NTZS

Vita Kocjančič
pic
Podatki o igralki
Id 3559
Št. tekmovalne izkaznice 032/17/18
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 04.02.2024 11 11 3180 3180
članice do 21 let 29.10.2023 9 13 700 650
članice 18.02.2024 62 61 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 4:0 12:2
pic Nina Bačič 1:0 3:0
pic Manca Bartolovič 4:0 12:0
pic Pika Bavdek 3:1 10:4
pic Lara Belaj 0:2 0:6
pic Maja Belaj 0:1 0:3
pic Anamarija Bizjan 3:0 9:0
pic Ana Blatnik 1:4 7:14
pic Daniela Butkovska Tomanič 0:2 1:6
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:1
pic Eva Cerkvenič 0:4 1:12
pic Ema Crnkovič 1:10 5:33
pic Živa Dogar 1:6 9:20
pic Eva Dominik 0:1 0:3
pic Kaja Drljača 3:0 9:0
pic Vita Ekart 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 0:1 2:3
pic Sara Erhatič 4:2 15:12
pic Petra Pia Fornazarič 7:0 21:5
pic Pija Funtek 0:1 1:3
pic Neja Gazvoda 7:3 24:17
pic Neža Gazvoda 7:3 26:13
pic Ana Gergek 3:5 11:18
pic Pika Gorenc 2:0 6:1
pic Maja Gorkič 1:0 3:0
pic Blažka Harkai 0:3 0:9
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 1:0 3:0
pic Eva Horvat 1:2 3:8
pic Neža Horvat 4:1 14:4
pic Polona Horvat 0:6 0:18
pic Barbara Jedlovčnik 4:0 12:0
pic Nuša Kadiš 0:5 0:15
pic Neja Kalan 5:0 15:1
pic Kim Kastelic 0:8 1:24
pic Tija Kastelic 3:2 11:6
pic Tereza Kavčič 3:0 9:5
pic Gaja Kobetič 0:1 1:3
pic Martina Komovec 0:1 0:3
pic Zala Kontelj 3:4 13:16
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 0:2 0:6
pic Katja Krajnc 0:2 0:6
pic Tina Križnič 6:3 21:13
pic Pia Kundih 1:0 3:0
pic Živa Leben 0:2 0:6
pic Ana Leskošek 1:6 7:20
pic Katarina Lešnjak 10:4 37:22
pic Viktorija Letnar 3:0 9:0
pic Nina Mačič 5:0 15:0
pic Brina Markič 0:1 1:3
pic Živa Markič 1:5 8:16
pic Lana Maučec 3:0 9:0
pic Sanja Mihajlovska 3:0 9:2
pic Valentina Mišigoj 5:0 15:5
pic Enya Moltara 0:10 1:30
pic Tina Mozetič 1:1 3:4
pic Adriana Mrazić 1:1 4:5
pic Zala Nared 0:1 2:3
pic Tjaša Novak 0:3 0:9
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:0
pic Kaja Okorn 0:1 0:3
pic Lara Opeka 0:1 0:3
pic Rosana Pajer 0:1 0:3
pic Nika Pandev 4:1 14:7
pic Lea Paulin 0:1 0:4
pic Neža Pogačar Žun 2:3 7:9
pic Klara Rahotin Pavič 4:0 12:0
pic Laura Rahotin Pavič 4:0 12:1
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Urša Rozman 2:4 9:14
pic Tia Rudolf 1:0 3:0
pic Lara Šedivi 1:0 3:0
pic Tara Šesek 1:0 3:0
pic Ema Simonič 1:1 3:4
pic Lana Slatinšek 2:17 10:54
pic Mihaela Stoilkovska 6:0 18:2
pic Pia Stojaković 2:0 6:1
pic Ana Vita Tamše 1:0 3:0
pic Ivana Tokić 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:7 0:21
pic Layla Turk 3:3 12:11
pic Zala Učakar 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 1:4 9:13
pic Ina Unger 0:2 2:6
pic Nika Uršič 0:1 1:3
pic Julija Valenčič 2:0 6:0
pic Tjaša Večko 2:0 6:1
pic Urša Večko 0:1 1:3
pic Pavla Vezjak 0:1 0:3
pic Eva Vidmar 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 4:1 13:8
pic Iza Weiss 0:1 0:3
pic Kaja Zadravec 0:2 3:6
pic Ida Žagar 1:0 3:0
pic Lara Žnidaršič 3:0 9:0
pic Zoja Žolek 5:5 20:17
pic Tjaša Zorc 0:1 2:3
pic Nina Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 180:180 639:644
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni mladinci
2022/2023 NTK Arrigoni kadeti
2021/2022 NTK Arrigoni kadeti
2020/2021 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2019/2020 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2018/2019 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
12. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
7. - 11. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
14. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 20. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
11. - 17. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
12. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 20. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 20. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
2. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
2. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
11. - 19. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
16. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
10. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
5. - 8. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
19. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 24. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
24. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
15. - 28. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 49 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. 07.05.2023 pic Minea Ljuca Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Domen Hohnjec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Petra Pia Fornazarič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Bor Brodnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 24.04.2022 pic Ema Crnkovič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Domen Hohnjec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Valentina Mišigoj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Pika Bavdek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mihajlo Pauković X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Erin Ukovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 19. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Layla Turk Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 21 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Kema Murexin
