NTZS

Dejan Jovanović
pic
Podatki o igralcu
Id 3489
Št. tekmovalne izkaznice 104/16/17
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 5 10 2100 1500
člani 24.03.2024 15 14 1840 1840
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Matjaž Bavdek 0:1 1:3
pic Uroš Bečan 0:1 1:3
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 1:0 3:1
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic Robert Boldin 2:1 6:4
pic Anej Bradač Vranc 2:2 8:8
pic Luka Breznik 0:4 0:12
pic Vid Brezovnik 0:1 1:3
pic Bor Brodnjak 3:0 9:2
pic Uroš Cerar 1:0 3:1
pic Matic Čopar 0:8 5:25
pic Tilen Cvetko 0:1 0:4
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:1
pic Vladislav Danilov 2:0 6:0
pic Jakob Debevec 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:1
pic Darko Drčić 1:1 4:3
pic Miodrag Drljača 1:0 3:1
pic Gašper Ekart 2:0 6:0
pic Luka Eržen 2:0 6:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 4:0 12:6
pic Timotej Fink 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 1:8 9:26
pic Ivo Frank 2:0 6:0
pic Simon Frank 0:5 4:15
pic Žan Gantar 1:1 3:4
pic Mark Gazvoda 2:0 6:1
pic Aljaž Godec 0:3 2:10
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 5:11 25:40
pic Anej Gosenca 1:0 3:0
pic David Grad 7:0 21:5
pic Rok Grasselli 1:0 3:0
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 2:0 6:1
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:6 10:18
pic Mitja Horvat 1:1 3:4
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Gašper Ipavec Lakner 2:0 6:0
pic Darko Jamšek 0:5 3:16
pic Miha Jamšek 0:2 2:6
pic Erazem Janc 2:0 6:1
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 5:0 16:2
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 6:1 19:9
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:3 0:9
pic Luka Jokič 4:3 16:14
pic Matic Kaiser 1:0 3:1
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Ben Klemenc 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Miha Kljajič 0:2 1:6
pic Roj Klopčič 8:0 24:0
pic Primož Koban 2:0 6:1
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:7 5:21
pic Gregor Kocuvan 1:0 3:2
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Filip Kolle 2:5 12:17
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:3 6:13
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Jure Kraker 1:0 3:2
pic Boštjan Kraser 5:8 24:30
pic Jan Krč 0:3 3:9
pic Jan Kromar 3:0 9:2
pic Luka Krušič 2:3 8:13
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Nik Lagoja 1:0 3:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 8:3 29:19
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Alin Lesnik 5:0 15:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:2 7:7
pic Jan Lipič 3:2 11:10
pic Kristian Ludvik 1:3 7:10
pic Mitja Lukner 1:0 3:1
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 2:3
pic Smiljan Mekicar 2:0 6:2
pic Anže Mesner 0:1 0:3
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 4:0 12:0
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Luka Norčič 1:0 3:0
pic Andraž Novak 0:3 0:10
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Igor Novel 1:0 3:2
pic Matija Novel 0:5 2:15
pic Izak Oberčkal Pluško 1:0 3:0
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 1:5 5:15
pic Janko Öri 0:1 0:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:1 4:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:0
pic Erik Paulin 0:8 1:24
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Luka Pečan 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:3 1:11
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tadej Perko 1:0 3:1
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Matej Petar 1:0 3:0
pic Matevž Peterka 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Leon Pinter 0:1 2:3
pic Matjaž Pinter 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:17 7:52
pic Andrej Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:1
pic Tai Puhan 2:0 6:1
pic Adam Rakun 2:2 8:9
pic Bine Rakušček 4:0 12:4
pic Bojan Ropoša 0:3 0:9
pic Matic Rotar 1:0 3:0
pic Teo Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 3:0 9:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 1:1 5:3
pic Nino Šegula 2:22 22:70
pic Gorazd Selišek 5:0 15:1
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Aljaž Škufca 1:0 3:1
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:2 2:6
pic Aljaž Šmaljcelj 1:2 6:6
pic Jure Smodiš 7:6 28:27
pic Rok Smodiš 0:3 4:9
pic Tine Smole Justin 2:0 6:1
pic Jan Šobar 1:0 4:0
pic Mark Šporar 1:0 3:2
pic Gašper Srebočan Čebela 1:2 6:7
pic Tim Stajnko 4:0 12:2
pic Janko Stankić 1:0 3:1
pic Aleks Stepančič 1:1 3:5
pic Sergej Stiković 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 3:3 12:13
pic Žan Šuligoj 3:0 9:1
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Drago Torkar 5:1 17:10
pic Rok Trtnik 2:2 8:11
pic Mirza Tvrtković 0:5 3:15
pic Žiga Urbanc 6:6 19:22
pic Aleks Ušaj 2:1 6:5
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 2:0 6:2
pic Leon Veronik 1:1 3:4
pic Patrik Videc 1:1 3:5
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Igor Vinčec 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 0:1 2:3
pic Ivo Vitez 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Blaž Vodlan 1:1 4:3
pic Damijan Vodušek 1:0 3:2
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:7 8:23
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:4 2:13
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:1
pic Tim Zajec 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 2:1 7:7
pic Uroš Žavbi 0:2 2:6
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Damjan Zelko 1:0 3:1
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:7 3:22
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:1 11:9
pic Miha Zoubek 0:1 1:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 1:3
pic Andraž Zupančič 2:0 6:1
pic Domen Zupančič 0:3 0:9
Skupaj: 272:265 1003:984
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Savinja Luče člani do 21 let
2022/2023 NTK Savinja Luče mladinci
2021/2022 NTK Savinja Luče mladinci
2020/2021 NTK Savinja Luče mladinci
2019/2020 NTK Savinja Luče mladinci
2018/2019 NTK Savinja Luče kadeti
2017/2018 NTK Savinja Luče kadeti
2016/2017 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
