NTZS

Rok Trtnik
pic
Podatki o igralcu
Id 425
Št. tekmovalne izkaznice 140/08/09
Starost 17 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 2 3 6700 6700
člani do 21 let 28.01.2018 24 17 700 650
člani 04.02.2018 29 35 1810 1810
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 1:2 5:8
pic Marko Avberšek 2:0 6:4
pic Jaka Bavdek 4:2 15:9
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:0 6:3
pic Grega Bratina 2:0 6:1
pic Luka Breznik 8:7 33:28
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 2:0 6:1
pic Miha Černe 1:2 5:7
pic Gašper Cvetič 4:0 12:0
pic Tilen Cvetko 0:8 6:24
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Rok Djordjevič 4:0 12:0
pic Iztok Dolamič 0:1 0:3
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 2:11 16:35
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 3:2 13:8
pic Damir Fotivec 3:0 9:1
pic Aljaž Frelih 5:8 22:29
pic Dejan Fridrih 3:1 11:5
pic Žan Gerhold 1:0 3:0
pic Matej Germek 2:2 7:8
pic Aljaž Godec 12:1 37:14
pic Andrej Godec 2:0 6:1
pic Martin Golob 2:1 8:4
pic Rok Grad 3:0 9:3
pic Miha Grampovčnik 2:7 12:21
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:5 6:16
pic Nejc Gutnik 0:1 1:3
pic Darko Hergan 1:0 3:0
pic Kristian Hren 0:1 2:3
pic Peter Hribar 0:7 3:23
pic Lan Huzjak 1:0 3:1
pic Darko Jamšek 0:2 2:7
pic Miha Jamšek 2:1 8:6
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Lovro Jemec 11:2 36:12
pic Jan Jevšnik 13:1 40:7
pic Darko Jorgič 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Martin Kariž 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 3:0 9:1
pic Mihael Kocjančič 4:0 12:1
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Mario Kolbl 0:1 0:3
pic Filip Kolle 3:0 9:0
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Rok Kozamernik 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:3 0:9
pic Boštjan Kraser 2:1 6:4
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Robert Kukovica 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 3:0 9:0
pic Taj Lavrič 13:2 44:17
pic Luka Likar 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:0 6:0
pic Marko Lipuš 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 2:0 6:0
pic Samo Mandič 2:0 6:2
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 2:1 7:5
pic Luka Mihelič 0:1 2:3
pic Tim Mori 6:0 18:2
pic Klemen Mrak 0:1 0:3
pic Luka Norčič 3:12 18:40
pic Andraž Novak 1:0 3:2
pic Nejc Novak 9:0 27:2
pic Matija Novel 7:17 30:59
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 5:0 15:4
pic Jožko Omerzel 4:2 14:9
pic Mitja Omerzel 6:0 18:2
pic Jan Ošlak 1:0 3:0
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:4 2:13
pic Tim Pavli 8:7 32:31
pic Ludvik Peršolja 0:3 1:9
pic Matjaž Pinter 11:1 35:11
pic Jakob Podlesek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 1:0 3:1
pic Maj Pogačar 1:1 5:5
pic Janez Popelar 1:0 3:0
pic Aleksander Poropat 2:1 8:5
pic Matej Prezelj 2:0 6:1
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 10:1 30:9
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Bor Rutar 4:1 14:6
pic Tedja Šabanov 2:0 6:0
pic Tilen Šalja 6:0 18:4
pic Domen Sečnik 3:0 9:0
pic Marsel Šegula 12:8 45:32
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 0:4 0:12
pic Jure Škurnik 1:0 3:2
pic Aljaž Šmaljcelj 2:2 7:9
pic Jure Smodiš 2:0 6:1
pic Robert Smodiš 1:0 3:1
pic Rok Smodiš 6:0 18:1
pic Klemen Šorak 1:0 3:0
pic Janko Stankić 3:0 9:4
pic Emil Steiner 0:1 2:3
pic Aleks Stepančič 3:0 9:1
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Dejan Stojanovič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 3:0 9:1
pic Jaka Strohsack 2:3 7:9
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:0
pic Peter Topič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Luka Uranič 3:0 9:0
pic Žiga Urbanc 2:2 6:8
pic Jože Urh 4:0 12:1
pic Anton Vastl 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 3:0 9:0
pic Leon Veronik 1:0 3:1
pic Patrik Videc 6:0 18:2
pic Gaj Vidmar 2:0 8:2
pic Michele Vigini 2:4 8:13
pic Peter Vitamvas 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 1:0 3:1
pic Damijan Vodušek 1:1 4:4
pic Tadej Vodušek 1:0 3:2
pic Tilen Vogrinčič 0:1 0:3
pic Tine Zajc 0:1 1:3
pic Tim Zajec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Javor Zavec 2:0 6:0
pic Jurij Zdovc 0:1 1:3
pic Damjan Zelko 1:3 6:10
pic Matevž Žgank 0:1 1:3
pic Žiga Kristijan Žigon 10:3 34:14
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 1:0 3:0
pic Matic Zupan 2:0 6:2
pic Domen Zupančič 1:0 3:0
Skupaj: 347:173 1191:717
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTK Vesna mladinci
2015/2016 NTK Vesna kadeti
2014/2015 NTK Vesna kadeti
2013/2014 NTK Vesna mlajši kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
12. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
9. - 16. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
3. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
3. - 4. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
1. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
7. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
7. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
5. - 8. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
3. - 4. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
14. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
2. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
13. - 21. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
12. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
