NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTD Kajuh-Slovan 12 11 1 59:23 36 190:103 87 2894:2373 521 0 22   
2. 2. NTK Sobota I 12 10 2 56:35 21 198:137 61 3175:2808 367 0 20   
3. 3. NTK Ilirija 12 8 4 48:40 8 167:156 11 2955:2904 51 0 16   
4. 4. NTK Melamin 13 8 5 51:44 7 182:166 16 3230:3125 105 0 16   
5. 5. PPK Rakek 13 8 5 49:50 -1 194:179 15 3455:3369 86 0 16   
6. 7. NTK Tempo 13 7 6 55:38 17 191:156 35 3133:3032 101 0 14   
7. 6. NTK Ptuj 13 6 7 52:47 5 185:174 11 3246:3148 98 0 12   
8. 8. NTK Vesna 13 2 11 31:57 -26 132:199 -67 2816:3228 -412 0 4   
9. 9. NTK Logatec 13 2 11 26:59 -33 116:192 -76 2572:2945 -373 0 4   
10. 10. NTK Kema II 12 1 11 24:58 -34 105:198 -93 2513:3057 -544 0 2   
Razpored in rezultati krogov
3. krog, sobota, 14. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota I 5 : 2 NTK Tempo D G Z 09.12.2019
NTK Kema II 0 : 5 NTK Ptuj D G Z
NTD Kajuh-Slovan 5 : 1 PPK Rakek D G Z
NTK Ilirija 5 : 1 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 5 : 0 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 5 : 2 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 0 : 5 NTK Tempo D G Z 09.12.2019
NTD Kajuh-Slovan 5 : 1 NTK Melamin D G Z
NTK Ilirija 5 : 1 PPK Rakek D G Z
4. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 1 : 5 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Logatec 2 : 5 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 4 : 5 NTK Melamin D G Z
NTK Tempo 4 : 5 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota I 5 : 1 NTK Kema II D G Z 22.01.2020
NTK Vesna 2 : 5 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 3 : 5 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Ptuj 4 : 5 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 4 : 5 NTK Melamin D G Z
7. krog, sobota, 22. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 5 : 1 NTK Vesna D G Z
NTK Ilirija 2 : 5 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 5 : 4 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 2 : 5 NTK Tempo D G Z
NTK Kema II 3 : 5 NTK Sobota I D G Z 18.02.2020
NTK Ilirija 2 : 5 NTK Vesna D G Z
NTD Kajuh-Slovan 5 : 0 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 2 : 5 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 5 : 3 NTK Ptuj D G Z
8. krog, sobota, 7. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Tempo 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Kema II D G Z
PPK Rakek 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Melamin 16:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ilirija D G Z
9. krog, sobota, 14. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Kema II 16:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
10. krog, sobota, 28. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Melamin D G Z
NTD Kajuh-Slovan 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Logatec D G Z
Preskoči na orodno vrstico