NTZS

Bor Klešnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3300
Št. tekmovalne izkaznice 059/15/16
Starost 12 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.02.2020 2 2 3900 3100
kadeti 16.02.2020 28 31 710 710
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Collin Bajt Zavratnik 1:0 3:0
pic Benjamin Bečirevič 0:1 2:3
pic Patrik Blaževič 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:2 1:6
pic Mark Dimnik 1:0 3:1
pic Til Erhatič 2:0 6:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Žan Gantar 4:0 12:2
pic Patrik Gašperlin 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 1:0 3:2
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Matija Gorup 2:0 6:2
pic David Grad 0:1 1:3
pic Domen Hohnjec 1:0 3:0
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Erazem Janc 0:1 2:3
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 1:1 3:5
pic Vid Jelen 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Luka Jokić 0:3 1:9
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Oskar Kacin 1:0 3:0
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Emanuel Kocjančič 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:4 3:12
pic Andraž Kramžar 2:0 6:2
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Jan Kromar 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 2:1 6:6
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:1 7:3
pic Vid Nared 3:0 9:0
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 0:5 0:15
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:2
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 2:0 6:3
pic Luka Šantavec 1:2 5:8
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:1
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Tine Smole Justin 0:1 1:3
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Anej Svržnjak 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:4 3:12
pic Matic Vertuš 1:0 3:1
pic David Vitamvas 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 2:6
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:0 3:2
pic Andraž Zupančič 1:2 4:6
pic Blaž Zupančič 2:0 6:0
Skupaj: 65:40 217:148
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Vesna mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vesna mlajši kadeti
2017/2018 NTK Vesna mlajši kadeti
2016/2017 NTK Vesna mlajši kadeti
2015/2016 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Andraž Zupančič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Zala Kontelj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Miha Omahen M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Jure Zlodej M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Zlodej M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 23. 16.04.2016 pic Tim Stajnko M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta -2,8,-6,8,-6 2:3 36:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Jelen Int 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 5,6,4 3:0 33:15
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Maj Murn ŠD SU -5,9,-6,-6 1:3 28:42
Finalni del, četrtfinale pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-12,10,9,10 3:2 52:54
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 10,7,-12,8 3:1 46:39
Finalni del, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,3,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Svržnjak Sav 5,11,5 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blaževič ŠD SU 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 1,1,4 3:0 33:6
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -4,-3,-4 0:3 11:33
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš I -7,-6,-12 0:3 25:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-1,-3 0:3 8:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,6,14 3:0 38:28
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -7,-7,10,-8 1:3 34:43
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,-10,2,-3 1:3 33:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Vesna
4. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -4,-13,6,9,-7 2:3 46:52
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-9,-9 0:3 25:33
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,10,7 3:0 34:22
1. tekma pic Matija Gorup Arrigoni -6,-13,8,3,4 3:2 52:41
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 3,-8,10,6 3:1 42:30
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš II 4,6,4 3:0 33:14
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Maj Murn ŠD SU 11,10,4 3:0 36:25
Finalni del, polfinale pic Zal Šesek Ves 8,8,-7,-9,9 3:2 49:47
Finalni del, četrtfinale pic Mark Dimnik Ves 12,9,-9,4 3:1 45:36
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Zavasnik Sav 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Collin Bajt Zavratnik Let 7,6,3 3:0 33:16
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,7,-4,-9 1:3 29:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl 3,9,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Gašperlin B2 1,3,3 3:0 33:7
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 5,11,11 3:0 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Kacin K-S 3,4,4 3:0 33:11
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Jure Kraker Muta -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Erazem Janc Ljub -10,-9,9,6,-6 2:3 47:49
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 8,-7,-6,-4 1:3 28:41
Top, 4. krog pic Luka Jokić Men -5,-8,-7 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -3,-8,-14 0:3 25:38
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-6,5,-6 1:3 24:38
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -6,-6,7,-7 1:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub 3,8,7 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 10,4,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 7,2,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Križnič B2 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,5,7 3:0 33:18
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 9,-8,-3,-3 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -10,-6,10,10,-6 2:3 46:54
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -7,-6,-11 0:3 24:35
Finalni del, osmina finala pic Jure Zlodej Ves -9,8,-2,7,10 3:2 45:47
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 7,-11,5,10 3:1 45:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Let 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 6,4,1 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - B2 : Vesna II
4. tekma pic Žan Gantar B2 6,4,5 3:0 33:15
1. tekma pic Črt Likozar B2 5,2,3 3:0 33:10
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I 6,-9,-9,-7 1:3 36:39
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
4. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,1,10 3:0 34:19
1. tekma pic David Vitamvas Kajuh-Slovan 6,4,2 3:0 33:12
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let -8,-10,7,-4 1:3 33:41
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nace Ravnikar Škl 6,1,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 9,-9,8,-6,10 3:2 49:49
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -7,-6,-7 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Kramžar Men 14,-9,9,-4,7 3:2 51:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Til Erhatič Cir 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S 11,6,1 3:0 35:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 3,5,4 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Sob -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -8,8,-10,6,8 3:2 51:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,-9,-5 0:3 20:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,-3,-5 0:3 16:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tarik Šaćirović Gor -11,6,6,8 3:1 44:33
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,9 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Alin Lesnik Muta 18,4,-7,10 3:1 50:43
Top, 4. krog pic Luka Jokić Men 7,-3,-9,-4 1:3 27:40
Top, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,4,5 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,-5,-7,5,9 3:2 45:44
Top, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 6,7,8 3:0 33:21
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta -10,12,-7,-9 1:3 40:46
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 4,-9,7,-6,2 3:2 48:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-8,-8,7,3 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 5,1,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 3,1,2 3:0 33:6
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -12,8,-4,-8 1:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gantar B2 2,-10,5,7 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 10,3,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 4,6,10 3:0 34:20
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic David Grad Men -8,15,-8,-7 1:3 40:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 5,8,1 3:0 33:14
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 8,9,-7,7 3:1 40:35
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -3,-7,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-6,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-1 0:3 9:33
Skupaj: 61,90 % 65:40 217:148 3427:3012
Preskoči na orodno vrstico