NTZS

Luka Stražišar
pic
Podatki o igralcu
Id 573
Št. tekmovalne izkaznice 020/11/12
Starost 14 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.12.2017 7 7 4600 4600
mladinci 09.12.2017 20 20 1430 1430
člani do 21 let 03.12.2017 39 42 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Bavdek 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 0:1 0:3
pic Nal Belko 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:0 6:1
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Grega Bratina 0:1 0:3
pic Luka Breznik 0:3 3:9
pic Matic Čopar 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:6 0:18
pic Jakob Debevec 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:3 2:9
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 0:2 2:6
pic Miha Flajs 0:1 0:3
pic Nejc Fonović 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:1
pic Aljaž Frelih 0:3 0:9
pic Aljaž Godec 0:8 7:24
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 1:3 8:10
pic Rok Grad 3:1 10:5
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Žan Hovnik 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 4:0 12:0
pic Peter Hribar 0:5 1:15
pic Lan Huzjak 0:1 2:3
pic Dominik Janc 3:0 9:0
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 0:2 1:6
pic Jan Jevšnik 0:2 0:6
pic Dejan Jokić 1:3 4:9
pic Jaka Kanc 1:1 5:4
pic Emanuel Kocjančič 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 3:4 14:14
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Jan Kohn 3:0 9:0
pic Filip Kolle 0:4 1:12
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:0
pic Robert Kukovica 0:1 1:3
pic Tomaž Kurent 3:0 9:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 3:0 9:1
pic Rok Likar 3:4 10:15
pic Jan Lipič 5:0 15:3
pic Samo Mandič 0:1 0:3
pic Tim Mori 2:12 13:39
pic Luka Norčič 1:1 3:3
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:2 0:6
pic Anže Ogrič 0:2 0:6
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 1:5 6:17
pic Jan Ošlak 0:1 0:3
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:2
pic Tim Pangos 4:0 12:0
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Domen Peperko 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:5 3:15
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Luka Podobnik 2:0 6:1
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Janez Popelar 1:1 4:3
pic Matej Prezelj 0:3 3:9
pic Bine Rakušček 1:0 3:2
pic Oskar Rosc 0:7 4:21
pic Bor Rutar 0:3 2:9
pic Tilen Šalja 0:3 3:9
pic Domen Sečnik 1:3 6:11
pic Marsel Šegula 0:2 0:6
pic Nino Šegula 2:0 6:3
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Jure Smodiš 1:0 3:0
pic Rok Smodiš 1:4 7:14
pic Miha Smrdel 4:0 12:0
pic Aleks Stepančič 2:0 6:1
pic Jan Stepančič 1:1 5:3
pic Jaka Strohsack 0:1 2:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:3 1:9
pic Jože Urh 0:3 0:9
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 4:0 12:3
pic Leon Veronik 4:0 12:5
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Patrik Videc 0:1 1:3
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 6:0 18:2
pic Ivo Vitez 1:0 3:0
pic Damijan Vodušek 0:2 0:6
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Uroš Žavbi 2:0 6:1
pic Mitja Zavec 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 1:7 7:21
pic Peter Zlodej 2:0 6:1
pic Anže Zrimšek Žiger 3:0 9:0
pic Matic Zupan 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 1:3 6:9
Skupaj: 126:152 465:505
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 PPK Rakek kadeti
2016/2017 PPK Rakek kadeti
2015/2016 PPK Rakek mlajši kadeti
2014/2015 PPK Rakek mlajši kadeti
2013/2014 PPK Rakek mlajši kadeti
2012/2013 PPK Rakek mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
7. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
24. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
12. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
24. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
15. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
18. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 24. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
25. - 28. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
18. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 28. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 26. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 43 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Rakek : Ilirija
7. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -7,-7,7,-4 1:3 29:40
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Rakek : Melamin
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-5,-5 0:3 17:33
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 3,4,1 3:0 33:8
2. tekma pic Matic Vertuš Krka 2,3,3 3:0 33:8
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Rakek : Olimpija
4. tekma pic Aljaž Sušnik Olimpija 1,1,3 3:0 33:5
2. tekma pic Ivo Vitez Olimpija 4,2,4 3:0 33:10
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Gorica
7. tekma pic Jan Stepančič Gorica 8,7,8 3:0 33:23
4. tekma pic Tim Pangos Gorica 7,2,5 3:0 33:14
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 2,6,9 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,-8,-4,-7 1:3 30:41
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -0,8,-8,-7 1:3 26:41
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta -6,-6,-3 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 00,con 3:0 22:0
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-4 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 9,-5,-8,-9 1:3 33:42
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,4,8,-13,-11 2:3 54:51
Top, 2. krog pic Dejan Jokić Men -7,-9,-8 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-6,-5,-8 1:3 30:41
