NTZS

Ema Crnkovič
pic
Podatki o igralki
Id 3583
Št. tekmovalne izkaznice 056/17/18
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 4 5 4350 4350
članice do 21 let 10.03.2024 4 5 2400 1800
članice 24.03.2024 4 5 2800 2800
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alenka Ačimovič 1:0 3:2
pic Maruša Arnež 1:0 3:0
pic Ana Bartolovič 0:1 0:3
pic Manca Bartolovič 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 2:0 6:0
pic Lara Belaj 0:2 1:6
pic Maja Belaj 3:1 11:5
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 7:0 21:5
pic Nuša Bolte 4:3 13:14
pic Daniela Butkovska Tomanič 1:0 3:0
pic Tina Cafuta 0:3 0:9
pic Eva Cerkvenič 7:3 21:13
pic Živa Dogar 3:0 9:1
pic Eva Dominik 3:1 9:6
pic Kaja Drljača 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 0:1 1:3
pic Sara Erhatič 7:0 21:2
pic Petra Pia Fornazarič 5:0 15:0
pic Pija Funtek 1:0 3:1
pic Neja Gazvoda 6:1 18:4
pic Neža Gazvoda 8:1 27:5
pic Ana Gergek 4:1 13:8
pic Pika Gorenc 2:0 6:0
pic Katja Gutnik 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 1:6 10:21
pic Anamarija Horvat 1:0 3:0
pic Neža Horvat 2:0 6:0
pic Polona Horvat 4:20 15:68
pic Veronika Husak 1:0 3:0
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 3:4 16:14
pic Nuša Kadiš 2:15 14:50
pic Neja Kalan 3:0 9:0
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 5:5 18:21
pic Tija Kastelic 4:1 13:6
pic Tereza Kavčič 7:0 21:4
pic Gaja Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 11:2 38:8
pic Martina Komovec 2:0 6:1
pic Zala Kontelj 7:1 23:7
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Katja Krajnc 1:4 4:13
pic Kim Krajnc Grižon 1:0 3:0
pic Tina Križnič 7:0 21:5
pic Ana Leskošek 3:2 9:7
pic Doris Lesnik 1:0 3:1
pic Katarina Lešnjak 14:4 44:26
pic Viktorija Letnar 1:0 3:1
pic Minea Ljuca 4:1 13:6
pic Jana Ludvik 0:6 5:18
pic Nina Mačič 4:0 12:1
pic Darinka Mali 1:0 3:0
pic Brina Markič 4:0 12:6
pic Živa Markič 6:0 18:4
pic Gaja Mavri 0:2 0:7
pic Sanja Mihajlovska 2:0 6:0
pic Valentina Mišigoj 6:0 18:3
pic Enya Moltara 0:15 7:47
pic Tina Mozetič 1:1 5:3
pic Adriana Mrazić 3:2 12:6
pic Vesna Najdič Andrin 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 0:12 5:37
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:0
pic Kaja Okorn 4:3 13:14
pic Lara Opeka 0:5 3:15
pic Rosana Pajer 0:2 0:6
pic Manca Paljk 0:4 3:12
pic Anja Pančur 0:1 1:3
pic Nika Pandev 10:6 37:22
pic Lea Paulin 0:3 1:10
pic Iza Podvratnik 1:0 3:0
pic Neža Pogačar Žun 0:4 4:12
pic Laura Rahotin Pavič 1:0 3:0
pic Izabel Roner 2:0 6:1
pic Urša Rozman 3:1 9:4
pic Hana Rožmanec 2:0 6:1
pic Tia Rudolf 2:0 6:1
pic Tia Rus 1:0 3:0
pic Anina Selak 5:0 15:5
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 7:10 29:40
pic Mia Stajnko 0:1 0:3
pic Sofija Štefan 1:0 3:2
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:0
pic Katarina Stražar 0:1 1:4
pic Tjaša Supanič 2:0 7:0
pic Sara Tanšek 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:22 3:68
pic Layla Turk 6:0 18:2
pic Erin Ukovič 5:0 16:0
pic Ina Unger 2:1 8:5
pic Nika Uršič 0:1 1:3
pic Julija Valenčič 1:0 3:0
pic Tjaša Večko 2:0 6:0
pic Urša Večko 1:0 3:1
pic Maruša Vrhovnik 6:0 18:1
pic Iza Weiss 1:0 3:1
pic Kaja Zadravec 3:0 9:1
pic Zoja Žolek 7:4 24:16
pic Tjaša Zorc 3:0 9:1
pic Nina Zupančič 0:5 3:16
Skupaj: 268:197 918:754
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2022/2023 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2021/2022 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2020/2021 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2019/2020 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2018/2019 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2017/2018 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 18. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
5. - 8. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
7. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
6. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. - 4. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 14. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 6. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
3. - 4. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
7. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
11. - 19. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 12. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
11. - 17. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
4. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
11. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
13. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 12. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
11. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
14. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
5. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
4. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
5. - 8. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
1. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 22. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 24. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 43. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 14. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 61 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Domen Hohnjec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Domen Hohnjec X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Staša Matis Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 24.04.2022 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Brin Kunstelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jan Lipič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Andraž Zupančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Andraž Zupančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 20. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Blaž Lapajne X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jan Šobar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 28 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -13,-6,-3 0:3 22:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 7,3,-5,-9,-9 2:3 45:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Večko Int 7,9,6 3:0 33:22