15. - 26. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
1. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
2. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 10. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
13. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
19. - 35. 08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 24. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 28. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
2. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
12. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
12. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 65 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Špela Trelec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 26.03.2017 pic Črt Lovro Grm Urbančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Špela Trelec X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 14. 17.04.2016 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
2. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
2. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 08.03.2015 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Špela Trelec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 27. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
1. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 19 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-6,8,9,9 3:2 48:48
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 9,-4,-4,-7 1:3 26:42
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš I
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 5,11,9 3:0 35:25
1. tekma pic Domen Zupančič SU 4,8,4 3:0 33:16
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Mengeš I
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,-5,4,-8,3 3:2 47:39
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 8,9,7 3:0 33:24
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Filip Kolle Vesna 10,7,5 3:0 34:22
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 12,7,7 3:0 36:26
2. tekma pic Jože Urh Vesna 8,7,7 3:0 33:22
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -9,9,-8,-5 1:3 33:42
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 6,8,3 3:0 33:17
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,10,4,6 3:1 40:31
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Žiga Urbanc PPR 5,-9,5,7 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema -7,7,-6,10,-4 2:3 40:50
Top, 5. krog pic Darko Jamšek Int -8,-6,7,-8 1:3 33:40
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema 7,4,10 3:0 34:21
Top, 3. krog pic Dejan Fridrih Prb -9,10,4,10 3:1 44:35
Top, 2. krog pic Tomaž Roudi Sob -9,-6,-8 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 8,-10,8,7 3:1 43:35
03.02.2018 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Prebold
7. tekma pic Bojan Maselj Prebold 10,5,7 3:0 34:22
4. tekma pic Matevž Žgank Prebold -6,4,-9,-8 1:3 34:37
03.02.2018 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,8,5 3:0 33:22
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,10,6 3:0 34:22
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 11,10,8 3:0 36:29
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -5,-5,-8,8,7,-9 2:4 49:59
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 3,7,6,5 4:0 44:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 7,8,12 3:0 36:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kozamernik K-S 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int 3,8,4 3:0 33:15
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 8,10,6 3:0 34:24
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II 6,8,9 3:0 33:23
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 7,-9,-6,4,11 3:2 50:44
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Boštjan Kraser Muta 7,5,5 3:0 33:17
5. tekma pic Marko Lipuš Muta 8,8,3 3:0 33:19
3. tekma pic Andrej Godec Muta 7,8,-8,2 3:1 41:28
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 5,9,7 3:0 33:21
1. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 5,4,3 3:0 33:12
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 7,3,-6,5 3:1 39:26
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 2,9,6 3:0 33:17
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec 10,4,7 3:0 34:21
1. tekma pic Nejc Novak Logatec 9,9,7 3:0 33:25
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Rakek
5. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 4,7,5 3:0 33:16
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,8,4,6 3:1 42:29
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -3,7,-0,-7,-7 1:4 28:51
Finalni del, 1. krog pic Gaj Vidmar Sob 10,8,8,6 4:0 45:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Drago Torkar Vrh 4,8,4 3:0 33:16
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -7,6,8,5 3:1 40:30
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -5,-8,-7 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,12,-9,4 3:1 45:33
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,9,9 3:0 33:26
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,8,8 3:0 33:25
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-8,-12 0:3 26:36
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 7,-6,8,9 3:1 39:35
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -8,-5,9,10,-7 2:3 43:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Grampovčnik Sav -8,-10,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 5,8,7 3:0 33:20
