NTZS

Sezona:
1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. ŽNTK Maribor 7 7 0 35:11 24 117:60 57 1736:1493 243 0 14   
2. 2. NTK Xiom Muta 7 6 1 32:16 16 110:66 44 1728:1449 279 0 12 1 
3. 3. NTK Inter Diskont 7 6 1 32:17 15 111:75 36 1827:1622 205 0 12 1 
4. 4. NTK Kema I 7 4 3 30:22 8 107:96 11 1928:1864 64 0 8 2 
5. 6. NTK Krka 7 4 3 25:25 0 95:99 -4 1758:1844 -86 0 8 2 
6. 5. NTK Savinja I 7 3 4 24:27 -3 100:99 1 1840:1840 0 0 6   
7. 7. ŠD SU 7 2 5 25:31 -6 100:103 -3 1813:1803 10 0 4   
8. 9. NTS Mengeš I 7 2 5 17:31 -14 69:112 -43 1626:1815 -189 0 4   
9. 8. NTK Arrigoni 7 1 6 19:34 -15 80:115 -35 1657:1839 -182 0 2 2 
10. 10. NTS Cornilleau Mengeš II 7 0 7 10:35 -25 49:113 -64 1285:1629 -344 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 14. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 2 NTK Krka
ŽNTK Maribor 5 : 1 NTK Arrigoni
NTS Cornilleau Mengeš II 2 : 5 NTS Mengeš I
NTK Savinja I 2 : 5 NTK Inter Diskont
NTK Xiom Muta 5 : 2 ŠD SU
5. krog, sobota, 15. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 1 NTS Mengeš I
NTK Arrigoni 4 : 5 NTK Inter Diskont
NTK Krka 5 : 3 ŠD SU
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Xiom Muta
NTS Cornilleau Mengeš II 0 : 5 NTK Savinja I
2. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Xiom Muta 5 : 4 NTK Kema I
ŠD SU 3 : 5 NTK Savinja I
NTK Inter Diskont 5 : 1 NTS Cornilleau Mengeš II
NTS Mengeš I 0 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Arrigoni 3 : 5 NTK Krka
6. krog, sobota, 22. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTS Cornilleau Mengeš II 3 : 5 NTK Kema I
NTK Savinja I 3 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Xiom Muta 5 : 0 NTK Krka
ŠD SU 5 : 3 NTK Arrigoni
NTK Inter Diskont 5 : 0 NTS Mengeš I
3. krog, sobota, 1. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 1 NTK Arrigoni
NTK Krka 5 : 2 NTS Mengeš I
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Inter Diskont
NTS Cornilleau Mengeš II 3 : 5 ŠD SU
NTK Savinja I 2 : 5 NTK Xiom Muta
7. krog, sobota, 7. marca 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 2 : 5 NTK Inter Diskont
NTS Mengeš I 5 : 4 ŠD SU
NTK Arrigoni 2 : 5 NTK Xiom Muta
NTK Krka 5 : 2 NTK Savinja I
ŽNTK Maribor 5 : 0 NTS Cornilleau Mengeš II
4. krog, sobota, 8. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Savinja I 5 : 4 NTK Kema I
NTK Xiom Muta 5 : 1 NTS Cornilleau Mengeš II
ŠD SU 3 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Inter Diskont 5 : 3 NTK Krka
NTS Mengeš I 4 : 5 NTK Arrigoni
8. krog, sobota, 14. marca 2020
Domači Rezultat Gosti
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka
NTK Savinja I 17:00 NTK Arrigoni
NTK Xiom Muta 17:00 NTS Mengeš I
ŠD SU 15:30 NTK Inter Diskont
Preskoči na orodno vrstico