NTZS

Aljaž Goltnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3138
Št. tekmovalne izkaznice 022/14/15
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 5 7 2100 1700
člani 24.03.2024 16 18 1720 1720
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 2:0 6:1
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Robert Boldin 4:1 13:5
pic Anej Bradač Vranc 5:0 16:0
pic Luka Breznik 0:5 1:16
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 3:2 11:6
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Sandi Cejan 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 2:0 6:1
pic Matic Čopar 10:5 38:19
pic Matevž Črepnjak 1:1 5:6
pic Tilen Cvetko 0:2 0:6
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Gašper Dimnik 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 2:0 6:0
pic Jošt Dolinar 1:0 3:0
pic Darko Drčić 2:0 6:1
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:1 1:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 5:0 16:0
pic Aljaž Fortuna 7:1 23:4
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Simon Frank 1:3 5:11
pic Ruben Furlan 3:0 9:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Žan Gantar 2:0 6:0
pic Mark Gazvoda 5:1 17:5
pic Aljaž Godec 0:14 8:42
pic David Grad 2:0 6:1
pic Rok Grad 3:0 9:4
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Maj Grošelj 3:0 9:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Žan Hercog 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 8:3 31:13
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Mitja Horvat 0:3 1:10
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 2:3
pic Peter Hribar 0:1 1:4
pic Gašper Hrovat 1:0 3:0
pic Lan Huzjak 1:0 3:2
pic Mateo Ilić 2:0 6:1
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Darko Jamšek 0:2 2:6
pic Miha Jamšek 2:0 6:1
pic Erazem Janc 2:0 6:0
pic Urban Janc 2:0 6:0
pic Janez Jedlovčnik 4:0 13:0
pic Timotej Jerina 2:0 6:2
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 3:1 9:8
pic Dejan Jokič 9:6 35:24
pic Luka Jokič 2:0 6:2
pic Dejan Jovanović 11:5 40:25
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Ben Klemenc 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 2:1 7:7
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic David Kne 4:0 12:0
pic Emanuel Kocjančič 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 12:9 49:35
pic Gregor Kocuvan 0:3 4:9
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Filip Kolle 2:6 9:21
pic Gregor Komac 0:3 0:9
pic Nejc Konjiček 2:0 6:0
pic Tilen Konrad 1:0 3:0
pic Aleks Koren 3:0 9:4
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 2:0 6:0
pic Jure Kraker 3:0 9:1
pic Boštjan Kraser 1:3 8:11
pic Jan Krč 5:2 15:8
pic Tine Krpan 4:0 12:1
pic Luka Krušič 2:3 8:10
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 4:0 12:0
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 13:2 43:11
pic Taj Lavrič 1:9 10:28
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 4:0 12:2
pic Luka Likar 1:0 3:1
pic Rok Likar 0:1 2:3
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 24:1 73:20
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 2:3 9:10
pic Mitja Lukner 0:2 0:6
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Smiljan Mekicar 2:0 6:1
pic Aleksandar Miščević 1:0 4:2
pic Tim Mori 0:5 1:15
pic Maj Murn 6:0 18:2
pic Filip Mušić 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Andraž Novak 1:3 5:11
pic Tilen Novak 0:1 1:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 1:3
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Matija Novel 0:8 2:24
pic Žan Okorn 2:0 6:0
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Jožko Omerzel 0:2 3:6
pic Mitja Omerzel 2:7 11:23
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:0
pic Erik Paulin 0:4 0:13
pic Bojan Pavič 0:1 1:3
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:7
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Matej Petar 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:0
pic Danilo Piljak 0:1 1:3
pic Denis Pintar 1:4 6:15
pic Matjaž Pinter 0:1 1:3
pic Luka Podobnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 14:11 51:43
pic Filip Pokrivač 1:0 3:0
pic Janez Popelar 1:1 4:4
pic Aleksander Poropat 0:1 2:3
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:1
pic Matevž Ravšelj 2:0 6:0
pic Bojan Ropoša 0:3 1:9
pic Oskar Rosc 2:4 11:13
pic Matic Rotar 2:0 6:0
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 3:0 9:1
pic Stepan Savenkov 1:0 3:0
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 1:2 3:6
pic Nino Šegula 17:1 51:17
pic Gorazd Selišek 4:0 12:0
pic Zal Šesek 2:0 6:1
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Uroš Slatinšek 0:4 2:12
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 2:6
pic Jure Smodiš 7:13 34:46
pic Rok Smodiš 2:2 9:6
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Gašper Srebočan Čebela 2:0 6:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:1
pic Jan Stepančič 3:0 9:1
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 12:6 44:34
pic Blaž Sukič 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Matija Tomšič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 2:0 6:1
pic Mirza Tvrtković 2:3 9:10
pic Žiga Urbanc 2:4 10:16
pic Aleks Ušaj 4:0 12:3
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 5:2 17:8
pic Matic Vertuš 3:0 9:0
pic Patrik Videc 2:3 8:11
pic Gregor Vidmar 0:1 2:3
pic Igor Vinčec 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 5:3 17:13
pic Ivo Vitez 3:0 9:0
pic Tim Vitulić 2:0 6:0
pic Darijan Vizjak 1:0 3:0
pic Blaž Vodlan 2:0 6:3
pic Tadej Vodušek 1:2 3:8
pic Brin Vovk Petrovski 5:8 22:26
pic Vid Zabukovec 2:0 6:0
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 3:0 9:0
pic Uroš Žavbi 4:0 12:1
pic Mitja Zavec 1:0 3:2
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 3:15 17:52
pic Gašper Žirovnik Remenih 3:0 9:0
pic Peter Zlodej 6:0 18:8
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 3:0 9:3
pic Andraž Zupančič 2:0 6:1
pic Domen Zupančič 2:5 11:17
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 447:250 1553:986
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš člani do 21 let
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš mladinci
2019/2020 NTS Mengeš mladinci
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
2017/2018 NTS Mengeš kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
2015/2016 NTS Mengeš mlajši kadeti
2014/2015 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
9. - 16. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
14. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
9. - 16. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 14. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
9. - 16. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 40. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
9. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
20. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
10. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
20. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
9. - 16. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
10. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
3. - 4. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
5. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
2. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
1. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
1. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
2. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 26. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
4. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
10. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
2. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
18. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
1. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 28. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
37. - 71. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 36. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 82 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 07.05.2023 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Eva Cerkvenič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Urša Rozman X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Aljaž Fortuna M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Hana Rožmanec X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Mitja Omerzel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.05.2019 pic Luka Trtnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Sara Tokić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Javor Zavec M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 02.03.2019 - 03.03.2019 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Mihael Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 16.04.2016 pic David Grad M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Luka Uranič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Dejan Jokič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 36 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 18. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -3,7,-13,-6 1:3 33:44
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Maribor : Mengeš
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -3,-3,-8 0:3 14:33
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-7,-6,9,5,-9 2:4 52:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,9,-8,8,-8 2:3 44:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Petar Muta 11,8,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 10,6,6 3:0 34:22
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Mengeš : Krka
6. tekma pic Matic Vertuš Krka 6,6,9 3:0 33:21
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 11,-5,10,6,-7,-6,-9 3:4 63:71
Finalni del, polfinale pic Miha Fatur Sav 8,8,8,11 4:0 46:35
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav 7,7,4,-6,2 4:1 50:31
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -9,-10,7,5,6,5 4:2 63:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 7,-7,10,4 3:1 41:32
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - Kema Murexin I : Mengeš
6. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I -3,-5,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -4,-6,-7 0:3 17:33
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Mitja Horvat Sob -6,-5,-3,-4 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -9,-9,-7 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,5,10 3:0 34:20
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Mengeš : Mura Sobota I
2. tekma pic Mitja Horvat Mura Sobota I -2,-1,10,-5 1:3 20:43
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Inter Diskont I : Mengeš
7. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -7,-4,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I -4,-8,-9 0:3 21:33
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Mengeš : Savinja I
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 6,-4,7,-5,-10 2:3 41:47
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - SU : Mengeš
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-7,-6 0:3 16:33
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 10,7,-8,9 3:1 42:37
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,10,-7,-8 1:3 30:43
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav 13,-5,7,-13,-7 2:3 51:57
Top, 6. krog pic Nino Šegula Ptuj 8,7,-4,-9,9 3:2 46:46
Top, 5. krog pic Boštjan Kraser Muta -9,9,-7,2,-9 2:3 47:44
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,6,-8,-6,5 3:2 47:41
Top, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-5,9,7,-9 2:3 44:49
Top, 2. krog pic Andraž Novak K-S -3,8,10,-7,8 3:2 44:48
Top, 1. krog pic Darko Jamšek Int 7,-2,7,-7,-7 2:3 38:47
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
6. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -9,-6,5,8,-5 2:3 42:46
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -7,-10,5,-9 1:3 37:39
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mengeš : Maribor
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 7,-4,-3,-9 1:3 27:40
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Krka : Mengeš
4. tekma pic Denis Pintar Krka 12,-4,11,-8,8 3:2 50:53
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -6,-5,-8,-10 0:4 29:45
Finalni del, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 5,-7,7,8,-10,-2,6 4:3 63:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Sav -9,-5,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 5,11,4 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,5,7 3:0 33:18
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mengeš : Tempo
7. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,11,8,9 3:1 41:39
3. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -10,-10,-9 0:3 29:35
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,9,-4,-5,-9,-7 2:4 47:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,-11,-6,-5 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,9,10,-5,9 3:2 45:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Pšenič Žal 7,4,6 3:0 33:17
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota I : Mengeš
4. tekma pic Bojan Ropoša Mura Sobota I 7,-9,-9,-8 1:3 37:40
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Inter Diskont I
3. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I 10,-9,-6,-9 1:3 36:43
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr -3,-5,-6,-7 0:4 21:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -8,-9,-12 0:3 29:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Igor Vinčec Sob 6,7,-11,8 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh 12,9,8 3:0 36:29
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mengeš : SU
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU -8,-4,-7 0:3 19:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-4,-8,-8 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,-10,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 8,14,8 3:0 38:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 4,3,6 3:0 33:13
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -15,-9,-6 0:3 30:39
3. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II 6,-7,-7,-11 1:3 36:41
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-12,-6 0:3 26:36
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -10,-8,9,6,8 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Vitez Ili 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 9,4,1 3:0 33:14
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Denis Pintar Krka 9,-6,-9,-8,-7 1:4 41:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -9,-5,4,-4 1:3 29:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Ravšelj PPR 1,3,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh -10,3,9,8 3:1 43:32
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Filip Kolle Ves -8,-6,-6,-8 0:4 28:44
