NTZS

Urša Rozman
pic
Podatki o igralki
Id 3244
Št. tekmovalne izkaznice 007/15/16
Starost 18 let (letnik 2006)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 22 17 1260 1260
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 1:0 3:1
pic Ana Bartolovič 0:1 1:3
pic Manca Bartolovič 1:0 3:1
pic Pika Bavdek 2:0 6:2
pic Lara Belaj 0:4 2:12
pic Ana Blatnik 2:1 7:6
pic Tina Cafuta 1:1 3:3
pic Eva Cerkvenič 0:3 2:9
pic Ema Crnkovič 1:3 4:9
pic Živa Dogar 6:2 22:11
pic Eva Dominik 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 2:0 6:0
pic Petra Pia Fornazarič 1:0 3:0
pic Pija Funtek 2:1 8:5
pic Neja Gazvoda 2:1 7:5
pic Neža Gazvoda 2:1 8:5
pic Ana Gergek 2:4 10:15
pic Maja Gorkič 2:0 6:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 1:0 3:1
pic Blažka Harkai 0:4 2:12
pic Eva Horvat 1:4 8:13
pic Polona Horvat 0:2 2:6
pic Barbara Jančič 1:1 4:4
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 2:0 6:0
pic Nuša Kadiš 0:6 1:18
pic Kim Kastelic 1:3 6:11
pic Tija Kastelic 4:0 12:4
pic Gaja Kobetič 0:2 0:6
pic Vita Kocjančič 4:2 14:9
pic Zala Kontelj 3:1 10:5
pic Tina Križnič 0:1 1:3
pic Ana Leskošek 2:3 11:12
pic Katarina Lešnjak 5:4 22:21
pic Nina Mačič 2:0 6:1
pic Brina Markič 0:1 2:3
pic Živa Markič 2:1 7:3
pic Sanja Mihajlovska 6:0 18:2
pic Valentina Mišigoj 2:2 7:6
pic Enya Moltara 0:3 0:7
pic Adriana Mrazić 3:3 12:14
pic Tjaša Novak 0:1 0:3
pic Lina Obranovič Kovšca 3:0 9:3
pic Rosana Pajer 0:1 2:3
pic Manca Paljk 0:1 0:3
pic Anja Pančur 1:0 3:2
pic Nika Pandev 1:6 10:20
pic Neža Pogačar Žun 2:2 8:8
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Hana Rožmanec 0:1 2:3
pic Tia Rudolf 0:1 1:3
pic Lora Sernec 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 0:5 5:15
pic Mojca Smolej 0:3 2:9
pic Špela Smolej Milat 2:0 6:1
pic Simona Soldat 2:0 6:2
pic Mia Stajnko 0:2 2:6
pic Klara Šušmelj 1:0 3:2
pic Sara Tanšek 0:1 1:3
pic Sara Tokić 0:7 1:21
pic Layla Turk 2:1 8:5
pic Zala Učakar 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 1:0 3:1
pic Nika Uršič 1:1 5:3
pic Urša Večko 2:1 8:4
pic Kaja Zadravec 2:0 6:0
pic Zoja Žolek 5:1 17:8
Skupaj: 97:100 381:376
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTK Ljubno kadeti
2019/2020 NTK Ljubno kadeti
2018/2019 NTK Ljubno mlajši kadeti
2017/2018 NTK Ljubno mlajši kadeti
2016/2017 NTK Ljubno mlajši kadeti
2015/2016 NTK Ljubno mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
13. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
15. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 20. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
11. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 12. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 22. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
14. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
5. - 8. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
10. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
13. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 26. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 43. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 46. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
15. - 28. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
15. - 25. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 18. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 31. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 35 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jan Šobar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Mihaela Stoilkovska Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 12. 24.04.2022 pic Tina Križnič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Tina Križnič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Goltnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 21. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Tina Križnič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jan Šobar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Erazem Janc X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Adriana Mrazić Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Tina Križnič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 15. 16.04.2016 pic Alja Košmrlj Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -10,-2,5,-8 1:3 31:39
Top, 6. krog pic Ana Leskošek Sav -5,6,-7,-7 1:3 30:39
Top, 5. krog pic Layla Turk Arr -9,9,10,4 3:1 43:34
Top, 4. krog pic Vita Kocjančič Arr 10,7,8 3:0 34:25
Top, 3. krog pic Zala Kontelj K-S 5,7,-8,-6,2 3:2 47:36
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 11,-7,5,-9,-10 2:3 50:50
Top, 1. krog pic Tina Križnič Men 9,-8,-7,-10 1:3 36:43
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -wo 0:1 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-2,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tija Kastelic Krka 13,7,9 3:0 37:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int 8,5,7 3:0 33:20
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -7,-8,-18 0:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 6,-7,2,7 3:1 40:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -10,4,7,11 3:1 45:34
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Mengeš I
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-6,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -11,-6,5,-4 1:3 32:40
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Mengeš I
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -4,4,-9,-5 1:3 29:37
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Layla Turk Arrigoni 5,9,-8,-6,-11 2:3 47:49
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni -4,11,-7,-3 1:3 27:44
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Krka : Mengeš I
7. tekma pic Kim Kastelic Krka -8,3,-4,-4 1:3 27:36
5. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 8,4,0 3:0 33:12
3. tekma pic Tija Kastelic Krka 6,10,2 3:0 34:18
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Mengeš I
4. tekma pic Lana Slatinšek SU 10,-4,-9,-2 1:3 27:43
1. tekma pic Neja Gazvoda SU 4,9,10 3:0 34:23
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Kema Murexin
7. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -4,-11,-5 0:3 20:35
4. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 3,-1,-5,-8 1:3 25:36
2. tekma pic Živa Dogar Kema Murexin 9,5,10 3:0 34:24
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -9,-10,-6 0:3 25:34
3. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-5,-8 0:3 20:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Cirkovce
6. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce 5,8,8 3:0 33:21
3. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 9,-6,-9,-6 1:3 32:42
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,7,-11,8 3:1 44:36
Top, 6. krog pic Zala Kontelj K-S -9,9,-9,-8 1:3 37:42
Top, 5. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,-6,-3 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-7,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 6,-8,-5,9,-7 2:3 42:48
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S -8,-10,-7 0:3 25:34
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 9,-4,-8,-4 1:3 27:42
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -6,-8,-9 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Layla Turk Arr -9,9,9,8 3:1 42:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 11,11,7 3:0 37:29
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Jesenice
5. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 8,-7,-6,-4 1:3 28:41
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -5,9,-7,9,-6 2:3 40:51
29.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota : Mengeš
1. tekma pic Sara Tanšek Sobota 8,-9,-9,-4 1:3 33:41
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 5,-10,-9,8,-8 2:3 49:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 3,6,-8,-10,8 3:2 51:40
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Rakek : Mengeš
8. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 5,3,10 3:0 34:18
5. tekma pic Simona Soldat Rakek 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Kaja Zadravec Rakek 6,8,3 3:0 33:17
15.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - SU : Mengeš
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 7,-6,-8,-3 1:3 28:40
3. tekma pic Neža Gazvoda SU -8,8,4,5 3:1 41:28
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
1. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -7,-6,-7 0:3 20:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Vesna : Mengeš
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 7,7,9 3:0 33:23
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Mengeš
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 8,-5,5,11 3:1 40:35
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Rakek : Mengeš
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek -7,9,6,-8,8 3:2 48:45
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Mengeš
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -15,-6,5,-7 1:3 39:44
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Ana Blatnik Krka 5,-5,11,3 3:1 40:30
Top, 6. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-5,-2 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Nika Pandev Int 8,-9,-4,-7 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -7,9,-4,-8 1:3 30:42
Top, 3. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,12,-9,5 3:1 45:33
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves -7,6,-12,11,8 3:2 54:50
Top, 1. krog pic Živa Markič Men 8,8,2 3:0 33:18
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -7,-2,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Večko Int 3,-9,14,9 3:1 47:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 6,-10,4,-9,3 3:2 52:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -8,-8,-8 0:3 24:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,-10,-8,9,-5 2:3 45:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -9,-14,-6 0:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -8,6,3,6 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Mačič Int -9,5,5,5 3:1 42:26
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Jesenice : Mengeš
8. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -5,-8,-5 0:3 18:33
4. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice 10,8,-7,12 3:1 44:41
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 9,7,-7,11 3:1 42:38
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 9,-10,-10,6,-9 2:3 51:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -8,7,-6,-6 1:3 31:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 10,-4,-14,-7 1:3 37:48
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt 9,-5,-7,-7 1:3 30:42
Finalni del, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -9,-8,9,9,9 3:2 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -9,9,-4,8,-8 2:3 43:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 3,1,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-7,7,8,4 3:2 47:41
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,13,-8,3,-9 2:3 50:49
Top, 6. krog pic Vita Kocjančič Arr -6,-4,3,6,10 3:2 44:41
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,7,6,-5,-5 2:3 39:46
Top, 4. krog pic Katarina Lešnjak Ves -8,-9,8,4,-10 2:3 49:46
Top, 3. krog pic Ana Blatnik Krka -7,9,-8,-9 1:3 35:42
Top, 2. krog pic Brina Markič Men 6,8,-8,-9,-7 2:3 46:47
Top, 1. krog pic Živa Markič Men 7,3,8 3:0 33:18
04.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Jesenice
6. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -6,-9,-1 0:3 16:33
3. tekma pic Špela Smolej Milat Jesenice 8,3,9 3:0 33:20
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S -1,-4,-4 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 7,-5,-6,11,8 3:2 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 0,3,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -7,2,-5,3,9 3:2 45:36
06.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Preserje : Mengeš
2. tekma pic Manca Bartolovič Preserje 9,-7,2,8 3:1 40:30
06.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Mengeš
6. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 2,6,7 3:0 33:15
2. tekma pic Simona Soldat Rakek -9,-6,4,3,9 3:2 48:38
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -5,-8,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 3,6,10 3:0 34:19