5. - 8. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
16. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. - 16. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
16. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
8. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
14. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
6. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
14. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
9. - 16. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
16. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
8. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 12. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
23. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
19. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 57 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Nuša Kadiš X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Gašper Srebočan Čebela M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 24.04.2022 pic Gašper Srebočan Čebela M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nika Pandev X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.05.2021 pic Rok Grad M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Lana Erhatič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 18. 05.05.2019 pic Klemen Belehar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Dajana Gošnjak Stojko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Jan Šobar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Brin Vovk Petrovski M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Ilirija : Savinja KPM II
6. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 2,9,3 3:0 33:14
4. tekma pic Lovro Zajc Hace Ilirija -9,7,8,9 3:1 42:35
1. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 7,8,7 3:0 33:22
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vesna : Savinja KPM II
7. tekma pic Domen Grčar Vesna 11,-9,9,9 3:1 44:40
3. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 7,-6,-9,-13 1:3 39:44
1. tekma pic Domen Grčar Vesna 8,5,8 3:0 33:21
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Kema Murexin II
10. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 9,-9,8,9 3:1 42:37
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 7,-6,8,-6,-9 2:3 43:48
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 8,-9,8,-9,11 3:2 53:49
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Xiom Muta
10. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 6,4,3 3:0 33:13
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-9,9,-12 1:3 40:45
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -8,11,-10,6,7 3:2 53:47
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 9,6,-10,-8,7 3:2 51:45
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -6,-9,-9,-9 0:4 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-9,8,-8,8 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 10,6,12 3:0 37:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Petar Muta 3,7,9 3:0 33:19
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-7,-4,6,-2 1:4 31:50
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -5,7,9,11,10 4:1 52:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 5,7,5 3:0 33:17
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni I : Savinja KPM II
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -7,6,-10,-5 1:3 33:40
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,-1,-3 0:3 9:33
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Rakek : Savinja KPM II
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek 11,5,-6,7 3:1 41:34
6. tekma pic Roj Klopčič Rakek 3,8,8 3:0 33:19
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,4,8 3:0 33:20
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -10,-12,-8 0:3 30:37
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,5,-8,-4,-5 1:4 33:49
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -5,9,-7,8,-8,3,5 4:3 64:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,9,8,6 3:1 42:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,-8,-5,-9 1:3 33:39
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Savinja III : Savinja KPM II
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 4,8,-9,-6,-8 2:3 45:45
2. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 00,0 3:0 33:0
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,7,-14,11,4 3:2 57:49
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Cirkovce I
10. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 4,12,10 3:0 37:26
6. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -7,9,-7,-5 1:3 30:42
2. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -4,-7,-4 0:3 15:33
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja KPM II : Ptuj
6. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,11,-9,5,-12 2:3 48:52
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj -7,-6,-9 0:3 22:33
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Nino Šegula Ptuj -3,-5,-12 0:3 20:36
Top, 6. krog pic Boštjan Kraser Muta 10,-9,-4,7,-7 2:3 43:50
Top, 5. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 6,-9,-4,-8 1:3 32:39
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-6,8,6,-5 2:3 41:47
Top, 3. krog pic Andraž Novak K-S -7,-7,-4 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Darko Jamšek Int 11,5,-4,-5,-9 2:3 42:49
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 11,-9,-8,8,-8 2:3 49:52
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja KPM II : Ilirija
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija 11,4,-7,7 3:1 42:33
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 6,7,4 3:0 33:17
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Savinja KPM II : Vesna
7. tekma pic Dominik Vehar Vesna 4,7,9 3:0 33:20
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 13,10,9 3:0 38:32
1. tekma pic Matevž Peterka Vesna 8,7,2 3:0 33:17
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja KPM II
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,8,8,8 3:1 40:35
2. tekma pic Tai Puhan Kema Murexin II 5,4,5 3:0 33:14
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja KPM II