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Patrik Videc Tem -5,-10,9,-9 1:3 35:43
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -9,9,-10,-6 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema 12,-8,-8,6,-10 2:3 51:52
Top, 4. krog pic Matej Prezelj Men -11,-6,-6 0:3 23:35
Top, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-8,-6,9,-6 2:3 42:49
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-7,-8,9,-7 2:3 44:50
Top, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -5,4,-3,-6 1:3 25:37
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -6,-5,-8 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema -12,3,8,6 3:1 45:31
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,4,-4,8 3:1 37:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,5,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Fonović K-S 5,6,6 3:0 33:17
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-11,-6 0:3 25:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-3,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -8,-11,8,10,13 3:2 57:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,9,-9,-8,9 3:2 50:47
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-2 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 8,7,7 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -3,2,5,5 3:1 36:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 5,2,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Debevec Vrh 4,2,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 1,1,5 3:0 33:7
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Melamin : Rakek
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-8,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Tadej Vodušek Melamin 9,-9,-4,-6 1:3 30:42
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-7,7,-4 1:3 27:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-6,-3,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men 7,9,-3,13 3:1 40:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,4,8 3:0 33:19
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -7,8,-7,-6 1:3 31:41
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Grad Men 4,7,5 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,9,-4,-6 1:3 30:42
Top, 5. krog pic Domen Zupančič Krka -7,-8,-5 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men -5,-9,-12 0:3 26:36
Top, 3. krog pic Leon Veronik Int 6,-9,7,5 3:1 42:29
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 4,9,11 3:0 35:24
Top, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,7,7 3:0 33:22
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema 8,-6,-7,-5 1:3 29:41
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -5,-6,6,-5 1:3 27:39
Top, 5. krog pic Tilen Šalja Men -8,-6,14,-12 1:3 42:50
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -9,-3,10,-9 1:3 33:43
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -6,-5,10,-9 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-3,-3 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,7,6,-10,-8 2:3 48:47
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -2,-4,-12 0:3 18:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 8,7,6 3:0 33:21
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -7,-2,-11 0:3 20:35
Finalni del, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let 2,6,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 7,1,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 3,6,7 3:0 33:16
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 3,-8,4,-7,-7 2:3 44:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-10,-5 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-2,-5 0:3 12:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -7,9,-5,6,-5 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men 8,-10,-9,-7 1:3 37:42
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Sav -7,-6,9,-10 1:3 34:43
Finalni del, osmina finala pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 3,6,2 3:0 33:11
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
6. tekma pic Jan Lipič Kema -3,9,-6,5,9 3:2 42:45
3. tekma pic Luka Norčič Kema -4,-4,-7 0:3 15:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
8. tekma pic Matjaž Pinter Muta 8,-5,-8,-12 1:3 36:44
6. tekma pic Tim Mori Muta 9,5,-10,7 3:1 43:33
3. tekma pic Jan Kohn Muta 3,5,3 3:0 33:11
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-5,-9 0:3 20:33
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,11,-7,-5 1:3 35:45
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-11,-1 0:3 19:35
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Mengeš I
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,6,6,-9,-8 2:3 47:45
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-3,-4 0:3 13:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Gorica
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,7,3 3:0 33:14
3. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 9,7,4 3:0 33:20
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 9,6,7 3:0 33:22
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 13,9,7 3:0 37:29
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Krka
6. tekma pic Jožko Omerzel Krka -4,-8,-3 0:3 15:33
3. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -10,-8,-10 0:3 28:35
2. tekma pic Domen Grčar Vesna 6,4,7 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Rakek
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 3,4,7 3:0 33:14
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 8,-1,-8,12,-8 2:3 42:53
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Gorica II : Rakek
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica II 5,2,1 3:0 33:8
