NTZS

Tim Stajnko
pic
Podatki o igralcu
Id 3319
Št. tekmovalne izkaznice 076/15/16
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 04.02.2024 42 38 400 400
člani 18.02.2024 106 105 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 2:0 6:0
pic Benjamin Bećirević 1:2 4:6
pic Tomaž Bevk 0:2 1:6
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic May Bočko 2:1 8:5
pic Aljaž Brezovnik 3:0 9:0
pic Bor Brodnjak 0:3 2:9
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 3:1 11:4
pic Jure Čampa 2:0 6:0
pic Kristian Čerin 1:0 3:2
pic Matic Čopar 0:4 0:12
pic Žiga Čuden 1:0 3:0
pic Lan Demšar 3:1 9:4
pic Mark Dimnik 0:2 1:6
pic Darko Drčić 0:1 1:3
pic Tine Drinovec 1:0 3:0
pic Urban Ekar 1:0 3:1
pic Gašper Ekart 5:0 15:3
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 3:1 9:6
pic Miha Fatur 0:3 1:9
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:1 8:6
pic Žan Gantar 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 2:3 7:11
pic Martin Gerkšič 1:0 3:1
pic Timi Gider 1:1 4:5
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 0:2 0:6
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Anej Guštin 2:0 6:0
pic Rene Hedl 0:3 2:9
pic Domen Hohnjec 0:4 1:12
pic Miha Homan 3:2 13:9
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 0:1 2:3
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 5:0 15:5
pic Primož Jazbič 1:1 5:5
pic Janez Jedlovčnik 0:1 1:3
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:1 0:3
pic Jošt Jevšnikar 5:0 15:2
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:7 0:21
pic Dejan Jovanović 0:4 2:12
pic Jaka Kanc 0:3 0:9
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:1 3:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:2
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 0:3 4:9
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Nejc Konjiček 2:0 6:3
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Aleks Koželj 1:2 4:6
pic Jure Kraker 0:3 0:9
pic Urban Kralj 1:0 3:1
pic Andraž Kramžar 1:2 4:7
pic Jan Krč 0:2 0:6
pic Lovro Križnič 2:0 6:0
pic Jan Kromar 1:0 3:2
pic Tine Krpan 0:2 0:6
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Brin Kunstelj 2:3 9:13
pic Rok Kurent 1:1 3:4
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 0:1 2:3
pic Blaž Lapajne 0:3 1:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 0:4 2:12
pic Jaka Lesnik 2:2 9:6
pic Lovro Lešnik 0:1 0:3
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Jan Loboda 2:0 6:1
pic Nejc Lukan 2:0 6:0
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:1
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:2 1:6
pic Filip Miščević 1:2 6:6
pic Maj Murn 0:5 4:15
pic Filip Mušić 0:6 4:18
pic Vid Nared 1:2 5:7
pic Žan Okorn 1:0 3:2
pic Miha Omahen 0:1 0:3
pic Drejc Omejc 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 2:5 10:15
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:2
pic Brin Peperko 1:1 5:4
pic Aljaž Peršič 2:0 6:0
pic Tomaž Pertovt 1:1 3:5
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:2
pic Anže Podberšič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 3:0 9:4
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Matic Rijavec 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Aid Ružnić 2:0 6:2
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Luka Šantavec 0:1 0:3
pic Tim Sapač 1:0 3:0
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Vid Semprimožnik 2:0 6:2
pic Zal Šesek 2:1 8:7
pic Vito Simič Pušnik 2:0 6:0
pic Žan Simončič 1:0 3:1
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 2:0 6:0
pic Aljaž Škufca 0:2 3:6
pic Matic Slodej 0:2 1:6
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 0:1 1:3
pic Jan Šobar 0:2 1:6
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 4:0 12:3
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Nejc Titan 0:2 4:6
pic Timo Urbas 4:0 12:1
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 1:12
pic Neo Vuga 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 4:1 14:4
pic Urban Zavasnik 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:1 4:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:2
pic Andraž Zupančič 0:3 2:9
pic Tej Zupanec 4:0 12:1
Skupaj: 160:155 568:549
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vesna mladinci
2022/2023 NTK Vesna kadeti
2021/2022 NTK Vesna kadeti
2020/2021 NTK Vesna mlajši kadeti
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 81. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
16. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
7. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
33. - 38. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
14. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
8. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 42. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
12. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
24. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 46. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 49 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Anamarija Bizjan X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Anamarija Bizjan X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Patrik Blažević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Nina Mačič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
3. - 4. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Miha Omahen M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Jure Zlodej M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Zal Šesek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Mark Dimnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Rok Kurent M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 23. 16.04.2016 pic Bor Klešnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - B2 I : Vesna