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,6,9,-9,-7 2:3 46:48
6. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 8,3,2 3:0 33:13
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,-6,-8,-4 1:3 29:39
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-10,7,-7 1:3 36:41
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Gregor Zafoštnik Sob -3,-9,-5,-5 0:4 22:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob -4,-5,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 8,9,10 3:0 34:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-4,-9,2,9 3:2 46:40
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja KPM II : Arrigoni I
6. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -6,-6,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,9,-10,-7 1:3 35:43
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja KPM II : Rakek
6. tekma pic Roj Klopčič Rakek 9,11,11 3:0 37:31
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-2,-3 0:3 11:33
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav -6,-7,-9,8,-4 1:4 37:52
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Zavasnik Sav -9,7,-9,7,-8,6,9 4:3 70:62
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,11,6,5 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pšenič Žal 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 11,11,5 3:0 37:27
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Savinja KPM II : Savinja III
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -6,9,2,-6,12 3:2 48:45
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 6,-12,-6,-9 1:3 38:42
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -10,-11,-9 0:3 30:36
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce I : Savinja KPM II
9. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -8,-5,6,8,-8 2:3 43:47
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -9,6,-7,-1 1:3 28:39
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 11,-4,6,8 3:1 39:36
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Ptuj : Savinja KPM II
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-5,-5 0:3 12:33
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -2,8,8,-11,-9 2:3 44:51
4. tekma pic Nino Šegula Ptuj -9,-12,-10 0:3 31:37
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Jan Krč B2 8,6,-5,-12,-10 2:3 49:51
Top, 6. krog pic Darko Jamšek Int -5,-9,7,-5 1:3 30:40
Top, 5. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,8,9 3:0 33:25
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,-7,-8 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta 6,-1,6,-7,-8 2:3 38:45
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-5,-5 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,11,-10,13,-5 2:3 49:58
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -6,4,-5,-9 1:3 31:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-8,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -11,6,11,4 3:1 46:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,-6,6,10 3:1 40:31
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 15,9,6 3:0 39:30
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 8,-8,8,8 3:1 41:35
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -7,-5,-5,-7 0:4 24:44
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt -7,9,2,6 3:1 40:28
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 12,1,5 3:0 36:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 5,-8,4,8 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 3,4,-8,7 3:1 41:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 6,2,9 3:0 33:17
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-1,10,-5,-11 1:4 33:56
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Men 8,-4,7,-10,-6,4,10 4:3 65:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 10,4,7 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Potrbin PPR 3,8,9 3:0 33:20
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Savinja Plasard II : Arrigoni I
9. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -9,6,8,-9,-7 2:3 47:47
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -6,-5,-6 0:3 17:33
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 7,-9,7,8 3:1 42:33
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-5,5,-4 1:3 24:38
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Savinja Plasard II : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-4,6,-9 1:3 31:39
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 8,7,6 3:0 33:21
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 14,9,5 3:0 38:28
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -7,-9,-3 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -5,5,-3,10,10 3:2 43:47
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 05,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihajlo Pauković Arr 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 8,8,6 3:0 33:22
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Savinja Plasard II
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 8,5,8 3:0 33:21
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -9,8,7,8 3:1 42:34
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Savinja Plasard II
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -3,-5,-3 0:3 11:33
4. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -7,-4,-13 0:3 24:37
1. tekma pic Janko Öri Sobota I -5,-9,-9 0:3 23:33
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S -4,-10,-3,-8 0:4 25:45
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,12,3,10 4:0 48:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-9,6,-6 1:3 34:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh -10,-9,10,12,7 3:2 56:52
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Savinja ZIT
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 8,-10,9,8 3:1 43:37
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -6,7,11,-5,9 3:2 46:49
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
4. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 8,6,7 3:0 33:21
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 1,4,8 3:0 33:13
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja ZIT : SU
1. tekma pic Maj Murn SU 7,9,4 3:0 33:20