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Ilirija
5. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 7,7,6 3:0 33:20
1. tekma pic Robert Kukovica Ilirija 10,3,9 3:0 34:22
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Melamin
5. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -3,-7,10,3,12 3:2 47:47
1. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 10,10,-4,6 3:1 39:37
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -9,-5,-11 0:3 25:35
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men 10,6,-12,10 3:1 47:40
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 9,12,3 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 4,1,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 4,3,4 3:0 33:11
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna 5,4,9 3:0 33:18
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Interdiskont Fužinar II
9. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Interdiskont Fužinar II 10,-8,-7,-9 1:3 36:43
5. tekma pic Luka Breznik Interdiskont Fužinar II -3,-9,7,-9 1:3 32:40
1. tekma pic Aljaž Godec Interdiskont Fužinar II 9,9,2 3:0 33:20
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,5,11,10 3:1 44:37
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log 6,9,4 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj 10,5,-4,8 3:1 38:34
Top, 4. krog pic Darijan Vizjak PPR 5,-7,6,7 3:1 40:29
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -11,7,-7,4,7 3:2 51:42
Top, 2. krog pic Miha Jamšek Int 9,11,-9,9 3:1 44:40
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -4,-7,8,-10 1:3 32:42
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 8,-9,9,6 3:1 42:34
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -9,7,5,-7,-8 2:3 46:45
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,9,7,7 3:1 42:34
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,10,10 3:0 35:29
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
9. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 7,-10,9,-8,-9 2:3 49:50
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -3,-9,8,1,9 3:2 45:40
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 3,6,-8,-9,4 3:2 50:35
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Muta
9. tekma pic Jure Škurnik Muta -8,9,-6,9,10 3:2 48:50
5. tekma pic Andrej Godec Muta 5,6,4 3:0 33:15
1. tekma pic Boštjan Kraser Muta 9,-17,5,10 3:1 51:43
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Lovro Jemec Log 8,-7,3,-4,6 3:2 44:39
Finalni del, polfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-10,7,9,9 3:2 52:48
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 8,6,-8,6 3:1 41:31
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,-9,7,7,5 3:2 52:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 4,-6,6,7 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 1,8,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int 9,3,-12,9 3:1 45:35
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -9,10,4,-9,-6,-9 2:4 56:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksander Poropat Prb 9,8,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Novak K-S 9,-7,7,-10,4 3:2 50:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Sav 10,7,4 3:0 34:21
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec 8,10,-6,6 3:1 40:35
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -9,-7,8,-9 1:3 36:41
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -8,-3,-6 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel Krka 7,11,6 3:0 35:24
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int 7,7,-6,8 3:1 39:33
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,9,6,-4,-7 2:3 42:48
Top, 5. krog pic Luka Norčič Kema -5,-5,-6 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-7,9,7,-11 2:3 48:51
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -9,1,-8,7,-5 2:3 44:41
Top, 2. krog pic Aljaž Frelih Men 8,-8,10,-13,-9 2:3 53:55
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 8,-8,12,-7,-5 2:3 45:53
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 8,11,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,10,-0,-3 1:3 20:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -9,8,-8,7,-8 2:3 47:48
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -3,6,-4,-6,-10 1:4 34:51
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 6,10,-8,6 3:1 42:33
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men 4,-5,7,4 3:1 38:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 7,4,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men 7,-12,7,10 3:1 46:38
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema 13,9,-5,9 3:1 42:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-9,-5 0:3 19:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema -14,10,-6,6,-8 2:3 51:54
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,10,9 3:0 34:27
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,8,-6,7,6 3:2 47:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 7,-6,10,8 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,13,5 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,10,7 3:0 34:23
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 7,-10,-10,8,7 3:2 53:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -6,-9,-11 0:3 26:35
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -8,7,-10,7,8 3:2 51:45
1. tekma pic Tim Mori Muta 5,8,6 3:0 33:19