Finalni del, četrtfinale pic Janez Jedlovčnik Krka 8,7,2,6 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav 9,7,3,-10,9 4:1 54:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,10,-9,-10,-6 2:3 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 6,6,-9,9 3:1 42:32
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Arrigoni I
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-3,-3 0:3 13:33
6. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -6,-7,-11 0:3 24:35
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,5,10,-6,5 3:2 47:42
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 5,-7,5,9 3:1 40:30
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,5,2 3:0 33:14
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,-8,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Tomšič K-S 3,4,5 3:0 33:12
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -12,6,-5,8,11 3:2 52:50
6. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -5,1,7,9 3:1 38:28
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -7,5,8,5 3:1 40:29
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 10,5,11 3:0 36:26
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 4,5,6 3:0 33:15
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
4. tekma pic Maj Murn SU 5,5,6 3:0 33:16
2. tekma pic Patrik Blažević SU -7,3,2,8 3:1 40:24
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 5,9,13 3:0 37:27
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -9,4,5,9 3:1 42:29
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -8,6,-7,-5 1:3 31:39
1. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -8,8,-4,-4 1:3 27:41
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Ilirija
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,2,5 3:0 33:12
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,10,5,9 3:1 37:35
6. tekma pic Robert Boldin Ilirija 5,7,6 3:0 33:18
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,4,8,-8,-9 2:3 47:45
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Logatec
6. tekma pic Tijan Malić Logatec 1,1,5 3:0 33:7
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 6,6,7 3:0 33:19
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -11,-9,-5,11,-6 1:4 44:57
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves 8,6,4,-8,9 4:1 52:38
Finalni del, osmina finala pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 3,7,4,1 4:0 44:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,-9,9,5 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S 4,3,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 3,13,6 3:0 37:22
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Maribor
4. tekma pic Gašper Ekart Maribor 8,7,6 3:0 33:21
2. tekma pic Stepan Savenkov Maribor 6,3,4 3:0 33:13
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Krka
6. tekma pic Matic Vertuš Krka 5,2,2 3:0 33:9
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 8,9,7 3:0 33:24
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja II : Mengeš I
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 9,10,7 3:0 34:26
1. tekma pic Miha Fatur Savinja II 9,5,8 3:0 33:22
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ptuj : Mengeš Racketry II
8. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,-4,6,-11,-10 2:3 47:48
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-8,-7 0:3 20:33
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 5,6,7 3:0 33:18
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj 8,-11,9,7 3:1 44:37
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -9,7,-9,9,-6 2:3 46:49
3. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -8,-10,-3 0:3 21:34
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,7,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,7,-6,2 3:1 39:26
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav 4,4,8 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 5,7,11 3:0 35:23
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,-8,-4,3,-8 2:3 42:42
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men 4,-8,-10,5,9 3:2 51:41
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men 3,3,7 3:0 33:13
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav 5,-7,5,7 3:1 40:28
Top, 6. krog pic Bojan Ropoša Sob -5,-6,-10 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Darijan Vizjak PPR 3,7,12 3:0 36:22
Top, 4. krog pic Denis Pintar Krka -7,7,-6,-9 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 6,-12,6,6 3:1 45:32
Top, 2. krog pic Jan Krč B2 -6,-6,-5 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -6,11,7,3 3:1 41:32
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš I : Inter Diskont I
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,-8,-2 0:3 15:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
8. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -8,-12,7,7,-10 2:3 52:51
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 9,-7,-7,-10 1:3 35:43
4. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II 6,8,8 3:0 33:22
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II -10,-12,7,8,4 3:2 55:45
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -3,-4,-9 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 11,12,-9,4 3:1 47:38
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 5,9,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 3,7,4 3:0 33:14
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Mengeš Racketry II
5. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 9,-6,6,-9,-11 2:3 48:50
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -12,-2,-12 0:3 26:39
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Rakek : Mengeš Racketry II
9. tekma pic Luka Stražišar Rakek 4,9,-11,12 3:1 47:38
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -6,-7,-8 0:3 21:33
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,9,-9,8,10 3:2 52:49
1. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -5,6,-9,-7 1:3 32:39
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Kema Murexin II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -12,-11,8,6,5 3:2 56:46
6. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 5,-9,8,3 3:1 42:27
3. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 5,5,-7,3 3:1 40:24
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Sobota I
6. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I 9,9,-6,-9,-9 2:3 46:51
3. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -3,-10,-8 0:3 21:34
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Ilirija : Mengeš Racketry II
8. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 3,3,6 3:0 33:12
7. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,4,5 3:0 33:14
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,9,6 3:0 33:21
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-8,-4 0:3 18:33
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Logatec : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Ivo Frank Logatec 6,4,8 3:0 33:18
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 5,5,9 3:0 33:19
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -6,-4,9,-9 1:3 30:42
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -3,7,10,5 3:1 37:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 3,3,5 3:0 33:11
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,12,3 3:0 36:21
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,4,6 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,5,13,7 3:1 43:36
