NTZS

Brina Markič
pic
Podatki o igralki
Id 3440
Št. tekmovalne izkaznice 054/16/17
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Ana Bartolovič 1:0 3:0
pic Manca Bartolovič 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 3:0 9:2
pic Lara Belaj 2:7 10:22
pic Maja Belaj 2:0 6:3
pic Nika Belaj 0:2 4:6
pic Anamarija Bizjan 1:0 3:0
pic Ana Blatnik 0:3 1:9
pic Daniela Butkovska Tomanič 0:1 0:3
pic Tina Cafuta 0:1 1:3
pic Eva Cerkvenič 2:9 11:30
pic Ema Crnkovič 0:4 6:12
pic Živa Dogar 1:1 3:4
pic Eva Dominik 5:0 15:3
pic Lana Erhatič 2:0 6:2
pic Pija Funtek 1:0 3:0
pic Neja Gazvoda 2:0 6:0
pic Neža Gazvoda 0:1 0:3
pic Ana Gergek 1:0 3:2
pic Kim Gosak 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 5:0 15:4
pic Eva Grabnar 3:1 9:7
pic Blažka Harkai 1:8 7:24
pic Anamarija Horvat 0:3 3:9
pic Eva Horvat 2:1 7:4
pic Polona Horvat 0:9 5:27
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Barbara Jančič 0:2 0:6
pic Zara Judež 1:0 3:0
pic Nuša Kadiš 0:7 1:21
pic Neja Kalan 1:0 3:0
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 0:8 3:24
pic Tija Kastelic 2:0 6:0
pic Tereza Kavčič 1:0 3:0
pic Gaja Kobetič 0:1 0:3
pic Vita Kocjančič 1:0 3:1
pic Lara Kompara 0:2 2:6
pic Zala Kontelj 5:1 16:12
pic Alja Košmrlj 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 0:3 2:9
pic Tina Križnič 1:0 3:1
pic Katrina Kunčič 2:0 6:0
pic Živa Leben 2:0 6:0
pic Ana Leskošek 3:0 9:2
pic Doris Lesnik 1:0 3:1
pic Katarina Lešnjak 3:1 11:6
pic Polona Letnar 2:0 6:4
pic Viktorija Letnar 2:0 6:1
pic Živa Markič 2:6 8:20
pic Gaja Mavri 0:1 0:3
pic Sanja Mihajlovska 4:0 12:1
pic Valentina Mišigoj 1:1 5:3
pic Enya Moltara 2:2 7:7
pic Tjaša Novak 0:3 0:9
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:1
pic Kaja Okorn 0:1 0:3
pic Lara Opeka 0:2 0:6
pic Rosana Pajer 3:1 11:8
pic Manca Paljk 0:3 2:9
pic Nika Pandev 1:1 5:4
pic Lea Paulin 0:2 0:6
pic Neža Pogačar Žun 1:0 3:1
pic Lena Potrbin 3:1 11:5
pic Laura Rahotin Pavič 1:0 3:2
pic Izabel Roner 1:0 3:1
pic Urša Rozman 1:0 3:2
pic Hana Rožmanec 1:0 3:1
pic Tia Rudolf 2:0 6:2
pic Tajda Šabanov 0:1 0:3
pic Kiara Šegula 0:1 2:3
pic Anina Selak 1:0 3:2
pic Ema Simonič 2:0 6:0
pic Lana Slatinšek 1:4 3:12
pic Mojca Smolej 0:1 0:3
pic Špela Smolej Milat 1:0 3:1
pic Eva Šobar 1:1 5:4
pic Simona Soldat 0:1 2:3
pic Mia Stajnko 1:4 8:14
pic Živa Staniša 0:1 0:3
pic Klara Šušmelj 1:0 3:0
pic Sara Tokić 0:8 1:24
pic Manca Trebižan 2:1 6:4
pic Špela Trelec 0:1 0:3
pic Layla Turk 2:0 6:2
pic Erin Ukovič 2:0 6:1
pic Ina Unger 0:1 1:3
pic Nika Uršič 2:0 6:0
pic Urša Večko 7:2 23:8
pic Katja Vertuš 1:0 3:0
pic Valentina Vizjak 1:0 3:0
pic Kaja Zadravec 3:0 9:1
pic Zoja Žolek 4:1 14:5
pic Tjaša Zorc 2:0 6:0
Skupaj: 126:128 453:469
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš člani do 21 let
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš mladinci
2019/2020 NTS Mengeš mladinci
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 18. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
18. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 22. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
11. - 19. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
11. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 20. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
15. - 20. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
16. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 20. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 18. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
13. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
20. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 33. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
10. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
20. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
19. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
21. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 30. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 39 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jan Kromar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Neja Gazvoda Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 12. 24.04.2022 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Timotej Jerina X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 21. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Timotej Jerina X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 15. 23.05.2021 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Timotej Jerina X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic David Grad X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Nik Lagoja X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Jan Kromar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Luka Jokič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Živa Markič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 19 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -4,-6,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 6,5,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 15,8,10 3:0 40:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Nika Pandev Int 9,7,-12,-8,-2 2:3 44:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tija Kastelic Krka 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 9,-2,8,-5,6 3:2 40:45
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš I
8. tekma pic Neža Gazvoda SU -11,-8,-9 0:3 28:35
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -8,-6,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU 8,6,6 3:0 33:20
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kema Murexin
6. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin 7,4,-6,4 3:1 39:26
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -2,10,-7,-7 1:3 28:43
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-4,-6 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Cirkovce
7. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 5,9,10 3:0 34:24
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 6,12,9 3:0 36:27
2. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce -7,3,7,9 3:1 40:30
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -6,-8,-12 0:3 26:36
Finalni del, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -13,7,8,-6,6 3:2 52:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -8,5,-7,-4 1:3 30:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -7,6,10,3 3:1 41:30
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-3,7,-7 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -11,6,-6,-5 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 4,-4,5,6 3:1 37:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -4,9,6,-12,2 3:2 49:42
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna -2,-8,11,10,-9 2:3 44:54
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna -8,2,-9,-12 1:3 40:38
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Mengeš
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 8,6,-9,-9,8 3:2 51:44
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Rakek : Mengeš
2. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 9,6,7 3:0 33:22
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Mengeš
1. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -3,-7,-6 0:3 16:33
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -7,2,10,-10,-6 2:3 46:46
Top, 6. krog pic Zala Kontelj Ves -8,5,7,9 3:1 41:32
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr 9,2,9 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Pika Bavdek K-S -6,-6,5,7,4 3:2 45:38
Top, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -5,7,7,8 3:1 38:33
Top, 2. krog pic Urša Večko Int 7,7,8 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Tina Križnič Men -10,4,9,4 3:1 43:29
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 3,-9,4,-8,8 3:2 50:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -1,-3,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -3,-8,-5 0:3 16:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -9,5,-6,-9 1:3 35:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -2,7,-5,8,-4 2:3 33:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Kalan B2 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 10,4,7 3:0 34:21
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Jesenice : Mengeš
9. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -5,-3,-7 0:3 15:33
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -7,-8,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice -9,6,6,2 3:1 42:25
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Simona Soldat PPR 9,-8,-9,9,-6 2:3 45:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Vrt -1,-3,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -2,-3,-3 0:3 8:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -2,-4,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 8,9,6 3:0 33:23
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -3,-9,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -10,-8,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -4,9,4,-3,11 3:2 42:46
29.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Preserje
5. tekma pic Manca Bartolovič Preserje 5,6,6 3:0 33:17
1. tekma pic Polona Letnar Preserje -5,-8,9,8,5 3:2 46:44
29.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Rakek
4. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek 3,6,2 3:0 33:11
2. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 0,5,7 3:0 33:12
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,-10,12,3 3:1 46:35
Top, 6. krog pic Živa Markič Men -4,6,6,-11,9 3:2 48:45
Top, 5. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -4,-6,-11 0:3 21:35
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr -11,12,2,3 3:1 47:30
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-11,-9 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Urša Rozman Men -6,-8,8,9,7 3:2 47:46
Top, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -9,-8,-5 0:3 22:33
04.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Jesenice
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -10,-6,-1 0:3 17:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,10,10,-9,-3 2:3 43:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 9,6,-9,9 3:1 42:35
06.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Preserje : Mengeš
5. tekma pic Viktorija Letnar Preserje 4,5,-11,8 3:1 44:30
3. tekma pic Polona Letnar Preserje -6,12,7,-5,7 3:2 47:48
06.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Mengeš
5. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 4,-20,7,5 3:1 53:38
3. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 8,-7,9,9 3:1 40:37
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Kim Kastelic Krka -8,-9,-3 0:3 20:33
2. tekma pic Ana Blatnik Krka -7,-10,-5 0:3 22:34
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Kema
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema 9,8,-9,-11,-8 2:3 50:52
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš : Cirkovce
5. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce 9,3,-9,2 3:1 42:25
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -9,13,-10,9,-7 2:3 52:56
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 9,5,7 3:0 33:21
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-8,9,-7 1:3 31:42
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Mengeš : Sobota
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 9,-7,-7,-10 1:3 35:43
1. tekma pic Eva Horvat Sobota 9,11,5 3:0 35:25
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves -1,5,-10,7,5 3:2 44:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Sav 9,-9,-3,-3 1:3 26:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -6,-7,-4 0:3 17:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr -7,-9,-11 0:3 27:35
