NTZS

Jure Kraker
pic
Podatki o igralcu
Id 3263
Št. tekmovalne izkaznice 026/15/16
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 17.03.2024 86 87 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Maks Bajt 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 3:0 9:1
pic Tomaž Bevk 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:3 2:9
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Tine Breznik 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:2
pic Bor Brodnjak 1:1 4:3
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Jure Čampa 2:0 6:0
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Miha Češnovar 1:0 3:0
pic Matic Čopar 2:5 10:18
pic Matevž Črepnjak 0:2 1:6
pic Lan Demšar 0:1 1:3
pic Mark Dimnik 5:2 18:7
pic Mitja Erzetič 2:0 6:1
pic Miha Fatur 1:1 4:4
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Timotej Fink 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:3 2:9
pic Dejan Fridrih 0:1 0:3
pic An Julian Fujs 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:0
pic Žan Gantar 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 2:1 9:6
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:4 0:12
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:3 1:9
pic Matija Gorup 2:0 6:0
pic David Grad 2:4 12:16
pic Domen Grčar 2:0 6:3
pic Domen Hohnjec 1:9 8:29
pic Miha Homan 5:0 15:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Erazem Janc 2:1 6:4
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 3:1 10:5
pic Vid Jelen 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:3 3:9
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 2:3
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 0:3 0:9
pic Luka Jokič 3:3 11:12
pic Dejan Jovanović 0:1 2:3
pic Rok Kapun 2:2 7:8
pic Luka Jure Kislinger 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 5:0 15:4
pic David Kne 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:2 0:6
pic Lan Koglot 3:1 11:5
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Jan Kromar 2:0 6:1
pic Tine Krpan 2:1 6:3
pic Brin Kunstelj 1:2 5:7
pic Žiga Kuralt 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:1 3:4
pic Maks Lađić 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:1 7:5
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 1:2 4:8
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Andraž Maček 2:0 6:4
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:0
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 3:1 9:3
pic Vid Nared 3:0 9:3
pic Luka Norčič 0:2 0:6
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Žan Okorn 2:0 6:0
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Drejc Omejc 1:0 3:0
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Blaž Pandev 1:0 3:0
pic Tim Pangos 0:2 3:6
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:1 6:4
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:9 1:28
pic Maks Poje 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:2
pic Adam Rakun 2:1 6:6
pic Bine Rakušček 0:2 2:6
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:0 3:0
pic Teo Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 3:1 9:7
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 3:4
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:3 0:9
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 2:0 6:0
pic Žiga Škerbec 0:2 0:6
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 1:4 5:12
pic Tine Smole Justin 4:0 12:0
pic Jan Šobar 3:0 9:1
pic Uroš Tit Špehar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 3:6
pic Tim Stajnko 3:0 9:0
pic Luka Stražišar 0:5 1:15
pic Blaž Sukič 1:0 3:1
pic Žan Šuligoj 2:1 6:3
pic Mirza Tvrtković 0:1 1:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:10 12:30
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:7 5:21
pic Uroš Žavbi 1:1 3:4
pic Mitja Zavec 0:1 1:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:6 0:18
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Jure Zlodej 2:0 6:0
pic Peter Zlodej 1:1 4:4
pic Andraž Zupančič 4:2 16:10
pic Domen Zupančič 0:2 0:6
Skupaj: 162:153 569:531
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Xiom Muta mladinci
2022/2023 NTK Xiom Muta mladinci
2021/2022 NTK Xiom Muta mladinci
2020/2021 NTK Xiom Muta kadeti
2019/2020 NTK Xiom Muta kadeti
2018/2019 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2017/2018 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
22. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
8. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
5. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
20. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
2. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
33. - 65. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 20. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 47 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 20. 24.04.2022 pic David Grad M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Miha Podobnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 21. 23.05.2021 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Domen Hohnjec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Živa Dogar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Luka Jokič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Arrigoni I : Xiom Muta
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -3,-5,-2 0:3 10:33
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -2,-1,-3 0:3 6:33
16.12.2023 2. SNTL 2023/2024, 5. krog - Rakek : Xiom Muta
10. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -6,-4,-5 0:3 15:33
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,-5,8,-6 1:3 27:41
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -3,-2,-6 0:3 11:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl -11,-7,3,-9 1:3 38:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 9,-6,-7,7,12 3:2 49:50
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT -7,4,-6,-3 1:3 27:37
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš I : Xiom Muta
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 12,7,4 3:0 36:23
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-10,-10,-5 1:3 36:44
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Xiom Muta
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -7,7,-5,-13 1:3 36:44
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 11,6,6 3:0 35:23
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,10,-5,-6 1:3 29:43
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Xiom Muta : Savinja V
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja V -6,7,6,8 3:1 39:32
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Gorica
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 11,10,-7,11 3:1 45:43
