NTZS

Bor Brodnjak
pic
Podatki o igralcu
Id 3681
Št. tekmovalne izkaznice 151/17/18
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 5 5 3840 3840
člani do 21 let 10.03.2024 8 9 1900 1300
člani 24.03.2024 60 146 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:3 2:9
pic Lovro Ažman 1:0 3:1
pic Andrej Bač 0:2 1:6
pic Benjamin Bećirević 0:2 2:6
pic Patrik Blažević 3:0 9:2
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic May Bočko 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 6:0 18:3
pic Jure Čampa 1:0 3:1
pic Patrik Čanji 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 1:0 3:1
pic Matic Čopar 1:11 5:34
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Vital Deu 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 4:3 15:14
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:1
pic Til Erhatič 1:0 3:2
pic Luka Eržen 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 8:0 24:2
pic Miha Fatur 4:1 14:6
pic Aljaž Ferenčič 4:0 12:1
pic Ivo Frank 1:1 4:3
pic Žan Gantar 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 5:3 16:11
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 0:2 1:6
pic Aljaž Goltnik 2:3 6:11
pic Matija Gorup 0:1 0:3
pic David Grad 1:1 3:3
pic Rok Grad 0:1 1:3
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Jure Gruden 0:1 2:3
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 3:0 10:2
pic Domen Hohnjec 1:7 6:23
pic Miha Homan 8:0 24:12
pic Mitja Horvat 0:5 0:15
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 2:1 8:5
pic Gašper Ipavec Lakner 0:1 2:3
pic Darko Jamšek 1:3 4:9
pic Urban Janc 2:0 6:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 1:7 8:22
pic Janez Jedlovčnik 4:3 16:16
pic Timotej Jerina 4:2 13:10
pic Đorđe Jerković 1:0 3:1
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:0
pic David Jezernik 1:0 3:2
pic Luka Jokič 0:15 6:46
pic Dejan Jovanović 0:3 2:9
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Neven Karkovič 1:4 3:14
pic Ji Kejun 2:0 6:1
pic Miha Kljajič 1:2 4:8
pic Dane Kljun 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:2
pic David Kne 0:1 1:3
pic Vid Kočar 2:0 6:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 1:0 4:0
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:2
pic Filip Kolle 1:1 3:6
pic Gregor Komac 0:3 1:9
pic Aleks Koren 6:4 23:15
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 6:2 23:12
pic Jaka Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 1:1 3:4
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 1:1 3:4
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 3:0 9:0
pic Lan Krmelj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 5:6 22:22
pic Blaž Lapajne 1:1 5:5
pic Taj Lavrič 1:1 3:4
pic Alin Lesnik 0:1 1:3
pic Lovro Lešnik 2:0 6:3
pic Črt Likozar 3:0 9:0
pic Vitan Likozar 2:0 6:0
pic Jan Lipič 0:2 3:6
pic Jan Loboda 3:0 9:2
pic Grega Maček 1:0 3:0
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Tevž Malovrh 1:0 3:0
pic Matej Mamut 0:1 0:3
pic Aljaž Marčeta 3:0 9:0
pic David Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Mitja Matešič 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 9:0 27:3
pic Maj Murn 4:4 14:17
pic Filip Mušić 0:1 2:3
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 1:1 4:3
pic Luka Norčič 0:1 1:3
pic Matija Novel 0:1 1:3
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 5:2 20:11
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:1
pic Bojan Pavič 0:2 0:6
pic Tomaž Pelcar 0:3 0:9
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:1 7:5
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:1
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 3:0 9:1
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 1:8 4:25
pic Maks Poje 1:0 3:0
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Adam Rakun 2:0 6:3
pic Anže Rogelj 2:0 6:0
pic Patrik Rosc 0:1 1:3
pic Tomaž Roudi 0:3 0:9
pic Aid Ružnić 2:0 6:0
pic Nejc Šalamon 2:0 6:0
pic Teo Šalamon 3:0 9:1
pic Luka Šantavec 3:0 9:1
pic Nel Savšek Pintarič 3:0 9:0
pic Nino Šegula 1:2 4:7
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 6:0 18:5
pic Lan Sicherl 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:1
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 2:0 6:0
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:5 0:15
pic Aljaž Šmaljcelj 1:2 5:6
pic Jure Smodiš 0:2 1:6
pic Tine Smole Justin 1:0 3:2
pic Gašper Srebočan Čebela 4:2 14:11
pic Tim Stajnko 4:0 13:3
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:1 3:6
pic Žan Šuligoj 1:1 3:4
pic Anej Svržnjak 1:0 3:2
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 3:0 9:1
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 0:1 2:3
pic Aleks Ušaj 0:3 0:9
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 2:0 6:4
pic Patrik Videc 0:2 2:6
pic Žiga Vidmar 3:0 9:3
pic Tadej Vodušek 1:0 3:2
pic Brin Vovk Petrovski 1:5 5:17
pic Luka Vranc 0:1 0:3
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 3:2 12:11
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 2:8
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 2:3
pic Bine Žličar 3:0 9:2
pic Jure Zlodej 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:3 0:9
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 263:192 896:746
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
6. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
4. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 14. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 14. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
18. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
2. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
17. - 22. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
4. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 63. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 50 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Katarina Lešnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Vita Kocjančič X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Katarina Lešnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Vita Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Filip Mušić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Pika Bavdek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Filip Mušić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Pika Bavdek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Tjaš Petrovčič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Filip Mušić M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Kristian Čerin M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Vid Nared M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Vid Nared M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Vid Nared M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Vid Nared M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Pika Bavdek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Vid Nared M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 27 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -10,-5,-6,-6 0:4 27:45
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Žal -7,7,10,6 3:1 41:34
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 3,-8,7,-8,5 3:2 49:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 4,-9,9,-3,8 3:2 45:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krmelj Škl 7,8,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Čanji Sav 4,-8,3,9 3:1 41:27
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 13,-5,-9,-4 1:3 33:46
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 8,-2,-4,-6 1:3 23:41
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Kajuh-Slovan : Mura Sobota I
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Mura Sobota I -6,-1,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -2,-8,-4 0:3 14:33
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -2,-8,8,-9 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -1,-2,-6 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-9,-5 0:3 19:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-3,-5 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Mark Gazvoda ŠD SU 4,8,10 3:0 34:22
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 5,-12,8,-5,4 3:2 50:42
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 16,7,3 3:0 40:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Žal 6,3,12 3:0 36:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 0,8,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tevž Malovrh B2 2,1,2 3:0 33:5
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Inter Diskont I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -10,-3,-3 0:3 16:34
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 10,-5,-6,-4 1:3 27:43
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-9,-19,5,-8 1:4 56:59
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves -10,4,6,3,6 4:1 54:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 7,-10,5,2 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 16,10,9 3:0 41:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Jarc Ves 6,7,3 3:0 33:16
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
6. tekma pic Mitja Matešič Savinja I 3,6,3 3:0 33:12
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 10,6,-10,-10,6 3:2 54:46
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 8,-10,-9,7,7 3:2 52:45
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -6,-10,-3 0:3 19:34
3. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -8,-7,-7 0:3 22:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš -2,-6,-8 0:3 16:33
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 8,6,-9,-9,5 3:2 51:41
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 11,7,5 3:0 35:23
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 8,8,8 3:0 33:24
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -8,9,-4,5,9 3:2 45:45
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 7,6,9 3:0 33:22
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I 4,8,8 3:0 33:20
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -6,11,4,9 3:1 41:35
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -9,-7,-9 0:3 25:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
4. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II -9,-7,5,8,9 3:2 49:44
2. tekma pic Črt Likozar B2 II 3,5,5 3:0 33:13
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja Žalec II
4. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 5,6,8 3:0 33:19
2. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 3,8,6 3:0 33:17
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 4,-9,-4,-4 1:3 28:37
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 9,-10,3,9 3:1 43:33
2. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce 5,4,6 3:0 33:15
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
7. tekma pic Mark Gazvoda SU 10,7,7 3:0 34:24
4. tekma pic Jaka Škofljanc SU 7,8,7 3:0 33:22
2. tekma pic Patrik Blažević SU 9,2,6 3:0 33:17
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Krka : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Neven Karkovič Krka -4,-6,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,-5,-4,-6 1:3 26:41
1. tekma pic Neven Karkovič Krka -6,10,-7,8,8 3:2 47:48
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kajuh-Slovan : Tempo
4. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -8,5,-12,6,4 3:2 53:40
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-6,11,9,5 3:2 48:47
