NTZS

Smiljan Mekicar
pic
Podatki o igralcu
Id 3532
Št. tekmovalne izkaznice 004/17/18
Starost 54 let (letnik 1969)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 28 30 820 820
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 1:3
pic May Bočko 2:0 6:1
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 1:1 5:4
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:1 1:3
pic Luka Čačić Blažek 2:0 6:3
pic Uroš Cerar 1:1 5:4
pic Matic Čopar 1:2 6:8
pic Matevž Črepnjak 0:3 0:9
pic Darko Drčić 0:1 0:3
pic Miodrag Drljača 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:1 2:3
pic Mitja Erzetič 3:0 9:0
pic Miha Fatur 2:0 6:3
pic Simon Frank 0:1 1:3
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Andrej Godec 1:2 5:8
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Tom Gornik 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 0:1 2:3
pic Domen Hohnjec 0:1 1:3
pic Miha Homan 1:1 3:4
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 5:0 15:2
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 0:6 4:18
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Primož Jazbič 1:1 5:4
pic Janez Jedlovčnik 1:1 5:3
pic Jan Jevšnik 1:1 3:4
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:2 2:6
pic Jaka Kanc 2:1 6:5
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:3 2:9
pic Roj Klopčič 1:0 3:1
pic David Kne 2:0 6:2
pic Lan Koglot 3:0 9:3
pic Filip Kolle 0:2 0:7
pic Aleks Koren 0:3 2:9
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 1:3 3:11
pic Jan Krč 3:2 12:10
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Luka Krušič 0:4 1:12
pic Brin Kunstelj 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 2:0 6:3
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Rok Likar 2:0 6:2
pic Jan Lipič 1:1 3:3
pic Kristian Ludvik 0:1 1:3
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Bojan Maselj 2:0 6:1
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 3:3 11:12
pic Aleksandar Miščević 3:4 13:14
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:2 3:7
pic Tilen Novak 0:1 1:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:4 8:12
pic Igor Novel 1:0 3:1
pic Žiga Oblak 6:0 18:1
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic David Orešnik 0:1 0:3
pic Tibor Ožanič 2:2 9:8
pic Jan Pajntar 0:1 0:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:2 5:7
pic Blaž Pandev 3:0 9:4
pic Mihajlo Pauković 4:0 12:1
pic Erik Paulin 0:3 2:9
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Matej Petar 0:1 1:3
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:2 3:6
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Sven Pucihar 2:0 6:1
pic Amadej Rešetič 1:0 3:1
pic Bojan Ropoša 0:1 0:4
pic Luka Šantavec 2:0 6:1
pic Jaka Sedej 2:0 6:1
pic Marsel Šegula 0:5 6:15
pic Nino Šegula 1:1 3:3
pic Gorazd Selišek 1:0 3:2
pic Jure Škurnik 0:2 1:6
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:3 0:9
pic Rok Špendov 2:0 6:1
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 4:6
pic Aleks Stepančič 3:6 15:21
pic Luka Stražišar 0:2 2:6
pic Jaka Strohsack 1:0 3:1
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Žiga Urbanc 0:4 1:12
pic Aleks Ušaj 4:0 12:4
pic Edvard Vecko 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 3:0 9:3
pic Patrik Videc 1:3 5:11
pic Gaj Vidmar 0:1 2:3
pic Gregor Vidmar 0:2 0:6
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Darijan Vizjak 0:6 5:18
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 2:3
pic Tadej Vodušek 1:2 4:8
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 1:3
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Tim Zajec 1:1 4:3
pic Nejc Zavasnik 0:3 5:9
pic Mitja Zavec 0:1 1:3
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 1:6
pic Mitja Županek 1:0 3:0
Skupaj: 108:150 430:529
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD Vrhnika člani
2022/2023 ŠD Vrhnika člani
2021/2022 NTK Mura Sobota člani
2020/2021 NTK Mura Sobota člani
2019/2020 NTK Vesna člani
2018/2019 NTK Vesna člani
2017/2018 NTK Vesna člani
2016/2017 NTK Vesna člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
19. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
20. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
Skupaj: 21 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Alenka Zidar Zupan X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Martina Komovec X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Tjaša Supanič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Drago Torkar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
Skupaj: 10 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Melamin : Vrhnika
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,3,2 3:0 33:8
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 2,1,1 3:0 33:4
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,-6,9,7,6 3:2 47:44
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 4,6,10 3:0 34:20
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 6,11,3 3:0 35:20
3. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,5,10 3:0 34:21
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,2,8 3:0 34:20
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Sav -4,-7,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Maselj Ves -8,5,6,9 3:1 41:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -5,-6,-9 0:3 20:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Vrhnika
8. tekma pic Jan Pajntar Gorica -4,-9,-5 0:3 18:33
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,9,-7,3 3:1 40:28
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-7,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica 11,7,9 3:0 35:27
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-8,-9 0:3 25:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 6,5,-9,-12,6 3:2 54:42
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,-3,8,8 3:1 36:34
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Petar Muta -8,10,-9,-3 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -8,7,-3,-6 1:3 28:40
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 7,-6,-8,-8 1:3 33:40
5. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,-6,6,5 3:1 39:30
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 6,-10,7,5 3:1 43:30
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,7,9,-7,-5 2:3 43:49
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Mura Sobota II
3. tekma pic Mitja Županek Mura Sobota II 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 4,6,2 3:0 33:12
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Vrhnika
10. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 7,-6,10,4 3:1 40:32
7. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 4,9,4 3:0 33:17
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,9,-5,-2 1:3 24:42
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,5,7 3:0 34:22
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
8. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,5,-5,10 3:1 40:36
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,6,8 3:0 33:20
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-9,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,5,4 3:0 33:18
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,9,8 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -16,8,-7,5,-4 2:3 49:53
Top, 4. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves 6,9,-6,6 3:1 39:32
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-7,-9 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,11,-6,8,9 3:2 47:50
Top, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh 2,4,-8,-10,-8 2:3 48:40
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vrhnika : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,6,6 3:0 33:17
2. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,8,6 3:0 33:18
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,5,6 3:0 33:18
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 7,4,7 3:0 33:18
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,2,3 3:0 33:11
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 7,7,-4,4 3:1 37:29
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Vrhnika
8. tekma pic Jaka Sedej Logatec 5,4,-4,11 3:1 39:31
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -10,10,-3,7,-6 2:3 42:51
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 2,7,10 3:0 34:19
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 10,-6,-9,-4 1:3 31:43
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int -7,-3,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -7,-5,-11 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 11,-6,-8,-6 1:3 33:44
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 11,8,-7,-10,9 3:2 52:51
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 6,-6,2,-7,9 3:2 46:39
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 3,5,6 3:0 33:14
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,-6,-9,-8 1:3 34:39
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 7,7,5 3:0 33:19
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 0,-9,-9,-9 1:3 38:33
3. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 4,7,6 3:0 33:17
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 4,-11,7,8 3:1 44:32
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Vrhnika
8. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-9,-12 0:3 28:36
6. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -4,4,9,4 3:1 37:28
4. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -12,-2,-9 0:3 23:36
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 3,5,-8,-9,8 3:2 50:38
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Vrhnika
8. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 5,4,7 3:0 33:16
6. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 3,-8,5,9 3:1 41:28
4. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -9,8,-10,-5 1:3 35:42
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 5,11,9 3:0 35:25
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bojan Ropoša Sob -3,-5,-8,-5 0:4 21:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr 6,-6,4,-1,-3 2:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -13,7,-5,7,8 3:2 51:48
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2 I Bendl
6. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-6,6,8,7 3:2 45:43
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 9,6,-11,6 3:1 44:34
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 10,6,-10,-2,-7 2:3 42:50
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -3,8,-7,9,-10 2:3 42:51
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,4,-7,6 3:1 40:29
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,-2,10,-5,9 3:2 41:50
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Andrej Godec Tem 8,8,-5,-3,9 3:2 41:47
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 2,7,3 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -4,-10,13,-8 1:3 37:47
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 1,9,-9,9 3:1 42:30
Top, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,5,-8,8,-7 2:3 45:46
Top, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR 2,-9,-8,-7 1:3 35:35
Top, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh 11,-8,9,7 3:1 43:38
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Vrhnika
6. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -5,-4,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -13,-4,9,-9 1:3 37:46
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Vrhnika : Cirkovce
5. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce -5,-7,-11 0:3 23:35
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-8,-8 0:3 21:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Vrhnika
4. tekma pic May Bočko B2 II 7,11,4 3:0 35:22
1. tekma pic David Kne B2 II -8,9,7,8 3:1 41:35
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Vrhnika
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 5,-13,7,5 3:1 46:32
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 1,-9,8,6 3:1 42:26
2. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,6,-9,-9 1:3 38:39
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 9,-6,9,8 3:1 39:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-4,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-7,-6 0:3 18:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Arrigoni II : Vrhnika
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -12,3,10,-10,10 3:2 57:49
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,8,2 3:0 33:16
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 6,4,-7,5 3:1 40:26
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
10. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 11,-10,9,9 3:1 45:41
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-8,-6,-10 1:3 36:44
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,-1,-12,-4 1:3 28:45
1. tekma pic Rok Likar Gorica -3,9,-9,4,5 3:2 45:40
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 5,-9,8,10 3:1 43:34
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 9,6,8 3:0 33:23
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -10,11,4,-9,-8 2:3 51:49
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 8,6,6 3:0 33:20
