NTZS

Drago Torkar
pic
Podatki o igralcu
Id 3368
Št. tekmovalne izkaznice 122/15/16
Starost 59 let (letnik 1964)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 42 65 170 170
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:2 0:6
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 3:0 9:3
pic Klemen Belehar 0:3 5:9
pic Lan Bitežnik 2:0 6:2
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic May Bočko 3:0 9:5
pic Leon Bokal 0:1 2:3
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 1:5 9:16
pic Robert Brajkovič 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 3:0 9:3
pic Roman Cenčič 2:0 6:0
pic Matic Čopar 2:0 6:2
pic Matevž Črepnjak 0:3 0:9
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Miodrag Drljača 1:1 5:5
pic Mitja Erzetič 1:1 5:3
pic Miha Fatur 3:2 12:8
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Dejan Fridrih 0:1 2:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 1:1 3:4
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Andrej Godec 0:1 0:3
pic Jaka Golavšek 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Boris Govednik 3:0 9:1
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Darko Hergan 0:4 3:12
pic Domen Hohnjec 1:2 5:6
pic Miha Homan 1:1 3:4
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Darko Jamšek 0:2 0:6
pic Miha Jamšek 0:3 0:9
pic Klemen Jazbič 0:2 1:6
pic Primož Jazbič 3:2 13:10
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:2
pic Dejan Jovanović 1:5 10:17
pic Jaka Kanc 3:2 11:8
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Slavko Keršič 2:0 6:0
pic David Kne 3:0 9:4
pic Primož Koban 0:2 0:6
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 3:1 11:5
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:5 4:15
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Brin Kunstelj 2:3 6:11
pic Uroš Latinovič 0:1 0:3
pic Rok Likar 3:0 9:1
pic Jan Lipič 3:1 11:5
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Kristian Ludvik 0:2 3:6
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Darko Malić 0:1 2:3
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Gaj Memedović 2:0 6:0
pic Tomaž Mihelj 0:8 9:24
pic Aleksandar Miščević 2:1 7:5
pic Filip Miščević 1:1 5:3
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Uroš Mrak 2:0 6:2
pic Maj Murn 1:0 3:1
pic Žan Napast 2:1 8:5
pic Gašper Nemanič 2:0 6:0
pic Luka Norčič 0:1 1:3
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Tilen Novak 0:2 0:6
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:1 6:6
pic Igor Novel 1:0 3:1
pic Žiga Oblak 4:0 12:1
pic Jožko Omerzel 0:3 0:9
pic Matjaž Onišak 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Jan Pajntar 1:1 3:3
pic Blaž Pandev 1:1 4:4
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:3
pic Erik Paulin 0:2 0:6
pic Bojan Pavič 0:2 1:6
pic Tim Pavli 0:1 1:3
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 4:0 12:2
pic Danilo Piljak 0:1 1:3
pic Matjaž Pinter 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Maj Pogačar 1:0 3:1
pic Ožbej Poročnik 0:1 0:3
pic Andrej Potrbin 1:0 3:2
pic Sven Pucihar 2:0 6:0
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Patrik Rosc 0:2 0:6
pic Teo Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:1 7:5
pic Marsel Šegula 0:2 1:6
pic Nino Šegula 0:2 2:6
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Dominik Škraban 0:1 0:3
pic Jure Slatinšek 0:1 1:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 1:9
pic Jure Smodiš 0:2 2:6
pic Rok Smodiš 2:2 9:6
pic Rok Špendov 2:2 7:9
pic Gašper Srebočan Čebela 2:1 7:6
pic Janko Stankić 0:1 1:3
pic Emil Steiner 0:2 1:6
pic Aleks Stepančič 2:3 9:10
pic Tomaž Strelec 2:1 8:7
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 1:2 3:8
pic Matej Ulčnik 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 0:4 6:12
pic Nik Velikonja 1:1 5:3
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Žan Vidmar 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:1 4:3
pic Igor Vinčec 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 2:1 7:4
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Gašper Žagar 2:0 6:0
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:1 4:4
pic Anže Zrimšek Žiger 1:3 8:10
pic Andraž Zupančič 1:1 5:4
pic Domen Zupančič 0:2 2:6
Skupaj: 134:156 517:561
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 ŠD Vrhnika člani
2022/2023 ŠD Vrhnika člani
2021/2022 ŠD Vrhnika člani
2020/2021 ŠD Vrhnika člani
2019/2020 ŠD Vrhnika člani
2018/2019 ŠD Vrhnika člani
2017/2018 ŠD Vrhnika člani
2016/2017 ŠD Vrhnika člani
2015/2016 ŠD Vrhnika člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
25. - 43. 03.02.2019 3. OT za članice in člane, Cirkovce
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
Skupaj: 24 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Janko Öri M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Tanja Nišavić X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Janez Jedlovčnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Tanja Nišavić X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 38. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Tanja Nišavić X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Andrej Potrbin M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Blaž Vodlan M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 36. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Rok Grasselli M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 35. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Matic Kaiser M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Smiljan Mekicar M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Uroš Cerar M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
33. - 38. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Alja Benčina X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
Skupaj: 13 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Melamin : Vrhnika
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 6,2,6 3:0 33:14
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,5,2 3:0 33:8
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
9. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -7,11,7,8 3:1 42:37
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -6,14,5,7 3:1 44:37