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 11,-6,8,9 3:1 41:39
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Savinja Plasard II : Ilirija
10. tekma pic Robert Boldin Ilirija 7,6,8 3:0 33:21
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -5,-4,-4 0:3 13:33
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -2,10,8,-4,-4 2:3 33:51
1. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 5,8,5 3:0 33:18
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Savinja Plasard II : Logatec
6. tekma pic Tijan Malić Logatec 6,1,7 3:0 33:14
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 5,3,9 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja ZIT : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 2,8,4 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Gorica : Savinja ZIT
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,6,9 3:0 34:25
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Rakek
3. tekma pic Roj Klopčič Rakek 7,7,2 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja ZIT : Vesna
5. tekma pic Zal Šesek Vesna -10,4,4,7 3:1 43:27
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna 6,4,8 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja ZIT : SU
3. tekma pic Maj Murn SU 3,0,6 3:0 33:9
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ptuj : Savinja Plasard II
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,11,7,-3,7 3:2 48:48
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 4,7,4 3:0 33:15
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Savinja Plasard II
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,10,6 3:0 34:24
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 9,6,7 3:0 33:22
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -11,-8,11,-1 1:3 33:46
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -10,-3,8,-9 1:3 33:42
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav -6,7,-6,-4 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav 2,9,-8,-6,-5 2:3 41:44
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-3,-8 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -6,-7,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -6,-9,-9 0:3 24:33
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Žiga Urbanc PPR -4,8,7,7 3:1 37:33
Top, 6. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 4,-6,5,-6,-3 2:3 37:42
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves 7,7,9 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -8,-5,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 9,-7,-7,-5 1:3 30:42
Top, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 9,-7,-8,7,7 3:2 48:45
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav -12,-9,-6 0:3 27:36
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -9,7,7,10 3:1 43:35
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II -7,9,7,8 3:1 40:35
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 10,12,-7,-8,-4 2:3 45:55
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S 13,-8,-9,-6 1:3 38:46
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men 8,-4,-10,6,9 3:2 47:46
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -6,7,2,-8,7 3:2 47:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,7,7 3:0 33:20
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Savinja Plasard II
10. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 9,8,-1,-6,-12 2:3 41:53
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 6,-6,-11,-14 1:3 42:46
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-5,-6 0:3 15:33
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Savinja Plasard II
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,-7,5,2 3:1 40:24
6. tekma pic Janko Stankić Rakek 7,6,-5,11 3:1 40:35
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 11,13,12 3:0 42:36
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -9,-3,-8,-8 0:4 28:44
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-4,4,-9,7,8 4:2 57:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-0,-7 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Smiljan Mekicar Vrh 9,4,8 3:0 33:21
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Kema Murexin II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -4,-10,-8 0:3 22:34
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 8,-7,-7,-8 1:3 33:41
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Sobota I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -3,10,-7,-8 1:3 30:43
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I 8,-4,-10,-2 1:3 27:42
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -8,8,-10,7,7 3:2 51:45
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Ilirija : Savinja Plasard II
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,12,-7,-7 1:3 32:45
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -5,-7,-10 0:3 22:34
2. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 8,6,9 3:0 33:23
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja Plasard II
6. tekma pic Ivo Frank Logatec 3,4,4 3:0 33:11
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 6,5,6 3:0 33:17
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin -2,5,-8,-12 1:3 33:41
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav 9,-4,8,6 3:1 37:34
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 7,6,-8,8 3:1 41:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 3,4,10 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 1,8,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 4,5,4 3:0 33:13
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,-7,11,-7,-2,5,-5 3:4 56:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Int 5,9,-6,13 3:1 43:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh 4,-10,9,5 3:1 43:30
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja Plasard II : Ptuj
4. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 3,3,4 3:0 33:10
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 2,6,2 3:0 33:10
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Savinja Plasard II : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,7,-10,5,10 3:2 52:45
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,-6,9,-4 1:3 28:42
4. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -3,7,9,11 3:1 38:38
