NTZS

Jan Jevšnik
pic
Podatki o igralcu
Id 436
Št. tekmovalne izkaznice 021/11/12
Starost 15 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 12 12 3970 3970
člani do 21 let 28.01.2018 17 25 1000 1000
člani 04.02.2018 81 82 150 150
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 2:3
pic Jaka Bavdek 3:2 10:11
pic Klemen Belehar 4:0 12:1
pic Nal Belko 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 4:0 12:0
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 3:3 14:11
pic Marko Brajkovič 2:0 6:2
pic Robert Brajkovič 2:0 6:2
pic Grega Bratina 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:13 14:40
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Jaka Ceranja 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 1:0 3:1
pic Miha Černe 2:0 6:3
pic Žiga Česen 5:0 15:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:0 3:1
pic Gašper Cvetič 2:0 6:1
pic Tilen Cvetko 0:3 4:9
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 2:3 8:13
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:0
pic Damir Fotivec 1:1 5:3
pic Aljaž Frelih 0:8 5:24
pic Dejan Fridrih 0:2 1:6
pic Matej Germek 0:2 3:6
pic Aljaž Godec 9:6 32:23
pic Andrej Godec 0:2 4:6
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:0
pic Boris Govednik 3:0 9:2
pic Rok Grad 1:0 3:1
pic Miha Grampovčnik 1:1 4:5
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 1:3
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Gregor Hari 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 4:0 12:0
pic Peter Hribar 0:3 1:10
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 3:1 10:6
pic Lovro Jemec 5:5 18:22
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:1 2:3
pic Jaka Kanc 3:0 9:1
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 2:0 6:1
pic Mihael Kocjančič 2:0 6:0
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 6:5 20:22
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 1:0 3:0
pic Miha Korošec 2:0 6:3
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jure Kraker 1:0 3:2
pic Boštjan Kraser 0:2 2:6
pic Jan Krč 2:0 6:1
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:1
pic Taj Lavrič 2:6 10:20
pic Luka Likar 3:0 9:0
pic Rok Likar 2:0 6:0
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 1:1 3:3
pic Samo Mandič 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 2:0 6:3
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:2
pic Luka Mihelič 1:0 3:0
pic Tim Mori 11:0 33:5
pic Jan Murata 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:2 2:6
pic Nejc Novak 4:0 12:2
pic Matija Novel 7:8 32:33
pic Samo Novina 1:0 3:1
pic Anže Ogrič 3:2 11:6
pic Jožko Omerzel 1:5 9:18
pic Mitja Omerzel 6:5 21:18
pic David Orešnik 0:1 1:3
pic Janko Öri 2:0 6:3
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Jan Pajntar 0:4 3:12
pic Valdi Palčič 2:0 6:0
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Tim Pavli 2:7 10:25
pic Luka Petrovčič 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 2:6 13:22
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Maj Pogačar 1:3 6:9
pic Janez Popelar 2:0 6:0
pic Aleksander Poropat 2:0 6:1
pic Matej Prezelj 2:0 6:1
pic Andrej Puljak 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 9:1 27:8
pic Patrik Rosc 0:1 0:3
pic Bor Rutar 3:4 14:15
pic Tilen Šalja 4:3 18:15
pic Domen Sečnik 4:0 12:3
pic Marsel Šegula 1:6 13:20
pic Nino Šegula 1:0 3:1
pic Rok Škerbec 1:0 3:0
pic Jure Slatinšek 0:1 1:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 1:0 3:0
pic Rok Smodiš 5:0 15:4
pic Timotej Šnepf 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:0
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 1:1 3:4
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 1:13 7:40
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 2:3
pic Žiga Urbanc 0:1 2:3
pic Jože Urh 2:1 7:4
pic Nik Velikonja 3:0 9:1
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:0
pic Leon Veronik 2:0 6:2
pic Patrik Videc 1:0 3:1
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Michele Vigini 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Tim Zajec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 3:0 9:0
pic Mitja Zavec 3:0 9:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Matevž Žgank 2:1 6:6
pic Žiga Kristijan Žigon 9:15 38:57
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Alojzij Zore 0:2 3:6
pic Anže Zrimšek Žiger 4:0 12:1
pic Domen Zupančič 7:1 22:8
Skupaj: 268:176 961:689
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Tempo Velenje mladinci
2016/2017 NTK Tempo Velenje kadeti
2015/2016 NTK Tempo Velenje kadeti
2014/2015 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2013/2014 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2012/2013 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
13. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
5. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
13. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
6. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
21. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
22. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
6. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
31. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
1. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
2. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
18. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
1. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 52 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Patrik Videc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jaka Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Anja Agrež X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 39. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Logatec : Tempo
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,-12,-10 0:3 32:38
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,3,3 3:0 33:10
3. tekma pic Nejc Novak Logatec -9,5,-8,7,8 3:2 50:42
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš II
8. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 9,7,-10,9 3:1 43:37
6. tekma pic Rok Grad Mengeš II 7,-9,9,6 3:1 42:33
3. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 9,-9,6,9 3:1 42:35
