NTZS

Živa Staniša
pic
Podatki o igralki
Id 636
Št. tekmovalne izkaznice 038/11/12
Starost 16 let (letnik 2001)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 09.12.2017 6 5 4370 4370
članice do 21 let 28.01.2018 11 15 1350 1300
članice 04.02.2018 47 46 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 1:3 7:9
pic Isabelle Barukčić 1:0 3:0
pic Lara Belaj 1:0 3:0
pic Nika Belaj 6:2 22:9
pic Alja Benčina 1:2 4:7
pic Anja Bezjak 0:3 1:9
pic Anja Bolte 0:1 2:3
pic Nuša Bolte 4:6 16:22
pic Daniela Butkovska Tomanič 7:6 29:27
pic Urška Čokelj 0:2 4:6
pic Tjaša Dervarič 4:0 12:0
pic Kim Fink 3:4 13:18
pic Tijana Gačič 1:0 3:0
pic Eva Gojkovič 1:0 3:2
pic Eva Grabnar 2:0 6:0
pic Katja Gutnik 0:2 2:6
pic Blažka Harkai 6:0 18:1
pic Maša Harkai 4:1 12:7
pic Anamarija Horvat 5:0 15:2
pic Eva Horvat 1:0 3:0
pic Polona Horvat 1:0 3:0
pic Barbara Jančič 3:0 9:3
pic Eva Jug 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 3:2 10:10
pic Nuša Kadiš 3:1 11:3
pic Kristina Kete 2:2 9:8
pic Nuša Klaut 4:0 12:2
pic Nika Kobetič 4:3 15:14
pic Tara Kobetič 4:3 14:13
pic Vita Kobetič 5:3 19:12
pic Lara Kompara 1:0 3:0
pic Ana Kovačec 7:6 28:24
pic Katja Krajnc 2:9 10:30
pic Daša Letnar 1:0 3:0
pic Polona Letnar 2:0 6:2
pic Minea Ljuca 8:2 27:13
pic Jana Ludvik 0:2 0:6
pic Rebeka Lukič 0:1 0:3
pic Staša Matis 0:4 3:12
pic Lea Matjašič 1:0 3:0
pic Gaja Mavri 0:13 13:39
pic Maša Mekiš 3:0 9:2
pic Pija Mihevc 0:2 4:6
pic Tjaša Mihevc 0:2 0:7
pic Tina Mozetič 1:6 7:18
pic Adrijana Mrazič 1:0 3:0
pic Tjaša Murko 1:0 3:0
pic Nika Naglič 0:1 0:3
pic Vesna Najdič Andrin 2:0 6:0
pic Tjaša Novak 7:5 24:20
pic Ema Oderlap 1:0 3:0
pic Kaja Okorn 5:3 17:15
pic Lara Opeka 1:14 10:44
pic Manca Paljk 3:4 10:15
pic Lea Paulin 1:15 13:45
pic Tamara Pavčnik 0:4 1:12
pic Kristina Pavič Rahotin 0:2 0:6
pic Nina Pavlin 0:1 0:3
pic Lena Potrbin 4:0 12:2
pic Zala Reich 2:0 6:0
pic Ana Ristevski 0:1 0:3
pic Hana Rožmanec 4:0 12:1
pic Tajda Šabanov 5:4 22:15
pic Ajla Salkić 1:0 3:1
pic Kiara Šegula 1:0 3:0
pic Anina Selak 4:6 19:20
pic Mojca Smolej 1:1 3:5
pic Eva Šobar 1:0 3:1
pic Simona Soldat 2:0 6:4
pic Mia Stajnko 2:0 6:0
pic Katrina Lydia Sterchi 0:5 3:15
pic Katarina Stražar 0:25 5:76
pic Sara Stražar 2:0 6:1
pic Nina Štular 2:1 7:4
pic Sara Štumberger 2:0 6:1
pic Tjaša Supanič 2:1 8:4
pic Ana Tofant 0:8 2:24
pic Sara Tokić 2:0 6:1
pic Kaja Tomasino Rozman 1:0 3:0
pic Špela Trelec 0:8 3:24
pic Ina Unger 3:2 13:9
pic Iva Unger 2:0 6:1
pic Danijela Urh 5:0 15:1
pic Urša Večko 2:0 6:0
pic Nika Veronik 0:1 0:3
pic Zala Veronik 0:1 0:3
pic Taja Vidmar 4:5 16:19
pic Iris Vidovšek Galer 1:0 3:1
pic Neža Vindiš 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 8:6 29:25
pic Aleksandra Vovk 0:7 1:21
pic Alisa Zavadlav 1:0 3:0
pic Ivana Zera 0:3 0:9
pic Nina Zupančič 0:2 2:6
Skupaj: 191:229 730:818
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Muta mladinci
2016/2017 NTK Muta mladinci
2015/2016 NTK Muta kadeti
2014/2015 NTK Muta kadeti
2013/2014 NTK Krka mlajši kadeti
2012/2013 NTK Krka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
5. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
11. - 21. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 30. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
7. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
25. - 41. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 29. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
8. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
19. - 36. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
14. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
15. - 27. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
19. - 29. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
23. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
15. - 28. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
17. - 20. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
11. - 12. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 24. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 22. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
23. - 43. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
18. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 20. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
21. - 40. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
25. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 20. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 24. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