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -8,8,7,-8,-6 2:3 44:48
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : SU
3. tekma pic Mitja Omerzel SU 6,8,12 3:0 36:26
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 7,19,-10,-10,6 3:2 63:56
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -7,-7,6,-10 1:3 35:40
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 2,3,9 3:0 33:14
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
3. tekma pic David Grad Mengeš I 7,10,6 3:0 34:23
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Savinja IV
3. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 6,3,8 3:0 33:17
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Maribor
2. tekma pic Gašper Ekart Maribor 5,5,6 3:0 33:16
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja ZIT : SU
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-8,6,-7 1:3 34:39
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,10,4 3:0 34:23
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,6,-6,-8 1:3 32:39
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -7,10,5,3 3:1 41:29
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-7,-3 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -11,-7,-7 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-9,-8 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 7,9,-6,-7,-5 2:3 40:49
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,-9,-8,-9 1:3 37:38
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 8,-8,-10,4,-11 2:3 51:48
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -4,-6,-5 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Boštjan Kraser Muta 4,4,5 3:0 33:13
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Men -8,-11,-6 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -10,-9,9,4,5 3:2 52:41
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-4,-4 0:3 15:33
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-9,8,-2,-6 2:3 39:48
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -9,5,3,8 3:1 42:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,-5,7,-8,-9 2:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 5,-8,7,5 3:1 41:28
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -9,7,-3,-2,-7 1:4 32:51
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men 6,4,-10,6 3:1 43:28
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,3,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 1,6,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Gosenca Ves 4,2,5 3:0 33:11
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja II : Mengeš II
8. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -5,7,8,6 3:1 38:32
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 10,10,-7,4 3:1 42:35
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -7,-7,-10 0:3 24:34
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Savinja II : Arrigoni
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 2,6,8 3:0 33:16
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-6,-8 0:3 23:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Savinja II : Rakek
6. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -7,-6,-9 0:3 22:33
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -10,-9,-8 0:3 27:34
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,3,6,-7,-9,-10 2:4 52:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-10,8,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Gorazd Selišek Ptuj 4,9,3 3:0 33:16
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 7,8,-7,-3,-4 2:3 36:48
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pertovt Sav 7,9,6 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,9,3,9 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -6,11,11,3 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 9,9,2 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 1,5,2 3:0 33:8
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Ilirija : Savinja II
8. tekma pic Robert Boldin Ilirija -6,-6,-4 0:3 16:33
4. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -10,-6,8,9,-3 2:3 41:51
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 6,2,11 3:0 35:19
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Melamin : Savinja II
7. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 9,8,-7,-7,10 3:2 48:49
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,5,7 3:0 33:19
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 8,10,3 3:0 34:21
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Kema Puconci II
6. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 3,-7,6,4 3:1 40:24
3. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -4,-5,-7 0:3 16:33
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Sobota
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota -9,-3,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 9,-4,-7,8,5 3:2 44:44
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves 10,7,-8,-9,-5,-8 2:4 53:61
Finalni del, osmina finala pic Jan Šobar Men 11,6,5,4 4:0 46:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 6,-3,7,-8,8 3:2 44:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men 11,10,7 3:0 36:28
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Ptuj : Savinja II
8. tekma pic Darko Drčić Ptuj 7,8,5 3:0 33:20
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,9,6,-2,9 3:2 45:47
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj -7,8,5,7 3:1 40:31
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Tempo : Savinja II
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -8,-7,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -10,-7,10,6,4 3:2 51:43
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Boštjan Kraser Muta -2,-7,-7 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Men -5,-3,8,-7 1:3 26:41
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -6,-7,-2 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -6,-7,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -7,-7,-9 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Darko Jamšek Int -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,9,-2,-8 1:3 32:44
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
9. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -8,-6,10,-5 1:3 31:43
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -11,8,-12,9,-9 2:3 54:55
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -6,-5,10,7,-9 2:3 43:50
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 10,-5,-2,-4 1:3 23:43
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log 6,-5,-8,-8 1:3 32:39
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav -7,-8,-12 0:3 27:36
Top, 4. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-3,-6 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,-5,10,-8 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-8,3,-5,5 3:2 46:39
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-7,-5 0:3 20:33
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Savinja II
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni -4,-7,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-3,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Igor Novel Arrigoni -8,-4,4,11,5 3:2 47:42
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Savinja II
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -7,-6,8,-5 1:3 29:41
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -1,-3,-4 0:3 8:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -7,-10,7,-8 1:3 36:41
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men -8,7,9,9 3:1 41:36
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -10,3,-10,9,1 3:2 53:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 1,7,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 7,6,4 3:0 33:17
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Muta -7,-4,-4,-6 0:4 21:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,-7,-9,7,9 3:2 49:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-8,-11,15,-13 2:3 60:63
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-6,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -3,-5,-6 0:3 14:33
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Darko Jamšek Int -5,-3,-7,-8 0:4 23:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh 8,6,-8,7 3:1 41:32
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič K-S -6,7,-8,-7 1:3 32:40
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -9,-4,9,9,8 3:2 46:48
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 4,6,-6,-9,6 3:2 48:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 7,-9,-8,7,12 3:2 53:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 1,4,8 3:0 33:13
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Savinja II
6. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II 8,-5,-17,-6 1:3 39:49
2. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -8,-1,-11 0:3 20:35
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Sobota : Savinja II
6. tekma pic Igor Vinčec Sobota 8,8,8 3:0 33:24
2. tekma pic Miha Jamšek Sobota -4,-2,7,9,-9 2:3 37:49
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-9,-8 0:3 28:35
1. tekma pic Darko Drčić Ptuj -7,-5,10,-10 1:3 34:44
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-3,6,-9 1:3 28:39
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -7,9,-6,-7 1:3 31:42
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Vrhnika : Savinja
3. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 5,6,2 3:0 33:13
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Vesna : Savinja
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 10,-3,-9,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-6,-4 0:3 16:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Kema
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-5,6,-9,8 3:2 47:45
2. tekma pic Nino Šegula Kema -6,-7,-4 0:3 17:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 4,-8,13,5 3:1 45:33
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
3. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -8,7,-6,8,-10 2:3 46:49
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Vesna I
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 9,9,-8,-4,8 3:2 45:48
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Savinja I
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -11,7,6,3 3:1 44:29
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Maribor
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,3,5 3:0 33:15
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Krka : Savinja I
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,2,7 3:0 33:16
12.06.2021 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Rakek
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -4,-8,-9 0:3 21:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Krka II : Savinja II
1. tekma pic Luka Vranc Krka II 1,4,5 3:0 33:10
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - SU II : Savinja II
2. tekma pic Mark Gazvoda SU II 9,10,5 3:0 34:24
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 7,6,-7,-10,6 3:2 50:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-9,-5 0:3 22:33
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Savinja III : Savinja II
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,5,7,11 3:1 44:34
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-7,-3,-6 0:4 21:44
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,7,7 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -9,5,10,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 7,9,3 3:0 33:19
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,2,3,11 3:1 40:27
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 9,9,7 3:0 33:25
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,7,10,-3,6 3:2 43:45
1. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 11,-9,2,7 3:1 44:31
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Gorica
8. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -8,11,9,9 3:1 43:40
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -6,5,-5,7,4 3:2 44:38
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,-8,6,4,9 3:2 51:42
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 5,-6,-6,-4 1:3 27:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -11,11,8,-5,8 3:2 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 1,5,-7,6 3:1 40:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-9,8,-8 1:3 35:41
