NTZS

Taj Lavrič
pic
Podatki o igralcu
Id 455
Št. tekmovalne izkaznice 063/11/12
Starost 16 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 5 4 5620 5620
člani do 21 let 03.12.2017 13 19 1100 1100
člani 17.12.2017 30 36 1500 1500
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 0:2 4:6
pic Marko Avberšek 2:0 6:3
pic Alen Bajrič 1:0 3:0
pic Jaka Bavdek 2:1 7:6
pic Klemen Belehar 4:0 12:3
pic Lan Bitežnik 6:0 18:2
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 1:1 3:4
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 7:7 28:31
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 2:0 6:0
pic Miha Černe 2:1 6:3
pic Matevž Črepnjak 1:0 3:1
pic Gašper Cvetič 3:0 9:0
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic Iztok Dolamič 0:1 1:3
pic Dani Drakulič 2:0 6:0
pic Darko Drčič 1:0 3:2
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 3:6 11:24
pic David Filipovič 1:1 3:4
pic Miha Flajs 1:1 4:5
pic Damir Fotivec 1:0 3:2
pic Aljaž Frelih 2:10 11:31
pic Dejan Fridrih 0:2 3:6
pic Matej Germek 2:1 7:3
pic Aljaž Godec 7:0 21:9
pic Andrej Godec 1:0 3:2
pic Jaka Golavšek 1:0 4:0
pic Martin Golob 0:3 3:9
pic Aljaž Goltnik 2:0 6:1
pic Matic Gornik 1:1 4:4
pic Rok Grad 2:0 6:0
pic Miha Grampovčnik 0:1 1:4
pic Matic Grdadolnik 1:0 3:0
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:1 0:3
pic Jakob Hodžić 1:0 3:2
pic Jan Hovnik Šipek 3:0 9:0
pic Kristian Hren 0:1 1:3
pic Miha Hribar 1:1 3:3
pic Peter Hribar 0:4 0:12
pic Rok Hribar 0:2 2:6
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 1:0 3:2
pic Miha Jamšek 2:2 7:9
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 9:3 31:14
pic Jan Jevšnik 5:2 17:10
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Jaka Kanc 3:0 9:1
pic Martin Kariž 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 1:3
pic David Kne 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 4:1 12:7
pic Mihael Kocjančič 1:0 3:0
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Mario Kolbl 0:1 0:3
pic Filip Kolle 1:1 5:3
pic Deni Kožul 0:5 0:16
pic Tine Krpan 2:0 6:0
pic Luka Krušič 0:3 4:9
pic Robert Kukovica 1:0 3:1
pic Tomaž Kurent 3:0 9:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Luka Likar 1:0 3:0
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 3:0 9:3
pic Kristian Ludvik 1:0 3:0
pic Darko Malič 1:1 3:3
pic Sašo Malovič 2:0 6:3
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:1
pic Luka Mihelič 1:0 3:0
pic Tim Mori 6:0 18:2
pic Luka Norčič 2:7 8:24
pic Nejc Novak 7:0 21:3
pic Matija Novel 3:19 25:60
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 2:0 6:2
pic Jožko Omerzel 5:1 17:6
pic Mitja Omerzel 1:2 5:7
pic Jan Ošlak 3:0 9:3
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 2:1 7:6
pic Gregor Pajazetovič 1:0 3:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:3 2:10
pic Tim Pavli 3:9 17:28
pic Rene Peršolja 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 6:4 20:19
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Zoran Podlesnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Maj Pogačar 2:3 7:12
pic Maj Poklukar 2:0 6:2
pic Matej Prezelj 4:1 13:5
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 5:2 18:6
pic Patrik Rosc 0:1 1:3
pic Bor Rutar 6:1 19:12
pic Tedja Šabanov 1:0 3:2
pic Tilen Šalja 4:1 14:8
pic Domen Sečnik 4:0 12:1
pic Marsel Šegula 6:9 27:32
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:1 0:3
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:5 1:15
pic Jure Smodiš 1:0 3:1
pic Rok Smodiš 4:0 12:5
pic Janko Stankić 2:0 6:0
pic Emil Steiner 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:1
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:1
pic Jaka Strohsack 8:5 28:23
pic Peter Topič 1:0 3:0
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 2:12 17:41
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 1:3
pic Luka Uranič 2:0 6:0
pic Žiga Urbanc 2:3 7:10
pic Jože Urh 1:2 6:6
pic Anton Vastl 2:0 6:1
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:1 4:3
pic Leon Veronik 1:0 3:0
pic Patrik Videc 5:0 15:2
pic Gaj Vidmar 0:1 1:3
pic Michele Vigini 0:3 1:9
pic Peter Vitamvas 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 2:3 8:10
pic Damijan Vodušek 1:1 4:5
pic Tadej Vodušek 0:1 1:3
pic Tilen Vogrinčič 1:1 4:3
pic Tim Zajec 2:0 6:1
pic Uroš Žavbi 4:0 12:1
pic Javor Zavec 2:0 6:1
pic Jurij Zdovc 0:2 4:6
pic Damjan Zelko 0:5 0:15
pic Matevž Žgank 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 3:7 15:24
pic Alojzij Zore 1:0 3:2
pic Matic Zupan 1:0 3:2
pic Domen Zupančič 1:0 3:1
Skupaj: 271:194 954:764
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Vesna mladinci
2016/2017 NTK Vesna mladinci
2015/2016 NTK Vesna kadeti
2014/2015 NTK Vesna kadeti
2013/2014 NTK Vesna mlajši kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
4. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
2. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
18. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
15. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
13. - 21. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
13. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
8. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
3. - 4. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
13. - 14. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 28. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
19. - 35. 08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 25. 18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
5. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 28. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
14. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
20. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 61 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Lara Opeka X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Filip Kolle M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
33. - 38. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Živa Staniša X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Lara Opeka X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 14. 17.04.2016 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Lara Opeka X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Luka Breznik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jože Urh M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Jože Urh M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Špela Trelec X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 08.03.2015 pic Žan Korelec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Rok Trtnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 27. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Rok Trtnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
2. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 19 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 4,-8,6,6 3:1 41:27
3. tekma pic Jan Lipič Kema 6,-5,9,3 3:1 38:29
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Vesna : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-7,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Domen Zupančič SU 9,8,-7,7 3:1 40:35
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec 9,10,3 3:0 34:22
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,10,12 3:0 37:30
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Rakek
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,-7,8,7 3:1 40:34
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 7,8,-10,7 3:1 43:34
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr -9,-10,-6,8,8,-8 2:4 55:61
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,5,5,-10,6,8 4:2 60:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -9,5,5,7 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Janko Stankić PPR 7,5,3 3:0 33:15
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Men 7,-6,-8,-5 1:3 30:40
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr 9,10,7 3:0 34:26
Top, 5. krog pic Aljaž Frelih Men 8,-9,9,6 3:1 42:34
Top, 4. krog pic Matjaž Pinter Muta 5,6,-3,7 3:1 36:29
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int -9,8,-3,-4 1:3 27:41
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,6,5,8 3:2 41:41
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-3,4,-6 1:3 28:37
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Grampovčnik Sav -5,-2,-2,4,-3 1:4 23:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema 5,7,-9,9 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Trtnik Men 5,7,7 3:0 33:19
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija 10,-2,-3,-2 1:3 19:43
4. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -8,3,6,8 3:1 41:28
2. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 2,14,10 3:0 39:26
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Melamin
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,-4,9,-1,8 3:2 38:46
4. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -7,10,-8,-9 1:3 36:43
2. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,7,5,7 3:1 41:30
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Matija Novel Arr -4,-6,-9 0:3 19:33
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -6,11,-5,12,10 3:2 50:55
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men 11,5,6 3:0 35:22
Finalni del, osmina finala pic Bor Rutar Men -10,1,10,8 3:1 44:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 5,1,9 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra 3,7,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,14,4 3:0 38:25
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 9,-2,-9,-7 1:3 29:42
2. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -5,-4,-9 0:3 18:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vesna : Rakek
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 11,3,10 3:0 36:24
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 5,9,5 3:0 33:19
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 6,2,10 3:0 34:18
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Darijan Vizjak PPR 12,10,-6,6 3:1 43:39
Top, 6. krog pic Miha Jamšek Int 8,-5,6,9 3:1 38:34
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta 6,-9,3,-3,10 3:2 46:41
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,9,5 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Men 11,-7,7,-4,-7 2:3 42:51
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -10,9,6,10 3:1 44:37
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Log 5,-8,-9,-5 1:3 33:38
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Vesna
7. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 5,-9,-9,-4 1:3 33:38
5. tekma pic Alojzij Zore Prebold -9,8,10,-4,5 3:2 47:45
3. tekma pic Bojan Maselj Prebold -6,7,6,9 3:1 39:33
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,-8,-7,-5 1:3 31:42
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,7,6 3:0 33:21
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 011,7 3:0 35:18
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 9,-6,-14,7,-9 2:3 51:54
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 5,7,-7,4 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 6,8,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 4,5,6 3:0 33:15
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Deni Kožul Tujina -10,-5,-2,-7 0:4 24:45
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golavšek Sav 5,8,9,9 4:0 44:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men 6,12,7 3:0 36:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jamšek Int -6,9,-9,7,8 3:2 48:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Krušič Ptuj -11,-7,10,9,-9 2:3 50:54
