NTZS

Urša Večko
pic
Podatki o igralki
Id 2804
Št. tekmovalne izkaznice 002/13/14
Starost 20 let (letnik 2004)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
članice do 21 let 10.03.2024 16 18 20 20
članice 24.03.2024 28 23 560 560
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Ana Bartolovič 4:0 12:2
pic Pika Bavdek 1:1 4:3
pic Lara Belaj 2:10 12:34
pic Maja Belaj 5:0 15:3
pic Nika Belaj 0:6 1:18
pic Alja Bevc Rampre 1:0 3:2
pic Ana Blatnik 1:0 3:0
pic Nuša Bolte 1:5 6:17
pic Tatjana Brglez 0:1 0:3
pic Daniela Butkovska Tomanič 0:1 0:3
pic Tina Cafuta 3:5 14:17
pic Eva Cerkvenič 2:7 10:23
pic Ema Crnkovič 0:1 1:3
pic Tjaša Dervarič 1:3 5:11
pic Živa Dogar 5:0 15:2
pic Eva Dominik 4:0 12:2
pic Tanja Drobnjak 1:0 3:0
pic Sara Erhatič 1:0 3:0
pic Pija Funtek 4:1 14:4
pic Tijana Gačič 1:1 3:4
pic Neja Gazvoda 1:0 3:1
pic Ana Gergek 1:1 4:3
pic Eva Gojkovič 0:1 0:3
pic Ana Golmajer 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 4:3 18:10
pic Eva Grabnar 0:6 6:18
pic Blažka Harkai 2:20 15:64
pic Eva Hauko 2:0 6:1
pic Anamarija Horvat 0:4 1:12
pic Eva Horvat 4:1 13:6
pic Polona Horvat 0:3 4:9
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 0:2 0:6
pic Aneja Karlek 3:0 9:0
pic Kim Kastelic 1:6 5:18
pic Tija Kastelic 3:0 9:1
pic Tereza Kavčič 2:2 10:9
pic Tjaša Kelih 0:1 2:3
pic Kristina Kete 0:1 0:3
pic Gaja Kobetič 0:11 2:33
pic Tara Kobetič 0:4 1:12
pic Vita Kobetič 0:2 0:6
pic Vita Kocjančič 1:0 3:1
pic Martina Komovec 0:2 2:6
pic Lara Kompara 1:2 6:8
pic Zala Kontelj 3:2 11:7
pic Dijana Kosič 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 0:8 1:24
pic Katja Krajnc 0:3 1:9
pic Tina Križnič 2:2 9:6
pic Anja Krmelj 0:1 0:3
pic Janja Lebarič 0:2 0:6
pic Živa Leben 3:0 9:0
pic Ana Leskošek 1:1 5:4
pic Doris Lesnik 1:2 5:7
pic Katarina Lešnjak 3:2 13:9
pic Daša Letnar 2:3 9:10
pic Polona Letnar 0:1 0:3
pic Minea Ljuca 0:6 1:18
pic Jana Ludvik 0:1 0:3
pic Rebeka Lukič 0:2 0:6
pic Tinkara Mak 1:0 3:0
pic Darinka Mali 0:1 2:3
pic Brina Markič 2:7 8:23
pic Živa Markič 0:8 6:24
pic Sanja Mihajlovska 1:0 3:0
pic Valentina Mišigoj 2:1 7:6
pic Enya Moltara 2:9 10:28
pic Adriana Mrazić 2:3 11:9
pic Lara Novak 1:0 3:1
pic Tjaša Novak 0:8 0:24
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:3
pic Kaja Okorn 0:2 1:6
pic Lara Opeka 0:6 0:18
pic Rosana Pajer 2:0 6:1
pic Manca Paljk 0:4 0:12
pic Anja Pančur 1:0 3:0
pic Nika Pandev 2:2 9:8
pic Lea Paulin 0:6 1:18
pic Barbara Pejovnik 1:0 3:0
pic Neža Pogačar Žun 0:2 3:6
pic Lena Potrbin 3:1 9:8
pic Natali Ristevski 1:0 3:0
pic Urša Rozman 1:2 4:8
pic Hana Rožmanec 3:3 9:12
pic Tia Rudolf 1:1 4:5
pic Tajda Šabanov 0:1 0:3
pic Kiara Šegula 0:9 4:27
pic Anina Selak 1:3 4:9
pic Ema Simonič 1:0 3:0
pic Lana Slatinšek 1:2 3:6
pic Eva Šobar 3:3 12:13
pic Simona Soldat 0:1 0:3
pic Mia Stajnko 3:8 17:28
pic Živa Staniša 0:3 0:9
pic Mihaela Stoilkovska 1:0 3:0
pic Katarina Stražar 0:3 0:9
pic Amela Štulanovič 0:1 2:3
pic Nina Štular 0:1 0:3
pic Tjaša Supanič 0:3 3:9
pic Sara Tokić 0:10 3:30
pic Kaja Tomasino Rozman 1:0 3:2
pic Nuša Tomis 0:1 2:3
pic Manca Trebižan 1:0 3:0
pic Špela Trelec 1:0 3:2
pic Layla Turk 3:1 10:6
pic Erin Ukovič 1:0 3:0
pic Ina Unger 0:7 0:21
pic Iva Unger 0:1 1:3
pic Danijela Urh 0:4 1:12
pic Nika Uršič 1:0 3:0
pic Zala Veronik 0:1 0:3
pic Taja Vidmar 0:1 0:3
pic Nuša Vogrinčič 0:3 0:9
pic Aleksandra Vovk 0:1 0:3
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Ida Žagar 1:0 3:0
pic Alisa Zavadlav 0:1 0:3
pic Zoja Žolek 4:1 12:5
pic Nina Zupančič 0:1 0:3
pic Sofija Žužek 1:0 3:0
Skupaj: 133:287 546:952
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Fužinar Inter Diskont člani do 21 let
2022/2023 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2021/2022 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2020/2021 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2019/2020 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2017/2018 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2016/2017 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2015/2016 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2014/2015 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2013/2014 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
13. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
15. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 20. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
19. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
13. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
11. - 17. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
21. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 22. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
13. - 20. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 20. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
