NTZS

Katarina Lešnjak
pic
Podatki o igralki
Id 3534
Št. tekmovalne izkaznice 006/17/18
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 21.04.2024 8 7 3300 3300
članice do 21 let 10.03.2024 11 12 120 100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 3:0 9:2
pic Ana Bartolovič 2:0 6:2
pic Manca Bartolovič 2:0 6:0
pic Pika Bavdek 2:0 6:1
pic Lara Belaj 0:3 2:9
pic Maja Belaj 3:1 9:7
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 5:2 19:10
pic Nuša Bolte 0:1 1:3
pic Tina Cafuta 0:4 0:12
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 1:2 4:8
pic Ema Crnkovič 4:14 26:44
pic Živa Dogar 4:6 16:23
pic Eva Dominik 1:0 3:1
pic Kaja Drljača 2:0 6:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:1
pic Sara Erhatič 2:1 7:4
pic Maja Fatur 0:1 2:3
pic Petra Pia Fornazarič 4:0 12:5
pic Pija Funtek 3:3 11:10
pic Neja Gazvoda 2:1 6:6
pic Neža Gazvoda 5:5 21:19
pic Ana Gergek 4:9 16:32
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Kim Gosak 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 1:0 3:2
pic Blažka Harkai 0:7 4:21
pic Eva Hauko 2:0 6:0
pic Eva Horvat 0:2 0:6
pic Neža Horvat 4:0 12:4
pic Polona Horvat 1:8 7:25
pic Veronika Husak 2:0 6:0
pic Meta Ivančič 1:0 3:0
pic Neža Ivančič 2:0 6:0
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 0:2 2:6
pic Lea Kadiš 0:1 0:3
pic Nuša Kadiš 0:6 1:18
pic Neja Kalan 0:1 0:3
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 0:11 3:33
pic Tija Kastelic 4:0 12:3
pic Tereza Kavčič 1:0 3:2
pic Tara Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 5:10 25:37
pic Zala Kontelj 4:0 12:3
pic Alja Košmrlj 1:1 5:4
pic Ana Kovačec 0:2 0:6
pic Katja Krajnc 0:1 0:3
pic Tina Križnič 1:4 8:12
pic Živa Leben 1:0 3:2
pic Ana Leskošek 0:8 7:24
pic Viktorija Letnar 1:0 3:1
pic Minea Ljuca 1:0 3:1
pic Jana Ludvik 0:1 0:3
pic Nina Mačič 4:1 14:3
pic Brina Markič 1:3 6:11
pic Živa Markič 2:2 9:6
pic Lana Maučec 2:1 7:3
pic Sanja Mihajlovska 2:0 6:1
pic Valentina Mišigoj 5:3 20:12
pic Enya Moltara 0:6 2:19
pic Tina Mozetič 0:1 2:3
pic Adriana Mrazić 0:1 0:3
pic Tjaša Novak 0:2 0:6
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:1
pic Kaja Okorn 0:1 0:3
pic Lara Opeka 0:2 0:6
pic Rosana Pajer 1:2 5:6
pic Manca Paljk 0:2 1:6
pic Nika Pandev 3:8 12:27
pic Zala Petelinc 0:1 0:3
pic Iza Podvratnik 2:0 6:0
pic Neža Pogačar Žun 1:2 3:7
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 1:0 3:2
pic Laura Rahotin Pavič 2:1 6:6
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 4:5 21:22
pic Hana Rožmanec 1:0 3:1
pic Tia Rudolf 2:0 6:2
pic Kiara Šegula 0:1 0:3
pic Hafiza Sejdić 1:0 3:0
pic Anina Selak 0:2 0:6
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 4:11 20:37
pic Eva Šobar 1:0 3:2
pic Simona Soldat 0:1 1:3
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:13 2:40
pic Manca Trebižan 0:1 2:3
pic Eva Triller 2:0 6:0
pic Layla Turk 5:5 21:20
pic Erin Ukovič 5:2 17:10
pic Nika Uršič 3:3 12:10
pic Tjaša Večko 1:0 3:0
pic Urša Večko 2:3 9:13
pic Katja Vertuš 1:0 3:1
pic Valentina Vizjak 1:0 3:0
pic Maruša Vrhovnik 3:0 9:0
pic Kaja Zadravec 3:0 9:2
pic Ida Žagar 2:0 6:0
pic Lara Žnidaršič 1:0 3:0
pic Zoja Žolek 7:4 24:19
pic Tjaša Zorc 2:0 6:1
Skupaj: 172:209 658:756
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2021/2022 NTK Vesna kadeti
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
8. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
7. - 11. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
5. - 8. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
8. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
21. - 42. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 10. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
19. - 35. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
11. - 17. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
9. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
16. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
15. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
12. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
2. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 18. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 22. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 22. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
18. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
15. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
17. - 22. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
27. - 52. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 22. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
22. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 54 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Lana Slatinšek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Bor Brodnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 07.05.2023 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Bor Brodnjak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 24.04.2022 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Fortuna X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mark Dimnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Ana Gergek Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Bor Klešnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 15. 23.05.2021 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mark Dimnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Tina Križnič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 20. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Peter Zlodej X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Zala Kontelj Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Miha Omahen X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 23 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,9,-9,-6 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin -7,-8,5,-9 1:3 35:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Fatur Žal -7,6,2,-9,-5 2:3 43:41