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
5. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -6,-3,-9 0:3 18:33
2. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 8,11,-9,7 3:1 44:37
1. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -11,6,-6,-5 1:3 33:41
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Arrigoni : Kema Murexin
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -5,-8,-4 0:3 17:33
3. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 9,-6,13,5 3:1 43:38
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -11,-3,-9,-6 0:4 29:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves 8,7,-8,5 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 10,3,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 4,4,5 3:0 33:13
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Polona Horvat Int -7,-6,8,-9 1:3 33:41
Finalni del, četrtfinale pic Nika Pandev Int 5,9,-9,10 3:1 43:35
Finalni del, osmina finala pic Viktorija Letnar Pres 9,-9,1,5 3:1 42:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 5,6,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Gorenc Men 7,12,6 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 10,5,8 3:0 34:23
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,9,-8,-9,7,-6 2:4 52:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-10,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S -8,6,6,11 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,8,6 3:0 33:19
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin : Logatec
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec -8,-8,5,9,2 3:2 49:38
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -10,-6,-8,-10 0:4 34:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tanšek Sob 6,5,6 3:0 33:17
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -5,-6,7,-7 1:3 29:40
3. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan 6,10,8 3:0 34:24
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Kema Murexin
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -8,6,-5,-4 1:3 28:39
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 8,6,5 3:0 33:19
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 9,6,4 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
7. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 4,6,4 3:0 33:14
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,5,-9,5 3:1 42:30
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 4,6,10 3:0 34:20
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Kema Murexin
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 7,8,4 3:0 33:19
5. tekma pic Kim Krajnc Grižon Arrigoni 1,4,7 3:0 33:12
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni 2,9,4 3:0 33:15
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin : B2
4. tekma pic Kaja Drljača B2 3,3,4 3:0 33:10
2. tekma pic Neja Kalan B2 3,8,8 3:0 33:19
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -8,-9,6,13,4 3:2 54:45
4. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 6,5,-8,6 3:1 41:28
2. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 6,7,10 3:0 34:23
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin : Vrtojba
2. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 7,9,10 3:0 34:26
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak K-S -9,11,8,-7,9 3:2 51:50
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int -15,14,-5,-9 1:3 45:53
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-5,-2 0:3 13:33
Top, 4. krog pic Polona Horvat Int -8,-9,-4 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-2,-8 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -9,7,-7,-10 1:3 37:41
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,-7,-11,-4 1:3 33:41
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Nuša Kadiš Int -12,6,-1,8,-8 2:3 43:50
Top, 6. krog pic Anina Selak Ves -7,3,-7,5,5 3:2 47:35
Top, 5. krog pic Darinka Mali Ves 7,9,8 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Lea Kadiš Int 9,-4,9,-8,-5 2:3 39:51
Top, 3. krog pic Nuša Bolte K-S -6,-7,-8 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Lara Opeka K-S -8,-6,-5 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Lea Paulin Arr -7,-7,-9 0:3 23:33
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -10,-6,9,-9 1:3 36:43
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -8,-6,-9 0:3 23:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -8,-9,-7 0:3 24:33
Finalni del, četrtfinale pic Nika Pandev Int 6,5,3 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,11,5 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log -12,9,8,9 3:1 45:40
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin : Arrigoni
7. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -7,7,8,-6,4 3:2 46:41
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -14,-11,-6 0:3 31:40
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -6,7,-4,-9 1:3 30:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Vrt -7,-7,-7 0:3 21:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int 7,3,-10,-6,-6,-7 2:4 51:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -6,7,-6,-5 1:3 28:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 3,4,9 3:0 33:16
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 9,5,-9,-2,-6 2:3 39:47
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Polona Horvat Int -3,-3,-4 0:3 10:33
Finalni del, četrtfinale pic Nika Pandev Int 9,5,8 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Neža Horvat Int 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men 2,5,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 10,6,-8,5 3:1 42:32
