NTZS

Zal Šesek
pic
Podatki o igralcu
Id 3533
Št. tekmovalne izkaznice 005/17/18
Starost 17 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 21 21 1760 1760
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 0:3 1:9
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 1:1 5:4
pic May Bočko 0:1 2:3
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:1
pic Bor Brodnjak 0:6 5:18
pic Kristian Čerin 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Lan Demšar 3:0 9:3
pic Mark Dimnik 0:2 2:6
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:1
pic Mitja Erzetič 0:3 3:9
pic Miha Fatur 2:2 7:9
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:0
pic Ivo Frank 2:0 6:0
pic Mark Gazvoda 1:2 4:6
pic Martin Gerkšič 1:0 3:0
pic Timi Gider 0:1 1:3
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Klemen Godnič 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Matija Gorup 2:0 6:1
pic David Grad 1:1 4:5
pic Tian Hajšek 1:0 3:2
pic Rene Hedl 0:1 2:3
pic Domen Hohnjec 0:2 1:6
pic Miha Homan 0:1 1:3
pic Mitja Horvat 0:3 1:9
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Gašper Ipavec Lakner 2:0 6:2
pic Tine Ivančič 1:1 5:4
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:1 5:5
pic Urban Janc 1:1 4:4
pic Feliks Janje 0:1 0:3
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 1:2 6:7
pic Timotej Jerina 1:3 7:11
pic Jošt Jevšnikar 0:1 2:3
pic Luka Jokič 0:4 3:12
pic Dejan Jovanović 0:1 1:3
pic Neven Karkovič 0:1 1:3
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 2:0 6:0
pic Bor Klešnik 0:1 2:3
pic Primož Koban 0:1 1:3
pic Tilen Kočar 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 0:1 1:3
pic Gregor Komac 0:2 0:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:1
pic Aleks Koren 1:2 7:6
pic Aleks Koželj 3:1 9:5
pic Jure Kraker 0:2 0:6
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 2:3 8:10
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Jan Kromar 1:2 4:8
pic Luka Krušič 0:2 0:6
pic Brin Kunstelj 1:3 4:10
pic Mladen Kuntner 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 0:4 4:12
pic Schon Leban Weitzer 2:0 6:1
pic Alin Lesnik 0:2 2:6
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Lovro Lešnik 3:0 9:2
pic Jan Lipič 0:3 1:9
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 2:0 6:1
pic Vid Marinšek 1:0 3:1
pic Aleksandar Miščević 3:2 10:11
pic Filip Miščević 1:0 3:2
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:1 7:5
pic Filip Mušić 3:1 10:5
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Vid Nared 2:0 6:1
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 2:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Timotej Oberžan 1:0 3:0
pic Žan Okorn 4:0 12:5
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Rok Osmanaj 1:0 3:1
pic Blaž Pandev 2:2 8:7
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:3
pic Tjaš Petrovčič 5:0 15:5
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:4 0:12
pic Marko Potrbin 2:0 6:0
pic Blaž Prevodnik 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 4:0 12:2
pic Sven Pucihar 0:1 2:3
pic Tomi Pugliese Štuva 3:2 12:8
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:1 4:4
pic Nel Savšek Pintarič 3:2 13:8
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:3 0:9
pic Vito Simič Pušnik 1:0 3:0
pic Filip Šinko 0:1 2:3
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:1
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Uroš Slatinšek 0:2 0:6
pic Matic Slodej 0:3 0:9
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 2:3
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Jan Šobar 0:1 1:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 1:6
pic Tim Stajnko 1:2 7:8
pic Aleks Stepančič 0:1 1:3
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 0:2 2:6
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:1
pic Žan Vidmar 1:0 3:1
pic Žiga Vidmar 2:0 6:2
pic Brin Vovk Petrovski 0:5 1:15
pic Luka Vranc 0:1 1:3
pic Neo Vuga 1:0 3:0
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 0:1 0:3
pic Uroš Žavbi 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Jure Zlodej 1:1 4:5
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 1:3
pic Andraž Zupančič 0:4 3:12
pic Domen Zupančič 0:1 1:3
pic Tej Zupanec 3:0 9:2
Skupaj: 127:145 484:521
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vesna mladinci
2022/2023 NTK Vesna mladinci
2021/2022 NTK Vesna kadeti
2020/2021 NTK Vesna kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
13. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. - 23. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
21. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
11. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
16. - 17. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
13. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
23. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 30. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
23. - 42. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 42 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 24.04.2022 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 21. 23.05.2021 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Feliks Janje M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Cirkovce I : Vesna
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -5,10,-5,-3 1:3 25:43
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -4,-3,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -6,-4,-7 0:3 17:33
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Ptuj : Vesna
7. tekma pic Nino Šegula Ptuj -9,-4,-8 0:3 21:33
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-3,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-3,-5 0:3 12:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,-5,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Žal -5,5,9,8 3:1 38:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl -7,-9,8,9,11 3:2 51:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Jamnik K-S 2,3,3 3:0 33:8
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 I : Vesna
8. tekma pic May Bočko B2 I -12,9,10,-9,-9 2:3 53:55
4. tekma pic Andraž Kramžar B2 I -8,-7,-10 0:3 25:34
1. tekma pic Urban Kralj B2 I 8,5,9 3:0 33:22
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
8. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 7,9,7 3:0 33:23
