NTZS

Sezona:
1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Krka 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
2. . NTK Arrigoni 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
3. . NTS Mengeš I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
4. . NTK Inter Diskont 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
5. . NTD Kajuh-Slovan 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
6. . NTK Muta 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
7. . NTK Savinja I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
8. . NTS Cornilleau Mengeš II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
9. . ŽNTK Maribor 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
10. . NTK Kema I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
11. . ŠD SU 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 21. september 2019
Domači Rezultat Gosti
ŠD SU 11:00 NTK Muta
NTK Krka 17:00 NTK Kema I
NTK Arrigoni 17:00 ŽNTK Maribor
NTS Mengeš I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Savinja I
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Muta
NTD Kajuh-Slovan 25.09.
18:00
ŠD SU
10. krog, sobota, 14. december 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Muta 11:00 ŠD SU
NTK Kema I 17:00 NTK Krka
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Arrigoni
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTS Mengeš I
NTK Savinja I 17:00 NTK Inter Diskont
NTK Muta 17:00 NTD Kajuh-Slovan
ŠD SU 18.12.
18:00
NTD Kajuh-Slovan
2. krog, sobota, 12. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Savinja I 11:00 NTD Kajuh-Slovan
NTK Kema I 17:00 NTK Muta
NTK Savinja I 17:00 ŠD SU
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Inter Diskont
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Mengeš I
NTK Krka 17:00 NTK Arrigoni
11. krog, sobota, 25. januar 2020
Domači Rezultat Gosti
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTK Savinja I
NTK Muta 17:00 NTK Kema I
ŠD SU 17:00 NTK Savinja I
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor
NTK Arrigoni 17:00 NTK Krka
3. krog, sobota, 19. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti
ŠD SU 11:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Arrigoni 17:00 NTK Kema I
NTS Mengeš I 17:00 NTK Krka
NTK Inter Diskont 17:00 ŽNTK Maribor
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Muta 17:00 NTK Savinja I
12. krog, sobota, 1. februar 2020
Domači Rezultat Gosti
NTS Cornilleau Mengeš II 11:00 ŠD SU
NTK Kema I 17:00 NTK Arrigoni
NTK Krka 17:00 NTS Mengeš I
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Inter Diskont
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTD Kajuh-Slovan
NTK Savinja I 17:00 NTK Muta
4. krog, sobota, 26. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti
ŽNTK Maribor 11:00 NTD Kajuh-Slovan
NTK Kema I 17:00 NTK Savinja I
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Muta
ŽNTK Maribor 17:00 ŠD SU
NTK Krka 17:00 NTK Inter Diskont
NTK Arrigoni 17:00 NTS Mengeš I
13. krog, sobota, 8. februar 2020
Domači Rezultat Gosti
NTD Kajuh-Slovan 11:00 ŽNTK Maribor
NTK Savinja I 17:00 NTK Kema I
NTK Muta 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
ŠD SU 17:00 ŽNTK Maribor
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Krka
NTS Mengeš I 17:00 NTK Arrigoni
5. krog, sobota, 2. november 2019
Domači Rezultat Gosti
ŠD SU 11:00 NTK Krka
NTS Mengeš I 17:00 NTK Kema I
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Arrigoni
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Krka
NTK Muta 17:00 ŽNTK Maribor
NTK Savinja I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
14. krog, sobota, 15. februar 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Krka 11:00 ŠD SU
NTK Kema I 17:00 NTS Mengeš I
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont
NTK Krka 17:00 NTD Kajuh-Slovan
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Muta
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Savinja I
6. krog, sobota, 9. november 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Arrigoni 11:00 ŠD SU
NTK Kema I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Savinja I
NTK Krka 17:00 NTK Muta
NTK Arrigoni 17:00 NTD Kajuh-Slovan
NTS Mengeš I 17:00 NTK Inter Diskont
15. krog, sobota, 22. februar 2020
Domači Rezultat Gosti
ŠD SU 11:00 NTK Arrigoni
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Kema I
NTK Savinja I 17:00 ŽNTK Maribor
NTK Muta 17:00 NTK Krka
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Arrigoni
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Mengeš I
7. krog, sobota, 16. november 2019
Domači Rezultat Gosti
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTS Mengeš I
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Kema I
ŠD SU 17:00 NTS Mengeš I
NTK Muta 17:00 NTK Arrigoni
NTK Savinja I 17:00 NTK Krka
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 ŽNTK Maribor
16. krog, sobota, 7. marec 2020
Domači Rezultat Gosti
NTS Mengeš I 11:00 NTD Kajuh-Slovan
NTK Kema I 17:00 NTK Inter Diskont
NTS Mengeš I 17:00 ŠD SU
NTK Arrigoni 17:00 NTK Muta
NTK Krka 17:00 NTK Savinja I
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
8. krog, sobota, 23. november 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Inter Diskont 11:00 ŠD SU
NTK Kema I 17:00 ŽNTK Maribor
NTK Krka 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Arrigoni 17:00 NTK Savinja I
NTS Mengeš I 17:00 NTK Muta
NTK Inter Diskont 17:00 NTD Kajuh-Slovan
17. krog, sobota, 14. marec 2020
Domači Rezultat Gosti
ŠD SU 11:00 NTK Inter Diskont
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka
NTK Savinja I 17:00 NTK Arrigoni
NTK Muta 17:00 NTS Mengeš I
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Inter Diskont
9. krog, sobota, 7. december 2019
Domači Rezultat Gosti
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTK Kema I
ŠD SU 17:00 NTK Kema I
NTK Muta 17:00 NTK Inter Diskont
NTK Savinja I 17:00 NTS Mengeš I
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Arrigoni
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Krka
18. krog, sobota, 28. marec 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 11:00 NTD Kajuh-Slovan
NTK Kema I 17:00 ŠD SU
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Muta
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja I
NTK Arrigoni 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Krka 17:00 ŽNTK Maribor
Preskoči na orodno vrstico