NTZS

Lovro Jemec
pic
Podatki o igralcu
Id 120
Št. tekmovalne izkaznice 074/08/09
Starost 18 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 20.05.2018 9 8 4160 4160
člani do 21 let 18.03.2018 16 8 1150 1100
člani 12.05.2018 38 37 1285 1285
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:2 2:7
pic Jure Avberšek 1:2 4:8
pic Marko Avberšek 1:0 3:1
pic Andrej Bač 0:3 0:9
pic Urban Bahčič 0:1 2:3
pic Jaka Bavdek 3:2 11:8
pic Klemen Belehar 3:0 9:2
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Jakob Blatnik 2:0 6:1
pic Leon Bokal 2:0 6:1
pic Grega Bratina 6:0 18:0
pic Luka Breznik 5:6 20:22
pic Uroš Cerar 1:0 3:0
pic Miha Černe 4:2 14:9
pic Rok Cestar 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:2 2:6
pic Gašper Cvetič 2:0 6:2
pic Tilen Cvetko 0:4 0:12
pic Denis Debevec 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Darko Drčič 2:0 6:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 4:5 15:21
pic David Ficko 2:0 6:0
pic David Filipovič 1:3 5:9
pic Matic Flajs 0:1 1:3
pic Miha Flajs 1:2 7:9
pic Bogdan Fleisinger 2:0 6:2
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Damir Fotivec 3:0 9:1
pic Simon Frank 0:1 0:3
pic Aljaž Frelih 2:14 16:45
pic Dejan Fridrih 1:3 6:11
pic Matej Germek 1:3 5:10
pic Aljaž Godec 5:7 21:29
pic Andrej Godec 1:2 5:7
pic Jaka Golavšek 0:1 1:3
pic Martin Golob 1:1 3:4
pic Matic Gornik 1:2 6:8
pic Rok Grad 3:0 9:1
pic Miha Grampovčnik 0:4 3:12
pic Črt Lovro Grm Urbančič 1:4 6:15
pic Matej Gyergyek 1:0 3:0
pic Darko Hergan 1:0 3:1
pic Martin Heričko 1:0 3:0
pic Jakob Hodžić 1:0 3:1
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 4:0 12:0
pic Kristian Hren 1:1 3:5
pic Miha Hribar 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:6 7:20
pic Rok Hribar 1:0 3:1
pic Lan Huzjak 2:0 6:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 2:7 13:24
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 6:5 25:19
pic Darko Jorgič 0:3 0:9
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Martin Kariž 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 1:1 3:4
pic David Kne 3:0 9:0
pic Martin Kocjančič 3:0 9:1
pic Gregor Kocuvan 0:2 0:6
pic Mario Kolbl 0:1 0:3
pic Filip Kolle 5:2 19:12
pic Žiga Komljanec 3:0 9:4
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 4:2 15:11
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Deni Kožul 0:3 0:9
pic Nejc Kralj 1:0 3:2
pic Boštjan Kraser 2:2 8:9
pic Jan Krč 3:0 9:1
pic Gašper Križanec 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:2 5:8
pic Mladen Kuntner 1:0 3:1
pic Tomaž Kurent 3:1 11:5
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Jan Lavrič 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 3:11 15:37
pic Luka Likar 1:0 3:0
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Kristian Ludvik 1:1 3:5
pic Dominik Maček 1:0 3:1
pic Sašo Malovič 1:1 5:3
pic Samo Mandič 2:0 6:1
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:2
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Miran Močan 0:1 1:3
pic Tim Mori 1:0 3:0
pic Klemen Mrak 0:2 3:6
pic Uroš Mrak 2:0 6:1
pic Andrej Najdič Andrin 0:1 0:3
pic Luka Norčič 3:14 23:49
pic Nejc Novak 4:0 12:1
pic Tilen Novak 0:4 2:12
pic Matija Novel 4:6 15:24
pic Samo Novina 2:0 6:0
pic Ivan Ocepek 2:0 6:0
pic Anže Ogrič 6:0 18:0
pic Jožko Omerzel 4:2 14:11
pic Mitja Omerzel 1:5 8:17
pic Janko Öri 1:1 3:4
pic Jan Ošlak 1:1 4:4
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 2:1 6:4
pic Valdi Palčič 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:6 1:18
pic Bojan Pavič 0:4 2:12
pic Tim Pavli 9:5 32:23
pic Davor Pejakić 0:3 4:9
pic Tomaž Pelcar 0:1 1:3
pic Ludvik Peršolja 0:2 0:7
pic Matej Petar 0:1 0:3
pic Matevž Peterka 0:2 2:6
pic Janez Petrovčič 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:3 2:9
pic Matjaž Pinter 8:4 29:18
pic Zoran Podlesnik 2:0 6:3
pic Maj Pogačar 3:4 11:13
pic Mitja Polner 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 2:0 6:0
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:2 1:6
pic Oskar Rosc 6:0 18:5
pic Patrik Rosc 0:3 0:10
pic Bor Rutar 3:1 9:3
pic Domen Sečnik 6:0 18:0
pic Marsel Šegula 5:7 26:26
pic Tom Šfiligoj 0:2 1:6
pic Jure Škurnik 0:2 1:6
pic Jure Slatinšek 0:2 0:6
pic Aljaž Šmaljcelj 2:3 9:12
pic Robert Smodiš 0:2 1:6
pic Rok Smodiš 4:0 12:0
pic Jernej Soklič 1:0 3:1
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Janko Stankić 2:0 6:1
pic Nenad Stankovič 1:0 3:1
pic Emil Steiner 1:2 5:7
pic Aleks Stepančič 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 3:0 9:1
pic Jaka Strohsack 6:2 20:9
pic Patrik Sukič 0:1 0:3
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 0:3 1:9
pic Rok Trtnik 2:12 14:39
pic Mirza Tvrtkovič 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 1:3 6:10
pic Jože Urh 3:2 11:8
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 3:0 9:0
pic Leon Veronik 1:0 3:0
pic Patrik Videc 3:1 11:3
pic Gaj Vidmar 0:1 2:3
pic Gregor Vidmar 0:4 3:12
pic Michele Vigini 0:4 3:12
pic Peter Vitamvas 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 6:2 18:9
pic Damijan Vodušek 0:1 2:3
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 1:1 4:4
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Tine Zajc 1:0 3:0
pic Tim Zajec 1:2 5:8
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Jurij Zdovc 0:3 2:9
pic Damjan Zelko 0:7 4:22
pic Matevž Žgank 4:4 14:16
pic Žiga Kristijan Žigon 4:4 17:15
pic Alojzij Zore 1:2 3:6
pic Anže Zrimšek Žiger 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 5:0 15:3
Skupaj: 293:291 1099:1070
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Logatec mladinci
2016/2017 NTK Logatec mladinci
2015/2016 NTK Logatec mladinci
2014/2015 NTK Royal Beach Škofja Loka kadeti
2013/2014 NTK Royal Beach Škofja Loka kadeti
2012/2013 NTK Royal Beach Škofja Loka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
8. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 38. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
14. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
22. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
2. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
9. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 40. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
24. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
3. - 4. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
14. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
21. - 34. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 26. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
19. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
37. - 66. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 12. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
23. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