13. - 24. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 22. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
23. - 40. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
19. - 35. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 10. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
18. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
15. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 27. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
19. - 33. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 22. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
21. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
21. - 38. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 24. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 18. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
19. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 33. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
17. - 29. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
19. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 20. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
15. - 25. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
14. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
13. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
21. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
13. - 23. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 14. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 33. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 30. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
19. - 35. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 14. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
19. - 35. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
19. - 33. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
15. - 27. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 66 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 07.05.2023 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 25. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Matic Čopar X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.05.2021 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Leon Veronik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Nika Pandev Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Eva Šobar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Jan Šobar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jure Kraker X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Jan Hovnik Šipek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Šobar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Leon Veronik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Leon Veronik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Polona Horvat Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jure Smodiš X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Daša Letnar Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
Skupaj: 28 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Martina Komovec Sob -5,-3,-6 0:3 14:33
Top, 6. krog pic Doris Lesnik Muta -8,2,-9,-7 1:3 35:35
Top, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves 7,-9,-7,-3 1:3 30:40
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int 8,-10,7,-7,-3 2:3 42:49
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Tjaša Supanič Ves 4,-6,-8,6,-10 2:3 46:44
Top, 6. krog pic Nuša Bolte K-S -4,-11,-3 0:3 18:35
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves 6,7,7 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Lea Kadiš Int -9,-6,-2 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Minea Ljuca Arr -6,6,-7,-5 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Darinka Mali Ves -7,9,13,-8,-7 2:3 48:55
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int -12,7,9,6 3:1 45:36
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -9,-4,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -9,10,-9,-9 1:3 39:43
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Layla Turk Arr 7,-9,-5,-2 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-9,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Bavdek K-S 4,5,7 3:0 33:16
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Arrigoni : Inter Diskont
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,-9,-7 0:3 25:33
1. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -3,-8,-7 0:3 18:33
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Doris Lesnik Muta 11,-4,9,9 3:1 39:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,-10,-2 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log 7,-8,-10,-6 1:3 35:41