7. tekma pic Andraž Kramžar B2 I 5,11,-6,12 3:1 44:39
5. tekma pic Urban Kralj B2 I 7,-10,8,8 3:1 43:35
3. tekma pic May Bočko B2 I -10,4,7,-10,-6 2:3 48:46
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
7. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -2,-3,-7 0:3 12:33
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I -9,4,8,9 3:1 42:32
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 8,5,9 3:0 33:22
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -9,-9,-9 0:3 27:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš -5,-6,-13 0:3 24:37
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna : Škofja Loka
6. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 6,9,6 3:0 33:21
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,9,-15,9 3:1 48:44
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Simončič ŠD SU 8,-6,8,10 3:1 40:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl -9,-7,-7 0:3 23:33
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Ptuj
7. tekma pic Darko Drčić Ptuj -4,9,-9,-4 1:3 28:42
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -10,-7,-1 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,9,-9,-9,13 3:2 55:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-5,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljoša Grčar Sob 3,7,3 3:0 33:13
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aljaž Škufca Men -7,9,-6,-9 1:3 33:42
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt 7,-10,-6,-5 1:3 32:41
Top, 5. krog pic Miha Homan Int 4,13,-7,-4,-3 2:3 40:50
Top, 4. krog pic Brin Peperko K-S -2,9,-10,9,-8 2:3 42:52
Top, 3. krog pic Rene Hedl Sav -9,6,-7,-7 1:3 34:39
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S -5,-7,-8 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 10,9,-1,-11,-7 2:3 42:54
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Jelnikar Ili 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 7,-6,-5,8,-7 2:3 40:48
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S -5,9,-6,-9 1:3 31:42
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 -13,7,2,-4,5 3:2 50:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Čuden K-S 2,11,2 3:0 35:15
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Inter Diskont II : Vesna II
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -10,10,10,-6,-4 2:3 44:54
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-1,-6 0:3 11:33
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 6,10,8 3:0 34:24
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Miha Fatur Sav -5,-7,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -8,-4,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timo Urbas PPR 00,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 9,11,4 3:0 35:24
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Filip Mušić K-S -4,7,6,-2,-7 2:3 35:46
Finalni del, 2. krog pic Urban Ekar B2 6,-7,5,2 3:1 40:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 8,3,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Rus Krka 7,6,10 3:0 34:23
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - B2 I Bendl : Vesna II
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-10,-9 0:3 25:34
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-6,-10 0:3 20:34
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl 5,11,-6,-7,5 3:2 48:43
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Vesna II
9. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,8,10,-7,-5 2:3 39:51
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,-3,-6 0:3 19:34
4. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-7,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,7,-7,3,8 3:2 49:40
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Cirkovce
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-11,5,-5 1:3 31:40
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-5,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -1,-3,-7 0:3 11:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Sobota II
5. tekma pic Nejc Titan Sobota II 8,-10,-7,4,-16 2:3 55:53
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -8,-6,-6 0:3 20:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Roj Klopčič Rakek 13,-6,12,-3,4 3:2 49:51
1. tekma pic Timo Urbas Rakek 4,-8,6,6 3:1 41:27
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Vesna
2. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,8,-4,-9,4 3:2 46:40
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Vesna : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -1,-7,-9 0:3 17:33
1. tekma pic Maj Murn SU -5,-6,-11 0:3 22:35
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja ZIT : Vesna
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -6,-6,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -6,-4,-8 0:3 18:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Gorica : Vesna
6. tekma pic Aljaž Peršič Gorica 8,6,8 3:0 33:22
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 5,-9,8,-6,-5 2:3 42:46
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja IV
10. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 9,8,4 3:0 33:21
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 5,7,7 3:0 33:19
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -7,6,8,-3,-8 2:3 40:47
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja V
9. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 11,9,9 3:0 35:29
6. tekma pic Rene Hedl Savinja V -7,-9,9,-7 1:3 34:42
3. tekma pic Bine Žličar Savinja V 10,5,9 3:0 34:24
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Vesna : Tempo
7. tekma pic Anej Guštin Tempo 8,5,9 3:0 33:22
4. tekma pic Amadej Strgar Tempo 2,6,3 3:0 33:11
2. tekma pic Tim Tepej Tempo 2,2,1 3:0 33:5
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Rakek : Vesna
8. tekma pic Brin Širaj Rakek 7,9,7 3:0 33:23
4. tekma pic Timo Urbas Rakek 7,1,8 3:0 33:16
1. tekma pic Marko Potrbin Rakek 6,3,4 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 7,-11,0,9 3:1 44:29
5. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 2,3,6 3:0 33:11
3. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II -6,6,9,6 3:1 39:32
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -11,-11,-5 0:3 27:37
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -6,-7,8,-4 1:3 28:41
Top, 5. krog pic Brin Kunstelj Sav -7,-10,9,-11 1:3 39:45
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,8,-7,11 3:1 42:36
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int -3,-4,9,-2 1:3 20:42
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men -8,-7,-7 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -13,-9,-4 0:3 26:37
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int -9,7,11,-4,-3 2:3 40:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,-7,-2,8,-7 2:3 38:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 8,11,-9,14 3:1 49:44
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Vesna II : Inter Diskont II
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 9,-8,-2,7,7 3:2 43:45
5. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,-4,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 8,6,-8,8 3:1 41:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -5,-6,-9 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Luka Čačić Blažek Arr 5,4,10 3:0 34:19
Finalni del, 2. krog pic Vitan Plajnšek Cir 8,-6,-4,6,8 3:2 43:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Timo Urbas PPR 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 7,10,6 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Likovič K-S 7,2,9 3:0 33:18
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-2,-8 0:3 16:33
4. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,7,9 3:0 33:23
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 7,-11,-11,5,10 3:2 56:48
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Men -6,12,-8,11,-10 2:3 51:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin -5,-9,7,-2 1:3 27:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 5,9,6 3:0 33:20
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
6. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 7,9,7 3:0 33:23
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -9,-9,6,-4 1:3 33:39
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Vesna II
6. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 7,3,7 3:0 33:17
2. tekma pic Rene Hedl Savinja V -3,-5,-8 0:3 16:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Škufca Men -10,-2,6,10,-5 2:3 40:50
Finalni del, 2. krog pic May Bočko B2 3,4,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav -9,4,6,6 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Aid Ružnić Men 2,5,-9,5 3:1 42:23
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 9,-4,-9,-7 1:3 31:42
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja II
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja II 7,4,9 3:0 33:20
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
3. tekma pic Filip Miščević Letrika 8,5,8 3:0 33:21
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Krka : Vesna
3. tekma pic Žiga Vidmar Krka 7,-7,8,8 3:1 40:34
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja IV
2. tekma pic Urban Zavasnik Savinja IV 4,8,6 3:0 33:18
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Logatec
3. tekma pic Tijan Malić Logatec 3,12,5 3:0 36:20
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Blaž Pandev Int 14,8,8 3:0 38:30
Top, 6. krog pic Filip Miščević Vrt -8,7,7,-9,-7 2:3 46:47
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 5,-4,-15,-9 1:3 39:44
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt -7,-11,-5 0:3 23:35
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-8,8,-11 1:3 34:43
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S -7,-9,-11 0:3 27:35
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves -4,8,18,-9,-9 2:3 53:59
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S -7,-6,-9 0:3 22:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int -8,-6,-11 0:3 25:35
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,5,-10,8 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Rotar K-S 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Peršič Gor 4,6,8 3:0 33:18
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,-3,-0 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Jakovac K-S 7,4,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int -9,-11,4,-8 1:3 39:39
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves 5,-3,-5,-5 1:3 24:38
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 12,-6,-12,8,9 3:2 54:54
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 5,5,-12,3 3:1 45:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Loboda Men 3,4,5 3:0 33:12
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Vid Nared K-S -9,11,-6,-4 1:3 32:44
