NTZS

Mihael Kocjančič
pic
Podatki o igralcu
Id 1063
Št. tekmovalne izkaznice 063/12/13
Starost 14 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 28.10.2018 2 1 6810 6810
mladinci 18.11.2018 12 12 3050 3050
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Aljaž Bobek 4:0 12:4
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 1:3
pic Gašper Cvetič 2:0 6:2
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Rok Djordjevič 0:2 0:6
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 4:0 12:3
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:9 13:27
pic Jaka Golob 6:0 18:1
pic Aljaž Goltnik 7:5 25:24
pic David Grad 2:0 6:2
pic Rok Grad 2:3 11:12
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Žan Hovnik 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 7:1 23:9
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Jan Jeršin 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 1:2 3:7
pic Dejan Jokić 6:6 22:26
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic David Kne 3:0 9:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 1:0 3:2
pic Filip Kolle 0:6 2:18
pic Maj Končar 1:0 3:1
pic Jure Kraker 1:0 3:0
pic Jan Krč 2:1 7:4
pic Gašper Križanec 1:0 3:1
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Rok Kurent 2:0 6:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 1:1 3:4
pic Rok Likar 0:4 2:12
pic Jan Lipič 2:0 6:2
pic Tim Mori 0:3 0:9
pic Nejc Novak 0:1 1:3
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:2 1:6
pic Mitja Omerzel 1:13 12:42
pic Aljaž Pančur 2:0 6:1
pic Tim Pangos 1:0 3:1
pic Tim Pavli 0:1 1:3
pic Matjaž Pinter 0:2 1:6
pic Luka Podobnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 7:2 23:9
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Matej Prezelj 1:1 5:4
pic Miha Rajterič 3:0 9:2
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:1
pic Matic Rijavec 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Bor Rutar 1:0 3:1
pic Tedja Šabanov 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 1:0 3:2
pic Domen Sečnik 0:4 0:12
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:5 3:15
pic Nino Šegula 6:0 18:8
pic Žiga Škerbec 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 6:2 19:7
pic Rok Smodiš 2:1 8:4
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Miha Smrdel 2:0 6:0
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Aleks Stepančič 1:2 7:7
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 7:4 24:20
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 0:6 4:18
pic Jože Urh 1:0 3:2
pic Aleks Ušaj 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 2:3 10:10
pic Leon Veronik 5:1 17:8
pic Patrik Videc 2:3 7:13
pic Peter Vitamvas 0:7 8:21
pic Tim Vitulić 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:1
pic Uroš Žavbi 3:0 9:4
pic Javor Zavec 1:0 3:2
pic Mitja Zavec 1:1 4:4
pic Žiga Kristijan Žigon 0:7 7:21
pic Peter Zlodej 4:0 12:5
pic Anže Zrimšek Žiger 1:2 3:6
pic Andraž Zupančič 2:0 6:0
pic Domen Zupančič 1:5 9:15
Skupaj: 169:131 607:504
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2018/2019 NTK Arrigoni kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni kadeti
2016/2017 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2015/2016 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2014/2015 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2013/2014 NTK Škofije mlajši kadeti
2012/2013 NTK Škofije mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
16. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
13. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
6. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
17. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
13. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
13. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
23. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
19. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 36. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 51 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Peter Vitamvas M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Valdi Palčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Minea Ljuca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 16.04.2016 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Emanuel Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 25. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Nejc Novak Log -10,-8,5,-5 1:3 34:39
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log 9,8,-9,-4,-7 2:3 42:50
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -5,-10,-4 0:3 19:34
Top, 4. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,-6,6,-8,-8 2:3 44:46
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 8,-7,-8,-8 1:3 34:41
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -9,-9,3,-4 1:3 33:36
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,7,6 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -9,-10,6,-8 1:3 38:40
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,9,8 3:0 33:23
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Rok Trtnik Men -8,14,-7,-7 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -7,1,-6,9,-9 2:3 44:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Rakovec B2 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,3,0 3:0 33:7
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -7,-3,-9 0:3 19:33
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema 11,9,11 3:0 37:31
Finalni del, četrtfinale pic Peter Zlodej Ves 7,6,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema 8,-9,-3,7,10 3:2 46:47
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,3,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 7,2,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 6,2,6 3:0 33:14
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,8,-3,-10 1:3 32:42
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,8,6,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 11,11,-9,8 3:1 46:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-9,6,6 3:1 42:30
