NTZS

Blaž Pandev
pic
Podatki o igralcu
Id 3722
Št. tekmovalne izkaznice 005/18/19
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 20 22 1730 1730
člani 18.02.2024 79 78 240 240
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:2 0:6
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:1 1:3
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic Lian Berce 1:0 3:0
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:2
pic Bor Brodnjak 2:5 11:20
pic Luka Čačić Blažek 1:2 5:7
pic Uroš Cerar 0:2 4:6
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:4 1:12
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 2:1 6:4
pic Miodrag Drljača 0:1 0:3
pic Gašper Ekart 2:0 6:3
pic Til Erhatič 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 6:3 22:17
pic Miha Fatur 0:6 3:18
pic Aljaž Ferenčič 3:0 9:0
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 5:1 16:8
pic Mark Gazvoda 0:2 1:6
pic Timi Gider 0:2 1:6
pic Urban Glavič 1:0 3:1
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic Anej Guštin 2:0 6:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:3 9:9
pic Miha Homan 2:0 6:2
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Erazem Janc 0:2 2:6
pic Urban Janc 4:1 12:7
pic Martin Janežič 1:0 3:1
pic Urban Janša 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 2:1 6:7
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Jalen Jelenič 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:3 3:9
pic Luka Jokič 0:6 1:18
pic Dejan Jovanović 0:1 1:3
pic Jaka Kanc 1:2 5:6
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:1 7:6
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 0:2 0:6
pic Tomi Konjedic 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 2:0 6:1
pic Bor Kontelj 2:0 6:1
pic Aleks Koren 0:5 5:15
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 2:8 16:27
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 2:0 6:3
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:2 2:6
pic Tilen Križanec 1:0 3:2
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 1:2 4:7
pic Blaž Lapajne 0:3 0:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 0:1 2:3
pic Jaka Lesnik 0:1 1:3
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Dominik Maček 1:1 4:4
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 2:0 6:1
pic Filip Margon 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:2 2:6
pic Aleksandar Miščević 5:2 16:11
pic Filip Miščević 4:0 12:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 0:2 3:6
pic Filip Mušić 5:2 18:10
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 0:2 2:6
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Žiga Oblak 2:0 6:0
pic Saša Obradović 2:0 6:0
pic Žan Okorn 1:0 3:1
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Drejc Omejc 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:5
pic Brin Peperko 3:0 9:1
pic Tomaž Pertovt 5:0 15:5
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:2
pic Lovro Plahanc 2:0 6:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 0:4 0:12
pic Luka Pšenič 2:0 6:1
pic Sven Pucihar 0:1 1:3
pic Tai Puhan 2:0 6:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Aid Ružnić 2:0 6:1
pic Anže Saksida 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:6 6:19
pic Stepan Savenkov 1:0 3:0
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:2 7:8
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jan Širec 3:0 9:0
pic Jaka Škofljanc 0:2 4:6
pic Aljaž Škufca 3:0 9:2
pic Matic Slodej 0:4 1:12
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:0 3:2
pic Rok Špendov 1:1 3:5
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 1:3
pic Ian Srebot 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 4:2 12:8
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Žan Šuligoj 0:1 2:3
pic Anej Svržnjak 1:0 3:1
pic Sašo Tamše 1:0 3:0
pic Nejc Titan 3:0 9:3
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:1 4:4
pic Urh Trtnik 3:0 9:1
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:2 1:6
pic Alan Velušček 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 3:0 9:2
pic Žan Vidmar 1:1 3:3
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 1:1 3:3
pic Urban Zavasnik 2:0 6:1
pic Jaka Zelko 4:0 12:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 2:3
pic Jure Zlodej 0:1 1:3
pic Ožbej Benjamin Žot 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:3 2:9
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 183:132 644:501
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2022/2023 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2021/2022 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2020/2021 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2019/2020 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
33. - 42. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
18. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
6. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
33. - 38. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
16. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
11. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 36. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 35 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 36. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Nina Mačič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Nina Mačič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nina Mačič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Nina Mačič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Nel Savšek Pintarič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neža Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Jošt Jevšnikar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Miha Homan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Jošt Jevšnikar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Melamin : Inter Diskont II
