NTZS

Urban Janc
pic
Podatki o igralcu
Id 3394
Št. tekmovalne izkaznice 011/16/17
Starost 14 let (letnik 2009)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 5 5 4400 4400
mladinci 21.04.2024 17 30 1800 1800
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic May Bočko 5:0 15:2
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 3:0 9:0
pic Bor Brodnjak 0:2 3:6
pic Luka Čačić Blažek 2:1 8:6
pic Matic Čopar 0:3 0:9
pic Žiga Čuden 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:2 2:6
pic Nace Drusany 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Til Erhatič 1:0 3:1
pic Mitja Erzetič 3:2 11:10
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:2 1:6
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Ivo Frank 1:0 3:1
pic Tristan Franko 2:0 6:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 1:2 3:7
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:1 5:4
pic Domen Hohnjec 0:2 3:7
pic Miha Homan 1:1 5:4
pic Mateo Ilić 1:0 3:2
pic Tine Ivančič 0:1 0:3
pic Urban Jamnik 1:0 3:0
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 1:2 6:8
pic Anže Jeriha 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:1 4:4
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Luka Jokič 0:4 0:12
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Edonis Kabashi 0:1 1:3
pic Anže Kelhar 2:0 6:3
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:1 6:5
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Bor Kontelj 3:0 9:0
pic Aleks Koren 2:8 10:26
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 5:4 21:21
pic Mateo Kozjak 1:0 3:0
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:0
pic Jaka Krajnc 1:0 3:1
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Jurij Kralj 1:0 3:0
pic Urban Kralj 2:0 6:0
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Jaka Kumar 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 0:1 1:3
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:1 2:3
pic Alin Lesnik 0:1 0:3
pic Jaka Lesnik 2:1 6:7
pic Lovro Lešnik 1:1 5:3
pic Črt Likozar 3:0 9:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:1 1:3
pic Jan Loboda 2:0 6:1
pic Andraž Maček 0:1 0:3
pic Beno Majhenič 2:0 6:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic David Rey Markl 1:0 3:1
pic Tit Matzele 3:0 9:0
pic Aleksandar Miščević 3:6 16:18
pic Filip Miščević 5:0 15:0
pic Zak Murko Koblar 2:0 6:0
pic Maj Murn 1:6 8:20
pic Filip Mušić 2:1 8:5
pic Anže Naglič 1:0 3:1
pic Vid Nared 3:0 9:2
pic David Novak 1:0 3:0
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Žan Okorn 1:1 3:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Aljaž Pančur 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:4 7:12
pic Brin Peperko 1:1 5:3
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:1
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:1
pic Anže Pišlar 2:0 6:0
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Vito Pleša 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Matic Požek 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 0:1 1:3
pic Tai Puhan 3:0 9:0
pic Adam Rakun 1:1 3:5
pic Bor Rostohar 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Anže Saksida 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 3:0 9:0
pic Luka Šantavec 2:0 6:3
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 1:1 4:4
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 3:0 9:2
pic Jure Smodiš 0:2 0:6
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Jan Šobar 0:1 1:3
pic Gašper Srebočan Čebela 1:1 5:4
pic Tim Stajnko 0:5 5:15
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 0:1 0:3
pic Anej Svržnjak 1:0 3:2
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Alan Velušček 1:0 3:0
pic Matic Vertuš 0:2 0:6
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 4:0 12:1
pic Urban Zavasnik 2:0 6:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:1
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 2:1 6:3
pic Andraž Zupančič 0:1 1:3
pic Tej Zupanec 2:0 6:0
Skupaj: 163:100 559:367
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Ljubno kadeti
2022/2023 NTK Ljubno kadeti
2021/2022 NTK Ljubno mlajši kadeti
2020/2021 NTK Ljubno mlajši kadeti
2019/2020 NTK Ljubno mlajši kadeti
2018/2019 NTK Ljubno mlajši kadeti
2017/2018 NTK Ljubno mlajši kadeti
2016/2017 NTK Ljubno mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
2. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
3. - 4. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
33. - 38. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
18. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
2. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
2. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
13. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 40. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
33. - 40. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
22. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 40. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
Skupaj: 53 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 26. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Viktorija Letnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Viktorija Letnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
1. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Mitja Erzetič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Viktorija Letnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Benjamin Jekovec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Nika Uršič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Janez Jedlovčnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Erazem Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav -9,5,-5,2,1,-3,-5 3:4 55:52
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,9,-5,4 3:1 38:30
Finalni del, 2. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU 5,4,14 3:0 38:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -9,10,7,7 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Kralj B2 6,7,3 3:0 33:16
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Žal 10,-6,-9,-7,-9 1:4 43:54
Finalni del, osmina finala pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,5,6 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Anže Kelhar Men 8,6,-7,4 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Kelhar Men 4,3,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Plajnšek Cir 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Jeriha Ves 3,1,2 3:0 33:6
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-10,-7 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 10,-9,7,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,10,-2,11,8 3:2 43:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Matzele Men 11,5,5 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,9,5 3:0 33:23
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -6,-8,-10 0:3 24:34
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 -9,7,5,-9,9 3:2 51:43
Finalni del, 2. krog pic Tristan Franko Log 7,3,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Saksida Men 10,6,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Jamnik K-S 2,6,5 3:0 33:13
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,3,10 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Žal -5,-3,7,4,-6 2:3 36:44
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt 3,7,-9,5 3:1 42:26