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Vesna
8. tekma pic Nejc Novak Logatec -8,4,8,8 3:1 41:31
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec 9,3,7 3:0 33:19
1. tekma pic Darko Malič Logatec 5,11,7 3:0 35:23
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Vesna
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -4,-4,9,-9 1:3 28:42
5. tekma pic Jurij Zdovc Rakek 6,8,-8,-10,-10 2:3 50:49
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,-10,-5,-9 1:3 35:42
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -6,-7,-3 0:3 16:33
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Nejc Erjavec Men -6,5,-6,8,5 3:2 45:40
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -8,-8,-12 0:3 28:36
Top, 5. krog pic Aljaž Frelih Men 1,-11,-7,7,-11 2:3 51:45
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema -9,7,-10,9,5 3:2 52:44
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 10,6,2 3:0 34:18
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,7,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -8,8,-12,7,5 3:2 53:45
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -6,-10,8,-6 1:3 33:42
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves 7,8,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men -6,9,4,11 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,9,9 3:0 33:26
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Savinja : Vesna
4. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Oskar Rosc Savinja -4,-8,7,6,-9 2:3 43:46
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -6,-7,-5 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 9,5,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Paulin Arr -8,-6,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Hribar Krka 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 9,13,9 3:0 37:31
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -2,-4,-7 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men 5,-8,9,-3,7 3:2 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 9,13,3 3:0 37:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 7,6,6 3:0 33:19
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Vesna : Melamin
8. tekma pic Tim Zajec Melamin 6,6,8 3:0 33:20
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,-10,9,6 3:1 43:35
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -2,5,-3,-7 1:3 23:38
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Vesna : Rakek
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-9,-7 0:3 21:33
6. tekma pic Matic Gornik Rakek 9,-7,6,3 3:1 40:29
3. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -8,-8,5,10,-5 2:3 44:48
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-6,7,-6 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -9,-6,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 8,-6,7,6 3:1 39:32
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,10,2 3:0 34:18
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta -1,9,-6,-8 1:3 26:42
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
8. tekma pic Rok Smodiš Kema 9,7,-9,-9,9 3:2 51:47
6. tekma pic Jan Lipič Kema 4,12,-2,-7,8 3:2 45:46
3. tekma pic Luka Norčič Kema -6,-10,-13 0:3 29:38
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 8,-5,9,9 3:1 38:37
1. tekma pic Dominik Janc Rakek 5,6,1 3:0 33:12
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 9,-8,-7,-6 1:3 32:42
1. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -8,-12,5,7,-5 2:3 47:48
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -10,-5,8,10,-7 2:3 45:52
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 9,10,9 3:0 34:28
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,8,8,11 3:1 41:38
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Križe : Vesna
2. tekma pic Emil Steiner Križe 7,5,10 3:0 34:22
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Vesna
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec 6,-1,10,19 3:1 45:46
5. tekma pic Darko Malič Logatec -7,-10,-7 0:3 24:34
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Inter Diskont II
6. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 5,6,-11,6 3:1 44:30
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -2,-6,7,-5 1:3 24:40
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Andrej Godec Muta -1,7,7,-7,9 3:2 41:45
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 9,-4,9,11 3:1 39:40
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 8,5,-9,8 3:1 42:32
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Vesna
5. tekma pic Jan Kohn Muta 6,9,7 3:0 33:22
3. tekma pic Tim Mori Muta 7,6,8 3:0 33:21
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Zoran Podlesnik Ptuj 8,-8,-5,-11 1:3 35:43
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -7,-7,8,-7 1:3 32:41
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,7,10 3:0 34:26
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -2,-16,-1 0:3 19:40
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men 5,-10,10,8 3:1 44:35
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Log -3,11,-7,5,11 3:2 47:49
Top, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,9,3 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int 8,-10,-6,9,7 3:2 49:47
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,10,-7,-11,12 3:2 55:55
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Vesna : Savinja
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja 8,-3,-3,-6 1:3 23:41
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja 7,8,5 3:0 33:20
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Melamin : Vesna
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -10,7,8,-8,10 3:2 52:48