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Mengeš Racketry II : Xiom Muta
9. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -9,-11,-6 0:3 26:35
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-4,8,-8 1:3 31:41
6. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,6,9 3:0 33:21
3. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -8,-9,8,3,8 3:2 50:41
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 7,5,-5,-5,-5 2:3 37:45
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš I : Xiom Muta
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,9,6 3:0 33:21
1. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 9,5,9 3:0 33:23
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja ZIT
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -4,9,-5,-6 1:3 26:42
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-9 0:3 17:33
2. tekma pic Žan Okorn Logatec 11,8,6 3:0 35:25
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš I : Savinja II
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 9,8,6 3:0 33:23
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš I : Savinja III
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 9,4,10 3:0 34:23
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 5,3,7 3:0 33:15
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 2,-10,11,8 3:1 45:33
11.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-1,8,-10 1:3 29:42
2. tekma pic Žan Okorn Logatec 8,4,4 3:0 33:16
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,-12,4,10 3:1 46:35
Top, 6. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,8,5 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,5,8,-9,-10 2:3 50:47
Top, 4. krog pic Miha Fatur Sav 8,7,9 3:0 33:24
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,9,-10,-10 1:3 36:44
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -12,6,7,1 3:1 45:28
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men -10,-8,7,4,5 3:2 51:39
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,-6,8,-8,-11 2:3 47:47
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 3,-10,-9,7,9 3:2 52:42
Top, 5. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -10,-10,-8 0:3 28:35
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,8,11 3:0 35:28
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,-3,-9,4,4 3:2 45:37
Top, 2. krog pic Denis Pintar K-S -9,11,-3,-4 1:3 29:44
Top, 1. krog pic Jan Krč B2 7,7,-9,-10,7 3:2 52:44
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -10,-4,-5 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -11,5,9,7 3:1 44:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 1,4,-10,3 3:1 43:20
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-10,6,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,8,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 4,4,-8,5 3:1 41:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,2,4 3:0 33:12
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja II : Mengeš II
8. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 5,-7,-8,-6 1:3 32:38
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -11,5,7,-6,-7 2:3 46:47
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -10,-4,9,-5 1:3 30:43
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Arrigoni
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-2,-5 0:3 12:33
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni 6,6,-9,-9,9 3:2 51:43
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 7,6,6 3:0 33:19
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 3,-3,-11,-9 1:3 34:38
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,5,-5,9,10 3:2 47:46
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 4,10,-10,-9,0 3:2 53:37
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Peter Hribar Krka -2,-7,-6,9,-4 1:4 30:53
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,-3,-6,7,9,10 4:2 54:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,2,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 8,9,-7,-13,-1 2:3 43:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh 5,9,11 3:0 35:25
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-3,-7 0:3 12:33
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 7,5,6 3:0 33:18
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 10,4,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 9,2,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S 3,9,-7,8 3:1 40:31
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Ilirija : Mengeš II
8. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 3,4,11 3:0 35:18
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -3,-10,5,-8 1:3 32:39
1. tekma pic Jošt Dolinar Ilirija 4,2,3 3:0 33:9
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Melamin : Mengeš II
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,7,11,-11,-9 2:3 53:53
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,5,10 3:0 34:22
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Kema Puconci II
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -7,-4,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 9,7,2 3:0 33:18
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Sobota
9. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 5,6,9 3:0 33:20
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota 8,5,8 3:0 33:21
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -7,9,-6,5,-7 2:3 42:47
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Ptuj : Mengeš II
8. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 11,7,12 3:0 38:30
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-11,-6 0:3 28:37
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 10,6,10 3:0 35:26
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Tempo : Mengeš II
8. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -5,-10,-4 0:3 19:34
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 12,-0,9,-1,9 3:2 37:52
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -10,6,7,3 3:1 43:28
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Mengeš II : Savinja II
7. tekma pic Matic Čopar Savinja II 6,-6,4,-5,-8 2:3 41:43
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja II 8,10,4 3:0 34:22
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 6,5,-10,-7,9 3:2 50:43
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,6,7 3:0 34:23
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,5,6 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav 2,8,9 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,6,5 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,-6,4,-8 2:3 45:46
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,5,9,7 3:1 39:32
Top, 1. krog pic Luka Jokič Men 9,7,8 3:0 33:24
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Arrigoni : Mengeš II
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni -12,-6,9,8,-14 2:3 54:58
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Igor Novel Arrigoni 5,6,6 3:0 33:17
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Rakek : Mengeš II
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,11,-9,-1 1:3 30:44
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,8,7,-4,-5 2:3 39:48
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -10,6,-10,-10 1:3 41:42
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 9,6,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 6,5,-13,9 3:1 46:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 5,5,6 3:0 33:16