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,2,6 3:0 33:9
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,6,4 3:0 33:15
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Inter Diskont II
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,10,8,10 3:1 42:39
5. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -8,6,-6,-5 1:3 30:39
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 5,-5,2,-5,-8 2:3 40:40
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 10,9,-9,-7,-8 2:3 47:52
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -9,7,9,-9,9 3:2 51:47
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja ZIT I
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -4,-9,-8 0:3 21:33
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -5,-4,-5 0:3 14:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
8. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 5,2,9 3:0 33:16
6. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 4,-4,10,7 3:1 38:32
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -4,-2,8,7,-7 2:3 35:48
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 11,-12,6,10 3:1 48:41
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 7,-10,-9,-15 1:3 45:47
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Jaka Škofljanc SU -6,-8,8,4,-8 2:3 44:45
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -7,-8,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Žan Simončič SU 10,2,2 3:0 34:14
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
5. tekma pic Saša Obradović Maribor 7,4,8 3:0 33:19
1. tekma pic Gašper Ekart Maribor -6,9,9,10 3:1 40:39
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
5. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin 5,4,8 3:0 33:17
1. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 6,5,4 3:0 33:15
28.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja ZIT II : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -8,-12,-9 0:3 29:36
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -10,5,-6,-9 1:3 36:39
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Arrigoni II
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 7,-6,7,-9,11 3:2 50:47
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Logatec
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 13,7,10 3:0 38:30
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S 12,-10,-3,-7 1:3 34:46
Top, 6. krog pic Tomaž Pertovt Žal 8,9,7 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -9,9,10,7 3:1 43:37
Top, 4. krog pic Matic Vertuš Krka 6,5,4 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Žal 9,2,-9,-7,-10 2:3 48:45
Top, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -6,13,-8,10,10 3:2 53:55
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 12,10,-9,-13,6 3:2 59:54
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Gorica
10. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-10,11,3 3:1 45:31
6. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,-6,-4 0:3 18:33
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Vrtojba
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 11,5,8 3:0 35:24
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 10,-8,6,8 3:1 42:35
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koželj Žal -3,6,-8,-5 1:3 27:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-8,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Tomšič K-S 10,5,5 3:0 34:20
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Inter Diskont II : Mura Sobota II
6. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 6,8,-11,4 3:1 44:31
2. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -2,6,-11,8,-11 2:3 46:51
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
10. tekma pic Miodrag Drljača B2 I Bendl -7,-7,-13 0:3 27:37
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 6,-10,9,-6,7 3:2 49:45
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 9,9,5 3:0 33:23
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Vrhnika
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 4,-4,-9,-4 1:3 28:37
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,7,-7,-9 1:3 33:40
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,-5,8,9,-8 2:3 38:50
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -12,-9,8,-9 1:3 41:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 9,-5,6,-6,9 3:2 44:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 10,3,7 3:0 34:20
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Inter Diskont II
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,7,-8,-4 1:3 31:40
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,8,7 3:0 33:23
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,-7,9,8 3:1 40:37
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 9,8,7 3:0 33:24
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-8,-10 0:3 27:34
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Tomaž Pertovt Sav 9,5,3 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Rene Hedl Sav 5,-7,8,-9,-13 2:3 51:50
Top, 5. krog pic Matic Vertuš Krka 9,10,7 3:0 34:26
Top, 4. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,9,-9,11 3:1 44:37
Top, 3. krog pic Aleks Koželj Sav 6,-6,-8,7,-8 2:3 44:46
Top, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 2,3,7 3:0 33:12
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S 9,11,5 3:0 35:25
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir -8,8,-8,-8 1:3 35:41
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 4,-7,6,-9,8 3:2 49:40
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-9,-5 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Luka Jokič Men -5,-6,-8 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 8,13,-7,-7,-6 2:3 46:54