21. - 36. 12.12.2015 2. OT za članice in člane, Murska Sobota
9. - 14. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
23. - 38. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
11. - 12. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
22. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 28. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
25. - 41. 11.04.2015 3. OT za članice in člane, Logatec
39. - 69. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
8. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
15. 30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
3. - 4. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
14. 11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 28. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 30. 23.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Ptuj
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
15. - 27. 19.01.2014 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
13. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
15. - 25. 01.12.2013 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
22. 17.11.2013 1. TOP za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 24. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. - 16. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 71 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Nejc Gutnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Kaja Okorn X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Kaja Okorn X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Nejc Novak M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Kaja Okorn X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 17.04.2016 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Aleksandra Vovk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Aleksandra Vovk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 30. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Aleksandra Vovk X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jože Urh M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Jože Urh M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 15. 23.03.2014 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Ptuj
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -5,10,9,10 3:1 40:40
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 10,8,-6,-4,6 3:2 44:46
Top, 5. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-7,9,5,-5 2:3 39:47
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -10,9,5,-7,-5 2:3 44:48
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Men -8,-7,12,11,-5 2:3 47:56
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -10,9,-8,-7 1:3 36:43
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -4,-4,-4 0:3 12:33
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Kema -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Vehar Ves 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-8,-6 0:3 21:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 8,9,-6,-9,-9 2:3 46:50
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 9,8,-5,4 3:1 38:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 5,2,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 5,6,6 3:0 33:17
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Logatec : Prebold
7. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 8,-6,-4,8,6 3:2 43:44
4. tekma pic Matevž Žgank Prebold 9,9,1 3:0 33:19
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold 8,11,7 3:0 35:26
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Logatec : Tempo
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,9,-6,3 3:1 39:32
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -12,10,9,3 3:1 46:36
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,12,11 3:0 38:29
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -1,-9,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,10,8,-11,-8 2:3 47:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Pogačar K-S 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Oli 8,11,-7,-1,8 3:2 43:49
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,6,-8,-5,-8 2:3 43:48
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,8,-7,8,8 3:2 48:46
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,7,-7,-7 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Rakovec B2 3,9,3 3:0 33:15
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Logatec
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -7,-15,-3 0:3 25:39
3. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 7,-13,-3,-8 1:3 35:44
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Tim Mori Muta 10,12,9 3:0 37:31
3. tekma pic Andrej Godec Muta 10,-4,-6,-7 1:3 29:43
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Patrik Rosc Sav -9,-6,-8,-9 0:4 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -5,-5,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -9,8,8,5 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Pajntar Gor 8,6,11 3:0 35:25
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Logatec : Tempo
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 10,12,10 3:0 38:32
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,8,6 3:0 33:17
2. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 10,1,6 3:0 34:17
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,-6,11,-8 1:3 35:44
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,8,4,-7,-11 2:3 47:47
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 2,5,6 3:0 33:13
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Logatec : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -6,-8,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Domen Zupančič SU 13,9,6 3:0 37:28
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -10,6,-7,-5 1:3 33:40
2. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 5,2,2 3:0 33:9
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
7. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 9,5,5 3:0 33:19
4. tekma pic Rok Grad Mengeš II 6,2,-7,14 3:1 45:33
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 7,6,5 3:0 33:18
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Logatec : Rakek
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -11,8,-7,-7 1:3 36:43
6. tekma pic Janko Stankić Rakek 7,9,5 3:0 33:21
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 9,5,4 3:0 33:18
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int 6,-9,-7,9,-8 2:3 46:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,-11,-4,9,6 3:2 48:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,7,-6,-7 1:3 29:40
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Logatec : Ilirija
4. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 5,9,5 3:0 33:19
2. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 8,7,-10,-9,2 3:2 52:40