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 10,-9,-9,8,-3 2:3 44:51
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -8,-9,-7 0:3 24:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Tempo : Arrigoni
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 4,-5,-8,-4 1:3 28:37
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 5,-12,8,9 3:1 45:36
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -6,-7,-7 0:3 20:33
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 3,7,4 3:0 33:14
03.02.2018 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
8. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -9,-8,-5 0:3 22:33
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -6,-8,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 8,4,-5,-10,7 3:2 48:42
03.02.2018 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Vesna : Tempo
8. tekma pic Janko Öri Vesna 8,5,-7,8 3:1 40:32
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-1,-10 0:3 20:34
1. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,9,7 3:0 33:25
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -7,-6,-9,-7 0:4 29:44
Finalni del, osmina finala pic Miha Grampovčnik Sav -9,7,6,9,-9,9 4:2 62:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 5,6,-8,-8,8 3:2 49:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,8,9,10 3:2 50:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -8,-9,7,-8 1:3 36:40
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Prebold : Tempo
4. tekma pic Matevž Žgank Prebold 10,-3,-6,11,8 3:2 45:51
1. tekma pic Bojan Maselj Prebold -11,3,12,8 3:1 47:36
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja 11,-5,5,9 3:1 40:36
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 6,8,-9,10 3:1 43:35
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 1,7,4 3:0 33:12
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-10,-5 0:3 22:34
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
8. tekma pic Andrej Godec Muta -7,-6,9,9,-10 2:3 45:52
6. tekma pic Jure Kraker Muta -9,7,-9,1,4 3:2 51:34
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -9,7,-8,5,-9 2:3 48:45
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 5,-6,-7,-6 1:3 30:38
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -7,-6,-9 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -6,6,-10,10,9 3:2 50:48
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -9,5,7,-3,9 3:2 45:43
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,7,-6,6,-3 2:3 37:46
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men 5,5,-7,6 3:1 40:27
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,8,-11,-6 1:3 38:44
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -8,-7,-4,-9 0:4 28:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 4,10,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -7,4,7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -8,8,-3,-7 1:3 29:41
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 7,11,9 3:0 35:27
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -5,-6,6,8,8 3:2 44:44
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Rakek
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,7,-6,8,-6 2:3 43:48
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -6,-5,-5 0:3 16:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -13,-10,-9 0:3 32:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 6,3,5 3:0 33:14
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija 9,10,-9,-6,-1 2:3 39:52
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 6,8,9 3:0 33:23
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Melamin : Tempo
8. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -8,9,-8,-4 1:3 31:42
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -6,3,-6,-8 1:3 31:36
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 7,4,8 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic David Orešnik Mengeš I -8,-5,8,-7 1:3 31:41
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -5,8,9,-5,-6 2:3 38:50
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II 9,-9,-7,-7 1:3 34:42
3. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -6,-10,-6 0:3 22:34
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
8. tekma pic Filip Kolle Vesna 9,8,11 3:0 35:28
6. tekma pic Janko Öri Vesna 12,7,-6,-10,5 3:2 52:47
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -0,-11,-7 0:3 18:35
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Tempo : Prebold
6. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 12,-2,6,2 3:1 38:31
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold 4,-7,6,9 3:1 40:30
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -7,8,12,5 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 6,11,3 3:0 35:20
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont II : Tempo
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,9,-11,-8 1:3 37:44
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -10,9,-8,-1 1:3 30:43
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 11,-9,10,-14,11 3:2 61:59
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Tempo
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -3,-8,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Andrej Godec Muta 9,5,-12,-9,-4 2:3 47:50
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,9,-9,10,8 3:2 50:49
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 5,7,9 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Domen Zupančič Krka 4,5,8 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka 7,-2,-3,-5 1:3 21:40
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -4,-8,9,4,8 3:2 45:43
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves -6,8,-9,-9 1:3 35:41
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 3,-10,-7,-6 1:3 34:37
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -8,5,7,8 3:1 41:31
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,4,-6,-10,10 3:2 50:44
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -2,6,-8,7,6 3:2 43:41
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,5,-8,-11 1:3 39:40
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta -9,3,-7,6,10 3:2 50:41