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
7. tekma pic Luka Norčič Kema -6,-6,-7 0:3 19:33
4. tekma pic Rok Smodiš Kema 8,6,9 3:0 33:23
2. tekma pic Jure Smodiš Kema 5,-9,3,9 3:1 42:28
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 6,5,6 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,-11,7,5 3:1 45:35
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -6,4,-6,7,-11 2:3 45:46
3. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,6,-5,5,-8 2:3 44:44
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,-8,3,9 3:1 41:28
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 10,-5,-3,6,-9 2:3 40:49
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 9,-6,6,3 3:1 39:29
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr 8,-7,-7,-3,10,-10 2:4 50:63
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 5,-5,10,-8,6,9 4:2 58:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-8,7,-10 1:3 38:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -13,5,9,8 3:1 46:37
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 7,5,-6,7 3:1 39:30
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 10,4,9 3:0 34:23
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Tim Mori Muta -6,-13,6,4,1 3:2 52:37
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 7,6,9 3:0 33:22
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men 7,-7,7,-9,9 3:2 49:45
Top, 6. krog pic David Filipovič Oli 9,-4,4,9 3:1 37:33
Top, 5. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-9,-10 0:3 24:34
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema -7,-8,9,-5 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -13,7,5,-6,-8 2:3 49:49
Top, 2. krog pic Peter Hribar Krka -10,5,-6,-11 1:3 38:41
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-8,-12 0:3 27:36
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int -12,-9,8,-3,-4 1:4 39:55
Finalni del, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili -7,11,-8,5,9,11 4:2 63:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 8,6,-10,-11,10 3:2 55:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -3,-5,-8 0:3 16:33
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -5,-9,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Janko Stankić PPR 7,3,-7,7 3:1 40:28
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Prebold : Vesna
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 8,-8,6,8 3:1 41:33
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 9,-9,-7,4,-7 2:3 45:46
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Križe
9. tekma pic Dejan Stojanovič Križe -9,-6,-10 0:3 25:34
5. tekma pic Klemen Mrak Križe -6,-7,-10 0:3 23:34
1. tekma pic Emil Steiner Križe 9,-11,3,-9,-9 2:3 51:47
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 0,0,0 3:0 33:0
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,-6,10,7,-9 2:3 45:50
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 7,6,4 3:0 33:17
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka 8,-10,-6,-5 1:3 32:42
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 7,7,6 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,11,2 3:0 35:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,8,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Markič Men 3,2,5 3:0 33:10
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Vesna : Prebold
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 10,8,5 3:0 34:23
2. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 7,-9,4,-5,3 3:2 47:36
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,-8,5,-10,8 3:2 51:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar B2 8,-8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Kema 2,8,6 3:0 33:16
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -7,7,-8,-6 1:3 32:40
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj -4,10,8,2 3:1 38:31
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 7,4,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 6,5,8 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Darko Jorgič Krka -4,-5,-5 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men 5,-6,8,9 3:1 39:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,-5,10,5 3:1 39:34
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr 10,9,-8,8 3:1 42:38
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka 4,4,7 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,7,-12,-7 1:3 36:43
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -8,6,-8,-9 1:3 36:39
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,11,6 3:0 35:24
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,6,8,-7,-7 2:3 43:47
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 9,7,-3,-11,-11 2:3 47:53
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,11,-6,-8 1:3 35:44
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men 8,-7,-11,6,-3 2:3 43:49
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -6,-11,-9 0:3 26:35
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,2,3,10 3:1 43:26
Top, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 2,6,4 3:0 33:12
Top, 2. krog pic David Filipovič Oli -5,10,7,-9,-6 2:3 43:50
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 5,-11,7,4 3:1 44:29
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -7,-8,-7 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Lovro Jemec Log 6,7,-1,9 3:1 34:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Uranič Men 7,5,13 3:0 37:25