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Logatec : Melamin
4. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,-6,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,-8,-7 0:3 24:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
5. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 5,4,2 3:0 33:11
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,4,9 3:0 33:20
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -7,8,8,-5,-3 2:3 37:49
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
5. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -10,-4,-7 0:3 21:34
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 8,-11,9,10 3:1 45:40
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-10,-3 0:3 22:34
1. tekma pic Janko Öri Vesna 7,-6,7,6 3:1 39:31
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men 6,7,-10,-12,12 3:2 58:51
Top, 6. krog pic Bor Rutar Men 5,10,2 3:0 34:17
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-5,-7,3,-9 2:3 43:45
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -13,-5,-9 0:3 27:37
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-5,10,-9 1:3 35:43
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,8,-14,9,9 3:2 56:53
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -9,-5,12,2,-5,-9 2:4 53:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 6,9,-8,7 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra -4,-9,5,7,-12 2:3 47:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,-7,2,9,9 3:2 49:42
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Prebold : Logatec
7. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,2,-8,-7 1:3 33:35
5. tekma pic Bojan Maselj Prebold 8,3,-6,6 3:1 39:28
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold -5,-10,-8 0:3 23:34
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Logatec
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,7,-7,8,-9 2:3 45:48
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 5,6,-6,-8,-8 2:3 44:44
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -8,8,7,-4,-10 2:3 44:49
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -4,-4,3,6,12 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -8,5,6,2 3:1 41:24
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Grad Men 6,8,3 3:0 33:17
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Inter Diskont II
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 9,6,-9,4 3:1 42:30
2. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -7,-9,-12 0:3 28:36
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,9,-6,-4 1:3 25:42
4. tekma pic Andrej Godec Muta -8,-9,5,-9 1:3 37:38
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,4,2 3:0 33:11
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -9,-11,-8 0:3 28:35
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Men -6,-9,-4 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Darijan Vizjak PPR 7,8,-6,11 3:1 41:37
Top, 4. krog pic Miha Jamšek Int -8,-4,9,-6 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,7,-7,-8 1:3 33:40
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,5,5 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,8,9,5 3:1 38:33
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Rakek : Logatec
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -11,7,10,9 3:1 45:39
5. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 7,7,1 3:0 33:15
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 4,-9,7,-1,-8 2:3 40:44
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Ilirija : Logatec
7. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -7,-5,-10 0:3 22:34
5. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 5,10,6 3:0 34:21
3. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -4,7,11,11 3:1 41:40
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Melamin : Logatec
5. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,-6,5,-5,6 3:2 44:41
3. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -8,-6,-8 0:3 22:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Men -8,7,-3,4,-6 2:3 39:44
Finalni del, polfinale pic Matjaž Pinter Muta 9,2,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,10,-9,9 3:1 43:39
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men 6,7,-9,6 3:1 42:30
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 8,-9,-9,6,6 3:2 51:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,6,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 1,6,4 3:0 33:11
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -5,-6,-11,-7 0:4 29:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -6,5,-5,5,-7 2:3 40:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Ves 9,5,3 3:0 33:17
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 9,-5,-7,-9 1:3 32:42
2. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -8,-10,6,-6 1:3 35:40
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Žan Korelec Vesna -11,9,-6,9,7 3:2 50:49
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-3,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 11,15,9 3:0 41:35
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -6,7,-6,-2 1:3 25:40
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta 4,10,7 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 3,-10,9,7 3:1 43:31
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,6,7,9 3:1 41:33
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,-8,8,-7,7 3:2 48:43
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 8,-3,-9,-10 1:3 33:42
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,9,9 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men 8,8,10 3:0 34:26
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka 10,-8,-6,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Petrovčič Int -9,-7,-9 0:3 25:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -6,5,-8,-4 1:3 29:38
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 1,-9,5,7 3:1 42:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,4,8 3:0 33:20
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Inter Diskont II
7. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -8,4,4,6 3:1 41:25
4. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II 3,4,-6,5 3:1 39:23
2. tekma pic Jan Hovnik Šipek Inter Diskont II 3,4,5 3:0 33:12
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Miha Jamšek Muta -3,-5,6,-7 1:3 26:39
2. tekma pic Jure Škurnik Muta 8,-11,-1,-6 1:3 29:43
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -7,-5,-7,7,-11 1:4 41:53
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 8,8,-4,7 3:1 37:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int 10,-8,8,5 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Korelec Ves 7,7,-4,9 3:1 37:34