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves 10,-4,-8,-8 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-3,9,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Zupančič Log -2,-9,-4 0:3 15:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 3,7,9 3:0 33:19
2. tekma pic Kim Kastelic Krka -6,-7,-8 0:3 21:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
5. tekma pic Lana Slatinšek SU -10,-3,-7 0:3 20:34
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -8,11,-5,-9 1:3 35:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-4,-8 0:3 19:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 17,9,9 3:0 41:35
Top, 6. krog pic Tereza Kavčič Log -11,-10,9,7,-14 2:3 57:57
Top, 5. krog pic Tina Križnič Men -4,-9,7,-6 1:3 30:40
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir 7,12,-11,8 3:1 47:40
Top, 3. krog pic Tia Rudolf Cir -4,9,8,-9,3 3:2 46:42
Top, 2. krog pic Layla Turk Arr 6,8,9 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Ana Leskošek Sav -8,-7,6,10,-6 2:3 44:49
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,-4,-9 0:3 22:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S 7,-9,-7,-8 1:3 35:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -6,8,-9,-9 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tija Kastelic Krka 6,2,-7,11 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Ida Žagar Vrt 2,6,7 3:0 33:15
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Martina Komovec Sob 6,-2,-5,6,-8 2:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte K-S -9,10,-6,6,6 3:2 49:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-8,-9 0:3 23:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-1,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 8,5,-7,5 3:1 40:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rudolf Cir 2,-10,-10,-7 1:3 38:37
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-6,-9 0:3 18:33
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr -5,-11,-5 0:3 21:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,10,-9,-7 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte K-S -9,-13,6,7,-9 2:3 53:50
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Sofija Žužek Arrigoni 4,5,1 3:0 33:10
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Zala Kontelj Ves 1,-7,9,6 3:1 40:27
Top, 6. krog pic Layla Turk Arr 4,-9,6,9 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Pika Bavdek K-S 9,-9,-6,-6 1:3 32:42
Top, 4. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 5,-6,9,7 3:1 39:32
Top, 3. krog pic Tina Križnič Men 8,-9,4,-7,-8 2:3 46:45
Top, 2. krog pic Brina Markič Men -7,-7,-8 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,-8,4,-10 1:3 35:38
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Men -3,9,-14,-9 1:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak K-S -2,-8,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -9,12,-10,6,8 3:2 55:49
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -6,-6,6,-2 1:3 25:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 4,8,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 7,-7,6,-9,9 3:2 49:44
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Doris Lesnik Muta -10,-2,4,-9 1:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S 9,-4,-10,-6 1:3 31:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves 9,-11,-6,5,8 3:2 50:46
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -10,7,-11,-4 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 6,10,5 3:0 34:21
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Katarina Lešnjak Ves 6,6,6,-7,-9,-7,-8 3:4 64:62
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Zadravec PPR 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 6,5,4 3:0 33:15
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Zala Kontelj Ves 7,8,10 3:0 34:25
Top, 6. krog pic Adriana Mrazić Ves 4,6,6 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 10,8,-12,9 3:1 46:41
Top, 4. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -5,6,-12,5,6 3:2 50:42
Top, 3. krog pic Layla Turk Arr 2,10,-6,-11,6 3:2 51:42
Top, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,-9,-7,-3 1:3 30:41
Top, 1. krog pic Zoja Žolek Cir 6,7,6 3:0 33:19
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-5,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 3,1,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -8,-9,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,-5,7,7 3:1 38:31
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-4,-2 0:3 11:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -11,-7,-7 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves -9,-9,-7 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandra Vovk Krka -7,-11,-5 0:3 23:35
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves -3,6,5,-9,-7 2:3 41:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log -5,-12,-12 0:3 29:39