23. - 43. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 53 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Jožko Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nuša Vogrinčič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 26.03.2017 pic Nuša Vogrinčič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
33. - 38. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Taj Lavrič X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Daniela Butkovska Tomanič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 13. 17.04.2016 pic Nuša Vogrinčič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nuša Vogrinčič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Aljaž Godec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 14. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Staša Matis Z Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
17. - 29. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Aljaž Šmaljcelj X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Ema Oderlap Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jožko Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Jožko Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nuša Tomis Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 23. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Anina Selak Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jožko Omerzel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Kaja Tomasino Rozman Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2018 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec 7,-3,-7,-2 1:3 23:40
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec 7,-11,8,7 3:1 44:35
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Muta : Kema
4. tekma pic Ana Kovačec Kema 7,9,-8,-9,-9 2:3 48:49
2. tekma pic Blažka Harkai Kema -4,4,4,4 3:1 37:23
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Lena Potrbin Vesna 6,7,4 3:0 33:17
3. tekma pic Danijela Urh Vesna 8,6,3 3:0 33:17
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 4,-8,5,-9,-8 2:3 47:42
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -6,-6,-6 0:3 18:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Muta
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 10,-13,-9,-10 1:3 44:48
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -3,10,6,-7,-8 2:3 41:49
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Tina Mozetič Letrika 5,5,5 3:0 33:15
5. tekma pic Sara Tokić Letrika 5,-7,11,10 3:1 43:37
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika -4,-9,8,11,7 3:2 48:48
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -5,-8,-3,6,-6 1:4 33:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Kobetič Men 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Ptuj -12,7,-8,3,4 3:2 53:39
27.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -6,5,-7,-6 1:3 30:38
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,-8,-4 0:3 18:33
20.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Muta : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 17,5,-10,8 3:1 51:42
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-7,-3 0:3 18:33
13.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Preserje : Muta
7. tekma pic Polona Letnar Preserje 6,4,9 3:0 33:19
5. tekma pic Lea Matjašič Preserje 6,8,2 3:0 33:16
3. tekma pic Kristina Kete Preserje -10,6,5,-8,-9 2:3 49:45
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
7. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 8,5,11 3:0 35:24
5. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,5,6 3:0 33:17
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont 7,6,7 3:0 33:20
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Ptuj : Muta
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 7,-2,-4,-10 1:3 27:41
5. tekma pic Nika Belaj Ptuj 3,6,8 3:0 33:17
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -10,9,8,7 3:1 43:36
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan : Muta
6. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -4,-8,-4 0:3 16:33
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-3,-4 0:3 11:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Lena Potrbin Vesna 10,-10,4,6 3:1 44:32
3. tekma pic Anina Selak Vesna 14,4,9 3:0 38:27
06.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Jesenice : Muta
7. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -9,8,10,9 3:1 43:38
5. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -13,-3,-9 0:3 25:37
3. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 5,8,-10,-6,5 3:2 49:41
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Katja Krajnc Ptuj -8,3,9,8 3:1 41:31
Top, 6. krog pic Nuša Bolte Jes 7,10,-5,9 3:1 39:37
