1. SNTL za moške - kvalifikacije
Rezultat tekme
5 : 0
Rezultati dvobojev
# A ŠD SU X NTD Kajuh-Slovan I 1. niz 2. niz 3. niz 4. niz 5. niz Rezultat Točke Stanje
Vodja gostujoče ekipe Špela Polončič
Opombe domače ekipe Primombe na obnašanje g. Miloša Živkoviča, ki je pretrgal plakat v dvorani z mojo sliko. Pri dejanju so ga videli vsi igralci naše ekipe in par staršev. Dovolil si je sugerirati in poskušal vplivati na domače igralce. Njegovo obnašanje bom prijavil tudi disciplinski komisiji. Do sedaj noben klub ni imel pritožbe na našo dvorano, zato njihovo namero z neigranjem pomembne tekme oznaujem kot skrajno
Opombe gostujoče ekipe Uvodoma opozarjamo, da naj se priložena pritožba šteje, kot del pripomb. Izrecno še opozarjamo, da smo pritožbo najavili pred začetkom tekme ob 9.55 uri.
Opombe sodnikov Obe ekipi sta pričeli ogrevanje ob 9:00 uri. Ob razglasitvi tekmovalnega dela in pričetek dvobojev igralci ekipe niso pristopili k igranju, vendar so odšli v slačilnico. Trener NTD Kajuh Slovan pa je ustno pritožbo delegatu zaradi neustrezne višine dvorane.
Opombe delegata Skladno s Pravili igranja po izrečenem nesoglasju igranja gostujoče ekipe ob 10:00 uri, po oddani postavi za igranje, sem obvestila vodjo gostujoče ekipe, da je igranje v dvorani NTS SU s sklepom odobrila TRK NTZS, kar je dostavil vodja domače ekipe. Vztrajali so, da tekme ne bodo igrali in zapustili igralno površino. Skladno s pravilnikom sem tekmo zaključila ob 10:45 uri z rezultatom 5:0. dokume
Vnesel 13.04.2019 12:50 Uroš Slatinšek pravočasno (brez ukrepa)