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Rozman Men -3,-6,-10 0:3 19:34
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
3. tekma pic Ana Blatnik Krka 7,10,8 3:0 34:25
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
3. tekma pic Adriana Mrazić Vesna -14,8,-7,-2 1:3 34:46
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
3. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -6,-7,-4 0:3 17:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 7,3,6 3:0 33:16
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 3,8,-5,-10,-9 2:3 46:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Krajnc Cir -8,-4,9,-3 1:3 26:42
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -5,-8,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -11,-10,-10 0:3 31:37
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Enya Moltara K-S -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tara Kobetič Men -6,-5,8,-2 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijana Gačič K-S -11,7,9,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič ŠNT -10,7,-8,7,-9 2:3 49:48
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -6,-8,8,-6 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -7,-11,-4 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Horvat Sob 5,-5,-6,4,9 3:2 44:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 5,4,-12,8 3:1 45:31
08.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 13. krog - Inter Diskont : Preserje
5. tekma pic Aneja Karlek Preserje 2,2,3 3:0 33:7
1. tekma pic Barbara Pejovnik Preserje 4,1,7 3:0 33:12
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
8. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš I -7,-7,-9 0:3 23:33
6. tekma pic Živa Markič Mengeš I 13,10,-6,-8,-7 2:3 48:56
3. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -4,-3,-4 0:3 11:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,-1,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -4,-4,-2 0:3 10:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -5,-10,-4 0:3 19:34
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Živa Dogar Kema -7,3,7,5 3:1 40:26
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -4,-5,-8 0:3 17:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
5. tekma pic Tina Cafuta Krka -10,-11,13,-9 1:3 45:49
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Nika Belaj Savinja -6,-12,8,-6 1:3 35:44
6. tekma pic Pija Funtek Savinja -4,9,6,6 3:1 37:32
2. tekma pic Lara Belaj Savinja -7,-6,-5 0:3 18:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
2. tekma pic Eva Dominik Maribor 6,8,7 3:0 33:21
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
8. tekma pic Blažka Harkai Kema -3,-2,-3 0:3 8:33
6. tekma pic Živa Dogar Kema -5,7,9,9 3:1 38:36
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -1,-6,-7 0:3 14:33
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 10. krog - Jesenice : Inter Diskont
2. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -6,-4,-9 0:3 19:33
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 6,-8,5,10 3:1 42:32
Top, 6. krog pic Lara Belaj Sav -5,-5,-3 0:3 13:33
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -9,-5,-4 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Eva Hauko Sob -9,3,8,2 3:1 42:24
Top, 3. krog pic Mia Stajnko Ves 8,10,-7,-9,10 3:2 51:50
Top, 2. krog pic Živa Leben B2 5,7,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int -9,7,-8,-10 1:3 38:41
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 9,7,-6,6 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -3,-11,-9 0:3 23:35
02.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-2,-6 0:3 13:33
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 4,-7,8,7 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -8,-9,5,-8 1:3 36:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Stražar Men -4,-6,-5 0:3 15:33
26.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Preserje : Inter Diskont
1. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 7,6,-12,5 3:1 45:32
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tara Kobetič Men -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Simonič Mb - ZM 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav 7,-7,-5,8,8 3:2 45:45
12.10.2019
4. tekma pic Zala Veronik LJ -4,-3,-7 0:3 14:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Živa Markič Men -7,-9,-3 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Brina Markič Men -6,-9,-4 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Neža Pogačar Žun Men -8,10,-7,-11 1:3 38:45
Top, 4. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 8,6,11 3:0 35:25
Top, 3. krog pic Mia Stajnko Ves -9,-11,-10 0:3 30:36
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S -4,6,-2,-6 1:3 23:39