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-4,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-13,-3 0:3 25:37
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 10,5,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 3,8,6 3:0 33:17
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Prebold : Logatec
5. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,-7,-9 0:3 21:33
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold -6,8,-7,9,12 3:2 49:51
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Ptuj : Logatec
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,-4,9,-6,-4 2:3 36:48
5. tekma pic Darko Drčič Ptuj 7,12,4 3:0 36:23
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,9,-8,10,8 3:2 48:49
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mladen Kuntner Mb - ZM 7,-9,2,10 3:1 43:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -4,-9,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema 11,-7,3,-9,-8 2:3 48:47
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Savinja
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-7,-8 0:3 19:33
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja 4,4,10 3:0 34:18
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja -8,-10,-8 0:3 26:34
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,1,-10,-19 1:3 46:45
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -8,-2,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 10,-13,6,-9,-12 2:3 57:56
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic David Filipovič Oli -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 6. krog pic Matevž Žgank Prb -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 5. krog pic Dejan Fridrih Prb -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 4. krog pic Andraž Avbelj Men 4,12,-3,-3,-0 2:3 31:49
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema 5,10,-8,-9,-9 2:3 49:48
Top, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR 10,6,7 3:0 34:23
Top, 1. krog pic Gaj Vidmar Ili -6,-6,10,11,-13 2:3 50:58
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -7,5,-5,-7,-5 1:4 35:49
Finalni del, četrtfinale pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -9,7,6,-7,-8,2,9 4:3 68:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -11,7,9,5 3:1 44:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar B2 -9,9,10,2 3:1 43:32
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Melamin : Logatec
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,5,7 3:0 33:19
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -5,9,9,-6,-8 2:3 41:51
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Rakek : Logatec
5. tekma pic Matic Gornik Rakek 2,-9,9,-9,-7 2:3 47:44
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,-6,9,8 3:1 39:34
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Logatec
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-3,9,6,-8 2:3 39:48
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 12,9,3 3:0 36:24
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,5,-9,14 3:1 47:38
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
7. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-6,-5 0:3 17:33
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I 6,6,-5,7 3:1 38:30
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 9,8,-8,4 3:1 41:32
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
6. tekma pic David Kne B2 9,3,2 3:0 33:14
3. tekma pic Klemen Belehar B2 8,-9,8,5 3:1 42:32
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Logatec : Križe
7. tekma pic Klemen Mrak Križe 10,-14,-4,-12 1:3 42:51
4. tekma pic Emil Steiner Križe -9,10,-9,-6 1:3 36:43
2. tekma pic Uroš Mrak Križe 5,7,-8,2 3:1 41:25
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -10,-5,-8 0:3 23:34
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men 9,-7,4,10 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta 2,-9,3,-3,-9 2:3 43:38
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 3,-11,7,-5,-11 2:3 49:47
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,-4,-7,6,-7 2:3 40:48
Top, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,-8,7,6 3:1 41:31
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,6,8 3:0 33:23
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -4,-5,9,-5 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Öri Ves -8,-9,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Drčič Ptuj 10,4,1 3:0 34:15
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Damjan Zelko Sob -8,-6,9,7,-6,-6 2:4 48:60
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -6,-9,11,-10,3,7,9 4:3 71:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -7,11,-7,5,4 3:2 49:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 5,5,7 3:0 33:17
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Inter Diskont II : Logatec
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 2,10,-7,-7,-9 2:3 46:45
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -6,9,-8,-6 1:3 31:42
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Muta : Logatec
4. tekma pic Jure Škurnik Muta -3,-4,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Andrej Godec Muta -8,4,7,10 3:1 42:32
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Logatec : Prebold
8. tekma pic Matevž Žgank Prebold -5,8,10,12 3:1 42:41
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -7,-9,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 9,-5,-9,10,-10 2:3 47:53
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Logatec : Ptuj
8. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,10,-9,-9 1:3 36:43
6. tekma pic Zoran Podlesnik Ptuj 6,-2,4,8 3:1 35:29
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 5,-7,9,-5,10 3:2 46:46
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Logatec
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -5,-5,-5 0:3 15:33
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja 10,7,10 3:0 35:27
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja -6,-5,-7 0:3 18:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Vesna : Logatec
8. tekma pic Bojan Pavič Vesna -6,-4,9,-6 1:3 27:42
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna 7,6,-10,-7,9 3:2 50:45
1. tekma pic Jože Urh Vesna 14,6,-8,8 3:1 46:39
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 12,7,-6,-8,-11 2:3 50:54
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 4,-9,6,-6,7 3:2 48:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -9,-4,9,-7 1:3 31:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,4,6 3:0 33:18
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Logatec : Melamin
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,-6,9,-6 1:3 32:42
3. tekma pic Tim Zajec Melamin -6,6,10,-10,-7 2:3 46:50
