,2 3:1 42:30
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
9. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-8,-8,4,-10 2:3 48:47
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-11,-2 0:3 19:35
2. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl 6,-9,-10,7,8 3:2 52:44
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,7,5 3:0 33:19
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
5. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 5,9,8 3:0 33:22
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,8,3 3:0 33:14
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -11,8,-9,11,11 3:2 57:54
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Melamin
5. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,4,2 3:0 33:9
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 4,2,1 3:0 33:7
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Vrhnika
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,2,5 3:0 33:15
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 6,-5,7,-7,5 3:2 45:40
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 12,2,9 3:0 36:23
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,-5,8,9,-8 2:3 38:50
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Luka Pšenič Žal -6,-6,5,-5 1:3 28:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Žal 8,-8,-11,-6 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt -8,-7,5,7,2 3:2 48:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -12,8,6,9 3:1 45:37
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Inter Diskont II
7. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 1,-4,6,7 3:1 37:25
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,-7,9,8 3:1 40:37
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -4,10,4,3 3:1 38:28
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,-5,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-8,-10 0:3 27:34
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Adam Rakun Men -7,9,-9,-11 1:3 38:44
Top, 6. krog pic Roj Klopčič PPR -3,7,-5,11,4 3:2 43:44
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-8,11,10 3:1 44:41
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-10,7,-8,-9 2:3 49:48
Top, 3. krog pic Jan Kromar Men 4,7,-6,11 3:1 41:33
Top, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 9,3,9 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,-10,-11,14,9 3:2 59:54
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Miščević Vrt 6,5,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S -7,11,-7,-6 1:3 33:44
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-13,7,4,3 3:2 50:40
Top, 4. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 10,-10,-9,-4 1:3 35:44
Top, 3. krog pic Brin Peperko K-S 4,-10,9,8 3:1 43:33
Top, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 5,8,-10,3 3:1 43:28
Top, 1. krog pic Rene Hedl Sav 4,8,10 3:0 34:22
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -6,-9,8,-2 1:3 28:41
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 11,-8,9,9 3:1 43:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -4,-5,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 9,8,8 3:0 33:25
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt -7,4,-7,11,-5 2:3 43:48
Finalni del, 2. krog pic Timo Urbas PPR 5,-5,1,5 3:1 38:22
Finalni del, 1. krog pic Maks Maček ŠNT 3,8,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Kelhar Men 6,5,5 3:0 33:16
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Inter Diskont II : Vesna II
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 10,-10,-10,6,4 3:2 54:44
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 7,6,7 3:0 33:20
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-7,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 11,-9,8,3 3:1 44:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,6,7,-8,-9 2:3 46:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 00,0 3:0 33:0
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -8,7,8,9 3:1 41:35
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -1,-7,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 4,8,5 3:0 33:17
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -6,-1,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja I ZIT -9,-9,-7 0:3 25:33
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 11,-4,7,-10,6 3:2 49:47
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -7,-6,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Filip Margon Arrigoni 9,4,5 3:0 33:18
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
6. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 7,5,3 3:0 33:15
3. tekma pic Jaka Rutar Mengeš II 8,7,5 3:0 33:20
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 6,-9,-8,3,8 3:2 50:39
6. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 6,3,7 3:0 33:16
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,-10,9,-9 1:3 34:43
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Cirkovce
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-7,5,-2 1:3 24:38
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce 8,-8,16,-8,4 3:2 56:50
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Sobota II
9. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -5,-7,-6 0:3 18:33
7. tekma pic Dominik Maček Sobota II -4,4,8,9 3:1 37:32
6. tekma pic Nejc Titan Sobota II 5,6,0 3:0 33:11
3. tekma pic Dominik Maček Sobota II -8,-5,-8 0:3 21:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
8. tekma pic Matic Vertuš Krka 8,7,-10,10 3:1 44:37
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka 5,10,7 3:0 34:22
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -6,10,-4,-7 1:3 29:43
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -7,-7,-5 0:3 19:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Gašper Ekart Maribor 8,-6,7,9 3:1 39:35
1. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 4,8,8 3:0 33:20
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
9. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -10,8,2,-8,9 3:2 51:42
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 13,7,-9,9 3:1 46:40
6. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -4,-4,-9 0:3 17:33
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -3,-7,-10 0:3 20:34
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja V
6. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 3,5,10 3:0 34:18
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 7,8,5 3:0 33:20
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Preserje
6. tekma pic Ažbe Rogelj Preserje 2,3,1 3:0 33:6
3. tekma pic Anže Rogelj Preserje 4,6,7 3:0 33:17
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Tijan Malić Logatec 5,8,4 3:0 33:17
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -7,8,-9,-6 1:3 33:41
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 5,5,10 3:0 34:20
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -6,-10,8,-5 1:3 32:42
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Brin Peperko K-S 7,2,-3,-9,6 3:2 45:37
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt 8,-9,-11,5,9 3:2 53:46
Top, 5. krog pic Rene Hedl Sav -9,-4,6,-2 1:3 26:39
Top, 4. krog pic Filip Mušić K-S 8,8,9 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 9,6,-11,10 3:1 45:38
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 8,-7,-5,-4 1:3 27:41
Top, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 10,-9,-2,-7 1:3 30:43
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-5,-4 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 9,-7,-11,4,3 3:2 51:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pšenič Sav 8,-9,8,6 3:1 42:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 8,4,5 3:0 33:17
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Vesna II : Inter Diskont II
9. tekma pic Mark Dimnik Vesna II 7,-8,9,7 3:1 41:34
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -9,8,2,-7,-7 2:3 45:43
4. tekma pic Martin Janežič Vesna II 9,-6,-8,8,7 3:2 47:46
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -8,-6,8,-8 1:3 33:41
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 7,-5,7,-8,-6 2:3 41:47