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Vrtojba
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Vrtojba -9,-9,8,9,9 3:2 51:48
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -5,-9,3,10,-8 2:3 45:46
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 3,10,-8,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -3,3,6,-11,5 3:2 47:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int -9,-3,8,7,-10 2:3 44:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Izabel Roner Log 4,8,5 3:0 33:17
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,-6,-6,-11 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-3,-9 0:3 16:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -9,-8,-3 0:3 20:33
5. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna -8,11,-7,7,12 3:2 53:52
3. tekma pic Anamarija Bizjan Vesna 5,7,9 3:0 33:21
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
7. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -5,9,-11,-8 1:3 35:44
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,5,9 3:0 33:23
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce -8,9,3,5 3:1 41:28
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Neja Gazvoda SU -7,-8,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -12,7,-2,-9 1:3 34:43
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 5,-7,5,-10,7 3:2 50:40
5. tekma pic Meta Ivančič Arrigoni 4,5,3 3:0 33:12
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni -4,4,6,6 3:1 37:27
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Kaja Drljača B2 5,9,6 3:0 33:20
5. tekma pic Neja Kalan B2 -7,-9,-9 0:3 25:33
3. tekma pic Maruša Arnež B2 7,11,9 3:0 35:27
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 9,-11,-8,7,-9 2:3 50:51
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -13,-8,8,-3 1:3 35:45
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-7,-4 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 8,9,-4,-5,10 3:2 43:49
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-4,-8 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Polona Horvat Int -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-8,-8 0:3 21:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-4,-7 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Laura Rahotin Pavič Ves -7,-4,7,7,10 3:2 45:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men -8,4,4,-9,-7 2:3 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Horvat Int 5,7,-6,5 3:1 39:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 -8,10,7,11 3:1 44:39
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -6,-3,10,10,-4 2:3 37:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr -5,8,8,-8,-9 2:3 44:49
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Polona Horvat Int -10,-10,-9 0:3 29:35
Finalni del, osmina finala pic Nina Mačič Int 7,9,11 3:0 35:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -10,12,8,6 3:1 46:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 7,9,-9,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktorija Letnar Pres 3,12,-9,7 3:1 45:33
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-13,-8 0:3 30:37
Top, 6. krog pic Nika Pandev Int -4,-8,-4 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -4,-7,-6 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,8,-8,-7,-2 2:3 39:50
Top, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -2,10,-4,-4 1:3 22:43
Top, 1. krog pic Enya Moltara K-S -6,-5,-7 0:3 18:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr 7,-7,-11,-4 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -8,-3,-5 0:3 16:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,-6,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr -9,-8,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int 3,-15,-10,7,3 3:2 58:42
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Vita Kocjančič Arr -4,-12,-4,6,-9 1:4 40:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-3,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -11,9,7,9 3:1 44:38
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -8,9,6,-7,-9 2:3 46:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 8,8,10 3:0 34:26
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -9,-5,11,-6 1:3 33:44
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -9,-4,9,-6 1:3 30:42
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -7,-6,-9 0:3 22:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -10,9,8,-8,9 3:2 51:49
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-7,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 6,3,6 3:0 33:15
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Lana Slatinšek SU 6,9,6 3:0 33:21
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -3,10,4,-11,3 3:2 48:41
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,6,-9,9 3:1 42:30
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -3,-5,6,-5 1:3 24:39
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 4,1,4 3:0 33:9
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,4,9,5 3:1 37:29
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -5,-9,-7 0:3 21:33
1. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -6,4,-9,-9 1:3 35:37
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-8,9,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr -6,-4,-7 0:3 17:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II 6,10,9 3:0 34:25
1. tekma pic Pika Gorenc Mengeš II 9,8,7 3:0 33:24
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,-8,-9,-4 1:3 32:36
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 7,6,-8,-9,-6 2:3 45:46
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Krka : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Tija Kastelic Krka 9,2,10 3:0 34:21
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -13,-9,7,-10 1:3 43:45
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-8,-0 0:3 15:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 12,6,5 3:0 36:23
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -8,2,7,-6,12 3:2 50:43
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int -9,7,5,12 3:1 45:35
Top, 4. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,9,-8,3 3:1 41:27
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -9,-6,9,-6 1:3 32:42
Top, 2. krog pic Urša Rozman Men 8,10,7 3:0 34:25
Top, 1. krog pic Zala Kontelj K-S 7,-7,2,8 3:1 40:28
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -6,9,-6,-8 1:3 31:42
Finalni del, 1. krog pic Urša Večko Int -7,9,7,8 3:1 40:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,7,-10,10 3:1 44:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir -7,6,12,7 3:1 43:36
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -6,-10,-6 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Živa Markič Men 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,9,8,9 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 10,2,7 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 8,-2,5,4 3:1 35:28
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -10,-7,-4 0:3 21:34
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kema Murexin
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -14,-8,-8 0:3 30:38
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Brina Markič Mengeš 2,8,-11,-10,9 3:2 54:44
1. tekma pic Urša Rozman Mengeš -7,-7,-9 0:3 23:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 9,-7,2,-10,10 3:2 51:44
2. tekma pic Layla Turk Arrigoni -9,-8,9,5,14 3:2 55:50
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 8,-7,-7,-3 1:3 28:41
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Kema Murexin
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -5,-4,10,-3 1:3 24:43
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 9,-6,9,8 3:1 39:37
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -11,9,-7,-11 1:3 40:46
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni -8,3,7,-3,7 3:2 44:39
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Vesna
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -8,8,7,8 3:1 41:34
2. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce 5,-4,7,5 3:1 37:28
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 7,-10,5,8 3:1 43:32
1. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 5,3,8 3:0 33:16
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Letrika : Vesna
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,13,5 3:0 37:23
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 5,-10,7,4 3:1 43:28
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Tina Križnič Mengeš -8,6,-5,1,-6 2:3 41:40
1. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš 5,7,-4,5 3:1 37:28
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 9,-5,-8,-8 1:3 32:42
2. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 2,3,5 3:0 33:10
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Lana Slatinšek SU 8,-5,-7,-5 1:3 28:41
1. tekma pic Neža Gazvoda SU -9,5,-7,9,-9 2:3 47:47
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Logatec : Vesna
1. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 6,8,2 3:0 33:16
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 17,9,-6,-11,10 3:2 59:60
Top, 6. krog pic Živa Markič Men -9,-13,6,-9 1:3 42:43
Top, 5. krog pic Ana Blatnik Krka -7,8,-5,7,-7 2:3 41:48
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,-5,10,-2 1:3 28:43
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 2,6,8 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Urša Rozman Men 7,-6,12,-11,-8 2:3 50:54
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -7,-7,9,-8 1:3 33:42
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -11,2,-6,7,-9 2:3 48:44
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 4,7,-5,6 3:1 38:28
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-7,-9 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 3,6,10 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr -8,-6,-6 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 10,-9,1,9 3:1 43:31
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-3,-10 0:3 22:34
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-3,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Rozman Men -6,10,-4,9,-3 2:3 36:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 9,-12,10,-6,-8 2:3 49:55
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -5,-2,-2 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Tina Križnič Men 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-10,-8 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 8,-11,2,6 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -11,8,3,14 3:1 49:38