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-12,-6 0:3 21:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -11,10,-10,6,-5 2:3 49:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Fink ŠD SU 1,8,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Vladislav Danilov K-S 5,4,7 3:0 33:16
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
9. tekma pic Bojan Maselj Vesna -2,9,7,-7,-2 2:3 33:49
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,-5,7,7 3:1 38:32
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Gorica
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,6,9 3:0 33:19
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-10,-10 0:3 28:35
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -16,3,-7,10,8 3:2 57:50
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,8,-9,10,7 3:2 52:47
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 4,-5,-7,-8 1:3 31:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men 9,-8,6,3 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 9,6,6 3:0 33:21
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
7. tekma pic Jan Krč B2 -3,-4,11,-3 1:3 23:44
4. tekma pic Miodrag Drljača B2 9,-5,9,9 3:1 38:38
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 5,-8,5,9 3:1 41:30
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-10,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-8,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 6,4,8 3:0 33:18
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica 6,8,11 3:0 35:25
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -5,-4,9,9,-7 2:3 38:51
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Savinja
6. tekma pic Domen Zupančič SU -7,-6,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-6,-3 0:3 16:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Savinja
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-4,-5 0:3 14:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-4,-9 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-10,-7 0:3 25:34
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
5. tekma pic Alen Bećirević Krka 1,5,10 3:0 34:16
1. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -2,10,5,4 3:1 36:30
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -3,11,12,8 3:1 41:42
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 8,10,-10,7 3:1 44:37
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna 8,-12,-8,8,10 3:2 54:51
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,9,-7,-5 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,4,-5,3,-8 2:3 39:40
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,8,9 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav -9,-9,3,-7 1:3 36:36
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-4,-4,6,-9 2:3 39:47
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,6,8,-5,-7 2:3 38:47
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,10,-6,9 3:1 41:40
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -1,-5,-7 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 4,-9,7,-7,10 3:2 50:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 9,8,11 3:0 35:28
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -2,-6,11,-8 1:3 29:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr 11,-10,-4,-10 1:3 37:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pečan Ili 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Vladislav Danilov K-S 5,5,4 3:0 33:14
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Savinja II Plasard : SU
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -5,-7,-7 0:3 19:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log 5,8,-9,-9,8 3:2 51:43
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -2,11,8,-9,-6 2:3 41:52
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,-7,10,-5,-8 2:3 44:53
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt 6,-8,6,12 3:1 44:35
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,9,-10,-7 1:3 36:43
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 8,10,-5,-4,-7 2:3 39:51
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 11,-8,-6,12,-9 2:3 50:56
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -3,-7,9,9,-12 2:3 44:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -5,9,-8,-5 1:3 29:42
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 9,-4,-6,-7 1:3 28:42
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -11,9,8,8 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Eržen Škl 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,4,4 3:0 33:12
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -6,-6,7,-1 1:3 24:40
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves -9,-8,10,-2 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,12,7 3:0 36:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 2,-5,5,13 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Lagoja Men 5,7,5 3:0 33:17
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 8,-9,9,-3,6 3:2 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,13,-10,-4 1:3 37:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,11,-1,-10 1:3 28:45
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
8. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -5,-2,-2 0:3 9:33
4. tekma pic David Grad Mengeš I 5,7,9 3:0 33:21
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -10,-4,-7 0:3 21:34
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,4,9 3:0 33:18
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,8,9 3:0 33:20
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-8,-4 0:3 15:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-7,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-7,-9 0:3 24:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
4. tekma pic Rok Smodiš Kema -5,-7,10,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Jure Smodiš Kema -4,-6,-6 0:3 16:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
6. tekma pic Jaka Koren Tempo 3,7,4 3:0 33:14
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,-8,-3 0:3 18:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-6,-8 0:3 18:33
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-5,-2 0:3 11:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU 10,-5,-8,-8 1:3 33:43
