NTZS

Nejc Konjiček
pic
Podatki o igralcu
Id 3536
Št. tekmovalne izkaznice 009/17/18
Starost 19 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 100 98 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 3:4
pic Žan Gantar 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 0:4 0:12
pic Timi Gider 1:0 3:1
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Rok Grad 0:3 2:9
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Rene Hedl 1:0 3:1
pic Domen Hohnjec 0:3 2:9
pic Miha Homan 0:2 0:6
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 0:1 2:3
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:1 0:3
pic Timotej Jerina 0:2 2:6
pic Đorđe Jerković 1:0 3:2
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 0:1 1:3
pic Roj Klopčič 0:2 0:6
pic David Kne 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 1:6
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 1:0 3:2
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:2 0:6
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 0:2 0:6
pic Brin Kunstelj 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 0:1 2:3
pic Alin Lesnik 1:3 3:11
pic Jan Lipič 0:3 0:9
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Filip Mušić 0:1 1:3
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:2 1:6
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Žiga Prevodnik 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 1:3
pic Tai Puhan 0:1 0:3
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 0:2 1:6
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Zal Šesek 0:1 1:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Jan Šobar 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 0:6
pic Tim Stajnko 0:2 3:6
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 0:1 0:3
pic Žan Vidmar 1:0 3:2
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:1 0:3
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 1:3
pic Jure Zlodej 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 20:93 85:293
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŽNTK Maribor mladinci
2022/2023 ŽNTK Maribor mladinci
2021/2022 ŽNTK Maribor mladinci
2020/2021 ŽNTK Maribor mladinci
2019/2020 ŽNTK Maribor kadeti
2018/2019 ŽNTK Maribor kadeti
2017/2018 ŽNTK Maribor mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Anej Bradač Vranc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Anej Bradač Vranc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
33. - 38. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Luka Jure Kislinger M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 48. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ema Simonič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -14,-3,-4 0:3 21:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -2,-5,-4 0:3 11:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Maribor : Savinja II
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II -10,-3,-8 0:3 21:34
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II -4,-6,-4 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš I -7,-6,-12 0:3 25:36
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -7,-11,-8 0:3 26:35
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -9,-3,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -4,-8,-8 0:3 20:33
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Krka : Maribor
7. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-5,-6 0:3 21:34
5. tekma pic Tim Rus Krka 4,5,7 3:0 33:16
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka -9,-7,-8 0:3 24:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Vitez Ili 8,-8,-5,-6 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -1,-6,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -9,10,-3,7,10 3:2 47:49
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Maribor : Rakek
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -2,-7,-10 0:3 19:34
1. tekma pic Roj Klopčič Rakek -2,-5,-8 0:3 15:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Maribor : SU
3. tekma pic Maj Murn SU -6,-8,-7 0:3 21:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Maribor
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT -8,-5,-7 0:3 20:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Savinja IV : Maribor
1. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 8,-9,9,9 3:1 42:37
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 5,-6,8,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -1,-8,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -6,-9,-8 0:3 23:33
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Savinja I : Maribor
8. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -3,-4,-3 0:3 10:33
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -6,-4,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -1,-1,-4 0:3 6:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S 7,-9,-5,-6 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-2,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-4,-6 0:3 16:33
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Maribor : SU I
6. tekma pic Jožko Omerzel SU I -6,-5,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -2,-1,-3 0:3 6:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -4,-1,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,8,-1,-1 1:3 18:41
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka I : Maribor
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -2,-4,-6 0:3 12:33
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Maribor : Vesna
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna -5,-5,-1 0:3 11:33
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Maribor : Inter Diskont
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -2,-4,-1 0:3 7:33
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -5,-2,-3 0:3 10:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Đorđe Jerković Gor 8,6,-8,-9,7 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-5,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -7,-7,-11 0:3 25:35
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Maribor : Kema Puconci I
9. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -4,-3,-4 0:3 11:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -10,-6,11,-8 1:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-3,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -7,-3,-11 0:3 21:35
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Maribor : Krka I
6. tekma pic Žan Vidmar Krka I 9,-9,7,-9,9 3:2 51:47
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -4,-6,-4 0:3 14:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Maribor
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I -7,-3,-5 0:3 15:33
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Rakek : Maribor
2. tekma pic Tine Krpan Rakek -11,-9,-6 0:3 26:35
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Maribor : Krka
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -7,6,-4,-5 1:3 27:39
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -2,-4,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 10,7,-5,-15,-9 2:3 52:56
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 8,7,8 3:0 33:23
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Prevodnik Škl 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -9,5,-9,-4 1:3 33:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,-7,-10 0:3 23:34
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -2,-5,-2 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 13,-4,5,8 3:1 41:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-6,11,-7,-4 2:3 41:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 9,2,8 3:0 33:19
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-7,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Rok Grad Mengeš I -7,4,-3,-4 1:3 25:37
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -3,-10,-3 0:3 16:34
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -7,-10,-8 0:3 25:34
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - B2 : Maribor
6. tekma pic Jan Krč B2 -7,-6,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Nej Košmrlj B2 -1,-6,-9 0:3 16:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Sobota
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota -9,4,-7,-6 1:3 33:37
4. tekma pic Timi Gider Sobota -6,11,10,9 3:1 42:41
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 4,4,4 3:0 33:12
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Maribor
5. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-9,-9 0:3 26:33
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,-5,-1 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Alin Lesnik Muta -9,-8,-6 0:3 23:33
2. tekma pic Jure Kraker Muta -6,-3,-6 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -3,-7,-1 0:3 11:33
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -7,-5,8,-6 1:3 29:41
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -10,-5,-5 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -7,-4,-3 0:3 14:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Zal Šesek Ves -4,8,-4,-9 1:3 28:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Tomšič Škl 12,10,8 3:0 37:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 11,-7,3,4 3:1 42:29
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Čerin K-S 4,7,-11,10 3:1 45:34
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 -8,-3,9,-9 1:3 31:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,-6,-4 0:3 15:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -5,3,-8,-9 1:3 33:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 10,-8,-6,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Leonard Kodek B2 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 5,7,9 3:0 33:21
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,-6,-10,-5 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -5,-2,9,8,9 3:2 40:48
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gantar B2 -8,7,-5,-9 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-3,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-7,-7 0:3 19:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-6,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -10,-7,-0 0:3 17:34
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Maribor : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -4,-3,-2 0:3 9:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-7,-5 0:3 19:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Maribor : Sobota
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota -7,-6,-6 0:3 19:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 6,17,8 3:0 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor -11,-4,-8 0:3 23:35
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 5,-5,9,-9,-8 2:3 44:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves -4,-13,-8 0:3 25:37
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
5. tekma pic Nino Šegula Kema -1,-5,-2 0:3 8:33
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -5,7,7,-11,-4 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 9,10,-8,-4,-3 2:3 38:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -10,-4,-4 0:3 18:34
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men -8,-9,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -1,-2,-6 0:3 9:33
Skupaj: 17,70 % 20:93 85:293 2655:3900
Preskoči na orodno vrstico