NTZS

Aljaž Godec
pic
Podatki o igralcu
Id 1042
Št. tekmovalne izkaznice 042/12/13
Starost 14 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 06.05.2018 1 1 6800 6800
mladinci 20.05.2018 7 7 4570 4570
člani do 21 let 18.03.2018 25 31 150 100
člani 12.05.2018 43 43 975 975
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Jure Avberšek 0:1 2:3
pic Klemen Belehar 1:0 3:2
pic Nal Belko 1:0 3:2
pic Lan Bitežnik 2:0 6:0
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Aljaž Božič 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 2:0 6:3
pic Grega Bratina 3:0 9:2
pic Luka Breznik 1:6 6:19
pic Uroš Cerar 1:0 3:0
pic Rok Cestar 1:0 3:0
pic Tilen Cvetko 0:4 0:12
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Nejc Dikavčič 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Rok Djordjevič 1:0 3:0
pic Darko Drčič 1:0 3:2
pic Janez Erjavec 1:0 3:2
pic Nejc Erjavec 1:3 4:10
pic David Filipovič 0:2 2:6
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:0
pic Aljaž Frelih 2:5 6:17
pic Dejan Fridrih 0:5 4:15
pic Nejc Funtek 1:1 3:3
pic Ruben Furlan 1:0 3:1
pic Matej Germek 1:0 3:0
pic Andrej Godec 1:1 5:5
pic Jaka Golob 1:0 3:0
pic Martin Golob 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 7:0 21:1
pic Boris Govednik 1:1 5:3
pic David Grad 1:0 3:0
pic Rok Grad 2:1 6:5
pic Miha Grampovčnik 0:1 1:3
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Matic Grdadolnik 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Gregor Hari 1:0 3:2
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 0:4 7:12
pic Dominik Janc 4:0 12:0
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 7:5 29:21
pic Jan Jevšnik 6:9 23:32
pic Dejan Jokić 7:0 22:3
pic Dejan Jovanović 1:0 3:1
pic Vid Jurkovič 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 2:0 6:0
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Klemen Kavčič 3:0 9:0
pic Miha Kljajič 1:1 5:5
pic Martin Kocjančič 2:1 7:3
pic Mihael Kocjančič 8:0 24:12
pic Lan Koglot 3:0 9:0
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Filip Kolle 4:2 14:8
pic Nej Košmrlj 2:0 6:1
pic Rok Kozamernik 1:0 3:0
pic Jure Kraker 1:0 3:0
pic Gašper Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 2:0 6:0
pic Luka Krušič 1:1 5:5
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Robert Kukovica 1:0 3:0
pic Žiga Kunej 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 2:0 6:0
pic Blaž Lapajne 2:0 6:0
pic Taj Lavrič 1:10 13:33
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 6:0 18:2
pic Rok Likar 2:0 6:0
pic Jan Lipič 2:0 6:0
pic Darko Malič 0:1 0:3
pic Sašo Malovič 1:1 4:5
pic Samo Mandič 1:0 3:0
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 2:0 6:2
pic Jernej Masten Toplak 0:1 1:3
pic Tim Mori 12:4 41:21
pic Klemen Mrak 1:1 3:4
pic Uroš Mrak 2:0 6:1
pic Jan Murata 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:2 1:6
pic Nejc Novak 4:1 14:4
pic Matija Novel 0:19 14:57
pic Anže Ogrič 2:2 7:7
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 2:6 13:20
pic Mitja Omerzel 11:12 46:49
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 3:0 9:0
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Jan Pajntar 0:1 1:3
pic Valdi Palčič 2:0 6:1
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Bojan Pavič 1:1 5:5
pic Tim Pavli 6:4 19:18
pic Domen Peperko 0:1 1:3
pic Denis Pintar 0:1 1:3
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 2:6 11:21
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Luka Podobnik 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 5:1 16:4
pic Janez Popelar 2:0 6:2
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 5:1 17:7
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Vid Ranik 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Domen Rolih 2:0 6:1
pic Bojan Ropoša 0:1 1:3
pic Oskar Rosc 9:5 30:28
pic Patrik Rosc 0:3 0:9
pic Bor Rutar 5:3 19:13
pic Tedja Šabanov 1:2 3:7
pic Tilen Šalja 5:2 16:13
pic Domen Sečnik 7:0 21:2
pic Marsel Šegula 3:9 20:30
pic Nino Šegula 4:0 12:0
pic Jure Škurnik 1:2 3:6
pic Silvo Slaček 1:0 3:1
pic Jure Slatinšek 0:4 0:12
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 1:9
pic Jure Smodiš 4:0 12:1
pic Rok Smodiš 3:0 9:3
pic Miha Smrdel 2:0 6:0
pic Timotej Šnepf 1:0 3:0
pic Janko Stankić 1:0 3:0
pic Emil Steiner 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 2:1 8:4
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 9:0 28:10
pic Tomaž Strelec 1:0 3:0
pic Jaka Strohsack 0:2 2:6
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 0:2 4:6
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Peter Topič 2:1 8:7
pic Rok Trtnik 1:13 15:40
pic Mirza Tvrtkovič 1:0 3:2
pic Žiga Urbanc 1:1 4:3
pic Jože Urh 2:3 7:11
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Edo Vecko 0:1 0:3
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 6:0 18:2
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 5:2 15:10
pic Gaj Vidmar 0:1 2:3
pic Gregor Vidmar 1:1 4:3
pic Michele Vigini 0:4 1:12
pic Peter Vitamvas 4:0 12:0
pic Darijan Vizjak 1:3 6:11
pic Damijan Vodušek 0:2 3:6
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Lenart Zabukovec 2:0 6:0
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Tim Zajec 1:2 6:7
pic Uroš Žavbi 3:0 9:0
pic Mitja Zavec 1:0 3:1
pic Jurij Zdovc 2:0 6:3
pic Matevž Žgank 1:2 6:8
pic Žiga Kristijan Žigon 9:8 32:38
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:0 9:2
pic Alojzij Zore 1:2 5:7
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:1
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 7:0 21:6
Skupaj: 331:224 1176:888
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2016/2017 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2015/2016 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2014/2015 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2013/2014 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2012/2013 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
6. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
1. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 39. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
23. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
2. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
11. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
3. - 4. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
20. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
1. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
15. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
20. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
4. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
9. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
23. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
2. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
13. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
2. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. - 8. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
21. - 24. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
22. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
3. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
2. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
20. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 63 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
1. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Gaja Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Ina Unger X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Ana Kovačec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 16.04.2016 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Živa Staniša X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Špela Kajzer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men 14,-8,-9,6,13 3:2 59:55
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log -10,-8,6,4,-6 2:3 46:44
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,9,-5,7,-8 2:3 43:49
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Men -7,-8,9,-3 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -4,-7,-8 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-9,6,5,5 3:2 47:38
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int -10,-10,-6 0:3 26:35
19.05.2018 Kv. za 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan I : Inter Diskont II
5. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -7,7,-7,-9 1:3 34:40
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -8,7,-8,-5 1:3 32:40
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Mitja Omerzel ŠD SU 15,4,14,9 4:0 55:42
Finalni del, polfinale pic Luka Stražišar PPR 10,6,-7,-9,-6,7,8 4:3 67:64
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men 9,10,7,7 4:0 45:33
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,-7,5,4 3:1 40:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,3,3 3:0 33:8
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -6,-9,-4,7,-4 1:4 34:51
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log -8,-9,6,9,9 3:2 50:46
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,-6,-10,7,5 3:2 49:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 4,10,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Kavčič Škl 2,3,6 3:0 33:11
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 7,6,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -10,-3,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 10,-5,-10,-11 1:3 38:46
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 7,8,-5,-6,-4 2:3 37:48
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -8,6,9,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 5,4,7 3:0 33:16
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Logatec
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,13,3,8 3:1 44:35
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Inter Diskont II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,15,-10,-6 1:3 40:49
1. tekma pic Janko Stankić Rakek 5,9,8 3:0 33:22
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 3,5,5 3:0 33:13
1. tekma pic Tim Mori Muta 8,7,4 3:0 33:19
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I 3,3,6 3:0 33:12
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 3,4,7 3:0 33:14
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 7,6,-7,-8,6 3:2 48:41
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 5,6,6 3:0 33:17
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-7,-11 0:3 25:35
1. tekma pic Lenart Zabukovec SU 4,2,7 3:0 33:13
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nino Šegula Kema 5,6,5 3:0 33:16
1. tekma pic Jan Lipič Kema 8,3,6 3:0 33:17
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 5,13,7 3:0 37:25
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 5,9,9 3:0 33:23
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-5,10,-9 1:3 35:43
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-7,9,-9 1:3 33:42
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 2,6,6 3:0 33:14
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 6,8,-9,-7,7 3:2 49:43
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,4,7 3:0 33:19
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -10,-9,6,8,10 3:2 53:47
1. tekma pic Domen Zupančič SU 7,9,-7,9 3:1 40:36
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Grampovčnik Sav -6,4,-7,-6 1:3 30:37
Top, 6. krog pic Gaj Vidmar Sob 6,-7,7,-5,-8 2:3 42:46
Top, 5. krog pic Matevž Žgank Prb 5,-7,-5,-7 1:3 30:38
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-2,-8 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR -6,7,-10,4,-7 2:3 45:45
Top, 1. krog pic Luka Breznik Int 9,-8,-8,-10 1:3 37:43
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Inter Diskont II
2. tekma pic Robert Kukovica Ilirija 8,6,9 3:0 33:23
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Inter Diskont II
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,7,5 3:0 33:19
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -3,9,-9,-4 1:3 27:42
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kozamernik K-S 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-8,8,7,-6 2:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -3,-8,-4 0:3 15:33