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -11,-5,11,-7,-8 1:4 44:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte K-S 8,-8,9,-6,7 3:2 47:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Martina Komovec Sob -8,5,8,7 3:1 41:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Gutnik Log -3,-6,-5 0:3 14:33
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Kema Murexin
3. tekma pic Valentina Mišigoj Vrtojba 5,6,5 3:0 33:16
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak K-S 9,13,8 3:0 37:30
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -8,-2,-6 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka 5,9,4 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 7,8,9 3:0 33:24
Top, 2. krog pic Polona Horvat Int -1,-8,-11 0:3 20:35
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,-7,-6,-4 1:3 28:42
27.05.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-7,-5 0:3 18:33
27.05.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-9,-8 0:3 25:33
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Nina Zupančič Log -6,9,-8,-5 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S -5,-7,-6 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Tjaša Novak K-S -10,-4,-4 0:3 18:34
Top, 4. krog pic Polona Horvat Int -8,-5,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 10,-5,-6,-7 1:3 30:43
Top, 2. krog pic Kaja Okorn Log -10,5,9,-9,4 3:2 52:41
Top, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-2,-9 0:3 16:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -7,-8,-9,-6 0:4 30:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 13,8,12 3:0 40:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 9,-10,9,9 3:1 43:39
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Kema Murexin : Cirkovce
5. tekma pic Ina Unger Cirkovce 11,3,10 3:0 36:24
1. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -11,-13,-4 0:3 28:39
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,6,-8,-10,8,-10 2:4 53:60
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav -3,4,6,7 3:1 36:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 0,6,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 3,3,1 3:0 33:7
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
3. tekma pic Lea Kadiš Inter Diskont -5,7,-8,-10 1:3 34:41
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
2. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -4,-3,-10 0:3 17:34
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Logatec : Kema Murexin
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -1,9,-9,-4 1:3 25:42
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 8,5,5 3:0 33:18
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men 8,-3,-7,-7,-9 1:4 37:52
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves 8,6,8,4 4:0 44:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -8,6,-7,-4 1:3 30:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 10,5,10 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Martina Komovec Sob 8,10,7 3:0 34:25
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S 11,-9,-7,-9 1:3 38:44
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -9,-10,-9 0:3 28:34
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič Men 5,12,-9,3 3:1 45:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 7,-9,9,6 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 10,4,7 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 2,5,4 3:0 33:11
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Kema Murexin : Arrigoni
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 13,-3,2,-5,-7 2:3 41:48
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
7. tekma pic Nika Pandev Inter Diskont 8,-1,3,6 3:1 34:28
3. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -6,-9,-7 0:3 22:33
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Vrt -7,-4,-4,-8 0:4 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-4,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Doris Lesnik Muta 5,-9,9,6 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int -8,6,6,9 3:1 41:32
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 9,5,-11,6 3:1 44:33
6. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 8,7,5 3:0 33:20
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -8,-6,7,-7 1:3 32:40
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-2,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -7,-13,3,5,-7 2:3 49:45
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Arrigoni
6. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 8,7,10 3:0 34:25
3. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 7,2,1 3:0 33:10
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Mengeš I
3. tekma pic Živa Markič Mengeš I 10,7,2 3:0 34:19
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Letrika
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,10,9 3:0 34:26
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 7,7,11 3:0 35:25
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-5,-8 0:3 16:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -1,-8,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 12,-8,-7,-12 1:3 41:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj K-S 6,12,-9,9 3:1 45:38
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Kema Murexin : Vrtojba
7. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba -9,8,4,8 3:1 42:31
2. tekma pic Sara Tokić Vrtojba -2,-6,-6 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Kema Murexin
4. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 8,4,-10,8 3:1 43:32
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -10,7,-11,-7 1:3 39:43
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : SU
6. tekma pic Neja Gazvoda SU 8,8,7 3:0 33:23
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 6,-6,4,-8,-9 2:3 45:43
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kema Murexin
4. tekma pic Urša Rozman Mengeš I -3,1,5,8 3:1 36:25
1. tekma pic Živa Markič Mengeš I 6,6,9 3:0 33:21
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 4,-7,-11,-9 1:3 38:39
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin
2. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan -8,-9,-9 0:3 26:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Polona Horvat Int -8,2,-10,5,9 3:2 51:39
Top, 6. krog pic Kim Kastelic Krka -8,9,-8,5,6 3:2 49:42
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-5,-6 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -2,-6,-5 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -6,9,-3,10,-4 2:3 36:52
Top, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 5,4,8 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 9,8,-9,8 3:1 42:36
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int 8,6,8 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Kaja Okorn Log 10,9,8 3:0 34:27
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves 11,6,8 3:0 35:25
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 8,-9,5,4 3:1 42:28
Top, 3. krog pic Nuša Bolte K-S 10,7,-6,-5,6 3:2 45:45
Top, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -8,-9,-8 0:3 25:33
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 8,-5,9,-7,-4 2:3 38:50
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Kema Murexin
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -5,8,7,9 3:1 38:35
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Kema Murexin : Logatec
7. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 12,7,7 3:0 36:26
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec 5,-14,6,8 3:1 47:35
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -7,-4,-5 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak K-S 6,-9,6,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,1,4,1 3:1 39:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav 10,3,8 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 5,8,-7,6 3:1 40:30
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -7,-4,11,-2 1:3 26:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Krajnc Cir -6,-8,5,-5 1:3 30:38
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Arrigoni : Kema Murexin
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -4,9,-9,8,-6 2:3 41:50
2. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 10,7,8 3:0 34:25
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -9,-6,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -7,-7,-7 0:3 21:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -9,-4,-5 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka 2,9,-11,8 3:1 44:32
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int 8,-10,9,-6,7 3:2 49:47
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj K-S -7,4,2,8 3:1 40:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak K-S 7,-9,-8,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 2,7,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 2,3,1 3:0 33:6
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Kema Murexin
7. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 9,7,9 3:0 33:25
3. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 10,-7,7,-11,-11 2:3 52:54
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nina Zupančič Log -3,-2,-5,-8 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-2,7,-9 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int 7,4,7 3:0 33:18
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-3,3,-2 1:3 22:36
2. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -8,-8,-5 0:3 21:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kema Murexin
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 14,8,8 3:0 38:30
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -5,-8,-4 0:3 17:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Rakek : Kema Murexin
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 3,4,4 3:0 33:11
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Cirkovce
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 12,9,5 3:0 36:26
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Mengeš
2. tekma pic Živa Markič Mengeš 4,9,4 3:0 33:17
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Kema Murexin
2. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 6,4,5 3:0 33:15
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : SU
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -7,-9,7,-10 1:3 37:41
1. tekma pic Neža Gazvoda SU 4,6,6 3:0 33:16
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Kema Murexin
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 5,4,-10,3 3:1 43:24
2. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 7,3,2 3:0 33:12
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Kema Murexin
2. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 3,5,8 3:0 33:16
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 10,6,-7,11 3:1 43:38
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 5,6,4 3:0 33:15
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Krka
1. tekma pic Veronika Husak Krka 5,4,4 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
2. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 7,10,4 3:0 34:21
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Cirkovce : Kema Murexin
2. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 6,6,7 3:0 33:19
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int -7,-7,-0 0:3 14:33
Top, 6. krog pic Urša Rozman Men 7,5,2 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Vita Kocjančič Arr 8,-4,7,-11,-7 2:3 44:50
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves 9,5,-10,2 3:1 43:28
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -10,7,11,6 3:1 45:36
Top, 2. krog pic Ana Blatnik Krka 5,7,5 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,7,3,7 3:1 39:28
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-5,-6 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 5,6,3 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak Ves 5,7,9 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr 7,5,4 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 9,7,5 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,9,-9,-11,10 3:2 54:49