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -4,-5,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 6,9,-8,6 3:1 41:32
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 7,-7,9,-8,-6 2:3 43:49
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš 9,9,-6,7 3:1 39:36
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna : Škofja Loka
7. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -12,7,5,5 3:1 45:31
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,-9,5,-7,-10 2:3 48:45
2. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 1,5,2 3:0 33:8
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Luka Šantavec Sob 8,-5,7,4 3:1 38:30
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 11,-7,10,-4,-11 2:3 47:56
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-4,-8,10,-4 2:3 39:52
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -9,6,7,8 3:1 42:32
Top, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -12,5,8,5 3:1 45:32
Top, 2. krog pic Miha Homan Int -5,-3,7,-4 1:3 23:40
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -12,-10,-7 0:3 29:37
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -1,-4,9,-4 1:3 20:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Mušić K-S -11,8,13,8 3:1 48:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir -8,-9,8,8,6 3:2 50:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 7,-7,9,5 3:1 40:32
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Cirkovce I
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -5,-4,-3 0:3 12:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin II : Vesna
10. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin II -11,-8,2,8,-12 2:3 53:48
7. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -10,-5,-8 0:3 23:34
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -4,11,6,-3,-5 2:3 36:50
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Vesna
10. tekma pic Jaka Lesnik Xiom Muta 3,3,2 3:0 33:8
7. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -10,10,-7,8,-11 2:3 51:54
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-7,-8 0:3 18:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -4,-9,7,-7 1:3 31:40
Finalni del, 2. krog pic Tej Zupanec Žal -11,-9,6,9,4 3:2 53:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Žal 8,5,-7,10 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 8,6,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Oberžan K-S 5,3,2 3:0 33:10
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vesna : Arrigoni I
6. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -7,-1,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -7,-5,-4 0:3 16:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vesna : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,-3,-5 0:3 16:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 8,-4,-9,7,6 3:2 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -15,6,-5,7,6 3:2 53:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 6,6,6 3:0 33:18
18.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 16. krog - Inter Diskont I : Vesna I
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 7,-4,-2,-7 1:3 24:40
1. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -3,-2,-5 0:3 10:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -6,7,-7,7,-12 2:3 47:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-7,10,-9 1:3 34:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Ekar B2 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Sav 5,4,7 3:0 33:16
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Vesna I : Maribor
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-7,-3 0:3 17:33
1. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,-1,-7 0:3 14:33
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-2,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,-9,-4 0:3 23:34
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Brin Širaj Rakek 2,4,7 3:0 33:13
3. tekma pic Gašper Žirovnik Remenih Rakek 4,6,6 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Vesna
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 8,6,8 3:0 33:22
3. tekma pic Blaž Prevodnik Škofja Loka 4,5,5 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Maj Murn SU 2,4,3 3:0 33:9
2. tekma pic Andraž Zupančič SU 7,-11,8,-7,-11 2:3 51:52
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja ZIT : Vesna
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT 10,-4,-4,-7 1:3 27:43
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -3,-7,-6 0:3 16:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Gorica : Vesna
4. tekma pic Lan Koglot Gorica -4,7,-9,-9 1:3 33:40
1. tekma pic Klemen Godnič Gorica 4,6,-8,8 3:1 41:29
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Vesna I : SU
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -6,-4,-6 0:3 16:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -5,11,9,-4,-7 2:3 40:53
Top, 6. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,10,-5,-6,-6 2:3 40:50
Top, 5. krog pic Adam Rakun Men 3,6,8 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Matic Vertuš Krka 11,7,-11,7 3:1 46:38
Top, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,9,4,-7,10 3:2 49:45
Top, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -3,-6,8,-7 1:3 27:41
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -3,-4,-7 0:3 14:33
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Savinja I : Vesna I
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -4,-5,-3 0:3 12:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,-6,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 10,-7,-7,8,11 3:2 50:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 10,12,-6,-10,-13 2:3 55:60
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,9,-14,8 3:1 47:42
19.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Maribor : Vesna I
4. tekma pic Mladen Kuntner Maribor -4,-9,6,-8 1:3 32:39
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -9,-3,-2 0:3 14:33
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 5. krog - Vesna I : Krka I
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -4,8,-5,-6 1:3 26:41
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -6,-5,-7 0:3 18:33
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Vesna I