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -6,-8,-14 0:3 28:38
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -7,9,6,-4,-11 2:3 44:50
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-9,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna 2,8,7 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Vranc Krka 1,2,2 3:0 33:5
3. tekma pic Matic Vertuš Krka 3,3,4 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Olimpija : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Vid Jurkovič Olimpija 2,1,5 3:0 33:8
1. tekma pic Vid Ranik Olimpija 1,1,1 3:0 33:3
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jan Stepančič Gorica 8,4,5 3:0 33:17
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,5,3 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek 0-8,8,7 3:1 41:26
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 7,10,5 3:0 34:22
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Inter Diskont II
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -6,-6,4,-5 1:3 28:37
1. tekma pic Bojan Maselj Prebold 3,8,7 3:0 33:18
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Inter Diskont II
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,10,-9,-4,10 3:2 48:49
1. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 4,1,3 3:0 33:8
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 1. krog - Interdiskont Fužinar II : Kema
6. tekma pic Luka Norčič Kema -4,-11,-4 0:3 19:35
3. tekma pic Bojan Ropoša Kema -9,10,-4,-5 1:3 30:43
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Interdiskont Fužinar II
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -2,-6,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -8,-7,-2 0:3 17:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -10,9,7,7 3:1 43:35
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 6,-9,-13,9,-2 2:3 46:52
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr 5,-6,3,-9,4 3:2 48:34
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -9,5,8,9 3:1 42:33
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -7,3,4,6 3:1 40:24
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 4,7,8 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,5,-6,6 3:1 39:27
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men 9,9,7 3:0 33:25
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves 6,-5,-8,5,-9 2:3 44:44
Top, 4. krog pic Tim Pavli Men -4,4,6,7 3:1 37:28
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Log 13,5,9 3:0 37:27
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 6,8,7 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 10,-8,11,6 3:1 44:38
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Hra 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -2,-3,9,-1 1:3 17:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log 9,7,-2,-9,-9 2:3 42:49
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Inter Diskont II : Muta
4. tekma pic Andrej Godec Muta -12,9,12,-10,-7 2:3 54:58
2. tekma pic Jure Škurnik Muta 4,3,4 3:0 33:11
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-4,-8 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men 10,1,8 3:0 34:19
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 9,3,-11,2 3:1 44:27
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,6,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 1,2,6 3:0 33:9
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Taj Lavrič Ves 6,-11,5,-12,-10 2:3 55:50
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-8,-5,5,8 3:2 46:44
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -4,8,7,10 3:1 38:36
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 6,7,-7,-9,6 3:2 49:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,6,7 3:0 33:19
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Inter Diskont II
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,3,7 3:0 33:18
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec 7,9,12 3:0 36:28
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Rakek : Inter Diskont II
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,10,8 3:0 35:28
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Interdiskont Fužinar II
8. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš II 2,7,-5,5 3:1 38:25
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš II -8,-4,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš II -9,-9,-2 0:3 20:33
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Log 9,11,8 3:0 35:28
Top, 6. krog pic Darijan Vizjak PPR -8,8,-10,-6 1:3 35:42
Top, 5. krog pic Miha Jamšek Int 8,11,-7,-4,-8 2:3 43:52
Top, 4. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,7,11,6 3:1 42:35
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-7,6,3 3:1 40:27
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 10,-9,-6,-10 1:3 37:44
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Men 4,7,-8,10 3:1 42:32
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Inter Diskont II : Ilirija
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 5,6,5 3:0 33:16
3. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -7,-7,6,9,7 3:2 47:44
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Inter Diskont II : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin -10,4,7,5 3:1 43:28
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -8,7,-3,-7 1:3 29:40
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -1,5,9,-3,9 3:2 37:45
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 7,2,1 3:0 33:10
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr 5,6,-10,16 3:1 50:39
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 5,6,7 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 8,2,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 3,1,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zabukovec ŠD SU 2,7,2 3:0 33:11
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
8. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -12,-5,-2 0:3 19:36
4. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 6,-9,12,4 3:1 45:33
1. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -3,-6,8,9,-4 2:3 35:50
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
1. tekma pic Uroš Cerar Vesna 10,8,9 3:0 34:27
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -8,-6,8,-6 1:3 31:41
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 9,-13,9,-7,5 3:2 53:49
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,7,-7,7 3:1 40:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -8,-6,7,8,8 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Valdi Palčič Arr 10,2,-9,7 3:1 43:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Kavčič Škl 2,2,1 3:0 33:5
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -9,5,6,5 3:1 42:27
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 7,-8,7,6 3:1 41:31
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Sav 6,7,3 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -3,10,7,6 3:1 37:34
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 8,5,8 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Filip Kolle Ves 5,10,8 3:0 34:23
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,7,1 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 9,9,-4,-11,-8 2:3 45:53
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,4,10 3:0 34:22
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -12,-8,-13 0:3 33:40
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-10,11,-10 1:3 38:46
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta 5,-7,-11,-8 1:3 37:40
Top, 4. krog pic Jožko Omerzel Krka -9,-10,-5 0:3 24:34
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Log -8,3,9,10 3:1 42:33
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men 6,-7,11,-6,11 3:2 50:50
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -11,-8,10,-7 1:3 38:45
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -2,-6,12,7,-10 2:3 43:53
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-8,9,10,8 3:2 48:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -9,-9,11,-6 1:3 37:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,8,5 3:0 33:20
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,-5,9,-8,5,-9,-5 3:4 60:67
Finalni del, osmina finala pic Luka Likar Gor 5,6,2 3:0 33:13
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -9,4,4,2 3:1 42:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -2,12,6,10 3:1 39:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Funtek Sav -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 2,3,5 3:0 33:10
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Križe : Inter Diskont II
8. tekma pic Emil Steiner Križe -9,-9,-4 0:3 22:33
4. tekma pic Klemen Mrak Križe -7,-9,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Uroš Mrak Križe 8,7,3 3:0 33:18
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Logatec : Inter Diskont II
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec 8,-4,-4,-6 1:3 25:41
5. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,-3,8,11 3:1 38:36
3. tekma pic Darko Malič Logatec -9,-3,-10 0:3 22:34
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 8,-8,6,-7,-6 2:3 43:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-3,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 3,3,10 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,2,-9,5 3:1 42:26
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Inter Diskont II : Muta
5. tekma pic Jure Škurnik Muta -10,-4,-6 0:3 20:34
1. tekma pic Miha Jamšek Muta -8,1,7,-8,-6 2:3 44:41
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -1,-7,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-4,-3 0:3 12:33
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -10,-4,-7 0:3 21:34
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-8,9,-7 1:3 30:42
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -4,-8,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -4,-9,-9 0:3 22:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,11,1 3:0 35:19
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
8. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,8,-3,-9 1:3 28:41
6. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,-7,-7,10,13 3:2 52:51
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 6,-8,-8,-11 1:3 38:41
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Andraž Zupančič Krka 2,3,3 3:0 33:8
3. tekma pic Domen Zupančič Krka 7,6,-8,7 3:1 41:31
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 2,3,9 3:0 33:14
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -10,-2,-5 0:3 17:34
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 1,5,1 3:0 33:7
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 9,4,5 3:0 33:18
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 5,2,5 3:0 33:12
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Domen Grčar Vesna 5,3,5 3:0 33:13
3. tekma pic Miha Omahen Vesna 3,5,5 3:0 33:13
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 3,8,5 3:0 33:16
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,4,-10,7 3:1 43:27
3. tekma pic Rok Grad Mengeš 6,6,-8,9 3:1 41:32
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Inter Diskont II : Prebold
9. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,8,6,6 3:1 43:32
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -9,13,-6,-8 1:3 38:46
1. tekma pic Matevž Žgank Prebold -4,-7,7,9,-12 2:3 45:52
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Inter Diskont II : Ptuj
8. tekma pic Darko Drčič Ptuj 11,8,-8,-8,12 3:2 54:53
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,9,-4 1:3 33:42
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-6,-8,10,-4 2:3 41:51
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Inter Diskont II
6. tekma pic Patrik Rosc Savinja -5,-6,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -6,-9,-7 0:3 22:33
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Inter Diskont II
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,-6,11,-6 1:3 30:44
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna -5,8,-6,9,-6 2:3 39:50
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -8,-9,-13 0:3 30:37