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -4,10,-6,10,8 3:2 45:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int 8,-0,-9,-4 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Layla Turk Arr 8,-6,-2,6,4 3:2 41:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 6,7,6 3:0 33:19
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nika Belaj Sav -3,6,-4,6,-10 2:3 39:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin 8,8,-5,-5,-5 2:3 37:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM -7,10,-5,3,8 3:2 46:43
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Doris Lesnik Tujina -6,10,7,7 3:1 40:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves -6,-5,-9 0:3 20:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Letrika
5. tekma pic Lara Kompara Letrika -3,-7,-13 0:3 23:37
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -9,-7,-8 0:3 24:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Mengeš I
4. tekma pic Ema Simonič Maribor 3,7,7 3:0 33:17
1. tekma pic Katrina Kunčič Maribor 5,7,1 3:0 33:13
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Mengeš I
6. tekma pic Pija Funtek Savinja 4,3,1 3:0 33:8
2. tekma pic Lara Belaj Savinja -5,8,-4,-9 1:3 29:41
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Mengeš I : Kema
7. tekma pic Ana Kovačec Kema -9,-6,-7 0:3 22:33
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Gaja Kobetič Men -5,-4,-7 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Nika Belaj Sav 8,-10,-3,10,-6 2:3 42:52
Top, 5. krog pic Polona Horvat Int -8,-4,-3 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Anamarija Horvat Sob 7,5,-6,-9,-9 2:3 46:45
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-7,-10 0:3 23:34
Top, 2. krog pic Živa Markič Men -9,-9,-6 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-3,-7 0:3 12:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Tina Cafuta Krka -8,-10,7,-9 1:3 38:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-11,-4 0:3 17:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 8,10,15 3:0 40:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Ina Unger Cir -7,7,-5,-6 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves -10,10,-5,8,6 3:2 49:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 4,4,8 3:0 33:16
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 2,6,12 3:0 36:20
Top, 6. krog pic Urša Večko Int 6,9,4 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -9,-14,-8 0:3 31:38
Top, 4. krog pic Polona Horvat Int -8,7,-9,-10 1:3 38:41
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -7,11,-8,-7 1:3 35:44
Top, 2. krog pic Mia Stajnko Ves -11,8,-9,-4 1:3 35:43
Top, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,9,6,9 3:1 40:35
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Urša Večko Int -13,12,-13,-7 1:3 47:53
Top, 6. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -5,-8,8,-5 1:3 29:41
Top, 5. krog pic Hana Rožmanec Log 6,8,-7,6 3:1 40:31
Top, 3. krog pic Živa Markič Men -8,-9,-2 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Eva Šobar Men 6,6,-10,7 3:1 43:31
Top, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 4,-5,12,4 3:1 41:31
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-1,-6 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Zorc Hra 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aneja Karlek Pres 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 1,8,10 3:0 34:19
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob -2,-3,-5 0:3 10:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -9,-5,12,-8 1:3 36:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 5,11,-9,7 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 7,10,7 3:0 34:24
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 8,9,11 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt -10,-3,-5 0:3 18:34
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Mengeš
6. tekma pic Lara Belaj Kema 8,8,6 3:0 33:22
2. tekma pic Blažka Harkai Kema 9,9,9 3:0 33:27
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 9,8,-7,10 3:1 41:38
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-6,-3 0:3 17:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš : Savinja
3. tekma pic Ana Leskošek Savinja 10,8,9 3:0 34:27
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Sobota : Mengeš
4. tekma pic Eva Horvat Sobota -9,7,9,8 3:1 42:35
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Mengeš
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 8,-3,-7,-4 1:3 25:41
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-5,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Klara Šušmelj Letrika 8,7,11 3:0 35:26
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Letrika
8. tekma pic Lara Kompara Letrika -5,10,9,-3,-9 2:3 40:52
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -9,9,8,-7,10 3:2 50:49
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,7,-4,-8 1:3 26:40
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
9. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 8,5,6 3:0 33:19
6. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -4,-6,10,-7 1:3 29:43
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : Mengeš II
5. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,9,-10,-8 1:3 38:43
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -9,-4,-2 0:3 15:33
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Krka : Mengeš II
6. tekma pic Zara Judež Krka 7,6,7 3:0 33:20
2. tekma pic Živa Staniša Krka -6,-8,-3 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš : B2
5. tekma pic Nika Uršič B2 8,7,8 3:0 33:23
1. tekma pic Živa Leben B2 5,4,7 3:0 33:16
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -10,7,-7,-6 1:3 34:41
1. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 8,8,6 3:0 33:22
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
8. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -5,-5,-6 0:3 16:33
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 12,-2,-2,-5 1:3 23:45
1. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 9,9,-4,13 3:1 41:42
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -8,-5,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-4,-5 0:3 17:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Vesna : Mengeš II
4. tekma pic Lena Potrbin Vesna -9,11,7,6 3:1 44:35
1. tekma pic Mia Stajnko Vesna -8,9,-6,9,9 3:2 47:49
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Kiara Šegula Tujina 7,-5,9,-9,-7 2:3 43:49
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S 9,-13,9,8 3:1 46:41
Top, 5. krog pic Rosana Pajer Int 10,-10,-8,8,10 3:2 53:51
Top, 4. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 6,7,6 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Mia Stajnko Ves -9,-6,9,-7 1:3 33:42
Top, 2. krog pic Urša Večko Int 9,12,4 3:0 36:25
Top, 1. krog pic Živa Markič Men 11,5,9 3:0 35:25
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Kema - Murexin -7,-7,-4 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 5,8,-10,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,4,-5,5,6 3:2 47:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Košmrlj B2 5,9,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Valentina Vizjak PPR 4,5,7 3:0 33:16
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 9,9,-4,8 3:1 37:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 3,6,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Gosak Log 2,11,9 3:0 35:22
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -11,-12,-8 0:3 31:38
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-8,-2 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Mia Stajnko Ves -4,-6,10,-10 1:3 32:44
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka -7,-4,-7 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Eva Grabnar Sob 7,-12,7,-9,7 3:2 54:46
Top, 3. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 11,-7,-6,-7 1:3 33:44
Top, 2. krog pic Živa Markič Men -6,-9,-5 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Eva Šobar Men -7,-9,3,2,-9 2:3 47:38
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-5,9,-6 1:3 29:42
Finalni del, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -3,-3,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Zorc Hra 8,7,6 3:0 33:21
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr -6,9,-5,5,-10 2:3 43:48
Finalni del, osmina finala pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 7,5,-6,-9,3 3:2 48:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -9,7,9,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob -12,16,9,-8,2 3:2 60:52
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -3,-3,-8 0:3 14:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
3. tekma pic Neža Ivančič Arrigoni 5,7,1 3:0 33:13
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Krka : Mengeš
5. tekma pic Katja Vertuš Krka 10,11,6 3:0 36:27
3. tekma pic Tija Kastelic Krka 7,3,4 3:0 33:14
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 7,4,3 3:0 33:14
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš : Letrika
9. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 1,6,3 3:0 33:10
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -4,9,-6,10,-11 2:3 44:54
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Mengeš : Kema
6. tekma pic Blažka Harkai Kema -7,-8,-4 0:3 19:33
3. tekma pic Lara Belaj Kema -2,-4,8,-6 1:3 23:41
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Rosana Pajer Int 13,8,-9,-7,7 3:2 53:50
Top, 6. krog pic Lena Potrbin Ves 8,16,2 3:0 40:26
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka -4,-9,-2 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Maja Belaj Kid -7,10,8,8 3:1 41:37
Top, 3. krog pic Eva Horvat Sob -5,-8,11,-11 1:3 37:46
Top, 2. krog pic Nika Pandev Int 8,-10,6,7 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Živa Markič Men -8,8,-6,-8 1:3 33:41
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Lena Potrbin Ves 8,-12,-8,6,-8 2:3 50:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Horvat Int -8,10,-9,-9 1:3 38:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr -1,-3,-4 0:3 8:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rosana Pajer Int -4,-11,9,5,-7 2:3 44:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 5,13,-2,8 3:1 39:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob -8,-10,-4 0:3 22:34
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rosana Pajer Int 5,7,-13,4 3:1 46:31
Top, 6. krog pic Kim Kastelic Krka -8,7,-3,-5 1:3 27:40
Top, 5. krog pic Nika Uršič B2 6,7,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Maja Belaj Cir 13,-9,5,-8,14 3:2 59:54
Top, 3. krog pic Manca Trebižan Sav 12,7,-10,9 3:1 46:40
Top, 2. krog pic Ana Bartolovič Pres 6,3,9 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Živa Markič Men -9,-10,-4 0:3 23:34
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int -11,-13,6,-8 1:3 43:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Cir -4,-7,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -2,-3,-4 0:3 9:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -4,-5,-2 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 12,8,-11,5 3:1 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves -3,8,-6,9,-5 2:3 36:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Trebižan Sav 10,9,8 3:0 34:27
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, četrtfinale pic Eva Cerkvenič Vrt -11,-5,-4 0:3 20:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Leben B2 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Trebižan Sav -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Cir -4,-11,-4 0:3 19:35
Skupaj: 49,61 % 126:128 453:469 8230:8557
Preskoči na orodno vrstico