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kocjančič Arr -8,8,7,-6,-9,-10 2:4 55:60
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,6,-8,-11,9 3:2 52:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 9,-8,9,7 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Veronika Husak Krka 5,7,7 3:0 33:19
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -11,-7,-8 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Karin Praček Gor 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rudolf Cir 3,6,-9,2 3:1 42:22
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,12,-6,8,-9 2:3 45:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 6,-9,-7,-11 1:3 38:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Drljača B2 2,6,1 3:0 33:9
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -5,-2,-4,-1 0:4 12:44
Finalni del, osmina finala pic Urša Večko Int -6,-6,-6,7,9,7,8 4:3 62:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr -8,5,-2,8,-4 2:3 36:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Blatnik Krka 10,10,7 3:0 35:27
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-3,5,-5 1:3 27:38
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,-7,-1,-8 1:3 27:39
Top, 4. krog pic Zala Kontelj Ves 9,8,6 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int -8,-7,10,9,-8 2:3 46:52
Top, 2. krog pic Lea Kadiš Int -7,-7,-6 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Anina Selak Ves -7,-8,-8 0:3 23:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Brina Markič Men -8,10,-12,-3 1:3 35:46
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,10,-8,-8 1:3 34:43
Top, 5. krog pic Živa Markič Men 7,2,8 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Urša Rozman Men 8,9,-8,-4,10 3:2 46:49
Top, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 2. krog pic Ana Blatnik Krka 5,7,-7,8 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -13,7,-5,-6 1:3 35:44
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,6,-3,7 3:1 36:32
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir -9,-6,-4 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 10,-7,5,4 3:1 41:30
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 10,12,9 3:0 37:31
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-10,-7 0:3 22:34
Top, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -10,4,12,8 3:1 46:36
Top, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,8,10 3:0 34:26
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 6,10,-9,12 3:1 46:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men 7,-2,5,-3,-9 2:3 36:45
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -8,-7,-8 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 6,9,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -8,7,-7,-7 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 7,4,13 3:0 37:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 4,7,9 3:0 33:20
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 10,-11,-9,-9 1:3 41:45
Finalni del, osmina finala pic Erin Ukovič Arr 9,-8,5,5 3:1 41:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 3,7,6 3:0 33:16
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-4,-3 0:3 11:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-8,9,-10 1:3 34:43
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -3,-4,-7 0:3 14:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Letrika : Vesna
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -3,6,10,-12,-4 2:3 42:52
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 6,6,8 3:0 33:20
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 8,7,-8,2 3:1 41:28
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Sobota : Vesna
3. tekma pic Eva Hauko Sobota 00,0 3:0 33:0
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Eva Šobar Mengeš -9,8,-15,11,9 3:2 59:56
2. tekma pic Živa Markič Mengeš -3,9,10,-9,-7 2:3 42:52
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Letrika
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 9,-4,10,-4,11 3:2 44:52
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema -4,6,-3,8,-4 2:3 33:47
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Krka : Vesna
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -3,-13,-3 0:3 19:37
2. tekma pic Ana Blatnik Krka -6,-5,12,9,-6 2:3 42:54
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -8,-3,-6,-7 0:4 24:44
Finalni del, četrtfinale pic Urša Rozman Ljub 12,8,-5,-6,-9,9,8 4:3 67:70
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,-9,8,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -7,6,-9,4,7 3:2 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ida Žagar Vrt 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 8,7,11 3:0 35:26
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Kema : Vesna
3. tekma pic Ana Gergek Kema -10,5,-11,-8 1:3 40:41
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -3,9,-9,-1 1:3 24:42
1. tekma pic Neža Gazvoda SU 7,-8,-6,-4 1:3 29:40
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - B2 : Vesna
1. tekma pic Nika Uršič B2 -10,-7,-5 0:3 22:34
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 4,1,3 3:0 33:8
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Layla Turk Arrigoni -7,4,-10,-7 1:3 35:38
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
1. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont 5,5,8 3:0 33:18
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Vesna : Krka
3. tekma pic Veronika Husak Krka 2,6,7 3:0 33:15
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
5. tekma pic Neža Gazvoda SU 7,10,-5,9 3:1 39:37
