NTZS

Miha Podobnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3046
Št. tekmovalne izkaznice 052/13/14
Starost 12 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 03.06.2018 1 1 7300 6000
kadeti 03.06.2018 8 9 5130 5130
mladinci 03.06.2018 23 23 1390 1390
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 6:0 18:5
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:3 0:9
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 7:0 21:2
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Rok Djordjevič 0:1 2:3
pic Dani Drakulič 0:1 0:3
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:0
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 3:0 9:2
pic Žan Gantar 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 1:7 4:22
pic Aljaž Goltnik 3:7 14:25
pic David Grad 2:1 8:4
pic Rok Grad 0:3 0:9
pic Domen Grčar 3:0 9:0
pic Matic Grdadolnik 2:0 6:0
pic Žan Hercog 2:0 6:0
pic Jan Hovnik Šipek 0:2 2:6
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Erazem Janc 2:0 6:0
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:2 0:6
pic Dejan Jokić 3:4 11:17
pic Luka Jokić 1:0 3:0
pic Dejan Jovanović 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 3:0 9:0
pic David Kne 1:0 3:1
pic Emanuel Kocjančič 4:0 12:1
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 1:7 6:21
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Miha Korošec 0:1 1:3
pic Nej Košmrlj 2:1 7:5
pic Jure Kraker 2:0 6:0
pic Jan Krč 3:0 9:6
pic Gašper Križanec 1:0 3:1
pic Jan Kromar 2:0 6:1
pic Tine Krpan 2:0 6:2
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 0:1 1:3
pic Blaž Lapajne 5:0 15:6
pic Taj Lavrič 0:2 0:6
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 2:3 7:11
pic Rok Likar 3:1 9:5
pic Jan Lipič 1:2 5:6
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:6 0:18
pic Vid Murn 1:0 3:0
pic Matija Novel 0:2 0:6
pic Martin Oberč 1:0 3:1
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:9 3:28
pic Žan Ošlak 1:0 3:2
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Tim Pavli 0:1 1:3
pic Leon Pinter 2:0 6:0
pic Domen Pleško 1:0 3:0
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 0:1 2:3
pic Maj Poklukar 0:1 0:3
pic Janez Popelar 0:1 1:3
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:1
pic Maj Rakovec 1:0 3:2
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:5 1:15
pic Bor Rutar 0:2 0:6
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 0:1 0:3
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 3:1 9:4
pic Jure Smodiš 3:3 10:14
pic Rok Smodiš 1:1 3:4
pic Aleks Stepančič 0:2 1:6
pic Jan Stepančič 2:0 6:2
pic Luka Stražišar 1:4 4:12
pic Blaž Sukič 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 5:2 17:7
pic Nik Velikonja 1:1 4:3
pic Leon Veronik 2:2 6:8
pic Peter Vitamvas 3:5 12:18
pic Brin Vovk Petrovski 4:0 12:1
pic Lenart Zabukovec 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 0:5 6:15
pic Javor Zavec 2:0 6:2
pic Mitja Zavec 2:0 6:0
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 4:1 13:7
pic Anže Zrimšek Žiger 1:2 3:7
pic Andraž Zupančič 3:0 9:1
pic Domen Zupančič 1:4 6:12
Skupaj: 151:119 504:433
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Logatec mlajši kadeti
2016/2017 NTK Logatec mlajši kadeti
2015/2016 NTK Logatec mlajši kadeti
2014/2015 ŠD Vrhnika mlajši kadeti
2013/2014 ŠD Vrhnika mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
1. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
20. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
1. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
25. - 44. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
1. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
10. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
1. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
7. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
19. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 28. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
37. - 71. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
15. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 58. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 20. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 44 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Brin Vovk Petrovski Sav 11,9,4 3:0 35:24
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Let 2,7,12 3:0 36:21
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 0,4,3 3:0 33:7
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 8,3,5 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -6,-4,-8 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 8,6,2 3:0 33:16
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men 11,-5,6,8 3:1 40:36
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-3,-6 0:3 19:34
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -4,-1,8,-5 1:3 21:41
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 10,9,10 3:0 35:29
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-9,7,-7 1:3 34:40
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,-10,-6 0:3 22:34
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Javor Zavec Men 4,4,5 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S 4,7,-7,3 3:1 40:25
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-12,-4 0:3 21:36
Top, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,10,9,-5,-4 2:3 39:52
