NTZS

Filip Kolle
pic
Podatki o igralcu
Id 584
Št. tekmovalne izkaznice 037/12/13
Starost 16 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 15 15 2910 2910
člani do 21 let 28.01.2018 9 9 1350 1300
člani 04.02.2018 57 57 525 525
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 1:3
pic Marko Avberšek 1:0 3:2
pic Jaka Bavdek 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 2:0 6:3
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:5 1:15
pic Miha Černe 1:0 3:0
pic Rok Cestar 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 2:0 6:3
pic Tilen Cvetko 0:2 0:7
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 1:3 5:10
pic Aljaž Frelih 2:5 6:17
pic Dejan Fridrih 1:2 6:8
pic Ruben Furlan 1:0 3:0
pic Luka Gerenčer 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 2:4 8:14
pic Andrej Godec 1:1 4:3
pic Aljaž Goltnik 3:0 9:1
pic Rok Grad 6:0 18:5
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:3 2:9
pic Nejc Gutnik 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 2:0 6:0
pic Peter Hribar 0:3 0:9
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 1:2 5:7
pic Lovro Jemec 2:5 12:19
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 5:6 22:20
pic Dejan Jokić 4:1 14:3
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Martin Kariž 1:0 3:1
pic Miha Kljajič 0:2 2:6
pic David Kne 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 2:0 6:2
pic Mihael Kocjančič 5:0 15:2
pic Jan Kohn 4:0 12:2
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 0:1 1:3
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Gašper Križanec 1:0 3:1
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Mladen Kuntner 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 1:1 3:5
pic Rok Likar 2:0 6:4
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 1:0 3:1
pic Darko Malič 1:1 3:5
pic Bojan Maselj 0:1 2:3
pic Tim Mori 5:0 15:5
pic Uroš Mrak 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:2 1:6
pic Nejc Novak 7:0 21:3
pic Tilen Novak 0:1 1:4
pic Matija Novel 0:7 0:18
pic Jožko Omerzel 1:2 5:6
pic Mitja Omerzel 1:5 10:17
pic Jan Ošlak 0:1 1:3
pic Tibor Ožanič 1:0 3:1
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tim Pavli 2:3 7:13
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:1 2:3
pic Miha Podobnik 1:0 3:0
pic Maj Poklukar 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 1:0 3:2
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:3
pic Oskar Rosc 2:5 15:18
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Bor Rutar 2:2 9:9
pic Tilen Šalja 3:4 12:15
pic Domen Sečnik 2:0 6:2
pic Marsel Šegula 0:2 0:7
pic Nino Šegula 1:0 3:1
pic Jure Škurnik 0:3 2:9
pic Jure Smodiš 2:0 6:0
pic Rok Smodiš 6:0 18:6
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Janko Stankić 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:1 2:3
pic Jan Stepančič 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 4:0 12:1
pic Jaka Strohsack 1:2 5:7
pic Tim Štucin 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:3 0:9
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:2 2:6
pic Aleks Ušaj 2:0 6:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:2
pic Leon Veronik 3:0 9:0
pic Patrik Videc 3:0 9:1
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 2:0 6:0
pic Darijan Vizjak 3:1 12:5
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Tadej Vodušek 0:1 2:3
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:1
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Mitja Zavec 1:0 3:0
pic Jurij Zdovc 1:0 3:1
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Matevž Žgank 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 5:5 21:22
pic Alojzij Zore 0:1 2:3
pic Anže Zrimšek Žiger 3:0 9:4
pic Domen Zupančič 4:0 12:3
Skupaj: 159:115 563:455
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Vesna mladinci
2016/2017 NTK Vesna kadeti
2015/2016 NTK Vesna kadeti
2014/2015 NTK Vesna mlajši kadeti
2013/2014 NTK Vesna mlajši kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
9. - 16. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
10. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
4. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
21. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
9. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 18. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
3. - 4. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
10. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 36 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 pic Žan Korelec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Lea Kadiš X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Tajda Šabanov X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Daniela Butkovska Tomanič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 5,8,-9,-10,9 3:2 52:45
1. tekma pic Rok Grad Mengeš II 6,8,9 3:0 33:23
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec 7,-8,-4,7,11 3:2 47:47
1. tekma pic Nejc Novak Logatec 11,-7,7,5 3:1 42:34
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-10,-7 0:3 23:34
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -3,10,7,4 3:1 37:32
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-7,-5 0:3 16:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -10,-7,-5 0:3 22:34
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -8,6,6,-11,16 3:2 59:52
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 9,11,6 3:0 35:26
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,7,7 3:0 33:20
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 11,-8,2,11 3:1 45:35
03.02.2018 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Vesna : Tempo
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-9,-5 0:3 19:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-9,7,-4 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,7,-8,-9,-10 2:3 49:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 8,7,5 3:0 33:20
