NTZS

Tina Križnič
pic
Podatki o igralki
Id 3631
Št. tekmovalne izkaznice 102/17/18
Starost 17 let (letnik 2007)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 17 16 1550 1550
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:2
pic Ana Bartolovič 0:1 0:3
pic Manca Bartolovič 1:0 3:1
pic Pika Bavdek 2:3 11:11
pic Lara Belaj 0:1 0:3
pic Maja Belaj 0:2 1:6
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 0:1 1:3
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 0:3 0:9
pic Ema Crnkovič 0:7 5:21
pic Živa Dogar 0:4 1:12
pic Kaja Drljača 2:0 6:0
pic Vita Ekart 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:1
pic Sara Erhatič 1:0 3:0
pic Petra Pia Fornazarič 2:0 6:1
pic Neja Gazvoda 2:3 8:11
pic Neža Gazvoda 2:5 9:18
pic Ana Gergek 0:5 3:15
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Kim Gosak 1:0 3:0
pic Blažka Harkai 0:2 1:6
pic Eva Horvat 0:1 0:3
pic Nejša Horvat 1:0 3:1
pic Neža Horvat 3:1 10:6
pic Polona Horvat 0:3 1:9
pic Zara Judež 0:1 0:3
pic Nuša Kadiš 0:3 0:9
pic Kim Kastelic 0:6 0:18
pic Tija Kastelic 3:2 11:9
pic Tereza Kavčič 2:0 6:1
pic Vita Kocjančič 3:6 13:21
pic Zala Kontelj 2:4 9:15
pic Lea Košir 0:1 2:3
pic Ana Leskošek 1:3 3:10
pic Katarina Lešnjak 4:1 12:8
pic Viktorija Letnar 2:0 6:0
pic Nina Mačič 3:0 9:4
pic Brina Markič 0:1 1:3
pic Lana Maučec 3:0 9:1
pic Sanja Mihajlovska 0:1 2:3
pic Valentina Mišigoj 2:1 8:6
pic Enya Moltara 0:4 1:12
pic Adriana Mrazić 1:2 4:7
pic Zala Nared 1:0 3:0
pic Lina Obranovič Kovšca 0:1 2:3
pic Rosana Pajer 1:0 3:2
pic Nika Pandev 1:4 4:14
pic Neža Pogačar Žun 1:2 1:6
pic Laura Rahotin Pavič 3:0 9:2
pic Izabel Roner 3:0 9:1
pic Urša Rozman 1:0 3:1
pic Tia Rudolf 1:0 3:1
pic Lara Šedivi 1:0 3:0
pic Hafiza Sejdić 1:0 3:0
pic Lara Šenica 1:0 3:2
pic Ema Simonič 1:0 3:1
pic Karin Slatinšek 0:1 1:3
pic Lana Slatinšek 0:7 1:21
pic Vita Šmid 1:0 3:0
pic Špela Smolej Milat 0:1 1:3
pic Sofija Štefan 1:0 3:1
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:1
pic Sara Tokić 0:3 1:9
pic Layla Turk 7:5 24:23
pic Erin Ukovič 4:0 12:7
pic Tjaša Večko 1:0 3:0
pic Urša Večko 2:2 6:9
pic Maruša Vrhovnik 2:0 6:0
pic Kaja Zadravec 0:1 0:3
pic Zoja Žolek 3:4 13:13
Skupaj: 87:109 315:401
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš kadeti
2020/2021 NTK B2 center kadeti
2019/2020 NTK B2 center mlajši kadeti
2018/2019 NTK B2 center mlajši kadeti
2017/2018 NTK B2 center mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
15. - 27. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
13. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 28. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
16. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
19. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 22. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
20. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
14. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 22. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
19. - 33. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 29. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 46. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
15. - 28. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 38 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Timotej Jerina X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Tija Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 12. 24.04.2022 pic Urša Rozman Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 37. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Škufca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Urša Rozman Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Tija Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aljaž Škufca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 21. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Urša Rozman Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jan Krč X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Brin Kunstelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neža Pogačar Žun Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Katarina Lešnjak Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Tija Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Nika Uršič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 25. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ana Blatnik Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Andraž Maček X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Urša Rozman Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-3,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Karin Slatinšek ŠD SU -8,4,-5,-11 1:3 35:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int 8,4,4 3:0 33:16
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr -8,2,-9,-6 1:3 34:35
Top, 6. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Erin Ukovič Arr -8,10,3,-4,6 3:2 46:41
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr -9,-8,-5 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -11,9,9,5 3:1 44:36
Top, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -2,-8,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 8,6,9 3:0 33:23
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak K-S 8,-4,-4,9,7 3:2 41:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 -4,-8,8,8,6 3:2 45:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int 6,-9,-13,-6 1:3 39:43
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -3,-4,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -8,-2,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 7,8,-6,7 3:1 39:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log -13,4,8,8 3:1 46:35
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -3,-4,-6 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Zala Kontelj K-S -10,-4,-2 0:3 16:34
Top, 4. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-6,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -3,-10,-6 0:3 19:34
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr -7,-7,11,-3 1:3 30:44
