NTZS

Neža Gazvoda
pic
Podatki o igralki
Id 3588
Št. tekmovalne izkaznice 061/17/18
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadetinje 21.01.2024 1 1 7190 7190
mladinke 04.02.2024 12 12 2850 2850
članice 18.02.2024 38 38 300 300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 7:0 21:3
pic Manca Bartolovič 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 3:2 11:10
pic Lara Belaj 0:1 1:3
pic Maja Belaj 0:2 1:6
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Božeglav 1:0 3:0
pic Ema Crnkovič 1:8 5:27
pic Nastja Debevec 1:0 3:0
pic Živa Dogar 2:5 8:16
pic Kaja Drljača 4:0 12:1
pic Vita Ekart 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 5:3 20:9
pic Petra Pia Fornazarič 6:2 18:9
pic Neja Gazvoda 9:1 28:12
pic Ana Gergek 2:6 9:22
pic Pika Gorenc 5:0 15:4
pic Lucija Grad 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 0:1 0:3
pic Neža Horvat 6:1 20:10
pic Polona Horvat 0:3 2:9
pic Meta Ivančič 6:0 18:0
pic Barbara Jančič 2:3 7:10
pic Barbara Jedlovčnik 4:0 12:0
pic Zara Judež 0:1 0:3
pic Nuša Kadiš 0:2 0:6
pic Kim Kastelic 0:1 0:3
pic Tija Kastelic 7:1 23:7
pic Vita Kocjančič 3:7 13:26
pic Martina Komovec 2:1 7:4
pic Zala Kontelj 2:2 9:8
pic Alja Krajnc 1:0 3:0
pic Katja Krajnc 0:4 1:12
pic Tina Križnič 5:2 18:9
pic Milana Krmelj 2:1 6:5
pic Pia Kundih 2:0 6:0
pic Janja Lebarič 0:1 0:3
pic Ana Leskošek 0:4 3:12
pic Katarina Lešnjak 5:4 18:18
pic Viktorija Letnar 5:0 15:2
pic Aleksandra Livnjak 5:0 15:0
pic Hana Lukančič 1:0 3:0
pic Nina Mačič 2:0 6:1
pic Metka Marcen 1:0 3:0
pic Brina Markič 1:0 3:0
pic Živa Markič 0:2 3:6
pic Lana Maučec 4:0 12:2
pic Sanja Mihajlovska 3:1 9:3
pic Valentina Mišigoj 1:1 5:4
pic Enya Moltara 0:2 1:6
pic Zala Nared 1:0 3:0
pic Tanja Nišavić 1:0 3:0
pic Lina Obranovič Kovšca 1:0 3:0
pic Anja Pančur 0:1 0:3
pic Nika Pandev 1:3 5:11
pic Iza Podvratnik 1:0 3:0
pic Neža Pogačar Žun 0:2 0:6
pic Valentina Pugliese Hrboka 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 3:0 9:1
pic Kristina Rahotin Pavič 0:2 1:6
pic Laura Rahotin Pavič 9:1 27:7
pic Živa Rešetar 1:0 3:0
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 1:2 5:8
pic Tia Rudolf 2:0 6:0
pic Tjaša Rus 1:0 3:0
pic Lara Šedivi 1:0 3:1
pic Anina Selak 0:2 0:6
pic Tara Šesek 4:0 12:0
pic Lana Slatinšek 1:4 6:14
pic Mojca Smolej 0:4 1:12
pic Špela Smolej Milat 1:0 3:2
pic Simona Soldat 3:0 9:2
pic Mihaela Stoilkovska 5:0 15:2
pic Pia Stojaković 2:0 6:0
pic Sara Tanšek 3:2 11:7
pic Sara Tokić 0:4 0:12
pic Layla Turk 6:4 21:19
pic Žana Turnšek 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 7:4 26:18
pic Ina Unger 2:0 6:3
pic Tjaša Večko 2:0 6:0
pic Eva Vidmar 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 8:1 27:5
pic Kaja Zadravec 2:0 6:2
pic Ida Žagar 4:0 12:1
pic Lara Žnidaršič 3:0 9:1
pic Zoja Žolek 4:0 12:4
Skupaj: 203:112 679:450
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD SU kadeti
2022/2023 ŠD SU kadeti
2021/2022 ŠD SU mlajši kadeti
2020/2021 ŠD SU mlajši kadeti
2019/2020 ŠD SU mlajši kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
2. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
1. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
18. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
4. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
8. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
7. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
21. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. - 41. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 35 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Aleksandar Miščević X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mark Gazvoda X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Lina Obranovič Kovšca Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Patrik Blažević X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Nel Savšek Pintarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 : SU
5. tekma pic Maruša Arnež B2 6,-12,8,7 3:1 45:35
2. tekma pic Kaja Drljača B2 4,2,6 3:0 33:12
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Jesenice : SU
9. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -11,-7,-3 0:3 21:35
5. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -12,4,9,3 3:1 45:30
2. tekma pic Milana Krmelj Jesenice 4,9,5 3:0 33:18
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Kema Murexin
6. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 5,5,6 3:0 33:16
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -9,-6,-4 0:3 19:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
8. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 12,-9,8,-5,7 3:2 50:49
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -10,9,-6,7,-10 2:3 48:51
1. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -9,-5,9,9,7 3:2 47:47
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Cirkovce
3. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 6,4,10 3:0 34:20
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : Vesna
6. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 11,7,2 3:0 35:20
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -7,-4,-9 0:3 20:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 12,-7,2,9 3:1 43:34
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Logatec : SU
3. tekma pic Aleksandra Livnjak Logatec 6,5,3 3:0 33:14
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - SU : Vesna
7. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -13,-12,7,8,8 3:2 58:52
4. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 9,-7,9,7 3:1 40:36
2. tekma pic Tara Šesek Vesna 1,4,4 3:0 33:9
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : SU