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -7,-8,-4 0:3 19:33
4. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 10,10,9 3:0 35:29
2. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 8,3,7 3:0 33:18
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -12,-7,-9 0:3 28:36
4. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont 10,-9,-11,4,-9 2:3 52:49
2. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 5,4,7 3:0 33:16
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : B2
7. tekma pic Maruša Arnež B2 -8,-7,11,12,10 3:2 54:55
4. tekma pic Neja Kalan B2 10,5,6 3:0 34:21
2. tekma pic Kaja Drljača B2 7,8,2 3:0 33:17
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -5,7,-5,10,-7 2:3 40:50
4. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 8,9,-3,-8,5 3:2 44:44
2. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 4,3,7 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 3,-8,10,9 3:1 42:33
4. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 4,5,4 3:0 33:13
2. tekma pic Tara Šesek Vesna 8,2,4 3:0 33:14
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Tina Križnič Men 8,-2,9,6 3:1 35:34
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir 4,6,-3,-11,-13 2:3 49:49
Top, 5. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -10,-9,-9 0:3 28:34
Top, 4. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 5,-8,5,-8,8 3:2 49:40
Top, 3. krog pic Erin Ukovič Arr -2,-8,9,-6 1:3 27:42
Top, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men -10,3,10,9 3:1 44:34
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -6,2,-10,9,-6 2:3 44:45
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Vrtojba
3. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 5,-8,8,6 3:1 41:30
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Neža Horvat Int -7,-7,15,-7 1:3 38:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 11,7,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Kalan B2 6,-7,3,7 3:1 40:27
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-1,-6 0:3 16:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -6,-4,-14 0:3 24:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-4,-9 0:3 16:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -7,-9,-6 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-6,5,6,8 3:2 46:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak K-S 10,-12,-8,-6 1:3 38:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 9,11,2 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,9,4 3:0 33:21
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Tina Križnič Men 6,5,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Zala Kontelj K-S -10,-9,-8 0:3 27:34
Top, 5. krog pic Zoja Žolek Cir 9,4,-17,-10,-9 2:3 58:55
Top, 4. krog pic Urša Rozman Men -10,-7,-8 0:3 25:34
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,-8,-8,-6 1:3 33:42
Top, 2. krog pic Ana Leskošek Sav 6,-10,-8,9,11 3:2 53:49
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr 8,8,8 3:0 33:24
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -4,-6,-3 0:3 13:33
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 2,9,10 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Tija Kastelic Krka 3,6,10 3:0 34:19
Top, 4. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,6,-8,8 3:1 41:29
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -9,10,-4,11,-4 2:3 42:54
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -4,5,9,3 3:1 37:28
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S 7,-1,-1,-7 1:3 20:40
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Gaja Kobetič Men -8,6,-9,-6 1:3 34:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -2,-9,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 6,1,0 3:0 33:7
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -13,-6,-8,-13 0:4 40:52
Finalni del, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,8,8,3,6 4:1 53:36
Finalni del, četrtfinale pic Neža Horvat Int -5,10,8,7,5 4:1 50:41
Finalni del, osmina finala pic Klara Rahotin Pavič Ves 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Pia Stojaković Log 3,-8,2,1 3:1 41:17
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr -6,-7,-6,-3 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak K-S 4,12,4,-6,9 4:1 53:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR -5,5,6,4 3:1 38:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-6,-1 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int 8,-7,-3,3,11 3:2 45:44
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,9,-9,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men -9,3,-8,-9 1:3 37:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 6,7,5 3:0 33:18
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav 6,-5,-4,2,-4 2:3 35:41