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -6,-7,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -3,14,-2,-9 1:3 30:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 9,5,7 3:0 33:21
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj -5,-6,-9,-3 0:4 23:44
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves 8,4,7,6 4:0 44:25
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,8,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,7,5 3:0 33:19
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -9,7,-9,8,7 3:2 51:44
5. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 4,3,4 3:0 33:11
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I 5,3,9 3:0 33:17
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 8,-7,3,-7,-8 2:3 44:44
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -17,-6,7,10,7 3:2 57:54
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 11,6,9 3:0 35:26
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Vesna
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,7,9 3:0 33:22
1. tekma pic Nino Šegula Ptuj 2,8,6 3:0 33:16
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 3,4,-9,3 3:1 42:21
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 8,8,6 3:0 33:22
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-7,-12,8,5 3:2 52:47
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,5,10 3:0 34:18
3. tekma pic Oskar Rosc Tempo 8,10,-8,-9,5 3:2 51:45
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Tine Krpan Rakek 3,1,3 3:0 33:7
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,7,7 3:0 33:20
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta 10,7,5 3:0 34:22
2. tekma pic Jan Ošlak Muta 8,6,8 3:0 33:22
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -10,-8,-12 0:3 30:37
1. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 3,-8,7,7 3:1 41:28
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,11,-7,-2 1:3 26:44
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 7,-8,-3,-7 1:3 29:40
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 11,5,9 3:0 35:25
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,9,9 3:0 33:23
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 5,4,10 3:0 34:19
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -4,-6,-11 0:3 21:35
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj 4,-16,10,8 3:1 50:40
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Tem 9,0,0 3:0 33:9
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 3,10,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Podlesek Kema 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 3,3,5 3:0 33:11
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -0,-3,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-8,5,12,-9 2:3 48:50
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Matjaž Pinter Muta 8,5,6 3:0 33:19
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -14,-6,-14 0:3 34:43
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -12,5,6,7 3:1 45:32
5. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 6,7,-9,-7,-5 2:3 43:46
3. tekma pic Javor Zavec Mengeš II 4,7,5 3:0 33:16
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Vesna
5. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 5,6,7 3:0 33:18
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,7,9 3:0 33:21
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : kema
7. tekma pic Damjan Zelko kema -7,-9,6,-5 1:3 32:39
4. tekma pic Luka Norčič kema -8,-6,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Rok Smodiš kema 8,7,6 3:0 33:21
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
6. tekma pic Jure Smodiš kema 10,9,3 3:0 34:22
3. tekma pic Rok Smodiš kema 6,6,-7,6 3:1 40:29
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Mengeš I
6. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 5,6,8 3:0 33:19
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I -6,10,-10,9,4 3:2 50:46
09.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -6,-10,-6 0:3 22:34
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men -14,6,-5,-7 1:3 37:44
Top, 6. krog pic Miha Jamšek Muta 7,-7,-7,10,3 3:2 48:42
Top, 5. krog pic Matej Germek Arr 3,5,7 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Nejc Erjavec Men -10,-11,8,2,-17 2:3 60:54
Top, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 2. krog pic David Filipovič Oli 8,5,-9,12 3:1 45:36
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -9,10,5,-9,6 3:2 52:43
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -10,-10,-6 0:3 26:35
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,3,10 3:0 34:18
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Tem 9,-9,-10,4,3 3:2 52:39
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,5,13 3:0 37:25
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 11,-6,-9,-5 1:3 33:44
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,9,5 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 6,6,15 3:0 39:27
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Melamin : Vesna
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 2,5,6 3:0 33:13
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -3,7,-6,-10 1:3 30:41
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Olimpija : Vesna
4. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -6,-7,-7 0:3 20:33
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -6,-4,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log 10,-10,-5,-11 1:3 38:46