Finalni del, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -7,6,11,5 3:1 42:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 -8,9,4,4 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Belina Mb - ZM 2,4,5 3:0 33:11
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : B2 I Bendl
6. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl -5,-7,-6 0:3 18:33
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,-4,-7,-8 1:3 31:43
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
9. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 6,-9,-3,-10 1:3 33:40
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,8,-5,-8,-6 2:3 41:47
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -8,6,-9,7,8 3:2 50:43
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,-5,8,-1,-5 2:3 33:49
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Inter Diskont II
8. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -6,-4,-2 0:3 12:33
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-1,-7 0:3 13:33
5. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 8,9,12 3:0 36:29
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -3,-3,-6 0:3 12:33
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Inter Diskont II
10. tekma pic Luka Žagar Sobota II 8,8,-12,9 3:1 45:39
6. tekma pic Nejc Titan Sobota II 6,8,-6,7 3:1 39:32
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -5,-9,9,-10 1:3 35:43
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,13,-6,-7 1:3 33:46
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S 6,-9,8,11 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men 7,-6,-3,-7 1:3 27:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Sušnik Ili 8,11,10 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 11,8,-10,11 3:1 47:42
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 5,6,-5,6 3:1 38:28
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 5,6,-9,8 3:1 42:30
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,10,10 3:0 35:29
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Inter Diskont II
5. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 11,1,7 3:0 35:19
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 8,-6,1,6 3:1 39:26
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -8,-9,-5 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -6,-7,10,8,3 3:2 47:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 9,-10,9,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Pišlar Arr 3,2,1 3:0 33:6
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-8,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,7,-7,-7,9 3:2 47:45
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -2,10,-11,-8 1:3 33:45
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,8,5 3:0 33:19
2. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 12,-1,-10,7,7 3:2 47:49
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja II -6,5,-14,-4 1:3 35:43
2. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II 12,4,9 3:0 36:25
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -6,5,-2,-5 1:3 24:38
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Bor Klešnik Ves -11,9,9,5 3:1 44:36
Top, 6. krog pic Urban Janc Ljub -7,8,8,-8,8 3:2 48:46
Top, 5. krog pic Nejc Zavasnik Sav -10,10,-4,-8 1:3 34:44
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Sav 7,8,-8,-9,-8 2:3 47:48
Top, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir 9,-8,8,-5,4 3:2 46:43
Top, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -10,-8,5,-8 1:3 37:39
Top, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log -9,7,10,-6,10 3:2 50:49
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -3,-3,9,-6 1:3 23:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -6,-9,-1 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav 9,9,-8,5 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 9,5,-6,8 3:1 39:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 9,-8,-8,-8 1:3 35:42
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,4,-8,12 3:1 44:36
Finalni del, 1. krog pic Rene Hedl Sav 13,8,7 3:0 37:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijan Stanjko B2 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 7,5,7 3:0 33:19
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -8,-12,-7 0:3 27:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,-6,9,-8 1:3 32:42
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,5,-7,-6 1:3 30:38
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,-5,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,8,10 3:0 34:23
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 9,-6,5,6 3:1 39:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav -9,-9,-10 0:3 28:34
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-4,-4 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav -3,5,9,10 3:1 37:35
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 8,5,4 3:0 33:17
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 7,7,-7,10 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 10,-9,8,7 3:1 43:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -10,-8,-3 0:3 21:34
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Matija Gorup Arr -9,-6,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Plahanc Pres -8,3,5,8 3:1 41:27
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav -9,8,-9,7,6 3:2 51:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -5,-4,7,-8 1:3 28:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor -5,-8,-8 0:3 21:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr -8,-10,-13 0:3 31:38
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka -6,-9,-8 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S -4,6,-11,8,6 3:2 48:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 7,4,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic May Bočko B2 9,9,5 3:0 33:23
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-4,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -3,-7,-6 0:3 16:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-11,-9 0:3 28:35
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta -2,-9,-6 0:3 17:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 3,7,1 3:0 33:11
1. tekma pic Jaka Kumar Maribor 8,5,1 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
6. tekma pic Uroš Tit Špehar Sobota 3,3,9 3:0 33:15
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota -8,-9,-7 0:3 24:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves -8,-4,-9 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 3,-9,9,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,3,8,-7,-11 2:3 48:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Podberšič Vrt 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 3,6,3 3:0 33:12
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -10,-8,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 10,-3,-5,-8 1:3 28:43
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 13,11,-6,-6,-7 2:3 47:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,-4,-6 0:3 19:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-3,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 1,1,6 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 7,5,7 3:0 33:19
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Jošt Jevšnikar Int 11,-9,-8,-7 1:3 37:44
Mali finale, 1. krog pic Miha Belak Ljut 8,5,-9,10 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -5,-5,-11 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 8,-9,7,-7,-11 2:3 49:50
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta -6,-5,-5 0:3 16:33
3. tekma pic Jure Kraker Muta -2,-2,-7 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jan Lipič Kema -4,-3,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Jure Smodiš Kema -4,-1,-3 0:3 8:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Blaž Pandev Int -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Kid 7,-9,7,3 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-10,-1 0:3 16:34
Skupaj: 57,05 % 170:128 589:503 10092:9631
Preskoči na orodno vrstico