Top, 1. krog pic Polona Horvat Int -5,-8,7,-9 1:3 33:40
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Brina Markič Men 13,-12,13,7 3:1 53:47
Top, 6. krog pic Živa Markič Men -4,-6,-5 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Eva Šobar Men 6,-11,-12,3,-4 2:3 49:47
Top, 4. krog pic Lena Potrbin Ves 12,-7,8,-7,12 3:2 53:54
Top, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 7,-4,-9,4,9 3:2 46:42
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Polona Horvat Int -3,11,5,-7,-4 2:3 38:49
Finalni del, 1. krog pic Pija Funtek Sav 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Horvat Sob 6,-7,7,2 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 9,2,6 3:0 33:17
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Hauko Sob 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ina Unger Cir -2,-7,-3 0:3 12:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -5,-6,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 8,7,4 3:0 33:19
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -3,-1,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina -6,-12,-4 0:3 22:36
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
9. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -5,-9,6,2,1 3:2 47:31
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,-5,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 8,7,-8,-5,7 3:2 46:44
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Brina Markič Mengeš -9,-8,7,-10 1:3 38:41
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -9,-5,-5 0:3 19:33
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Lara Belaj Kema -9,5,-6,-6 1:3 32:38
2. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,7,-12,-8 1:3 40:43
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
9. tekma pic Tija Kastelic Krka 3,2,10 3:0 34:15
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -9,-8,-10 0:3 27:34
1. tekma pic Živa Staniša Krka -3,-8,-9 0:3 20:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
9. tekma pic Brina Markič Mengeš II -8,-5,-6 0:3 19:33
5. tekma pic Živa Markič Mengeš II 7,-6,-6,-6 1:3 29:40
1. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II -6,-8,7,-4 1:3 29:40
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
5. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,-9,-8 0:3 25:33
1. tekma pic Lara Kompara Letrika -7,8,5,-9,-4 2:3 42:46
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Interdiskont Fužinar : Vesna
1. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -3,-7,-1 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Ana Leskošek Savinja 6,-9,5,5 3:1 42:27
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 8,5,9 3:0 33:22
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
9. tekma pic Živa Markič Mengeš II -7,-8,-9 0:3 24:33
5. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II -9,-5,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Brina Markič Mengeš II -9,-9,4,-13 1:3 42:41
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 9,-6,8,-9,-9 2:3 46:50
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna -6,8,-3,9,-9 2:3 40:50
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 3,-10,-9,7,-9 2:3 50:44
Top, 6. krog pic Mia Stajnko Ves -5,-5,-8 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S 9,10,11 3:0 36:30
Top, 4. krog pic Živa Markič Men 6,-5,-7,-10 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina -3,-6,-2 0:3 11:33
Top, 2. krog pic Brina Markič Men -9,-12,-4 0:3 25:36
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int 6,-10,9,10 3:1 44:37
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -2,-7,-6 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-8,9,9,7 3:2 47:47
Finalni del, 1. krog pic Maja Belaj Kid 9,6,-5,8 3:1 38:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 8,-7,-5,9,-6 2:3 40:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Golmajer Ili 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 6,4,4 3:0 33:14
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S -11,-11,-18 0:3 40:46
Finalni del, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres 7,-10,6,10 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Mia Stajnko Ves 9,-6,7,6 3:1 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tinkara Mak Hra 3,2,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Leben B2 3,10,3 3:0 34:16
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log -6,-4,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -5,-1,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema - Murexin -4,-3,-1 0:3 8:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Lena Potrbin Ves 9,-5,8,9 3:1 38:37
Top, 6. krog pic Maja Belaj Kid -11,4,8,-9,9 3:2 53:45
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -5,-3,-6 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Rosana Pajer Int 7,9,8 3:0 33:24