Finalni del, osmina finala pic Manca Bartolovič Pres 5,2,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Pika Gorenc Men -9,5,9,5 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Žnidaršič Log 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Pia Kundih Cir 2,4,3 3:0 33:9
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Arrigoni
5. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 9,7,-12,11 3:1 47:41
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -7,-2,-1 0:3 10:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -2,-8,-4 0:3 14:33
5. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -9,6,6,9 3:1 42:32
3. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -3,-6,10,-5 1:3 26:43
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Živa Markič Mengeš I -7,6,-13,-5 1:3 36:43
4. tekma pic Tina Križnič Mengeš I -14,4,-4,-7 1:3 36:42
2. tekma pic Urša Rozman Mengeš I 4,-11,7,3 3:1 44:27
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -14,-9,-11 0:3 34:40
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 9,-5,9,5 3:1 38:34
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 10,-16,6,-10,-10 2:3 59:58
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -6,-8,-8 0:3 22:33
5. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 1,3,2 3:0 33:6
3. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,2,3 3:0 33:9
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 8,-10,13,7 3:1 47:40
3. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 7,9,8 3:0 33:24
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
7. tekma pic Lana Slatinšek SU -8,8,-3,-5 1:3 27:41
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 9,-9,8,-10,-11 2:3 52:53
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 9,8,-9,6 3:1 42:34
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
4. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,4,6 3:0 33:14
2. tekma pic Eva Vidmar Krka 1,3,1 3:0 33:5
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Preserje
4. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 3,9,3 3:0 33:15
2. tekma pic Manca Bartolovič Preserje 3,8,10 3:0 34:21
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 9,-9,4,7 3:1 42:31
3. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 4,-8,9,6 3:1 41:30
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Bizjan Ves 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-3,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -4,-1,-4 0:3 9:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -3,-4,4,-9 1:3 27:37
4. tekma pic Tija Kastelic Krka 9,7,4 3:0 33:20
2. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,4,5 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -8,-8,4,7,-5 2:3 43:44
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,-3,-5 0:3 13:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-1,-5 0:3 10:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -9,-4,-9 0:3 22:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Arrigoni
7. tekma pic Pika Gorenc Mengeš II 8,7,9 3:0 33:24
5. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II 8,7,-8,-9,5 3:2 50:42
3. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš II 9,3,7 3:0 33:19
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Maruša Arnež B2 7,1,3 3:0 33:11
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 8,4,3 3:0 33:15
2. tekma pic Pia Stojaković Logatec 3,3,6 3:0 33:12
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Arrigoni
2. tekma pic Manca Bartolovič Preserje 7,5,2 3:0 33:14
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Arrigoni : Letrika
2. tekma pic Ivana Tokić Letrika 2,2,1 3:0 33:5
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 9,3,5 3:0 33:17
3. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 5,7,6 3:0 33:18
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Zala Kontelj K-S 2,9,10 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -3,4,10,7 3:1 37:32
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,-8,-8 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 7,11,-4,8 3:1 39:37
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak K-S 9,6,-9,6 3:1 42:32
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,9,-11,-6,-6 2:3 45:52
Top, 1. krog pic Urša Rozman Men -9,4,8,4 3:1 42:27
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-9,-10 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -9,8,-13,8,-9 2:3 53:53
Top, 5. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 4,7,4 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-3,9,-4 1:3 24:42
Top, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 5,3,9 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr 10,-9,8,10 3:1 44:39
Top, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -6,8,-10,-6 1:3 33:42
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj K-S 9,-8,-7,7,-3 2:3 40:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 4,7,-9,-5,10 3:2 48:43
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Ana Leskošek Sav -2,-7,-4 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Petra Pia Fornazarič Vrt -10,8,11,7 3:1 45:38