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Sav -8,-10,-8 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 3,-9,8,10 3:1 43:32
Top, 4. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-5,10,-5 1:3 29:43
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,3,5,-7,-9 2:3 45:41
Top, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,6,-5,-9 1:3 29:39
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -6,-6,-3 0:3 15:33
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 9,6,-5,-8,5 3:2 46:42
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -11,-9,7,-5 1:3 36:42
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -9,-8,7,-2 1:3 30:40
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Sav -6,-1,-6 0:3 13:33
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int -6,6,9,1 3:1 39:27
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 7,8,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 6,8,-4,6 3:1 37:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal 10,7,4 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Maček ŠNT 5,5,8 3:0 33:18
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -4,-4,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -5,-5,-3 0:3 13:33
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont I
6. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I -9,-10,-7 0:3 26:34
4. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -6,-15,-5 0:3 26:39
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 8,5,9 3:0 33:22
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -6,-6,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -6,-5,-6 0:3 17:33
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
6. tekma pic Jure Slatinšek SU -3,-12,-4 0:3 19:36
4. tekma pic Maj Murn SU 6,-5,6,5 3:1 38:28
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -4,-3,-6 0:3 13:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-9,8,-4,-7 1:4 37:52
Finalni del, osmina finala pic Lan Koglot Gor 3,6,6,4 4:0 44:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR -6,-4,7,7,11 3:2 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 8,-9,-6,6,-6 2:3 43:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Žal 4,8,-9,6 3:1 42:29
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I -7,-5,12,-5 1:3 31:45
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -4,-6,-7 0:3 17:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nejc Zavasnik Sav -10,-2,4,-9 1:3 32:38
Finalni del, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 9,10,-11,7 3:1 45:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič Men 6,2,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Žal 6,3,5 3:0 33:14
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -9,-4,-12 0:3 25:36
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -9,-6,-5 0:3 20:33
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Krka
6. tekma pic Matej Mamut Krka -5,-6,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 10,8,13 3:0 38:31
1. tekma pic Neven Karkovič Krka -10,-10,-6 0:3 26:35
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Tempo : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,-5,-5,10,-9 2:3 42:46
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,8,-9,-9 1:3 38:41
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nejc Zavasnik Sav -9,5,-8,5,3 3:2 50:35
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 5,6,2 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 10,5,-8,9 3:1 42:35
Top, 4. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,8,8,2 3:1 37:29
Top, 3. krog pic Timotej Jerina Men 9,13,-5,5 3:1 42:38
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,8,-8,7,-4 2:3 43:48
Top, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,-9,7,3 3:1 42:29
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men -7,-7,-8 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir 6,-5,-4,10,-6 2:3 38:49
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,12,7 3:0 36:25
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub -10,10,-5,8,9 3:2 49:50
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int -8,-13,7,7,6 3:2 54:46
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 11,10,8 3:0 36:29
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 7,-8,-10,6,-8 2:3 48:47
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -2,-7,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 7,9,-10,-9,9 3:2 52:48
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,-11,-6 0:3 26:35
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -8,-3,-5 0:3 16:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,-7,4,-10,-6 2:3 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Sergej Stiković Ili 2,5,0 3:0 33:7
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont I
2. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I -6,6,-9,-4 1:3 30:39
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -7,-7,-7,-9 0:4 30:44
Finalni del, polfinale pic Rene Hedl Sav 5,3,5,6 4:0 44:19
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav -9,10,6,8,-4,3 4:2 58:49
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 7,-11,9,4 3:1 44:33
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 5,-9,3,4 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 6,-5,2,10 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Abraham Int 4,5,3 3:0 33:12
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 4,-9,-9,-8 1:3 37:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR 10,10,-10,-7,-11 2:3 52:56
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -5,-6,-3 0:3 14:33
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka -13,-6,8,-8,-1 1:4 39:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-8,8,6,6 3:2 47:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 7,5,8 3:0 33:20
