NTZS

Dejan Jokić
pic
Podatki o igralcu
Id 3139
Št. tekmovalne izkaznice 023/14/15
Starost 14 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2019 2 3 5790 5790
mladinci 14.04.2019 16 17 2470 2470
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bečirevič 1:0 3:0
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:0
pic Tomaž Bevk 2:0 6:0
pic Aljaž Bobek 4:0 12:1
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:2 1:6
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Sandi Cejan 1:0 3:1
pic Matic Čopar 6:0 18:0
pic Gašper Cvetič 0:1 0:3
pic Gašper Dimnik 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 7:0 21:0
pic Ruben Furlan 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:9 3:28
pic Andrej Godec 0:1 0:3
pic Jaka Golob 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 5:9 21:34
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Rok Grad 2:1 8:4
pic Domen Grčar 4:0 12:0
pic Matic Grdadolnik 1:0 3:0
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Domen Hohnjec 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 2:0 6:2
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Dominik Janc 2:0 6:1
pic Timotej Jerina 1:0 3:1
pic Jan Jevšnik 1:2 4:8
pic Dejan Jovanović 3:0 9:0
pic Blaž Kamnar 2:0 6:0
pic Štefan Katona 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 3:0 9:1
pic David Kne 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 3:0 9:0
pic Mihael Kocjančič 8:7 33:29
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 1:5 4:17
pic Jure Kraker 3:0 9:0
pic Jan Krč 0:1 1:3
pic Tine Krpan 3:0 9:1
pic Lan Krvina 1:0 3:1
pic Jan Kurent 1:0 3:0
pic Rok Kurent 2:0 6:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:2 0:6
pic Alin Lesnik 3:0 9:0
pic Luka Likar 1:0 3:2
pic Rok Likar 1:2 4:6
pic Jan Lipič 5:1 15:5
pic Anže Mesner 1:0 3:0
pic Tim Mori 1:4 4:12
pic Nejc Novak 1:2 4:8
pic Matija Novel 0:3 1:9
pic Miha Omahen 2:0 6:0
pic Jožko Omerzel 0:1 1:3
pic Mitja Omerzel 0:6 2:18
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Leon Pinter 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 5:5 21:18
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 3:0 9:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 2:0 6:1
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 2:0 6:1
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 9:0 27:4
pic Jure Smodiš 7:3 25:16
pic Rok Smodiš 1:0 3:1
pic Tine Smole Justin 3:0 9:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 5:2 15:9
pic Aleks Ušaj 4:0 13:0
pic Tai Uzar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:2
pic Leon Veronik 2:4 9:15
pic Patrik Videc 2:4 8:14
pic Michele Vigini 0:1 2:3
pic Peter Vitamvas 5:0 15:1
pic Tim Vitulić 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 2:0 6:0
pic Vid Zabukovec 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 6:0 18:4
pic Mitja Zavec 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 1:4 6:12
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 4:2 12:8
pic Anže Zrimšek Žiger 1:0 3:1
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 1:4 6:14
Skupaj: 200:90 655:345
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
2015/2016 NTS Mengeš mlajši kadeti
2014/2015 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
14. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
2. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 30. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
4. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
19. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
1. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
11. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
1. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
10. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
2. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 24. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 40 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Matej Prezelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Rok Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 39. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Eva Šobar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 16.04.2016 pic Peter Vitamvas M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Rok Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Sav 4,5,8 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema -7,5,7,9 3:1 40:32
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem 5,8,2 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-8,-2 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-9,-10 0:3 22:34
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -10,-12,-11 0:3 33:39
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,7,-9,-4 1:3 30:40
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -4,-6,-7,-6 0:4 23:44
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr 6,4,-6,7,-8,-7,8 4:3 65:58
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let 5,4,8,10 4:0 45:27
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 3,9,13 3:0 37:25
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men -9,4,5,3 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR 2,5,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Kamnar K-S 4,2,4 3:0 33:10
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -4,-2,8,-7 1:3 24:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-6,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,2,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 9,5,5 3:0 33:19
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 5,4,-8,-11,-2 2:3 43:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 4,9,8 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,5,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 4,6,7 3:0 33:17