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 7,-6,4,3 3:1 39:25
Top, 1. krog pic Jan Krč B2 -6,-7,3,5,3 3:2 46:33
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int -8,-10,4,10,4 3:2 52:41
Top, 6. krog pic David Grad Men 6,5,9 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 1,7,9 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav 9,4,3 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 6,9,5 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -11,6,7,2 3:1 44:28
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 8,-6,-12,5,-8 2:3 48:49
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-8,-11,-6 0:4 29:46
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 4,11,-9,-6,-5,7,8 4:3 66:63
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 8,5,9 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,2,13 3:0 37:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,7,-6,-7 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,3,8 3:0 33:16
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -8,-6,-6 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,7,-4,4 3:1 37:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor 11,7,-9,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 6,5,9 3:0 33:20
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic David Grad Men -1,5,9,-9,-8 2:3 40:47
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 3,3,4 3:0 33:10
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Let 2,6,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Murn Krka 1,2,2 3:0 33:5
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 4,5,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta -6,-9,-5 0:3 20:33
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni -8,9,9,7 3:1 41:36
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -7,-9,3,1,-7 2:3 45:37
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Logatec : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -4,-6,-8 0:3 18:33
4. tekma pic Lenart Zabukovec SU 6,2,1 3:0 33:9
2. tekma pic Andraž Zupančič SU 7,6,7 3:0 33:20
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
7. tekma pic Tim Mori Muta -4,-7,-8 0:3 19:33
5. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,-8,8,-12,6 3:2 53:44
3. tekma pic Alin Lesnik Muta 10,6,6 3:0 34:22
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Rakek : Logatec
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,-8,-3,-9 1:3 31:36
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 1,3,8 3:0 33:12
3. tekma pic Tine Krpan Rakek -8,8,-9,5,3 3:2 50:38
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -4,-7,-7 0:3 18:33
2. tekma pic David Grad Mengeš I 7,7,-6,7 3:1 39:32
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Logatec : Tempo
9. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 4,5,5 3:0 33:14
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -4,-3,-3 0:3 10:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Logatec : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -6,-10,-7 0:3 23:34
1. tekma pic Mitja Omerzel SU 9,-11,-6,-4 1:3 32:44
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-8,-6 0:3 17:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
5. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -9,-9,-7 0:3 25:33
1. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II -8,9,-6,7,15 3:2 53:53
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Aljaž Bobek Int 4,5,9 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Matic Čopar Sav 5,-8,-6,6,8 3:2 47:41
Finalni del, četrtfinale pic Alin Lesnik Muta 4,-8,7,8 3:1 41:30
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 5,5,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gantar B2 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men -8,8,5,6 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 1,2,3 3:0 33:6
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -9,8,12,2 3:1 45:33
5. tekma pic Ruben Furlan Kajuh-Slovan 3,1,1 3:0 33:5
3. tekma pic Maj Končar Kajuh-Slovan 4,5,8 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-3,-6 0:3 15:33
4. tekma pic Andraž Zupančič SU 8,-10,3,5 3:1 43:28
2. tekma pic Lenart Zabukovec SU 6,4,9 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 9,7,6 3:0 33:22
2. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 3,3,9 3:0 33:15
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 5,-9,8,8 3:1 42:32
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -7,-3,6,-5 1:3 26:39
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -7,-5,8,-5 1:3 28:41
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Jan Lipič Kema 5,8,12 3:0 36:25
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves 8,9,2 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,6,6 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema 6,-6,9,7 3:1 39:33
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -2,-4,-8 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Leon Veronik Int 9,-6,-8,7,13 3:2 51:51
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,9,-5,-4 1:3 27:42
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Aljaž Bobek Int 4,6,6 3:0 33:16
Finalni del, polfinale pic Aleks Ušaj Let -5,6,7,5 3:1 38:29
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,3,0,5 3:1 37:19
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 7,8,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 3,2,3 3:0 33:8