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -3,-5,-8 0:3 16:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,4,-8,11,-8 2:3 47:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -7,11,-10,9,7 3:2 52:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 11,-11,9,4 3:1 46:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 9,-7,6,10 3:1 41:36
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Vesna I
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -8,-4,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU -5,-8,-1 0:3 14:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,11,-4,-5 1:3 31:44
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Vesna
4. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT 7,-7,-9,-8 1:3 35:40
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja ZIT -13,-7,-5 0:3 25:37
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja II
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja II 5,-4,-12,8,6 3:2 49:44
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -7,-10,-6 0:3 23:34
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -8,-7,9,-9 1:3 35:42
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Vesna
2. tekma pic Žan Vidmar Krka 9,9,-8,4 3:1 41:33
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja IV
1. tekma pic Nejc Šalamon Savinja IV 3,3,5 3:0 33:11
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Logatec
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,6,10 3:0 34:25
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Vesna : Cirkovce
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -8,6,-8,6,-7 2:3 45:45
1. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce 9,8,8 3:0 33:25
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-6,8,-8 1:3 34:41
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int 6,11,8 3:0 35:25
Top, 5. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 12,-8,9,-10,9 3:2 54:53
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt -4,4,4,-7,8 3:2 44:38
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S 11,7,7 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav -5,-10,-12 0:3 27:37
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 4,-8,-18,9,9 3:2 59:53
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor -15,9,-8,-4 1:3 38:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-6,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 7,-8,-7,6,-13 2:3 50:50
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -1,-6,-7 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men 4,-7,-10,8,9 3:2 50:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav -8,7,5,8 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,8,-5 1:3 24:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,7,8 3:0 33:23
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -8,-9,-6 0:3 23:33
Finalni del, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Gerkšič Men 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Glavič Gor 1,3,5 3:0 33:9
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 13,7,-9,-6,-9 2:3 50:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Ji Kejun Arr 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-8,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,5,8 3:0 33:20
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -5,-9,10,-7 1:3 33:43
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,4,-9,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 6,-11,5,-9,10 3:2 54:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Kelhar Men 1,1,4 3:0 33:6
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Vesna : Inter Diskont
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -2,-3,-1 0:3 6:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - SU I : Vesna
7. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -5,-6,-7 0:3 18:33
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,5,-10,8,-8 2:3 49:47
Top, 6. krog pic Miha Fatur Sav -6,8,7,11 3:1 41:37
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir -4,-7,9,6,-7 2:3 40:48
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,-11,-5 0:3 22:35
Top, 3. krog pic Urban Janc Ljub -10,3,-5,-6 1:3 32:37
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int -5,9,10,-7,-8 2:3 43:52
Top, 1. krog pic Filip Mušić K-S -8,9,-7,-9 1:3 35:42
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir -8,7,8,-9,8 3:2 50:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -2,-5,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-4,-5 0:3 16:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int -8,8,-10,10,-2 2:3 43:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-3,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-7,-7 0:3 21:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -5,-2,-1 0:3 8:33
Finalni del, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 9,-6,5,10 3:1 40:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Kočar PPR 2,6,7 3:0 33:15
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -5,-2,-10 0:3 17:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,10,9 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 4,8,12 3:0 36:24
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
1. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-5,-6 0:3 16:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja IV : Vesna
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 1,6,6 3:0 33:13
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-5,-7 0:3 19:33
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vesna
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 7,9,13 3:0 37:29
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Krka I : Vesna
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka I 3,-6,11,-9,7 3:2 50:43
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -1,9,-3,-4 1:3 19:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-4,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -5,-6,-10 0:3 21:34
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S -6,-8,-5 0:3 19:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves 10,-2,-8,6,-8 2:3 41:49
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 8,8,-8,7 3:1 41:34
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Škufca Men -7,5,6,3 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 6,10,-5,-8,2 3:2 47:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log 8,5,5 3:0 33:18