1. tekma pic Lana Slatinšek SU -6,-4,-5 0:3 15:33
29.05.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
3. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 2,8,7 3:0 33:17
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Blatnik Krka 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Kobetič Men -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte K-S -8,8,-9,-5 1:3 33:41
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-8,11,-5 1:3 31:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,-5,-9 0:3 20:33
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Vesna I : Vesna II
4. tekma pic Anina Selak Vesna I -8,-6,-9 0:3 23:33
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Vesna II : Cirkovce
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -3,-2,-5 0:3 10:33
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Vesna II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -1,-3,-2 0:3 6:33
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Vesna II : Rakek
5. tekma pic Simona Soldat Rakek -9,6,-5,-5 1:3 30:39
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 12,6,13 3:0 40:31
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna II : Inter Diskont
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -2,-5,-10 0:3 17:34
1. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -5,-6,-8 0:3 19:33
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Logatec : Vesna II
7. tekma pic Kaja Okorn Logatec -9,-10,-4 0:3 23:34
5. tekma pic Hana Rožmanec Logatec -8,9,5,6 3:1 41:31
3. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 6,-8,-9,7,3 3:2 50:38
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna II : Kema Puconci
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -7,-10,-5 0:3 22:34
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -5,4,-8,-8 1:3 32:37
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -2,-6,-1 0:3 9:33
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Letrika
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika -6,8,16,-7,-4 2:3 46:57
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -5,-9,-7 0:3 21:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Zara Judež Krka -9,-7,6,10,-7 2:3 46:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,7,-10,-6 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Večko Int 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Iza Podvratnik Sav 4,5,6 3:0 33:15
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nika Pandev Int -6,-6,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Bartolovič Pres 4,1,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR -11,6,7,11 3:1 46:37
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 10,-9,7,-9,-11 2:3 52:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Hauko Sob 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 12,-12,5,-14,7 3:2 62:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -3,-1,-2 0:3 6:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Sav -5,-5,-8 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav 5,9,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int -7,5,-9,8,-8 2:3 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Sav 9,6,-6,-7,14 3:2 51:51
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,-9,-9,-8 1:3 37:42
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,4,-10,13,10 3:2 56:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič B2 -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Hafiza Sejdić Sav 3,7,3 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Vesna
6. tekma pic Tina Cafuta Krka -8,-8,-2 0:3 18:33
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-8,-1 0:3 13:33
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
6. tekma pic Pija Funtek Savinja -7,-5,-10 0:3 22:34
2. tekma pic Lara Belaj Savinja -9,9,-3,-9 1:3 32:42
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
5. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 5,9,8 3:0 33:22
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,-8,-9 0:3 26:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Vesna : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-6,-8 0:3 18:33
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -11,3,-7,12,-7 2:3 50:50
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 5,7,-13,1 3:1 46:28
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 5,4,1 3:0 33:10
2. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -5,-8,-8 0:3 21:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -6,-9,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 5,-9,5,3 3:1 42:24
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Krka : Vesna
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -4,-8,-6 0:3 18:33
5. tekma pic Tina Cafuta Krka -9,-9,-13 0:3 31:37
3. tekma pic Ana Blatnik Krka -10,8,7,5 3:1 43:32
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,-6,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 6,4,-7,7 3:1 40:28
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Vesna
4. tekma pic Alja Košmrlj B2 9,-8,-5,8,-2 2:3 37:50
1. tekma pic Nika Uršič B2 -13,6,9,9 3:1 46:39
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
4. tekma pic Lara Belaj Savinja -4,-10,6,-7 1:3 32:40
1. tekma pic Pija Funtek Savinja 7,-9,-10,-9 1:3 39:41
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -8,4,9,5 3:1 41:29
Top, 6. krog pic Ana Blatnik Krka 8,3,-3,-9,11 3:2 47:44
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,8,11,8 3:1 42:38