18.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 16. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -2,11,-9,-13 1:3 37:48
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -6,-7,-2 0:3 15:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 5,-5,3,-10,-10 2:3 47:43
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,-6,-7,8,9 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 0,0,0 3:0 33:0
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Kajuh-Slovan : Krka I
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 6,-5,-9,-7 1:3 32:39
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -4,-2,7,6,-5 2:3 33:46
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Sav 3,7,4 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 5,2,2 3:0 33:9
Finalni del, osmina finala pic Luka Čačić Blažek Arr -7,3,6,5 3:1 40:25
Finalni del, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 10,6,-2,8 3:1 36:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Marinšek Log 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Dane Kljun Arr 6,2,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 1,8,1 3:0 33:10
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -3,-4,6,-2 1:3 20:39
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,-6,9,4 3:1 39:31
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -4,11,-9,-6 1:3 32:44
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Kajuh-Slovan : Tempo
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -11,-5,-8 0:3 24:35
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
8. tekma pic Miha Fatur Savinja II 6,7,10 3:0 34:23
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II 8,-6,9,7 3:1 39:35
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -9,9,-9,7,-4 2:3 44:49
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
3. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -8,7,6,9 3:1 41:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,-8,4,5 3:1 41:29
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -7,-7,9,11,-9 2:3 47:53
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Maj Murn SU 8,10,-7,9 3:1 41:38
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -13,-9,-2 0:3 24:37
1. tekma pic Patrik Blažević SU 6,6,-6,4 3:1 39:27
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT 9,-11,9,4 3:1 44:35
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja I ZIT 5,9,-12,11 3:1 47:39
3. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT 4,5,8 3:0 33:17
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-12,-11 0:3 30:38
5. tekma pic Urh Trtnik Mengeš I 5,7,-6,12 3:1 42:35
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 5,5,7 3:0 33:17
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
4. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 3,4,6 3:0 33:13
2. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II 9,9,9 3:0 33:27
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Žan Valantič Arrigoni 5,1,8 3:0 33:14
4. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 4,4,2 3:0 33:10
2. tekma pic Filip Margon Arrigoni 7,6,2 3:0 33:15
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 5,20,9 3:0 44:34
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,9,7 3:0 33:20
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 4,10,-9,9 3:1 43:34
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Kajuh-Slovan : Vesna I
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna I -3,-8,-6 0:3 17:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -3,-8,-5,-9 0:4 25:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -9,-7,7,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 8,9,-5,9 3:1 38:37
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-3,-9 0:3 15:33
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-7,-5 0:3 15:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV 7,7,8 3:0 33:22
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 2,9,5 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,6,9 3:0 33:24
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 3,11,5 3:0 35:19
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,8,4 3:0 33:17
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 17,8,7 3:0 41:32
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tijan Malić Logatec 3,3,6 3:0 33:12
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-14,-6,-9 1:3 41:48
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Šentjošt II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II 1,6,5 3:0 33:12
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Kajuh-Slovan
5. tekma pic David Marčeta Savinja III 6,0,2 3:0 33:8
3. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 5,-9,1,6 3:1 42:23
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
4. tekma pic Črt Likozar B2 I 7,6,3 3:0 33:16
2. tekma pic Urban Kralj B2 I 11,8,4 3:0 35:23
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-6,-4 0:3 16:33
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,10,9 3:0 34:26
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 5,7,7 3:0 33:19
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU 10,-6,-10,-9 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,-10,7,7 3:1 43:33
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,-5,7,-10,8 3:2 48:43
Top, 4. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,4,7 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Adam Rakun Men -11,-8,8,9,9 3:2 52:50
Top, 2. krog pic Matic Vertuš Krka -10,5,8,-4,7 3:2 47:43
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves 3,4,7 3:0 33:14
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -5,8,-7,-4 1:3 27:41