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Lešnjak Ves -12,-8,5,6,9,-9,-8 3:4 70:67
Finalni del, osmina finala pic Tija Kastelic Krka -8,7,6,-6,6 3:2 47:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 5,9,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Karin Praček Gor 4,3,3 3:0 33:10
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Sav -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men -9,-2,9,-6 1:3 28:42
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Ana Leskošek Sav 2,9,-14,-7,8,-2,-8 3:4 64:68
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Krka 10,9,8 3:0 34:27
Finalni del, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,9,-11,-8,12 3:2 55:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -8,6,-8,-5 1:3 32:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 3,10,9 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,2,-10,6,9 3:2 52:40
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Sav -5,-6,-4 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Živa Dogar Kema - Murexin 9,-8,-10,7,9 3:2 51:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 2,7,-9,-13,14 3:2 60:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Zara Judež Krka 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,5,7 3:0 33:20
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Pija Funtek Sav -9,9,-4,9,5 3:2 46:45
Top, 6. krog pic Klara Šušmelj Vrt 9,-6,7,-7,9 3:2 46:47
Top, 5. krog pic Ana Leskošek Sav 3,4,-6,10 3:1 40:28
Top, 4. krog pic Nika Pandev Int 10,-8,-10,-11 1:3 41:46
Top, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves -10,11,5,-9,7 3:2 54:46
Top, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 4,4,10 3:0 34:18
Top, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,-9,10,-4,6 3:2 47:44
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -7,-8,5,-5 1:3 31:38
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men 8,-8,3,12 3:1 44:34
Finalni del, 1. krog pic Nika Pandev Int -8,-9,5,8,3 3:2 50:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 6,-6,8,-7,-12 2:3 47:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Učakar Hra 1,1,3 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 7,-12,-13,4,6 3:2 58:46
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -9,-1,6,-10 1:3 31:40
Finalni del, osmina finala pic Ana Leskošek Sav -8,8,6,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 7,-3,5,9 3:1 36:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Gorkič Vrt 1,6,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 7,7,2 3:0 33:16
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Zara Judež Krka 9,5,11 3:0 35:25
Top, 6. krog pic Adriana Mrazić Ves -9,9,-8,-9 1:3 37:42
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,-8,9,13,-7 2:3 50:55
Top, 4. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 5,10,7 3:0 34:22
Top, 3. krog pic Zala Kontelj Ves 10,3,8 3:0 34:21
Top, 2. krog pic Ana Leskošek Sav 5,-3,-6,-8 1:3 28:38
Top, 1. krog pic Nika Uršič B2 3,-9,8,-8,-6 2:3 45:44
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 10,-9,-10,5,-3 2:3 45:49
Finalni del, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -8,6,-12,-11 1:3 42:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Lora Sernec Ves 2,11,1 3:0 35:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 9,6,5 3:0 33:20
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -7,-4,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-6,-12 0:3 24:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -6,5,-7,8,11 3:2 48:46
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Gorkič Vrt 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -8,-6,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int 3,-9,-7,-7 1:3 34:36
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Adriana Mrazić Ves 15,-5,10,-5,-8 2:3 47:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -9,1,-9,-7 1:3 36:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,5,9 3:0 33:22
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -6,5,5,5 3:1 39:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -5,-5,5,-10 1:3 31:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Rosana Pajer Int -8,9,4,-9,-7 2:3 46:46
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, finale pic Tija Kastelic Krka 7,11,-9,-6,7 3:2 50:47
Mali finale, polfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 9,10,-7,9 3:1 41:39
Mali finale, četrtfinale pic Adriana Mrazić Ves 8,8,-5,7 3:1 38:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 6,6,-5,-7,8 3:2 45:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -11,-9,-7 0:3 27:35
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -3,-6,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres -11,-16,9,-9 1:3 47:51
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -7,8,7,-10,-6 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr -7,-6,-7 0:3 20:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Eva Horvat Sob -1,-6,9,-7 1:3 25:42
Finalni del, 1. krog pic Neža Pogačar Žun Men 8,-6,11,6 3:1 41:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin -10,-6,-6 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves 5,2,5 3:0 33:12
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav -10,7,7,-9,-3 2:3 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Pančur Sav 9,9,-8,-10,8 3:2 51:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Horvat Sob -7,7,-8,-3 1:3 29:40
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 9,7,-7,7 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 10,-3,-12,9,-3 2:3 41:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-4,-8 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Funtek Sav 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Večko Int -5,-9,6,8,-11 2:3 47:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,4,-8,-4 1:3 28:37
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob -14,8,-8,-11 1:3 44:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta -2,-5,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Cir -11,-6,8,9,-7 2:3 46:52
Skupaj: 49,24 % 97:100 381:376 6966:6799
Preskoči na orodno vrstico