5. tekma pic Meta Ivančič Arrigoni 8,4,8 3:0 33:20
3. tekma pic Ana Božeglav Arrigoni 1,3,3 3:0 33:7
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - SU : B2
4. tekma pic Maruša Arnež B2 7,-8,-6,7,7 3:2 47:43
2. tekma pic Kaja Drljača B2 2,5,8 3:0 33:15
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Cirkovce : SU
5. tekma pic Alja Krajnc Cirkovce 7,5,3 3:0 33:15
3. tekma pic Pia Kundih Cirkovce 8,1,5 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : B2
6. tekma pic Maruša Arnež B2 2,3,3 3:0 33:8
3. tekma pic Metka Marcen B2 2,9,6 3:0 33:17
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - SU : Preserje
6. tekma pic Tjaša Rus Preserje 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Nastja Debevec Preserje 1,3,2 3:0 33:6
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - SU : Logatec
4. tekma pic Pia Stojaković Logatec 6,6,9 3:0 33:21
2. tekma pic Hana Lukančič Logatec 2,7,3 3:0 33:12
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - SU : Cirkovce
9. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -9,-5,13,-1 1:3 30:46
7. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 10,-10,7,-10,8 3:2 54:49
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,6,-6,8,6 3:2 45:42
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -1,-4,-9 0:3 14:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr -7,2,6,6 3:1 40:25
Top, 6. krog pic Layla Turk Arr 7,1,-6,3 3:1 39:22
Top, 5. krog pic Zoja Žolek Cir 10,-1,4,7 3:1 35:32
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr -5,8,-5,8,-8 2:3 40:49
Top, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,2,7 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Tina Križnič Men 2,8,9 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 6,-6,9,-7,7 3:2 46:44
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 5,8,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Viktorija Letnar Pres 2,3,-6,-10,8 3:2 49:36
Top, 5. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Neža Horvat Int 5,4,8 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 8,-6,-9,9,-7 2:3 44:50
Top, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 12,9,6 3:0 36:27
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 12,7,-11,8 3:1 47:40
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : SU
3. tekma pic Anina Selak Vesna -9,-4,-9 0:3 22:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Layla Turk Arr -8,9,-11,-6 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-5,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 3,3,2 3:0 33:8
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,8,3,6 3:1 40:28
Finalni del, polfinale pic Neža Horvat Int 3,4,5 3:0 33:12
Finalni del, četrtfinale pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Arnež B2 5,5,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 4,5,2 3:0 33:11
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Rakek : SU
3. tekma pic Simona Soldat Rakek -4,4,6,7 3:1 37:28
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : SU
5. tekma pic Tanja Nišavić Vrhnika 5,6,6 3:0 33:17
2. tekma pic Lucija Grad Vrhnika -8,-10,-9 0:3 27:34
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - SU : Jesenice
9. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 12,0,10 3:0 37:22
7. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice 6,-8,-8,8,9 3:2 49:45
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 4,-7,-4,-9 1:3 31:37
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 9,-7,-9,-9 1:3 36:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir 6,7,10 3:0 34:23
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,-6,4,6,6 3:2 48:38
Finalni del, polfinale pic Petra Pia Fornazarič Vrt 6,3,6 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Livnjak Log 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Pia Stojaković Log 9,2,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Žana Turnšek Ljub 4,5,2 3:0 33:11
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : SU
9. tekma pic Ina Unger Cirkovce 8,-8,4,5 3:1 41:28
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -6,-5,-3 0:3 14:33
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 6,7,8 3:0 33:21
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -4,-5,-4 0:3 13:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota : SU
5. tekma pic Martina Komovec Mura Sobota 4,8,8 3:0 33:20
2. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota 10,4,5 3:0 34:19
1. tekma pic Sara Tanšek Mura Sobota -9,-12,-10 0:3 31:37
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr -7,8,10,-8,-8 2:3 46:51
Top, 6. krog pic Pika Gorenc Men 5,10,-8,5 3:1 42:31
Top, 5. krog pic Maruša Vrhovnik Men 1,10,-9,-8,-8 2:3 48:44
Top, 4. krog pic Tija Kastelic Krka 10,10,5 3:0 35:25
Top, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 3,6,1 3:0 33:10
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,7,5 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 6,10,10 3:0 35:26
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav -7,-7,5,-7 1:3 32:38
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr -2,-9,-10 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Erin Ukovič Arr 9,-10,2,6 3:1 43:29
Top, 4. krog pic Tija Kastelic Krka 8,8,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr -10,9,-10,11,3 3:2 55:47
Top, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,7,-6,4 3:1 39:29
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 5,-2,-6,3,-11 2:3 41:43
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Vita Kocjančič Arr 9,-8,-8,-3,-6 1:4 36:53
Finalni del, četrtfinale pic Maruša Vrhovnik Men 10,7,11,8 4:0 47:36
