NTZS

Mark Gazvoda
pic
Podatki o igralcu
Id 3587
Št. tekmovalne izkaznice 060/17/18
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 12.01.2020 12 13 1990 1990
mladinci 19.01.2020 34 34 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bečirevič 0:1 0:3
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 1:1 5:3
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 1:1 4:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:1
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:0
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Timi Gider 1:1 4:3
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 0:2 2:6
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Erazem Janc 1:0 3:1
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Feliks Janje 0:1 0:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:2
pic Luka Jokić 0:3 2:9
pic Oskar Kacin 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 1:3
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:1 2:3
pic Andraž Kramžar 2:1 6:5
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 1:0 3:1
pic Rok Kurent 1:0 0:0
pic Blaž Lapajne 0:3 4:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 3:1 10:4
pic Andraž Maček 1:0 3:1
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic David Rey Markl 2:0 6:0
pic Vid Nared 1:0 3:1
pic Žan Okorn 1:1 4:4
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 1:1 3:3
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 0:3 4:9
pic Adam Rakun 0:1 1:3
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Luka Šantavec 1:1 4:4
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:1 3:4
pic Tine Smole Justin 1:1 3:3
pic Jan Šobar 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 1:2 5:7
pic Žan Šuligoj 2:0 6:2
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 3:9
pic Uroš Žavbi 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 0:1 1:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:1 4:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 54:49 198:168
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 ŠD SU kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Andraž Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Maj Murn M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,-10,5,-5 1:3 31:39
1. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-9,11,18,-6 2:3 56:62
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Logatec : SU
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 10,2,2 3:0 34:14
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -3,3,5,2 3:1 36:21
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 5,15,6 3:0 39:26
1. tekma pic Andraž Maček Mengeš I 9,5,-9,7 3:1 42:32
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
6. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,-6,-2 0:3 17:33
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-11,5,-4 1:3 32:40
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-8,-7,5,-6 2:3 43:47
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,-6,3,9 3:1 39:31
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 6,4,-3,-9,9 3:2 45:41
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 3,7,6 3:0 33:16
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Maribor
6. tekma pic Aljaž Janžekovič Maribor 6,5,4 3:0 33:15
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,5,1 3:0 33:15
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -7,-8,9,-9 1:3 35:42
1. tekma pic Timi Gider Sobota 8,7,7 3:0 33:22
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta -9,3,10,6 3:1 43:30
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,-7,-4,-5 1:3 27:39
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Tine Smole Justin Log -6,-6,-4 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Luka Jokić Men -6,-6,5,-7 1:3 30:38
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub 3,6,-4,7 3:1 37:27
Top, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 8,3,9 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-11,-10 0:3 30:36
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,10,10,-4,-8 2:3 43:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 1,5,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 8,7,9 3:0 33:24
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokić Men 10,-3,-3,-7 1:3 25:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,6,-8,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Tomšič Škl 3,3,2 3:0 33:8
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Kacin K-S 10,5,2 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -4,-9,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 5,5,8 3:0 33:18
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -5,-12,8,-9 1:3 37:44
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 8,-8,3,6 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav 5,7,-8,6 3:1 41:29
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves 3,7,-10,5 3:1 43:27
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves -4,-9,-8 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Timi Gider Sob -10,-8,6,-9 1:3 38:40
Top, 4. krog pic Benjamin Bečirevič Krka -13,-9,-9 0:3 31:37
Top, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -8,6,10,9 3:1 42:36
Top, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,-8,8,2 3:1 41:28
Top, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 9,11,3 3:0 35:23
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-3,-10 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 13,-5,8,10 3:1 43:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Belak Ljut 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 2,5,7 3:0 33:14
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-9,-6 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Jure Čampa PPR 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 18,6,10 3:0 43:34
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Let 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -8,-9,8,-6 1:3 34:41
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 13,-9,-0,10,-9 2:3 45:56
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 9,1,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 5,5,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Gorica
7. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -6,4,-5,9,5 3:2 44:40
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 4,-4,-6,-9 1:3 30:37
2. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica 10,-2,-10,-9 1:3 33:44
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 2,-4,6,9 3:1 37:28
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -8,-3,-6 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 4,-9,-8,11,-5 2:3 46:48
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-1,-7 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,-6,7,9 3:1 39:36
1. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 3,4,5 3:0 33:12
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -7,14,-10,5,-9 2:3 53:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men 7,-8,-9,6,-7 2:3 46:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,7,-6,-5 1:3 28:40
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log -1,-6,7,-8 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 5,6,7 3:0 33:18
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jan Kromar Men -4,-7,12,-2 1:3 27:45
Top, 6. krog pic Mark Dimnik Ves -10,9,-7,-8 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Alain Zboržil Arr -9,-4,7,-5 1:3 29:40
Top, 4. krog pic Tine Ivančič Arr -6,9,14,9 3:1 44:43
Top, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -1,6,-10,-7 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Andraž Kramžar Men -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men -7,-13,8,-5 1:3 36:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -8,8,8,-7,-3 2:3 40:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log -7,7,9,12 3:1 43:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav 9,8,2 3:0 33:19
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 7,-7,7,-8,-9 2:3 46:47
Kvalifikacije, 3. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 8,-5,-6,-6 1:3 28:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 5,-12,11,5 3:1 47:35
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Feliks Janje K-S -10,-9,-7 0:3 26:34
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra -wo 0:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -2,-9,10,11,-7 2:3 43:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -3,-9,-2 0:3 14:33
Skupaj: 52,43 % 54:49 198:168 3375:3173
Preskoči na orodno vrstico