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,-4,-7,-8 1:3 31:43
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija 9,5,9 3:0 33:23
2. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -9,7,7,5 3:1 42:30
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Ptuj
4. tekma pic Darko Drčić Ptuj 9,5,7 3:0 33:21
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 12,4,8 3:0 36:24
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Tempo
7. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 10,-9,7,-10,8 3:2 53:48
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,-10,10,-9,7 3:2 53:46
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -8,-10,6,-18 1:3 47:49
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-7,-2 0:3 16:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-5,2,-7 1:3 29:35
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Kema
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -11,-12,-7 0:3 30:38
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja I : Mengeš I
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 7,-5,-9,-5 1:3 30:40
2. tekma pic Matic Čopar Savinja I 9,7,-10,4 3:1 43:32
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš I : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 5,4,11 3:0 35:20
13.06.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Vesna I
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 8,7,7 3:0 33:22
1. tekma pic Domen Grčar Vesna I 7,5,8 3:0 33:20
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 11,5,-9,-7,-4 2:3 44:49
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 3,3,3 3:0 33:9
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Mengeš I
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-11,-9 0:3 27:35
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Gorica : Mengeš I
2. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 4,5,9 3:0 33:18
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - B2 : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Jan Krč B2 5,9,3 3:0 33:17
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,9,-6,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -8,4,11,6 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Ravšelj PPR 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 11,3,3 3:0 35:17
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Kema II
5. tekma pic Nino Šegula Kema II -11,-5,-10 0:3 26:36
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II 6,-4,14,-9,-9 2:3 49:53
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Sobota
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota 7,8,-4,8 3:1 37:34
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -9,-7,-4 0:3 20:33
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Ilirija : Cornilleau Mengeš II
9. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 7,5,11 3:0 35:23
6. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 6,-2,-5,-3 1:3 21:39
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,-6,7,10,8 3:2 49:47
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-9,-6 0:3 24:33
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,9,-9,-5 1:3 31:42
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-7,-8 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,-8,8,5 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 2,5,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,7,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Marguč K-S 4,1,8 3:0 33:13
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,-5,7,4,-5 2:3 40:44
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,-2,-7,10,11 3:2 45:51
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Miha Kljajič Tempo -10,5,-7,-5 1:3 33:39
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,-10,10,7 3:1 44:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -3,9,-7,9,-9 2:3 41:51
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-5,-3 0:4 16:44
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Lapajne Muta 9,9,8,5 4:0 44:31
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,7,-4,7,6 3:2 46:42
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 8,7,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 7,3,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav 1,8,8 3:0 33:17
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Ves 5,10,-9,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -12,1,-8,-11 1:3 42:39
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -7,-6,-6 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,4,-5,10,9 3:2 44:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 7,-9,4,4 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 3,5,5 3:0 33:13
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kema I : Mengeš I
6. tekma pic Luka Norčič Kema I -13,-5,-9 0:3 27:37
2. tekma pic Damjan Zelko Kema I -7,-6,-5 0:3 18:33
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Mengeš I : Arrigoni
9. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni 8,-9,-7,-7 1:3 34:41
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-2,-8 0:3 14:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -10,-3,-8 0:3 21:34
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Smiljan Mekicar Ves -8,7,6,8 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -9,-7,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -12,-8,-7 0:3 27:36
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,7,-3,-9 1:3 30:40
5. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 6,6,11 3:0 35:23
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,-6,9,6,-6 2:3 43:48
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,11,3,-9,-3 2:3 43:47
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -7,4,6,-8,-8 2:3 45:43
2. tekma pic Matic Čopar Savinja 7,6,4 3:0 33:17
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Kema
4. tekma pic Nino Šegula Kema 5,6,9 3:0 33:20
2. tekma pic Jan Lipič Kema 11,12,14 3:0 43:37
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -1,-6,6,9,6 3:2 40:43
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 7,-8,5,6 3:1 41:29
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 5,8,5 3:0 33:18
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-7,-8 0:3 23:33
4. tekma pic Domen Zupančič SU -10,4,8,-16,-9 2:3 57:53
2. tekma pic Maj Murn SU 4,3,6 3:0 33:13
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Mengeš I
5. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 5,7,8 3:0 33:20
3. tekma pic Tadej Gungl Maribor 4,2,6 3:0 33:12
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : B2
7. tekma pic Jan Krč B2 10,8,8 3:0 34:26
4. tekma pic Nej Košmrlj B2 9,9,6 3:0 33:24
2. tekma pic David Kne B2 3,4,7 3:0 33:14
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,4,6,9 3:1 38:30
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,9,-7,6 3:1 40:33
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 7,4,3 3:0 33:14
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -4,-8,4,-5 1:3 28:37
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 9,13,5 3:0 37:27
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-5,-8 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 13,-6,-7,-4 1:3 32:46
Top, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,8,8 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 6,-7,-4,4,6 3:2 44:38