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,5,-8,-11 1:3 38:40
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub 4,5,-8,9 3:1 41:29
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -3,-2,-6 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -7,8,-8,5,2 3:2 48:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -8,-3,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 7,4,7 3:0 33:18
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -1,-2,-9 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 7,11,4 3:0 35:22
Finalni del, 1. krog pic Matevž Kelhar Men 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -8,2,4,-3,-15 2:3 48:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Alan Velušček Vrt 0,3,5 3:0 33:8
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Inter Diskont II : Vesna II
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 10,-10,-10,6,4 3:2 54:44
6. tekma pic Ožbej Benjamin Žot Vesna II 3,1,3 3:0 33:7
3. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -10,7,8,10 3:1 44:37
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-8,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Rene Hedl Sav -6,5,5,-9,-10 2:3 47:44
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -2,-3,-2 0:3 7:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Škufca Men 6,5,6 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Urban Janša ŠNT 2,6,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR 5,2,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aid Ružnić Men 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Likovič K-S 7,5,9 3:0 33:21
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - B2 I Bendl : Inter Diskont II
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -9,7,6,-8,9 3:2 50:44
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,-10,-8,-4 1:3 34:44
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,-7,-10,-6 1:3 34:43
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl 5,7,9 3:0 33:21
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,9,10 3:0 34:26
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 1,-10,-9,-8 1:3 38:35
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -12,-11,-6 0:3 29:38
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,-3,-3 0:3 12:33
5. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 5,8,-12,7 3:1 45:34
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -8,6,-5,3,5 3:2 46:36
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT 11,9,-10,-6,-4 2:3 44:54
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -5,8,-8,-6 1:3 30:41
5. tekma pic Filip Margon Arrigoni 4,4,6 3:0 33:14
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 10,11,5 3:0 36:26
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
4. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 2,6,6 3:0 33:14
2. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II 3,-9,7,3 3:1 42:24
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-20,-9 0:3 34:44
4. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 13,7,-9,5 3:1 46:36
2. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 4,8,7 3:0 33:19
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Cirkovce
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,9,4,-7,-2 2:3 37:46
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-7,5,-2 1:3 24:38
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -2,-5,-7 0:3 14:33
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 3,6,6 3:0 33:15
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Sobota II
8. tekma pic Dominik Maček Sobota II -2,-7,9,-12 1:3 32:45
7. tekma pic Dominik Maček Sobota II -4,4,8,9 3:1 37:32
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -8,-8,3,-6 1:3 33:36
2. tekma pic Nejc Titan Sobota II 8,-11,-5,8,12 3:2 52:52
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
7. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-4,-4 0:3 18:34
4. tekma pic Matic Vertuš Krka -7,-8,8,10,8 3:2 49:48
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka -4,-10,-7 0:3 21:34
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -7,-4,-8 0:3 19:33
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II -4,-2,9,-8 1:3 25:42
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 7,9,-9,-7,-9 2:3 47:49
2. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš I 7,-7,-8,-8 1:3 34:40
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,3,8 3:0 33:20
3. tekma pic Stepan Savenkov Maribor 4,3,3 3:0 33:10
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -8,11,-4,-9 1:3 34:44
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 13,7,-9,9 3:1 46:40
4. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,6,-5,8 3:1 38:33
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -8,10,6,-8,6 3:2 50:44
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja V
4. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V -5,4,9,8 3:1 38:32
2. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 5,7,8 3:0 33:20
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Belina Maribor 1,4,7 3:0 33:12
3. tekma pic Saša Obradović Maribor 8,4,6 3:0 33:18
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Preserje
4. tekma pic Hugo Korošec Preserje 8,3,3 3:0 33:14
2. tekma pic Ažbe Rogelj Preserje 6,1,8 3:0 33:15
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Tristan Franko Logatec 7,9,6 3:0 33:22
3. tekma pic Vid Marinšek Logatec 6,3,7 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Urban Glavič Gorica 2,8,-6,3 3:1 39:24
3. tekma pic Tomi Konjedic Gorica 1,1,1 3:0 33:3
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
7. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -7,-5,8,10,8 3:2 46:48
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -5,3,-7,6,9 3:2 45:40