Top, 1. krog pic Urša Rozman Men -9,8,7,10 3:1 43:36
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 11,-5,12,-12,-7 2:3 51:59
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-12,9,-3 1:3 31:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-9,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 9,-10,14,-10,7 3:2 58:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 7,8,7 3:0 33:22
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Mengeš I
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -6,-6,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -1,-6,-9 0:3 16:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Mengeš I
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -6,9,-2,-8 1:3 27:42
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 7,-9,6,-7,-7 2:3 45:46
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Layla Turk Arrigoni 7,-7,-4,10,8 3:2 45:47
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 14,-4,4,7 3:1 42:36
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni -6,7,-6,6,5 3:2 45:40
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 7,-7,6,10 3:1 41:34
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-6,-5 0:3 15:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-13,-3 0:3 21:37
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 9,-2,-6,-8 1:3 27:42
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -6,7,-6,-5 1:3 28:40
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-3,-3 0:3 11:33
5. tekma pic Neja Gazvoda SU -2,7,10,-7,13 3:2 47:52
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -9,6,-1,-8 1:3 29:39
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
6. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -10,-8,-4 0:3 22:34
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -8,-6,-6 0:3 20:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav 6,-9,7,4 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 3,-7,-8,-9 1:3 35:36
Top, 5. krog pic Urša Večko Int 4,9,-7,6 3:1 40:30
Top, 4. krog pic Tereza Kavčič Log 1,9,-7,7 3:1 40:28
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -9,3,-8,-8 1:3 36:36
Top, 2. krog pic Tia Rudolf Cir -7,8,8,9 3:1 40:36
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -3,-5,-9 0:3 17:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -3,7,-8,-9 1:3 31:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-5,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 9,-7,7,9 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 5,2,10 3:0 34:17
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -12,-7,-6 0:3 25:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int 8,10,-4,-3,9 3:2 41:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -13,-3,7,10,8 3:2 50:51
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -3,-5,-13 0:3 21:37
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Kema Murexin
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -2,-6,-12 0:3 20:36
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni -5,-8,-6 0:3 19:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -7,-10,9,5,3 3:2 50:40
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 7,-7,5,-13,3 3:2 53:41
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : SU
2. tekma pic Lana Slatinšek SU -8,-3,-6 0:3 17:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Mengeš
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 11,-10,7,7 3:1 45:37
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 8,-6,5,-1,6 3:2 40:41
2. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 8,8,10 3:0 34:26
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -7,10,-9,-8 1:3 36:43
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 6,9,12 3:0 36:27
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš : SU
1. tekma pic Neža Gazvoda SU 3,-4,-4,-6 1:3 25:36
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Logatec : Mengeš
1. tekma pic Izabel Roner Logatec 3,9,2 3:0 33:14
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Pika Bavdek K-S 6,-4,-7,7,-5 2:3 38:46
Top, 6. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 6,-7,9,-8,7 3:2 48:44
Top, 5. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -8,-9,7,8,-10 2:3 49:49
Top, 4. krog pic Zala Kontelj Ves -6,7,9,11 3:1 41:38
Top, 3. krog pic Urša Večko Int -8,9,-4,7,8 3:2 45:46
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr 6,7,-10,-9,9 3:2 52:45
Top, 1. krog pic Brina Markič Men 10,-4,-9,-4 1:3 29:43
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -8,12,-8,-5 1:3 35:45
Top, 6. krog pic Layla Turk Arr 7,9,-9,-7,-8 2:3 46:49
Top, 5. krog pic Pika Bavdek K-S -9,9,6,-10,4 3:2 52:42
Top, 4. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -10,9,-5,6,-8 2:3 45:49
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 8,6,6 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 16,5,12 3:0 43:33
Top, 1. krog pic Tija Kastelic Krka -7,-12,-8 0:3 27:36
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,8,-5,9,-5 2:3 38:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-10,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-3,-7 0:3 14:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 11,-5,-6,6,11 3:2 48:50
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-6,10,-8 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 9,4,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int -9,7,9,6 3:1 42:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log 11,7,9 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,6,-8,-11 1:3 36:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -4,9,-6,-4 1:3 25:42
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,-9,6,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Blatnik Krka -6,-6,9,-5 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,9,-9,-9 1:3 34:42
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr -2,-13,-6 0:3 21:37
