Regijske in medregijske zveze

SNTL 2019/2020

po 2. krogu, 25. januarja 2020
1. ŽNTK Maribor 2 4
2. NTK Inter Diskont 2 4
3. NTK Muta 2 4
4. NTK Kema I 2 2
5. NTK Krka 2 2
6. NTK Savinja I 2 2
7. NTS Mengeš I 2 2
8. ŠD SU 2 0
9. NTK Arrigoni 2 0
10. NTS Cornilleau Mengeš II 2 0
po 4. krogu, 25. januarja 2020
1. NTK Ilirija 7 14
2. NTD Kajuh-Slovan 7 12
3. NTK Sobota I 7 12
4. NTK Melamin 7 8
5. PPK Rakek 7 8
6. NTK Tempo 8 6
7. NTK Ptuj 8 6
8. NTK Vesna 7 2
9. NTK Logatec 7 2
10. NTK Kema II 7 2
po 2. krogu, 25. januarja 2020
1. NTK B2 4 8
2. NTK Gorica 3 4
3. NTK Savinja II 3 4
4. NTK Metlika 4 2
5. ŠD Vrhnika 3 2
6. NTK Sobota II 3 0
po 11. krogu, 25. januarja 2020
1. ŽNTK Ljubljana 11 20
2. NTK Arrigoni 11 20
3. NTK Vesna 11 16
4. NTD Kajuh-Slovan 11 16
5. NTK Logatec 11 10
6. NTK Kema 11 10
7. NTK Inter Diskont 11 8
8. NTK Letrika 11 8
9. NTK Jesenice 11 2
10. NTK Preserje 11 0
po 3. krogu, 25. januarja 2020
1. NTK Cirkovce 4 8
2. NTK Savinja 4 6
3. NTK Sobota 5 4
4. PPK Rakek 5 0

Koledar NTZS

  • januar 2020
  • 23 čet
    os
    Razpis za vodjo usposabljanja pri NTZS
    23. - 31.01.2020
  • 26 ned
    os
    2. OT Alpe-Adria, Logatec
  • februar 2020
  • 01 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 12. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 7. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 12. krog, Več mest
  • 02 ned
    čl
    2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
  • ml
    2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
  • 08 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 13. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 13. krog, Več mest
  • 09 ned
    os
    41. Jakhlov memorial, Ljubljana (NTK Vesna)
  • 15 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 14. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 8. krog, Več mest
  • sn
    3. SNTL za moške, 5. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 14. krog, Več mest
    • januar 2020
    • 25 sob
      re
      Tradicionalni Cenetov memorial, Velike lašče
    • februar 2020
    • 02 ned
      re
      Črnomelj 2020, Črnomelj
    • 08 sob
      re
      Menihov memorial, Topolšica
    • 22 sob
      re
      5. turnir za jakostno lestvico, Trbovlje
    • re
      Mednarodni turnir Terme Čatež 2020 - Prehodni Pokal Krešimir Fašaić, Čatež
    • marec 2020
    • 07 sob
      re
      6. turnir za jakostno lestvico, Nova Gorica
    • 28 sob
      re
      21. Rudarska svetilka, Hrastnik
    • april 2020
    • 04 sob
      re
      7. turnir za jakostno lestvico, Ravne na Koroškem
    • 18 sob
      re
      Državno prvenstvo za veterane in rekreativce, Novo mesto
    Preskoči na orodno vrstico