Finalni del, osmina finala pic Izabel Roner Log 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Drljača B2 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Žnidaršič Log 2,8,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 6,4,5 3:0 33:15
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Ana Leskošek Sav -8,4,-3,-5 1:3 27:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -11,9,4,9 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,10,6 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men 13,3,-7,-10,-8 2:3 51:50
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Martina Komovec Sob -10,-9,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -6,-9,-2 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log -7,-9,-4 0:3 20:33
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Logatec
2. tekma pic Nina Zupančič Logatec -9,-2,-1 0:3 12:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,-6,-6 0:3 15:33
Finalni del, polfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,5,9 3:0 33:22
Finalni del, četrtfinale pic Petra Pia Fornazarič Vrt -14,10,6,5 3:1 48:37
Finalni del, osmina finala pic Neža Horvat Int 3,7,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 5,7,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,6,4 3:0 33:14
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -9,7,-2,10,-10 2:3 44:51
1. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 5,12,3 3:0 36:20
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-7,-5 0:3 20:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Rakek : Arrigoni
4. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 10,6,10 3:0 35:26
2. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 12,4,3 3:0 36:19
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,3,8 3:0 33:20
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 9,3,6 3:0 33:18
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-4,-11 0:3 20:35
2. tekma pic Neja Gazvoda SU 6,-6,7,7 3:1 39:31
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 3,10,6 3:0 34:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,7,3 3:0 33:19
2. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -7,7,4,-6,3 3:2 46:36
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 11,-9,7,11 3:1 46:40
2. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 8,4,5 3:0 33:17
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Arrigoni
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -10,-6,7,-11 1:3 38:43
2. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin -9,-6,-6 0:3 21:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Logatec
1. tekma pic Izabel Roner Logatec 3,6,4 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Tina Križnič Mengeš 7,-10,9,8 3:1 43:36
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 11,6,11 3:0 37:28
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -9,5,8,8 3:1 42:32
1. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna 4,7,6 3:0 33:17
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Lana Slatinšek SU 3,4,8 3:0 33:15
2. tekma pic Neža Gazvoda SU 7,7,4 3:0 33:18
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Živa Markič Men 8,-7,-7,-3 1:3 28:41
Top, 6. krog pic Ana Blatnik Krka 10,-2,-6,7,8 3:2 42:47
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,4,-7,11,7 3:2 50:44
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 10,8,4 3:0 34:22
Top, 3. krog pic Urša Rozman Men -5,-12,9,-5 1:3 33:45
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,7,-9,8 3:1 42:33
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,-9,-11,-6 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,-6,9,-7,-8 2:3 43:47
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-5,-4 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,6,6 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 10,3,7 3:0 34:20
Top, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 7,-11,10,3 3:1 45:33
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 6,-8,5,-9,5 3:2 50:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -9,-7,-0 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-5,-5 0:3 17:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -10,-8,-6 0:3 24:34
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men 9,8,-9,8 3:1 42:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Blatnik Krka -8,-5,9,-11 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 3,10,8 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 4,4,8 3:0 33:16
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, finale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,-10,-5,-3 0:4 26:45
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,-5,-3,8,10,3 4:2 53:51
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Lešnjak Ves 8,-8,-7,6,9,10 4:2 60:55
Finalni del, osmina finala pic Valentina Mišigoj Vrt 8,9,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 8,2,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 4,2,10 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 7,3,1 3:0 33:11
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 3,5,-8,5 3:1 41:24