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt 6,4,9 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 8,7,7 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,7,7,10 3:1 41:35
Top, 1. krog pic Aleks Koren Cir -8,-5,6,-2 1:3 26:39
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-5,-5 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Patrik Blažević ŠD SU -7,11,10,7 3:1 43:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 9,-5,-4,3,-7 2:3 38:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 3,3,6 3:0 33:12
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Žal -3,-7,10,-9 1:3 31:43
Finalni del, četrtfinale pic May Bočko B2 4,5,2 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Bine Žličar Žal 4,5,6 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Žal -9,3,6,7 3:1 42:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Tement Mb - ZM 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic David Novak Žal 6,10,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Tepej Tem 0,4,3 3:0 33:7
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-5,-4 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Žal 3,8,-10,7 3:1 43:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 2,8,-8,-4,-8 2:3 42:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Krajnc Žal -6,5,3,3 3:1 39:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 4,10,5 3:0 34:19
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 11,-6,-6,-10 1:3 35:45
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 7,5,5 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Anže Kelhar Men 6,6,-6,-8,8 3:2 47:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Pišlar Arr 5,8,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Požek Men 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rostohar Krka 6,9,6 3:0 33:21
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -9,7,-8,-8 1:3 36:40
Top, 6. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-6,8,7,-7 2:3 42:48
Top, 5. krog pic Luka Jokič Men -5,-2,-3 0:3 10:33
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,-10,5,-8,-9 2:3 50:49
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -10,8,12,5 3:1 46:37
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir -4,-9,-9 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int -4,-5,8,-9 1:3 29:41
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,-7,10,-9,-8 2:3 47:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Marinšek Log 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 7,7,-9,-12,-9 2:3 52:50
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -7,11,-9,-4 1:3 33:44
Finalni del, 2. krog pic Nejc Šalamon Sav 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Drusany Gor 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Hugo Korošec Pres 1,3,2 3:0 33:6
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-6,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Rene Hedl Sav 4,6,-10,1 3:1 43:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -3,-5,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic May Bočko B2 10,2,6 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 8,6,7 3:0 33:21
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -8,-5,-2 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Jan Loboda Men 3,-2,2,2 3:1 35:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tit Matzele Men 7,2,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Alan Velušček Vrt 0,5,5 3:0 33:10
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Rene Hedl Sav -6,-9,5,2,-8 2:3 45:40
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S 7,3,-10,-9,4 3:2 52:37
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav 7,-8,5,-11,9 3:2 52:45
Top, 4. krog pic Brin Peperko K-S 7,4,8 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Aljaž Škufca Men 1,9,-8,6 3:1 41:27
Top, 2. krog pic Miha Homan Int -8,7,5,4 3:1 41:27
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 1,5,6 3:0 33:12
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,9,-6,-8 1:3 29:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-7,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 7,5,-6,5 3:1 39:28
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -9,11,6,-8,-6 2:3 47:50
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Križaj B2 3,1,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Šalamon Sav 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Čuden K-S 2,4,3 3:0 33:9
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -1,4,-9,11,-7 2:3 41:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -6,5,9,8 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pšenič Sav 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 3,4,8 3:0 33:15
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,-11,8,-5 1:3 35:43
Finalni del, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -7,7,5,-9,-9 2:3 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tristan Franko Log 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Matzele Men 2,4,5 3:0 33:11
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir -6,9,-6,-9 1:3 32:42
Top, 6. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 10,8,6 3:0 34:24
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt 3,9,11 3:0 35:23
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -10,-10,-10 0:3 30:36
Top, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,6,6,-9,-6 2:3 46:45
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -8,6,8,7 3:1 41:32
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,-5,9,6 3:1 38:33
Top, 6. krog pic Miha Homan Int 7,-8,-8,8,-8 2:3 46:48
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav 13,4,-7,-5,8 3:2 49:47
Top, 4. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,9,6 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 10,-6,3,4 3:1 40:28
Top, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,-8,9,6 3:1 41:35
Top, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir -3,-5,4,9,-8 2:3 38:46
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -6,9,-8,-12 1:3 37:45
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 4,9,6 3:0 33:19
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav 6,-8,-8,3,8 3:2 49:39
Finalni del, osmina finala pic Urban Zavasnik Sav 8,6,2 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Beno Majhenič Men 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 5,3,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Šalamon Sav 2,7,7 3:0 33:16
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -9,-5,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,9,4 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 2,6,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 6,-9,-5,11,9 3:2 49:48
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -5,-9,8,-7 1:3 32:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Likozar B2 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Pleša PPR 3,3,3 3:0 33:9
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -5,-3,-6 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -12,-7,9,9,11 3:2 54:54
Finalni del, osmina finala pic Lovro Križnič Men 2,6,8 3:0 33:16
Finalni del, 2. krog pic Aid Ružnić Men 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj PPR 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Pišlar Arr 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Loboda Men 6,6,9 3:0 33:21