2. tekma pic Žiga Kunej Tempo 5,2,3 3:0 33:10
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Luka Norčič Kema 8,-10,-4,-9 1:3 34:42
1. tekma pic Rok Smodiš Kema 5,-5,7,5 3:1 38:28
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Royal Beach
4. tekma pic Lan Demšar Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
2. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Logatec
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 6,9,6 3:0 33:21
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,6,3 3:0 33:14
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
6. tekma pic Nejc Funtek Savinja 2,8,4 3:0 33:14
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja 7,8,-5,-5,8 3:2 43:45
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Inter Diskont II : Melamin
6. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 9,-9,7,-7,-4 2:3 42:49
3. tekma pic Tim Zajec Melamin 9,-5,-4,-7 1:3 27:42
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Inter Diskont II : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 5,-7,9,-8,12 3:2 51:48
1. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -8,9,-7,8,10 3:2 49:49
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 11,6,3 3:0 35:20
Top, 6. krog pic Tilen Šalja Men 7,-4,5,10 3:1 38:33
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR 2,-8,6,7 3:1 41:26
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves 4,-8,6,4 3:1 41:25
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 7,-11,7,-6,-8 2:3 47:49
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -10,11,4,-9,-9 2:3 52:49
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,13,-7,-4 1:3 35:46
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,5,6 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-8,-3 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-12,9,3 3:1 45:32
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Sav -6,9,-5,11,7 3:2 46:49
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -10,3,3,7 3:1 43:25
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,12,-6,11,-6 2:3 45:56
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,-8,10,17 3:1 50:44
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Inter Diskont II : Križe
5. tekma pic Uroš Mrak Križe 9,-10,6,4 3:1 43:31
1. tekma pic Klemen Mrak Križe -9,9,11,7 3:1 44:38
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Inter Diskont II : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec -2,-10,7,7,9 3:2 45:46
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 11,-9,3,11 3:1 46:36
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Muta : Inter Diskont II
8. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-9,-7,9,-8 2:3 46:49
4. tekma pic Jure Škurnik Muta -8,-6,-7 0:3 21:33
1. tekma pic Andrej Godec Muta 12,6,-5,-7,8 3:2 48:48
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Komenda : Fužinar II
4. tekma pic Edo Vecko Komenda -6,-4,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Tadej Vodušek Komenda -11,-2,-6 0:3 19:35
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Prebold : Inter Diskont II
9. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,7,4,-15,-6 2:3 48:50
6. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,9,-6,8,-10 2:3 45:51
2. tekma pic Matevž Žgank Prebold 7,-5,10,-8,4 3:2 47:43
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Ptuj : Inter Diskont II
6. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,9,-5,4,10 3:2 49:46
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,8,-9,8,6 3:2 50:44
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 12,-7,-9,-6 1:3 36:45
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,8,-8,-7 1:3 34:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 7,15,11 3:0 41:33
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Savinja
5. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-5,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja -7,-9,-2 0:3 18:33
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,-6,-4,-3 1:3 24:41
1. tekma pic Bojan Pavič Vesna -3,7,-7,12,9 3:2 46:50
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -5,-10,10,-7 1:3 34:44
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -9,5,6,8 3:1 42:30
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 9,4,8 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Janez Popelar Men 7,6,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 7,14,6 3:0 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 16,7,5 3:0 40:28
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Melamin : Inter Diskont II
6. tekma pic Tim Zajec Melamin -6,8,-3,6,-9 2:3 40:47
2. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -5,-8,-8 0:3 21:33
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Rakek : Inter Diskont II
6. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -4,3,11,7 3:1 39:32
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,-3,-3 0:3 11:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -6,9,-6,-2 1:3 25:42
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Sav 8,3,-7,-9,9 3:2 49:42
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men 7,-9,10,9 3:1 43:37
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 1,-4,9,5 3:1 37:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokić Men 3,5,-10,8 3:1 43:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 4,5,6 3:0 33:15
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli 10,5,-6,-12,-10 2:3 51:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Markič Men 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 10,9,11 3:0 36:30
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-3,-14 0:3 21:38
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka 7,-9,7,6 3:1 42:31
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -6,2,8,5 3:1 39:26
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 3,6,3 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 10,-5,-6,-6 1:3 29:43
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 5,4,6 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,8,4 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 4,10,4 3:0 34:18