Top, 3. krog pic Eva Horvat Sob 4,-1,-7,-8 1:3 27:37
Top, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 8,5,4 3:0 33:17
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int 8,-9,9,8 3:1 42:36
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-9,-12 0:3 23:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Aneja Karlek Pres 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves -10,9,-9,8,10 3:2 53:50
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Tomasino Rozman Kri -8,10,-10,4,9 3:2 52:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -3,8,5,-7,-3 2:3 35:46
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Eva Šobar Mengeš -5,-9,10,11,10 3:2 51:53
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -5,-7,-1 0:3 13:33
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Letrika : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 9,-9,11,-4,-8 2:3 45:53
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -9,8,-4,-8 1:3 32:41
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Lara Novak Vesna 1,6,-4,9 3:1 37:27
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna -9,-9,-6 0:3 24:33
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Lara Belaj Kema -7,-3,7,-8 1:3 29:40
2. tekma pic Blažka Harkai Kema -7,-9,-3 0:3 19:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
5. tekma pic Lena Potrbin Vesna -5,-11,-15 0:3 31:41
1. tekma pic Mia Stajnko Vesna -8,5,-5,6,-8 2:3 43:44
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Neža Ivančič Arrigoni 2,5,4 3:0 33:11
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Eva Horvat Sobota 8,9,2 3:0 33:19
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -3,-9,-5 0:3 17:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
5. tekma pic Živa Staniša Muta -6,-5,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Lea Kadiš Muta -6,-3,-10 0:3 19:34
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Ptuj : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -1,-3,-9 0:3 13:33
1. tekma pic Nika Belaj Ptuj -1,-3,-5 0:3 9:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -5,-1,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -2,-2,-2 0:3 6:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
9. tekma pic Danijela Urh Vesna 8,-9,-1,-8 1:3 29:41
5. tekma pic Mia Stajnko Vesna 4,-7,-4,-8 1:3 30:37
1. tekma pic Anina Selak Vesna -6,-8,-5 0:3 19:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Kiara Šegula Tujina -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 7,7,6 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Tina Cafuta Muta 11,-8,3,-7,6 3:2 50:42
Top, 4. krog pic Eva Grabnar Sob -7,-2,-3 0:3 12:33
Top, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 4,-4,-10,-3 1:3 28:38
Top, 2. krog pic Eva Šobar Men 7,-9,3,7 3:1 42:28
Top, 1. krog pic Polona Horvat Int -9,8,-7,-7 1:3 34:41
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 9,-8,-9,6,-9 2:3 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Pančur Sav 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men 10,10,-8,-7,-7 2:3 46:53
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Interdiskont Fužinar
6. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -4,-3,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -1,-0,-2 0:3 3:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Eva Šobar Men -9,-3,9,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,10,-9,4,9 3:2 52:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Urša Rozman Ljub 5,9,-6,-8,11 3:2 49:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Funtek Sav 9,3,6 3:0 33:18
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men -8,-11,-6 0:3 25:35
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tina Cafuta Muta 7,-5,-12,-6 1:3 34:43
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir 6,3,5 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 9,4,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -8,4,4,2 3:1 41:21
Top, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men -7,11,-6,8,-3 2:3 40:52
Top, 2. krog pic Eva Horvat Sob 7,10,4 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Kiara Šegula Tujina -4,-6,-8 0:3 18:33
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Eva Šobar Men 7,5,-11,3 3:1 44:28
Top, 6. krog pic Hana Rožmanec Log -2,-3,-7 0:3 12:33
Top, 5. krog pic Kiara Šegula Tujina -5,-5,-7 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Tina Cafuta Muta -6,-8,-1 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Lara Belaj Cir 8,-3,-7,7,-5 2:3 37:48
Top, 2. krog pic Danijela Urh Ves -5,-6,-4 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -7,-4,6,-3 1:3 25:39