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Vesna
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -2,-8,-7 0:3 17:33
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Andrej Godec Muta 10,-5,-8,-6 1:3 31:43
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -6,-11,9,-8 1:3 36:44
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,-8,6,9 3:1 41:32
1. tekma pic Jure Smodiš Kema 5,7,8 3:0 33:20
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Vesna : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -7,-4,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-11,8,-5 1:3 34:43
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 4,8,8 3:0 33:20
3. tekma pic Darko Malič Logatec -7,8,5,-9,7 3:2 49:42
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Rakek
6. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -10,5,7,12 3:1 46:36
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,4,-9,7 3:1 42:30
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka 4,-6,-9,-7,-7 1:4 40:48
Finalni del, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 7,2,8,5 4:0 44:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -11,-4,9,-10 1:3 36:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Fridrih Prb -7,9,12,-7,10 3:2 51:53
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 12,7,3 3:0 36:22
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,6,9 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -6,5,8,-5,9 3:2 44:44
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-7,6,8,-9 2:3 47:47
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 6,-8,6,4 3:1 41:27
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,9,-11,12,6 3:2 55:51
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Log 9,-8,14,-9,-9 2:3 53:56
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -7,-6,-6,-8 0:4 27:44
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 8,7,4,9 4:0 44:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 9,8,-2,5 3:1 35:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 6,3,9 3:0 33:18
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Ilirija
9. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -9,5,7,10 3:1 43:33
5. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -7,-6,-11 0:3 24:35
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Melamin
8. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -3,9,8,-7,-1 2:3 33:50
6. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,-7,6,-7 1:3 33:39
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -11,4,8,12 3:1 47:37
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -9,-12,-3 0:3 24:36
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-10,6,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 8,-5,-6,-2 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -10,5,4,-9,4 3:2 52:36
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 4,6,6 3:0 33:16
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 10,-12,-3,-6 1:3 33:46
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vesna : Rakek
9. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,7,-8,6,-11 2:3 50:48
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,9,4,-8,-5 2:3 40:46
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,8,-8,-8 1:3 31:41
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Vesna
8. tekma pic Bojan Maselj Prebold -7,8,-11,7,-4 2:3 44:50
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 10,-8,7,-9,-8 2:3 48:50
1. tekma pic Alojzij Zore Prebold 13,-8,-7,6,-7 2:3 48:52
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-8,-11 0:3 28:35
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,-7,4,11,-5 2:3 40:48
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,11,6 3:0 35:21
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,7,-8,9,-12 2:3 49:52
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-3,-8 0:3 20:33
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Jure Škurnik Muta 8,-7,-3,-9 1:3 30:41
2. tekma pic Andrej Godec Muta 9,5,10 3:0 34:24
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU 10,9,-8,-6,-6 2:3 43:52
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -9,6,14,-7,9 3:2 54:51
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -8,9,9,-6,-6 2:3 42:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 2,5,5 3:0 33:12
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Vesna
9. tekma pic Darko Malič Logatec -8,-11,-8 0:3 27:35
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,4,-10,4 3:1 43:26
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -11,-15,-9 0:3 35:41
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 7,-5,5,9 3:1 38:32
1. tekma pic Jurij Zdovc Rakek 6,-7,12,8 3:1 43:37
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-4,-8,-7 1:3 30:42
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 8,6,10 3:0 34:24
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,-8,9,9 3:1 41:35
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -7,-7,7,10,3 3:2 48:42
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka 2,4,-9,-5,6 3:2 47:34
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -5,-10,-8 0:3 23:34
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -3,-9,-5 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,9,5,11 3:1 37:36
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 7,9,-10,-8,9 3:2 51:48
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -10,7,-10,3,-9 2:3 51:45
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -4,7,6,-10,-7 2:3 43:47
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema 8,8,13 3:0 37:29
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -11,8,8,4 3:1 44:33
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 6,5,-10,9 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,-9,-10 0:3 27:34
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta -5,-4,8,6,7 3:2 42:43
