NTZS

Andraž Kramžar
pic
Podatki o igralcu
Id 3571
Št. tekmovalne izkaznice 044/17/18
Starost 18 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 35 41 700 700
člani 24.03.2024 60 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:3 2:9
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 3:1 10:4
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic David Bubulj 1:0 3:0
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:5 1:15
pic Mark Dimnik 1:1 3:4
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:1 1:3
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 3:0 9:4
pic Žan Gantar 2:0 6:3
pic Mark Gazvoda 1:2 5:6
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Matija Gorup 1:0 3:2
pic Boris Govednik 2:0 6:4
pic Domen Grčar 0:1 2:3
pic Maj Grošelj 1:0 2:1
pic Tian Hajšek 1:0 3:1
pic Domen Hohnjec 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 2:0 6:1
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:2 2:6
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:2 5:6
pic Vid Kočar 1:0 3:1
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 0:3 2:9
pic Jaka Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Dejan Kremžar 1:0 3:1
pic Jakob Križaj 2:0 6:1
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 3:0 9:2
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Rok Kurent 1:0 3:1
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 0:1 1:3
pic Jaka Lesnik 2:0 6:0
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic David Rey Markl 1:0 3:0
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 1:0 3:1
pic Zak Murko Koblar 2:0 6:0
pic Maj Murn 1:0 3:0
pic Filip Mušić 0:2 3:6
pic Vid Nared 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Aljaž Peršič 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 3:1 10:7
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:1 8:5
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Luka Pšenič 2:0 6:1
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 1:2 3:7
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Ržek 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:2 4:6
pic Tim Sapač 1:0 3:0
pic Blaž Šarlah 1:1 5:5
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:2
pic Zal Šesek 3:2 10:8
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Tine Smole Justin 1:1 3:3
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 2:1 7:4
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Nejc Titan 2:0 6:1
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 2:0 6:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 0:12
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Alain Zboržil 2:0 6:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 0:3
pic Bine Žličar 2:0 6:2
pic Jure Zlodej 0:2 3:6
pic Andraž Zupančič 0:3 1:9
pic Tej Zupanec 0:1 1:3
Skupaj: 86:58 293:226
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš kadeti
2019/2020 NTS Mengeš kadeti
2018/2019 NTS Mengeš mlajši kadeti
2017/2018 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 46. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
33. - 42. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 40. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
15. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 42. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
17. - 22. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -8,9,-6,9,-4 2:3 40:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -5,-3,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S 5,0,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič Men 11,5,8 3:0 35:24
13.04.2024 4. SNTL 2023/2024, 8. krog - B2 III : B2 II
8. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 1,9,9 3:0 33:19
6. tekma pic Jakob Križaj B2 III 5,9,9 3:0 33:23
4. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III 2,7,1 3:0 33:10
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 7,6,8 3:0 33:21
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -4,-8,11,2,-4 2:3 40:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar Krka -10,-8,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-4,-4 0:3 15:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koželj Žal -10,-11,-5 0:3 26:36
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,10,3 3:0 34:19
Finalni del, 1. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU 1,8,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Tomšič K-S 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,7,-6,9 3:1 39:34
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec I
8. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -10,9,-8,5,8 3:2 51:45
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 6,7,13 3:0 37:26
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 7,-7,9,6 3:1 40:33
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 4,6,-9,-12,8 3:2 54:43
09.03.2024 4. SNTL 2023/2024, 7. krog - B2 II : Savinja Žalec II
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II -5,9,-6,-4 1:3 26:42
5. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec II 10,7,-8,-8,6 3:2 50:45
3. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 9,8,9 3:0 33:26
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 10,9,6 3:0 34:25
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 II
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 7,9,8 3:0 33:24
6. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 6,3,6 3:0 33:15
4. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 5,7,-8,8 3:1 41:31
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 9,-11,4,-7,-13 2:3 53:52
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 I : Vesna
7. tekma pic Tim Stajnko Vesna -5,-11,6,-12 1:3 39:44
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 8,7,10 3:0 34:25
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna 4,6,9 3:0 33:19
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -8,-9,-4 0:3 21:33
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 8,-5,10,-8,10 3:2 48:50
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 7,-8,-9,-8 1:3 36:40
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : B2 I
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -2,-3,-6 0:3 11:33
1. tekma pic Vid Kočar Mengeš -13,4,8,5 3:1 46:32
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - B2 I : Škofja Loka
6. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 2,8,4 3:0 33:14
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,7,9,6 3:1 40:33
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ljubljana : B2 II
10. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 3,10,-1,6 3:1 35:30
7. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -8,7,-3,9,6 3:2 44:44
3. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 8,-13,6,5 3:1 46:34
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 11,-7,-10,6,-9 2:3 50:51
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Metlika : B2 II
