NTZS

Alin Lesnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3220
Št. tekmovalne izkaznice 089/14/15
Starost 14 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 14 15 2140 2140
mladinci 23.02.2020 40 40 300 300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bečirevič 0:1 2:3
pic Tomaž Bevk 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 0:2 1:6
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:2
pic Matic Čopar 1:4 8:13
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:2 2:6
pic Aljaž Fortuna 0:3 1:9
pic Mark Gazvoda 1:3 4:10
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Jaka Golob 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:3 2:9
pic David Grad 0:2 1:6
pic Domen Grčar 0:2 1:6
pic Tadej Gungl 2:1 8:5
pic Domen Hohnjec 0:2 0:6
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Erazem Janc 1:1 3:3
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 0:1 1:3
pic Dejan Jokić 0:3 0:9
pic Luka Jokić 2:4 11:15
pic Dejan Jovanović 0:2 1:6
pic Rok Kapun 1:2 5:8
pic Nikolaj Kevo 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:2 6:6
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:3 0:9
pic Maj Končar 1:0 3:1
pic Nejc Konjiček 3:0 9:0
pic Aleks Koren 1:0 3:1
pic Miha Korošec 0:1 0:3
pic Žan Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 1:2 5:7
pic Andraž Kramžar 1:0 3:1
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Jan Kromar 2:0 6:4
pic Tine Krpan 1:4 5:13
pic Jaka Kumar 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 1:0 3:1
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:2 3:6
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:4 4:12
pic David Rey Markl 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 0:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:0 3:1
pic Žan Okorn 2:0 6:2
pic Miha Omahen 2:1 6:5
pic Mitja Omerzel 0:3 0:9
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:2
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:5 1:15
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 2:2 8:8
pic Miha Rajterič 0:1 2:3
pic Adam Rakun 0:2 2:6
pic Bine Rakušček 0:2 1:6
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 4:0 12:2
pic Luka Šantavec 2:0 6:4
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:3 1:9
pic Zal Šesek 2:0 6:2
pic Žan Luka Sirena 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:2 1:6
pic Tine Smole Justin 1:1 3:4
pic Jan Šobar 1:0 3:2
pic Tim Stajnko 4:0 12:2
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:2 0:6
pic Žan Šuligoj 3:0 9:1
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 2:1 8:3
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 0:2 0:6
pic Tim Vitulić 1:0 3:2
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 4:9
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:2 0:6
pic Mitja Zavec 0:2 0:6
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 1:6
pic Jure Zlodej 3:0 9:3
pic Peter Zlodej 0:5 0:15
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 3:4 10:15
Skupaj: 79:115 300:401
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Xiom Muta kadeti
2018/2019 NTK Xiom Muta kadeti
2017/2018 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
2014/2015 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
15. - 16. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
24. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
20. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
23. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
21. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 32 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jaka Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Rosana Pajer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Rosana Pajer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 8 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 1,6,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,9,-4,-4 1:3 26:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -9,-8,10,10,-9 2:3 50:53
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -2,-7,6,-2 1:3 22:39
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,-8,-6,8,10 3:2 48:46
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 8,-6,3,-10,10 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,-8,8,8,8 3:2 49:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 5,-9,14,9 3:1 47:39
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
6. tekma pic Maj Murn SU 5,10,-5,5 3:1 39:31
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-9,-8 0:3 25:33
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -1,-11,-9 0:3 21:35
2. tekma pic Matic Čopar Savinja I 7,-5,-6,-1 1:3 23:40
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
6. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,3,9,-7,-8 2:3 45:45
2. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -13,4,-9,10,-9 2:3 54:51
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna 10,-4,9,6 3:1 38:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 5,-6,6,9 3:1 39:31
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-10,-4 0:3 18:34
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,-8,-10,-9 1:3 38:41
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,1,-6,-9,6 3:2 48:36
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,8,6 3:0 33:23
1. tekma pic Jaka Kumar Maribor 5,5,-11,2 3:1 44:25
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,-11,7,-8,9 3:2 52:45
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
6. tekma pic Mark Gazvoda SU 9,-3,-10,-6 1:3 30:43
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-4,-6 0:3 15:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-8,8,-6 1:3 31:41
Top, 5. krog pic Erazem Janc Ljub -10,-4,-7 0:3 21:34
Top, 4. krog pic Tine Smole Justin Log -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-3,-9 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Luka Jokić Men 9,-2,-6,-6 1:3 25:42
Top, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -6,-7,-6 0:3 19:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -2,-10,-8 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -13,-7,-9 0:3 29:37
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-4,-3 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -13,7,7,-9,-9 2:3 53:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,9,3,5 3:1 41:28
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -8,-10,-5 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl -6,8,9,8 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 6,7,-7,-14,11 3:2 56:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-5,-7 0:3 16:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-7,-7 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 2,8,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 3,5,2 3:0 33:10
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Adam Rakun Men -4,-4,-10 0:3 18:34
Top, 6. krog pic David Grad Men -10,-4,9,-11 1:3 36:45
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-4,-10 0:3 22:34
Top, 4. krog pic Jan Kromar Men 7,-8,-7,10,9 3:2 49:48
Top, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,-7,5,-6,-10 2:3 45:44
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-10,-5 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -11,-3,6,-9 1:3 34:41
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-8,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokić Men -3,9,-10,-4 1:3 28:43
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 7,-7,-8,-7 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 9,12,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -5,-7,-8 0:3 20:33
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -4,-8,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-8,-4 0:3 16:33
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
6. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 3,7,5 3:0 33:15
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 7,-3,-6,-4 1:3 24:40
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
6. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -8,-3,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 9,-12,7,4 3:1 45:34