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-6,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -4,9,6,7 3:1 37:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 11,4,6 3:0 35:21
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 11,8,-9,-9,-9,-9 2:4 60:63
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 3,7,12 3:0 36:22
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log -6,-8,7,3,4 3:2 47:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Ptuj 11,4,9 3:0 35:24
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,-4,10,10,-5 2:3 40:53
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja -4,-7,-7 0:3 18:33
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgič Krka -3,-2,-5 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Log 10,5,7 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -9,9,4,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-7,-5 0:3 18:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -10,-13,8,-8 1:3 42:46
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 9,3,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 6,8,10 3:0 34:24
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Vesna : Rakek
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-7,7,-10 1:3 33:41
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Tim Mori Muta 6,9,5 3:0 33:20
Finalni del, polfinale pic Domen Zupančič Krka 7,10,8 3:0 34:25
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 8,7,4 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 8,-10,6,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Štucin K-S 2,1,1 3:0 33:4
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Černe K-S 9,7,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -5,-2,-3 0:3 10:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta -13,10,6,9 3:1 47:40
2. tekma pic Jan Kohn Muta 3,9,2 3:0 33:14
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
5. tekma pic Luka Norčič Kema -8,-8,-9 0:3 25:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -1,-8,-4 0:3 13:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
9. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,-9,-8,-9 1:3 37:41
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,7,7,-10,-13 2:3 51:52
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-9,-7 0:3 19:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
7. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,6,4 3:0 33:18
4. tekma pic Jan Krč B2 7,8,7 3:0 33:22
2. tekma pic David Kne B2 9,5,7 3:0 33:21
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Bine Rakušček Logatec 9,9,-5,3 3:1 38:32
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,6,4 3:0 33:14
2. tekma pic Lan Krvina Logatec 3,7,8 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 7,8,6 3:0 33:21
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,5,7 3:0 33:16
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-8,6,-8 1:3 32:39
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,7,4 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 9,11,5 3:0 35:25
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -9,-8,6,5,4 3:2 50:37
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 4,5,6 3:0 33:15
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Križe : Vesna
5. tekma pic Uroš Mrak Križe -7,10,8,9 3:1 41:38
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -8,-9,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,13,-6,9,12 3:2 56:57
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 7,-7,-10,9,5 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -13,-8,-8 0:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Sob -1,-8,-9 0:3 18:33
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Muta
3. tekma pic Jure Škurnik Muta -6,7,-3,-9 1:3 29:40
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 8,11,7 3:0 35:26
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,8,10 3:0 35:28
1. tekma pic Jan Jeršin Rakek 2,4,1 3:0 33:7
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-4,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 7,4,11 3:0 35:22
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Prebold : Vesna
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold -9,1,19,-8,5 3:2 60:47
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -10,5,-6,-9 1:3 36:39
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 4,-10,7,-9,7 3:2 52:41
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,8,9 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Dejan Jokić Men 10,5,-12,-5,-6 2:3 46:51
Top, 4. krog pic Domen Sečnik Pres 6,4,4 3:0 33:14
Top, 3. krog pic Rok Grad Men 4,8,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,4,2 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 3,5,11 3:0 35:19
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-1,-7,-6 0:4 22:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 8,8,-3,-11,10 3:2 48:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 7,-6,-7,-7 1:3 31:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 6,7,-11,8 3:1 44:34
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 7,-6,-8,-5 1:3 30:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 8,4,5 3:0 33:17
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Miha Jamšek Muta -9,7,-2,11,-5 2:3 40:51
2. tekma pic Jure Škurnik Muta -5,-6,-5 0:3 16:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka -10,-9,11,6,-8 2:3 51:51
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 6,-9,2,7 3:1 42:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 10,8,11 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 6,1,2 3:0 33:9
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -6,7,-6,-7 1:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 5,9,3 3:0 33:17
Finalni del, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,1,-6,5 3:1 39:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 5,3,5 3:0 33:13