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -8,-6,7,9,-8 2:3 44:49
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR -6,9,-6,-4 1:3 27:42
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 1,5,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 1,6,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 6,4,10 3:0 34:20
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -9,8,-9,-6,-7 1:4 42:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -10,8,-8,-6 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Ljubič Ili 3,5,4 3:0 33:12
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič K-S 7,6,3 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,10,9,8 3:2 43:49
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 5,6,-9,10 3:1 43:32
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav -8,7,6,7 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 9,-8,10,4 3:1 42:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,7,-5,9 3:1 38:34
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,8,1,10 3:1 41:30
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,-8,-9,-9 1:3 37:38
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,10,6 3:0 34:23
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,6,7 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 9,-8,7,4 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,7,7 3:1 39:34
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men -5,-6,9,-11 1:3 33:44
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -3,-5,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -5,-9,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 14,-5,9,-5,8 3:2 48:53
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 3,6,-10,2 3:1 43:23
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav 5,-6,12,4 3:1 42:32
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 5,6,12 3:0 36:23
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem -7,9,-14,-10 1:3 42:48
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 7,-10,13,9 3:1 47:41
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 11,9,8 3:0 35:28
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men 6,-7,9,4 3:1 40:30
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men 4,6,7,6 4:0 44:23
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 8,2,4,3 4:0 44:17
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,11,5,-10,7 4:1 56:44
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 4,7,10 3:0 34:21
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,16,5 3:0 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 6,4,6 3:0 33:16
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Arr -4,10,-4,10,-4 2:3 36:53
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,4,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 9,-6,9,-10,8 3:2 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 5,3,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 4,13,-9,10 3:1 47:38
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Gutnik Log 6,-11,2,12 3:1 47:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 4,6,-8,-5,-9 2:3 44:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -8,-12,-10 0:3 30:37
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,-11,6,6 3:1 45:35
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 10,7,5 3:0 34:22
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,10,8 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -10,8,3,5 3:1 43:28
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 8,5,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Edonis Kabashi Ves 6,3,2 3:0 33:11
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -7,-6,-7 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -7,7,-8,7,8 3:2 48:44
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 7,6,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -6,0,1,7 3:1 39:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,-11,1,10 3:1 45:28
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Matic Čopar Savinja I 5,-9,4,11 3:1 44:31
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 10,4,7 3:0 34:21
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Mengeš I
7. tekma pic Jan Lipič Kema 9,10,8 3:0 34:27
5. tekma pic Nino Šegula Kema 5,6,-7,5 3:1 40:27
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -11,-5,-8 0:3 24:35
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
5. tekma pic Jure Kraker Muta 5,-8,3,6 3:1 41:25
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta 9,8,11 3:0 35:28
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Vesna I
5. tekma pic Domen Grčar Vesna I 7,9,5 3:0 33:21
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I 5,5,5 3:0 33:15
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 6,7,4 3:0 33:17
1. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,5,7 3:0 33:17
19.01.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 11. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,-5,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Danilo Piljak Maribor -3,-7,10,-3 1:3 25:43
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Tempo
7. tekma pic Patrik Videc Tempo -4,-6,-9 0:3 19:33
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-9,5,-8,9 3:2 50:45
2. tekma pic Jaka Koren Tempo 1,4,3 3:0 33:8
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Kema
7. tekma pic Jure Smodiš Kema 8,-5,2,-8,-9 2:3 44:43
4. tekma pic Rok Smodiš Kema 8,7,-10,-10,-10 2:3 52:51
2. tekma pic Jan Lipič Kema 9,3,-5,5 3:1 38:28
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,9,8,-5,-11 2:3 46:52
1. tekma pic Domen Zupančič SU -13,-8,-5 0:3 26:37
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
4. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -8,-5,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,7,-7,7 3:1 40:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,9,-7,10,-11 2:3 48:54
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 4,5,4 3:0 33:13
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 6,14,8 3:0 38:28
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš I : B2
4. tekma pic Žan Gantar B2 7,4,2 3:0 33:13
2. tekma pic Črt Likozar B2 4,4,3 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Mengeš I : Vesna II
4. tekma pic Maj Grošelj Vesna II 4,4,1 3:0 33:9
2. tekma pic Zal Šesek Vesna II 3,5,3 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 4,8,-10,1 3:1 43:25
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I 5,3,10 3:0 34:18
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Peter Zlodej Vesna -8,9,10,7 3:1 42:37
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 7,3,3 3:0 33:13
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-5,-8 0:3 21:33
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-4,-9 0:3 20:33
09.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Mengeš II : Krka
5. tekma pic Matic Vertuš Krka 6,9,9 3:0 33:24
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr 5,-10,14,8 3:1 48:39
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,9,10,-7,6 3:2 50:47
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 7,-10,9,7 3:1 43:35
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,6,4 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,4,-9,9,-9 2:3 48:46
Top, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt 11,9,6 3:0 35:26
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men -6,2,6,-9,-7 2:3 44:41
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Valdi Palčič Arr 6,2,6 3:0 33:14