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-4,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Tina Mozetič Letrika -9,-1,-9 0:3 19:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,-8,6,-4 1:3 26:39
Finalni del, polfinale pic Zoja Žolek Cir -10,5,9,4 3:1 43:30
Finalni del, četrtfinale pic Tina Križnič Men 2,13,6 3:0 37:21
Finalni del, osmina finala pic Petra Pia Fornazarič Vrt -6,6,-7,2,9 3:2 46:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 8,5,7 3:0 33:20
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -5,-6,-9 0:3 20:33
2. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -4,-3,-5 0:3 12:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Kema Puconci : Arrigoni
6. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -1,-5,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -3,-6,-3 0:3 12:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič Log 5,-9,5,-4,4 3:2 46:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Enya Moltara K-S -5,-6,-7 0:3 18:33
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Arrigoni : Cirkovce
9. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce -4,-5,-7 0:3 16:33
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -3,-3,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce -5,12,-6,-3 1:3 28:45
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -6,-1,-8 0:3 15:33
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-1,-3 0:3 9:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-5,-8 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Urša Rozman Men 6,4,-3,-6,-10 2:3 41:44
Top, 5. krog pic Ana Blatnik Krka 9,9,-6,-4,-10 2:3 42:52
Top, 4. krog pic Brina Markič Men 11,-12,-2,-3 1:3 30:47
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -5,8,10,-8,-4 2:3 40:51
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 10,-7,-6,-8 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 13,-7,5,6 3:1 44:35
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Sara Erhatič Cir -3,-8,11,11,9 3:2 48:53
Top, 6. krog pic Erin Ukovič Arr -2,8,9,-8,-8 2:3 40:50
Top, 5. krog pic Neža Horvat Int 4,7,9 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 6,-10,10,2 3:1 44:30
Top, 3. krog pic Pika Bavdek K-S 3,10,7 3:0 34:20
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr -4,7,-3,-7 1:3 25:40
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 10,4,-10,7 3:1 44:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Križnič Men 12,10,7 3:0 37:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int -6,5,-7,-7 1:3 31:38
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Krka : Arrigoni
6. tekma pic Ana Blatnik Krka -4,-10,4,-10 1:3 35:39
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-11,-6 0:3 21:35
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Kema Puconci
5. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -8,-4,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -5,-3,-6 0:3 14:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -4,-6,-4 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,-9,6,-9,10 3:2 52:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Markič Men -8,6,-4,-9 1:3 32:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Košmrlj B2 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Erhatič Cir 3,7,2 3:0 33:12
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
9. tekma pic Ina Unger Cirkovce 11,-7,-7,-8 1:3 35:44
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce -7,-13,7,-5 1:3 36:44
2. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -1,-5,-6 0:3 12:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,10,-4,-9 1:3 28:43
Finalni del, osmina finala pic Petra Pia Fornazarič Vrt 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 7,-6,-5,-8 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 9,7,9 3:0 33:25
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Letrika
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-3,-3 0:3 11:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,-2,-3 0:3 8:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -6,-6,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 9,-8,18,-7,7 3:2 57:56
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
2. tekma pic Živa Markič Mengeš -6,-6,-4 0:3 16:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Sobota
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Eva Horvat Sobota -3,9,-7,10,8 3:2 44:49
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Sobota : Arrigoni
3. tekma pic Eva Hauko Sobota 8,4,4 3:0 33:16
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -8,11,9,10 3:1 44:41
1. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce -14,8,3,-11,-9 2:3 56:51
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -9,-6,-9 0:3 24:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -6,-6,-2 0:3 14:33
05.06.2021 1. SNTL - končnica 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -1,-5,-5 0:3 11:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -8,-9,1,-7 1:3 35:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Kalan B2 8,1,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 9,-7,-5,-5 1:3 28:42