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 10,10,-8,7 3:1 43:38
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,10,8,8 3:1 39:37
Top, 6. krog pic Bor Brodnjak K-S -3,10,-4,-5 1:3 24:43
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt 5,9,7 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 3,4,-9,2 3:1 42:20
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir -5,-4,-9 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -4,-11,-4 0:3 19:35
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -7,-9,9,-8 1:3 35:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -11,8,-3,-6 1:3 31:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 7,9,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 5,12,10 3:0 37:27
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Vesna II : Inter Diskont II
8. tekma pic Martin Janežič Vesna II -16,8,4,8 3:1 49:38
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 5,4,9 3:0 33:18
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna II 8,13,-5,3 3:1 42:35
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav -9,-5,-4 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int -7,5,-7,8,6 3:2 47:41
Finalni del, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Kralj B2 -3,5,7,7 3:1 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jalen Jelenič Ves 0,0,0 3:0 33:0
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : B2 I Bendl
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -11,-7,-8 0:3 26:35
2. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl -10,-11,10,-7 1:3 40:46
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-7,-5 0:3 21:33
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 6,8,-5,-8,-6 2:3 41:47
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 5,-5,6,-6,6 3:2 44:39
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 3,3,4 3:0 33:10
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Inter Diskont II
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-1,-7 0:3 13:33
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce -8,-5,6,7,8 3:2 46:43
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Inter Diskont II
8. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -8,9,9,4 3:1 41:33
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -11,-13,-7 0:3 31:39
5. tekma pic Luka Žagar Sobota II 3,10,4 3:0 34:17
3. tekma pic Nejc Titan Sobota II 7,3,7 3:0 33:17
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-6,8,-8 1:3 32:41
Finalni del, 1. krog pic Jan Šobar Men 8,-8,-8,7,8 3:2 49:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-3,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 7,3,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -7,9,4,-7,7 3:2 47:42
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 5,6,-5,6 3:1 38:28
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 6,-5,10,-7,7 3:2 46:45
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 4,6,9 3:0 33:19
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Inter Diskont II
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 7,9,-8,8 3:1 41:35
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V 7,2,8 3:0 33:17
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Sav -6,-2,-1 0:3 9:33
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 8,4,-5,9 3:1 38:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Sav 1,8,5 3:0 33:14
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 6,4,9 3:0 33:19
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-2,-1 0:3 4:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -8,-8,-11 0:3 27:35
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III -9,6,4,8 3:1 42:29
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II 9,8,-7,7 3:1 40:35
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 5,-5,-5,10,-9 2:3 42:48
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -4,-19,-5 0:3 28:43
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tim Stajnko Ves -14,-8,-8 0:3 30:38
Top, 6. krog pic Zal Šesek Ves -6,-11,-8 0:3 25:35
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt 4,9,-11,-7,5 3:2 51:42
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav -7,-2,-6 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,-3,8,-9 1:3 31:41
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-6,9,-11 1:3 35:44
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S -11,5,-10,9,-5 2:3 48:50
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men 6,6,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -10,-3,8,-8 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -8,-11,-8 0:3 27:35
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S -5,5,-9,-7,-6 1:4 38:49
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt 6,-10,4,9,13 4:1 58:44
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 8,6,11 3:0 35:25
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 5,9,-8,7 3:1 41:32
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 7,8,-9,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -8,-10,-10 0:3 28:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Kočar PPR 4,8,4 3:0 33:16
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Timotej Jerina Men 10,-7,-8,-8 1:3 35:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Jakovac K-S 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,-9,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 9,11,-4,8 3:1 39:39
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -17,-6,-7 0:3 30:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Dino Mahmutović B2 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Saksida Men 4,4,2 3:0 33:10
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S 12,9,6 3:0 36:27
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt -5,-6,10,8,5 3:2 45:45