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,-6,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,-9,5,10 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 12,9,-6,7 3:1 42:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 5,11,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 4,3,5 3:0 33:12
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 7,3,-8,9 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,-4,-6,-7 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,5,-5,-3 1:3 26:38
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Sobota I : Vesna
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota I -6,-6,-11 0:3 23:35
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Šantavec Sob -7,-3,4,-9 1:3 30:37
Finalni del, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,5,-6,9 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -8,6,-3,10,-10 2:3 44:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 4,10,4 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 8,6,9 3:0 33:23
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -9,-9,9,6,-11 2:3 51:50
Finalni del, osmina finala pic Matija Gorup Arr -6,9,8,6 3:1 39:34
Finalni del, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 6,4,-9,10 3:1 43:31
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Jan Kromar Mengeš I -8,7,-10,-7 1:3 36:41
2. tekma pic David Grad Mengeš I -8,-4,11,-5 1:3 30:44
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 7,-9,8,6 3:1 42:32
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,8,-9,-2,-9 2:3 42:46
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -6,-5,-4 0:3 15:33
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-1,-0 0:3 2:33
1. tekma pic Žan Okorn Logatec 6,-5,5,7 3:1 38:29
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta -4,-9,-3 0:3 16:33
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -9,-11,-4 0:3 24:35
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 10,-10,6,9 3:1 44:37
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -8,-9,4,-7 1:3 35:37
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
2. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 4,10,6 3:0 34:20
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Bor Klešnik Ves -8,-8,7,9,-9 2:3 47:49
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav -3,7,7,5 3:1 36:30
Finalni del, osmina finala pic Matija Gorup Arr 4,6,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 1,3,4 3:0 33:8
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-10,7,-8 1:3 34:41
Finalni del, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 4,-8,4,9 3:1 41:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -8,8,-9,5,-7 2:3 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 2,5,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Osmanaj Mb - ZM 6,7,-7,4 3:1 40:28
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 8,11,-11,-9,12 3:2 58:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 9,7,8 3:0 33:24
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -3,-7,10,-5 1:3 27:43
Top, 6. krog pic Benjamin Bećirević Krka -2,-6,9,-3 1:3 22:42
Top, 5. krog pic Andraž Kramžar Men 9,7,-10,7 3:1 43:35
Top, 4. krog pic Tine Ivančič Arr 5,9,-10,7 3:1 43:33
Top, 3. krog pic Jure Zlodej Ves 5,-7,2,-5,8 3:2 45:37
Top, 2. krog pic Timi Gider Sob -10,-4,4,-9 1:3 34:38
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -7,7,7,-9,-6 2:3 44:47
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -4,9,-3,8,-5 2:3 34:50
Finalni del, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,4,-8,5,6 3:2 49:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 7,1,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Neo Vuga Sav 2,5,7 3:0 33:14
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir -8,9,10,5 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,-9,-4,-4 1:3 28:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -11,-12,10,-5 1:3 40:48
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -4,-2,-1 0:3 7:33
Finalni del, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 4,8,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 7,-9,1,11 3:1 44:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 8,-10,1,5 3:1 43:26
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
3. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 10,3,-7,8 3:1 41:32
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš I : Vesna II
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -3,-5,-3 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
2. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 10,9,10 3:0 35:29
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt -9,5,7,7 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 10,-6,11,-8,-4 2:3 43:54
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 2,-9,-11,-2 1:3 33:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 14,-3,-7,-7 1:3 33:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 10,8,10 3:0 35:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Belak Ljut 9,5,8 3:0 33:22
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men -12,8,-4,-7 1:3 34:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -9,-7,-3 0:3 19:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tine Ivančič Arr -10,8,8,-8,-5 2:3 45:50
Top, 6. krog pic Jan Kromar Men -4,-7,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Jure Zlodej Ves -4,4,-6,-3 1:3 24:37
Top, 4. krog pic Mark Dimnik Ves -7,-8,-4 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -5,-6,4,-5 1:3 27:37
Top, 2. krog pic Alain Zboržil Arr -9,-7,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,4,7 3:0 33:18
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -5,-2,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -4,-1,-10 0:3 15:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Škofljanc Krka -8,7,3,5 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,-10,4,-10,8 3:2 53:44
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Luka Vranc Krka 10,-7,-7,-8 1:3 34:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,7,-11,-9,8 3:2 53:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -5,-2,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,-10,4,-4,-6 2:3 42:40
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Feliks Janje K-S -2,-8,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -2,-4,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor -4,-4,-5 0:3 13:33
Skupaj: 46,69 % 127:145 484:521 8844:9169
Preskoči na orodno vrstico