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel Krka -11,-7,-4 0:3 22:35
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 5,10,-11,10 3:1 46:38
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -6,8,-5,-12 1:3 34:44
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-12,-2 0:3 20:36
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,-8,7,8 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Log -4,-9,-9 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -10,5,-8,-9 1:3 38:39
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -8,-6,-5,-8 0:4 27:44
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -8,-5,8,5,-5,9,8 4:3 62:63
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 8,-11,-3,2,8 3:2 47:42
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -4,8,9,8 3:1 37:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -5,9,-5,5,10 3:2 44:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 1,1,5 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 3,6,6 3:0 33:15
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 8,-7,-7,-8,-7 1:4 40:52
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,6,9,-8,8 4:1 52:39
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -11,-8,9,9,9,9 4:2 63:60
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,9,7 3:0 33:23
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 8,6,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav 2,5,5 3:0 33:12
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Tempo
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka II 10,4,-10,8 3:1 44:34
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Tempo
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 3,9,-7,4 3:1 40:27
1. tekma pic Andrej Puljak Metlika 9,9,8 3:0 33:26
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-2,12,-4 1:3 27:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 2,-6,3,5 3:1 39:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 8,6,7 3:0 33:21
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -5,4,8,10 3:1 39:33
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 4,-9,4,4 3:1 42:23
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 5,-8,-10,9,-9 2:3 49:48
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Tempo
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -10,-10,-10 0:3 30:36
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 1,6,2 3:0 33:9
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Tempo
7. tekma pic Luka Norčič Kema 5,-11,-5,6,-9 2:3 47:46
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,2,9 3:0 33:20
3. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,7,5 3:0 33:18
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-8,-6 0:3 21:33
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Ilirija : Tempo
7. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,-2,7,5 3:1 35:31
5. tekma pic Jaka Ljubič Ilirija 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Jaka Ceranja Ilirija 4,6,5 3:0 33:15
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
4. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II 8,7,-4,-4,-9 2:3 39:48
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -8,-7,7,-6 1:3 32:40
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -6,-5,-6 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -8,9,-6,-6 1:3 31:42
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,8,-3,6,-4 2:3 36:47
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 6,10,3 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-7,7,9 3:1 40:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-10,-3 0:3 20:34
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Krka II
8. tekma pic Mitja Omerzel Krka II 6,4,8 3:0 33:18
6. tekma pic Domen Zupančič Krka II 10,-9,-7,-19 1:3 47:53
3. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -7,-9,7,-8 1:3 35:40
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Metlika
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 10,8,11 3:0 36:29
2. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 3,6,4 3:0 33:13
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 1,7,4 3:0 33:12
1. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,3,5 3:0 33:15
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Tempo
4. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 6,-9,7,8 3:1 42:32
1. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 6,9,7 3:0 33:22
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men 3,7,-9,-7,-8 2:3 46:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 10,5,7 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,6,-10,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 4,5,4 3:0 33:13
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Tempo : Gorica
4. tekma pic Rok Likar Gorica 4,6,5 3:0 33:15
2. tekma pic Luka Likar Gorica 5,4,9 3:0 33:18
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,-5,-6,-8 1:3 30:42
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,3,2 3:0 33:8
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -5,-8,-3 0:3 16:33
6. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -9,-6,-5 0:3 20:33
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -6,-8,7,-7 1:3 32:40
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-5,-8,7,-2 2:3 37:47
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves 6,-7,6,7 3:1 40:30
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 5,-10,5,7 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Let 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,3,2 3:0 33:8
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -9,9,9,9 3:1 42:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -5,-8,9,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 5,10,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 6,8,3 3:0 33:17
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -9,6,5,8 3:1 42:30
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -8,6,11,8 3:1 43:36
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -5,-12,-3 0:3 20:36
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves 6,-7,12,7 3:1 43:36
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-4,-11 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -9,7,-4,-5 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,7,7,-4,9 3:2 46:45
