NTZS

Ana Leskošek
pic
Podatki o igralki
Id 3616
Št. tekmovalne izkaznice 089/17/18
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 04.02.2024 21 20 1400 1400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Manca Bartolovič 2:0 6:0
pic Pika Bavdek 3:0 9:0
pic Lara Belaj 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 4:0 12:1
pic Eva Cerkvenič 0:1 0:3
pic Ema Crnkovič 2:3 7:9
pic Živa Dervarič 1:0 3:0
pic Živa Dogar 7:3 23:20
pic Eva Dominik 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 2:0 6:1
pic Petra Pia Fornazarič 3:0 9:3
pic Pija Funtek 2:1 8:3
pic Neja Gazvoda 4:0 12:4
pic Neža Gazvoda 4:0 12:3
pic Ana Gergek 3:2 13:8
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 2:0 6:1
pic Blažka Harkai 0:1 0:3
pic Eva Hauko 3:0 9:0
pic Anamarija Horvat 1:0 3:1
pic Eva Horvat 2:2 6:8
pic Polona Horvat 0:4 2:12
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Zara Judež 4:0 12:2
pic Nuša Kadiš 0:1 2:3
pic Aneja Karlek 2:0 6:0
pic Kim Kastelic 0:5 1:15
pic Tija Kastelic 6:0 18:0
pic Tereza Kavčič 1:0 3:1
pic Vita Kocjančič 6:1 20:7
pic Zala Kontelj 6:1 19:6
pic Alja Košmrlj 2:0 6:0
pic Neža Kovač 1:0 3:0
pic Katja Krajnc 0:2 2:6
pic Tina Križnič 3:1 10:3
pic Katrina Kunčič 1:0 3:0
pic Katarina Lešnjak 8:0 24:7
pic Nina Mačič 1:0 3:0
pic Brina Markič 0:3 2:9
pic Živa Markič 1:2 3:6
pic Lana Maučec 1:0 3:0
pic Sanja Mihajlovska 2:0 6:0
pic Valentina Mišigoj 3:0 9:0
pic Enya Moltara 0:5 1:16
pic Adriana Mrazić 3:3 11:9
pic Zala Nared 1:0 3:0
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:1
pic Rosana Pajer 0:3 2:9
pic Nika Pandev 2:2 8:8
pic Zala Petelinc 1:0 3:1
pic Neža Pogačar Žun 1:4 8:12
pic Bora Rajh 1:0 3:0
pic Urša Rozman 3:2 12:11
pic Tia Rudolf 1:0 3:1
pic Kiara Šegula 0:1 0:3
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Karin Slatinšek 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 2:7 11:22
pic Simona Soldat 0:2 3:6
pic Mia Stajnko 1:1 5:5
pic Neli Štaleker 1:0 3:0
pic Pia Stojaković 1:0 3:0
pic Klara Šušmelj 3:0 9:3
pic Sara Tokić 0:1 0:3
pic Layla Turk 3:2 10:8
pic Erin Ukovič 3:1 11:5
pic Nika Uršič 5:0 15:4
pic Julija Valenčič 1:0 3:0
pic Urša Večko 1:1 4:5
pic Pavla Vezjak 1:0 3:1
pic Maruša Vrhovnik 2:1 7:3
pic Iza Weiss 1:0 3:0
pic Kaja Zadravec 2:0 6:1
pic Zoja Žolek 8:1 25:9
pic Tjaša Zorc 1:1 4:4
pic Sofija Žužek 1:0 3:0
Skupaj: 153:72 513:298
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
11. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
2. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
20. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
2. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
11. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
2. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
19. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 26. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 22. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 24. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 14. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
18. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 34 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir -8,5,8,6 3:1 41:30
Top, 6. krog pic Urša Rozman Men 5,-6,7,7 3:1 39:30
Top, 5. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -10,5,9,-9,-4 2:3 45:48
Top, 4. krog pic Tina Križnič Men 8,6,9 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 7,-7,8,1 3:1 40:27
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,10,8,-9,-11 2:3 49:53
Top, 1. krog pic Zala Kontelj K-S -9,5,-10,-7 1:3 37:39
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 7,7,-5,7 3:1 38:32
Top, 6. krog pic Erin Ukovič Arr -4,-5,10,9,-10 2:3 42:53
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr 6,5,-9,6 3:1 42:28
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 3,-9,-9,12,-6 2:3 49:48
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 7,6,7 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Tija Kastelic Krka 3,5,5 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 5,8,-10,9 3:1 43:34
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 3,-4,-6,-7 1:3 28:36
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -9,6,6,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Bora Rajh Arr 0,0,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 6,5,5 3:0 33:16
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men -10,-9,7,-7 1:3 37:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 9,-7,8,2 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Sofija Žužek Arr 3,3,6 3:0 33:12
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Markič Men -9,2,-8,5,-6 2:3 45:40