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -2,-4,-6 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -4,9,7,-6,7 3:2 43:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 8,-6,-6,-8 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 6,1,-7,6 3:1 40:24
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 5,2,2 3:0 33:9
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 6,10,8 3:0 34:24
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I 8,9,4 3:0 33:21
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Mengeš I
8. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,4,-8,8,-7 2:3 44:45
4. tekma pic Jan Lipič Kema 6,10,7 3:0 34:23
1. tekma pic Nino Šegula Kema -5,4,6,9 3:1 38:30
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 8,3,4 3:0 33:15
3. tekma pic Jure Kraker Muta 1,4,7 3:0 33:12
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 4,10,7 3:0 34:21
2. tekma pic Miha Omahen Vesna I 6,4,5 3:0 33:15
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 9,7,-8,8 3:1 41:35
5. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 4,6,3 3:0 33:13
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,8,5 3:0 33:20
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,-5,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,-9,-9,-10 1:3 39:40
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Kema
6. tekma pic Jan Lipič Kema -9,-11,-6 0:3 26:35
3. tekma pic Jure Smodiš Kema 6,6,-7,-7,3 3:2 47:37
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : SU
4. tekma pic Domen Zupančič SU -5,-11,-5 0:3 21:35
2. tekma pic Vid Zabukovec SU 11,7,11 3:0 37:29
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-9,-3 0:3 18:33
1. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -2,-10,-5 0:3 17:34
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 5,4,8 3:0 33:17
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -3,7,10,10 3:1 38:38
1. tekma pic Matic Čopar Savinja 8,7,8 3:0 33:23
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
2. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 2,1,2 3:0 33:5
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : B2
3. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 2,6,1 3:0 33:9
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš I : Vesna II
5. tekma pic Mark Dimnik Vesna II 3,6,4 3:0 33:13
1. tekma pic Maj Grošelj Vesna II 2,3,4 3:0 33:9
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 8,6,3 3:0 33:17
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 8,4,8 3:0 33:20
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Domen Grčar Vesna 6,5,5 3:0 33:16
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna -6,4,8,5 3:1 39:28
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Krka
4. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka 3,1,4 3:0 33:8
2. tekma pic Alen Bečirevič Krka 2,6,4 3:0 33:12
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves 1,3,7 3:0 33:11
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-3,-5 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema 3,-8,7,8 3:1 41:29
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema 8,5,3 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let 6,2,7 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-7,6,-5 1:3 31:39
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-2,-6,9,7 3:2 41:44
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic David Kne B2 4,4,8 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 2,-10,6,5 3:1 43:25
Top, 5. krog pic Valdi Palčič Arr 7,3,9 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 3,5,4 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Leon Veronik Int -7,5,-5,-9 1:3 32:38
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-7,-5 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Rok Grad Men 8,8,-9,6 3:1 42:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men 4,10,-9,-10,5 3:2 53:42
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav 4,6,8 3:0 33:18
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 2,9,9 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema 5,9,8 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 1,3,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 5,2,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Nace Ravnikar Škl 1,1,1 3:0 33:3
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -12,-7,9,-5 1:3 35:45
Finalni del, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -11,5,10,-8,7 3:2 53:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -4,-7,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 7,6,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 8,-5,-9,6,9 3:2 47:45
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 6,6,-11,-5,-7 2:3 45:47
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Fortuna Ves 4,9,8 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 1,4,6 3:0 33:11
Finalni del, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra 4,2,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Štefan Katona Kri 3,2,1 3:0 33:6
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Arr -6,-6,-7 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -6,6,13,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 9,-9,8,-1,9 3:2 43:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,-6,-9 0:3 21:33
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int -1,-4,9,-6 1:3 22:42
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -11,5,-6,-8 1:3 36:40
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,8,-9,-5,-8 2:3 44:49
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,11,5 3:0 35:25
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -7,-9,-5 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-2,-12 0:3 19:36
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,5,8 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-5,-11,-10 1:3 37:45
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -9,-10,-7,-7 0:4 33:45
