NTZS

Patrik Videc
pic
Podatki o igralcu
Id 452
Št. tekmovalne izkaznice 098/10/11
Starost 16 let (letnik 2001)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 23 25 1020 1020
člani do 21 let 03.12.2017 39 20 20
člani 17.12.2017 92 95 110 110
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Klemen Belehar 2:0 6:4
pic Lan Bitežnik 4:0 12:2
pic Leon Bokal 2:1 7:4
pic Marko Brajkovič 2:1 7:5
pic Robert Brajkovič 1:1 4:4
pic Grega Bratina 2:0 6:4
pic Luka Breznik 0:10 3:30
pic Sandi Cejan 2:0 6:2
pic Oskar Cergolj 1:0 3:0
pic Miha Černe 0:1 2:3
pic Žiga Česen 2:0 6:0
pic Rok Cestar 1:0 3:0
pic Luka Čiča 2:0 6:0
pic Matic Čopar 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 4:0 12:2
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Rok Djordjevič 1:0 3:1
pic Dani Drakulič 1:0 3:1
pic Janez Erjavec 2:0 6:2
pic Nejc Erjavec 0:6 4:18
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 0:2 0:6
pic Aljaž Frelih 0:6 0:18
pic Dejan Fridrih 1:1 4:5
pic Aljaž Godec 2:5 10:15
pic Andrej Godec 0:2 1:6
pic Simon Godec 2:0 6:0
pic Boris Govednik 1:0 3:1
pic Rok Grad 2:0 6:2
pic Miha Grampovčnik 0:1 0:3
pic Gregor Hari 0:1 0:3
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Rok Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 1:0 3:1
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Lovro Jemec 1:1 3:5
pic Jan Jevšnik 0:1 1:3
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 4:0 12:4
pic Martin Kocjančič 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 1:1 5:4
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Jure Kraker 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:2 1:6
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Robert Kukovica 1:0 3:2
pic Taj Lavrič 0:5 2:15
pic Luka Likar 5:0 15:2
pic Rok Likar 2:0 6:3
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Darko Malič 0:1 2:3
pic Sašo Malovič 1:1 4:5
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Jernej Masten Toplak 0:1 0:3
pic Tim Mori 5:2 18:12
pic Luka Norčič 0:2 1:6
pic Nejc Novak 3:3 11:14
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 1:2 3:6
pic Jožko Omerzel 1:6 4:19
pic Mitja Omerzel 0:5 6:15
pic David Orešnik 0:1 0:3
pic Jan Ošlak 0:1 2:3
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Jan Pajntar 0:3 1:9
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:3 2:9
pic Matevž Peterka 0:1 1:3
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 0:7 4:21
pic Luka Podobnik 1:0 3:0
pic Maj Pogačar 0:2 3:6
pic Matej Prezelj 2:1 6:5
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 1:5 10:16
pic Patrik Rosc 0:1 1:3
pic Bor Rutar 0:1 1:3
pic Tilen Šalja 2:4 9:13
pic Domen Sečnik 5:1 17:10
pic Marsel Šegula 1:2 3:7
pic Jure Škurnik 0:1 2:3
pic Silvo Slaček 0:1 2:3
pic Jure Slatinšek 0:2 0:6
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 1:0 3:1
pic Robert Smodiš 0:1 0:3
pic Rok Smodiš 2:2 8:8
pic Mark Šporar 1:0 3:2
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Jan Stepančič 2:0 6:2
pic Luka Stražišar 1:0 3:1
pic Tomaž Strelec 2:0 6:0
pic Jaka Strohsack 1:1 5:5
pic Aljaž Susič 0:3 3:9
pic Janez Tomše 0:2 0:6
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:4 0:12
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 1:3
pic Jože Urh 0:2 0:6
pic Nik Velikonja 5:0 15:2
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:1 4:3
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 2:0 6:3
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:0 3:0
pic Javor Zavec 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 1:0 3:2
pic Jurij Zdovc 1:0 3:1
pic Damjan Zelko 0:3 1:9
pic Matevž Žgank 2:2 6:8
pic Žiga Kristijan Žigon 1:8 6:26
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:3
pic Domen Zupančič 3:1 10:6
Skupaj: 123:159 457:576
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Tempo Velenje mladinci
2016/2017 NTK Tempo Velenje mladinci
2015/2016 NTK Tempo Velenje kadeti
2014/2015 NTK Tempo Velenje kadeti
2013/2014 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2012/2013 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
20. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
14. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
12. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
47. - 50. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
19. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 36. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 26. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 35 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Prebold : Tempo
2. tekma pic Matevž Žgank Prebold 11,8,-7,8 3:1 42:38
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
8. tekma pic Matic Čopar Savinja 4,5,5 3:0 33:14
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 1,7,4 3:0 33:12
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja -10,-5,-6 0:3 21:34
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -7,-5,-9 0:3 21:33
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Inter Diskont II
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -6,8,-4,10,11 3:2 46:51
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -4,-6,-6 0:3 16:33
06.01.2018 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
9. tekma pic Jure Kraker Muta 3,9,5 3:0 33:17
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,-9,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Andrej Godec Muta -7,5,-6,-7 1:3 31:38
