NTZS

Andraž Zupančič
pic
Podatki o igralcu
Id 3331
Št. tekmovalne izkaznice 088/15/16
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 24.11.2019 9 10 2610 2610
mladinci 30.11.2019 29 33 600 600
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Tomaž Bevk 1:0 3:2
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:2 0:6
pic Bor Brodnjak 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:3 2:9
pic Vladislav Danilov 1:0 3:0
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:1
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Luka Eržen 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:0 6:0
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Nejc Fonović 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:1 1:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Luka Golmajer 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Žan Luka Gorjup 1:0 3:0
pic Maxim Gorskiy 0:1 2:3
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 0:3 3:9
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 1:2 4:8
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Dominik Janc 0:1 1:3
pic Erazem Janc 4:0 12:4
pic Feliks Janje 1:0 3:1
pic Aljaž Janžekovič 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Luka Jokić 3:1 9:6
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 2:1 6:4
pic Emanuel Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 2:0 6:1
pic Jure Kraker 1:3 7:11
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:2 0:6
pic Jan Kromar 1:1 4:5
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Rok Kurent 1:0 3:2
pic Blaž Lapajne 0:3 5:9
pic Alin Lesnik 2:2 7:7
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:1 1:3
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Žan Okorn 1:0 3:2
pic Miha Omahen 1:1 4:3
pic Drejc Omejc 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:0 6:2
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:5 2:15
pic Tomi Pugliese Štuva 2:4 14:12
pic Maks Radelj 1:0 3:1
pic Adam Rakun 0:2 3:6
pic Bine Rakušček 0:2 3:6
pic Tarik Šaćirović 2:0 6:1
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:4 2:12
pic Zal Šesek 2:0 6:1
pic Vito Simič Pušnik 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:3 5:9
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Jan Šobar 1:0 3:1
pic Tim Stajnko 2:0 6:2
pic Luka Stražišar 0:3 1:9
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Sašo Tamše 1:0 3:0
pic Francesco Trevisan 0:1 2:3
pic Aleks Ušaj 0:4 0:12
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 0:1 2:3
pic Tim Vitulić 2:0 6:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:5 5:16
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
Skupaj: 77:74 285:262
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 ŠD SU kadeti
2018/2019 ŠD SU mlajši kadeti
2017/2018 ŠD SU mlajši kadeti
2016/2017 NTK Krka mlajši kadeti
2015/2016 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
24. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
6. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
22. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 25 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Mark Gazvoda M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Lana Slatinšek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Lenart Zalar Schroers M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Emanuel Kocjančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Žan Krajnc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-6,-9 0:3 24:33
Top, 6. krog pic Nino Šegula Kema -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-8,-9 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,-7,8,-5,-8 2:3 42:47
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 10,4,-7,-8,-4 2:3 42:47
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -4,9,-8,-4 1:3 27:42
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,-3,-2,-12 1:3 28:45
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,3,10 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta 6,8,-8,6 3:1 41:31
Top, 5. krog pic Tine Smole Justin Log 7,11,7 3:0 35:25
Top, 4. krog pic Luka Jokić Men -9,6,6,7 3:1 42:30
Top, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 9,7,7 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,11,10 3:0 36:30
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-3,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 8,-8,-14,-4 1:3 37:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 17,3,5 3:0 41:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Vladislav Danilov K-S 4,7,1 3:0 33:12
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -4,-6,-4 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -3,8,4,-12,10 3:2 49:47
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 5,-7,4,9 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -4,8,-8,8,3 3:2 45:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -10,3,5,8 3:1 43:28
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -4,9,-7,-11 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 8,10,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Golmajer Ili 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -4,-9,-8 0:3 21:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 10,6,-10,-11,-12 2:3 56:55
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 7,9,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -6,5,8,10 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 10,7,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Luka Gorjup B2 6,5,5 3:0 33:16
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Let -5,-5,-9 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,-7 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Luka Jokić Men 8,6,8 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta -4,-13,-7 0:3 24:37
Top, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 3,8,14 3:0 38:25
Top, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 7,8,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,8,-6,-7 1:3 28:41
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jan Kromar Men 8,-10,-6,-0 1:3 27:42
Top, 6. krog pic Jure Kraker Muta 5,-9,7,-11,-7 2:3 49:47
Top, 5. krog pic Adam Rakun Men -9,8,-4,-9 1:3 33:41
Top, 4. krog pic David Grad Men -5,8,-3,-8 1:3 27:41
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-9,-5 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 7,10,5 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -3,9,6,-3,-9 2:3 37:48
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-4,-3 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -7,10,8,-6,8 3:2 47:48
Finalni del, osmina finala pic Andraž Kramžar Men 6,4,13 3:0 37:23
Finalni del, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 8,-9,11,-11,3 3:2 55:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Drejc Omejc Škl 8,2,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Sašo Tamše Sav 4,4,4 3:0 33:12
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema -12,-10,7,-8 1:3 41:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 5,6,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves 11,12,-10,5 3:1 48:40
