NTZS

Luka Čačić Blažek
pic
Podatki o igralcu
Id 3564
Št. tekmovalne izkaznice 037/17/18
Starost 14 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 4 6 4500 4500
mladinci 21.04.2024 27 35 1150 1150
člani 24.03.2024 60 90 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:0 3:0
pic Jaka Antić 3:0 9:0
pic Maj Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 3:0 9:3
pic Tai Bač 1:0 3:0
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic Luka Benčina 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 2:0 6:2
pic May Bočko 4:1 14:6
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 8:1 25:6
pic Bor Brodnjak 0:6 3:18
pic Uroš Cerar 1:2 5:8
pic Tim Čevriz 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:4 2:12
pic Lan Demšar 2:0 6:1
pic Tine Drinovec 1:0 3:1
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 7:2 23:16
pic Miha Fatur 2:3 9:13
pic Ivo Frank 3:0 9:1
pic Tristan Franko 1:1 5:3
pic Mark Gazvoda 0:2 0:6
pic Martin Gerkšič 1:0 3:0
pic Timi Gider 0:1 0:3
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Jakob Matej Godec 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic Lovro Gošnjak 1:0 3:0
pic David Grad 1:1 4:3
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Lovro Gregorčič 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:2
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 2:0 6:4
pic Roman Hlyudzyk 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:2 0:6
pic Miha Homan 3:1 9:5
pic Aleksander Nelson Hujs 1:0 3:1
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Urban Janc 1:2 6:8
pic Urban Janša 2:1 7:4
pic Primož Jazbič 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 1:3 4:10
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 2:2 7:9
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:1
pic Luka Jokič 0:3 1:9
pic Svit Kadunc 2:0 6:1
pic Jaka Kanc 2:1 6:3
pic Edo Kazić 1:0 3:0
pic Ji Kejun 1:0 3:1
pic Anže Kelhar 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 1:0 3:2
pic Martin Kirbiš 1:0 3:0
pic Vid Matija Klančar 3:0 9:1
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic David Kne 1:0 3:0
pic Vid Kočar 2:0 6:2
pic Mihael Kocjančič 0:3 0:9
pic Lan Koglot 0:3 3:9
pic Tadej Kogoj 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 4:0 12:2
pic Bor Kontelj 0:1 1:3
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Aleks Koren 1:10 4:31
pic Hugo Korošec 2:0 6:0
pic Rok Košir 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 2:5 10:15
pic Jaka Krajnc 2:0 6:2
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Jakob Križaj 2:0 3:0
pic Lovro Križnič 3:0 9:3
pic Brin Kunstelj 0:3 1:9
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Lovro Lešnik 0:2 1:6
pic Rok Likar 3:0 9:3
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Dominik Maček 0:1 2:3
pic Maks Maček 3:0 9:0
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Tijan Malić 2:1 6:3
pic Aljaž Marčeta 2:0 6:0
pic Erazem Marn 2:0 6:2
pic Tit Matzele 2:0 6:0
pic Smiljan Mekicar 0:1 2:3
pic Gaj Memedović 2:0 6:0
pic Tomaž Mihelj 1:2 3:8
pic Aleksandar Miščević 8:8 34:32
pic Filip Miščević 9:2 31:14
pic Uroš Mrak 1:0 3:0
pic Zak Murko Koblar 0:1 0:3
pic Maj Murn 0:2 0:6
pic Filip Mušić 1:3 5:11
pic Jakob Narobe 1:0 3:1
pic Gašper Nemanič 3:0 9:0
pic David Novak 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:2 5:8
pic Žiga Oblak 4:0 12:2
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Voranc Ogris 1:0 3:1
pic Žan Okorn 1:0 3:2
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Tibor Ožanič 0:3 3:9
pic Blaž Pandev 2:1 7:5
pic Val Pavec 1:0 3:0
pic Brin Peperko 2:0 6:2
pic Luka Petrišič 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:3
pic Anže Pišlar 1:0 3:1
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 2:0 6:1
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Matic Požek 1:0 3:2
pic Sven Pucihar 3:0 9:5
pic Tai Puhan 1:1 3:4
pic Dominik Rebič 3:0 9:0
pic Amadej Rešetič 3:0 9:1
pic Anže Rogelj 2:0 6:0
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 0:4 2:12
pic Žan Šarc 2:0 6:0
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 0:3
pic Jaka Sedej 3:0 9:1
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 5:0 15:3
pic Brin Širaj 3:0 9:3
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Tai Širec 1:0 3:0
pic Matic Skubic 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 3:0 9:0
pic Jan Šobar 1:0 3:2
pic Rok Špendov 1:0 3:1
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 0:6
pic Tim Stajnko 1:3 4:11
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:2 6:6
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:1 5:4
pic Nejc Titan 1:1 3:5
pic Drago Torkar 0:3 3:9
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Tiber Turnšek Kovač 4:0 12:4
pic Matic Ukmar 1:0 3:0
pic Timo Urbas 2:0 6:2
pic Aleks Ušaj 0:7 4:21
pic Matic Vertuš 4:1 12:6
pic Žiga Vidmar 1:1 4:5
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 2:2 7:8
pic Urban Zavasnik 7:0 21:3
pic Jožef Žekš 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 0:1 1:3
pic Bine Žličar 3:0 9:4
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:0 3:2
Skupaj: 248:138 823:566
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni kadeti
2022/2023 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2021/2022 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2020/2021 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2019/2020 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2018/2019 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
39. - 75. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
3. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
17. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 42 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Lovro Križnič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Tjaša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Lovro Križnič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Layla Turk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 37. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mateo Ilić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Layla Turk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Mateo Ilić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 36. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Filip Margon M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mateo Ilić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Layla Turk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Bor Kontelj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Tine Ivančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Tine Ivančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Mateo Ilić M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -3,-5,-8 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 6,-5,8,8 3:1 38:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 5,-9,10,6 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 -9,4,8,4 3:1 42:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 7,6,7 3:0 33:20
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -10,-9,9,-12 1:3 42:46
5. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 6,-5,-1,4,-9 2:3 37:43
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 6,-2,7,5 3:1 35:29
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 5,8,6 3:0 33:19
5. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,6,4 3:0 33:18
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 5,-6,-9,2,7 3:2 48:36
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -7,-4,-6,-6 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Tristan Franko Log 3,2,6 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Brin Širaj Log 3,7,-10,2 3:1 43:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Rebič Škl 12,4,10 3:0 37:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Ukmar Gor 3,6,4 3:0 33:13
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Melamin : Arrigoni II
10. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,2,2 3:0 33:5
7. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,8,4 3:0 33:20
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -7,-4,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,10,8,-13,-8 2:3 53:55
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
9. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 7,-11,-7,-8 1:3 37:42
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 7,8,-8,-11,11 3:2 54:50
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 8,6,-9,-7,-6 2:3 44:47
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves -6,10,-3,-10 1:3 31:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -10,-4,-4 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -6,-9,-8 0:3 23:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Žal -11,-12,-5 0:3 28:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Rebič Škl 2,6,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -7,-8,-7 0:3 22:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni II : Logatec
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-10,-11,-8 1:3 40:44
5. tekma pic Tadej Kogoj Logatec -5,-8,-3 0:3 16:33
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,2,4,-9,10 3:2 51:38
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,11,-5,-10,7 3:2 50:46
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Žal 8,-11,-7,-7 1:3 36:43
Finalni del, osmina finala pic Urban Zavasnik Žal 6,6,4 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Brin Širaj Log 5,4,-8,3 3:1 41:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Antić Krka 6,5,12 3:0 36:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Skubic Vrh 4,8,9 3:0 33:21
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Gorica
10. tekma pic Rok Likar Gorica 5,5,11 3:0 35:21
6. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -10,-9,-6 0:3 25:34
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,7,7 3:0 33:18
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,7,-4,-8,-5 2:3 39:46
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 10,-11,9,-8,-10 2:3 52:55
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,-8,7,7 3:1 42:35
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,9,-5,5 3:1 38:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,8,3,-9,9 3:2 50:42
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec III
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 8,12,9 3:0 36:29
4. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec III -4,-8,4,5,6 3:2 45:37
2. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec III 10,7,-10,-5,5 3:2 49:45
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,9,9,6 3:1 41:35
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 9,7,-10,-8,-7 2:3 47:50
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -5,-7,-1 0:3 13:33
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I 9,-3,-5,6,-8 2:3 38:48
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce I
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -5,-7,-7 0:3 19:33
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 7,7,6 3:0 33:20
2. tekma pic Tai Širec Cirkovce I 5,3,5 3:0 33:13
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Savinja Žalec ZIT
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT 8,4,10 3:0 34:22
4. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT 6,6,7 3:0 33:19
2. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec ZIT 11,-11,7,8 3:1 46:39
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec II
4. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 5,7,4 3:0 33:16
2. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec II -7,4,4,-8,6 3:2 48:36
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Šentjošt : Arrigoni
7. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt 8,7,-10,10 3:1 44:37
5. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt 2,-6,5,9 3:1 39:27
3. tekma pic Maks Maček Šentjošt 5,6,5 3:0 33:16
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni
7. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 15,10,-9,7 3:1 49:43
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 3,5,-8,5 3:1 41:24
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -4,9,5,9 3:1 37:34
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce II
4. tekma pic Lovro Gošnjak Cirkovce II 2,4,3 3:0 33:9
2. tekma pic Martin Kirbiš Cirkovce II 1,2,2 3:0 33:5
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Maribor
4. tekma pic Luka Belina Maribor 5,5,3 3:0 33:13
2. tekma pic Tine Tement Maribor 14,-12,-12,2,-12 2:3 63:58
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Arrigoni : Logatec
7. tekma pic Tijan Malić Logatec -9,-8,-5 0:3 22:33
4. tekma pic Tristan Franko Logatec 8,-8,3,-9,-8 2:3 47:44
2. tekma pic Brin Širaj Logatec 4,-10,9,8 3:1 43:33
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I -8,6,7,7 3:1 41:31
3. tekma pic Žan Šarc Mengeš I 5,2,7 3:0 33:14
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Arrigoni II
5. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -4,8,-7,-11 1:3 33:43
2. tekma pic Jožef Žekš Mura Sobota II 8,9,10 3:0 34:27
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,10,-8,11 3:1 44:36
Top, 6. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 3,10,4 3:0 34:17
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir -8,-5,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Žal -4,9,-8,8,-4 2:3 38:50
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -4,6,6,-6,5 3:2 43:39
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,-7,-7,-10 1:3 35:41
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 5,7,-7,5 3:1 40:28
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Arrigoni II
6. tekma pic Uroš Mrak B2 I Bendl 6,3,9 3:0 33:18
4. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl 8,6,1 3:0 33:15
1. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-9,8,11 3:1 44:39
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 5,8,7 3:0 33:20
6. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 6,7,6 3:0 33:19
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,8,6,9 3:1 40:34
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-9,-7 0:3 23:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,-8,-8 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Žal -8,-9,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 10,-5,11,7 3:1 41:39
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin -9,6,7,2 3:1 42:26
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,4,5 3:0 33:12
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,8,6 3:0 33:17
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -11,9,-5,12,-8 2:3 49:56
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-7,4,-4 1:3 29:37
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 12,-8,-10,-12 1:3 44:49
Finalni del, osmina finala pic Timo Urbas PPR -6,5,12,2 3:1 42:30
Finalni del, 2. krog pic Anže Pišlar Arr 11,4,-3,4 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Krajnc Žal -8,10,-7,10,4 3:2 50:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Bohak Men 5,2,5 3:0 33:12
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Logatec : Arrigoni II
10. tekma pic Ivo Frank Logatec 6,10,4 3:0 34:20
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,9,8 3:0 33:25
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-6,-8,-9 1:3 34:41
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,-12,-8,-9 1:3 40:43
6. tekma pic Rok Likar Gorica 9,-7,6,-6,6 3:2 46:43
4. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,-11,-10 0:3 30:36
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,5,6 3:0 33:17
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 11,-5,-15,-6 1:3 39:50
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-5,-7 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Jakob Križaj B2 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -10,-10,-6 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Voranc Ogris Int 9,3,-10,4 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 7,4,-8,5 3:1 41:27
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Žal -4,7,-11,-9 1:3 35:42
Finalni del, osmina finala pic Svit Kadunc ŠNT 9,7,7 3:0 33:23
Finalni del, 2. krog pic Rok Košir ŠNT 8,7,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Lukan Log 4,8,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Rus Krka 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Rebič Škl 2,5,8 3:0 33:15
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-4,-6 0:3 14:33
5. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,-7,8,4 3:1 40:31
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 6,10,5 3:0 34:21
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Mura Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -8,-7,-10 0:3 25:34
5. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -10,7,-5,4,-9 2:3 46:45
3. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -10,-8,-5 0:3 23:34
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic May Bočko B2 9,-8,12,8 3:1 44:40
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -8,5,10,-8,8 3:2 50:45
Top, 5. krog pic Vid Semprimožnik Sav 12,-10,8,6 3:1 46:38
Top, 4. krog pic Urban Zavasnik Sav -10,10,11,9 3:1 46:42
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -6,7,7,9 3:1 39:34
Top, 2. krog pic Tijan Malić Log 5,2,6 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir -10,-8,-7 0:3 25:34
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Brin Peperko K-S 8,7,4 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Rene Hedl Sav 7,6,-3,-3,6 3:2 39:41
Top, 5. krog pic Filip Mušić K-S -9,4,10,-9,8 3:2 52:44