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Logatec : Rakek
8. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -6,6,-11,-4 1:3 32:41
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -8,-4,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,6,4 3:0 33:18
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Križe : Logatec
7. tekma pic Klemen Mrak Križe 10,-5,-9,9,-4 2:3 41:52
5. tekma pic Uroš Mrak Križe 1,6,5 3:0 33:12
3. tekma pic Emil Steiner Križe 6,-8,10,5 3:1 42:32
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,7,-6,-11,9,-9,-6 3:4 65:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 4,6,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -11,-10,-6 0:3 27:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 6,8,-7,8 3:1 40:33
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -9,9,9,9 3:1 42:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema 4,-7,-11,-9 1:3 38:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,11,8 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 7,11,4 3:0 35:22
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-5,-8 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int 9,-9,8,4 3:1 42:32
Top, 5. krog pic Jože Urh Ves 8,-10,6,9 3:1 43:35
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,12,4 3:0 36:25
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 7,-2,4,7 3:1 35:29
Top, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -4,-1,-11 0:3 16:35
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int 7,3,-7,-9,4 3:2 49:36
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golavšek Tujina 11,-9,-4,-5 1:3 31:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -5,-2,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -7,9,9,3 3:1 40:32
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-7,1,-9 1:3 33:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 2,8,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Markič Men 5,4,6 3:0 33:15
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Tujina -6,-7,-6,-3 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema 9,-9,6,-2,6 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -7,6,-4,-9 1:3 31:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Bokal Škl -9,4,7,10 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Černe K-S -8,3,8,-4,9 3:2 45:42
02.04.2016 2. SNTL 2015/2016, 10. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Boštjan Kraser Muta -2,4,8,-6,9 3:2 41:43
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Tujina -7,-2,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema 9,-7,-8,-3 1:3 29:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -1,-9,-7 0:3 17:33
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr -7,-5,-10 0:3 22:34
Finalni del, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 3,7,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -7,9,9,1 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Bokal Škl 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 5,5,4 3:0 33:14
12.03.2016 2. SNTL 2015/2016, 9. krog - Rakek : Logatec
9. tekma pic Matic Gornik Rakek -9,10,7,-8,4 3:2 51:43
6. tekma pic Jurij Zdovc Rakek 5,-8,-2,-10 1:3 31:39
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Logatec : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 11,-7,10,-9,-8 2:3 49:54
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -10,-8,-5 0:3 23:34
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Logatec : Olimpija
5. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -5,-5,9,-7 1:3 28:42
1. tekma pic Matic Flajs Olimpija -9,12,-8,-6 1:3 37:45
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Miha Flajs Oli -5,-6,11,-8,-12 1:4 44:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Samo Novina Sob 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka 5,-8,-8,11,-5 2:3 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Muta 11,-7,-7,7,8 3:2 49:48
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Kema II : Logatec
6. tekma pic Luka Norčič Kema II 10,-8,-11,11,9 3:2 55:54
2. tekma pic Damjan Zelko Kema II 5,-4,-7,-5 1:3 27:38
23.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 7. krog - Sobota : Logatec
9. tekma pic Dominik Maček Sobota 9,8,-10,9 3:1 43:38
6. tekma pic Mitja Horvat Sobota -4,-4,-1 0:3 9:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -12,-7,-9 0:3 28:36
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,13,7,-3,-7 2:3 45:53
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,-6,9,9 3:1 39:36
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 4,11,-9,8 3:1 44:34
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Preserje : Logatec
7. tekma pic Anže Ogrič Preserje 10,11,3 3:0 36:24
5. tekma pic Grega Bratina Preserje 6,5,6 3:0 33:17
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje 7,6,7 3:0 33:20
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Logatec : Krka
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka 3,-10,6,9 3:1 43:30
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-8,9,9,-11 2:3 47:53
09.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Logatec : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 9,5,3 3:0 33:17
09.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Žan Korelec Vesna 6,6,3 3:0 33:15
3. tekma pic Bojan Pavič Vesna -4,9,-4,-3 1:3 22:42
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-5,8,6 3:1 38:34
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -4,-8,-6 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,8,-9,7,4 3:2 49:41
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int 7,-7,-9,-6 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,5,-7,-6 1:3 30:38
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves 6,9,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S -6,5,-6,-9 1:3 32:38
12.12.2015 2. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -5,-5,-8 0:3 18:33
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Logatec : Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Muta -9,-7,9,-6 1:3 33:42
4. tekma pic Miha Jamšek Muta -6,7,-9,-7 1:3 33:40
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta 7,9,-5,9 3:1 38:36
05.12.2015 2. SNTL 2015/2016, 5. krog - Logatec : Ptuj
6. tekma pic Zoran Podlesnik Ptuj -9,8,7,-2,3 3:2 44:40
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-10,-9 0:3 26:34
23.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 2. krog - Logatec : Krka II
9. tekma pic Peter Hribar Krka II -4,8,6,-7,-6 2:3 39:47
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -1,-5,-9 0:3 15:33
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 4,-5,7,7 3:1 38:29
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Miha Flajs Oli 8,-8,-4,-10,5,3,-14 3:4 69:66