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Potrbin PPR 3,10,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 3,-3,-5,-8 1:3 27:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-9,-9 0:3 24:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves -12,6,12,-8,-9 2:3 54:54
Finalni del, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 11,8,13 3:0 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 6,4,8 3:0 33:18
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Aleksandar Miščević Vrt 10,-6,-10,-3 1:3 31:44
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -4,8,9,8 3:1 37:36
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 5,12,0 3:0 36:17
Finalni del, osmina finala pic Urban Ekar B2 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Kozjak Pres 3,3,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Beno Majhenič Men 2,4,5 3:0 33:11
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir -6,-2,-2 0:3 10:33
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S 8,6,10 3:0 34:24
Top, 5. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,4,8,-9,-7 2:3 44:45
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt 3,-8,-9,3,10 3:2 51:38
Top, 3. krog pic Zal Šesek Ves 10,-3,5,6 3:1 37:32
Top, 2. krog pic Miha Fatur Sav -5,-6,-12 0:3 23:36
Top, 1. krog pic Blaž Pandev Int -5,11,-6,-8 1:3 32:44
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-5,-8 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 10,-4,8,-6,10 3:2 45:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -1,-2,-3 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,5,-4,-4,7 3:2 41:40
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -4,-8,7,-6 1:3 29:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,-5,-5,-8 1:3 29:41
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir 12,-8,-4,-3 1:3 29:45
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -7,7,9,9 3:1 40:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 4,-2,-2,5,7 3:2 37:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktor Fajmut Int 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 4,4,4 3:0 33:12
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,-4,12,-9 1:3 32:45
Finalni del, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic David Jezernik Sav 8,2,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 7,-9,7,5 3:1 42:30
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Filip Mušić K-S 7,5,-7,-8,-9 2:3 46:45
Finalni del, osmina finala pic Lovro Ažman K-S 5,3,4 3:0 33:12
Finalni del, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tijan Malić Log 8,1,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Stanjko B2 4,1,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 8,7,8 3:0 33:23
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -2,-10,8,-5 1:3 28:42
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Maj Murn ŠD SU -9,-5,-3 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 3,-7,4,3 3:1 40:21
Finalni del, 2. krog pic Žan Okorn Log 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič B2 1,8,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 3,6,4 3:0 33:13
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 10,-4,-11,-7 1:3 34:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -12,-9,6,-7 1:3 39:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 8,3,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 3,4,-10,4 3:1 43:23
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -5,-5,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 8,7,6 3:0 33:21
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -6,-7,-3 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 9,3,6 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 7,-7,8,9 3:1 40:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 5,1,6 3:0 33:12
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves 9,-5,-4,-13 1:3 33:46
Finalni del, osmina finala pic Til Erhatič Cir -6,8,6,1 3:1 39:26
Finalni del, 1. krog pic Črt Likozar B2 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 5,6,3 3:0 33:14
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Sven Pucihar Škl -2,-6,8,-9 1:3 28:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -3,-7,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kumar Mb - ZM 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta -11,3,-10,5,5 3:2 54:38
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Naglič Ves 3,5,-8,3 3:1 41:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Osmanaj Mb - ZM 7,6,4 3:0 33:17
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Žan Okorn Log -7,-5,-5 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,8,-9,6 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,11,-10,9,12 3:2 56:55
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-6,-6,-7 1:3 30:42
Top, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -6,-6,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Mark Dimnik Ves -1,-8,-6 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,12,-5,6 3:1 41:37
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves -3,-8,-7 0:3 18:33
Finalni del, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 8,3,7 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 11,4,2 3:0 35:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 7,-6,-7,8,-8 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 08,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jurij Kralj Sav 7,4,6 3:0 33:17
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -1,-4,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -5,11,-3,-5 1:3 26:44
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Edonis Kabashi Ves -6,7,-9,-8 1:3 34:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-3,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-2,-3 0:3 11:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-1,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Likozar B2 9,10,2 3:0 34:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-8,4,-1 1:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -8,-7,-4 0:3 19:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, finale pic Jaka Lesnik Muta -9,-4,-8 0:3 21:33
Mali finale, polfinale pic Blaž Pandev Int 8,9,9 3:0 33:26
Mali finale, četrtfinale pic Miha Belak Ljut 6,2,5 3:0 33:13
Mali finale, osmina finala pic Maj Grošelj Ves 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-8,6,-12 1:3 40:42
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -5,-7,-11 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -3,-3,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log -5,-5,-3 0:3 13:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 3,5,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -3,-8,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves -3,-7,-8 0:3 18:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Tine Ivančič Arr -4,-13,-11 0:3 28:39
Mali finale, osmina finala pic David Rey Markl Mb - ZM -5,8,9,10 3:1 39:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,-9,-8,-13 1:3 41:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta -7,-11,7,9,9 3:2 51:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 9,-6,-6,-9 1:3 32:42
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Pančur Sav -6,-9,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -8,-4,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-2,-4 0:3 9:33
Skupaj: 61,98 % 163:100 559:367 8629:7442
Preskoči na orodno vrstico