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -11,-7,-5 0:3 23:35
2. tekma pic Neja Gazvoda SU -5,6,-4,4,8 3:2 42:40
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Kema : Arrigoni
2. tekma pic Živa Dogar Kema -3,-4,-4 0:3 11:33
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan -9,10,5,8 3:1 43:34
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 : Arrigoni
4. tekma pic Nika Uršič B2 8,-9,-3,-9 1:3 32:41
2. tekma pic Neja Kalan B2 5,7,2 3:0 33:14
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Vesna
1. tekma pic Zala Kontelj Vesna 7,-5,-6,7,9 3:2 44:45
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Arrigoni
2. tekma pic Živa Dogar Kema -4,-7,4,-5 1:3 27:37
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -8,-8,7,9,2 3:2 49:40
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : B2
1. tekma pic Neja Kalan B2 6,6,7 3:0 33:19
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -11,-5,-8 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men -7,7,5,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 5,-7,4,7 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Drljača B2 4,4,14 3:0 38:22
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -1,-1,-3 0:3 5:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR -5,-10,8,7,-9 2:3 46:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,5,9 3:0 33:20
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Arrigoni : Rakek
4. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 7,6,-7,13 3:1 44:37
2. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 8,6,6 3:0 33:20
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -8,-2,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 6,-10,2,8 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Šedivi Pres 13,7,9 3:0 37:29
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -8,7,-6,-5 1:3 30:40
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Bačič Ili 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Sav -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -5,-4,-7 0:3 16:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir -9,-9,7,5,8 3:2 51:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Funtek Sav -6,-8,7,-5 1:3 30:40
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -3,-5,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 2,5,7 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 6,-7,10,5 3:1 41:32
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -2,-3,-2 0:3 7:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -4,-2,-10 0:3 16:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Učakar Hra 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 11,5,7 3:0 35:23
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Gorkič Vrt 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -4,-3,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra -10,11,9,-9,-9 2:3 52:54
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 6,-8,6,7 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves -5,4,-5,10,9 3:2 44:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-7,-8 0:3 23:33
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Kaja Zadravec PPR -10,-9,5,-5 1:3 35:39
Top, 6. krog pic Sara Erhatič Cir -7,4,11,-8,-5 2:3 44:48
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -3,-5,-2 0:3 10:33
Top, 4. krog pic Tina Križnič B2 -4,-10,-7 0:3 21:34
Top, 3. krog pic Tija Kastelic Krka -12,12,-6,-5 1:3 37:48
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-2,-4 0:3 9:33
Top, 1. krog pic Layla Turk Arr -4,-4,-11 0:3 19:35
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Urša Rozman Ljub -5,-2,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Vita Tamše Sav 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 7,-9,-7,-4 1:3 31:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -8,9,-6,9,9 3:2 47:49
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Sara Erhatič Cir -7,11,-6,-5 1:3 31:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Nared K-S 7,-13,-7,2,-7 2:3 49:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-1,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 9,-6,-3,-6 1:3 26:42
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -3,-5,-1 0:3 9:33
1. tekma pic Ana Blatnik Krka -5,-4,-3 0:3 12:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -4,-0,-3 0:3 7:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Pavla Vezjak Vrt -3,-3,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves -3,-8,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Kid -6,-10,-1 0:3 17:34
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Iza Weiss Sav -1,-7,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rosana Pajer Int -1,-4,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 -8,-4,-8 0:3 20:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Simonič Mb - ZM -8,-10,-4 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -5,-2,-1 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 -3,-3,-3 0:3 9:33
Skupaj: 50,00 % 180:180 639:644 11256:11389
Preskoči na orodno vrstico