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -11,7,-6,-9 1:3 37:42
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Rakek : Vesna
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,-11,-10,-6 1:3 38:44
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log -4,9,-6,6,-7 2:3 39:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,5,-13,2 3:1 47:32
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Vesna
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -9,3,-9,-4 1:3 33:36
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -8,6,4,3 3:1 41:24
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-9,-5 0:3 23:33
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Vesna
7. tekma pic Jure Škurnik Muta -6,-6,-5 0:3 17:33
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta 11,-6,-9,-5 1:3 33:44
3. tekma pic Miha Jamšek Muta -9,12,10,-4,9 3:2 50:53
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Vesna : Prebold
5. tekma pic Matevž Žgank Prebold 5,9,5 3:0 33:19
1. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 9,-6,9,-7,-7 2:3 42:51
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -6,-7,6,9,-10 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men -9,8,9,4 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -9,4,6,8 3:1 42:29
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr 7,-3,-4,-6 1:3 24:40
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 4,9,8 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgič Krka -7,-6,-5 0:3 18:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,-6,-11,-8 1:3 36:43
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -5,-8,10,-5 1:3 30:43
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-7,10,-9 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-9,-5,-4 1:3 29:38
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,9,9,5 3:1 42:34
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-8,-5 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-7,3,11,11 3:2 53:47
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr 14,-5,-10,5,-4 2:3 46:53
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj 10,-8,-9,9,-8 2:3 48:52
Top, 5. krog pic Jaka Strohsack PPR 5,-6,-4,10,9 3:2 44:46
Top, 4. krog pic David Filipovič Oli -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -11,-4,8,-7 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -4,-3,-2 0:3 9:33
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -5,11,-7,-4 1:3 29:44
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaj Vidmar Ili 8,-5,-10,-7 1:3 33:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Flajs Oli 10,-7,-4,-8 1:3 31:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -9,-4,12,-5 1:3 32:45
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Tim Pavli Men -10,-9,-10 0:3 29:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 6,7,-3,11 3:1 38:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič K-S 8,10,5 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Alen Bajrič Tujina 9,4,9 3:0 33:22
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 7,9,-4,12 3:1 40:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Flajs Oli -12,7,-5,10,6 3:2 51:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,-6,11,-2,9 3:2 43:48
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -8,-4,-7,-6 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 10,3,10 3:0 35:23
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,9,6 3:0 33:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -3,-5,-7 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 8,-10,-9,6,8 3:2 52:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 7,-9,-9,-1 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 9,-7,11,8 3:1 42:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl -7,8,8,7 3:1 40:34
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 9,-9,13,-12,-4 2:3 51:58
1. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 4,2,5 3:0 33:11
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,10,-10,10 3:1 45:39
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-10,-9 0:3 26:34
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,9,-8,5 3:1 41:30
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Vesna
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,7,6 3:0 33:18
3. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 5,3,6 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 4,4,9 3:0 33:17
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,9,-3,-7 1:3 27:42
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 9,6,11 3:0 35:26
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -12,-10,2,8,12 3:2 58:48
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 2,15,6 3:0 39:23
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,7,-7,7,6 3:2 49:42
1. tekma pic Tine Krpan Rakek 5,8,8 3:0 33:21
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
8. tekma pic Tim Mori Muta -7,7,5,6 3:1 40:29
6. tekma pic Jan Ošlak Muta 6,8,4 3:0 33:18
3. tekma pic Miha Jamšek Muta 8,-5,-5,-7 1:3 28:41
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -5,-10,7,-9 1:3 35:41
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,3,-10,5,5 3:2 52:36
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,-8,-7,-11 1:3 37:43
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,9,-11,4,-8 2:3 48:48
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 10,-11,-3,13,12 3:2 55:59
13.02.2016 2. SNTL 2015/2016, 8. krog - Vesna : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -6,-6,-5 0:3 17:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -11,-3,6,-7 1:3 32:41
Finalni del, osmina finala pic Janez Erjavec Hra 5,7,16 3:0 40:28