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 6,9,5 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 1,3,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 3,9,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 1,1,3 3:0 33:5
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 5,7,-8,4 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 8,-10,-6,-7 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -7,9,-4,-3 1:3 25:42
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-6,-10 0:3 20:34
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 5,5,7 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema 8,4,17 3:0 41:29
Finalni del, 1. krog pic Rok Kurent Hra 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 6,1,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kurent Škl 1,1,1 3:0 33:3
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 2,-4,4,3 3:1 37:20
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
7. tekma pic Jure Smodiš Kema -6,9,-11,1,4 3:2 50:38
5. tekma pic Nino Šegula Kema 3,6,5 3:0 33:14
3. tekma pic Jan Lipič Kema 5,3,-8,-7,10 3:2 49:40
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-3,-6 0:3 12:33
3. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -6,-9,-1 0:3 16:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
4. tekma pic Tine Krpan Rakek 2,6,8 3:0 33:16
2. tekma pic Dominik Janc Rakek 6,3,-9,4 3:1 42:24
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
4. tekma pic Tim Mori Muta 9,11,9 3:0 35:29
1. tekma pic Jure Kraker Muta 4,3,1 3:0 33:8
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
5. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 2,8,8 3:0 33:18
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,7,5 3:0 33:17
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,-9,6,-7,-15 2:3 53:53
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 6,3,7 3:0 33:16
2. tekma pic Miha Omahen Vesna 7,4,8 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -3,11,10,-4,6 3:2 43:49
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 8,7,-9,8 3:1 42:34
2. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 5,1,8 3:0 33:14
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 10,-11,9,-4,-4 2:3 42:54
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 10,-9,-7,-7 1:3 35:43
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr 4,11,5 3:0 35:20
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta -7,-8,-7 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,6,9 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 5,-5,-5,-6 1:3 27:38
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 7,9,8 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,6,-6,-7 1:3 31:39
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-7,-3 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema 4,-9,2,9 3:1 42:26
Finalni del, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 7,1,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Kamnar K-S 2,2,2 3:0 33:6
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
3. tekma pic Andrej Godec Muta -8,-10,-7 0:3 25:34
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -7,11,-5,-3 1:3 28:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 4,3,4 3:0 33:11
Finalni del, 1. krog pic Tine Krpan PPR 7,-9,3,7 3:1 42:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Vitulić Log 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 1,1,1 3:0 33:3
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Mihael Kocjančič Arr -9,-6,4,4,-11 2:3 48:43
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Let 6,6,4 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Uroš Žavbi Arr 4,4,9 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 6,-6,9,9 3:1 39:35
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-7,9,-5 1:3 31:42
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 4,7,7 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-5,7,10 3:1 39:37
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,6,7 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,12,-10,-6 1:3 37:46
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 7,2,8 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj 4,1,-6,-7,13 3:2 50:40
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-6,-6 0:3 19:33
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Domen Zupančič Krka -7,-7,6,-6 1:3 31:39
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr 6,-7,7,12 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int 7,-9,-3,4,15 3:2 51:48
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 5,9,12 3:0 36:26
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 3,10,7 3:0 34:20
Top, 2. krog pic Rok Grad Men -8,2,-5,6,-6 2:3 41:41
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,4,-9,-9 1:3 36:37
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -3,-7,-12 0:3 22:36
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -9,8,4,9 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 5,8,1 3:0 33:14
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Mihael Kocjančič Arr -7,-4,-5 0:3 16:33
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,8,11 3:0 35:27
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema 10,5,7 3:0 34:22
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr 1,1,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 1,1,3 3:0 33:5
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Domen Zupančič Krka -9,-7,3,9,-6 2:3 44:45
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 9,-2,7,8 3:1 35:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log 3,-7,2,9 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 5,2,4 3:0 33:11
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-8,-6 0:3 18:33
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -9,7,9,10 3:1 43:37