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 10,-6,-8,2,9 3:2 48:43
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 4,-6,10,9 3:1 40:34
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,7,9 3:0 33:24
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Krpič Vodnik B2 -9,-10,3,8,7 3:2 52:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -10,-5,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Pavič Int -9,-5,-7 0:3 21:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Vrhnika
9. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-10,9,-4 1:3 31:43
5. tekma pic Jan Pajntar Gorica 9,9,7 3:0 33:25
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,8,5 3:0 33:18
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 7,-6,9,-12,-1 2:3 41:52
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 11,-9,-9,-10 1:3 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -5,-2,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -7,-7,-4 0:3 18:33
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Inter Diskont II
9. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 7,-10,-8,-10 1:3 39:42
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 2,-8,8,7 3:1 41:28
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-7,-8 0:3 24:33
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vrhnika : Mura Sobota II
4. tekma pic Matjaž Onišak Mura Sobota II 3,4,3 3:0 33:10
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Vrhnika
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -9,-7,8,-3 1:3 30:41
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -8,-7,-4 0:3 19:33
2. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 7,6,-5,4 3:1 38:28
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 9,-9,-6,-5 1:3 31:42
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -12,6,11,-6,-10 2:3 52:54
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vrhnika : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,8,8 3:0 33:23
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 5,9,8 3:0 33:22
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 11,-9,5,-12,8 3:2 56:49
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Vrhnika
10. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 14,8,-5,-5,6 3:2 48:50
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 7,7,-10,4 3:1 43:30
3. tekma pic Darko Malić Logatec 9,-9,5,-11,-9 2:3 51:49
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-4,5,9,7 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,-9,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob -8,-7,-8 0:3 23:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Gorica
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,-5,-3 0:3 17:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
9. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,-8,5,-9 1:3 33:38
7. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 3,4,1 3:0 33:8
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 9,-5,-8,7,-7 2:3 42:49
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Vrhnika
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -8,-2,-5 0:3 15:33
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -5,-3,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 6,-7,7,9 3:1 40:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Vrhnika
5. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 6,2,8 3:0 33:16
2. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -9,9,6,7 3:1 42:33
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Igor Vinčec Sob 7,-6,6,7 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S -5,-5,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -12,-9,-8 0:3 29:36
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,10,11,9 3:1 41:41
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 10,7,-10,-5,4 3:2 49:44
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,-6,-9,4,-6 2:3 43:46
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,2,6,5 3:1 43:25
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-7,6,5,9 3:2 49:42
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Vrhnika
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -8,-7,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Primož Koban Cirkovce -3,-4,-9 0:3 16:33
19.04.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Vrhnika : Cirkovce
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce -4,-5,-6 0:3 15:33
3. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce 7,-7,-7,-8 1:3 33:40
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Vrhnika
5. tekma pic David Kne B2 II 12,11,-6,9 3:1 44:43
3. tekma pic Slavko Keršič B2 II 5,6,5 3:0 33:16
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Vrhnika
9. tekma pic Žiga Oblak Melamin -7,7,8,6 3:1 40:32
4. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -2,-6,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,0,1 3:0 33:2
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Ravšelj PPR 3,9,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -4,-7,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 10,-3,-9,-8 1:3 32:43
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Arrigoni II : Vrhnika
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 9,3,-10,9 3:1 43:33
1. tekma pic Igor Novel Arrigoni II 7,-7,7,9 3:1 40:34
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Gorica
9. tekma pic Rok Likar Gorica 8,7,4 3:0 33:19
6. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,4,9 3:0 33:21
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,-6,9,-7 1:3 33:42
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -4,-8,-9 0:3 21:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -10,6,5,6 3:1 43:29
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -10,11,-7,9,-7 2:3 48:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 10,9,-10,-12,-7 2:3 52:56
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Vrhnika
9. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,1,-8,-9 1:3 36:34
4. tekma pic Miha Fatur Savinja III -9,-5,8,-9 1:3 34:41
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -6,-10,-6 0:3 22:34
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Krka II
4. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,7,3 3:0 33:16
