NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Vesna 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
2. . NTK Ilirija 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
3. . NTK Melamin 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
4. . PPK Rakek 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
5. . NTK Kema II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
6. . NTK Sobota I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
7. . NTK Tempo 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
8. . NTK Ptuj 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
9. . NTK Logatec 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 21. september 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna D G Z Ekipa je prosta
NTK Ilirija 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Logatec D G Z Ekipa je prosta
2. krog, sobota, 19. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Sobota I D G Z Ekipa je prosta
NTK Logatec 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Kema II D G Z Ekipa je prosta
3. krog, sobota, 2. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Sobota I D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Ilirija D G Z Ekipa je prosta
NTK Melamin 16:00 NTK Kema II D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Logatec D G Z
4. krog, sobota, 16. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota I 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Logatec D G Z
PPK Rakek D G Z Ekipa je prosta
NTK Sobota I 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Melamin D G Z Ekipa je prosta
5. krog, sobota, 7. december 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Melamin 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo D G Z Ekipa je prosta
NTK Tempo 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Ptuj D G Z Ekipa je prosta
6. krog, sobota, 25. januar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna D G Z Ekipa je prosta
NTK Logatec 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Tempo 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Ptuj 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec D G Z Ekipa je prosta
7. krog, sobota, 1. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
PPK Rakek 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Sobota I D G Z Ekipa je prosta
NTK Melamin 16:00 NTK Logatec D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Kema II D G Z Ekipa je prosta
8. krog, sobota, 15. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Kema II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija D G Z Ekipa je prosta
NTK Kema II 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Sobota I 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Ptuj D G Z
9. krog, sobota, 7. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Tempo 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek D G Z Ekipa je prosta
NTK Ptuj 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Kema II D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Melamin D G Z Ekipa je prosta
10. krog, sobota, 28. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ilirija 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Tempo D G Z Ekipa je prosta
NTK Ilirija 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj D G Z Ekipa je prosta
Preskoči na orodno vrstico