Top, 6. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-6,-4 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,5,-8,-11 1:3 34:40
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,10,-9,-7 1:3 34:43
Top, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,-8,2,-5,11 3:2 48:43
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-7,-5 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -6,-9,-5 0:3 20:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,-4,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-5,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lah K-S 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 8,8,7 3:0 33:23
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-11,-1,-6 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -8,-3,7,7,-9 2:3 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 4,2,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 8,9,7 3:0 33:24
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S 6,-5,-9,-9 1:3 34:39
Finalni del, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 1,-8,8,7 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 5,2,7 3:0 33:14
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Mengeš II
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 6,-10,-13,-5 1:3 39:44
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -7,9,7,8 3:1 40:35
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna II
1. tekma pic Maj Murn SU -6,9,-4,3,-8 2:3 40:45
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Vesna II : Savinja III
5. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 10,5,-8,-8,-4 2:3 43:48
2. tekma pic David Jezernik Savinja III 7,6,8 3:0 33:21
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-6,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 9,7,11 3:0 35:27
Finalni del, 1. krog pic Til Erhatič Cir 13,6,7 3:0 37:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav 3,-5,10,-8,5 3:2 47:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 3,2,3 3:0 33:8
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Vesna : Savinja I
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja I -7,10,-12,7,7 3:2 53:49
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - SU : Vesna
3. tekma pic Maj Murn SU -7,-8,-9 0:3 24:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna : Cirkovce I
3. tekma pic Lovro Lešnik Cirkovce I -15,-3,-7 0:3 25:39
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vesna
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja III 2,9,2 3:0 33:13
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -11,9,4,4 3:1 44:30
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Brin Kunstelj Sav -6,-10,-7 0:3 23:34
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt 4,7,9 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Jošt Jevšnikar Int 7,6,-9,4 3:1 42:28
Finalni del, 2. krog pic Anže Podberšič Vrt 4,7,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 5,3,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 4,6,8 3:0 33:18
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,-5,-2 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men -9,10,9,-10,6 3:2 53:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -10,-7,5,15,9 3:2 56:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-5,-6 0:3 18:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav -5,5,11,-16,-2 2:3 47:56
Finalni del, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 3,8,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Drinovec Ili 7,4,10 3:0 34:21
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -8,9,-9,-11 1:3 39:44
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 13,9,8 3:0 37:30
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -10,4,11,7 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -16,5,6,11 3:1 51:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Širec Cir 4,4,7 3:0 33:15
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-9,-10 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 6,3,4 3:0 33:13
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men -8,-6,-7 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Zal Šesek Ves 9,9,-9,-6,11 3:2 50:51
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt -11,4,10,-10,7 3:2 55:46
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S -8,6,5,5 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav -10,11,10,9 3:1 46:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Gerkšič Men -7,6,9,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 7,7,1 3:0 33:15
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,-2,-8,-6 1:3 27:40
1. tekma pic Kristian Čerin Kajuh-Slovan 3,-11,5,-9,5 3:2 53:37
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Jure Kraker Muta -8,-11,-7 0:3 26:35
3. tekma pic Alin Lesnik Muta -10,4,-9,-6 1:3 36:38
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -8,-10,-3 0:3 21:34
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -8,-5,-8 0:3 21:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Maj Murn ŠD SU 5,-5,-7,9,-11 2:3 45:49
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -9,5,4,13 3:1 46:33
Finalni del, osmina finala pic Vid Nared K-S -7,6,4,8 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Neo Vuga Sav 2,1,9 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Sapač Sob 4,3,6 3:0 33:13
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men -9,-3,-8 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor -8,9,9,-8,6 3:2 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,-8,8,-8,-3 2:3 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 10,8,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 3,6,3 3:0 33:12