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Xiom Muta
1. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 3,12,7 3:0 36:22
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Kema Murexin : Xiom Muta
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 8,-7,-9,9,8 3:2 49:47
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU -7,-7,-5 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Tomaž Pertovt Sav -10,2,3,6 3:1 43:23
Top, 5. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-10,12,-8 1:3 40:46
Top, 4. krog pic Mark Dimnik Ves -8,6,5,-7,-5 2:3 42:44
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,6,7,-8,-8 2:3 44:46
Top, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 7,-4,7,-9,-6 2:3 41:47
Top, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,-12,5,8 3:1 45:33
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 4,-7,8,-11,-6 2:3 46:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,-10,-2 0:3 23:36
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Luka Jokič Men -5,-3,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 6,9,1 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 9,5,-7,7 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Sav 9,4,6 3:0 33:19
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - SU I : Xiom Muta
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -4,-6,-5 0:3 15:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -0,-7,-4 0:3 11:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 8,12,7 3:0 36:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,10,9 3:0 34:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 2,8,4 3:0 33:14
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kema Puconci I : Xiom Muta
5. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -3,-5,-10 0:3 18:34
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -6,-4,-5 0:3 15:33
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-8,-3 0:3 18:33
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Maribor : Xiom Muta
6. tekma pic Gregor Komac Maribor -5,-5,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -4,-2,-2 0:3 8:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Xiom Muta : Mengeš I
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -5,-8,-2 0:3 15:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves -12,-5,5,-4 1:3 32:41
Top, 6. krog pic Erazem Janc Ljub -6,-6,-4 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-7,12,2 3:1 43:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt 8,-2,-7,-8 1:3 28:41
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav 9,12,-10,10 3:1 47:43
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 1,10,2 3:0 34:13
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men 4,-7,-9,-9 1:3 36:37
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 9,-4,-8,-7 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,5,-9,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir 6,7,9 3:0 33:22
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Xiom Muta : Kema Puconci I
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -4,-4,-8 0:3 16:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,7,-8,5,-9 2:3 46:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Smiljan Mekicar Sob 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -4,-9,-7 0:3 20:33
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja I : Xiom Muta
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-7,-5 0:3 18:33
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Xiom Muta : Maribor
1. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -4,-3,6,-10 1:3 28:40
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Xiom Muta
6. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,-5,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -1,-4,-7 0:3 12:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-6,6,9,-6 2:3 38:48
Finalni del, 1. krog pic Jan Šobar Men 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 2,6,-7,-9,-9 2:3 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic An Julian Fujs Sob 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Teo Šalamon PPR 5,2,6 3:0 33:13
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Muta : Vesna I
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -9,-8,-11 0:3 28:35
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -12,-8,7,3,-3 2:3 45:46
2. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 8,5,6 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-2,-9 0:3 13:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-8,-9 0:3 20:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -8,-9,-2,-5 0:4 24:44
Finalni del, četrtfinale pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,7,3,-10,4 4:1 54:34
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves 6,7,-9,3 3:1 42:27
Finalni del, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 7,5,-8,9 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Poje Men 2,7,6 3:0 33:15
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 9,7,15 3:0 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -3,-9,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 5,-5,-7,-5 1:3 28:38
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -6,-6,11,-8 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 7,-7,3,10 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -9,10,3,6 3:1 43:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,4,5 3:0 33:15
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -3,-4,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -3,-4,-7 0:3 14:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -4,-7,-8,-4 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves 9,7,6 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Matija Gorup Arr 1,5,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -8,9,-4,4,11 3:2 47:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Fink ŠD SU 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Breznik Ili 2,3,4 3:0 33:9
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-5,-5 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 1,3,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 7,7,7 3:0 33:21
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont -2,-7,-7 0:3 16:33
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -5,-6,-8 0:3 19:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -9,-5,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-4,-4 0:3 13:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Domen Hohnjec Sav -7,-7,-5 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Alin Lesnik Muta 2,7,-6,2 3:1 39:22
Finalni del, osmina finala pic Andraž Maček Men 9,7,-9,-6,7 3:2 48:45