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-3,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -13,-7,-9 0:3 29:37
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
9. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -6,-9,-9 0:3 24:33
6. tekma pic Domen Grčar Vesna I -5,-8,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -1,-6,-4 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
2. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 10,7,0 3:0 34:17
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -14,7,7,-14,7 3:2 61:53
1. tekma pic Rok Kapun Sobota -11,-5,7,-5 1:3 32:42
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,5,5 3:0 33:16
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont -8,-7,-6 0:3 21:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
2. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-7,11,9,-8 2:3 46:53
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav -2,-7,9,-5 1:3 25:42
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,7,-5,8,-8 2:3 39:48
Top, 5. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -6,6,3,7 3:1 39:27
Top, 4. krog pic Adam Rakun Men 7,-6,5,-9,-6 2:3 43:45
Top, 3. krog pic Rok Kurent Hra 6,3,9 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Miha Omahen Ves -7,10,11,5 3:1 43:37
Top, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 9,7,5 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 2,5,10 3:0 34:17
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema -9,4,3,-8,-5 2:3 44:40
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,8,7 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-8,10,-6,-8 2:3 45:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 6,8,-9,-7,10 3:2 50:46
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,-6,-11,10,-5 2:3 45:52
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Jokić Men 3,-12,-7,6,-5 2:3 46:45
Top, 6. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,3,-7,2 3:1 40:19
Top, 5. krog pic Bor Klešnik Ves -18,-4,7,-10 1:3 43:50
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 6,9,-10,8 3:1 43:35
Top, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,-10,9,-5,4 3:2 48:43
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,9 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -4,4,6,7 3:1 37:28
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men -3,-9,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -9,-5,-6 0:3 20:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,-8,-3 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -4,-8,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nikolaj Kevo Dob 9,9,5 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Luka Sirena Škl 1,7,6 3:0 33:14
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -3,10,-3,-1 1:3 19:43
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -3,-5,-6 0:3 14:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr 7,9,-8,-10,-6 2:3 46:50
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -15,6,3,-6,6 3:2 54:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -15,6,7,6 3:1 48:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 2,5,3 3:0 33:10
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-4,-6 0:3 13:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Tim Vitulić Logatec 8,6,-9,-9,6 3:2 51:42
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -10,-6,-6 0:3 22:34
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -2,7,-2,-3 1:3 18:40
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-7,-3 0:3 17:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
2. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -8,-3,-7 0:3 18:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -5,-2,-11 0:3 18:35
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 5,-7,-3,-6 1:3 27:38
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,8,-7,-8 1:3 30:41
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,-2,7 3:1 35:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 4,-8,7,5 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,5,6,6 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 3,4,7 3:0 33:14
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -8,-4,7,9,7 3:2 45:45
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -8,-6,-6 0:3 20:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Jan Lipič Kema -5,-7,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -9,-5,-10 0:3 24:34
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Muta
6. tekma pic Bojan Maselj Prebold -1,-8,-4 0:3 13:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-5,-1 0:3 9:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-8,-4 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 5,-7,9,-7,-8 2:3 44:47
Top, 5. krog pic Dominik Janc PPR 3,4,10 3:0 34:17
Top, 4. krog pic Miha Rajterič K-S 7,-8,-5,8,-8 2:3 43:48
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -9,8,-7,-4 1:3 31:41
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema -11,-5,9,-7 1:3 34:44
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,-9,8,-11,-12 2:3 54:51
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 6,9,-3,-7,-9 2:3 41:48
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves -13,4,8,4 3:1 46:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,4,4 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 2,4,9 3:0 33:15
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-8,9,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Reberšak Ježovnik Tem 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 6,8,10 3:0 34:24
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 4,-8,3,10 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 6,-8,1,7 3:1 41:25
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tine Krpan PPR -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Miha Omahen Ves -10,-6,-5 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Rok Kapun Ljut -4,-8,3,-9 1:3 32:36
Top, 4. krog pic Tomaž Bevk B2 -7,15,7,8 3:1 46:41
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 3,2,8 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Domen Grčar Ves -6,-7,7,-8 1:3 32:40
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta 8,-9,3,9 3:1 42:31
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR -9,7,8,8 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S -6,-3,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-1,-1 0:3 7:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema -8,-1,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Krajnc B2 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 4,4,7 3:0 33:15
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-6,-2 0:3 11:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, polfinale pic Luka Jokić Men -10,9,-8,-10 1:3 39:44
Mali finale, četrtfinale pic Benjamin Lakošeljac Arr 6,7,-9,10 3:1 43:34
Mali finale, osmina finala pic Jan Šobar Men -7,5,-9,6,9 3:2 49:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,10,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -13,-5,-4 0:3 22:37
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
2. tekma pic Jan Krč B2 -2,-7,-7 0:3 16:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -4,-2,-4 0:3 10:33
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -3,-5,-4 0:3 12:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-5,-4,-4 1:3 24:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,-9,-5 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokić Men 8,-11,8,-5,9 3:2 49:49
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,-7,4,-7,-9 2:3 45:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -1,-2,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -6,-7,-2 0:3 15:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -2,-10,2,-10 1:3 33:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves 7,-8,8,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -2,-4,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka -4,-6,-8 0:3 18:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-2,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men -1,-7,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -1,-5,-5 0:3 11:33
Skupaj: 40,72 % 79:115 300:401 5996:6483
Preskoči na orodno vrstico