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,9,-7,6,-10 2:3 45:49
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 6,7,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-10,-8 0:3 22:34
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -4,-7,-9 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -9,-12,-4 0:3 25:36
Top, 3. krog pic Jože Urh Ves 2,1,9 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 8,-7,-8,7,7 3:2 48:44
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 7,-7,-9,8,-5 2:3 43:48
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Peter Hribar Krka -7,-6,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr 7,-9,-4,-8 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl 7,6,3 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-9,8,-7 1:3 34:41
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 5,12,6 3:0 36:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Dan Dvornik Ves 2,1,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men 6,-9,1,-8,-8 2:3 47:40
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Tempo
7. tekma pic Jan Pajntar Gorica -10,-8,10,-8 1:3 38:44
5. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,6,11 3:0 35:24
3. tekma pic Aljaž Susič Gorica 9,-7,10,8 3:1 41:38
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Tempo
2. tekma pic Anže Ogrič Preserje 4,5,6 3:0 33:15
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II 9,-8,-3,7,-8 2:3 41:49
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -8,-7,-8 0:3 23:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 10,6,-9,-5,77 3:2 116:115
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 12,-14,-3,8,-9 2:3 51:58
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -7,6,5,-3,-10 2:3 42:45
2. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 2,4,1 3:0 33:7
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,-9,-10,11,9 3:2 54:50
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 2,9,4 3:0 33:15
2. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,6,5 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,-8,-9,8,-8 2:3 47:46
4. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 5,5,5 3:0 33:15
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj 6,-8,6,2 3:1 41:25
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,7,12,-8,-5 2:3 47:52
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 12,10,-2,-8,-12 2:3 48:58
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,9,-5,3 3:1 38:31
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Prebold
7. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -5,-6,4,-6 1:3 28:37
4. tekma pic Bojan Maselj Prebold -8,7,-9,6,7 3:2 50:42
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold 9,-8,-4,-6 1:3 29:42
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
7. tekma pic Gregor Hari Royal Beach 8,6,-6,10 3:1 40:35
4. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 5,6,6 3:0 33:17
2. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 6,9,8 3:0 33:23
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -12,-9,-9 0:3 30:36
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men -8,-8,9,5,12 3:2 52:48
Finalni del, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 1,5,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra -9,9,7,11 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,4,2 3:0 33:9
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Tempo
5. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,-9,2,11 3:1 44:31
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -9,4,8,-6,4 3:2 48:38
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-10,-5,-6 1:3 32:41
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 3,7,-10,-9,8 3:2 52:41
2. tekma pic Tim Mori Muta 9,4,-9,9 3:1 42:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 10,-6,7,-5,-5 2:3 39:50
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 8,-9,-6,-9 1:3 35:41
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,3,5,6 3:1 39:25
3. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka 4,5,-6,-8,-4 2:3 40:42
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
2. tekma pic Aljaž Fortuna Ilirija 3,9,3 3:0 33:15
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 6,6,6 3:0 33:18
3. tekma pic Žiga Česen Logatec 5,6,2 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,5,9 3:0 33:18
3. tekma pic Dani Drakulič Gorica 3,8,1 3:0 33:12
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Cirkovce
4. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -12,10,8,3 3:1 46:35
2. tekma pic Jan Murata Cirkovce 4,5,7 3:0 33:16
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Savinja
3. tekma pic Janez Tomše Savinja -6,-6,-8 0:3 20:33
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jaka Bavdek K-S 4,-6,-9,-10 1:3 36:38
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta -4,-2,9,-3 1:3 20:42
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Log 7,-8,9,-7,-4 2:3 41:49
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 7,9,5 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,8,-4,9,-6 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-4,-6,5,7 3:2 43:39
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves -4,6,7,8 3:1 37:32
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves 7,-12,8,9 3:1 45:38
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int 13,7,-10,-9,-2 2:3 47:54
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,10,-9,9,-3 2:3 43:52
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-5,-13 0:3 25:37
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 7,-4,3,-6,-5 2:3 37:43
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-5,-7 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 7,3,7 3:0 33:17
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Gorica
5. tekma pic Aljaž Susič Gorica -7,-15,-8 0:3 30:39
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,4,9 3:0 33:19
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Preserje
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje 5,6,5 3:0 33:16
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
9. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II 2,4,7 3:0 33:13
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -13,-10,-4 0:3 27:38
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Tempo
8. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,11,8,-7,-7 2:3 43:52
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -3,-8,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 13,5,1 3:0 37:19
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Tempo
6. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 4,2,7 3:0 33:13
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -10,-9,7,-7 1:3 37:41
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,5,-7,-2 1:3 25:38
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,5,-11,6 3:1 44:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar Škl -7,9,7,8 3:1 40:35
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Šalja Men -7,-7,12,4,6 3:2 50:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 7,7,10 3:0 34:24
Finalni del, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,1,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 10,6,9 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Česen Log 9,0,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema 4,4,5 3:0 33:13
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Tempo : Metlika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,6,7,8 3:1 43:33
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-5,10,7 3:1 39:35
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Tempo
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 6,2,3 3:0 33:11
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Tempo
6. tekma pic Patrik Rosc Savinja -9,-9,-7 0:3 25:33
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja 6,-6,-3,-5 1:3 25:39
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -9,-5,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -7,3,11,9 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,6,6 3:0 33:18
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,8,-8,9 3:1 41:37
Mali finale, polfinale pic Tomaž Strelec Cir 7,8,4 3:0 33:19
Mali finale, četrtfinale pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 9,10,8 3:0 34:27
Mali finale, osmina finala pic Rok Smodiš Kema -8,5,8,-10,6 3:2 51:42
Mali finale, 1. krog pic Luka Likar Gor 4,6,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -2,-9,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -7,-15,14,8,-9 2:3 58:61
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Anže Ogrič Pres 8,8,7 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Martin Kocjančič Arr 5,17,5 3:0 41:27
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,13,4 3:0 37:25
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Škl 8,6,8 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 8,-8,11,-14,-7 2:3 53:57
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-9,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 7,6,11 3:0 35:24
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel Krka -5,7,6,5,-12,-8,-8 3:4 66:65
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl 5,-7,8,5 3:1 40:29
Finalni del, 2. krog pic Tilen Šalja Men 7,-9,8,-4,7 3:2 46:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 2,9,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S -5,3,-10,11,6 3:2 50:43
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -1,-7,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -10,-3,7,8,-8 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-2,-7 0:3 14:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -4,5,-12,-9 1:3 36:41
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta 7,9,8 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 9,9,-9,-9,9 3:2 51:49
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,8,9,8 3:1 40:36
Top, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 7,4,-11,7 3:1 44:31
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,-9,-9,6,10 3:2 52:43
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 9,7,9 3:0 33:25
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
7. tekma pic Tim Mori Muta 7,10,-9,7 3:1 43:35
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -5,-7,-11 0:3 23:35
2. tekma pic Gašper Jezernik Muta 6,2,2 3:0 33:10
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,13,-6,7,-8 2:3 45:53
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,8,6 3:0 33:19
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,-7,4,7 3:1 40:29
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Tempo : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,-7,-7,5,-5 2:3 41:46
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,8,7 3:0 33:24
2. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 8,9,11 3:0 35:28
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,-4,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna -9,11,-10,-11 1:3 43:47
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Tempo : Preserje
7. tekma pic Anže Ogrič Preserje -6,-12,-5 0:3 23:36
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje -8,2,7,-10,8 3:2 51:40
2. tekma pic Grega Bratina Preserje 6,5,7 3:0 33:18
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
8. tekma pic Luka Norčič Kema III -3,-6,-9 0:3 18:33
6. tekma pic Rok Smodiš Kema III 6,7,14 3:0 38:27
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 10,7,-7,-11,-8 2:3 49:52
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 7,7,6 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 6,7,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad 5,2,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int 7,2,4 3:0 33:13
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,-4,-14 0:3 25:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob -9,3,3,8 3:1 42:25
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Gorica
3. tekma pic Jan Pajntar Gorica -6,-8,9,-4 1:3 29:42
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Royal Beach
5. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -8,-9,5,-11 1:3 39:40
1. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,8,9,-9,-7 2:3 46:50