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Hergan Cir 7,-8,5,7 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -6,-6,-4 0:3 16:33
21.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 4. krog - Logatec : Rakek
1. tekma pic Matic Gornik Rakek 8,-6,-5,-4 1:3 26:41
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Rakek : Logatec
6. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 2,4,7 3:0 33:13
07.11.2015 2. SNTL 2015/2016, 3. krog - Olimpija : Logatec
6. tekma pic Miha Flajs Olimpija 8,-6,7,11 3:1 41:37
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -6,-5,-5 0:3 16:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli -7,-9,8,-7 1:3 34:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-10,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lavrič Oli 11,1,1 3:0 35:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -9,5,9,-10,7 3:2 52:44
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Logatec : Kema II
1. tekma pic Luka Norčič Kema II -9,-6,9,-9 1:3 35:42
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Logatec : Sobota
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -5,-5,-8 0:3 18:33
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Logatec
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -9,-4,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 9,9,13 3:0 37:31
03.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 1. krog - Vesna : Logatec
8. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,4,5,7 3:1 42:27
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -4,-7,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Matevž Žgank Vesna -1,11,-10,-8 1:3 32:45
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Žgank Ves 9,7,-11,12 3:1 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -2,7,-5,7,-7 2:3 36:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Ili -3,-8,-4 0:3 15:33
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves -8,-10,-15 0:3 33:40
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 5,-7,4,3 3:1 40:23
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,-6,-7 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 3,7,-2,-9,-9 2:3 42:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 6,10,8 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 5,7,6 3:0 33:18
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta -9,9,9,9 3:1 42:38
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -5,9,-3,-11 1:3 30:44
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-10,-8 0:3 25:34
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Tem 7,-6,7,-10,10 3:2 50:47
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-6,-8 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr -14,5,4,8 3:1 47:33
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,10,8 3:0 34:25
Top, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 7,2,5 3:0 33:14
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Jaka Bavdek K-S 9,-7,-12,4,3 3:2 52:41
Top, 6. krog pic Miha Černe K-S 6,7,13 3:0 37:26
Top, 5. krog pic Rok Hribar Men 9,9,-9,5 3:1 42:34
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves -5,-5,-9 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,-5,7,-7 1:3 30:40
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-5,-7 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,7,-8,8,-13 2:3 49:52
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -5,7,-8,-5 1:3 29:40
Finalni del, 2. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 2,9,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Novina Sob 7,2,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Dani Drakulič Gor 10,10,7 3:0 35:27
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -7,-7,12,-2 1:3 30:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Deni Kožul Log -7,-6,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Bratina Pres 6,2,7 3:0 33:15
11.04.2015 3. OT za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Bač Int -2,-10,-6 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -9,-4,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -7,-6,-9 0:3 22:33
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Emil Steiner Kri -7,9,-6,-8 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Kema -2,-6,10,-5 1:3 25:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Simon Frank Arr -8,-3,-6 0:3 17:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -8,-8,9,-6 1:3 33:42
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta 12,-11,12,-11,5 3:2 61:55
Finalni del, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,2,-10,4,3 3:2 49:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 7,8,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Križanec Cir 7,5,9 3:0 33:21
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Kema III : Royal Beach
7. tekma pic Damjan Zelko Kema III -9,-2,-4 0:3 15:33
5. tekma pic Rok Smodiš Kema III 9,4,4 3:0 33:17
3. tekma pic Robert Smodiš Kema III -9,8,-4,-4 1:3 28:41
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Royal Beach
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo -6,-3,-10 0:3 19:34
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 8,9,-5,11 3:1 40:39
3. tekma pic Oskar Rosc Tempo 9,-6,9,5 3:1 39:34
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -8,-8,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 10,9,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,-8,-7 0:3 24:33
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Royal Beach : Gorica
7. tekma pic Aljaž Susič Gorica 6,-10,-8,-10 1:3 39:41
4. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 4,9,2 3:0 33:15
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica 7,7,-8,12 3:1 44:37
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Škofja Loka : Preserje
7. tekma pic Anže Ogrič Preserje 10,7,7 3:0 34:24
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,5,1 3:0 33:14
2. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,6,3 3:0 33:14
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Kajuh-Slovan : Škofja Loka
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,8,6 3:0 33:18
5. tekma pic Maj Končar Kajuh-Slovan 5,3,6 3:0 33:14
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 6,4,11 3:0 35:21
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Škofja Loka : Arrigoni
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -10,-6,-5 0:3 21:34
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,-3,6,5 3:1 36:29
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 9,9,4 3:0 33:22
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 6,8,2 3:0 33:16
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,-10,2,7 3:1 43:29
3. tekma pic Janko Stankić Rakek 5,-9,9,8 3:1 42:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Preserje : Škofja Loka