Top, 6. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 9,9,5 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int -8,-9,7,-9 1:3 37:40
Top, 4. krog pic David Kne B2 2,9,3 3:0 33:14
Top, 3. krog pic Rok Grad Men 10,-7,-11,8,7 3:2 52:49
Top, 2. krog pic Dejan Jokič Men 2,7,5 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,10,7,-5,7 3:2 48:46
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 9,6,11 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 10,-7,12,-9,-8 2:3 50:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -6,9,-3,-3 1:3 23:42
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men -4,-10,9,10,-5 2:3 42:53
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 8,9,4 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Vrt -8,9,7,2 3:1 41:29
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 4,9,13 3:0 37:26
Finalni del, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,9,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 3,3,3 3:0 33:9
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Luka Breznik Int -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Arr -4,6,-8,5,-9 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Konrad Ili 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 6,5,5 3:0 33:16
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Mihael Kocjančič Arr 7,3,9 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -6,-6,11,5,7 3:2 47:45
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,11,8 3:0 35:26
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 11,8,6 3:0 35:25
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -12,1,5,9 3:1 45:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 2,2,4 3:0 33:8
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-8,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sandi Cejan Vrt -9,8,4,2 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 2,8,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,-8,-5 0:3 23:34
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 8,6,5 3:0 33:19
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,4,-4,10,-8 2:3 43:47
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 10,6,-4,-8,-11 2:3 46:51
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -5,7,-4,-9 1:3 29:40
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-4,-4 0:3 12:33
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-12,-8,-9 1:3 40:45
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 8,9,7 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men -9,5,11,10 3:1 45:37
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,-11,9,6,5,-7,-8 3:4 63:66
Finalni del, osmina finala pic Jan Stepančič Gor 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 1,1,1 3:0 33:3
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 3,9,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -8,-9,13,-10 1:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -1,-7,-9 0:3 17:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr -6,-9,-9 0:3 24:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Fortuna Ves 2,5,4 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 7,9,5 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 9,2,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ben Klemenc Kri 1,1,3 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 5,3,3 3:0 33:11
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
4. tekma pic Jure Smodiš Kema 7,4,6 3:0 33:17
1. tekma pic Nino Šegula Kema 9,4,-7,2 3:1 40:26
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-10,-7 0:3 24:34
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-4,-7 0:3 14:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,3,14 3:0 38:22
1. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,7,4 3:0 33:17
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 2,-7,2,3 3:1 40:18
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,3,-7,5 3:1 40:25
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,7,7 3:0 33:18
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 7,3,6 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 5,3,-10,4 3:1 43:24
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
6. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 3,6,3 3:0 33:12
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 14,8,-4,6 3:1 42:39
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,7,-7,-7 1:3 34:40
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -7,-1,-12 0:3 20:36
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 00,con 3:0 22:0
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-6,9,-6 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 8,-4,-8,13,11 3:2 51:54
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-7,-8 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men 7,-6,6,7 3:1 39:31
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -10,-1,-8 0:3 19:34
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -12,4,-7,8,6 3:2 52:43
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 8,14,10 3:0 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Sukič Sob 4,4,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rotar Ljub 7,3,2 3:0 33:12
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,7,3 3:0 33:16
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -7,-2,-1 0:3 10:33
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,9,6,-7,9 3:2 45:46
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 9,-11,3,6 3:1 44:31
Finalni del, 1. krog pic Tim Vitulić Log 4,10,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,13,8 3:0 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rotar Ljub 1,3,1 3:0 33:5
16.10.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš III : Prebold
7. tekma pic Bojan Maselj Prebold -9,-5,10,-6 1:3 32:43
4. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 8,-6,5,-8,-8 2:3 44:46
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold 9,9,-7,9 3:1 40:38
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr 4,9,-6,-5,-8 2:3 41:46
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 6,7,6 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 1,16,-9,-13,4 3:2 62:47
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -8,-10,4,9,-10 2:3 50:48
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr 11,6,-9,-7,-12 2:3 52:53
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -12,3,-6,-5 1:3 34:39
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int 6,4,7 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,7,8,5 3:1 41:31
Top, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,8,9,-7,5 3:2 48:44
Top, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,8,5,3 3:1 42:27
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men 7,6,6 3:0 33:19
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int 5,3,-5,8 3:1 38:27
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,4,6 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,4,3 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Rok Grad Men 5,2,-9,8 3:1 42:26
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-6,-6,-9 1:3 32:41
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka -5,10,-9,-5 1:3 31:43
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men 7,-4,9,9 3:1 37:36
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -7,-9,-7 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 4,9,-9,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Vitulić Log 8,11,2 3:0 35:21