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 5,-9,2,8 3:1 42:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Dani Drakulič Gor 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,2,4 3:0 33:14
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 6,11,10 3:0 36:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Deni Kožul Log -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -3,-6,-5 0:3 14:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 4,-5,-8,-11 1:3 35:39
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš II -11,5,6,8 3:1 44:32
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Gorica : Vesna
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,2,-8,8 3:1 41:27
1. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 3,4,5 3:0 33:12
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : kema
6. tekma pic Rok Smodiš kema 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Damjan Zelko kema -1,-8,-7 0:3 16:33
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
5. tekma pic Rok Smodiš kema 9,-5,11,-7,5 3:2 47:47
1. tekma pic Jan Lipič kema 4,3,6 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Vesna : Mengeš I
7. tekma pic Rok Grad Mengeš I 9,9,8 3:0 33:26
4. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -7,10,-9,8,9 3:2 50:49
2. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 9,4,9 3:0 33:22
09.01.2016 2. SNTL 2015/2016, 6. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-8,-7 0:3 20:33
2. tekma pic Matic Gornik Rakek 9,-4,-11,-8 1:3 34:44
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Miha Jamšek Muta -8,-8,-10 0:3 26:34
Top, 6. krog pic Matej Germek Arr 9,5,5 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Jaka Strohsack PPR -6,-5,-4 0:3 15:33
Top, 3. krog pic David Filipovič Oli 9,6,-7,10 3:1 41:36
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men 8,9,4 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 9,-10,-5,9,-6 2:3 43:52
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,12,-8,-9 1:3 38:45
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr 6,-9,-11,-3 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int 7,-3,10,-18,8 3:2 55:56
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,6,6,-1,-8 2:3 40:45
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 6,-8,-11,-6 1:3 36:41
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -6,-6,-15 0:3 27:39
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -7,-8,-5 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 1,6,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 8,10,10 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 4,9,3 3:0 33:16
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -9,-5,-9 0:3 23:33
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres -9,3,4,4 3:1 42:22
Finalni del, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 3,8,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 3,8,4 3:0 33:15
17.10.2015 2. SNTL 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Darko Drčič Ptuj 2,5,-3,-8,9 3:2 44:38
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-5,12,-5 1:3 30:45
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 7,-6,8,-6,-4 2:3 38:48
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 6,-12,11,9 3:1 47:40
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,4,7 3:0 33:16
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Matej Germek Arr 9,9,8 3:0 33:26
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,-3,14,-8 1:3 34:47
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -4,-8,-7 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Oskar Cergolj Log 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 10,10,-10,8 3:1 45:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Ravšelj PPR 3,6,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Senaid Šišič Oli 3,2,4 3:0 33:9
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel Krka 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,-5,-10 1:3 32:42
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Škl 7,10,8 3:0 34:25
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int 9,8,-6,7 3:1 39:35
Top, 4. krog pic Anže Ogrič Pres 4,6,8 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 4,7,4 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,9,7 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -8,8,-6,10,9 3:2 48:49
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men 9,12,9 3:0 36:30
Top, 6. krog pic Rok Hribar Men 2,-8,-8,9,-5 2:3 43:44
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-7,7,8 3:1 40:35
Top, 4. krog pic Jaka Bavdek K-S 12,-8,8,4 3:1 44:35
Top, 3. krog pic Miha Černe K-S 4,4,9 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 6,5,7 3:0 33:18
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves 3,7,6 3:0 33:16
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -8,-5,6,-4 1:3 28:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 7,-8,2,-12,-6 2:3 48:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Gregor Pajazetovič Ili 3,1,1 3:0 33:5
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 6,-7,-10,-2 1:3 30:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-11,-8 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 9,-9,-10,1,2 3:2 52:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres -8,4,-8,4,13 3:2 53:43
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,-5,-6,-10 1:3 32:42
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-10,-4 0:3 20:34
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -6,-9,-7 0:3 22:33
5. tekma pic Bor Rutar Mengeš -8,3,-4,9,6 3:2 45:40
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš -10,4,-9,-4 1:3 34:38
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Preserje : Vesna
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,1,5 3:0 33:14
3. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,5,8 3:0 33:18
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 2,4,8 3:0 33:14
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -5,6,8,7 3:1 38:32
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,-8,9,8 3:1 42:38
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Rakek : Vesna
6. tekma pic Janko Stankić Rakek 4,4,7 3:0 33:15
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 7,-7,8,-4,-4 2:3 37:48
15.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Muta : Vesna
7. tekma pic Matjaž Pinter Muta 9,4,8 3:0 33:21
5. tekma pic Tim Mori Muta 2,7,5 3:0 33:14
3. tekma pic Jan Kohn Muta 1,6,3 3:0 33:10
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,-11,7,8 3:1 44:36
3. tekma pic Deni Kožul Logatec -4,-8,-6 0:3 18:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -8,-2,-6 0:3 16:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -7,-2,-5 0:3 14:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Kema : Vesna
6. tekma pic Damjan Zelko Kema -8,-4,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-12,-5 0:3 22:36
08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 10,3,5 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Deni Kožul Log -3,-6,-10 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tom Šfiligoj Ili -4,-3,-9 0:3 16:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Royal Beach : Vesna
6. tekma pic Anton Vastl Royal Beach -6,9,6,11 3:1 41:37
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -7,-8,-13 0:3 28:37
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Kajuh-Slovan II : Vesna
6. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II 9,-9,-7,4,7 3:2 49:42
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -4,7,-4,5,9 3:2 41:43
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgič Krka -5,-8,-7 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 10,-5,3,8 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bogataj Škl 9,1,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -12,-7,-7 0:3 26:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-8,12,11 3:1 46:43
18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Pogačar K-S -4,-9,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Deni Kožul Log -4,-9,-9 0:3 22:33
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Letrika : Vesna
5. tekma pic Sandi Cejan Letrika 4,3,5 3:0 33:12
3. tekma pic Rene Peršolja Letrika 3,6,6 3:0 33:15
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Gorica : Vesna
7. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 8,-9,-10,-9 1:3 39:42
5. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,5,4 3:0 33:17
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica 3,5,9 3:0 33:17
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Muta
9. tekma pic Žan Ošlak Muta 3,5,3 3:0 33:11
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -7,-4,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Tim Mori Muta 6,7,3 3:0 33:16
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan 14,8,8 3:0 38:30
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan -9,10,10,4 3:1 44:35
1. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -4,3,-6,-10 1:3 31:37
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš -9,-7,-12 0:3 28:36
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš 6,-5,-10,-8 1:3 34:40
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - B2 : Vesna
6. tekma pic Klemen Belehar B2 -6,4,-6,5,4 3:2 45:35
2. tekma pic Matic Zupan B2 10,-7,8,-9,1 3:2 50:41
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Pavli Men 12,-9,-9,-6 1:3 38:45
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr 8,-7,-9,10,-10 2:3 49:52
Top, 5. krog pic Bor Rutar Men -9,-6,8,2,1 3:2 48:33
Top, 4. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-3,-4 0:3 12:33
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-7,6,9 3:1 40:31
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 9,9,3 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 10,-3,-6,-9 1:3 30:43
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -11,-4,-6 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Černe K-S -10,-6,-9 0:3 25:34
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men -8,-8,-3 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Martin Kocjančič Arr 7,9,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 8,-7,3,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 5,12,-10,5 3:1 46:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 10,9,9 3:0 34:28
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-10,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-9,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anton Vastl Škl 6,8,4 3:0 33:18
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta -10,-9,-4 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 8,-6,6,7 3:1 39:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 6,7,2 3:0 33:15
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,10,-11,-12 1:3 44:48
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -9,-2,-6 0:3 17:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,9,-6,8,13 3:2 50:52
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -3,-10,-5 0:3 18:34
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj -11,8,8,-5,-7 2:3 45:51
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -8,-9,5,2,2 3:2 50:31
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 8,4,11 3:0 35:23
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-7,2,8,6 3:2 45:38
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -3,9,13,-6,-6 2:3 41:55
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr 6,-7,10,-8,12 3:2 52:50
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Škl 10,-7,-7,6,9 3:2 48:47