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-3,-7 0:3 18:33
Finalni del, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU -2,2,3,-2,6 3:2 37:33
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr -6,5,4,-2,4 3:2 41:35
Finalni del, osmina finala pic Petra Pia Fornazarič Vrt 4,-2,8,-3,2 3:2 38:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int 11,7,4 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Pia Stojaković Log 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Karin Slatinšek ŠD SU 5,1,0 3:0 33:6
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Tina Križnič Men -6,9,-7,-4 1:3 28:42
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir 11,1,4 3:0 35:16
Top, 5. krog pic Tia Rudolf Cir -7,3,4,10 3:1 41:28
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr -5,-7,-9 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Tereza Kavčič Log -8,3,8,6 3:1 41:28
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 12,-11,-7,7,-8 2:3 51:54
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 8,7,-6,-10,6 3:2 49:44
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Layla Turk Arr -8,6,-5,-5 1:3 29:39
Top, 6. krog pic Erin Ukovič Arr 6,9,9 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,3,-9,4 3:1 42:24
Top, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 2,5,4 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,4,2 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 2,2,-9,3 3:1 42:18
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -6,-3,9,-11 1:3 31:44
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-3,-8 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 3,7,4 3:0 33:14
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,-8,-4,-7 1:3 30:41
Finalni del, polfinale pic Vita Kocjančič Arr 2,7,4 3:0 33:13
Finalni del, četrtfinale pic Erin Ukovič Arr -9,3,6,10 3:1 43:30
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka 1,3,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,5,9,-10,6 3:2 52:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Kovač Hra 1,1,1 3:0 33:3
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -9,-5,5,9,-9 2:3 45:47
Finalni del, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,-4,3,5 3:1 37:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 9,-10,5,11 3:1 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,-7,4,7 3:1 40:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -5,-3,5,12,-5 2:3 38:50
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -4,-6,-10 0:3 20:34
Finalni del, osmina finala pic Lana Maučec Kema - Murexin 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Gorenc Men 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 4,8,3 3:0 33:15
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Zoja Žolek Cir 14,-7,7,-4,3 3:2 49:46
Finalni del, polfinale pic Tina Križnič B2 4,6,3 3:0 33:13
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,5,8 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Iza Weiss Sav 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Zara Judež Krka -6,11,2,3 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 3,5,-8,3 3:1 41:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 2,7,2 3:0 33:11
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -8,-5,-4,-7 0:4 24:44
Finalni del, četrtfinale pic Urša Rozman Ljub -2,-9,14,7,-8,2,8 4:3 68:64
Finalni del, osmina finala pic Zala Kontelj Ves -8,8,10,6 3:1 42:35
Finalni del, 1. krog pic Ana Blatnik Krka 6,11,7 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 9,4,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR -8,5,9,3 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 3,3,4 3:0 33:10
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 9,9,5 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka 10,-6,-4,-6 1:3 28:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-6,-9 0:3 19:33
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja : Rakek
6. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 5,3,4 3:0 33:12
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -7,8,-9,11,-6 2:3 46:52
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -13,-8,-5 0:3 26:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-13,-6 0:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 7,2,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aneja Karlek Pres 5,5,3 3:0 33:13
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU 1,11,9 3:0 35:21
Finalni del, polfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,7,-3,10 3:1 37:35
Finalni del, četrtfinale pic Neža Pogačar Žun Men 3,9,6 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir 7,2,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 2,7,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 1,4,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 1,2,3 3:0 33:6