Top, 4. krog pic Tjaša Zorc Hra 9,9,7 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Maja Belaj Sav 8,8,6 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 9,-5,-7,-7 1:3 30:42
Top, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 7,7,-9,-6,11 3:2 50:47
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav 8,-4,-6,-8 1:3 29:41
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka 10,5,5 3:0 34:20
Finalni del, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -5,-7,-12 0:3 24:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Iza Podvratnik Sav 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 2,1,1 3:0 33:4
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-5,-13 0:3 26:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Erhatič Cir 5,-5,4,5 3:1 38:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-10,-2 0:3 21:34
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -7,8,-5,7,-5 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,-4,5,-10,-9 2:3 45:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 9,4,9 3:0 33:22
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav 10,-7,6,-5,-8 2:3 43:49
Top, 6. krog pic Nika Uršič B2 -7,4,-7,6,-9 2:3 45:43
Top, 5. krog pic Urša Rozman Ljub 9,8,-9,-13,7 3:2 55:50
Top, 4. krog pic Adriana Mrazić Ves -3,-8,-7 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Zara Judež Krka -15,-7,-7 0:3 29:39
Top, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -11,5,-7,-4 1:3 33:40
Top, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 5,9,9 3:0 33:23
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav -4,-5,-7 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Eva Horvat Sob -3,-5,-6 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Pija Funtek Sav 6,-7,7,4 3:1 40:28
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir -9,13,-4,-6 1:3 34:46
Top, 3. krog pic Rosana Pajer Int -6,-6,-3 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int -4,-2,-8 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -6,-6,-7 0:3 19:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-5,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aneja Karlek Pres 7,6,8 3:0 33:21
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-7,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -5,4,7,6 3:1 38:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Ljub 6,-5,7,-8,-11 2:3 46:48
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Urša Večko Int -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta -10,-9,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Ivančič Arr 6,7,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,-9,7,6 3:1 42:28
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,-5,-13,-6 1:3 35:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 7,13,7 3:0 37:27
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna : Savinja
9. tekma pic Manca Trebižan Savinja -5,9,-8,8,-7 2:3 42:50
5. tekma pic Ana Leskošek Savinja -4,7,6,-9,-8 2:3 43:46
1. tekma pic Pija Funtek Savinja 4,9,11 3:0 35:24
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont -8,-5,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,-2,6,-4 1:3 20:39
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir -10,-5,9,-10 1:3 36:44
Top, 6. krog pic Neža Pogačar Žun Men -9,-2,-3 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Pija Funtek Sav 4,-9,-9,-9 1:3 38:37
Top, 4. krog pic Ana Bartolovič Pres 6,7,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Eva Horvat Sob -4,-6,-6 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int -10,-7,-5 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Maja Belaj Kid -11,-3,10,9,10 3:2 49:53
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -4,-5,-4 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres 3,10,-6,-7,8 3:2 47:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 9,-4,5,-5,-6 2:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Vizjak PPR 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 4,4,-4,17 3:1 45:36
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Kiara Šegula Tujina -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Pika Bavdek K-S 10,2,8 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -10,5,4,4 3:1 43:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -4,-10,10,9,-3 2:3 40:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Tija Kastelic Krka 9,-8,-3,9,8 3:2 44:48
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-3,-7 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra 7,6,-9,5 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Gosak Log 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men -3,-6,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -9,-5,10,10,7 3:2 49:49
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Petelinc Dob -2,-9,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-4,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 9,-11,-8,-7 1:3 37:44
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-4,-7 0:3 15:33
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Krka : Vesna
6. tekma pic Katja Vertuš Krka 3,3,-9,9 3:1 42:26
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -10,-7,-4 0:3 21:34
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Maja Belaj Kid -5,-10,-7 0:3 22:34
Mali finale, osmina finala pic Neža Ivančič Arr 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta -8,-2,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -8,12,-9,-9 1:3 40:45
Skupaj: 45,14 % 172:209 658:756 12621:13059
Preskoči na orodno vrstico