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -6,8,-5,-12 1:3 34:44
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men 11,-2,-3,-5 1:3 23:44
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int 3,-10,4,5 3:1 43:24
Top, 5. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 12,5,6 3:0 36:23
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir 6,5,-5,-6,-9 2:3 42:44
Top, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 10,-7,6,4 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,9,10,8 3:1 43:38
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 13,9,4 3:0 37:26
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Inter Diskont I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,-7,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -3,-2,-1 0:3 6:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -7,-4,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,7,-5,-8 1:3 34:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Ji Kejun Arr -10,10,8,10 3:1 45:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,4,5 3:0 33:16
26.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Kajuh-Slovan : Maribor
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -11,-8,-2 0:3 21:35
3. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -6,-9,-5 0:3 20:33
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Krka I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -7,-5,-4 0:3 16:33
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I -2,-5,-12 0:3 19:36
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Sav 8,-7,9,-9,-9 2:3 47:50
Finalni del, 2. krog pic Jan Loboda Men 5,4,-8,7 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Aid Ružnić Men 11,7,6 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Sav 6,11,0 3:0 35:17
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,-9,9,-7 1:3 33:42
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -4,-6,-6 0:3 16:33
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-2,-6 0:3 11:33
22.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Vesna I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna I -7,-3,-12 0:3 22:36
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -7,-5,6,-12 1:3 35:42
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 10,6,5 3:0 34:21
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 7,7,-7,10 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Širaj PPR 1,2,9 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 7,6,7 3:0 33:20
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : SU
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU -9,-6,-3 0:3 18:33
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -8,-7,-6 0:3 21:33
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -9,-6,-3 0:3 18:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Luka Jokič Men -8,-5,-5 0:3 18:33
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -4,9,7,6 3:1 37:33
Finalni del, četrtfinale pic Brin Peperko K-S 4,9,8 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Bine Žličar Sav 8,-11,4,5 3:1 44:30
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič Men 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 2,6,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Šalamon Sav 2,0,2 3:0 33:4
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -7,-7,10,-6 1:3 32:43
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 7,7,6 3:0 33:20
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -10,-7,-4 0:3 21:34
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 9,7,6 3:0 33:22
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -9,-4,-7 0:3 20:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta -9,10,10,5 3:1 44:36
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 10,5,-11,7 3:1 45:35
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,7,11 3:0 35:23
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -9,7,-7,-7 1:3 34:40
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -7,5,-6,-4 1:3 28:38
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna 5,-6,2,-4,8 3:2 43:37
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 9,-11,4,5 3:1 44:31
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,9,5 3:0 33:21
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,12,5 3:0 36:22
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 6,10,8 3:0 34:24
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,8,4 3:0 33:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -9,-5,-10 0:3 24:34
1. tekma pic Urh Trtnik Mengeš 8,9,2 3:0 33:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT 9,-6,-6,7,-10 2:3 44:50
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja ZIT 7,-9,7,4 3:1 42:29
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 8,-9,5,-12,9 3:2 54:47
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,-5,2,5 3:1 38:24
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,9,6 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -3,-5,-10 0:3 18:34
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,5,5,6 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Aleks Koren Cir 11,8,8 3:0 35:27
Top, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 9,10,6 3:0 34:25
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -10,-6,9,7,6 3:2 49:45
Top, 1. krog pic Vid Nared K-S 8,-13,-10,-5 1:3 39:46
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,-8,-8 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,8,7,-5,8 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 8,-8,-8,-10 1:3 37:42