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 1,5,7 3:0 33:13
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrhnika : Metlika
7. tekma pic Patrik Macele Metlika 4,2,3 3:0 33:9
4. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,9,4 3:0 33:16
2. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,6,3 3:0 33:11
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : B2 II
4. tekma pic May Bočko B2 II 7,9,-5,-4,11 3:2 44:49
2. tekma pic Slavko Keršič B2 II 6,8,5 3:0 33:19
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,2,3 3:0 33:10
1. tekma pic Gašper Žagar Melamin 1,4,2 3:0 33:7
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 6,9,9 3:0 33:24
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,10,6 3:0 34:24
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -7,-8,9,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 6,-4,-7,-6 1:3 28:39
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Vrhnika
9. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-6,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-5,7,-12 1:3 36:43
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,-6,8,-7,-9 2:3 44:49
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-9,9,7 3:1 42:35
2. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -9,8,-7,2,-7 2:3 45:43
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrhnika : Savinja III
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -6,7,6,-7,7 3:2 46:42
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 12,11,-8,4 3:1 46:38
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -11,-4,-3 0:3 18:35
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -5,4,-8,7,-9 2:3 44:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,-10,-8 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -2,-10,-6 0:3 18:34
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Krka II : Vrhnika
5. tekma pic Žan Vidmar Krka II 8,9,7 3:0 33:24
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -9,2,-11,-9 1:3 40:37
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Metlika : Vrhnika
6. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 5,1,4 3:0 33:10
2. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,4,2 3:0 33:8
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Vrhnika : SU II
1. tekma pic Patrik Blažević SU II 4,5,9 3:0 33:18
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Krka II : Vrhnika
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 6,7,8 3:0 33:21
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Metlika : Vrhnika
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -10,11,9,6 3:1 45:38
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -7,-6,-9 0:3 22:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -5,-6,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL 9,-7,6,-10,6 3:2 50:44
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 II
3. tekma pic Leonard Kodek B2 II 6,2,7 3:0 33:15
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja III
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -10,-9,-12 0:3 31:37
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III 10,-9,-4,3,6 3:2 47:41
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-3,8,10,-3 2:3 37:51
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Vrhnika : Savinja IV
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 10,14,-10,8 3:1 49:44
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Gorica : Vrhnika
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,-6,5,6,-9 2:3 39:44
1. tekma pic Lan Koglot Gorica -8,-5,3,7,5 3:2 46:37
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : Vrhnika
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,-2,6,-10,-3 2:3 37:49
1. tekma pic Filip Miščević Letrika 2,4,7 3:0 33:13
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,5,2 3:0 33:10
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-5 0:3 13:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -13,4,10,8 3:1 47:37
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,7,10,11 3:1 45:39
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - SU II : Vrhnika
8. tekma pic Mark Gazvoda SU II -5,9,8,11 3:1 40:39
4. tekma pic Andraž Zupančič SU II 7,9,-8,8 3:1 41:35
1. tekma pic Maj Murn SU II 8,-6,6,7 3:1 39:32
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Krka II
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II 6,-5,3,8 3:1 38:28
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vrhnika : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,-9,-8 0:3 25:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : Vrhnika
9. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-7,-7 0:3 22:33
6. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL -9,8,10,-10,-12 2:3 54:55
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 II : Vrhnika
4. tekma pic David Kne B2 II 10,6,-3,4 3:1 37:31
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miodrag Drljača B2 -7,-10,6,7,-6 2:3 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -4,-6,8,8,8 3:2 43:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jamšek Int -6,-4,-9 0:3 19:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja III : Vrhnika
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 10,-2,-5,8,7 3:2 41:47
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -14,-12,-6 0:3 32:41
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 5,8,7 3:0 33:20
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Savinja IV : Vrhnika
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 7,-6,6,9 3:1 39:33
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 7,7,6 3:0 33:20
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -6,-3,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Teo Šalamon PPR 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,-6,8,-7 1:3 32:41
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Letrika
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,9,-7,-4,-7 2:3 40:51
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Logatec : Vrhnika
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-5,-0 0:3 10:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,7,-12,9 3:1 45:39
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : Vrhnika
