NTZS

Bine Rakušček
pic
Podatki o igralcu
Id 3405
Št. tekmovalne izkaznice 032/16/17
Starost 14 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 28.10.2018 15 14 1840 1840
mladinci 18.11.2018 31 31 350 350
člani 04.11.2018 134 127 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Ali Bapić 1:0 3:2
pic Klemen Belehar 0:2 0:6
pic Aljaž Bobek 0:1 1:3
pic Matic Čopar 2:1 7:6
pic Matevž Črepnjak 0:1 0:3
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Darko Drčič 0:1 1:3
pic Nejc Erjavec 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 1:3 4:10
pic Aljaž Frelih 0:3 0:9
pic Nejc Funtek 2:0 6:2
pic Aljaž Godec 0:2 2:6
pic Andrej Godec 0:1 0:3
pic Jaka Golob 1:0 3:2
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 3:1 11:5
pic Domen Grčar 1:0 3:2
pic Jan Hovnik Šipek 0:2 1:6
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 0:2 2:6
pic Dominik Janc 3:1 11:6
pic Jan Jevšnik 0:2 2:6
pic Dejan Jokić 0:2 0:6
pic Luka Jokić 2:0 6:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 1:0 3:2
pic Emanuel Kocjančič 0:2 3:6
pic Mihael Kocjančič 0:3 1:9
pic Filip Kolle 0:2 3:6
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Nej Košmrlj 1:1 3:3
pic Žan Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:2
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 2:0 6:2
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:1
pic Luka Krušič 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 1:3 7:9
pic Luka Likar 0:1 2:3
pic Jan Lipič 0:1 1:3
pic Tim Mori 0:1 1:3
pic Matija Novel 0:2 0:6
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Janko Öri 0:1 0:3
pic Tim Pangos 1:1 4:5
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Leon Pinter 1:0 3:2
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Matej Prezelj 0:1 0:3
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Bert Pukl 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 4:0 12:4
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:6 3:18
pic Rok Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:0 3:1
pic Jan Stepančič 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 0:2 2:6
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 1:0 3:2
pic Nik Velikonja 0:1 0:3
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Gaj Vidmar 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 0:2 1:6
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 3:0 9:3
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:1
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 1:3
pic Javor Zavec 0:2 3:6
pic Mitja Zavec 0:1 2:3
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 1:3 4:9
pic Anže Zrimšek Žiger 0:3 3:9
pic Andraž Zupančič 2:0 6:3
pic Domen Zupančič 0:1 2:3
Skupaj: 57:91 223:319
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Logatec kadeti
2017/2018 NTK Logatec kadeti
2016/2017 NTK Logatec mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
18. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
11. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 23 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.11.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 4. krog - Ptuj : Logatec
6. tekma pic Darko Drčič Ptuj -6,10,-8,-6 1:3 32:43
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,7,-0,-6 1:3 19:40
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Bert Pukl Ili 1,1,2 3:0 33:4
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-7,-7,9,-4 2:3 40:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -7,-4,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 6,7,1 3:0 33:14
13.10.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vesna : Logatec
2. tekma pic Žan Korelec Vesna -4,9,-7,-4 1:3 26:42
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -7,8,-7,-3 1:3 28:41
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men 12,5,8 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 12,-9,-9,8,6 3:2 54:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Šobar Men -14,4,6,7 3:1 47:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves 9,7,3 3:0 33:19
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Logatec : Inter Diskont II
3. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 9,-7,10,-5,-7 2:3 42:52
22.09.2018 Vzajemna 2. SNTL 2018/2019, 1. krog - Logatec : Muta
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-5,-8 0:3 18:33
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -6,-9,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaj Vidmar Sob -4,-9,9,-6 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-4,-7 0:3 16:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,-4,-4 0:3 17:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 6,-8,9,-6,6 3:2 47:43
Top, 6. krog pic David Grad Men 8,6,11 3:0 35:25
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-3,7,-6 1:3 26:40
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,10,-5,-9,-3 2:3 40:47
Top, 3. krog pic Jan Stepančič Gor -1,9,11,5 3:1 36:36
Top, 2. krog pic Dominik Janc PPR -10,8,7,-15,9 3:2 58:53
Top, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 3,-9,10,-7,9 3:2 50:44
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-6,-9,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 5,3,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor -6,4,-9,8,8 3:2 48:42
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men -3,8,-11,-6 1:3 31:43
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -7,-9,-5 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Dominik Janc PPR -11,6,5,5 3:1 44:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 10,-5,6,9 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,8,9 3:0 34:27
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -10,-7,12,-7 1:3 38:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -1,-4,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -3,-7,-6 0:3 16:33
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Logatec
2. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,8,4,-2,-10 2:3 40:46
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Andrej Godec Muta -5,-5,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,-4,-9 0:3 17:33
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,6,-4,-5 1:3 25:39
1. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 8,7,-10,-7,-9 2:3 48:49
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
4. tekma pic Tim Mori Muta -6,-3,13,-8 1:3 32:46
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta -10,-8,6,9,-9 2:3 49:49
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Rakek : Logatec
8. tekma pic Tine Krpan Rakek 5,-5,4,8 3:1 38:28