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-8,-9 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Teo Šalamon PPR 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-9,9,-4 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Žličar Sav -6,8,11,8 3:1 41:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,8,-8,8 3:1 41:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Janez Jedlovčnik Krka 6,-9,8,-7,11,-7,-10 3:4 68:70
Finalni del, polfinale pic Blaž Pandev Int 5,-5,9,7,6 4:1 49:38
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav 7,7,9,-11,9 4:1 55:45
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 8,9,6 3:0 33:23
Finalni del, 2. krog pic Urh Trtnik Men 10,5,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 12,8,2 3:0 36:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Sicherl Men 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 3,2,2 3:0 33:7
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,8,-5,7 3:1 38:33
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna -4,-10,-6 0:3 20:34
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -6,-4,-6 0:3 16:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-2,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Cerar Vrh 7,11,-5,8 3:1 40:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,-5,-13 0:3 24:37
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -3,-3,-6 0:3 12:33
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -5,-9,-9 0:3 23:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-6,-4 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -13,-7,9,6,9 3:2 53:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir -10,9,3,-10,6 3:2 53:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,-8,-5,-4 1:3 28:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,6,-6,9 3:1 39:32
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men 4,6,-7,-6,-9 2:3 44:43
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav 8,9,-5,10 3:1 39:38
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Škufca Men 7,9,2 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int 6,-5,7,6 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,9,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men 1,2,6 3:0 33:9
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - SU I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -5,-6,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -7,-3,-5 0:3 15:33
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci I
1. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -7,-8,-4 0:3 19:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -3,-7,-4 0:3 14:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -7,-7,-2,-3 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 9,7,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 10,-2,7,9 3:1 36:37
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,-4,-4,-4 1:3 23:39
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,3,8 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Brin Kunstelj Sav 7,-9,-9,-13 1:3 42:44
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 6,-10,9,7 3:1 43:34
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men 7,-7,-8,-4 1:3 30:40
Top, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-9,4,8,9 3:2 51:43
Top, 1. krog pic Vid Nared K-S 8,10,7 3:0 34:25
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,9,10,-9,-7 2:3 46:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-8,-7 0:3 24:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Jure Gruden ŠD SU 7,8,-8,-7,-6 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-8,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 9,-11,12,8 3:1 47:42
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -4,-3,-10 0:3 17:34
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -7,8,5,-10,13 3:2 54:49
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int -4,6,7,12 3:1 40:36
Finalni del, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 6,-7,7,8 3:1 40:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,0,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Poje Men 2,4,7 3:0 33:13
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -8,-7,-12 0:3 27:36
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -3,-3,-3 0:3 9:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 9,-7,4,6 3:1 40:30
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Jure Smodiš Kema -11,-10,-7 0:3 28:36
1. tekma pic Nino Šegula Kema -12,-10,-1 0:3 23:37
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,8,-2,-1 1:3 18:41
Finalni del, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka -11,7,9,8 3:1 44:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Godnič Gor 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Svržnjak Sav -9,5,7,-9,6 3:2 51:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Maček ŠNT 11,7,8 3:0 35:26
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -7,-9,9,-5 1:3 32:42
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,-2,-8 0:3 14:33
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I -7,-6,-9 0:3 22:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
2. tekma pic David Jezernik Savinja IV -4,-10,7,9,8 3:2 47:47
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce I
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 3,15,7 3:0 39:25
1. tekma pic Til Erhatič Cirkovce I -3,9,5,-7,6 3:2 43:42
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Zal Šesek Vesna 7,5,7 3:0 33:19
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Cirkovce II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II -6,1,10,3 3:1 40:25
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Črt Likozar B2 I 4,2,8 3:0 33:14
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,8,7 3:0 33:20
2. tekma pic Timi Gider Sobota 6,8,7 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,5,8 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Rene Hedl Savinja II -3,-8,8,3,8 3:2 44:41