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -9,-6,-4 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Katarina Stražar Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Top, 3. krog pic Lea Paulin Arr -9,-8,-6 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Krka -9,13,-10,-7 1:3 41:47
Top, 1. krog pic Lara Opeka K-S -7,-9,11,-5 1:3 34:44
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Tofant Men -6,-5,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ajla Salkić LJ 6,-5,2,8 3:1 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema 9,-8,-12,-7 1:3 38:45
02.12.2017 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Vesna : Muta
9. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna -5,-10,-7 0:3 22:34
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 8,-4,8,4 3:1 37:31
2. tekma pic Ivana Zera Vesna -4,-5,-7 0:3 16:33
25.11.2017 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Muta : Kema
7. tekma pic Staša Matis Kema 5,-8,-5,-3 1:3 27:38
4. tekma pic Ana Kovačec Kema 8,-12,7,-7,-11 2:3 52:53
2. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -9,-5,8,-9 1:3 34:41
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj -6,8,-2,5,-5 2:3 35:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr -8,5,7,4 3:1 41:27
18.11.2017 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Letrika : Muta
6. tekma pic Taja Vidmar Letrika 9,9,-8,0 3:1 41:29
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika -5,-7,10,9,-3 2:3 38:52
11.11.2017 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Muta : Logatec
8. tekma pic Katja Gutnik Logatec -6,7,10,-10,-5 2:3 44:51
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 4,4,9 3:0 33:17
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec 7,-7,-8,-5 1:3 31:40
04.11.2017 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Ptuj : Muta
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -7,-8,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Nika Belaj Ptuj 7,5,14 3:0 38:26
28.10.2017 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,-7,7,11,-3 2:3 37:51
2. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -3,7,7,-3,-6 2:3 34:47
21.10.2017 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : Muta
8. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 3,4,7 3:0 33:14
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,8,6,10 3:1 42:35
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 5,-15,-7,-5 1:3 38:44
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Ptuj -6,9,-7,11,-8 2:3 45:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Ves 4,8,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -8,6,-5,9,-14 2:3 49:53
14.10.2017 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Muta : Preserje
7. tekma pic Rebeka Lukič Preserje -3,-9,-2 0:3 14:33
4. tekma pic Polona Letnar Preserje 6,-5,-7,7,6 3:2 45:41
2. tekma pic Kristina Kete Preserje 6,-9,-12,-8 1:3 40:42
07.10.2017 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Jesenice
6. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 11,-8,5,6 3:1 43:33
3. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -8,-9,8,-10 1:3 38:42
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -8,-8,-2 0:3 18:33
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Gaja Mavri Let 8,8,-6,-4,-5 2:3 37:49
Top, 6. krog pic Lara Opeka K-S -4,-6,-6 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -9,-6,-2 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr 6,10,9 3:0 34:25
Top, 3. krog pic Katarina Stražar Men -1,-8,-6 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Ana Tofant Men -8,-10,9,-7 1:3 36:43
Top, 1. krog pic Špela Trelec Ves -4,-2,-6 0:3 12:33
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Letrika : Muta
6. tekma pic Gaja Mavri Letrika 8,-10,-5,9,-9 2:3 46:51
2. tekma pic Nina Pavlin Letrika -7,-10,-9 0:3 26:34
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S -7,-7,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Jes -6,-6,14,6,10 3:2 51:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristina Kete Pres 6,-12,6,8 3:1 45:34
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Muta : Kema
6. tekma pic Maša Harkai Kema -10,8,4,10 3:1 44:34
3. tekma pic Staša Matis Kema -9,9,-7,-9 1:3 36:42
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -1,-3,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Klaut Let 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tamara Pavčnik Hra -9,-8,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat LJ -9,6,6,-8,11 3:2 52:45
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Arrigoni : Muta
9. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -9,-7,8,9,-7 2:3 45:50
6. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -4,-4,-9 0:3 17:33
2. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 7,-3,-4,-4 1:3 22:40
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Vita Kobetič Men -11,-9,10,-8 1:3 40:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S 9,-9,-8,7,9 3:2 50:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Kobetič Men -10,3,10,6 3:1 44:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Jug Škl 2,3,6 3:0 33:11
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Muta : Vesna
9. tekma pic Špela Trelec Vesna -7,-9,-7 0:3 23:33
5. tekma pic Ivana Zera Vesna -1,-6,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -6,7,6,-3,-9 2:3 40:46
11.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 15. krog - Logatec : Muta
4. tekma pic Katja Gutnik Logatec -7,-5,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec -6,-6,-10 0:3 22:34
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Isabelle Barukčić PPR 8,10,9 3:0 34:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Mozetič Let -5,-6,5,6,-6 2:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Stražar Men -8,-4,-6 0:3 18:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -8,5,8,-5,-11 2:3 46:48
5. tekma pic Blažka Harkai Kema 7,9,6 3:0 33:22
3. tekma pic Ana Kovačec Kema 10,7,10 3:0 35:27
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Muta : Ptuj
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -8,-5,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,-7,10,-10,-6 2:3 46:53
2. tekma pic Tjaša Murko Ptuj 0,0,0 3:0 33:0
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Muta
6. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-8,9,-6 1:3 30:42
2. tekma pic Kim Fink Arrigoni -9,8,-5,5,8 3:2 47:43
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 4,-4,-4,-2 1:3 21:37
2. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 3,6,-10,0 3:1 43:21
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Špela Trelec Vesna -8,10,-8,-3 1:3 31:43
5. tekma pic Danijela Urh Vesna 6,-13,8,9 3:1 46:38
3. tekma pic Anina Selak Vesna 9,7,-8,9 3:1 41:36
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika -2,-14,8,-12 1:3 39:49
5. tekma pic Tina Mozetič Letrika -5,-4,-8 0:3 17:33
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves -5,-8,-4 0:3 17:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Kema
7. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -9,-5,-7 0:3 21:33
4. tekma pic Ana Kovačec Kema -4,-6,5,-7 1:3 28:38
2. tekma pic Blažka Harkai Kema 5,8,3 3:0 33:16
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -8,-10,10,4,-10 2:3 51:49
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -8,-6,-9 0:3 23:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont -8,-7,-7 0:3 22:33
4. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 6,7,10 3:0 34:23
2. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 5,4,4 3:0 33:13
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Jesenice : Muta
4. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,7,8 3:0 33:21
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 6,-7,6,-7,9 3:2 47:43
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Katja Krajnc Ptuj -5,-4,-9 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Nuša Bolte Jes -4,-12,-10 0:3 26:37
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men -6,-8,-8 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr -9,-7,-1 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Ana Tofant Men -3,-5,-6 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -4,10,8,-9,-3 2:3 39:51
Top, 1. krog pic Gaja Mavri Let -5,-8,-7 0:3 20:33
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -9,-4,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Ana Tofant Mengeš -7,-8,-7 0:3 22:33
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 2. krog - Kema : Muta
9. tekma pic Ana Kovačec Kema 3,8,-14,6 3:1 47:33
6. tekma pic Maša Harkai Kema -10,8,7,6 3:1 43:33
2. tekma pic Staša Matis Kema -5,-10,-8 0:3 23:34
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Mihevc Log -6,-4,-12,-9 0:4 31:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -5,-1,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema 6,-7,-8,11,9 3:2 50:48
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Staša Matis Kema -4,8,-8,-6 1:3 29:41
1. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -7,13,5,8 3:1 44:37
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Muta
5. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 7,6,8 3:0 33:21
3. tekma pic Anina Selak Vesna -8,5,7,-7,-5 2:3 42:45
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj -6,-12,6,8,2 3:2 51:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr -4,-2,-10 0:3 16:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-7,-9 0:3 20:33