Finalni del, osmina finala pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,7,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Gorenc Men 7,8,-6,5 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 8,3,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Pugliese Hrboka Arr 6,0,1 3:0 33:7
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Rakek : SU
8. tekma pic Simona Soldat Rakek 4,2,9 3:0 33:15
7. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 5,2,7 3:0 33:14
5. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 3,4,8 3:0 33:15
3. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 8,7,7 3:0 33:22
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -11,-9,-10 0:3 30:36
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj K-S -3,-11,10,9,4 3:2 48:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Ida Žagar Vrt 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S 8,-9,-6,7,9 3:2 48:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-3,-9 0:3 21:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Ana Leskošek Sav 2,-2,-3,2,-6 2:3 33:37
Finalni del, četrtfinale pic Tija Kastelic Krka 6,3,-11,11 3:1 46:33
Finalni del, osmina finala pic Laura Rahotin Pavič Ves 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -11,4,7,6 3:1 44:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log 10,9,4 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 1,1,2 3:0 33:4
25.02.2023 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - SU : Jesenice
9. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-7,-6 0:3 18:33
6. tekma pic Milana Krmelj Jesenice -7,-3,-10 0:3 20:34
3. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -9,-4,-1 0:3 14:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -6,9,2,-7,-7 2:3 42:44
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-4,-8 0:3 19:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -6,-9,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -5,-10,-10 0:3 25:35
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Krka
8. tekma pic Tija Kastelic Krka 5,10,7 3:0 34:22
6. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,6,5 3:0 33:12
3. tekma pic Kim Kastelic Krka -8,-5,-7 0:3 20:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
8. tekma pic Layla Turk Arrigoni -5,-8,-9 0:3 22:33
6. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 5,-8,-6,14,-7 2:3 48:52
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -10,16,-6,10,10 3:2 58:59
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Mengeš I
6. tekma pic Živa Markič Mengeš I -7,9,-8,-1 1:3 27:42
3. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 6,-7,6,5 3:1 40:28
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Mengeš
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 4,10,-10,3 3:1 44:29
3. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 8,4,5 3:0 33:17
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
8. tekma pic Layla Turk Arrigoni 4,-10,-8,5,8 3:2 51:40
6. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 7,-4,-6,-8 1:3 29:40
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -9,-8,9,-6 1:3 34:42
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Logatec
3. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 5,7,4 3:0 33:16
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - SU : Vesna
3. tekma pic Tara Šesek Vesna 4,1,2 3:0 33:7
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 5,-11,-6,5,1 3:2 50:35
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 6,5,8 3:0 33:19
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš : SU
7. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 8,-6,2,-5,8 3:2 44:40
6. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš -7,6,6,4 3:1 40:27
2. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 5,3,7 3:0 33:15
21.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota : SU
7. tekma pic Sara Tanšek Sobota 9,-8,-9,2,-3 2:3 42:44
6. tekma pic Sara Tanšek Sobota 6,6,13 3:0 37:25
2. tekma pic Martina Komovec Sobota -4,5,10,4 3:1 38:30
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš I
8. tekma pic Brina Markič Mengeš I 11,8,9 3:0 35:28
6. tekma pic Živa Markič Mengeš I -11,8,8,-10,-5 2:3 48:52
3. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 9,-6,1,8 3:1 39:29
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : SU
7. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -6,-6,-5 0:3 17:33
5. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -8,-5,-5 0:3 18:33
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -6,6,-4,8,9 3:2 43:45
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,9,-6,-9 1:3 35:42
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -6,-7,-5 0:3 18:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Cirkovce : SU
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 3,8,8 3:0 33:19
1. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 10,6,8 3:0 34:24
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - SU : Vesna
6. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 7,4,10 3:0 34:21
3. tekma pic Tara Šesek Vesna 4,6,3 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Krka : SU
4. tekma pic Eva Vidmar Krka 2,3,2 3:0 33:7
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 7,-8,9,9 3:1 41:36
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš : SU
4. tekma pic Pika Gorenc Mengeš -9,7,5,7 3:1 42:30
1. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 2,8,6 3:0 33:16
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -9,-8,-10 0:3 27:34
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr 9,-8,13,-8,9 3:2 53:53