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men 11,13,-6,8 3:1 45:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -3,-8,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Cir -12,-7,4,-9 1:3 39:40
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Ljubljana : Inter Diskont
6. tekma pic Natali Ristevski Ljubljana 5,7,3 3:0 33:15
2. tekma pic Simona Soldat Ljubljana -7,-3,-6 0:3 16:33
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Preserje : Inter Diskont
6. tekma pic Rebeka Lukič Preserje -2,-2,-2 0:3 6:33
2. tekma pic Polona Letnar Preserje -5,-4,-6 0:3 15:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mia Stajnko Ves 8,-7,-4,-5 1:3 27:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 13,-7,-8,9,-8 2:3 49:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Aneja Karlek Pres 6,1,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves 5,5,4 3:0 33:14
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -10,4,3,1 3:1 43:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -9,-3,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Kobetič Men -3,-4,-5 0:3 12:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,-1,-6 0:3 10:33
1. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan -5,-3,-2 0:3 10:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
8. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -5,-10,-6 0:3 21:34
6. tekma pic Eva Grabnar Sobota -16,-10,5,4,-8 2:3 56:50
3. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 4,-3,-7,9,9 3:2 43:44
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,-3,-2 0:3 11:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-5,7,-9 1:3 34:40
4. tekma pic Ana Kovačec Kema -8,-3,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Živa Dogar Kema 4,7,7 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Sara Tokić Letrika -2,-8,-4 0:3 14:33
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -6,-5,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Lara Kompara Letrika -7,15,-9,11,9 3:2 57:57
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-9,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -5,-10,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tanja Drobnjak B2 2,6,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Cir 7,5,12 3:0 36:24
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -10,-7,-8 0:3 25:34
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -2,-3,-4 0:3 9:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Blažka Harkai Kema -5,5,-10,-7 1:3 33:39
6. tekma pic Ana Kovačec Kema -8,-3,-2 0:3 13:33
2. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -6,-3,-4 0:3 13:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nuša Tomis Muta -6,-7,9,9,-9 2:3 44:51
2. tekma pic Živa Staniša Muta -5,-4,-4 0:3 13:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Živa Dogar Kema 2,11,6 3:0 35:19
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -7,-7,9,-3 1:3 28:42
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota -9,-4,7,-6 1:3 30:40
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -11,-5,-5 0:3 21:35
1. tekma pic Eva Grabnar Sobota -11,-7,10,-9 1:3 39:45
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
6. tekma pic Lara Belaj Cirkovce -10,-5,-3 0:3 18:34
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,-2,-5 0:3 11:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Pija Funtek Savinja 00,0 3:0 33:0
3. tekma pic Manca Trebižan Savinja 00,0 3:0 33:0
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Inter Diskont : Cirkovce
5. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce -1,-1,-5 0:3 7:33
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Inter Diskont : Sobota
5. tekma pic Janja Lebarič Sobota -5,-6,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -4,-11,11,-10 1:3 38:47
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Cir -10,-6,-4 0:3 20:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -2,8,-5,-4 1:3 22:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Cir 7,6,4 3:0 33:17
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Inter Diskont : Ljubljana
5. tekma pic Amela Štulanovič Ljubljana -6,-7,10,5,-9 2:3 45:48
1. tekma pic Dijana Kosič Ljubljana 6,9,2 3:0 33:17
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Inter Diskont : Preserje
5. tekma pic Rebeka Lukič Preserje -3,-3,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Kristina Kete Preserje -4,-6,-6 0:3 16:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Funtek Sav 11,-10,-7,5,-10 2:3 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men -6,-8,-1 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob -3,-5,-8 0:3 16:33
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Cirkovce : Inter Diskont
6. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -4,-3,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce -7,-6,-4 0:3 17:33