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-9,-4 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR -8,8,8,9 3:1 41:36
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 8,4,5 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 9,-9,-9,-8 1:3 37:42
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-4,4,-10,8 3:2 47:43
Top, 6. krog pic Dejan Jokić Men -8,-8,9,5,8 3:2 49:44
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 4,1,-8,5 3:1 41:21
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -5,9,-9,-10 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-3,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -12,7,5,7 3:1 45:33
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matej Prezelj Men 9,8,-3,-6,-8 2:3 39:50
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-15,9,7 3:1 48:42
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men 11,-7,10,4 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -10,9,-7,-7 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-8,7,-7 1:3 31:40
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,-7 0:3 23:33
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-4,12,-7,-8 1:4 38:56
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 5,5,-10,5 3:1 43:27
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 9,10,8 3:0 34:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 3,4,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 2,8,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 1,3,7 3:0 33:11
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,6,10,-7,-5 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,6,6,-4 2:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves 8,8,-9,-11,8 3:2 53:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -3,9,9,5 3:1 36:34
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,-11,-7,6,-2 2:3 42:47
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 6,9,9 3:0 33:24
Finalni del, četrtfinale pic Leon Veronik Int 10,11,5 3:0 36:26
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 4,2,3 3:0 33:9
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 8,8,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 3,7,5 3:0 33:15
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -10,-9,10,13,-10 2:3 56:58
Finalni del, 1. krog pic Javor Zavec Men -11,5,-8,5,3 3:2 52:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 3,-6,8,-6,9 3:2 45:42
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,-6,4,5 3:1 39:25
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 6,7,4 3:0 33:17
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Rakek : Arrigoni
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,4,2,5 3:1 41:22
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 1,4,5 3:0 33:10
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 3,4,9 3:0 33:16
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-6,7,8,-6 2:3 41:48
3. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 9,-6,7,-8,6 3:2 47:44
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Jan Lipič Kema 5,5,-9,8 3:1 42:29
4. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,5,6 3:0 33:20
2. tekma pic Nino Šegula Kema 3,8,11 3:0 35:22
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-5,8,7,4 3:2 46:41
2. tekma pic Lenart Zabukovec SU 8,8,7 3:0 33:23
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 6,9,5 3:0 33:20
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna 2,-9,-11,5,10 3:2 54:41
2. tekma pic Domen Grčar Vesna 6,3,7 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I 3,-11,-10,4,-6 2:3 49:43
5. tekma pic David Grad Mengeš I 12,-8,6,7 3:1 44:36
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -14,-8,4,-6 1:3 39:42
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-7,7,7 3:1 40:34
Top, 6. krog pic Dejan Jokić Men -4,-11,-5 0:3 20:35
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -5,6,-3,9,-4 2:3 34:48
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -9,-9,-4 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,10,-8,-6 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-8,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,6,5,8 3:1 41:30
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matej Prezelj Men 11,-3,10,8 3:1 39:40
Top, 6. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 9,10,5 3:0 34:24
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem 3,10,-11,-13,2 3:2 58:43
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Sav -12,-7,-4 0:3 23:36
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 8,-5,7,7 3:1 38:33
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,7,8,-9,7 3:2 50:44
Top, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -4,-10,5,8,4 3:2 47:40
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,-7,-3,-2 1:3 23:38
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 6,12,6 3:0 36:24
Finalni del, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 3,6,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,6,-7,4 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 3,2,4 3:0 33:9
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,-6,7,-2 1:3 26:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -10,7,-9,-6 1:3 36:41
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -5,-6,10,-16 1:3 39:50
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 8,10,-7,8 3:1 41:37
Finalni del, 1. krog pic Domen Sedej Gor 5,7,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,2,11 3:0 35:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,6,8 3:0 33:21
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -2,-2,-11 0:3 15:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-7,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Rolih ŠD SU 12,3,10 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 6,4,8 3:0 33:18
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokić Men 9,6,-4,-4,11 3:2 43:48