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,-6,9,1 3:1 39:30
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 3,6,5 3:0 33:14
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Vrhnika : Savinja
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -9,-6,-5 0:3 20:33
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Vrhnika
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica -8,-9,5,8,5 3:2 50:40
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,5,7 3:0 33:17
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Škofja Loka : Vrhnika
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-4,7,-4 1:3 27:40
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 6,5,-10,-6,-6 2:3 44:45
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,10,7 3:0 34:23
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Vrhnika
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 6,-7,-10,3,-6 2:3 45:43
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II 12,7,-7,8 3:1 43:38
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vrhnika
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 8,8,6 3:0 33:22
5. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 3,5,5 3:0 33:13
3. tekma pic Miha Fatur Savinja III 11,8,8 3:0 35:27
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - SU II : Vrhnika
5. tekma pic Mark Gazvoda SU II -8,-10,-5 0:3 23:34
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II 9,-4,-5,7,-9 2:3 40:49
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vrhnika : Krka II
7. tekma pic Alen Bećirević Krka II 9,9,3 3:0 33:21
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -5,6,7,-9,3 3:2 47:38
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II 12,6,8 3:0 36:26
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -9,-10,-8 0:3 27:34
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 16,-3,7,-10,-8 2:3 50:57
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Vrhnika
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 6,9,-9,7 3:1 42:33
5. tekma pic Timi Gider Sobota II 4,3,5 3:0 33:12
3. tekma pic Luka Žagar Sobota II 4,5,7 3:0 33:16
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Vrhnika : B2
8. tekma pic Klemen Belehar B2 11,9,-3,-6,-8 2:3 41:53
6. tekma pic Miodrag Drljača B2 -1,-8,9,7,8 3:2 42:46
3. tekma pic Jan Krč B2 -8,11,-10,-11 1:3 42:47
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Vrhnika : Metlika
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 9,3,1 3:0 33:13
2. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,8,5 3:0 33:21
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 6,-9,4,-8,5 3:2 50:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-11,-9 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -11,-7,-4 0:3 22:35
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Gorica : Vrhnika
7. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 9,9,9 3:0 33:27
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 9,-4,-10,-7 1:3 32:43
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,11,8 3:1 42:38
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
7. tekma pic Matic Čopar Savinja II 9,5,-8,8 3:1 41:33
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 6,9,18 3:0 42:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 5,4,-9,-9,7 3:2 51:38
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Sobota II
3. tekma pic Rok Kapun Sobota II 7,2,4 3:0 33:13
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Vrhnika
5. tekma pic Klemen Belehar B2 6,-10,-9,-7 1:3 37:40
3. tekma pic Nej Košmrlj B2 -11,-9,-7 0:3 27:35
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Metlika : Vrhnika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,9,-7,-6 1:3 32:42
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 10,4,7 3:0 34:21
3. tekma pic Vid Zabukovec Metlika 8,4,5 3:0 33:17
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Vrhnika : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 6,-5,8,-11,-9 2:3 47:49
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,11,8 3:0 35:28
2. tekma pic Rok Likar Gorica 6,7,10 3:0 34:23
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -9,10,-10,-4 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Pavič Muta -4,9,-7,-4 1:3 26:42
30.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 8. krog - Gorica : Vrhnika
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,9,8,-4,-8 2:3 40:50
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,8,9,-8,-9 2:3 45:50
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Vrhnika : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,9,-10,-6,-9 2:3 47:51
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 5,7,7 3:0 33:19
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Potrbin PPR -6,-9,6,7,8 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -5,-5,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Godec Int -9,-9,-8 0:3 26:33
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Cirkovce : Vrhnika
7. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -14,-9,7,1,-8 2:3 53:46
5. tekma pic Žan Napast Cirkovce -5,-5,7,9,-6 2:3 38:49
3. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 2,-13,6,5 3:1 46:28
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Vrhnika
8. tekma pic Jure Smodiš Kema II 8,-8,8,-8,-9 2:3 47:49
4. tekma pic Rok Smodiš Kema II 10,7,10 3:0 35:27
1. tekma pic Jan Lipič Kema II -9,-8,9,4,-2 2:3 41:46
03.02.2019 3. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -4,-4,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -4,-7,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -3,-2,-4 0:3 9:33
19.01.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 5. krog - Ilirija : Vrhnika
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -8,-8,-14 0:3 30:38
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 7,-4,-11,-4 1:3 30:42
19.01.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan II : Vrhnika
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 12,-9,7,9 3:1 45:39
1. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -9,6,1,2 3:1 42:20
01.12.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 4. krog - Vrhnika : Gorica
6. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -7,-10,8,7,11 3:2 52:49