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 5,9,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -6,9,7,11 3:1 41:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 4,8,7 3:0 33:19
04.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Jesenice
5. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -9,-6,6,-10 1:3 36:40
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tjaša Večko Int 3,9,4 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Pika Gorenc Men 5,10,8 3:0 34:23
Top, 5. krog pic Viktorija Letnar Pres 9,10,1 3:0 34:20
Top, 4. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -8,7,3,9 3:1 41:30
Top, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 4,7,7 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 12,6,6 3:0 36:24
Top, 1. krog pic Nina Mačič Int -9,-9,6,9,5 3:2 51:42
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int -3,-1,-7 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -12,-10,-7 0:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -3,-4,-11 0:3 18:35
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR -8,8,10,-9,-10 2:3 50:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,-5,-11 0:3 18:35
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Drljača B2 1,2,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -1,-8,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 9,-10,11,-8,-9 2:3 51:54
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Košir ŠNT 12,-8,8,-6,-9 2:3 48:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt 8,-6,-7,-1 1:3 25:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 10,-5,-7,9,11 3:2 48:52
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Ana Leskošek Sav -4,-6,-3 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men -wo 1:0 0:0
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 6,-6,5,3 3:1 39:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Bavdek K-S 6,11,4 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 8,2,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres -12,10,8,5 3:1 46:37
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Šedivi Pres 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -7,-7,5,-6 1:3 31:38
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-13,6,-7 1:3 37:43
Finalni del, četrtfinale pic Tija Kastelic Krka -6,8,9,2 3:1 39:30
Finalni del, osmina finala pic Viktorija Letnar Pres 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Hafiza Sejdić Sav 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 8,4,4 3:0 33:16
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Vesna
6. tekma pic Zala Kontelj Vesna -9,-7,-10 0:3 26:34
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -6,-8,-11 0:3 25:35
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -11,-7,-6 0:3 24:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -6,2,2,6 3:1 39:21
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Gosak Log 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Rosana Pajer Int 16,-5,8,-5,12 3:2 53:58
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -7,6,-6,-10 1:3 34:40
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 11,-7,-6,-8 1:3 34:44
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr 9,8,11 3:0 35:28
Top, 6. krog pic Kaja Zadravec PPR -9,-4,-9 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Sara Erhatič Cir 9,2,2 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,10,7 3:0 34:21
Top, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,-10,2,6,11 3:2 54:42
Top, 2. krog pic Tija Kastelic Krka -9,8,4,5 3:1 42:28
Top, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,12,-8,-8 1:3 36:45
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Zara Judež Krka -6,-12,-8 0:3 26:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -3,-2,10,-10 1:3 27:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Šmid Škl 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr -10,9,7,7 3:1 43:35
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 8,-5,8,-6,-2 2:3 35:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob -4,-3,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int -9,-2,-6 0:3 17:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -10,-9,-10 0:3 29:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid -1,-7,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 7,-4,-7,-6 1:3 28:40
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš : B2
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -4,-6,-8 0:3 18:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Erhatič Cir 7,10,-8,8 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Bartolovič Pres -2,-5,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -3,-7,-6 0:3 16:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, polfinale pic Tija Kastelic Krka 6,-9,-9,7,-11 2:3 51:48
Mali finale, četrtfinale pic Nejša Horvat Kema - Murexin -10,5,12,8 3:1 46:37
Mali finale, osmina finala pic Layla Turk Arr 5,-6,7,3 3:1 39:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Nared K-S 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -2,-5,-4 0:3 11:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-5,11,-3 1:3 28:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Pandev Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-4,-3 0:3 10:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Šenica Krka -8,-8,6,1,9 3:2 49:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid -11,10,-7,-2 1:3 32:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -2,-9,-8 0:3 19:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, polfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin -5,-4,-6 0:3 15:33
Mali finale, četrtfinale pic Ema Simonič Mb - ZM -6,8,5,4 3:1 39:28
Mali finale, osmina finala pic Sofija Štefan Arr 5,-7,4,3 3:1 40:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves -10,-14,13,7,9 3:2 61:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,-9,-12 0:3 29:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -4,-9,-7 0:3 20:33
Skupaj: 44,39 % 87:109 315:401 6234:6758
Preskoči na orodno vrstico