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Savinja : Cirkovce
6. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 5,6,8 3:0 33:19
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -6,-7,7,-1 1:3 25:40
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Savinja : Sobota
5. tekma pic Eva Hauko Sobota 10,3,3 3:0 34:16
1. tekma pic Eva Horvat Sobota 7,11,4 3:0 35:22
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,8,-5,5,-7 2:3 43:46
2. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 11,-7,-11,8,-7 2:3 49:54
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Zala Kontelj Vesna 5,4,5 3:0 33:14
1. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -12,-9,8,3,-13 2:3 56:51
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 7,4,2 3:0 33:13
6. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 3,1,4 3:0 33:8
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-4,-1 0:3 14:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Savinja
4. tekma pic Živa Dogar Kema -5,-5,9,7,5 3:2 43:43
1. tekma pic Ana Gergek Kema -8,9,8,-11,5 3:2 52:46
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Savinja
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-10,-8 0:3 23:34
1. tekma pic Ana Blatnik Krka -7,7,7,3 3:1 40:28
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja : B2
6. tekma pic Nika Uršič B2 8,7,-7,-10,7 3:2 50:45
3. tekma pic Alja Košmrlj B2 4,8,8 3:0 33:20
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
6. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -5,-11,-9 0:3 25:35
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Rakek : Savinja
8. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 3,6,-9,3 3:1 42:23
4. tekma pic Simona Soldat Rakek -4,6,-6,-5 1:3 26:39
1. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 3,3,7 3:0 33:13
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Klara Šušmelj Vrt 7,6,2 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int 6,8,7 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Urša Rozman Ljub -3,-4,6,-10 1:3 28:40
Top, 4. krog pic Adriana Mrazić Ves 10,6,9 3:0 34:25
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -2,3,9,6 3:1 35:29
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -3,-5,-9 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Pija Funtek Sav 8,8,5 3:0 33:21
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Neža Pogačar Žun Men -8,6,-4,-7 1:3 30:39
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 5,1,-7,5 3:1 40:22
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Lešnjak Ves -8,4,6,8 3:1 41:29
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič B2 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Zara Judež Krka 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dervarič Kema - Murexin 5,7,5 3:0 33:17
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Sav -2,-5,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,5,13 3:0 37:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,3,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Erhatič Cir 7,2,4 3:0 33:13
19.10.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Cirkovce : Savinja
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -5,-9,9,-5 1:3 30:42
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 7,5,5 3:0 33:17
19.10.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Sobota : Savinja
6. tekma pic Dajana Gošnjak Stojko Sobota 9,6,-8,7 3:1 41:33
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -10,8,7,5 3:1 43:32
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Urša Rozman Ljub 8,-8,-6,-9 1:3 34:41
Finalni del, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,-8,5,-7,5 3:2 48:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,7,8 3:0 33:23
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak Ves -10,7,-6,5,8 3:2 49:43
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,9,7,-8,5 3:2 48:43
Top, 5. krog pic Zala Kontelj Ves 3,-7,9,13 3:1 44:36
Top, 4. krog pic Zara Judež Krka -11,6,2,7 3:1 44:28
Top, 3. krog pic Nika Uršič B2 -10,4,9,8 3:1 43:33
Top, 2. krog pic Urša Rozman Ljub -5,3,6,8 3:1 38:28
Top, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -6,-6,-9 0:3 21:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak Ves 4,5,7 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Rosana Pajer Int -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int -8,5,-7,6,8 3:2 48:41
Top, 4. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,-12,9,-5,3 3:2 50:45
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -12,6,10,12 3:1 49:42