Finalni del, 2. krog pic Kristian Čerin K-S 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 2,-8,6,-8,6 3:2 49:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Jelen Int 4,2,4 3:0 33:10
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
4. tekma pic Andraž Zupančič SU 13,-10,8,-8,-5 2:3 49:55
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,9,-11,-18,6 3:2 62:56
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
8. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -9,-9,7,-7 1:3 36:40
4. tekma pic Matic Čopar Savinja I -8,10,-7,7,9 3:2 49:48
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 00,0 3:0 33:0
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -5,4,7,2 3:1 38:24
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -10,5,6,4 3:1 43:27
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna 8,11,7 3:0 35:26
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna 8,4,8 3:0 33:20
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Muta
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,2,9 3:0 33:18
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-6,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Žan Okorn Logatec 5,13,2 3:0 37:20
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 8,11,9 3:0 35:28
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,10,4 3:0 34:18
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Maribor : Muta
2. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 6,3,6 3:0 33:15
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Uroš Tit Špehar Sobota 7,4,4 3:0 33:15
1. tekma pic Timi Gider Sobota 6,5,6 3:0 33:17
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
4. tekma pic Andraž Zupančič SU 6,8,4 3:0 33:18
1. tekma pic Maj Murn SU 4,3,8 3:0 33:15
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-10,-9 0:3 21:34
Top, 6. krog pic David Grad Men -12,-6,10,10,-8 2:3 50:56
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -5,-2,-7 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt 9,-6,-8,-6 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-2,-10 0:3 19:34
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,-4,-9 0:3 19:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Ravnikar Škl 8,3,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 9,7,2 3:0 33:18
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Vrt -11,-10,-9 0:3 30:36
Finalni del, četrtfinale pic Benjamin Bećirević Krka 9,9,3 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Luka Šantavec Sob -5,-8,9,6,10 3:2 47:47
Finalni del, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -6,7,0,8 3:1 39:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 4,8,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Godnič Gor 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Bajt B2 1,7,2 3:0 33:10
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-5,-3 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 10,11,-9,-7,9 3:2 52:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 7,10,-8,8 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,9,9 3:0 33:26
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,3,-11,-9 1:3 36:38
Finalni del, osmina finala pic Andraž Maček Men 3,7,-5,-9,7 3:2 47:39
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 8,5,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 9,4,6 3:0 33:19
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bor Klešnik Ves 8,7,8 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -4,-3,-7 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,13,7 3:0 37:24
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 6,6,6 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,8,-9,-6 1:3 33:41
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men -8,5,-7,11,-3 2:3 42:49
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -5,9,11,7 3:1 40:38
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,9,-7,11,7 3:2 47:49
Top, 5. krog pic Jan Kromar Men 2,7,-9,6 3:1 42:26
Top, 4. krog pic Adam Rakun Men -9,-3,-7 0:3 19:33
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,5,-2,7,-13 2:3 45:49
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-7,-7 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 11,3,-6,9 3:1 41:34
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-10,-8,6,-8 2:3 48:47
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bećirević Krka 6,7,5 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 7,-9,7,6 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Češnovar Sav 1,2,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 8,5,5 3:0 33:18
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-8,5,12,-9 2:3 49:50
Finalni del, 1. krog pic Žan Gantar B2 8,-4,9,9 3:1 37:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 12,-8,10,7 3:1 45:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,6,6 3:0 33:18
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-5,-3,-5 1:3 24:41
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men -6,-6,2,16,8 3:2 52:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Drejc Omejc Škl 4,0,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Čampa PPR 2,8,3 3:0 33:13
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-6,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 03,3 3:0 33:6
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 4,-9,7,-7,-11 2:3 49:46
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,4,5 3:0 33:15
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
7. tekma pic David Grad Mengeš I -10,-9,-10 0:3 29:35
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,8,-3,-6 1:3 25:41
3. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -1,-4,-7 0:3 12:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -10,1,6,4 3:1 43:23
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,-8,-11 0:3 22:35
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
8. tekma pic Domen Grčar Vesna I -9,11,-4,8,9 3:2 48:50
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -5,-4,6,-9 1:3 29:39
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna I 8,-9,-8,-9 1:3 37:41
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -4,-7,-5 0:3 16:33
Finalni del, polfinale pic Luka Jokič Men 8,8,9 3:0 33:25
Finalni del, četrtfinale pic Bor Klešnik Ves 7,6,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,3,9 3:0 33:17
Finalni del, 1. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,4,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 3,2,1 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 8,6,5 3:0 33:19
1. tekma pic Luka Jure Kislinger Maribor 6,3,2 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
6. tekma pic Timi Gider Sobota 3,5,7 3:0 33:15
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota -8,2,5,-5,8 3:2 46:37