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje 5,4,3 3:0 33:12
3. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,3,6 3:0 33:14
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Škofja Loka
5. tekma pic Matej Germek Arrigoni -7,-9,-2 0:3 18:33
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -12,9,-3,-3 1:3 29:45
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -10,-6,-5 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-6,-8 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,2,-7 1:3 36:35
Top, 4. krog pic Tim Pavli Men -8,7,-8,-5 1:3 32:40
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-9,-3 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -14,-1,10,5,-12 2:3 50:56
30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Matej Germek Arr -5,-9,-6 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema -6,9,-3,-5 1:3 25:42
Top, 5. krog pic Miha Grampovčnik Log -6,-8,-4 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema 5,-2,-8,-4 1:3 25:38
Top, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -3,6,-8,-12 1:3 34:42
Top, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-8,6,-3 1:3 31:39
Top, 1. krog pic Kristian Hren Krka 1,-10,-8,13,9 3:2 55:46
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -5,6,-6,-8 1:3 30:39
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 13,9,7 3:0 37:29
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Vesna : Royal Beach
4. tekma pic Matevž Žgank Vesna -7,-4,7,-8 1:3 30:40
1. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,-4,-3,-4 1:3 22:42
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Škofja Loka : Sobota
4. tekma pic Mario Kolbl Sobota -11,-6,-2 0:3 19:35
2. tekma pic Miran Močan Sobota -7,4,-4,-5 1:3 27:37
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Kema III
4. tekma pic Luka Norčič Kema III -10,10,7,-7,7 3:2 51:47
2. tekma pic Robert Smodiš Kema III -2,-11,-7 0:3 20:35
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
4. tekma pic Oskar Rosc Tempo 10,6,5 3:0 34:21
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 12,8,-9,-8,-8 2:3 50:53
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -6,7,-7,-9 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Samo Mandič B2 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Šuligoj Let 6,1,6 3:0 33:13
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Gorica : Royal Beach
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,-7,-9 0:3 18:33
5. tekma pic Rok Likar Gorica 9,2,5 3:0 33:16
3. tekma pic Aljaž Susič Gorica -8,-3,-11 0:3 22:35
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -10,-8,-5 0:3 23:34
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men -10,5,7,-6,9 3:2 49:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,-7,8,10 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 5,5,5 3:0 33:15
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men -6,-2,-4 0:3 12:33
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men 4,6,9 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Sašo Malovič Ptuj 11,3,8 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 8,5,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 6,6,4 3:0 33:16
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men 10,-6,-7,-8 1:3 33:43
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jože Urh Ves -7,-11,9,8,-6 2:3 46:52
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves -10,7,7,-6,-9 2:3 47:48
Top, 5. krog pic Jure Avberšek Tem -8,-9,6,-2 1:3 30:39
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-5,6,-8 1:3 31:39
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -7,-6,6,2,6 3:2 46:36
Top, 2. krog pic Martin Golob Tem 3,-6,8,6 3:1 39:28
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-7,-9 0:3 24:33
11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-5,-7 0:3 13:33
Top, 6. krog pic Luka Norčič Kema -9,-4,-8 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Davor Pejakić Let 4,-7,-8,9,-5 2:3 42:46
Top, 4. krog pic Matej Germek Arr 4,5,-6,7 3:1 39:27
Top, 3. krog pic Miha Grampovčnik Log -6,6,-9,-9 1:3 35:39
Top, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Miha Hribar Krka 8,3,2 3:0 33:13
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 6,-8,5,-3,-14 2:3 47:49
Finalni del, 2. krog pic Matjaž Pinter Rad -3,10,9,3 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Samo Mandič B2 9,9,-9,5 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 2,2,3 3:0 33:7
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jure Avberšek Tem -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -8,-7,-2 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -4,5,3,4 3:1 37:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Blatnik K-S -11,6,3,3 3:1 44:25
29.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 8. krog - Royal Beach : Logatec
4. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -8,-9,7,-6 1:3 34:40
2. tekma pic Deni Kožul Logatec -6,-4,-5 0:3 15:33
29.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 8. krog - Royal Beach : Vesna
4. tekma pic Žan Korelec Vesna 8,8,-6,-6,-9 2:3 43:49
2. tekma pic Nejc Kralj Vesna 8,-6,-8,14,7 3:2 52:51
23.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ludvik Peršolja Let -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -8,-6,-6 0:3 20:33
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -9,-2,-6 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 7,3,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Grega Bratina Pres 4,7,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Trb 9,4,7 3:0 33:20
15.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 7. krog - Kema III : Royal Beach
5. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema III -6,6,-9,-9 1:3 35:39
3. tekma pic Luka Norčič Kema III -6,-7,-6 0:3 19:33
15.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 7. krog - Žogica : Royal Beach
7. tekma pic Jernej Soklič Žogica 9,7,-8,14 3:1 46:41
5. tekma pic Ivan Ocepek Žogica 5,4,8 3:0 33:17
3. tekma pic Bogdan Fleisinger Žogica 7,8,9 3:0 33:24
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-6,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 9,7,-1,9 3:1 34:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -3,-2,-7 0:3 12:33
15.02.2014 3. SNTL 2013/2014, 6. krog - Royal Beach : Inter Diskont
5. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont -5,-6,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont 7,-6,-5,-8 1:3 30:40
01.02.2014 3. SNTL 2013/2014, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -18,-6,-11 0:3 35:44
4. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 11,8,-8,5 3:1 43:35
2. tekma pic Jakob Blatnik Kajuh-Slovan II 5,3,9 3:0 33:17