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Godec Muta -10,-9,-6 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Žgank Prb -10,-9,-9 0:3 28:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema -9,-7,-1 0:3 17:33
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 5,10,-9,9 3:1 43:35
Top, 6. krog pic Martin Kocjančič Arr 5,11,-8,6 3:1 43:33
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-10,11,13,-2 2:3 43:58
Top, 4. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 5,-7,5,2 3:1 40:23
Top, 3. krog pic Matej Prezelj Men -5,-7,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Sav 9,7,-4,-4,-6 2:3 36:49
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 9,4,7 3:0 33:20
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -12,-5,-9 0:3 26:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -10,9,-8,-14 1:3 43:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 10,-11,7,-9,-8 2:3 51:52
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec 7,-7,7,-8,9 3:2 48:45
1. tekma pic Darko Malič Logatec 6,-5,3,-8,-8 2:3 43:42
02.12.2017 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Tempo : Rakek
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -3,-5,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Jurij Zdovc Rakek 7,-4,8,9 3:1 37:35
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,13,-2 1:3 26:46
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,7,9,4 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta 6,-9,7,-8,7 3:2 50:42
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Ilirija : Tempo
6. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -9,8,-10,6,4 3:2 52:41
2. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija 7,-5,-3,-4 1:3 23:40
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Melamin : Tempo
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -12,-2,-7 0:3 21:36
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,-5,-7 0:3 20:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš I
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,-9,-7 0:3 22:33
1. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-5,-11 0:3 19:35
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -4,-7,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -4,-8,-7 0:3 19:33
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,-7,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -4,-11,-6 0:3 21:35
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Tempo : Prebold
5. tekma pic Matevž Žgank Prebold -4,5,8,8 3:1 37:32
1. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 8,5,-5,-7,6 3:2 45:41
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-7,7,-7 1:3 32:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Sandi Cejan Let 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-6,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor -9,6,5,1 3:1 42:23
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Inter Diskont II : Tempo
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -2,-5,8,-5 1:3 23:41
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -8,5,-2,-3 1:3 24:38
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Muta : Tempo
6. tekma pic Jure Škurnik Muta -3,9,7,-3,-5 2:3 33:49
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -9,11,-6,-9 1:3 37:44
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -6,-3,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -7,-4,9,-9 1:3 31:42
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Tempo
6. tekma pic Mitja Omerzel Krka II -9,-4,-10 0:3 23:34
2. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -7,-7,-5 0:3 19:33
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Tempo
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 1,15,5 3:0 39:21
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,-9,8,9,8 3:2 50:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-4,-0 0:3 12:33
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,7,-9,8,-15 2:3 53:54
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 8,-9,-8,8,-10 2:3 49:50
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Tempo
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 1,5,-8,10 3:1 42:27
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -11,-7,-4 0:3 22:35
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Tempo
8. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,5,8,-8,-11 2:3 48:48
4. tekma pic Luka Norčič Kema 9,-8,-5,-4 1:3 28:42
1. tekma pic Jure Smodiš Kema 5,9,-6,6 3:1 39:31
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Tempo
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 8,9,13 3:0 37:30
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 4,-9,6,8 3:1 42:29
1. tekma pic Jaka Ljubič Ilirija 4,5,6 3:0 33:15
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
6. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 6,-8,-9,-12 1:3 40:42
2. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -9,-7,-3 0:3 19:33
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Krka II
9. tekma pic Domen Zupančič Krka II -6,7,10,11 3:1 42:39
5. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -9,-9,-13 0:3 31:37
1. tekma pic Mitja Omerzel Krka II 5,-5,-7,-7 1:3 30:38
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Tempo : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-6,9,-10,4 3:2 49:43