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 6,4,8 3:0 33:18
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 2,2,7 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-5,-7 0:3 20:33
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-9,-6 0:3 22:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -5,9,8,-9,-6 2:3 42:50
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 4,-12,5,8 3:1 45:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -1,-5,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 5,6,6 3:0 33:17
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Vrt -6,10,-7,-9 1:3 34:43
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,5,-6,-7,6 3:2 46:36
Finalni del, osmina finala pic Jure Zlodej Ves 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,8,7 3:0 33:24
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Lađić Int -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor -0,-0,-0 0:3 0:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -5,-9,-11 0:3 25:35
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Vrt 7,-4,7,-6,-3 2:3 35:47
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -6,-8,6,-6 1:3 31:39
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -1,-7,-9 0:3 17:33
Top, 4. krog pic David Grad Men 8,-2,-7,9,8 3:2 42:47
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 9,5,10 3:0 34:24
Top, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-4,-4 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,8,-8,5 3:1 41:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -10,5,-6,-9 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,7,-14,-8 1:3 41:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men 9,-6,-8,8,9 3:2 47:48
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -4,-9,-8 0:3 21:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-9,-11 0:3 28:35
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 10,-12,7,9 3:1 46:40
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 6,0,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 4,1,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 4,6,4 3:0 33:14
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Jure Smodiš Kema -9,-8,-8 0:3 25:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema -6,-7,-3 0:3 16:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
1. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -4,-3,-1 0:3 8:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Tine Krpan Rakek 9,3,4 3:0 33:16
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
4. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -11,-5,12,-10 1:3 40:48
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,-0,-7 0:3 15:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-4,-9 0:3 18:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -2,-10,9,8,-6 2:3 40:51
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -4,10,6,-8,12 3:2 49:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,2,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,5,5 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
2. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,8,4 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
6. tekma pic Matic Čopar Savinja -5,6,-8,-9 1:3 33:39
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-8,-1,-4 1:3 24:42
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Muta
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,-4,-9 0:3 21:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
9. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-9,-5 0:3 17:33
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-7,9,-1,-4 2:3 34:51
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men -4,8,7,-9,-12 2:3 47:51
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 11,6,7 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men 8,8,-9,10 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 1,7,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 4,5,3 3:0 33:12
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-1,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-6,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jeršin PPR 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,5 3:0 33:15
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -10,6,-5,-1 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Sukič Sob 4,5,-10,7 3:1 43:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,-4,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 3,4,3 3:0 33:10
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Domen Grčar Ves 7,9,-8,9 3:1 41:36
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves 1,10,5 3:0 34:16
Top, 5. krog pic Tine Krpan PPR 8,5,14 3:0 38:27
Top, 4. krog pic Miha Omahen Ves 2,5,8 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 7,-9,4,-4,5 3:2 46:38
Top, 2. krog pic Tomaž Bevk B2 4,8,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -8,9,-3,-9 1:3 31:42
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 7,2,-9,-6,-11 2:3 48:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -7,-8,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-6,-7 0:3 16:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tine Krpan PPR -9,-7,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -5,-8,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 4,5,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 2,4,6 3:0 33:12
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 -6,8,7,-6,-6 2:3 40:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,11,-3,-3 1:3 27:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-4 0:3 12:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log 10,-6,-8,-3 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-8,-6,-12 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -8,9,7,6 3:1 41:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -8,8,-2,-4 1:3 25:41
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -3,-7,-6 0:3 16:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-5,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kuralt B2 3,6,9 3:0 33:18
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Žiga Škerbec Ves -7,-5,-2 0:3 14:33
Mali finale, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 6,12,6 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut -5,7,-8,-4 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-4,-2 0:3 11:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, 1. krog pic Rok Kapun Ljut -13,-11,-10 0:3 34:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Škerbec Ves -6,-5,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor -3,-8,9,-16 1:3 38:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-5,-1 0:3 13:33
Skupaj: 51,43 % 162:153 569:531 9727:9507
Preskoči na orodno vrstico