19.01.2014 2. OT za članice in člane (U-21) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristian Hren Krka -7,-9,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -3,-2,-8 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Najdič Andrin K-S -10,-4,-3 0:3 17:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 1. krog - Royal Beach : Sobota
7. tekma pic Matej Gyergyek Sobota 5,5,3 3:0 33:13
4. tekma pic Damir Fotivec Sobota 12,2,5 3:0 36:19
2. tekma pic David Ficko Sobota 3,2,8 3:0 33:13
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 3. krog - Royal Beach : Ptuj
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,12,-7,-11,14 3:2 59:59
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,-7,-13,-4 1:3 35:44
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 4. krog - Royal Beach : Kema
7. tekma pic Luka Norčič Kema -10,-10,-6 0:3 26:35
4. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -10,4,4,7 3:1 43:27
2. tekma pic Rok Smodiš Kema 11,6,4 3:0 35:21
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 5. krog - Royal Beach : Zav. Maribor
7. tekma pic Lan Huzjak Zav. Maribor 6,8,4 3:0 33:18
4. tekma pic Mitja Polner Zav. Maribor 4,7,8 3:0 33:19
2. tekma pic Rok Cestar Zav. Maribor 6,3,3 3:0 33:12
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Royal Beach : Arrigoni
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -7,9,-2,-6 1:3 26:42
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-3,-4 0:3 13:33
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Krka I : Royal Beach
5. tekma pic Darko Jorgič Krka I -6,-6,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Peter Hribar Krka I 10,-1,-6,-6 1:3 25:43
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Preserje : Royal Beach
5. tekma pic Grega Bratina Preserje 9,4,3 3:0 33:16
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,10,4 3:0 34:22
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Marko Avberšek Tem 9,-6,9,9 3:1 39:38
Top, 6. krog pic Jaka Bavdek K-S -5,8,-8,-9 1:3 33:41
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int 7,6,9 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Martin Golob Tem -7,-6,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -8,-4,-13 0:3 25:37
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -6,7,-13,9,-7 2:3 48:53
Top, 1. krog pic David Filipovič Oli 6,9,12 3:0 36:27
01.12.2013 1. OT za članice in člane (U-21) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -9,-3,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Černe K-S -5,11,-10,5,-7 2:3 46:50
17.11.2013 1. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Jakob Hodžić Arr 4,8,-7,5 3:1 40:28
Top, 6. krog pic Miha Jamšek Int -7,-7,9,-7 1:3 32:42
Top, 5. krog pic Jaka Strohsack PPR -6,-5,-7 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Matej Germek Arr -3,7,-5,9,-8 2:3 38:49
Top, 3. krog pic Žiga Komljanec Krka -7,5,8,6 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Davor Pejakić Let 5,-7,8,-9,-3 2:3 41:46
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-1,-8 0:3 11:33
16.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 3. krog - Royal Beach : Kema III
7. tekma pic Damjan Zelko Kema III -5,-8,-6 0:3 19:33
4. tekma pic Luka Norčič Kema III -4,-7,8,-10 1:3 32:42
2. tekma pic Rok Smodiš Kema III 8,5,6 3:0 33:19
16.11.2013 3. SNTL 2013/2014, 3. krog - Royal Beach : Žogica
4. tekma pic Ivan Ocepek Žogica 10,9,8 3:0 34:27
2. tekma pic Bogdan Fleisinger Žogica -7,-6,7,4,8 3:2 46:41
11.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 1. krog - Škofja Loka : Rakek
4. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -4,-4,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -8,-9,-11 0:3 28:35
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema -8,-6,-9 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Jure Avberšek Tem -7,8,6,-9,9 3:2 49:45
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-8,6,8 3:1 41:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 8,-11,-7,7,-10 2:3 50:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka 1,-8,-9,9,8 3:2 50:40
Kvalifikacije, 1. krog pic David Ficko Sob 9,2,5 3:0 33:16
19.10.2013 3. SNTL 2013/2014, 2. krog - Inter Diskont : Royal Beach
5. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -6,-4,-1 0:3 11:33
3. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont -1,-6,-5 0:3 12:33
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Davor Pejakić Let -8,-3,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Zajc Men 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -10,-9,11,-10 1:3 42:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Komljanec Krka 3,-11,7,-9,7 3:2 53:41
28.09.2013 3. SNTL 2013/2014, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,9,7,5 3:1 40:32
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -3,-4,-12 0:3 19:36
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli -8,-6,7,-8 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Ošlak Int 7,-5,-4,-2 1:3 22:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kariž Ili 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,9,-9,11 3:1 44:39
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Patrik Sukič Kema -1,-6,-9 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 2,7,15 3:0 39:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Ošlak Int 6,-6,9,6 3:1 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Komljanec Krka 6,-4,8,11 3:1 39:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -3,-5,-6 0:3 14:33
01.06.2013 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2012/2013
Finalni del, 4. krog pic Aljaž Frelih Ljub 5,-4,-6,-9 1:3 30:38
26.01.2013 3. SNTL 2012/2013, 6. krog - Royal Beach : Vesna
4. tekma pic Matevž Peterka Vesna -11,6,-5,-7 1:3 34:41
2. tekma pic Denis Debevec Vesna 7,6,3 3:0 33:16
01.12.2012 3. SNTL 2012/2013, 4. krog - Royal Beach : Gorica
4. tekma pic Aljaž Susič Gorica -10,-6,-6 0:3 22:34
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-4,-9 0:3 15:33
01.12.2012 3. SNTL 2012/2013, 4. krog - Royal Beach : Logatec
4. tekma pic Deni Kožul Logatec -8,-9,-8 0:3 25:33
2. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -9,9,-12,-10 1:3 42:46
06.10.2012 3. SNTL 2012/2013, 2. krog - Branik : Royal Beach
5. tekma pic Martin Heričko Branik 7,6,10 3:0 34:23
3. tekma pic Urban Bahčič Branik -9,-7,6,5,-10 2:3 48:45
06.10.2012 3. SNTL 2012/2013, 2. krog - Vesna : Royal Beach
5. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,4,-8,-10,8 3:2 51:44
3. tekma pic Matevž Peterka Vesna -5,7,-6,-5 1:3 27:40
22.09.2012 3. SNTL 2012/2013, 1. krog - Kajuh-Slovan : Royal Beach
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan -7,-1,8,-6 1:3 25:41
3. tekma pic Nenad Stankovič Kajuh-Slovan -4,6,5,7 3:1 37:29
Skupaj: 50,17 % 293:291 1099:1070 19689:19559
Preskoči na orodno vrstico