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokić Men -3,-5,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-7,-15 0:3 25:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Eržen Škl 9,4,10 3:0 34:23
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,11,7,-7,-5 2:3 43:51
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves 7,8,-5,9 3:1 38:35
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Let 2,8,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int 3,10,5 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Naglič Ves 3,4,5 3:0 33:12
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Gorica
9. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -9,9,9,7 3:1 42:36
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 7,6,7 3:0 33:20
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 10,4,-7,4 3:1 41:29
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - SU : Letrika
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-7,-4 0:3 16:33
4. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -8,13,-10,8,-6 2:3 50:55
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 5,1,2 3:0 33:8
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : Arrigoni
4. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 8,4,9 3:0 33:21
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,7,-7,-7,-11 2:3 47:47
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
4. tekma pic Tim Marguč Škofja Loka 5,3,7 3:0 33:15
2. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 7,2,5 3:0 33:14
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 5,-6,-5,9,-6 2:3 39:47
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 4,5,-7,6 3:1 40:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -9,-10,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 5,4,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 6,8,3 3:0 33:17
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -3,-5,6,7,-6 2:3 36:46
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub -6,9,-11,7,14 3:2 55:54
Finalni del, 1. krog pic Matija Gorup Arr 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra -7,7,8,-10,7 3:2 50:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 8,4,-9,-5,6 3:2 47:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 8,5,6 3:0 33:19
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,-3,-11 0:3 19:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Ves 3,4,1 3:0 33:8
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -5,9,-7,-6 1:3 29:42
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,7,9 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Bor Klešnik Ves -9,-5,-9 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Tim Stajnko Ves 4,5,8 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,13,8 3:0 37:25
Top, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,5,-13,-9,-9 2:3 53:51
Top, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -9,-5,-9 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Luka Jokić Men -13,-7,19,7,8 3:2 63:60
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves -1,-7,7,-8 1:3 27:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -2,-8,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR -10,7,-5,-15 1:3 41:47
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 9,5,-7,-6,-1 2:3 36:47
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -7,-9,8,14,4 3:2 54:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 2,-8,-8,9,7 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 4,3,8 3:0 33:15
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Rakek : SU
6. tekma pic Tine Krpan Rakek 11,11,6 3:0 37:28
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -9,-7,-3 0:3 19:33
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Logatec : SU
6. tekma pic Tim Vitulić Logatec 9,5,-9,7 3:1 42:32
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-7 0:3 20:33
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
8. tekma pic Jan Lipič Kema -4,10,-4,-4 1:3 24:43
6. tekma pic Nino Šegula Kema -8,8,-7,-4 1:3 30:41
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -14,8,6,-9,-8 2:3 53:52
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont -6,-5,-2 0:3 13:33
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-4 0:3 11:33
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : SU
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni -5,-4,-2 0:3 11:33
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -5,-4,9,-1 1:3 21:42
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -9,-5,2,-7 1:3 32:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-8,-7,4,-3 2:3 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 3,1,3 3:0 33:7
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : SU
4. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -9,10,5,9 3:1 43:35
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 10,-7,6,-6,-4 2:3 40:49
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : SU
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec 13,-8,-4,6,-8 2:3 46:52
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,10,-3,-5 1:3 28:43
1. tekma pic Tim Vitulić Logatec 5,-12,8,-8,11 3:2 55:49
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
4. tekma pic Maxim Gorskiy Kajuh-Slovan -8,4,9,-8,-11 2:3 49:48
1. tekma pic Maks Radelj Kajuh-Slovan -11,5,4,4 3:1 44:26
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 8,-8,-10,11,-6 2:3 48:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 6,2,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 7,-15,3,4 3:1 48:31
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Fonović K-S 9,4,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-7,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -5,-3,-8 0:3 16:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -3,-2,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -3,-12,-6 0:3 21:36
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 9,5,-9,6 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -5,-7,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -9,-5,9,-7 1:3 32:42
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -2,-3,-3 0:3 8:33
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-5,-3 0:3 11:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
6. tekma pic Jan Krč B2 -7,-9,-6 0:3 22:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, finale pic Luka Jokić Men -8,-8,-8 0:3 24:33
Mali finale, polfinale pic Lan Koglot Gor 5,6,15 3:0 39:26
Mali finale, četrtfinale pic Tomaž Bevk B2 3,-8,-11,9,7 3:2 52:43
Mali finale, osmina finala pic Alain Zboržil Arr 4,9,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -7,5,5,9 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -7,-1,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -4,-8,-12 0:3 24:36
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Krka : Gorica I
5. tekma pic Rok Likar Gorica I -5,-5,-4 0:3 14:33
Skupaj: 50,99 % 77:74 285:262 4999:4916
Preskoči na orodno vrstico