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Vesna : Kema II
8. tekma pic Luka Norčič Kema II -9,-7,8,-10 1:3 37:42
6. tekma pic Robert Smodiš Kema II -3,6,5,7 3:1 36:29
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -7,-3,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 4,8,-5,4 3:1 38:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 8,5,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl -17,7,7,2 3:1 50:35
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 10,6,10 3:0 35:26
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem 7,8,8 3:0 33:23
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Tem 3,-6,7,2 3:1 39:23
Finalni del, osmina finala pic Rok Likar Gor 4,3,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 5,3,2 3:0 33:10
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Vesna : Logatec
8. tekma pic Lovro Jemec Logatec 9,-4,-5,-7 1:3 27:42
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 9,-8,-9,-11 1:3 39:44
3. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,9,-5,-4 1:3 26:42
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -9,9,-9,-7 1:3 36:42
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 5,6,5 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 9,5,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 8,5,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 6,1,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men 8,10,8 3:0 34:26
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Lovro Jemec Log 8,10,15 3:0 40:33
Finalni del, četrtfinale pic Damjan Zelko Kema 7,7,-5,8 3:1 38:33
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -10,-6,-0 0:3 16:34
Finalni del, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 6,7,-9,-9,5 3:2 51:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Cergolj Log 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Novina Sob 4,6,4 3:0 33:14
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, osmina finala pic Bor Rutar Men 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men 9,7,5 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,8,-8,3 3:1 41:31
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,9,5 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-7,-4 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -11,-5,-9 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 8,-7,-10,-8 1:3 36:42
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves 9,7,3 3:0 33:19
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Matej Germek Arr -9,7,-8,-6 1:3 34:40
Top, 6. krog pic Miha Jamšek Int 7,-8,-6,7,-9 2:3 45:47
Top, 5. krog pic David Filipovič Oli 13,8,12 3:0 40:33
Top, 4. krog pic Damjan Zelko Kema -9,-2,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 4,-10,7,-5,7 3:2 48:41
Top, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-10,-9 0:3 26:34
Top, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -7,9,-10,-9 1:3 37:43
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel Krka -11,-7,5,-7 1:3 36:40
Finalni del, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 8,5,-6,4 3:1 39:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 4,5,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 2,9,5 3:0 33:16
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Ili -4,-6,-8 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men 16,7,10 3:0 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,11,-9,6 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl -10,-6,8,3,5 3:2 49:39
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Vesna : Arrigoni
8. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -1,-8,-4 0:3 13:33
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -5,12,3,4 3:1 41:30
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-4,-6 0:3 18:33
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
9. tekma pic Tilen Šalja Mengeš 3,5,7 3:0 33:15
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš -9,4,11,11 3:1 46:37
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -9,-6,-4 0:3 19:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Preserje : Vesna
2. tekma pic Anže Ogrič Preserje 8,-8,6,9 3:1 41:34
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,4,8 3:0 33:21
3. tekma pic Oskar Rosc Tempo 4,5,7 3:0 33:16
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Vesna
5. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 4,9,4 3:0 33:17
3. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 8,-4,-10,-9 1:3 34:42
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Rakek : Vesna
8. tekma pic Janko Stankić Rakek 8,-4,8,5 3:1 37:32
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -6,-11,-8 0:3 25:35
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,8,11 3:0 36:29
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Jan Kohn Muta 4,4,2 3:0 33:10
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 7,-9,8,-7,-7 2:3 45:48
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -2,-6,-3 0:3 11:33
4. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 11,9,-7,-7,-4 2:3 42:53
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 5,5,6 3:0 33:16
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,-9,-2 0:3 20:33
5. tekma pic Matej Germek Arrigoni 11,-16,7,-8,8 3:2 59:55
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 8,13,9 3:0 37:30
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-10,-5 0:3 20:34