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Mihelič B2 4,8,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-5,9,5,-10 2:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr -6,6,-3,-4 1:3 24:39
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-5,-3 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 2,3,2 3:0 33:7
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 8,-8,-9,11,9 3:2 52:50
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-2,7,-4 1:3 24:40
2. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -9,9,7,-10,7 3:2 52:46
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Vesna
3. tekma pic Matevž Žgank Vesna -5,-8,-10 0:3 23:34
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Luka Čiča Ilirija 3,4,2 3:0 33:9
1. tekma pic Simon Godec Ilirija 3,6,2 3:0 33:11
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Sobota
3. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 5,6,6 3:0 33:17
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
5. tekma pic Žiga Česen Logatec 2,2,7 3:0 33:11
3. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 7,-9,6,3 3:1 42:27
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš -9,5,-13,8,-15 2:3 59:56
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-4,-6 0:3 13:33
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 3,-8,-4,8,-11 2:3 45:46
1. tekma pic Tim Mori Muta 6,11,5 3:0 35:22
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
6. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,-5,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Deni Kožul Logatec -9,-6,-3 0:3 18:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 6,5,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Grega Bratina Pres 5,6,6 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Matej Prezelj Men 8,7,9 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Anže Ogrič Pres 8,-6,-9,5,-7 2:3 44:46
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-4,6,-9 1:3 33:39
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int 6,4,4 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Samo Mandič B2 8,11,-13,6 3:1 48:40
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 8,9,4 3:0 33:21
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 3,10,-5,5 3:1 39:29
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 3,9,7 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 3,-18,5,9 3:1 51:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Popelar Men 7,7,9 3:0 33:23
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Gorica : Tempo
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica 4,-9,-4,-7 1:3 31:37
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,11,10 3:0 36:29
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
6. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -12,8,3,9 3:1 45:34
2. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -12,-8,9,8,8 3:2 53:50
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,9,-10,-11,-8 2:3 51:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -7,-6,7,-8 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,5,8 3:0 33:19
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
6. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 4,5,-9,7 3:1 42:27
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-6,-5 0:3 18:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,11,-11,-7 1:3 39:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,-9,4,-7,5 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,3,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta 7,8,4 3:0 33:19
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,6,9,-4,-5 2:3 40:48
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 6,9,8 3:0 33:23
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 7,6,13 3:0 37:26
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves 4,-10,-10,-4 1:3 35:39
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -4,9,3,-10,-7 2:3 43:46
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 8,-9,9,-10,-7 2:3 48:51
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -4,-4,9,-7 1:3 26:42
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 5,7,-2,-8,-6 2:3 38:45
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 5,5,-9,8 3:1 42:29
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka 9,-2,-3,-6 1:3 22:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Damir Fotivec Sob 6,-6,-5,6,-6 2:3 39:45
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -6,-9,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,7,-4,7 3:1 37:34
Finalni del, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 1,9,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 6,-11,6,10 3:1 45:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Šuligoj Let 5,6,3 3:0 33:14
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,-7,9,-6 1:3 32:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-6,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 3,5,8 3:0 33:16
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Tempo : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-4,-3 0:3 12:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -7,-8,-8 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,5,9 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Timotej Šnepf Kema 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Nal Belko Ves 5,7,-7,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Trb 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Petrovčič Log 1,2,3 3:0 33:6
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -5,-6,-5 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 9,5,-6,2 3:1 39:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 6,6,-3,10 3:1 37:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Škerbec Ves 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 3,11,8 3:0 35:22
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-7,-16 0:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,-10,-7 0:3 27:35
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Sašo Malovič Ptuj -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,5,-8,7 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Damir Fotivec Sob 5,5,5 3:0 33:15
Skupaj: 60,36 % 268:176 961:689 15822:14220
Preskoči na orodno vrstico