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -7,7,-8,3,6 3:2 48:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men 8,-6,9,9 3:1 39:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-8,-3 0:3 17:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nik Velikonja Gor -11,16,7,-6,7 3:2 57:54
Top, 6. krog pic Rok Likar Gor 8,-7,-9,5,5 3:2 49:40
Top, 5. krog pic Rok Grad Men -7,-6,4,5,8 3:2 46:39
Top, 4. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,-8,-4,6,-7 2:3 41:46
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,10,9 3:0 34:28
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 11,6,-7,7 3:1 42:35
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 4,-9,-7,10,8 3:2 50:44
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Mladen Kuntner Mb - ZM -8,-8,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 10,-8,-3,-6 1:3 29:43
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Tilen Šalja Men -7,-12,-8 0:3 27:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jorgič Krka -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 3,5,3 3:0 33:11
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -6,-5,-10,-7 0:4 28:45
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 4,5,-8,10 3:1 42:30
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -4,8,8,6 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 8,8,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,4,9 3:0 33:20
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -9,11,-6,-4 1:3 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -7,6,5,-6,8 3:2 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar Škl -9,-12,7,7,10 3:2 55:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-4,-2 0:3 14:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I 9,8,8 3:0 33:25
2. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -9,-11,-8 0:3 28:35
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-6,-2 0:3 15:33
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-3,6,9,8 3:2 38:45
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,8,-5,-5 1:3 30:41
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 9,5,-7,-9,9 3:2 49:45
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-4,-4 0:3 16:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,-9,5,8 3:1 42:30
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-6,-7 0:3 22:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo 7,-3,-7,9,-6 2:3 38:49
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,-9,5,-3 1:3 31:38
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Miha Jamšek Muta -9,-9,-9 0:3 27:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-8,-5 0:3 16:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men 2,-4,-11,-6 1:3 32:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 5,-9,-5,2,7 3:2 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-9,1,9 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -9,-8,-8 0:3 25:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -9,-10,-5 0:3 24:34
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,3,11 3:0 35:20
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-6,9,11,5 3:2 48:47
Finalni del, 1. krog pic Gašper Križanec Cir -9,5,10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,5,-8,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 5,5,7 3:0 33:17
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,8,-6,7,-6 2:3 39:48
Top, 6. krog pic Domen Sečnik Pres 5,8,-10,-9,9 3:2 52:45
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,9,-6,-9 1:3 33:42
Top, 4. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 4,6,8 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem 1,5,5 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Nejc Novak Log 1,10,9 3:0 34:20
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men 8,8,4 3:0 33:20
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 4,8,-10,-12,-9 2:3 53:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Avberšek Tem 6,10,-6,-11,8 3:2 51:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 9,-10,8,-7,9 3:2 50:49
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -wo 0:0 0:0
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,-10,10,4 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,9,9,2 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Ško 2,0,3 3:0 33:5
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -4,5,5,6 3:1 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -7,10,-11,-15 1:3 45:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-6,-5 0:3 19:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -3,-4,-7 0:3 14:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Vesna : Krka
6. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-3,-6 0:3 12:33
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -3,-4,-2 0:3 9:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -8,-3,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Maj Poklukar Ljub 2,7,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,7,-4,8 3:1 37:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Gerenčer Kema 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 6,4,7 3:0 33:17
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Vesna : Radlje
4. tekma pic Matjaž Pinter Radlje -7,-6,9,8,-6 2:3 41:50
2. tekma pic Leon Veronik Radlje 7,5,4 3:0 33:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -11,-6,-9 0:3 26:35
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-5,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 8,7,-4,-8,-6 2:3 40:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Cestar Mb - ZM 4,1,4 3:0 33:9
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kariž Ili -9,6,9,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Ošlak Int -9,-8,9,-7 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl -8,-9,9,-11 1:3 39:44
Skupaj: 58,03 % 159:115 563:455 9590:9047
Preskoči na orodno vrstico