NTZS

1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . ŽNTK Maribor 1 1 0 5:1 4 15:5 10 194:155 39 0 2   
2. . NTK Xiom Muta 1 1 0 5:2 3 16:9 7 258:200 58 0 2   
3. . NTK Inter Diskont 1 1 0 5:2 3 18:11 7 295:257 38 0 2   
4. . NTS Mengeš I 1 1 0 5:2 3 15:10 5 252:229 23 0 2   
5. . NTK Kema I 1 1 0 5:2 3 18:14 4 327:301 26 0 2   
6. . NTK Krka 1 0 1 2:5 -3 14:18 -4 301:327 -26 0 0   
7. . NTS Cornilleau Mengeš II 1 0 1 2:5 -3 10:15 -5 229:252 -23 0 0   
8. . NTK Savinja I 1 0 1 2:5 -3 11:18 -7 257:295 -38 0 0   
9. . ŠD SU 1 0 1 2:5 -3 9:16 -7 200:258 -58 0 0   
10. . NTK Arrigoni 1 0 1 1:5 -4 5:15 -10 155:194 -39 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 14. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 2 NTK Krka
ŽNTK Maribor 5 : 1 NTK Arrigoni
NTS Cornilleau Mengeš II 2 : 5 NTS Mengeš I
NTK Savinja I 2 : 5 NTK Inter Diskont
NTK Xiom Muta 5 : 2 ŠD SU
5. krog, sobota, 15. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 1 NTS Mengeš I
NTK Arrigoni 4 : 5 NTK Inter Diskont
NTK Krka 5 : 3 ŠD SU
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Xiom Muta
NTS Cornilleau Mengeš II 0 : 5 NTK Savinja I
2. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Xiom Muta 5 : 4 NTK Kema I
ŠD SU 3 : 5 NTK Savinja I
NTK Inter Diskont 5 : 1 NTS Cornilleau Mengeš II
NTS Mengeš I 0 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Arrigoni 3 : 5 NTK Krka
6. krog, sobota, 22. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTS Cornilleau Mengeš II 3 : 5 NTK Kema I
NTK Savinja I 3 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Xiom Muta 5 : 0 NTK Krka
ŠD SU 5 : 3 NTK Arrigoni
NTK Inter Diskont 5 : 0 NTS Mengeš I
3. krog, sobota, 1. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 5 : 1 NTK Arrigoni
NTK Krka 5 : 2 NTS Mengeš I
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Inter Diskont
NTS Cornilleau Mengeš II 3 : 5 ŠD SU
NTK Savinja I 2 : 5 NTK Xiom Muta
7. krog, sobota, 7. marca 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Kema I 2 : 5 NTK Inter Diskont
NTS Mengeš I 5 : 4 ŠD SU
NTK Arrigoni 2 : 5 NTK Xiom Muta
NTK Krka 5 : 2 NTK Savinja I
ŽNTK Maribor 5 : 0 NTS Cornilleau Mengeš II
4. krog, sobota, 8. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti
NTK Savinja I 5 : 4 NTK Kema I
NTK Xiom Muta 5 : 1 NTS Cornilleau Mengeš II
ŠD SU 3 : 5 ŽNTK Maribor
NTK Inter Diskont 5 : 3 NTK Krka
NTS Mengeš I 4 : 5 NTK Arrigoni
8. krog, sobota, 6. junija 2020
Domači Rezultat Gosti
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Kema I
NTS Cornilleau Mengeš II 2 : 5 NTK Krka
NTK Savinja I 5 : 3 NTK Arrigoni
NTK Xiom Muta 0 : 5 NTS Mengeš I
ŠD SU 4 : 5 NTK Inter Diskont
Preskoči na orodno vrstico