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 3,7,8 3:0 33:18
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Anina Selak Ves 7,6,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Kaja Okorn Log -10,-7,-9 0:3 26:34
Top, 5. krog pic Nuša Bolte K-S 3,-9,7,8 3:1 42:29
Top, 4. krog pic Nina Zupančič Log -5,-5,9,-8 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Lea Kadiš Int 6,2,-7,13 3:1 44:32
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int 7,7,2 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Tjaša Supanič Ves 5,5,6 3:0 33:16
07.05.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-9,-6 0:3 22:33
07.05.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -10,-9,-7 0:3 26:34
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak K-S -5,-7,-7,-10 0:4 29:45
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 8,-8,6,-10,7 3:2 51:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 7,8,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Markič Men -9,6,5,7 3:1 42:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-10,10,-8 1:3 33:44
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Kema Puconci
6. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont 7,-6,-8,6,5 3:2 47:40
2. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -6,9,9,12 3:1 42:41
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -9,-6,-11,-11 0:4 37:48
Finalni del, osmina finala pic Vita Kocjančič Arr 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 2,-7,5,-8,4 3:2 48:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Kalan B2 8,4,6 3:0 33:18
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Vita Kocjančič Arr 8,10,5,3 4:0 45:26
Finalni del, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 5,10,-10,5,4 4:1 55:36
Finalni del, četrtfinale pic Erin Ukovič Arr 6,6,7,5 4:0 44:24
Finalni del, osmina finala pic Tina Križnič Men 3,6,-10,8 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 5,11,3 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 4,6,4 3:0 33:14
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Letrika : Kema Puconci
6. tekma pic Tina Mozetič Letrika 8,7,9 3:0 33:24
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-5,-5 0:3 16:33
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kema Puconci : Inter Diskont
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -6,-5,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -7,-8,-10 0:3 25:34
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -7,-5,11,-7,-9 1:4 41:55
Finalni del, 1. krog pic Kaja Okorn Log -7,9,9,-10,5,8 4:2 61:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -7,-6,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men 6,-6,8,11 3:1 41:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log -8,7,4,9 3:1 41:31
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Krka : Kema Puconci
6. tekma pic Tija Kastelic Krka -8,6,4,6 3:1 41:27
2. tekma pic Kim Kastelic Krka 5,-9,-5,-10 1:3 35:39
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -7,-7,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,5,-8,5,6 3:2 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Blatnik Krka 8,6,-7,-9,8 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Adriana Mrazić Ves 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men 5,-9,9,9 3:1 42:34
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Kema Puconci : Cirkovce
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -5,-1,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce 6,7,-9,-8,9 3:2 50:44
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-6,-11 0:3 24:35
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 9,-8,-6,-12 1:3 37:45
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Kema Puconci : Arrigoni
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -3,10,-6,-7 1:3 28:43
1. tekma pic Alenka Ačimovič Arrigoni 7,-6,8,-4,9 3:2 43:46
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kema Puconci : Logatec
5. tekma pic Nina Zupančič Logatec -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec -9,-8,-7 0:3 24:33
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Nika Pandev Int -7,10,-7,-5 1:3 31:43
Top, 6. krog pic Zala Kontelj Ves 3,8,3 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak Ves -6,7,1,8 3:1 39:27
Top, 4. krog pic Lea Kadiš Int -7,4,-7,8,-8 2:3 44:45
Top, 3. krog pic Anina Selak Ves 9,10,-6,-2,7 3:2 42:48
Top, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,8,-8,-10,-9 2:3 49:50
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,6,-7,-8 1:3 34:39
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Kema Puconci : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika 9,-1,-1,-7 1:3 20:42
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -6,-9,-7 0:3 22:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Kim Kastelic Krka -7,7,3,10 3:1 41:31
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int 6,-7,2,-10,-11 2:3 50:44
Top, 5. krog pic Nuša Kadiš Int -12,-4,-8 0:3 24:36
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -5,7,-9,-6 1:3 31:40
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 8,9,-6,-9,9 3:2 48:48
Top, 2. krog pic Polona Horvat Int -10,-3,6,-2 1:3 26:40
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-7,-3 0:3 12:33
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Inter Diskont : Kema Puconci
6. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -7,-7,-12 0:3 26:36
2. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -8,-7,-6 0:3 21:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -10,9,-7,-9 1:3 37:43
Top, 6. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 1,3,6 3:0 33:10
Top, 5. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,3,-7,3,11 3:2 49:39
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves -10,-12,-9 0:3 31:37
Top, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -5,5,5,-12,-5 2:3 44:46
Top, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,7,6 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,4,9 3:0 33:22