3. tekma pic Lan Koglot Gorica II 5,5,7 3:0 33:17
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-6,10,-4,7 3:2 44:47
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -5,-3,-7 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -2,8,-6,-7 1:3 26:41
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -9,-10,3,-8 1:3 38:37
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,10,-5,-4 1:3 27:43
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men -4,-5,9,5,-8 2:3 39:47
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves -5,-7,-12 0:3 24:36
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Dejan Jokić Men -11,-3,6,-9 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres -6,2,6,-9,-9 2:3 46:41
Top, 4. krog pic Rok Grad Men -8,-1,6,-7 1:3 27:39
Top, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 1,5,5 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Rok Likar Gor 7,4,-7,10 3:1 41:32
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -3,-5,-11 0:3 19:35
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -2,-4,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -10,-5,-7 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 4,5,10 3:0 34:19
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -6,-5,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema 5,11,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,6,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 2,6,1 3:0 33:9
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav -10,-5,-4 0:3 19:34
Finalni del, 1. krog pic Jan Kohn Muta 6,5,14 3:0 38:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 4,5,-3,-9,-9 2:3 43:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 2,-12,6,6 3:1 45:28
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -2,6,-10,4,-9 2:3 43:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -9,-8,9,9,-6 2:3 45:51
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,-7,-8,-6 1:3 32:42
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 4,10,10 3:0 35:24
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -5,-4,-6 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -6,8,6,-4,7 3:2 43:43
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,6,6 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-10,10,-8 1:3 36:44
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-9,-3,5,-11 2:3 45:49
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 7,8,6 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Leon Veronik Rad 8,8,4 3:0 33:20
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 4,9,-6,5 3:1 39:29
Top, 6. krog pic Rok Grad Men -8,7,8,2 3:1 41:28
Top, 5. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,9,-6,7 3:1 39:34
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 12,-8,9,-10,4 3:2 54:48
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema -6,-9,-8 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 2,12,11 3:0 38:25
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic David Filipovič Oli 6,9,-8,-6,-8 2:3 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-5,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 8,7,-9,8 3:1 42:34
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -9,6,-6,-3 1:3 29:39
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 7,4,-10,8 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 4,5,7 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-6,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 9,-2,9,-3,-4 2:3 31:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema 5,6,5 3:0 33:16
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic David Filipovič Oli -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -3,-11,-9 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic David Ficko Kema 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,4,-10,5 3:1 43:26
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Rakek : Vesna
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-7,-7 0:3 20:33
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Rakek : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,4,-8,-9 1:3 37:37
6. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 4,9,6 3:0 33:19
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,9,-4,-8 1:3 27:42
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Rakek : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-5,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-1,7,-4 1:3 22:40
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Rakek : kema
6. tekma pic Rok Smodiš kema -6,10,-7,-7 1:3 32:43
3. tekma pic Damjan Zelko kema -7,-5,-2 0:3 14:33
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Jan Ošlak Muta -5,-12,-6 0:3 23:36
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-6,5,-3 1:3 23:38
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Rakek : Olimpija
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija -4,-3,-6 0:3 13:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 3,10,-9,-7,-8 2:3 47:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Končar K-S 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ili 3,2,2 3:0 33:7
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Timon Oštir Mičič Kajuh-Slovan 9,6,5 3:0 33:20
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,4,2 3:0 33:10
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -3,7,-3,-8 1:3 25:40
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Rakek
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-5,-4 0:3 12:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -7,-8,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 3,2,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Rad 7,5,1 3:0 33:13