Top, 4. krog pic Miha Homan Int -10,10,9,4 3:1 44:35
Top, 3. krog pic Aljaž Škufca Men 6,6,5 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 6,5,5 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -10,-9,1,11,7 3:2 54:42
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -6,-4,-5 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Urban Zavasnik Sav 7,5,9 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Žiga Štifter Men 5,6,9 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Antić Krka 2,3,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Narobe Škl -8,1,8,9 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksander Nelson Hujs Sob 3,1,-9,3 3:1 42:18
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,-11,-8 0:3 28:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-2,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 9,-10,8,-9,9 3:2 52:49
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
4. tekma pic May Bočko B2 II -10,9,13,10 3:1 48:44
1. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 7,11,5 3:0 35:23
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Arrigoni II
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 6,5,-8,6 3:1 41:28
2. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 11,-7,-9,-5 1:3 34:44
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -12,-6,-4 0:3 22:36
Finalni del, 1. krog pic Urban Janša ŠNT -8,4,10,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 4,9,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Roman Hlyudzyk K-S 10,2,4 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šarc Men 2,6,6 3:0 33:14
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 6,-5,-7,5,-9 2:3 43:44
Finalni del, četrtfinale pic Urban Zavasnik Sav 2,5,6 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Tai Bač Int 9,3,6 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Anže Kelhar Men 6,8,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Gregorčič Sav 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Požek Men -8,6,7,-11,4 3:2 52:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Edo Kazić Jes 1,5,5 3:0 33:11
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-3,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 7,4,-5,5 3:1 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 2,6,6 3:0 33:14
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 7,-3,-6,-5 1:3 25:40
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 8,4,-2,6 3:1 35:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 6,-13,11,-6,4 3:2 54:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 12,5,9 3:0 36:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM 6,7,-10,6 3:1 43:31
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
4. tekma pic Rok Likar Gorica 4,8,-3,5 3:1 36:28
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,-4,10,-5,-3 2:3 35:51
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,9,-6,-13,-4 2:3 45:52
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -6,6,4,-10,9 3:2 49:42
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -9,-3,-9 0:3 21:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-9,-13 0:3 27:37
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-4,4,3,9 3:2 43:38
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : SU
7. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,-6,-10 0:3 24:34
4. tekma pic Maj Murn SU -6,-8,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Patrik Blažević SU 8,9,9 3:0 33:26
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,8,-4,-5 1:3 29:41
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -9,-10,-4 0:3 23:34
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Arrigoni
7. tekma pic Vid Kočar Mengeš II -11,-8,9,7,7 3:2 52:47
5. tekma pic David Grad Mengeš II 2,8,10 3:0 34:20
3. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 8,10,-9,-12,10 3:2 56:53
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -1,-9,-8 0:3 18:33
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 8,7,9 3:0 33:24
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 8,10,8 3:0 34:26
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 7,7,8 3:0 33:22
5. tekma pic Filip Miščević Letrika 7,5,5 3:0 33:17
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,7,-8,-4,-6 2:3 40:43
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 5,-8,8,6 3:1 41:30
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 7,6,9 3:0 33:22
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 9,-10,8,7 3:1 43:36
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 9,-8,-6,8,11 3:2 49:50
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -5,6,-14,-4 1:3 34:44
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
4. tekma pic Tit Matzele Mengeš II 7,9,1 3:0 33:17
2. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 5,10,10 3:0 35:25
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -5,-7,-10 0:3 22:34
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -10,-3,9,-8 1:3 32:43
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -5,-8,-5 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Tijan Malić Log 10,3,2 3:0 34:15
Finalni del, osmina finala pic Maks Maček ŠNT 15,5,7 3:0 39:27
Finalni del, 2. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Abraham Int 8,2,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Matej Godec Ves 6,2,3 3:0 33:11
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -5,-7,-7 0:3 19:33
5. tekma pic Filip Miščević Letrika 9,-9,5,2 3:1 42:27
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,9,-7,-4,7 3:2 44:44
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,-6,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 6,-8,-7,-3 1:3 29:39
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-0,-2 0:3 2:33
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,10,9,7 3:1 43:37
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 8,-6,5,5 3:1 39:29