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S 3,8,2 3:0 33:13
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,5,5,-9,7 3:2 50:39
Top, 2. krog pic Leon Veronik Rad 8,-8,4,8 3:1 41:31
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-9,8,-9,7 3:2 51:45
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 16,1,-9,9 3:1 49:37
Top, 6. krog pic Patrik Videc Tem 10,5,6 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Tilen Šalja Men 10,-7,5,10 3:1 42:36
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Tem -4,-9,-14 0:3 27:38
Top, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 7,5,10 3:0 34:22
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 12,6,-9,11 3:1 47:40
Top, 1. krog pic Nejc Novak Log 7,2,10 3:0 34:19
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-7,-7 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel Krka 4,5,-9,-7,-4 2:3 42:42
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves 7,-10,8,10 3:1 44:37
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-8,-5 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -19,-5,-11 0:3 35:45
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Log -7,-3,7,9,-4 2:3 36:49
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Božič Krka 2,10,5 3:0 34:17
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,2,-9,7 3:2 48:39
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka -5,3,13,9 3:1 42:36
Finalni del, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S 6,8,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ili 5,5,0 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 2,4,3 3:0 33:9
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -7,-7,-5 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -9,2,-9,3,4 3:2 51:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 4,5,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 8,9,2 3:0 33:19
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Fužinar II
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -6,3,-7,-11 1:3 35:38
1. tekma pic Aljaž Susič Gorica -7,7,-9,8,-8 2:3 46:48
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Fužinar II
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje 3,5,10 3:0 34:18
1. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,4,8 3:0 33:17
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -4,11,-1,-3 1:3 21:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 9,-6,-8,-4 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 9,6,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 10,5,5 3:0 34:20
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,8,3,-7,8 3:2 49:41
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,10,12,-11,14 3:2 60:60
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -10,-6,9,5,-77 2:3 115:116
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,7,8 3:0 33:21
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,6,2 3:0 33:15
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna 17,6,-7,-10,-7 2:3 54:57
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,-9,8,-5 1:3 30:41
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Gorica : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Rok Likar Gorica 8,5,4 3:0 33:17
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,-8,-9,10,-6 2:3 46:47
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 5,-10,3,10 3:1 44:30
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
2. tekma pic Jaka Golob Krka 3,3,5 3:0 33:11
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Matjaž Pinter Muta -8,10,-4,9,9 3:2 46:50
2. tekma pic Miha Jamšek Muta -11,6,-5,-0 1:3 27:41
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek 9,-4,8,9 3:1 37:37
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -8,9,-8,-4 1:3 31:42
1. tekma pic Tine Krpan Rakek 5,3,8 3:0 33:16
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 5,-3,-5,-4 1:3 23:38
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -7,-4,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 4,8,9 3:0 33:21
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,-9,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna 8,-7,-8,-6 1:3 32:41
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,-6,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Bojan Maselj Prebold 7,-14,-6,5,9 3:2 53:48
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Royal Beach
8. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 2,4,4 3:0 33:10
6. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 4,-7,-9,8,8 3:2 49:42
3. tekma pic Gregor Hari Royal Beach 14,-10,10,-7,5 3:2 56:52
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -8,-9,-7 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Rad 10,6,3 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -5,4,6,8 3:1 38:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 7,4,2 3:0 33:13
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,9,-10,-6 1:3 31:43
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka -9,-8,7,5,4 3:2 50:38
Finalni del, četrtfinale pic Leon Veronik Rad 3,5,9 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Ljut 3,8,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Rad 5,4,2 3:0 33:11
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Fužinar II
6. tekma pic Boris Govednik Metlika 8,9,9 3:0 33:26
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 6,-6,9,8 3:1 39:34
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nejc Novak Logatec -2,6,-9,5,-8 2:3 41:44
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -4,-11,9,-8 1:3 34:44
17.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Preserje : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Anže Ogrič Preserje 7,8,-7,5 3:1 40:31
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 5,9,7 3:0 33:21
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
1. tekma pic Tadej Gungl Maribor 7,4,2 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Ptuj : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,7,-4,-9,-9 2:3 44:45