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 8,9,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -8,-5,-10 0:3 23:34
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -8,-4,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Hovnik Int 4,6,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad -4,-8,8,9,12 3:2 48:51
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 6,-7,8,-6,-4 2:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Kema 4,12,-6,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men -4,-14,-4 0:3 22:38
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 5,8,-5,-6,-9 2:3 42:46
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 11,-3,-1,-4 1:3 21:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič K-S -7,8,9,-8,9 3:2 48:48
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor -4,-7,-10 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Vrh 2,4,6 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -10,-7,7,8,5 3:2 50:43
Top, 4. krog pic Leon Veronik Rad -6,-12,8,9,7 3:2 51:49
Top, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 10,-7,9,9 3:1 41:39
Top, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,3,3,7 3:1 42:24
Top, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-5,5,-9,-7 2:3 43:47
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Rakek : Vesna
5. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-9,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-8,-11 0:3 29:36
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Rakek : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-2,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-5,-5 0:3 17:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Mengeš
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš -7,-7,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -3,-1,-4 0:3 8:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Rakek : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-4,-3 0:3 11:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,-3,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Tim Mori Muta -4,-6,-9 0:3 19:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-7,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,3,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 3,4,4 3:0 33:11
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -6,-9,7,6,11 3:2 50:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men -12,9,-5,-7 1:3 35:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 4,8,8 3:0 33:20
17.01.2015 2. SNTL 2014/2015, 7. krog - Rakek : Kajuh-Slovan I
4. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -3,-7,-2 0:3 12:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Škofja Loka
5. tekma pic Lovro Jemec Škofja Loka -8,10,-2,-7 1:3 29:43
1. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka -4,9,-6,10,11 3:2 46:52
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Rakek : Arrigoni
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-3,-2 0:3 7:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Rakek : Preserje
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -8,-5,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,6,-6,8,8 3:2 46:44
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 9,-6,-8,-10 1:3 35:43
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-1,8,5 3:1 34:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 1,5,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,5,3 3:0 33:11
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-6,-4 0:3 12:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 7,-10,-9,-8 1:3 38:41
Top, 6. krog pic Nik Velikonja Gor 9,9,9 3:0 33:27
Top, 5. krog pic Luka Podobnik Vrh 8,7,5 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Nal Belko Ves 4,9,4 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -4,7,-7,3,9 3:2 44:41
Top, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -4,4,11,10 3:1 40:36
Top, 1. krog pic Tim Mori Rad -3,-4,9,-9 1:3 27:42
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor -6,-2,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,-9,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 2,2,6 3:0 33:10
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-4,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -3,-4,7,5,-7 2:3 36:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 4,9,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 2,3,11 3:0 35:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 1. krog - Gorica : Rakek
8. tekma pic Dani Drakulič Gorica 7,4,6 3:0 33:17
4. tekma pic Rok Likar Gorica -7,-10,-7 0:3 24:34
1. tekma pic Luka Likar Gorica -9,9,6,7 3:1 42:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Rakek : Preserje
8. tekma pic Anže Ogrič Preserje -3,-4,-9 0:3 16:33
6. tekma pic Grega Bratina Preserje -7,-8,-14 0:3 29:38
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje -16,-11,-7 0:3 34:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 3. krog - B2 : Rakek
8. tekma pic Klemen Belehar B2 -3,-3,-6 0:3 12:33
4. tekma pic Matic Zupan B2 -5,-1,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Samo Mandič B2 -9,-7,-3 0:3 19:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 5. krog - Rakek : Krka
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,-6,-11 0:3 21:35
2. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-2,-7 0:3 12:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -5,-5,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,-9,11,6 3:1 44:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -5,-9,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 9,7,8 3:0 33:24
Skupaj: 45,32 % 126:152 465:505 8414:8538
Preskoči na orodno vrstico