22.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Muta
5. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 5,10,7 3:0 34:22
3. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan -7,9,8,4 3:1 40:32
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -14,10,11,-6,-6 2:3 51:59
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S 3,6,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Tara Kobetič Men -8,-8,8,10,8 3:2 50:48
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -7,-10,-10 0:3 27:35
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 11,4,8 3:0 35:23
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Dervarič Sob 6,1,7 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj -7,10,-6,-5 1:3 30:43
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,5,-6,-8,-9 2:3 45:46
Top, 6. krog pic Vita Kobetič Men -6,10,10,-7,-7 2:3 44:53
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men -3,-5,-7 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Lea Paulin Arr -4,-5,-3 0:3 12:33
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S -10,-11,7,-6 1:3 38:43
Top, 2. krog pic Nika Kobetič Men -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Taja Vidmar Let -10,-9,-8 0:3 27:34
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Nika Kobetič Men -5,-3,2,6,-9 2:3 39:41
Top, 6. krog pic Kim Fink Arr -9,-8,6,8,10 3:2 51:46
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Kri -9,10,-6,9,-7 2:3 45:52
Top, 4. krog pic Kaja Okorn Log -6,4,-8,6,11 3:2 49:43
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S -5,-9,17,-3 1:3 36:50
Top, 2. krog pic Špela Trelec Ves 9,10,-4,-6,-8 2:3 41:52
Top, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 8,7,9 3:0 33:24
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Men -4,-5,-7 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Tara Kobetič Men 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj -6,-8,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Šobar Men 9,5,-8,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves 7,9,7 3:0 33:23
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Bezjak Ptuj -5,-8,10,-9 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik Hra 8,-10,-2,-6 1:3 29:42
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men 8,-6,-7,-6,-3 1:4 33:52
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr -11,9,9,-7,9 3:2 51:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kobetič Men 12,7,5 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Kiara Šegula Ptuj 4,1,4 3:0 33:9
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S -5,-7,8,-8 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Mihevc Log -7,-7,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,-7,-5 0:3 19:33
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Gaja Mavri Let -7,-7,9,-3 1:3 28:42
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir 7,-6,11,-6,10 3:2 48:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log 8,-4,5,-5,8 3:2 42:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak Kri -8,8,-9,5,9 3:2 50:44
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Sobota : Muta
7. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,3,5 3:0 33:13
5. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 6,9,5 3:0 33:20
3. tekma pic Eva Grabnar Sobota 7,10,9 3:0 34:26
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Muta : Cirkovce
7. tekma pic Ina Unger Cirkovce -7,-7,9,9,-7 2:3 43:51
4. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -6,17,8,13 3:1 51:49
2. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 8,10,7 3:0 34:25
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Muta : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -3,-6,10,-4 1:3 25:43
4. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -10,10,4,7 3:1 44:33
2. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 1,9,9 3:0 33:19
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -8,-3,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -9,3,6,11 3:1 44:31
2. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 6,9,-11,-7,9 3:2 51:48
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Muta : Letrika
7. tekma pic Taja Vidmar Letrika 10,2,-6,-13,-9 2:3 51:49
4. tekma pic Lara Kompara Letrika 3,9,6 3:0 33:18
2. tekma pic Sara Tokić Letrika 3,1,8 3:0 33:12
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -3,-9,-2 0:3 14:33
3. tekma pic Aleksandra Vovk Mengeš -6,-5,-5 0:3 16:33
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Letrika : Muta
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika -7,-7,-7 0:3 21:33
5. tekma pic Nuša Klaut Letrika 7,9,8 3:0 33:24