1. tekma pic Rok Smodiš Kema 8,9,5 3:0 33:22
08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Hergan Cir 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -9,7,-8,-7 1:3 35:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -10,-8,-7 0:3 25:34
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Royal Beach : Vesna
5. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 7,8,4 3:0 33:19
3. tekma pic Anton Vastl Royal Beach 8,6,7 3:0 33:21
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Tim Pavli Men -8,-9,-4 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Jemec Škl 8,8,-9,6 3:1 42:33
Finalni del, osmina finala pic Anže Ogrič Pres -9,5,8,10 3:1 43:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,6,6 3:0 33:18
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Miha Černe K-S -9,-10,6,-5 1:3 35:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Ili -5,-5,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 2,10,-8,4 3:1 42:27
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Letrika : Vesna
4. tekma pic Gašper Šuligoj Letrika 4,5,4 3:0 33:13
1. tekma pic Sandi Cejan Letrika 5,2,7 3:0 33:14
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Gorica : Vesna
8. tekma pic Rok Likar Gorica 3,8,3 3:0 33:14
4. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 5,3,9 3:0 33:17
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 2,8,9 3:0 33:19
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Matjaž Pinter Muta 5,-4,8,11 3:1 39:35
4. tekma pic Tim Mori Muta 9,9,4 3:0 33:22
2. tekma pic Žan Ošlak Muta 2,1,4 3:0 33:7
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan -11,-6,5,5,8 3:2 50:42
5. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -8,8,-7,9,-5 2:3 42:50
3. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan -6,-7,8,-7 1:3 31:41
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš 9,-7,-6,-10 1:3 34:43
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš 9,9,-8,9 3:1 41:38
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - B2 : Vesna
4. tekma pic Matic Zupan B2 11,-9,4,8 3:1 44:34
1. tekma pic Luka Mihelič B2 -7,8,-8,3,-4 2:3 41:44
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -9,3,11,9 3:1 44:34
Top, 6. krog pic Bor Rutar Men 6,-9,10,7 3:1 43:34
Top, 5. krog pic Aljaž Frelih Men -6,11,-7,-6 1:3 32:44
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,-4,-5,-7 1:3 27:41
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 6,6,9 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men 7,-8,-5,6,7 3:2 46:42
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -10,3,6,9 3:1 43:30
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres -9,8,8,6 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 8,-8,-9,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log -7,-7,-8 0:3 22:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men -7,4,5,-7,-4 2:3 40:42
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men -8,-9,4,6,7 3:2 50:39
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 9,8,10 3:0 34:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 5,6,-9,3 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic David Ficko Sob 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 6,2,3 3:0 33:11
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log 7,-8,-5,8,-6 2:3 41:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -11,-6,-9 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Rutar Men 8,-7,5,10 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Janko Stankić PPR -9,5,-8,4,4 3:2 50:35
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Aljaž Frelih Men -6,-4,-4 0:3 14:33
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -6,-4,4,5,7 3:2 43:38
Finalni del, četrtfinale pic Matjaž Pinter Muta 7,-13,-8,7,8 3:2 54:48
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-7,9,6 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres -9,5,9,7 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 5,2,6 3:0 33:13
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 7,7,-9,5 3:1 42:30
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj 8,11,-9,5 3:1 44:35
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Šalja Men 3,9,6 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 9,7,5 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 9,-4,-7,-4 1:3 26:42
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Tem 5,9,9 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,10,10,4 3:1 39:35
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 9,2,-9,10 3:1 43:32
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int 6,2,-7,6 3:1 40:25
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 5,-10,-9,-4 1:3 34:39
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,-7,-5,-8 1:3 31:39
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 3,-9,-13,6,6 3:2 55:41
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jure Avberšek Tem -3,-7,-5 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Martin Golob Tem 9,1,-5,5 3:1 38:26
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -8,9,8,-4,6 3:2 45:45
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Škl 7,5,-6,8 3:1 39:31
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -9,10,-6,-8 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves 11,-9,6,10 3:1 45:38
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 3,11,7 3:0 35:21
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -8,-3,-8 0:3 19:33