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-10,-3 0:3 16:34
Finalni del, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,-3,8,9 3:1 36:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,8,-3,-6 1:3 28:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 6,-6,8,-9,2 3:2 48:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 1,5,8 3:0 33:14
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Timi Gider Sob 7,-7,-9,-15 1:3 42:46
Top, 6. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 4,9,8 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Benjamin Bećirević Krka -2,-7,-3 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Andraž Kramžar Men -7,-8,-10 0:3 25:34
Top, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -10,4,-15,4,-10 2:3 57:49
Top, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 9,-4,7,-5,6 3:2 42:44
Top, 1. krog pic Zal Šesek Ves 7,-7,-7,9,6 3:2 47:44
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-10 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,9,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,6,-8,-10,-11 2:3 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav 2,3,1 3:0 33:6
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men -1,8,-5,-9 1:3 26:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 2,7,-11,8 3:1 44:30
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Luka Jokič Men -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR 10,1,10 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -5,-2,7,-11 1:3 29:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Drejc Omejc Škl 5,7,7 3:0 33:19
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
5. tekma pic Lovro Križnič B2 9,6,8 3:0 33:23
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I -5,-4,-4 0:3 13:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,-14,10,-5,9 3:2 53:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -1,-5,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -7,-8,-7 0:3 22:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 6,-9,-5,-10 1:3 35:40
Finalni del, osmina finala pic Žan Okorn Log 8,4,-6,-8,2 3:2 47:36
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,4,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob -7,-8,6,5,6 3:2 48:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 8,7,15 3:0 39:30
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 5,7,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -6,8,-8,-5 1:3 30:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-9,-9 0:3 27:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men -1,-2,-9 0:3 12:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -3,-3,-3 0:3 9:33
Top, 6. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,-4,-9,-2 1:3 26:40
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-5,-8 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Alin Lesnik Muta -6,-9,10,-8 1:3 35:43
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-4,-4 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 6,3,7 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-7,-8 0:3 21:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int -5,-3,-5 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 6,2,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,-10,9,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 9,9,10 3:0 34:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka 5,7,5 3:0 33:17
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Bevk B2 -9,-4,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -9,-9,10,-8 1:3 38:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -12,7,-6,5,4 3:2 51:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -9,6,6,9 3:1 42:32
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -11,-6,-7 0:3 24:35
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 5,4,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 9,10,4 3:0 34:23
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Kapun Ljut -5,-4,-7 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Jure Kraker Muta -1,-10,-5 0:3 16:34
Top, 5. krog pic Tomaž Bevk B2 10,-3,-5,-2 1:3 22:43
Top, 4. krog pic Tine Krpan PPR -3,-2,-5 0:3 10:33
Top, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -3,-2,-8 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Miha Omahen Ves -8,-10,-6 0:3 24:34
Top, 1. krog pic Domen Grčar Ves -8,-4,-3 0:3 15:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -3,-3,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-7,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rijavec Vrh 8,8,11 3:0 35:27
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr -9,3,10,-8,-9 2:3 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -1,-2,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 -5,-3,-7 0:3 15:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokič Men -3,-1,-3 0:3 7:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -2,-2,-2 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 12,1,7 3:0 36:20
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -2,-3,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ili -2,-5,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -5,-7,-3 0:3 15:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, 1. krog pic Lan Koglot Gor -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Rad -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -2,-2,-3 0:3 7:33
Skupaj: 50,79 % 160:155 568:549 10049:9957
Preskoči na orodno vrstico