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -2,-6,-6,7,-7 1:4 32:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 11,-6,-6,8,11 3:2 49:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -3,-7,-5 0:3 15:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -10,-9,9,-8 1:3 38:43
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -5,4,-8,14,-11 2:3 51:53
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,7,8,-6,8 3:2 46:45
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Krka II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 14,-6,-4,7,6 3:2 48:49
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,6,6,-5,-7 2:3 43:45
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,9,5 3:0 33:21
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Metlika
7. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,2,3 3:0 33:9
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,4,2 3:0 33:8
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -12,6,11,12 3:1 50:43
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : B2 II
6. tekma pic Slavko Keršič B2 II 11,3,7 3:0 35:21
3. tekma pic David Kne B2 II 7,-8,7,8 3:1 41:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : Melamin
6. tekma pic Gaj Memedović Melamin 3,1,4 3:0 33:8
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,2,6 3:0 33:15
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,5,3 3:0 33:17
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 3,4,9 3:0 33:16
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gorazd Selišek Ptuj -2,-9,3,9,7 3:2 44:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,-4,-8 0:3 21:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Vrhnika
10. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,5,4 3:0 33:17
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,-6,9,6 3:1 39:33
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,8,-8,6,9 3:2 50:45
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,4,5 3:0 33:18
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,10,-8,-4 1:3 29:43
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -9,8,7,6 3:1 42:32
1. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 5,6,7 3:0 33:18
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 6,-8,9,-7,-10 2:3 47:49
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -4,-7,8,-9 1:3 31:41
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 8,-6,7,10 3:1 40:36
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S 7,-7,-7,-1 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,-1,-4,-3 1:3 19:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -8,-2,-4 0:3 14:33
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Vrhnika
7. tekma pic Amadej Rešetič Krka II 5,-8,1,8 3:1 41:25
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -8,5,6,9 3:1 41:31
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,8,-12,9 3:1 45:38
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Metlika : Vrhnika
7. tekma pic Boris Govednik Metlika 5,2,5 3:0 33:12
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -12,7,-12,11,-9 2:3 57:57
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 6,6,5 3:0 33:17
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Sobota : Kema Puconci II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -6,-0,-13 0:3 19:37
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -6,-4,-6 0:3 16:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Robert Brajkovič Met 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -9,-8,7,-13 1:3 41:44
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Sobota : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-5,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-11,-5 0:3 24:35
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Sobota : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo 8,-3,-9,-11 1:3 34:43
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 4,2,-12,-7,6 3:2 52:37
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Sobota
9. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -5,-6,-9 0:3 20:33
6. tekma pic David Orešnik Mengeš II -4,-3,-11 0:3 18:35
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -9,-4,-5 0:3 18:33
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Sobota
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II 9,-12,6,-8,-9 2:3 51:51
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -9,4,7,-8,-5 2:3 44:44
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Sobota : Arrigoni
9. tekma pic Igor Novel Arrigoni -8,5,3,7 3:1 41:26
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -6,-1,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,-9,-2,-9 1:3 31:38
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Sobota : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-6,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-5,-7 0:3 19:33
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Sobota : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,10,7 3:0 34:25
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,4,-6,4 3:1 39:27
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci II : Sobota
9. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II -8,-9,-6 0:3 23:33
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -7,-9,-8 0:3 24:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II 8,6,10 3:0 34:24
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-4,9,-8 1:3 30:42
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Tempo : Sobota
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-9,7,4,7 3:2 51:40
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 11,-3,-6,-7 1:3 29:44
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Filip Kolle Ves -8,-5,-5,-11 0:4 29:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Gornik PPR 11,6,7 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -2,-1,-3 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Maselj Ves 9,5,9 3:0 33:23
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Sobota
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-4,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 9,5,8 3:0 33:22
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Sobota
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,-7,8,-3,-5 2:3 38:51
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,-5,-13,-7 1:3 36:42
05.06.2021 Kv. za 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Gorica : Sobota
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-9,9,7,-8 2:3 44:49
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 8,-9,4,-8,-5 2:3 44:45
05.06.2021 Kv. za 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Sobota : Gorica