1. tekma pic Nino Šegula Ptuj 2,3,3 3:0 33:8
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Fužinar II : Cirkovce
4. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 5,7,5 3:0 33:17
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Fužinar II : Savinja
5. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -6,-4,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Janez Tomše Savinja -2,-6,-8 0:3 16:33
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nik Velikonja Gor 1,8,8 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Domen Sečnik Pres 1,8,5 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -12,1,6,11 3:1 47:32
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -4,8,9,16 3:1 44:44
Top, 3. krog pic Rok Grad Men -5,-9,-5 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men -6,-5,-4 0:3 15:33
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-5,9,-7 1:3 32:42
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar II : Gorica
5. tekma pic Aljaž Susič Gorica 6,-5,-7,8,-5 2:3 39:47
1. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,8,2 3:0 33:16
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Fužinar II : Preserje
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje 5,5,1 3:0 33:11
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,6,-11,-9 1:3 38:41
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka 10,-7,-9,9,6 3:2 50:47
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -9,5,-3,9,0 3:2 45:36
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves -12,3,-7,4,7 3:2 52:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 4,10,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Dikavčič Cir 2,2,4 3:0 33:8
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
9. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -2,-4,-7 0:3 13:33
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,-5,9,-13,-6 2:3 46:55
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo 4,-5,-8,-8 1:3 32:37
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Fužinar II
9. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -5,-6,-3 0:3 14:33
6. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 9,3,5 3:0 33:17
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,-5,-6 0:3 16:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Fužinar II
4. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 7,10,-8,-8,3 3:2 50:42
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 8,9,2 3:0 33:19
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Germek Arr 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 9,-8,10,-4,8 3:2 46:49
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -7,-7,-10 0:3 24:34
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra -9,6,4,-8,8 3:2 50:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-9,7,-8,5 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 7,1,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tedja Šabanov K-S 3,6,-8,4 3:1 41:24
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Fužinar II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,5,8,-9,7 3:2 51:42
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,-10,-5,7,-8 2:3 45:47
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Fužinar II
4. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce -9,18,11,7 3:1 53:47
1. tekma pic Jan Murata Cirkovce -3,8,8,8 3:1 36:35
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Fužinar II
6. tekma pic Patrik Rosc Savinja -12,-14,-7 0:3 33:41
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -6,-7,-10 0:3 23:34
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,-6,-10 0:3 23:34
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 9,5,-10,7 3:1 43:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Popelar Men 6,5,-8,-9,4 3:2 50:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 4,5,7 3:0 33:16
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -3,9,-7,3,-7 2:3 39:45
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 6,9,9 3:0 33:24
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Bratina Pres -9,-6,5,8,6 3:2 48:41
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -3,-6,-8 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Matej Prezelj Men -6,-7,6,8,-10 2:3 45:48
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -4,-10,-2 0:3 16:34
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-8,-9,-7 1:3 35:42
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta 7,6,-8,15 3:1 47:39
Top, 2. krog pic Sašo Malovič Ptuj 9,8,-7,-11,12 3:2 54:53
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men -4,-10,11,-5 1:3 32:45
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Tem 2,2,-10,5 3:1 43:21
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -9,-9,9,9,-9 2:3 49:51
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 8,-4,-9,-9 1:3 33:41
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -8,6,8,3 3:1 41:28
Top, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 10,-9,5,6 3:1 43:32
Top, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,9,-7,-9,7 3:2 49:46
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Preserje
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -7,-10,-6 0:3 23:34
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,7,3 3:0 33:18
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -5,-8,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo 8,-9,9,-8,7 3:2 50:46
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,11,-5,-5 1:3 31:44
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-6,-3 0:3 16:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -5,-2,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Tim Pavli Mengeš -6,-6,-6 0:3 18:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
8. tekma pic Tim Mori Muta -7,9,-8,-2 1:3 28:42
6. tekma pic Jan Kohn Muta 7,0,4 3:0 33:11
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -4,-6,-8 0:3 18:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -4,5,-4,-9 1:3 28:38