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men -4,-9,6,5,8 3:2 46:41
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int 5,6,8 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 4,-9,6,8 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -10,-9,-8 0:3 27:34
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -11,-6,9,7,12 3:2 53:52
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -8,8,6,-10,4 3:2 51:41
Top, 5. krog pic Nino Šegula Ptuj 10,-12,7,-8,9 3:2 54:51
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men 7,-12,10,6 3:1 46:37
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 4,9,9 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 11,2,-8,9 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,6,-5,4 3:1 38:30
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,-5,-8,9,-9 2:3 44:51
Top, 6. krog pic Dejan Jokić Men -6,7,-7,-12 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Rok Grad Men 7,-12,9,5 3:1 45:35
Top, 4. krog pic Leon Veronik Int 7,-11,-14,9,5 3:2 58:50
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,6,6,9 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,-11 0:3 24:35
Top, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -6,-7,6,6,-4 2:3 39:45
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,-9,-13,-7 1:3 40:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-9,-4 0:3 21:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor -13,-8,-9 0:3 30:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -7,4,5,9 3:1 40:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 3,3,3 3:0 33:9
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokić Men 7,4,5 3:0 33:16
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema 2,7,8 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 9,10,9 3:0 34:28
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 8,5,-7,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Rijavec Vrh 5,3,5 3:0 33:13
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,9,6,-6,-6 2:3 37:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-13,-5 0:3 25:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men 13,10,-13,-7,8 3:2 58:57
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -7,9,-8,8,-3 2:3 40:50
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,1,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 8,8,-6,9 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Ptuj 11,4,10 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič K-S -9,3,-10,6,6 3:2 52:38
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
8. tekma pic Rok Grad Mengeš 10,-5,-8,-7 1:3 32:43
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -8,6,-5,-5 1:3 29:39
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 6,-8,-9,-6 1:3 34:39
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -2,-3,-9 0:3 14:33
6. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,11,8,10 3:1 41:40
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -6,6,8,-7,-6 2:3 41:47
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic David Kne B2 9,5,9 3:0 33:23
3. tekma pic Jan Krč B2 3,6,6 3:0 33:15
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-8,7,5 3:1 42:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,6,11 3:0 35:22
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -6,7,-7,-5 1:3 29:40
6. tekma pic Jaka Golob Krka 3,3,4 3:0 33:10
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -10,9,-7,-9 1:3 37:43
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -5,-7,-9 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Uroš Žavbi Arr 9,-8,5,5 3:1 41:30
Finalni del, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr 8,-8,7,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 8,6,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 0,3,2 3:0 33:5
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica II : Arrigoni
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica II 3,6,3 3:0 33:12
1. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica II 2,3,2 3:0 33:7
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Rakek
6. tekma pic Jan Jeršin Rakek 8,5,5 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,1,8,-12,8 3:2 53:42
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,6,-7,-10,6 3:2 50:39
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-4,-11 0:3 22:35
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 9,10,7 3:0 34:26
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -7,-8,-9 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Rok Likar Gor 10,-4,-9,-7 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men -3,-4,7,3,4 3:2 40:36
Top, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Rok Grad Men -11,6,6,-4,9 3:2 48:45
Top, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,7,8,6 3:1 41:32
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -4,-4,-4 0:3 12:33
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 7,7,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,7,3 3:0 33:14
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 3,-4,8,-9,-10 2:3 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,-8,-6 0:3 23:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-10,-3 0:3 18:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,10,-9,-6 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Hovnik Int 4,-9,3,8 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 9,4,9 3:0 33:22
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,-8,-7,10,-8 2:3 46:50
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -1,8,5,9 3:1 34:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 5,7,-10,7 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj 1,-6,-10,6,8 3:2 49:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Funtek Sav 4,1,4 3:0 33:9
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,-2,-8,-5 1:3 26:39
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -10,1,7,-9,4 3:2 52:35