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,-7,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Dominik Janc Rakek -4,-9,3,10,-8 2:3 44:46
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 8,10,-10,-8,-7 2:3 48:52
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -5,-7,-5 0:3 17:33
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 7,8,-10,9 3:1 43:36
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-1,-8 0:3 13:33
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Logatec : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Tim Zajec Melamin -6,-11,-4 0:3 21:35
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 7,-7,9,3 3:1 40:30
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : SU
8. tekma pic Andraž Zupančič SU -13,8,4,-6,8 3:2 52:46
6. tekma pic Lenart Zabukovec SU 4,4,-5,5 3:1 38:24
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-6,-4 0:3 16:33
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
6. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 2,5,11 3:0 35:18
3. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 4,2,7 3:0 33:13
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -2,-9,-6 0:3 17:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
6. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -4,-6,-5 0:3 15:33
2. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -3,-2,-2 0:3 7:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Janko Öri Vesna -9,-2,-1 0:3 12:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema 10,-5,-9,-10 1:3 36:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -5,13,-9,-7 1:3 36:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,2,-12,7 3:1 45:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Krajnc B2 5,5,3 3:0 33:13
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor -1,-5,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,11,-8,-10,-13 2:3 55:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-3,-4 0:3 11:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Inter Diskont II
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -4,-5,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,-2,-4 0:3 12:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Rajterič K-S 12,-7,8,6 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 9,6,10 3:0 34:25
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int -7,8,-3,-7 1:3 28:41
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 9,4,-6,4 3:1 39:28
Top, 6. krog pic David Grad Men 10,5,-10,-8,7 3:2 52:45
Top, 5. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-5,-5 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Let 8,7,-4,-8,9 3:2 45:46
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-9,-17 0:3 31:41
Top, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,-7,14,-8 1:3 37:47
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,13,7 3:0 37:27
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Nej Košmrlj B2 14,7,6 3:0 38:27
Top, 6. krog pic Luka Likar Gor 10,8,-3,-8,-12 2:3 46:54
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema -5,-9,-3 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Jan Krč B2 -12,13,-9,5,5 3:2 58:48
Top, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -12,-3,-7 0:3 22:36
Top, 2. krog pic Mitja Zavec Men -9,9,8,-4,-6 2:3 41:50
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -2,-4,-10 0:3 16:34
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men -5,7,-9,8,-9 2:3 45:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar B2 -6,-8,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-1,-3 0:3 6:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves 6,8,-7,-3,-4 2:3 36:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,-4,-5,-5 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -8,11,7,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 8,-5,7,-5,3 3:2 43:40
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -13,-6,-9 0:3 28:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič Krka 9,5,-9,7 3:1 42:32
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -7,-7,9,-3 1:3 28:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -9,-4,4,8,-5 2:3 40:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Funtek Sav -10,-8,8,7,4 3:2 51:42
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -2,-4,13,-9 1:3 30:46
5. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 6,9,9 3:0 33:24
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -10,-1,6,-8 1:3 30:40
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-9,5,-3 1:3 32:38
5. tekma pic Domen Grčar Vesna -7,8,-4,5,9 3:2 44:44
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 12,6,3 3:0 36:21
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Logatec : Krka
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -3,-2,-3 0:3 8:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-3,-7 0:3 11:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-6,-11 0:3 22:35
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
9. tekma pic David Kne B2 -8,-1,5,5,10 3:2 43:42
6. tekma pic Nej Košmrlj B2 -6,-8,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Jan Krč B2 8,10,9 3:0 34:27
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -7,-1,-7 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -10,6,8,3 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -7,-10,2,10,6 3:2 51:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 4,3,7 3:0 33:14
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -3,-4,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -6,-4,-1 0:3 11:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -2,-3,-4 0:3 9:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
9. tekma pic Nejc Funtek Savinja 5,4,5 3:0 33:14
6. tekma pic Matic Čopar Savinja 9,-10,-11,-5 1:3 37:45
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja -3,-7,-7 0:3 17:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-6,-3 0:3 14:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : Royal Beach
4. tekma pic Lan Demšar Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
2. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka -4,9,-7,3,9 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 2,7,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Ali Bapić Kri 4,-5,-5,9,5 3:2 43:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -5,-8,9,-3 1:3 27:42
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor -7,-9,8,-7 1:3 34:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,-3,-7,-4 1:3 25:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -2,-7,-5 0:3 14:33
Skupaj: 38,51 % 57:91 223:319 4468:5079
Preskoči na orodno vrstico