NTZS

Sezona:
3. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK B2 7 6 1 33:14 19 112:67 45 1798:1513 285 0 12   
2. 2. NTK Savinja II 7 6 1 31:19 12 112:76 36 1824:1676 148 0 12   
3. 3. NTK Gorica 6 3 3 22:21 1 82:79 3 1547:1495 52 0 6   
4. 4. ŠD Vrhnika 6 3 3 21:21 0 83:73 10 1491:1474 17 0 6   
5. 5. NTK Metlika 7 2 5 21:28 -7 85:101 -16 1665:1732 -67 0 4   
6. 6. NTK Sobota II 7 0 7 10:35 -25 42:120 -78 1251:1686 -435 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 7. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 4 : 5 NTK Savinja II D G Z
NTK B2 5 : 1 NTK Sobota II D G Z
ŠD Vrhnika 2 : 5 NTK Gorica D G Z
NTK B2 5 : 1 NTK Savinja II D G Z
NTK Metlika 5 : 1 NTK Sobota II D G Z
2. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 5 : 3 NTK Gorica D G Z
NTK Metlika 3 : 5 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Savinja II 5 : 1 NTK Sobota II D G Z
NTK B2 5 : 0 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Metlika 2 : 5 NTK Gorica D G Z
3. krog, sobota, 1. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Gorica 1 : 5 NTK Savinja II D G Z
ŠD Vrhnika 5 : 0 NTK Sobota II D G Z
NTK B2 5 : 1 NTK Metlika D G Z
NTK Gorica 5 : 2 NTK Sobota II D G Z
ŠD Vrhnika 4 : 5 NTK Savinja II D G Z
4. krog, sobota, 15. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja II 5 : 1 NTK Metlika D G Z
NTK Sobota II 3 : 5 NTK B2 D G Z
NTK Gorica 3 : 5 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Savinja II 5 : 3 NTK B2 D G Z
NTK Sobota II 2 : 5 NTK Metlika D G Z
5. krog, sobota, 14. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Gorica 15.03.
10:00
NTK B2 D G Z 15.03.2020
ŠD Vrhnika 15.03.
10:00
NTK Metlika D G Z 15.03.2020
NTK Sobota II 10:00 NTK Savinja II D G Z
ŠD Vrhnika 15.03.
16:00
NTK B2 D G Z 15.03.2020
NTK Gorica 15.03.
16:00
NTK Metlika D G Z 15.03.2020
6. krog, sobota, 28. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja II 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Sobota II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK B2 D G Z
NTK Sobota II 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Savinja II 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
Preskoči na orodno vrstico