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr 8,7,5 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 2,9,6 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Erin Ukovič Arr -9,-8,10,8,3 3:2 51:43
Top, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-4,-2 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 6,-4,-4,-3 1:3 22:39
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - SU : Rakek
7. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 2,8,4 3:0 33:14
6. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 4,5,8 3:0 33:17
3. tekma pic Simona Soldat Rakek 5,-7,2,6 3:1 40:24
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Layla Turk Arr -9,-8,-9 0:3 26:33
Finalni del, osmina finala pic Lana Maučec Kema - Murexin 8,-8,-2,8,8 3:2 43:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Arnež B2 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Šesek Ves 4,1,3 3:0 33:8
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Jesenice : SU
9. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -16,-8,-4 0:3 28:40
7. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -7,-3,9,-8 1:3 29:42
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -9,-5,-2 0:3 16:33
1. tekma pic Milana Krmelj Jesenice -11,4,10,-8,11 3:2 55:49
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vesna : SU
7. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna -1,-9,-3 0:3 13:33
4. tekma pic Anina Selak Vesna -5,-1,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Kristina Rahotin Pavič Vesna -3,-6,9,-11 1:3 31:44
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 5,-9,-3,-3 1:3 26:38
Finalni del, 1. krog pic Urša Rozman Men -5,10,9,-8,8 3:2 47:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Ida Žagar Vrt 4,8,-9,9 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -4,-3,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,5,5,-5,6 3:2 46:38
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
7. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 6,11,4 3:0 35:21
6. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 4,3,-10,8 3:1 43:27
3. tekma pic Urša Rozman Mengeš 8,-8,-4,-5 1:3 28:41
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Sobota
7. tekma pic Janja Lebarič Sobota -8,-5,-7 0:3 20:33
6. tekma pic Sara Tanšek Sobota 9,5,-10,7 3:1 43:33
3. tekma pic Martina Komovec Sobota -5,-3,10,-3 1:3 23:43
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Vita Kocjančič Arr -8,-5,-9 0:3 22:33
Finalni del, četrtfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,-9,9,5 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka -6,4,9,8 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 7,7,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Žnidaršič Log 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Rešetar Hra 1,3,3 3:0 33:7
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 8,7,3 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : SU
5. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin 9,-8,8,10 3:1 42:38
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -4,-6,-6 0:3 16:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Letrika : SU
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -6,10,5,-3,-9 2:3 41:48
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : SU
1. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -5,-10,-10 0:3 25:35
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 7,6,4 3:0 33:17
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - SU : Logatec
1. tekma pic Izabel Roner Logatec 4,1,5 3:0 33:10
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš : SU
1. tekma pic Tina Križnič Mengeš -3,4,4,6 3:1 36:25
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Vesna : SU
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 9,-5,7,-9,9 3:2 47:47
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
5. tekma pic Layla Turk Arrigoni 10,5,-9,3 3:1 43:29
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -7,-7,-4 0:3 18:33
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 3,3,4 3:0 33:10
Top, 6. krog pic Neža Horvat Int 9,-5,-4,9,10 3:2 43:50
Top, 5. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,11,4 3:0 35:18
Top, 4. krog pic Viktorija Letnar Pres 8,8,2 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Aleksandra Livnjak Log 8,3,7 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 6,4,11 3:0 35:21
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 7,-9,6,9 3:1 42:33
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Erin Ukovič Arr -5,-7,-4 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-6,-3 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,-7,10,10,-8 2:3 44:53
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves -3,-6,-10 0:3 19:34
Top, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -10,-3,-7 0:3 20:34
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 4,9,-7,-7,7 3:2 47:42
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Sara Erhatič Cir -9,-9,10,11,-8 2:3 51:54
Finalni del, četrtfinale pic Viktorija Letnar Pres 7,4,1 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Kaja Drljača B2 -7,5,2,4 3:1 40:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Meta Ivančič Arr 4,1,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Žnidaršič Log 5,4,-8,1 3:1 41:21
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int 6,-8,3,5 3:1 41:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Rozman Men 8,-6,-3,-6 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-5,-6 0:3 16:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-10,10,-5,-4 1:4 36:55
Finalni del, četrtfinale pic Pika Bavdek K-S 9,7,10,-3,11 4:1 50:48