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Arrigoni
5. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 6,1,5 3:0 33:12
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV 9,9,9 3:0 33:27
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
10. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,10,-7,-7,4 3:2 48:42
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,-9,-10 0:3 28:34
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,7,11,13 3:1 47:42
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,11,11 3:0 37:30
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Metlika
7. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,3,4 3:0 33:9
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 7,5,10 3:0 34:22
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Šentjošt I : Arrigoni
7. tekma pic Urban Janša Šentjošt I -8,7,-9,-8 1:3 36:40
5. tekma pic Maks Maček Šentjošt I 1,12,4 3:0 36:17
3. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I 17,8,2 3:0 41:27
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : B2 II
4. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 7,-8,6,10 3:1 42:34
2. tekma pic Vitan Likozar B2 II 5,9,5 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Savinja II
7. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 9,7,5 3:0 33:21
4. tekma pic Bine Žličar Savinja II 7,-9,-5,7,7 3:2 47:43
2. tekma pic Urban Zavasnik Savinja II 5,6,-7,10 3:1 41:32
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 09,4 3:0 33:13
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,9,-6,-5 1:3 29:42
3. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I -6,9,10,10 3:1 41:40
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : B2 II
7. tekma pic David Kne B2 II 4,11,9 3:0 35:24
4. tekma pic May Bočko B2 II 6,5,9 3:0 33:20
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II -9,-8,10,6,8 3:2 51:46
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : Melamin
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,4,5 3:0 33:12
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,4,7 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Lovro Križnič Men 10,8,-8,9 3:1 42:38
Top, 5. krog pic Urban Zavasnik Sav -10,7,1,9 3:1 43:29
Top, 4. krog pic Urh Trtnik Men 8,11,6 3:0 35:25
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,12,-6,8 3:1 42:34
Top, 2. krog pic Martin Gerkšič Men 7,12,7 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Ji Kejun Arr 7,-9,9,8 3:1 42:35
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Kramarič K-S 6,9,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 9,-14,-7,-9 1:3 41:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,-8,-6,-9 1:3 34:42
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-9,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-5,9,-6 1:3 31:42
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves -5,-4,-10 0:3 19:34
Finalni del, 2. krog pic Rene Hedl Sav -2,-8,8,5,9 3:2 43:44
Finalni del, 1. krog pic Urban Janša ŠNT 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav 8,-7,8,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Val Pavec B2 9,5,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Matzele Men 04,1 3:0 33:5
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -11,10,-13,6,8 3:2 58:52
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -4,-8,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,-5,6,-10 1:3 34:40
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-4,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -5,10,5,-9,-7 2:3 44:48
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -6,-9,-11 0:3 26:35
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -5,7,8,-6,10 3:2 45:47
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,-13,9,-9 1:3 41:46
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,9,18 3:0 42:36
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Aleks Koren Cir -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-2,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timo Urbas PPR 9,7,-10,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 3,9,3 3:0 33:15
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Arrigoni II
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,-9,9,8 3:1 42:37
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 9,10,7 3:0 34:26
5. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 8,7,11 3:0 35:26
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 6,-3,-9,-2 1:3 25:39
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Metlika : Arrigoni II
5. tekma pic Patrik Macele Metlika 2,10,7 3:0 34:19
3. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 7,4,9 3:0 33:20
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -4,-5,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -3,-5,-13 0:3 21:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Benčina Ili 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 6,8,7 3:0 33:21
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -1,-4,-6 0:3 11:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Arrigoni
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II -4,-7,9,7,8 3:2 44:46
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Sobota
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota -8,10,-6,-5 1:3 31:43
1. tekma pic Nejc Titan Sobota -7,-1,9,9,3 3:2 41:43
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -6,-8,5,10,-6 2:3 43:48
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,-9,4,-10,9 3:2 52:45
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -5,5,-7,-7 1:3 30:38
2. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT 9,-6,-9,8,5 3:2 48:44
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
3. tekma pic Nejc Kokoravec B2 6,8,6 3:0 33:20
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-14,-12 0:3 33:41