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-6,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -12,-8,-8 0:3 28:36
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Sobota : Ptuj
9. tekma pic Darko Drčić Ptuj -7,-8,-5 0:3 20:33
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,10,-6,-8 1:3 32:43
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,11,-7,4,-5 2:3 44:48
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Sobota : Tempo
5. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -8,-9,-8 0:3 25:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-5,8,-8 1:3 33:41
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Sobota
2. tekma pic Jan Krč B2 9,-8,-9,9,7 3:2 50:47
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Sobota
6. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II -7,-8,9,-7 1:3 33:42
2. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 10,9,-3,-10,-3 2:3 39:53
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Sobota : Ilirija
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -10,-3,-10 0:3 23:35
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 10,-6,-7,-7 1:3 32:43
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Sobota : Vesna
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-3,-7 0:3 17:33
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Melamin : Sobota
6. tekma pic Tim Zajec Melamin -4,7,-8,-9 1:3 32:40
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -14,-11,-9 0:3 34:40
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Rakek : Sobota
6. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -10,-7,7,-7 1:3 35:41
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-10,-8 0:3 25:34
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Miodrag Drljača B2 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 7,-1,15,-3,-4 2:3 36:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Pavič Muta -10,-5,-2 0:3 17:34
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-7,-6,-8 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar K-S -9,-2,-2 0:3 13:33
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - Melamin : Vesna
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -6,-10,-9 0:3 25:34
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-4,9,9,-6 2:3 37:51
30.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 10. krog - SU : Vesna
6. tekma pic Jožko Omerzel SU -1,-6,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Vid Zabukovec SU 4,7,4 3:0 33:15
09.03.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 9. krog - Križe : Vesna
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 5,7,11 3:0 35:23
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Vodlan PPR -8,-4,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -3,-1,-8 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -9,-3,-9 0:3 21:33
23.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 8. krog - Vesna : Muta
2. tekma pic Jure Škurnik Muta -10,10,-6,-8 1:3 36:44
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 8,9,-8,-9,-11 2:3 50:52
09.02.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 7. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Edvard Vecko Rakek -5,-2,-5 0:3 12:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 7,-5,-8,10,-4 2:3 40:50
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-6,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-5,-3 0:3 16:33
19.01.2019 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 6. krog - Vesna : Tempo
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,10,-9,-9 1:3 39:43
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -4,-8,-9 0:3 21:33
20.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 2. krog - Vesna : Interdiskont Fužinar I
1. tekma pic Miha Jamšek Interdiskont Fužinar I -6,9,-9,-7 1:3 33:42
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Edvard Vecko PPR -10,-4,-2 0:3 16:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka -5,-8,8,-7 1:3 31:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Godec Int -8,-8,-9 0:3 25:33
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Inter Diskont II : Vesna
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -5,5,-6,-7 1:3 29:38
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -8,6,-9,-1 1:3 29:39
27.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 3. krog - Muta : Vesna
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -9,-5,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,5,-6,-7 1:3 33:38
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 14,8,-8,-3,-6 2:3 44:55
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-3,-6 0:3 12:33
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Tempo : Vesna
7. tekma pic Patrik Videc Tempo -12,-8,-8 0:3 28:36
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 7,-4,4,10 3:1 38:32
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-9,-4 0:3 16:33
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -9,-9,9,12,-8 2:3 51:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Int 6,7,-3,-4,-6 2:3 35:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -6,9,-7,-6 1:3 30:42
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaj Vidmar Sob 8,11,-4,-6,-8 2:3 42:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -3,-7,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Horvat Int -3,-2,-3 0:3 8:33
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,5,7,-8,-6 2:3 39:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 6,-8,-6,7,-8 2:3 44:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -10,-3,-5 0:3 18:34
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -9,-5,5,-8 1:3 33:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -6,-3,-6 0:3 15:33
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Melamin
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 9,13,-4,-6,-9 2:3 45:55
1. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -4,9,-5,-9 1:3 29:42
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vesna : Rakek
6. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 4,8,-8,8 3:1 41:31
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -7,-9,-5 0:3 21:33
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
3. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-7,-8 0:3 24:33
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -11,-4,-8 0:3 23:35
1. tekma pic Jure Škurnik Muta -4,-9,-5 0:3 18:33
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Vesna
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -2,-6,-7 0:3 15:33
Skupaj: 41,86 % 108:150 430:529 8410:8856
Preskoči na orodno vrstico