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika -105,8,10,8 3:1 139:133
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - kema : Muta
8. tekma pic Nuša Vogrinčič kema -11,-5,7,8,6 3:2 49:45
4. tekma pic Maša Harkai kema 10,9,6 3:0 34:25
1. tekma pic Ana Kovačec kema -8,10,5,5 3:1 42:31
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Logatec
8. tekma pic Pija Mihevc Logatec -13,-3,10,9,-6 2:3 45:56
6. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 9,8,9 3:0 33:26
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec 11,-7,-7,-12 1:3 39:47
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -8,-4,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -4,-8,-9 0:3 21:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -5,-5,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -3,-3,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 6,8,5 3:0 33:19
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Kaja Okorn Logatec -5,4,9,6 3:1 38:30
1. tekma pic Pija Mihevc Logatec -9,-5,10,11,-7 2:3 46:54
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Križe : Muta
4. tekma pic Nuša Bolte Križe 9,11,7 3:0 35:27
1. tekma pic Nina Štular Križe 9,8,7 3:0 33:24
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Muta
2. tekma pic Aleksandra Vovk Mengeš -1,-5,-9 0:3 15:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Muta : Vesna
8. tekma pic Anina Selak Vesna 9,-10,-6,3,-10 2:3 48:47
6. tekma pic Danijela Urh Vesna 6,6,4 3:0 33:16
3. tekma pic Špela Trelec Vesna -11,-8,-8 0:3 27:35
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Sobota : Muta
7. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 8,5,2 3:0 33:15
5. tekma pic Eva Horvat Sobota 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 5,9,10 3:0 34:24
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - kema : Muta
8. tekma pic Ana Kovačec kema -5,-11,9,-9 1:3 36:44
4. tekma pic Nuša Vogrinčič kema 4,9,-9,1 3:1 42:25
1. tekma pic Blažka Harkai kema 5,8,2 3:0 33:15
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Vita Kobetič Mengeš 11,-9,9,5 3:1 44:36
4. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -4,-12,-11 0:3 27:38
2. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -5,7,9,15 3:1 44:42
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Danijela Urh Vesna 7,8,12 3:0 36:27
5. tekma pic Mia Stajnko Vesna 6,9,5 3:0 33:20
3. tekma pic Adrijana Mrazič Vesna 1,1,1 3:0 33:3
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int -9,-6,6,7,10 3:2 49:45
Top, 6. krog pic Špela Trelec Ves -4,-12,-8 0:3 24:36
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 8,-7,7,9 3:1 40:35
Top, 4. krog pic Maša Harkai Kema -10,-6,-10 0:3 26:35
Top, 3. krog pic Kim Fink Arr -6,-4,7,-1 1:3 22:40
Top, 2. krog pic Alja Benčina K-S 6,-8,-10,-4 1:3 33:40
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-8,6,-6 1:3 33:39
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 15,-7,8,7 3:1 46:41
Top, 6. krog pic Ina Unger Cir 10,9,8 3:0 34:27
Top, 5. krog pic Sara Stražar Men 6,3,5 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Vita Kobetič Men -9,9,6,3 3:1 42:29
Top, 3. krog pic Brina Adamek K-S 9,-8,-8,-3 1:3 30:42
Top, 2. krog pic Ana Kovačec Kema -11,-9,8,11,8 3:2 55:51
Top, 1. krog pic Manca Paljk Arr 10,6,-3,11 3:1 39:38
23.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Muta II : Kema
4. tekma pic Maša Harkai Kema 4,-9,4,-11,8 3:2 53:40
2. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -7,-6,-7 0:3 20:33
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -10,10,-13,-4 1:3 39:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Stražar Men 8,-6,-2,-7 1:3 26:41
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Lea Paulin Arr -11,-5,-8 0:3 24:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk Men -2,-4,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves -6,8,-3,-7 1:3 27:41
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Vita Kobetič Men -9,10,-5,-7 1:3 33:43
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema -9,5,8,6 3:1 42:30
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,-11,6,-6,9 3:2 50:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Stražar Men -5,3,3,9 3:1 38:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Daša Letnar Pres 9,10,1 3:0 34:20
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob -6,3,6,-10,5 3:2 49:37
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Tina Mozetič Let -7,-11,5,-9 1:3 38:40
Finalni del, četrtfinale pic Lea Kadiš Int 3,-9,4,-9,5 3:2 51:34
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let -3,8,-6,-6 1:3 26:41