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Kema Puconci : Krka
5. tekma pic Ana Blatnik Krka 7,-7,4,10 3:1 41:32
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,4,2 3:0 33:7
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 7,-10,-10,9,3 3:2 53:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 10,4,-5,1 3:1 39:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,5,7 3:0 33:16
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Cirkovce : Kema Puconci
9. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 6,8,10 3:0 34:24
6. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,-5,8,7,-3 2:3 36:48
2. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -9,-3,-7 0:3 19:33
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan 7,-5,-9,-7 1:3 32:40
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Kema Puconci
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -5,-7,8,-9 1:3 32:41
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -2,-7,-8 0:3 17:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Eva Cerkvenič Vrt -4,-4,-10 0:3 18:34
Finalni del, osmina finala pic Živa Markič Men 5,-4,8,-7,5 3:2 44:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 10,-8,-9,3,5 3:2 51:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men 2,5,11 3:0 35:18
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : Kema Puconci
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec -9,9,4,7 3:1 42:31
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,-7,-5 0:3 19:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -11,9,8,-7,7 3:2 51:48
Finalni del, polfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,6,-9,7 3:1 42:31
Finalni del, četrtfinale pic Tija Kastelic Krka -5,3,3,1 3:1 38:18
Finalni del, osmina finala pic Sara Erhatič Cir 4,7,-6,6 3:1 39:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Erin Ukovič Arr 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 2,8,8 3:0 33:18
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Interdiskont Fužinar : Kema
3. tekma pic Lea Kadiš Interdiskont Fužinar -8,10,7,-6,-10 2:3 47:51
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Kema : Vesna
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 2,8,9 3:0 33:19
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 7,6,-4,8 3:1 37:32
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Letrika : Kema
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-7,10,-4 1:3 28:43
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kema : Sobota
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,6,6 3:0 33:17
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Kema
5. tekma pic Ana Blatnik Krka 3,5,7 3:0 33:15
1. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-7,11,-4 1:3 29:44
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Kema
1. tekma pic Brina Markič Mengeš -9,-8,9,11,8 3:2 52:50
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : Kema
2. tekma pic Ana Blatnik Krka -8,11,5,9 3:1 43:36
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 4,-6,3,-8,4 3:2 47:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-7,-1 0:3 13:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -7,7,12,10 3:1 44:40
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -3,-8,-6,-9 0:4 26:44
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,8,4,-12,7 4:1 56:42
Finalni del, osmina finala pic Zala Kontelj Ves -7,7,4,5 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Horvat Int 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR -8,9,3,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 1,1,2 3:0 33:4
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Zala Kontelj Vesna 5,4,5 3:0 33:14
1. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 8,4,3 3:0 33:15
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Kema : Arrigoni
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 4,-10,-8,2,8 3:2 51:37
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 3,1,4 3:0 33:8
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Letrika : Kema
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-6,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 6,6,3 3:0 33:15
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Kema
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -9,-9,-5 0:3 23:33
2. tekma pic Neja Gazvoda SU 3,3,4 3:0 33:10
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Kema : B2
1. tekma pic Neja Kalan B2 2,3,1 3:0 33:6
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Arrigoni
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,5,6 3:0 33:14
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Kema : Letrika
5. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 4,2,2 3:0 33:8
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -11,-8,-5 0:3 24:35
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -10,-7,-6 0:3 23:34
Finalni del, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -8,5,1,5 3:1 41:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr 8,-5,-4,-1 1:3 21:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 8,7,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 4,5,7 3:0 33:16
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav -6,-5,-8 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Maja Belaj Sav 7,-5,6,-7,9 3:2 45:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 5,-7,10,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Iza Podvratnik Sav 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 2,3,4 3:0 33:9
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Rosana Pajer Int -3,-9,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Sav -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 14,7,6 3:0 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir -9,5,7,8 3:1 42:31
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -5,-6,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -10,9,-7,9,11 3:2 52:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 11,9,-6,7 3:1 41:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr -7,9,-4,-8 1:3 30:42