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,-6,9,-9,-7 2:3 44:50
Top, 6. krog pic Leon Veronik Rad -8,4,-8,4,-7 2:3 45:41
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -3,-4,-7 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 8,-5,-5,9,-7 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-9,-8 0:3 22:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema -8,5,6,-7,-1 2:3 38:44
Top, 6. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,11,-6,6 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Nik Velikonja Gor 3,9,8 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -12,8,-9,10,-4 2:3 48:54
Top, 3. krog pic Rok Likar Gor -7,7,-3,-13 1:3 34:44
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves -11,-6,7,-7 1:3 35:42
Top, 1. krog pic Rok Grad Men 11,-5,-9,5,-10 2:3 48:50
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,-6,-2,8,-8 2:3 38:50
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 6,4,5 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Ruben Furlan K-S 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič Ili 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Vitulić Log 1,5,5 3:0 33:11
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -9,-5,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -10,-8,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,-5,8,5 3:1 38:32
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Gorica : Arrigoni
8. tekma pic Nik Velikonja Gorica 3,7,-3,8 3:1 36:29
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,11,5,-13,-10 2:3 56:54
1. tekma pic Rok Likar Gorica -5,-3,-4 0:3 12:33
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -8,-5,-12 0:3 25:36
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -9,-8,-1 0:3 18:33
1. tekma pic Jaka Golob Krka 3,8,4 3:0 33:15
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -2,-9,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,9,-7,-8 1:3 35:42
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -3,-4,9,-3 1:3 21:42
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-6,-11 0:3 26:35
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
8. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 6,7,-9,6 3:1 42:30
6. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,4,11 3:0 35:20
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-4,-5 0:3 14:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-9,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 1,8,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S -11,3,5,5 3:1 44:26
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -2,-10,-1 0:3 13:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -9,-10,-12 0:3 31:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 5,6,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič Ili 3,3,10 3:0 34:16
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan -8,-10,-9 0:3 27:34
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,-8,-11 0:3 26:35
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 14,4,-11,-2,-6 2:3 46:53
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -6,9,-9,-3 1:3 29:42
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -5,-6,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Jaka Golob Krka 3,4,-10,10 3:1 44:29
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,-5,3,-9,-0 2:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,5,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-12,-2 0:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 6,-5,-5,7,6 3:2 43:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav 7,3,-6,0 3:1 39:21
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,-8,-8,-1 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 7,-6,5,3 3:1 39:26
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 10,2,5 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 8,6,-4,-8,-9 2:3 43:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,-6,-9,-7 1:3 33:37
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Gašper Križanec Cir -9,8,7,10 3:1 43:36
Top, 6. krog pic Janez Popelar Men -10,-8,-4 0:3 22:34
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema 5,-6,-7,-8 1:3 32:38
Top, 4. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,8,5 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Luka Likar Gor 9,-8,9,12 3:1 44:41
Top, 2. krog pic Mitja Zavec Men 9,-4,-5,-4 1:3 24:42
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-7,-9,11,9 3:2 51:50
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-7,-5,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Rad 9,2,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men 9,-10,11,5 3:1 45:37
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Jan Stepančič Gor -4,-7,-3 0:3 14:33
Mali finale, osmina finala pic Jaka Golob Krka 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -5,-9,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-13,-8 0:3 27:37
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,-6,8,-8,-11 2:3 47:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -10,-5,8,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 5,3,-9,7 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad 5,-9,9,-6,11 3:2 50:47
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 8,-8,9,4 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -2,-0,-3 0:3 5:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, osmina finala pic Rok Djordjevič Mb - ZM -10,-7,-2 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -3,10,-9,8,4 3:2 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -4,-1,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Rad -4,-5,-6 0:3 15:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM -7,-6,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Škerbec Ves -7,7,-4,-10 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 8,-7,-2,-4 1:3 24:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,-7,-8 0:3 19:33
Skupaj: 56,33 % 169:131 607:504 10332:9634
Preskoči na orodno vrstico