Finalni del, 1. krog pic Iva Unger Cir 6,9,-8,9 3:1 41:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk Men -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 5,-12,-5,6,5 3:2 50:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Reich Mb - ZM 6,4,1 3:0 33:11
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Lea Kadiš Int -6,-7,3,-9 1:3 33:36
Top, 6. krog pic Kim Fink Arr -8,-8,-6 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S -8,-7,-7 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Manca Paljk Arr -10,10,9,9 3:1 44:40
Top, 3. krog pic Tjaša Novak Kri 9,8,5 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Taja Vidmar Let -6,12,-2,-8 1:3 30:45
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,-6,-6,5,10 3:2 46:44
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna -9,-6,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Ivana Zera Vesna -5,-6,-3 0:3 14:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Taja Vidmar Let -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Cir 10,3,6 3:0 34:19
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Nika Naglič Muta -7,-7,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Vindiš Log 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Let 7,8,-9,-2,-10 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR 8,-7,-7,3,3 3:2 47:36
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Križe : Muta
4. tekma pic Nuša Bolte Križe -5,-5,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Kaja Tomasino Rozman Križe 2,1,4 3:0 33:7
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Letrika
7. tekma pic Tina Mozetič Letrika -8,9,-8,-8 1:3 35:42
4. tekma pic Taja Vidmar Letrika 8,8,9 3:0 33:25
2. tekma pic Alisa Zavadlav Letrika 8,2,5 3:0 33:15
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -8,13,-8,-7 1:3 38:46
4. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -3,-6,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -5,9,8,5 3:1 38:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Ptuj
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -8,-9,-7 0:3 24:33
2. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj -5,5,-11,3,9 3:2 49:41
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan -5,-6,10,-3 1:3 26:43
2. tekma pic Vesna Najdič Andrin Kajuh-Slovan 7,11,2 3:0 35:20
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Muta : Križe
8. tekma pic Tjaša Novak Križe -6,-13,-6 0:3 25:37
6. tekma pic Anja Bolte Križe -7,8,10,-3,-8 2:3 41:51
3. tekma pic Nuša Bolte Križe -8,-8,9,-7 1:3 34:42
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Letrika
5. tekma pic Tina Mozetič Letrika -8,-2,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Gaja Mavri Letrika -4,-7,-4 0:3 15:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-11,-5 0:3 21:35
2. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -7,-2,-1 0:3 10:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Ptuj : Muta
6. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -4,-8,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -7,-6,-8 0:3 21:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -7,-5,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,-6,7,-5 1:3 25:40
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -6,-3,5,-1 1:3 21:38
Finalni del, 1. krog pic Manca Paljk Arr -6,7,5,8 3:1 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -6,7,-11,-10 1:3 38:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 10,5,6 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr -10,6,4,-10,14 3:2 58:48
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Reich Mb - ZM 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Ristevski Ves -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Tofant Men -4,-7,-7 0:3 18:33
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Vesna
7. tekma pic Danijela Urh Vesna 7,1,6 3:0 33:14
4. tekma pic Anina Selak Vesna -5,-8,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna 6,3,7 3:0 33:16
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Kim Fink Arrigoni -5,-9,9,10,8 3:2 48:49
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 8,-8,-6,-9 1:3 34:41
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Špela Trelec Vesna -10,-8,-9 0:3 27:34
1. tekma pic Anina Selak Vesna 4,-8,7,12 3:1 44:34
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Letrika : Muta
6. tekma pic Tina Mozetič Letrika -5,-5,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika -8,-6,6,-5 1:3 30:39
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Muta : Mengeš
3. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -7,-6,-6 0:3 19:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Ptuj : Muta
9. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -10,6,-9,-8 1:3 38:40
6. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -2,-8,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -7,-3,-6 0:3 16:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Iva Unger Cir 9,7,12 3:0 36:28
Top, 6. krog pic Kristina Kete Pres 5,-5,7,10 3:1 39:33
Top, 5. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,12,-5,-7,8 3:2 48:50
Top, 4. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 7,-9,10,6 3:1 43:34
Top, 3. krog pic Manca Paljk Arr -8,-10,-7 0:3 25:34
Top, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 8,5,7 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 11,-9,11,-8,-8 2:3 51:55
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tamara Pavčnik Hra -5,-2,-7 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Nina Štular Kri -5,6,8,4 3:1 38:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 11,9,8 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Fink Arr 5,-8,-5,11,-7 2:3 44:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Tofant Men -7,-4,-8 0:3 19:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -10,8,8,-5,-5 2:3 42:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Štumberger Ptuj 10,9,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Kri -7,-9,-3 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 6,5,3 3:0 33:14
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Alja Benčina K-S -5,-8,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Štular Kri -10,6,-13,-3 1:3 37:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik Hra -3,-5,-1 0:3 9:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -8,-6,-2 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema 4,7,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr 6,-5,-9,9,-11 2:3 47:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 4,-7,4,5 3:1 40:24
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men -4,16,10,-8,-4 2:3 46:59
Finalni del, četrtfinale pic Nika Kobetič Men 7,5,-7,-12,8 3:2 52:45
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 12,6,11 3:0 38:29
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Brina Adamek K-S 6,-9,6,-7,-9 2:3 47:45
Top, 6. krog pic Ana Kovačec Kema -12,-9,-8 0:3 29:36
Top, 5. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir -4,3,7,7 3:1 37:28
Top, 4. krog pic Ina Unger Cir -5,7,6,-7,-7 2:3 41:46
Top, 3. krog pic Taja Vidmar Let 7,-3,-10,-7 1:3 31:41
Top, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S -11,9,-5,7,-10 2:3 48:52
Top, 1. krog pic Tjaša Novak Kri 6,12,6 3:0 36:24
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir -4,2,9,10 3:1 38:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Let -3,-4,4,-7 1:3 25:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak Kri 9,-6,-9,6,-3 2:3 40:48
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Fink Arr 8,-6,-7,-6 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijana Gačič K-S 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta -8,8,6,9 3:1 41:34
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Anina Selak Ves 2,-6,-9,12,-9 2:3 49:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Štumberger Ptuj -7,6,8,6 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir -7,7,6,8 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,6,-2,-7 1:3 27:39
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, finale pic Vita Kobetič Men 6,3,7 3:0 33:16
Mali finale, polfinale pic Hana Rožmanec Log -9,9,6,9 3:1 42:35
Mali finale, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr -10,9,6,-8,4 3:2 51:42
Mali finale, osmina finala pic Eva Grabnar Sob 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -5,-5,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Dervarič Sob 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Cir -10,-9,4,7,-4 2:3 45:45
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -8,-9,-9 0:3 26:33
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak Kri 4,9,-6,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 4,7,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -10,-11,12,-7 1:3 42:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Trb 3,6,-5,7 3:1 38:27
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Tara Kobetič Men -5,-5,-11 0:3 21:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Oderlap Muta 9,2,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Let -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak Kri 6,8,6 3:0 33:20
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -11,-12,6,-4 1:3 38:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves -2,-8,-4 0:3 14:33
Skupaj: 45,48 % 191:229 730:818 13927:14413
Preskoči na orodno vrstico