Finalni del, osmina finala pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Bavdek K-S -7,10,-6,4,9 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 2,3,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 2,2,6 3:0 33:10
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,-7,9,-9 1:3 36:42
Finalni del, četrtfinale pic Maruša Arnež B2 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Meta Ivančič Arr 1,3,8 3:0 33:12
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Pika Bavdek K-S -7,-8,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 8,9,-9,-11,-10 2:3 52:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 9,9,10 3:0 34:28
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Sara Erhatič Cir -8,9,-9,-5 1:3 33:42
Finalni del, četrtfinale pic Laura Rahotin Pavič Ves 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Livnjak Log 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Pia Kundih Cir 2,1,2 3:0 33:5
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -6,4,9,-1,10 3:2 41:45
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,-4,-7 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak Ves -10,7,-5,-4 1:3 30:41
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir 7,-9,10,8 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -4,-13,7,-6 1:3 34:44
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-7,-6 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-9,-5 0:3 22:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -10,-11,-12 0:3 33:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -3,-1,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Večko Int 3,9,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 7,3,4 3:0 33:14
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves -8,9,-8,-5 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres 6,7,4 3:0 33:17
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 1,1,4 3:0 33:6
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Vesna : SU
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -7,8,6,4 3:1 40:29
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - SU : Letrika
5. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 3,7,6 3:0 33:16
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -9,-1,-5 0:3 15:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 9,-12,-7,5,-9 2:3 50:50
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Kema
3. tekma pic Ana Gergek Kema -8,5,9,-11,6 3:2 52:44
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : SU
3. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 3,2,3 3:0 33:8
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
5. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -7,-10,5,-9 1:3 37:39
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna -5,-7,7,-9 1:3 32:40
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 4,2,-19,10 3:1 53:37
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -10,3,7,5 3:1 43:27
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-7,-5 0:3 20:33
Finalni del, polfinale pic Tija Kastelic Krka 10,-9,8,7 3:1 43:36
Finalni del, četrtfinale pic Viktorija Letnar Pres 7,5,4 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Petra Pia Fornazarič Vrt 6,6,-10,4 3:1 43:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 9,-10,11,-7,8 3:2 52:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 2,1,4 3:0 33:7
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič B2 -6,6,-5,-3 1:3 25:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -11,7,-5,-8 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 5,8,-9,5 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 3,3,8 3:0 33:14
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -14,-7,-6 0:3 27:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -3,11,-6,-2 1:3 24:44
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-8,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-5,7,-8 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Šedivi Pres 7,8,-7,5 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Gorenc Men 6,1,8 3:0 33:15
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-4,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 5,7,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Iza Podvratnik Sav 2,2,5 3:0 33:9
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Sara Erhatič Cir 4,9,6 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,8,-8,-6 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr 3,5,2 3:0 33:10
Top, 4. krog pic Layla Turk Arr 3,7,-10,8 3:1 43:30
Top, 3. krog pic Tina Križnič B2 9,10,-2,-6,-11 2:3 42:54
Top, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR -6,9,6,-8,9 3:2 47:46
Top, 1. krog pic Tija Kastelic Krka -2,-3,13,4,-8 2:3 39:50
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 1,0,6 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid 11,-6,-3,-1 1:3 23:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Zara Judež Krka -2,-1,-4 0:3 7:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, polfinale pic Ana Leskošek Sav -1,-4,-6 0:3 11:33
Mali finale, četrtfinale pic Zala Nared K-S 2,8,7 3:0 33:17
Mali finale, osmina finala pic Valentina Mišigoj Vrt 12,16,-9,10 3:1 53:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič B2 10,9,10 3:0 35:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S -6,-6,9,-8 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Kid -5,-4,-8 0:3 17:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR -7,-10,-8 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Pančur Sav -2,-3,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -6,-6,-4 0:3 16:33
Skupaj: 64,44 % 203:112 679:450 10661:9204
Preskoči na orodno vrstico