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Tina Cafuta Krka -8,-8,-9 0:3 25:33
Finalni del, četrtfinale pic Zoja Žolek Cir 10,9,10 3:0 35:29
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Zorc Hra 11,3,7 3:0 35:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 5,13,6 3:0 37:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aneja Karlek Pres 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 8,-13,5,8 3:1 46:36
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,12,-5,-7 1:3 31:45
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Sav 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 6,-2,-9,5,9 3:2 44:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rus Pres 3,2,7 3:0 33:12
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : Mengeš
6. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 4,10,8 3:0 34:22
3. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -3,10,-7,-9 1:3 31:43
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kema : Letrika
8. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,10,7 3:0 34:22
6. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 6,5,5 3:0 33:16
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -12,-4,-7 0:3 23:36
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Kema
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -5,-5,-11 0:3 21:35
1. tekma pic Tina Cafuta Krka -8,-4,-8 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Savinja
6. tekma pic Pija Funtek Savinja -6,9,8,7 3:1 39:35
3. tekma pic Lara Belaj Savinja -2,10,-4,-5 1:3 23:43
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Kema
8. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 6,5,9 3:0 33:20
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 7,-10,-9,-6 1:3 36:41
1. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 5,6,3 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Kema
4. tekma pic Eva Dominik Maribor 12,7,7 3:0 36:26
1. tekma pic Ema Simonič Maribor 3,4,1 3:0 33:8
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -10,9,-5,-4 1:3 30:43
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-5,-4 0:3 13:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Tjaša Zorc Hra 9,6,3 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Maja Belaj Sav 5,12,5 3:0 36:22
Top, 5. krog pic Ana Blatnik Krka 7,7,7 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Zala Kontelj Ves -8,7,8,4 3:1 41:30
Top, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -2,-9,6,6,9 3:2 44:43
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,5,7,7 3:1 42:30
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 1,-7,7,5 3:1 40:24
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-9,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -8,10,8,-7,-14 2:3 52:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 5,4,7 3:0 33:16
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -7,-4,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -9,-7,8,6,6 3:2 49:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-3,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,7,8,-10,9 3:2 49:47
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Rosana Pajer Int -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,-10,6,-8 1:3 36:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra -9,6,9,4 3:1 42:30
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tija Kastelic Krka -9,5,5,7 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,-8,8,6 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr 3,8,5 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Kaja Zadravec PPR 2,7,6 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 9,4,2 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 3,2,4 3:0 33:9
Top, 1. krog pic Tina Križnič B2 6,-12,8,8 3:1 45:36
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -5,4,-4,2,-9 2:3 40:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves -11,-9,7,-6 1:3 37:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Iza Weiss Sav 8,-7,9,5 3:1 40:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -5,-11,-8 0:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Bartolovič Pres -5,-2,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-8,-4 0:3 15:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 9,5,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -6,-7,-6 0:3 19:33
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Mengeš
5. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -2,-5,-5 0:3 12:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-4,-4 0:3 15:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, četrtfinale pic Nika Uršič B2 5,-8,-9,-7 1:3 35:38
Mali finale, osmina finala pic Tina Križnič B2 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Pogačar Žun Men -9,-6,-12 0:3 27:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub -8,-5,-9 0:3 22:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Maja Belaj Kid 6,-11,-7,3,-4 2:3 44:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub 11,9,7 3:0 35:27
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tija Kastelic Krka 7,-3,-6,-9 1:3 29:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Erhatič Cir -6,-12,10,-6 1:3 36:46
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Anja Pančur Sav -8,6,-9,-6 1:3 34:39
Mali finale, osmina finala pic Vita Kocjančič Arr 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Sofija Štefan Arr 11,-10,7,-11,8 3:2 56:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -1,-3,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 11,-6,7,-14,-7 2:3 51:56
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Ana Leskošek Sav -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -3,-8,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -1,-1,-4 0:3 6:33
Skupaj: 57,63 % 268:197 918:754 15477:14415
Preskoči na orodno vrstico