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves -12,-10,9,14,-11 2:3 60:62
Top, 3. krog pic Martin Golob Tem -8,7,-8,-3 1:3 30:40
Top, 2. krog pic Jure Avberšek Tem -9,6,-3,10,-8 2:3 43:49
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -3,-11,-7 0:3 21:35
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -3,-5,9,-1 1:3 20:42
Finalni del, 2. krog pic Marko Avberšek Tem 4,-9,8,-7,8 3:2 49:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,-5,2,-10,9 3:2 48:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob 7,6,8 3:0 33:21
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Hribar Men -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Hribar Krka -12,-5,-9 0:3 26:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Hodžić Arr 10,-9,3,-9,6 3:2 52:41
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr 8,-12,-0,-10 1:3 33:45
Finalni del, osmina finala pic Rok Likar Gor 5,8,5 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Rad -5,2,5,8 3:1 38:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Trb 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Dani Drakulič Gor 9,7,4 3:0 33:20
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -6,-3,-2 0:3 11:33
Finalni del, 2. krog pic Marko Avberšek Tem 5,-3,7,9 3:1 36:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr -3,-6,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 5,9,6 3:0 33:20
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kariž Ili 6,8,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-1,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr 7,-10,-8,-4 1:3 33:41
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -8,-11,-7 0:3 26:35
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Tempo
8. tekma pic Martin Golob Tempo -9,-6,-6 0:3 21:33
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo 7,5,3 3:0 33:15
3. tekma pic Jure Avberšek Tempo -7,-6,13,10,-3 2:3 43:56
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Vesna : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -3,-4,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Jožko Omerzel Krka 9,3,-9,-10,-10 2:3 51:47
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Arrigoni
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni -3,7,8,9 3:1 36:35
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -8,4,6,5 3:1 41:26
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 7,-8,-5,-7 1:3 31:40
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Vesna : Ptuj
6. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 4,-9,2,1 3:1 42:18
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,11,-4,-11 1:3 37:46
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Poklukar Ljub 5,-7,-5,5,5 3:2 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 4,5,7 3:0 33:16
11.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Kema : Vesna
5. tekma pic Damjan Zelko Kema -1,-6,-5 0:3 12:33
3. tekma pic Luka Norčič Kema -6,-7,-9 0:3 22:33
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Sobota : Vesna
8. tekma pic Damir Fotivec Sobota -9,-7,11,5,6 3:2 51:44
4. tekma pic Mario Kolbl Sobota -10,-9,-6 0:3 25:34
1. tekma pic Iztok Dolamič Sobota -7,8,-6,-4 1:3 28:41
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 1. krog - Vesna : Logatec
3. tekma pic Nejc Novak Logatec 12,3,4 3:0 36:19
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,9,9 3:0 33:22
3. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan -5,6,9,-9,9 3:2 47:46
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -5,-6,7,-6 1:3 28:40
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,-2,-3 0:3 13:33
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Vesna
5. tekma pic Klemen Belehar B2 9,-9,6,8 3:1 42:34
3. tekma pic Luka Mihelič B2 7,5,9 3:0 33:21
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan 9,-3,-7,-8 1:3 29:42
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 5. krog - Olimpija : Vesna
3. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -2,-2,-3 0:3 7:33
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men 11,-9,-7,-5 1:3 34:44
Top, 6. krog pic Peter Topič Men 9,7,8 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Jan Ošlak Int -10,9,9,-10,8 3:2 53:50
Top, 4. krog pic Sašo Malovič Ptuj -7,-8,5,9,8 3:2 48:44
Top, 3. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 8,-10,-8,-7 1:3 36:42
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -2,8,-3,-5 1:3 21:41
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves 10,-6,-10,-9 1:3 37:44
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -3,10,-5,-8 1:3 28:43
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 5,6,5 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Poklukar Ljub 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Grdadolnik K-S 8,5,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Sob 5,2,6 3:0 33:13
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -2,9,-3,-9 1:3 25:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,-8,-8,-4 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Cergolj Log 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 5,6,5 3:0 33:16
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Ošlak Int 7,9,-7,12 3:1 43:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -7,-4,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Hren Krka -6,15,-1,-12 1:3 36:51
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -1,-4,-8 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 9,10,3 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Golob Tem 8,-2,9,-8,-4 2:3 36:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men 5,6,-10,10 3:1 44:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 3,6,5 3:0 33:14
Skupaj: 58,28 % 271:194 954:764 16005:15307
Preskoči na orodno vrstico