3. tekma pic Rok Likar Gorica 5,-14,4,7 3:1 47:32
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Vrhnika : Savinja I
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja I 4,-9,-9,-4 1:3 33:37
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -4,-8,-8 0:3 20:33
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-9,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -9,-5,-8 0:3 22:33
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vrhnika : Cirkovce
8. tekma pic Žan Napast Cirkovce -7,9,7,7 3:1 40:34
6. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 11,9,-7,-10,5 3:2 52:48
3. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -4,9,-4,-9 1:3 28:42
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vrhnika : Kema II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema II -11,-9,-8 0:3 28:35
6. tekma pic Jan Lipič Kema II 6,4,9 3:0 33:19
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II 4,-12,10,-12,-8 2:3 55:53
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Vrhnika : Ilirija
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -9,-8,6,7,-6 2:3 45:46
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Vrhnika : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,6,-7,-8,-6 2:3 43:46
6. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -8,-6,-9 0:3 23:33
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 3,7,9 3:0 33:19
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR -9,7,-8,-7 1:3 35:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -2,-5,-10 0:3 17:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golavšek Sav -3,-3,-3 0:3 9:33
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Poročnik Int -4,-1,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -8,-5,-5 0:3 18:33
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Gorica : Vrhnika
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-7,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica 8,-9,7,-3,-7 2:3 41:48
1. tekma pic Jan Pajntar Gorica -4,-9,-5 0:3 18:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Vrhnika : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 6,6,9 3:0 33:21
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-9,-7,5,-9 2:3 48:48
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Vrhnika : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU -9,-6,-5 0:3 20:33
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -8,-5,-9 0:3 22:33
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -9,8,-5,-6 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -1,-8,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -6,-3,-6 0:3 15:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Kajuh-Slovan II : Vrhnika
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -6,7,9,-5,-9 2:3 42:49
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 9,-6,-8,-4 1:3 29:42
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Vrhnika : Križe
7. tekma pic Emil Steiner Križe -11,-5,-5 0:3 21:35
4. tekma pic Uroš Mrak Križe 8,8,8 3:0 33:24
2. tekma pic Matej Ulčnik Križe 10,-10,7,3 3:1 44:32
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Vrhnika : Royal Beach
4. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 7,10,6 3:0 34:23
2. tekma pic Roman Cenčič Royal Beach 1,9,9 3:0 33:19
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cirkovce : Vrhnika
4. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -6,-8,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 10,-9,9,-5,-4 2:3 41:52
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
4. tekma pic Rok Smodiš Kema II 8,-9,-9,-9 1:3 38:41
1. tekma pic Jan Lipič Kema II -8,-9,4,10,10 3:2 52:46
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -8,-16,-9 0:3 33:40
20.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 3. krog - Vrhnika : Mengeš I
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -2,-1,9,-7 1:3 21:42
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Metlika : Vrhnika
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,9,-6,-5 1:3 31:42
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,6,5,11 3:1 42:33
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - SU : Vrhnika
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -3,-8,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Domen Zupančič SU 9,-8,11,-8,-9 2:3 49:53
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Vrhnika : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -7,6,6,10 3:1 41:33
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 8,-12,-9,-10 1:3 42:45
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Križe : Vrhnika
8. tekma pic Klemen Mrak Križe -5,-8,8,-5 1:3 29:41
4. tekma pic Emil Steiner Križe -9,-9,9,-7 1:3 36:42
1. tekma pic Uroš Mrak Križe 8,-11,7,-6,9 3:2 50:48
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Royal Beach : Vrhnika
4. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 5,4,-5,-9,-10 2:3 46:43
1. tekma pic Roman Cenčič Royal Beach 5,9,8 3:0 33:22
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Fridrih Prb -5,-6,9,3,-10 2:3 43:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -2,-7,-8 0:3 17:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Cirkovce
8. tekma pic Žan Napast Cirkovce 9,-5,9,7 3:1 38:36
6. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -8,8,6,-11,15 3:2 58:53
3. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -4,-7,-2 0:3 13:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
6. tekma pic Jan Lipič Kema II 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II 7,3,5 3:0 33:15
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-5,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,-7,-9,-6 1:3 33:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin -5,-4,-1 0:3 10:33
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Rosc Sav -8,-8,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -9,-4,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-4,-4 0:3 13:33
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -6,-5,8,-8 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,-8,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -3,-6,-3 0:3 12:33
Skupaj: 46,21 % 134:156 517:561 9748:9872
Preskoči na orodno vrstico