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -6,-12,-6 0:3 24:36
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 1,4,13 3:0 37:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,4,-7,-8,8 3:2 48:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 6,4,7 3:0 33:17
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -9,-11,-8 0:3 28:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 9,9,5 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men 7,7,-10,-1,9 3:2 44:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -4,-7,-8 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -8,-10,7,-8 1:3 37:41
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Kema 9,8,12 3:0 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Sukič Sob 5,9,6 3:0 33:20
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -6,-7,-6 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr 8,4,4 3:0 33:16
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -4,-7,-7 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men 12,-3,6,5 3:1 39:34
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema -6,-3,-5 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,7,-7,-9 1:3 35:40
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -4,-9,-9 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -9,4,-8,8,6 3:2 50:40
Top, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -4,-5,-8 0:3 17:33
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Zavec Men 5,6,7 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -9,-6,-10 0:3 25:34
Top, 5. krog pic Nej Košmrlj B2 9,-11,-5,6,6 3:2 49:45
Top, 4. krog pic Luka Likar Gor -11,-6,-7 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -10,9,-9,-7 1:3 37:43
Top, 2. krog pic Jan Krč B2 -5,7,8,-6,6 3:2 44:43
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log 2,4,10 3:0 34:16
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jokić Men 9,-8,-4,-9 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -7,-9,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 5,0,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 5,6,2 3:0 33:13
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -9,-10,-9 0:3 28:34
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -9,5,-6,9,2 3:2 48:38
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gantar B2 10,4,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,7,12 3:0 36:23
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -8,10,-9,-8 1:3 37:43
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -5,-8,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 6,7,-6,9 3:1 39:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Logatec
8. tekma pic Peter Zlodej Vesna 8,3,4 3:0 33:15
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Domen Grčar Vesna 7,8,9 3:0 33:24
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Logatec : Krka
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -6,-5,9,-7 1:3 29:42
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -3,-8,-6 0:3 17:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -10,8,-7,-5 1:3 33:42
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 5,9,-9,-6,-8 2:3 45:47
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
8. tekma pic Nej Košmrlj B2 -9,-7,4,-9 1:3 36:37
4. tekma pic Jan Krč B2 -10,14,8,-8,6 3:2 56:51
1. tekma pic David Kne B2 3,-10,7,1 3:1 43:23
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema -10,-11,-6 0:3 27:36
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,6,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 3,5,6 3:0 33:14
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
8. tekma pic Matic Čopar Savinja 4,2,9 3:0 33:15
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -4,-8,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Nejc Funtek Savinja 4,6,4 3:0 33:14
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-9,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 8,-5,-7,11,-10 2:3 46:53
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : Royal Beach
5. tekma pic Domen Pleško Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
1. tekma pic Lan Demšar Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Zavec Men 11,16,12 3:0 45:39
Top, 6. krog pic Janez Popelar Men -9,-13,9,-7 1:3 40:46
Top, 5. krog pic Leon Veronik Int -6,-10,-7 0:3 23:34
Top, 4. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -2,-9,-4 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -5,-6,-6 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Jan Lipič Kema -4,8,-3,-3 1:3 21:41
Top, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 10,11,9 3:0 36:30
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema -10,-7,9,-5 1:3 33:43
Finalni del, osmina finala pic Domen Grčar Ves 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Oberč Krka -4,6,7,6 3:1 37:30
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-3,-5 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor -11,8,2,4 3:1 44:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -3,-8,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 7,4,12 3:0 36:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -4,8,-5,9,6 3:2 42:45
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 7,9,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 4,9,1 3:0 33:14
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -2,-15,10,-8 1:3 37:49
