NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 5. NTK Ilirija 3 3 0 15:10 5 56:44 12 942:905 37 0 6   
2. 6. NTK Sobota I 4 3 1 18:12 6 61:48 13 1014:947 67 0 6   
3. 4. NTK Melamin 3 2 1 13:8 5 44:35 9 729:700 29 0 4   
4. 2. PPK Rakek 3 2 1 13:9 4 49:35 14 812:750 62 0 4   
5. 1. NTK Tempo 4 2 2 17:12 5 63:46 17 1019:938 81 0 4   
6. 7. NTD Kajuh-Slovan 3 2 1 14:11 3 49:45 4 880:835 45 0 4   
7. 3. NTK Ptuj 4 2 2 15:15 0 55:52 3 985:957 28 0 4   
8. 8. NTK Logatec 4 1 3 11:17 -6 45:58 -13 882:942 -60 0 2   
9. 10. NTK Kema II 4 1 3 8:18 -10 37:63 -26 873:985 -112 0 2   
10. 9. NTK Vesna 4 0 4 8:20 -12 34:67 -33 811:988 -177 0 0   
Razpored in rezultati krogov
3. krog, sobota, 14. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota I 5 : 2 NTK Tempo D G Z 09.12.2019
NTK Kema II 0 : 5 NTK Ptuj D G Z
NTD Kajuh-Slovan 5 : 1 PPK Rakek D G Z
NTK Ilirija 5 : 1 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 5 : 0 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 5 : 2 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 0 : 5 NTK Tempo D G Z 09.12.2019
NTD Kajuh-Slovan 5 : 1 NTK Melamin D G Z
NTK Ilirija 5 : 1 PPK Rakek D G Z
4. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Tempo 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 16:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Ptuj 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Melamin D G Z
5. krog, sobota, 1. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
PPK Rakek 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Vesna D G Z
NTD Kajuh-Slovan 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Logatec D G Z
NTD Kajuh-Slovan 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Sobota I D G Z
6. krog, sobota, 15. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota I 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Kema II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Sobota I 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Ptuj D G Z
7. krog, sobota, 22. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Tempo D G Z
NTD Kajuh-Slovan 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Vesna D G Z
8. krog, sobota, 7. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Tempo 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Kema II D G Z
PPK Rakek 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Melamin 16:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ilirija D G Z
9. krog, sobota, 14. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Vesna D G Z
NTD Kajuh-Slovan 16:00 NTK Logatec D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Tempo D G Z
10. krog, sobota, 28. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Vesna 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Kema II 16:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Ilirija D G Z
Preskoči na orodno vrstico