Top, 2. krog pic Eva Horvat Sob -6,-4,-5 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Pija Funtek Sav 6,6,5 3:0 33:17
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men 9,-6,-9,-10 1:3 36:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,5,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aneja Karlek Pres 1,2,5 3:0 33:8
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Brina Markič Men -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -8,-6,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Hauko Sob 4,7,3 3:0 33:14
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-8,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 11,4,12 3:0 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Blatnik Krka 7,10,3 3:0 34:20
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-3,-9 0:3 20:33
4. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 5,5,8 3:0 33:18
2. tekma pic Zala Nared Kajuh-Slovan 4,6,1 3:0 33:11
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja : Krka
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -6,-4,-12 0:3 22:36
4. tekma pic Ana Blatnik Krka 5,1,9 3:0 33:15
2. tekma pic Zara Judež Krka 11,7,8 3:0 35:26
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš : Savinja
5. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -10,-9,4,-10 1:3 40:39
3. tekma pic Brina Markič Mengeš -10,-8,-9 0:3 27:34
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Letrika
4. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -6,-3,-8 0:3 17:33
2. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 6,4,4 3:0 33:14
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Savinja
7. tekma pic Eva Horvat Sobota 8,-7,-4,5,11 3:2 46:46
5. tekma pic Eva Hauko Sobota 3,3,2 3:0 33:8
3. tekma pic Dajana Gošnjak Stojko Sobota 2,5,7 3:0 33:14
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, finale pic Nika Uršič B2 8,5,3 3:0 33:16
Mali finale, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 1,4,6 3:0 33:11
Mali finale, četrtfinale pic Pavla Vezjak Vrt 2,-9,11,2 3:1 44:26
Mali finale, osmina finala pic Sanja Mihajlovska PPR 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -8,8,-7,-5 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -6,8,-8,-7 1:3 32:41
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna : Savinja
7. tekma pic Mia Stajnko Vesna 4,-9,-3,10,10 3:2 47:46
5. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 4,-7,-6,9,8 3:2 46:43
3. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,-10,8,6 3:1 43:32
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont -6,9,-5,-5 1:3 27:42
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,-7,-8 0:3 18:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 10,-6,-5,7,-5 2:3 39:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Uršič B2 7,5,14 3:0 38:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Šušmelj Vrt -9,9,5,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men -8,-5,-10 0:3 23:34
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-12,6,12,-7 2:3 50:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,7,16 3:0 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,-10,8,-4,9 3:2 47:47
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -7,-3,-4 0:3 14:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tjaša Zorc Hra 7,4,-8,11 3:1 43:33
Top, 6. krog pic Neža Pogačar Žun Men 8,11,-5,-7,-9 2:3 45:52
Top, 5. krog pic Tija Kastelic Krka 2,5,7 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Nika Uršič B2 -7,8,7,2 3:1 40:28
Top, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 6,4,7 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Zala Petelinc Dob 6,9,-7,5 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 4,7,7 3:0 33:18
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Rosana Pajer Int -2,-7,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Šušmelj Vrt -6,7,9,-10,2 3:2 49:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,8,4,7 3:1 42:30
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,8,-8,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -7,-1,-1 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Zorc Hra -8,8,-5,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Ivančič Arr 8,2,3 3:0 33:13
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Pija Funtek Sav -7,8,-8,7,-8 2:3 45:48
Mali finale, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Neli Štaleker Kema - Murexin 2,5,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob -4,-8,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -4,-1,-4 0:3 9:33
Skupaj: 68,00 % 153:72 513:298 7783:6362
Preskoči na orodno vrstico