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-9,5,-4 1:3 34:39
Top, 6. krog pic Tine Krpan PPR 7,9,6 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Ruben Furlan K-S 4,-9,10,4 3:1 43:29
Top, 4. krog pic Peter Zlodej Ves 9,-4,-4,-4 1:3 23:42
Top, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -5,-5,8,10,8 3:2 44:48
Top, 2. krog pic Dejan Jokić Men -2,3,-5,-6 1:3 24:36
Top, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 5,8,9 3:0 33:22
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 2,2,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 3,5,1 3:0 33:9
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Markič Men 12,8,6 3:0 36:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -0,-3,-9 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -10,-5,-8 0:3 23:34
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Hercog Cir 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -5,-2,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 9,12,8 3:0 36:29
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -5,-6,-10 0:3 21:34
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 9,10,12 3:0 37:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -10,-13,6,2,9 3:2 56:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-10,9,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 0,1,2 3:0 33:3
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Logatec
8. tekma pic Dani Drakulič Gorica -9,-5,-3 0:3 17:33
4. tekma pic Luka Likar Gorica -7,9,-8,-5 1:3 31:42
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica -7,9,-9,-6 1:3 33:42
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo -10,-6,-6 0:3 22:34
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ilirija : Logatec
4. tekma pic Luka Čiča Ilirija 11,8,3 3:0 35:22
1. tekma pic Andraž Andolšek Peklaj Ilirija 8,6,8 3:0 33:22
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -3,-3,-5 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 8,-6,6,-13,11 3:2 54:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor -10,6,5,6 3:1 43:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 5,1,1 3:0 33:7
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Kema 8,9,15 3:0 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -10,-8,11,-7 1:3 38:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men -7,-2,-2 0:3 11:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men -5,-3,-1 0:3 9:33
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,7,-9 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema -9,-6,-5 0:3 20:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Nino Šegula Ptuj 9,5,-7,3 3:1 40:28
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-4,-6 0:3 12:33
Top, 5. krog pic Rok Likar Gor -3,-10,-3 0:3 16:34
Top, 4. krog pic Domen Zupančič Krka -4,-6,5,-7 1:3 28:38
Top, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,-2,-7 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Leon Veronik Rad -1,-7,-2 0:3 10:33
Top, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 7,-5,-9,9,-5 2:3 41:49
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 9,-3,-11,-6 1:3 31:44
Finalni del, 1. krog pic Gašper Križanec Cir 3,5,-6,7 3:1 39:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 9,-2,10,9 3:1 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 7,-8,8,11 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-5,8,-10 1:3 31:42
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta -8,8,-7,4,9 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-3,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -5,-4,-9 0:3 18:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor -8,-12,-4 0:3 24:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -5,-8,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Hercog Cir 2,4,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -8,5,6,4 3:1 41:26
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, osmina finala pic Miha Korošec K-S -5,-6,10,-4 1:3 27:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 11,-8,-2,-9 1:3 32:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men -6,-8,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Grdadolnik K-S 2,3,6 3:0 33:11
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -9,-3,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 5,7,-2,-5,9 3:2 40:43
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, polfinale pic Rok Djordjevič Mb - ZM 8,11,-7,-1,-5 2:3 37:52
Mali finale, četrtfinale pic Domen Zupančič Krka 11,4,8 3:0 35:23
Mali finale, osmina finala pic Jan Stepančič Gor -9,9,3,5 3:1 42:28
Mali finale, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 9,-8,-12,13,6 3:2 57:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,-9,-2 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -3,-2,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Poklukar Ljub -5,-5,-9 0:3 19:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, četrtfinale pic Aleks Stepančič Gor 9,-4,-5,-11 1:3 31:44
Mali finale, osmina finala pic Luka Likar Gor 11,10,10 3:0 37:31
Mali finale, 1. krog pic Matic Grdadolnik K-S 3,2,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Trb 9,-8,-12,-3 1:3 34:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -11,-8,-6 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -9,-7,-8 0:3 24:33
Skupaj: 55,93 % 151:119 504:433 8513:8011
Preskoči na orodno vrstico