Finalni del, osmina finala pic Luka Podobnik Vrh 6,5,-9,3 3:1 42:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh -9,2,-10,-9 1:3 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 3,8,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 9,-8,3,3 3:1 41:26
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Martin Kocjančič Arr -7,-11,9,-8 1:3 37:44
Finalni del, 1. krog pic Peter Topič Men 10,4,-8,-8,8 3:2 50:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 2,11,10 3:0 36:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 6,3,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Ošlak Muta 6,7,9 3:0 33:22
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr 7,-7,-5,-5 1:3 28:40
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-8,6,-6,10 3:2 48:45
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -6,8,-9,4,2 3:2 48:36
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Rad 1,7,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Križanec Cir 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 10,4,4 3:0 34:18
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
5. tekma pic Miha Smrdel Maribor 3,2,6 3:0 33:11
1. tekma pic Rok Cestar Maribor 5,2,2 3:0 33:9
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Domen Rolih Krka -9,9,5,9 3:1 42:34
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka 9,9,-5,-5,-3 2:3 35:51
1. tekma pic Domen Zupančič Krka 4,6,5 3:0 33:15
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Ptuj
9. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 9,-9,-9,-8 1:3 37:42
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-4,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -5,6,-4,-3 1:3 23:39
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -1,-5,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -3,-9,-9 0:3 21:33
04.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
3. tekma pic Jakob Podlesek Sobota -9,1,9,3 3:1 42:24
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Samo Mandič B2 8,6,5 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Anže Ogrič Pres -8,-6,4,-8 1:3 33:37
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 8,-7,-8,-5 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,9,-7,12 3:1 43:41
Top, 3. krog pic Grega Bratina Pres 9,5,7 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-4,-4 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Matej Prezelj Men 8,9,-9,9 3:1 42:37
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -6,-3,-11 0:3 20:35
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj 9,9,7 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh -11,8,2,9 3:1 44:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Grdadolnik K-S 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men 6,-11,8,7 3:1 44:34
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -3,-12,8,-8 1:3 34:44
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men -10,-12,7,6,3 3:2 55:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Rolih Krka 1,8,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 7,7,-6,-6,-8 2:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Topič Men -7,9,9,-1,7 3:2 41:47
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -5,-12,-3 0:3 20:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -9,5,-4,-7 1:3 31:38
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,-8,-2 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Rad -7,7,7,5 3:1 40:30
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-6,-13 0:3 26:37
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-2,9,-10 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 8,9,-5,-2,-2 2:3 31:50
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -6,-5,-4 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 9,-16,8,-4,5 3:2 53:51
Top, 1. krog pic Matija Novel Arr -6,-14,-8 0:3 28:38
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc Trb 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,-8 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Rad 10,9,-9,-7,-4 2:3 43:52
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem -8,-4,-7 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Kurent Trb 6,5,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor -7,10,-8,10,8 3:2 50:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 5,3,2 3:0 33:10
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Rad -9,1,-10,6,-7 2:3 48:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Rutar Men -5,-4,7,9,-6 2:3 37:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,11,9,-4 2:3 39:53
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -6,-1,-4 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Rok Smodiš Kema -3,-13,8,8,8 3:2 49:50
Finalni del, 1. krog pic Nal Belko Ves 16,-9,-8,11,9 3:2 59:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 8,8,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Šnepf Kema 9,4,18 3:0 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Krka 6,9,7 3:0 33:22
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Martin Golob Tempo -5,-1,-5 0:3 11:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-4,-9 0:3 17:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 9,8,-5,8 3:1 38:36
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -2,-2,-7 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 6,4,-8,9 3:1 41:30
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men -8,-7,8,10,8 3:2 49:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 5,3,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 8,5,7 3:0 33:20
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tedja Šabanov K-S -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Topič Men 5,9,-7,-9,-4 2:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Avberšek Tem -5,9,-7,9,-6 2:3 40:51
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tedja Šabanov K-S -7,-7,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -7,-4,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -3,-6,-4 0:3 13:33
Skupaj: 59,64 % 331:224 1176:888 19482:17765
Preskoči na orodno vrstico