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S -9,7,15,-8,-2 2:3 47:55
Finalni del, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,12,9,3 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 9,-9,4,7 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 7,12,3 3:0 36:22
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Potrbin PPR 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -10,-5,8,-7 1:3 33:42
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU -10,-6,-4 0:3 20:34
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,8,-7,6 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Horvat Sob 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Vital Deu Ili 4,5,7 3:0 33:16
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Matija Gorup Arr -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,14,5,8 3:1 45:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir 8,-10,9,11 3:1 45:40
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Bećirević Krka -4,-4,-12 0:3 20:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin -8,7,6,3 3:1 41:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 7,-5,7,-7,-6 2:3 40:47
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves 7,5,-7,-1,-6 2:3 36:45
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir 9,4,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 3,6,4 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Benjamin Bećirević Krka 7,-9,-8,6,-4 2:3 43:46
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 8,7,-7,-6,9 3:2 46:46
3. tekma pic Matic Vertuš Krka -10,3,8,-8,7 3:2 51:41
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Mark Dimnik Vesna -5,6,-8,-11 1:3 35:41
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna -7,2,8,6 3:1 40:27
2. tekma pic Zal Šesek Vesna -5,-8,9,2,9 3:2 46:42
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -6,-8,-6 0:3 20:33
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I -6,-10,-8 0:3 24:34
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš I -5,-9,-9 0:3 23:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Andraž Zupančič SU -4,-1,-7 0:3 12:33
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,8,7,-5,6 3:2 47:43
3. tekma pic Maj Murn SU 7,-5,10,9 3:1 39:37
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Nej Košmrlj B2 -3,-2,-6 0:3 11:33
6. tekma pic Jan Krč B2 -7,-7,-10 0:3 24:34
2. tekma pic David Kne B2 -9,2,-7,-7 1:3 34:35
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -4,11,-2,-8 1:3 27:44
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,-4,-3 0:3 14:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Maj Koršič Gorica 9,8,8 3:0 33:25
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -9,5,8,10 3:1 43:34
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 8,10,7 3:0 34:25
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -3,-1,-3 0:3 7:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 6,4,9 3:0 33:19
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-4,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,4,10 3:0 34:17
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lenart Zalar Schroers Preserje 5,8,4 3:0 33:17
1. tekma pic Lovro Plahanc Preserje 7,3,2 3:0 33:12
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves -6,-5,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka 2,-8,8,-8,7 3:2 49:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 8,-3,-8,7,11 3:2 46:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Podberšič Vrt 3,10,2 3:0 34:15
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 10,-8,5,-4,11 3:2 48:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -13,-11,6,6,7 3:2 57:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -8,-5,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 10,4,-8,9 3:1 42:34
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -5,-4,-5 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Šinkovec Sav 9,8,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 4,7,11 3:0 35:22
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Eržen Škl 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor -10,-9,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-4,-4 0:3 12:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Ivo Frank Log -9,-7,10,-9 1:3 37:43
Mali finale, 1. krog pic Jakob Križaj B2 0,2,7 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -2,-5,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Naglič Ves 8,7,12 3:0 36:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 8,-8,8,-8,-5 2:3 43:49
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -4,-2,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I -5,-2,-5 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
5. tekma pic David Grad Mengeš I -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -5,-3,-3 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2
7. tekma pic Žan Gantar B2 -6,-6,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -4,12,9,-2,-4 2:3 35:54
2. tekma pic Lovro Križnič B2 5,7,6 3:0 33:18
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
3. tekma pic Jure Zlodej Vesna II -2,-8,-9 0:3 19:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves -6,-1,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log 5,3,-9,12 3:1 45:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 2,4,9 3:0 33:15
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Vranc Krka -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -3,-11,5,6,-2 2:3 38:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -4,-9,-2 0:3 15:33
Skupaj: 57,80 % 263:192 896:746 15034:14324
Preskoči na orodno vrstico