Finalni del, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 7,5,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,6,8 3:0 33:20
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Oli -6,-8,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Zajc Men 8,-5,-5,-8 1:3 29:41
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -4,-9,-7 0:3 20:33
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 6,9,7 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gerhold Rad 1,6,9 3:0 33:16
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Luka Norčič Kema -5,-9,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Vogrinčič Kema -12,-8,-10 0:3 30:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 2,6,5 3:0 33:13
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Kristian Hren Krka 10,-11,-8,8,-7 2:3 49:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Damir Fotivec Sob -9,8,5,2 3:1 42:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-5,4,-6 1:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 3,2,7 3:0 33:12
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -3,-3,-8 0:3 14:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Tempo
9. tekma pic Oskar Rosc Tempo 6,5,9 3:0 33:20
5. tekma pic Jure Avberšek Tempo -8,-9,7,7,12 3:2 53:48
1. tekma pic Martin Golob Tempo 15,4,7 3:0 39:26
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Arrigoni
9. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 6,5,8 3:0 33:19
5. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-7,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 5,-5,-8,-5 1:3 29:38
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,10,-5,-10,8 3:2 49:46
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,-9,-6,8,9 3:2 48:48
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj -5,-10,-11 0:3 26:36
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 7,8,8 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 1,3,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 8,6,3 3:0 33:17
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,-7,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Deni Kožul Logatec -6,-7,-5 0:3 18:33
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-4,-12 0:3 19:36
5. tekma pic Matej Germek Arrigoni -7,-10,-10 0:3 27:35
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 5,7,-7,9 3:1 40:32
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Sobota : Vesna
9. tekma pic Iztok Dolamič Sobota -10,-10,-7 0:3 27:35
6. tekma pic Damir Fotivec Sobota 8,4,10 3:0 34:22
2. tekma pic Mario Kolbl Sobota -3,-9,-9 0:3 21:33
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
6. tekma pic Tilen Šalja Mengeš 8,9,3 3:0 33:20
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -8,9,-4,-7 1:3 30:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Nejc Novak Logatec 5,-11,3,-4,9 3:2 48:41
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 8,-5,6,5 3:1 38:30
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 6,6,4 3:0 33:16
2. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -9,8,-8,-5 1:3 33:41
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Vesna
2. tekma pic Matic Zupan B2 -11,3,10,10 3:1 46:36
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Ilirija : Vesna
5. tekma pic Klemen Šorak Ilirija 6,3,3 3:0 33:12
3. tekma pic Martin Kariž Ilirija 6,6,3 3:0 33:15
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan 9,-4,-1,8,-7 2:3 34:50
5. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan 3,-7,7,10 3:1 41:31
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan 9,8,8 3:0 33:25
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 5. krog - Olimpija : Vesna
6. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 4,-4,-7,-10 1:3 32:38
2. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija -5,-9,-7 0:3 21:33
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int 5,-7,5,5 3:1 40:26
Top, 6. krog pic David Filipovič Oli -8,-7,10,6,-10 2:3 48:50
Top, 5. krog pic Martin Golob Tem 6,-7,3,-11,-7 2:3 47:44
Top, 4. krog pic Marko Avberšek Tem 8,4,-7,-10,9 3:2 50:44
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 8,4,13 3:0 37:25
Top, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S -6,4,6,10 3:1 40:31
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,6,-8 1:3 38:40
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -5,8,9,-7,-11 2:3 45:52
Finalni del, polfinale pic Marsel Šegula Ptuj 9,10,5 3:0 34:24
Finalni del, četrtfinale pic Lan Huzjak Mb - ZM 6,9,-8,5 3:1 41:31
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 3,8,1 3:0 33:12
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -10,-8,-2 0:3 20:34
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves 5,7,6 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Peter Topič Men 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-8,8,-3 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Mandič B2 6,-9,6,5 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 2,10,4 3:0 34:16
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jure Avberšek Tem 6,-8,-6,8,-9 2:3 45:47
Finalni del, 1. krog pic Marko Avberšek Tem -6,7,-10,5,10 3:2 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-5,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 1,4,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 7,8,9 3:0 33:24
Skupaj: 66,73 % 347:173 1191:717 18626:16078
Preskoči na orodno vrstico