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Sobota : Inter Diskont
6. tekma pic Janja Lebarič Sobota -6,-6,-10 0:3 22:34
2. tekma pic Tatjana Brglez Sobota -4,-6,-2 0:3 12:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Danijela Urh Ves -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -8,-4,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ina Unger Cir -5,-1,-3 0:3 9:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mia Stajnko Ves 8,-5,-5,7,-11 2:3 43:50
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tina Cafuta Muta 6,-7,-7,-5 1:3 30:39
Top, 6. krog pic Daša Letnar Pres 6,-2,-2,-6 1:3 21:39
Top, 5. krog pic Lara Belaj Cir -3,-8,-9 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Ana Bartolovič Pres 7,6,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Eva Šobar Men -1,-4,-8 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-4,-2 0:3 10:33
Top, 1. krog pic Kiara Šegula Ptuj 11,-5,-9,10,-8 2:3 47:54
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt 6,-9,-4,-13 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -6,-6,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -3,-2,-5 0:3 10:33
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Cirkovce Šternmatik : Fužinar
8. tekma pic Nika Belaj Cirkovce Šternmatik -2,-2,-4 0:3 8:33
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce Šternmatik -2,-8,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Iva Unger Cirkovce Šternmatik 8,-6,-5,-8 1:3 30:41
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Kema : Fužinar
6. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -5,-8,-8 0:3 21:33
2. tekma pic Ana Kovačec Kema -2,-5,-5 0:3 12:33
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Sobota : Fužinar
6. tekma pic Eva Grabnar Sobota 6,-10,-7,-4 1:3 32:40
2. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 10,-7,-4,-6 1:3 29:43
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Gaja Kobetič Men -4,-4,-3 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Daša Letnar Pres 1,7,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Belaj Cir -8,-8,9,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta 9,8,7 3:0 33:24
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar : Jesenice
5. tekma pic Anja Krmelj Jesenice -9,-5,-1 0:3 15:33
1. tekma pic Tjaša Kelih Jesenice 8,7,-6,-9,-7 2:3 44:48
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar : Križe
5. tekma pic Nuša Bolte Križe -5,-1,-6 0:3 12:33
1. tekma pic Nina Štular Križe -4,-6,-3 0:3 13:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -6,-2,-2 0:3 10:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-2,9,-4 1:3 22:42
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Preserje : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 7,7,7 3:0 33:21
1. tekma pic Daša Letnar Preserje 10,3,-7,9 3:1 41:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
6. tekma pic Lara Belaj Cirkovce -9,6,-8,10,14 3:2 56:52
3. tekma pic Ina Unger Cirkovce -6,-5,-5 0:3 16:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
5. tekma pic Taja Vidmar Letrika -7,-1,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Lara Kompara Letrika -3,-6,9,-5 1:3 25:42
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Daša Letnar Pres -9,-10,-11 0:3 30:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta 4,8,5 3:0 33:17
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men -5,-3,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -2,-1,-4 0:3 7:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Mia Stajnko Ves 9,-11,2,2 3:1 44:26
Top, 6. krog pic Kiara Šegula Ptuj -6,9,-4,-7 1:3 28:42
Top, 5. krog pic Daša Letnar Pres 8,-6,-4,11,-6 2:3 40:52
Top, 4. krog pic Eva Grabnar Sob 6,-7,-11,-9 1:3 38:41
Top, 3. krog pic Danijela Urh Ves -9,-3,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Alja Bevc Rampre Tem 6,-4,7,-9,11 3:2 48:46
Top, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 4,-4,11,-6,-6 2:3 40:48
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Alisa Zavadlav Vrt -8,-5,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Cir 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 12,-5,-7,-5 1:3 31:45
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Ptuj
6. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj -4,-8,-5 0:3 17:33
3. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -1,-0,-1 0:3 2:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Kiara Šegula Ptuj -8,8,-9,-6 1:3 34:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut -7,9,9,5 3:1 40:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log -5,-9,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Paulin Arr -2,-7,-3 0:3 12:33
Skupaj: 31,67 % 133:287 546:952 12156:14307
Preskoči na orodno vrstico