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 6,-2,-3,-6 1:3 22:39
6. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 2,9,8 3:0 33:19
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,-6,-5,9,7 3:2 44:45
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,6,8,-11,6 3:2 51:44
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 II : B2 III
7. tekma pic Slavko Keršič B2 III 5,6,8 3:0 33:19
4. tekma pic Jakob Križaj B2 III 5,1,-9,7 3:1 42:24
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 6,-9,-7,2,7 3:2 49:37
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S -11,-9,12,-4 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Žal -10,8,7,2 3:1 43:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -2,-9,-4 0:3 15:33
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I 7,-5,8,-9,-5 2:3 41:48
2. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 5,8,4 3:0 33:17
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -8,-10,14,-9 1:3 43:48
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 II
5. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 5,9,-4,13 3:1 41:38
2. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 6,7,7 3:0 33:20
1. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -3,7,9,7 3:1 36:34
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Peršič Gor 8,-7,-6,8,4 3:2 46:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-5,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 7,-8,-9,9,-7 2:3 46:49
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-5,-0 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -11,9,11,-7,-9 2:3 51:55
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -6,-10,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-11,-4,-8 1:3 34:42
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-10,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves -7,7,-9,11,-8 2:3 48:51
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,-7,-10 0:3 28:36
Finalni del, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir -4,9,-4,3,8 3:2 41:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 2,5,5 3:0 33:12
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -9,-8,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -8,-6,7,-8 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 8,2,2 3:0 33:12
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,-6,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -9,-10,-8 0:3 27:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Sapač Sob 1,5,10 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,10,3 3:0 34:20
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
4. tekma pic Matic Čopar Savinja I -5,-7,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -6,-9,-9 0:3 24:33
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
7. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 9,-7,7,11 3:1 42:38
4. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 6,6,6 3:0 33:18
2. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 9,-8,-9,5,8 3:2 50:44
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna -9,-6,-7 0:3 22:33
2. tekma pic Zal Šesek Vesna -4,-10,-6 0:3 20:34
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-4,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristian Čerin K-S 10,-9,5,8 3:1 43:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,9,2 3:0 33:16
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-4,-11 0:3 17:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -7,-9,-6 0:3 22:33
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tine Ivančič Arr 8,7,8 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Jure Zlodej Ves -6,9,-5,-11 1:3 33:44
Top, 5. krog pic Zal Šesek Ves -9,-7,10,-7 1:3 35:43
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 7,8,10 3:0 34:25
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-6,-10,-9 1:3 36:42
Top, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-8,-4 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Timi Gider Sob 6,7,5 3:0 33:18
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-4,-13 0:3 23:37
Finalni del, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 9,5,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,10,7 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,3,10 3:0 34:16
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tine Smole Justin Log -7,-9,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 1,-8,5,9 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra 7,-9,11,8 3:1 44:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-10,-2,-3 1:3 26:43
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka 9,10,-10,-10,-14 2:3 57:59
Finalni del, 1. krog pic Maj Grošelj Ves 13,5,dnf 2:1 26:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-3,16,8,5 3:2 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic David Bubulj B2 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ržek Škl 5,9,9 3:0 33:23
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves -14,9,-9,4,-7 2:3 52:51
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 8,8,15 3:0 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -14,3,7,7 3:1 47:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 2,4,6 3:0 33:12
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves 10,11,-9,5 3:1 45:37
Top, 6. krog pic Alain Zboržil Arr -9,7,7,6 3:1 42:31
Top, 5. krog pic Tine Ivančič Arr 5,-9,3,5 3:1 42:24
Top, 4. krog pic Jure Zlodej Ves -8,-10,8,5,-7 2:3 47:47
Top, 3. krog pic Zal Šesek Ves 5,6,-4,5 3:1 37:27
Top, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,6,9 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Jan Kromar Men 10,7,-9,9 3:1 43:37
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -6,-0,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 7,9,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 1,6,0 3:0 33:7
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, finale pic Tine Smole Justin Log 5,11,9 3:0 35:25
Mali finale, polfinale pic Jaka Lesnik Muta 7,12,6 3:0 36:25
Mali finale, četrtfinale pic Žan Gantar B2 6,-11,6,8 3:1 44:33
Mali finale, osmina finala pic Matic Vertuš Krka 5,6,-10,13 3:1 47:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -4,8,-7,-5 1:3 27:41
Kvalifikacije, 2. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 10,4,7 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,12,-11,-5 1:3 35:47
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-4,-7 0:3 14:33
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec -4,-2,-7 0:3 13:33
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -5,-9,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -10,-7,4,7,6 3:2 50:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 -10,7,5,-11,9 3:2 54:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -4,-6,-10 0:3 20:34
Skupaj: 59,72 % 86:58 293:226 4922:4577
Preskoči na orodno vrstico