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -8,-8,-11 0:3 27:35
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Ptuj 4,4,8 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 5,6,-5,8 3:1 38:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,4,-7,5 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Grošelj Ves 4,2,7 3:0 33:13
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -12,-7,9,-8 1:3 38:45
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 7,-9,8,-8,3 3:2 50:40
Finalni del, 1. krog pic Lan Krvina Log 4,8,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,-6,6,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 3,2,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 4,4,4 3:0 33:12
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-6,5,5 3:1 39:29
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-5,-3 0:3 12:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Krka
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -2,-7,5,-5 1:3 25:38
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -4,-7,-9 0:3 20:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna 10,10,-8,-7,5 3:2 50:47
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -4,-5,-7 0:3 16:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 9,-9,9,9 3:1 42:38
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,1,9 3:0 33:17
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,-4,10,-7 1:3 27:43
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-7,-5 0:3 16:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men -6,-9,-8 0:3 23:33
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 2,-4,-9,7,12 3:2 49:43
Finalni del, četrtfinale pic Nino Šegula Ptuj 7,13,6 3:0 37:26
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,1,4 3:0 33:8
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
6. tekma pic Tim Mori Muta -10,-6,-8 0:3 24:34
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 14,-2,-6,-5 1:3 29:47
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,4,-9,-11 1:3 40:39
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,-11,-7 0:3 26:35
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
8. tekma pic David Kne B2 7,7,5 3:0 33:19
6. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,8,5 3:0 33:21
3. tekma pic Jan Krč B2 -5,-9,-11 0:3 25:35
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Maribor : Mengeš
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 3,3,3 3:0 33:9
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
4. tekma pic Alin Lesnik Muta 3,5,4 3:0 33:12
1. tekma pic Jure Kraker Muta 3,7,6 3:0 33:16
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int -8,1,-6,-7 1:3 32:34
Top, 6. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,8,-8,7 3:1 41:33
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-9,-5 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 10,-8,-7,8,3 3:2 49:43
Top, 3. krog pic Janez Popelar Men -9,4,6,6 3:1 42:27
Top, 2. krog pic Mitja Zavec Men 7,3,-8,-10,8 3:2 51:41
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -10,-11,-9 0:3 30:36
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men 7,5,7 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Nino Šegula Ptuj -8,6,7,9 3:1 41:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int 4,7,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Rok Kapun Ljut 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 8,4,8 3:0 33:20
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -2,-4,-2 0:3 8:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men 9,-6,7,4 3:1 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,3,6 3:0 33:14
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 1,-8,-5,-9 1:3 33:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Rajterič K-S 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -7,-1,6,-5 1:3 24:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,4,6 3:0 33:17
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -9,-11,-11 0:3 31:37
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 2,15,-10,8 3:1 49:37
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 10,9,-5,4 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Nino Šegula Ptuj 6,8,6 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Tine Krpan PPR 7,6,5 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Ruben Furlan K-S 5,5,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 5,2,-8,5 3:1 41:23
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -10,-5,-9 0:3 24:34
Top, 1. krog pic Dejan Jokič Men 8,-9,9,-10,-3 2:3 44:51
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -5,4,-13,4,-4 2:3 44:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar Škl -7,4,10,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,7,-4,-5 1:3 26:40
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -7,-4,10,-8 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 3,2,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 5,-8,10,6 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 6,4,4 3:0 33:14
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 9,8,-9,2 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -2,-9,5,-5 1:3 27:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-9,-6 0:3 21:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -3,-10,-8 0:3 21:34
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -3,-10,9,7,8 3:2 46:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Škerbec Ves 9,7,5 3:0 33:21
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-7,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-9,-7 0:3 21:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Mengeš II
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-8,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,2,2 3:0 33:9
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Maribor : Mengeš II
4. tekma pic Lan Huzjak Maribor 5,-8,-12,4,7 3:2 53:41
1. tekma pic Gašper Dimnik Maribor 5,1,5 3:0 33:11
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-1,-6 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad 8,3,-3,7 3:1 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,12,2 3:0 37:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 8,3,8 3:0 33:19
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh 7,4,-7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 4,-4,-6,-8 1:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -7,-6,-5 0:3 18:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Ruben Furlan K-S 4,3,12 3:0 36:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 5,5,-8,10 3:1 42:31
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Jan Hovnik Šipek Int 10,-9,8,-12,-9 2:3 53:54
Mali finale, osmina finala pic Žan Hercog Cir 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,-8,-11,-6 1:3 36:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, finale pic Janez Popelar Men -12,6,-16,-9 1:3 48:49
Mali finale, polfinale pic Luka Likar Gor 7,7,-9,8 3:1 42:33
Mali finale, četrtfinale pic Leon Veronik Rad 8,8,6 3:0 33:22
Mali finale, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 11,10,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-5,-7,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-5,-6,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -8,-6,-9 0:3 23:33
Skupaj: 64,13 % 447:250 1553:986 24487:21111
Preskoči na orodno vrstico