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 10,-9,-4,-12 1:3 37:46
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir 8,9,-9,-7,-4 2:3 42:50
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,3,6 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,-9,-10,7,8 3:2 52:43
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub 5,-11,6,8 3:1 44:32
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,-5,-10,-9 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 11,11,-5,-7,-13 2:3 51:59
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 9,10,14 3:0 39:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 4,8,-7,6 3:1 40:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-6,5,10,-7 2:3 43:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-2,-1 0:3 7:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 4,-6,-7,-12 1:3 36:40
Finalni del, 2. krog pic Žan Okorn Log 8,2,-7,7 3:1 40:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -5,10,8,7 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves -9,2,11,6 3:1 44:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 6,3,8 3:0 33:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-5,10,-5 1:3 30:43
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,2,10 3:0 34:17
Finalni del, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 3,8,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lian Berce K-S 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Plahanc Pres 7,3,4 3:0 33:14
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka I
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka I -3,-5,-3 0:3 11:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -8,-8,-7 0:3 23:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 4,-7,8,5 3:1 40:28
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -10,8,-6,-5 1:3 32:42
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Ferenčič Cir 11,9,4 3:0 35:24
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S 4,-12,8,10 3:1 46:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Vidmar Krka 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Guštin Tem 4,6,11 3:0 35:21
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves -8,-8,8,-7 1:3 34:41
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S 13,-8,6,8 3:1 45:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,8,-6,-8,8 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic May Bočko B2 6,4,5 3:0 33:15
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-8,-10 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-3,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Gosenca Ves 9,-7,2,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 3,8,8 3:0 33:19
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -2,-4,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -10,-4,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,5,-7,7,6 3:2 47:40
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves -10,-7,12,-8 1:3 39:46
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 2,8,12 3:0 36:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 10,7,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav 8,3,3 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -10,-7,-9 0:3 26:34
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta -3,-8,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Alin Lesnik Muta -7,-1,6,9,-6 2:3 36:48
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,5,-8,6 3:1 41:29
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -9,-9,-7 0:3 25:33
1. tekma pic Timi Gider Sobota -6,-6,-9 0:3 21:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,-5,-6,-8 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir -5,-7,-11 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav 2,-4,5,4 3:1 37:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 3,11,7 3:0 35:21
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ian Srebot Ves -5,-6,12,6,-8 2:3 44:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor -5,9,-11,6,-9 2:3 47:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -3,-6,-2 0:3 11:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -4,8,-6,-5 1:3 26:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres -7,6,10,4 3:1 41:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-2 0:3 10:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -5,-9,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Miha Belak Ljut 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,9,-11,11,-3 2:3 46:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Sašo Tamše Sav 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Drejc Omejc Škl 11,10,2 3:0 36:23
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,-11,-7,5,-5 2:3 45:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Naglič Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -3,-10,-5 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,8,-8,8,5 3:2 49:43
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota -11,-6,-3 0:3 20:35
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
5. tekma pic Jure Kraker Muta -6,-4,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-8,-7 0:3 20:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Zak Murko Koblar Maribor 3,5,9 3:0 33:17
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, polfinale pic Urban Janc Ljub -8,-9,-9 0:3 26:33
Mali finale, četrtfinale pic Brin Peperko K-S 9,7,4 3:0 33:20
Mali finale, osmina finala pic Miha Homan Int 9,8,7 3:0 33:24
Mali finale, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,10,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob -9,-10,8,-3 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta -8,-9,11,-5 1:3 35:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-7,-15 0:3 30:39
Skupaj: 58,10 % 183:132 644:501 10770:10017
Preskoči na orodno vrstico