Top, 6. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,8,-8,9 3:1 41:32
Top, 5. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 2,-9,8,3 3:1 42:24
Top, 4. krog pic Aleks Koželj Sav 6,9,7 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir 9,-8,-3,-9 1:3 31:42
Top, 2. krog pic Urban Janc Ljub 9,-6,-6,9,6 3:2 45:46
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 7,-6,10,4 3:1 40:32
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -7,-7,6,9,-9 2:3 45:48
Finalni del, osmina finala pic Vid Semprimožnik Sav 10,5,4 3:0 34:19
Finalni del, 2. krog pic Urban Ekar B2 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Čevriz B2 8,3,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Hugo Korošec Pres 6,2,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Antić Krka 5,5,3 3:0 33:13
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log -9,13,-7,9,9 3:2 53:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -3,-6,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-9,-2 0:3 19:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav 8,4,-2,-8,-3 2:3 35:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -3,-9,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Nemanič Met 04,6 3:0 33:10
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub 12,7,-9,-9,-11 2:3 54:54
Finalni del, osmina finala pic Tiber Turnšek Kovač Sav 13,6,4 3:0 37:23
Finalni del, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka -9,8,8,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Matija Klančar ŠNT 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Petrišič Pres 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Antić Krka 4,4,1 3:0 33:9
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-5,-7 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 8,-5,10,-8,10 3:2 48:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Potrbin PPR 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -8,-10,-9 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 7,6,-9,8 3:1 42:32
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,-9,-2 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 7,12,4 3:0 36:23
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 4,-13,-6,-5 1:3 35:41
Finalni del, osmina finala pic Lovro Križnič Men 7,9,-6,8 3:1 39:35
Finalni del, 2. krog pic Anže Rogelj Pres 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Stanjko B2 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Hugo Korošec Pres 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Krajnc Sav 6,2,7 3:0 33:15
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 9,-8,-8,-8 1:3 35:42
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 5,-10,-8,-7 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Kontelj Ves -7,9,-6,-7 1:3 31:42
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
4. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 9,10,-6,-4,9 3:2 44:50
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -4,-7,-10 0:3 21:34
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
4. tekma pic Anej Gosenca Vesna II -10,10,7,7 3:1 44:36
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 7,-9,-7,-8 1:3 35:40
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II -9,-8,-7 0:3 24:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : SU
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -10,-5,-7 0:3 22:34
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Marn Ljub -10,2,10,-8,7 3:2 52:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-1,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 9,3,-10,5 3:1 43:29
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce I
4. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I 8,-3,-5,-9 1:3 28:41
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 10,4,5 3:0 34:19
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -6,-4,8,-4 1:3 25:41
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,-9,8,7 3:1 42:35
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : Savinja I
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I -8,-4,-9 0:3 21:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka II : Arrigoni
2. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 7,9,4 3:0 33:20
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt -8,-10,-2 0:3 20:34
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 11,5,10 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Marn Ljub 6,11,9 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Glavič Gor 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 8,-9,-10,6,7 3:2 52:44
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 12,6,3 3:0 36:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -4,-5,-1 0:3 10:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Drinovec Ili 7,-12,4,4 3:1 45:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -6,-9,11,-7 1:3 35:44
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,-14,-5,-8 1:3 38:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,-8,-6 0:3 21:33
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 10,-10,6,-5,6 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-7,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -1,-2,-2 0:3 5:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, četrtfinale pic Jaka Zelko Kema - Murexin 11,-5,-5,-4 1:3 27:44
Mali finale, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 6,11,7 3:0 35:24
Mali finale, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 6,8,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Potrbin PPR 5,-11,5,4 3:1 44:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -11,-10,-6 0:3 27:36
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 9,5,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob -3,-6,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -7,-7,-6 0:3 20:33
Skupaj: 64,25 % 248:138 823:566 13305:11937
Preskoči na orodno vrstico