1. tekma pic Domen Zupančič SU -2,-10,-7 0:3 19:34
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
8. tekma pic Dejan Jokič Mengeš II -5,-4,-8 0:3 17:33
6. tekma pic David Grad Mengeš II 4,7,7 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -6,-14,-8 0:3 28:38
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Muta
9. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,-6,9,-7 1:3 33:42
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-3,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Bojan Pavič Muta -2,-9,-5 0:3 16:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,2,5 3:0 33:12
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
5. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 4,6,4 3:0 33:14
1. tekma pic Žan Gantar B2 8,-7,5,4 3:1 40:28
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
5. tekma pic Maj Grošelj Vesna II 5,2,6 3:0 33:13
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 5,4,4 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -8,-6,-3 0:3 17:33
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Savinja : Inter Diskont I
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -5,-5,-1 0:3 11:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
9. tekma pic Bine Rakušček Logatec -8,-10,9,8,6 3:2 51:46
6. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,-1,-7 0:3 14:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
8. tekma pic Mark Šporar Mengeš I -9,10,-6,8,6 3:2 49:46
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,7,-2,-3 1:3 23:40
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Savinja : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -7,-2,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -3,-3,-4 0:3 10:33
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Alin Lesnik Muta 2,7,-9,5 3:1 42:25
Top, 6. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,-10,5,6 3:1 43:29
Top, 5. krog pic Adam Rakun Men -7,-2,-7 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Rok Kurent Hra 1,4,4 3:0 33:9
Top, 3. krog pic Miha Omahen Ves 5,7,6 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 4,6,3 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,7,-3,-7 1:3 28:40
20.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 2. krog - Optiprint : Savinja I
7. tekma pic Miha Zoubek Optiprint -8,-8,8,-5 1:3 32:41
5. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -4,8,-4,-8 1:3 27:41
3. tekma pic Matjaž Bavdek Optiprint -9,9,-10,-8 1:3 38:43
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Savinja : Kema I
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -2,-3,-7 0:3 12:33
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Vrhnika : Savinja I
5. tekma pic Izak Oberčkal Pluško Vrhnika 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Jakob Debevec Vrhnika 6,7,8 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,10,8,-9,-7 2:3 44:51
Finalni del, 2. krog pic Bine Rakušček Log 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 9,4,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Eržen Škl 1,2,5 3:0 33:8
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Perko Kri 9,-7,3,7 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-7,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -3,-7,-9 0:3 19:33
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Savinja
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-4,-6 0:3 11:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-6,-3 0:3 12:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 6,-6,-13,-8 1:3 38:43
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 2,8,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 10,-5,-7,4,7 3:2 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 2,2,5 3:0 33:9
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Inter Diskont I : Savinja
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -4,-5,-5 0:3 14:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -5,10,-5,-6 1:3 28:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -13,-8,-6 0:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -10,-7,-9 0:3 26:34
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-9,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -6,7,-5,-4 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,5,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,10,-8,3 3:1 42:28
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,-9,-5,8,-11 2:3 47:51
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-6,8,-3,9 3:2 42:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Ben Klemenc Kri 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-3,-3 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
7. tekma pic Tim Mori Muta -1,-1,-6 0:3 8:33
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,6,13 3:0 37:24
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 8,6,6 3:0 33:20
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
7. tekma pic Tadej Gungl Maribor 9,8,6 3:0 33:23
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -7,-9,6,-9 1:3 36:39
2. tekma pic Leon Pinter Maribor -4,5,6,-12,-2 2:3 40:47
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-2,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -6,-5,-11 0:3 22:35
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men -8,7,16,-5,-11 2:3 53:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-6,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,8,-5,-7 1:3 29:41
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve II : Krka
2. tekma pic Tilen Novak Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Rotar Ljub 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-6,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -9,7,-7,-5 1:3 32:40
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-7,-12 0:3 23:36
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, 1. krog pic Anže Mesner Int -7,-5,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Brezovnik Muta 9,-9,-8,-11 1:3 39:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,-2,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -2,-8,-6 0:3 16:33
Skupaj: 50,65 % 272:265 1003:984 17853:17873
Preskoči na orodno vrstico