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -6,8,9,6 3:1 39:34
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Krka
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,10,-10,-10 1:3 36:45
4. tekma pic Domen Zupančič Krka -10,-9,-5 0:3 24:34
2. tekma pic Jaka Golob Krka 1,6,4 3:0 33:11
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,4,7 3:0 33:15
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-8,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 5,8,5 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 12,6,7 3:0 36:25
2. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 3,2,7 3:0 33:12
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-8,-5 0:3 16:33
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-6,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 5,5,3 3:0 33:13
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men 6,9,8 3:0 33:23
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr 5,7,9 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 8,6,2 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 7,1,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves 3,6,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Bevk B2 1,4,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Mesner Int 3,2,5 3:0 33:10
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 6,-8,-8,-12 1:3 39:42
1. tekma pic David Kne B2 5,5,6 3:0 33:16
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Maribor : Mengeš
2. tekma pic Leon Pinter Maribor 7,2,3 3:0 33:12
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
6. tekma pic Tim Mori Muta -8,-9,-7 0:3 24:33
2. tekma pic Jan Kohn Muta 7,6,7 3:0 33:20
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,6,-7,7,8 3:2 48:43
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 11,3,-6,9 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves -10,-5,12,5,6 3:2 51:46
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 3,4,-7,-3,-4 2:3 36:40
Top, 3. krog pic Rok Likar Gor -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 6,8,8 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Rok Grad Men 7,8,4 3:0 33:19
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -7,-5,-7 0:3 19:33
Finalni del, polfinale pic Jan Lipič Kema 8,3,10 3:0 34:21
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr 4,4,4 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 3,6,3 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Bevk B2 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Brezovnik Muta 2,2,4 3:0 33:8
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,-4,-8 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Mitja Zavec Men -7,7,8,-5,5 3:2 45:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -3,-8,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 7,2,4 3:0 33:13
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -5,-9,-3 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -7,14,11,8 3:1 47:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -3,-5,10,-8 1:3 28:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 5,4,5 3:0 33:14
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -4,-10,-10 0:3 24:35
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tine Krpan PPR 1,2,5 3:0 33:8
Top, 6. krog pic Ruben Furlan K-S 3,7,5 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Peter Zlodej Ves -5,-5,-3 0:3 13:33
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema -9,-7,-7 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 5,5,3 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 2,-3,5,6 3:1 36:24
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,9,-9,10,3 3:2 51:44
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -9,7,-7,7,5 3:2 49:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -4,-4,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Muta -7,-3,-5 0:3 15:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,-8,8,-4,13 3:2 49:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Uzar Kri 1,4,7 3:0 33:12
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Log -4,6,-6,-7 1:3 28:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Dan Dvornik Ves 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 7,-8,7,-9,4 3:2 50:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,9,-1,8,8 3:2 40:47
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad -10,-8,11,-8 1:3 39:45
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 3,11,-10,7 3:1 45:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,6,-8,-2 1:3 29:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 2,3,7 3:0 33:12
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 9,9,-8,-4,-6 2:3 40:51
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Mengeš II
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,-6 0:3 20:33
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj 6,3,-10,2 3:1 43:23
3. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj -7,-9,-11 0:3 27:35
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Maribor : Mengeš II
5. tekma pic Gašper Dimnik Maribor 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Leon Pinter Maribor 3,9,7 3:0 33:19
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -8,6,-6,13,-11 2:3 51:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -10,-2,-9 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 7,8,6 3:0 33:21
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 9,-7,-5,-5 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Rad 1,7,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,10,-11,-5 1:3 37:45
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -9,-5,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Grdadolnik K-S 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 6,8,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,11,-8,-7 1:3 34:44
Skupaj: 68,97 % 200:90 655:345 9645:7620
Preskoči na orodno vrstico