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -11,9,9,6 3:1 44:37
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
6. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -8,6,9,-9,9 3:2 50:46
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,8,-8,-7 1:3 33:41
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Tempo
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 8,8,8 3:0 33:24
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -7,-0,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-13,-3 0:3 23:37
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Tempo : Gorica
5. tekma pic Tim Pangos Gorica 5,4,4 3:0 33:13
1. tekma pic Rok Likar Gorica 3,-5,9,4 3:1 38:27
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -7,4,-5,-9 1:3 32:37
1. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II -6,-6,10,-2 1:3 26:43
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 2,8,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -7,6,8,-10,-6 2:3 45:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men -6,-8,-4 0:3 18:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -8,-4,-4 0:3 16:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Domen Sečnik Pres -9,9,1,7 3:1 42:28
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int -10,-5,-6 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Nejc Novak Log -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -6,-8,5,9,-10 2:3 46:48
Top, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-10,8,6 3:1 43:35
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men -6,-5,-6 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 11,-9,8,9 3:1 44:39
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Dani Drakulič Gor -9,7,7,9 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -9,-5,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -10,-9,-1 0:3 20:34
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -7,-9,4,-9 1:3 36:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 4,8,-4,7 3:1 37:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S 5,3,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 5,-11,-10,1,4 3:2 54:35
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Tempo
9. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 3,9,8 3:0 33:20
6. tekma pic Aljaž Susič Gorica -4,-5,-4 0:3 13:33
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -1,-3,8,-8 1:3 23:41
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Tempo
4. tekma pic Anže Ogrič Preserje 9,5,9 3:0 33:23
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje -10,-8,7,8,8 3:2 51:46
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 9,-8,10,8 3:1 42:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-4,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,-7,-6 0:3 20:33
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar II -7,-9,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II 7,-10,-12,11,-14 2:3 60:60
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-6,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-7,-8 0:3 21:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Tempo : Mengeš I
6. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 10,7,-7,-8,8 3:2 49:47
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I 12,8,5 3:0 36:25
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,-7,-9,-3 1:3 30:41
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 9,-9,7,8 3:1 42:35
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -4,-8,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 8,-11,5,8 3:1 44:34
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -3,-5,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -2,-15,-6 0:3 23:39
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,9,-4,-7 1:3 30:42
1. tekma pic Bojan Maselj Prebold 8,-8,-9,-5 1:3 33:41
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
5. tekma pic Gregor Hari Royal Beach -5,-8,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 9,10,-9,-10,5 3:2 53:47
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem -10,6,-5,5,-4 2:3 41:45
Finalni del, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 11,-10,9,-19,11 3:2 66:64
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men -14,4,4,-8,4 3:2 55:39
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Tempo
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -6,6,8,4 3:1 39:29
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,9,-5,-7 1:3 32:42
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
6. tekma pic Tim Mori Muta -11,-4,5,-4 1:3 30:40
3. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-3,-2,-8 1:3 24:40
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -3,-13,-8 0:3 24:37
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
5. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka -6,7,-6,-9 1:3 32:40
1. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka -7,8,-8,9,12 3:2 51:51
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
5. tekma pic Luka Čiča Ilirija 8,4,8 3:0 33:20
3. tekma pic Simon Godec Ilirija 6,8,4 3:0 33:18
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
6. tekma pic Žiga Česen Logatec 3,6,9 3:0 33:18
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,7,-9,-9,-9 2:3 49:46
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
4. tekma pic Luka Likar Gorica -6,9,11,8 3:1 41:39
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 10,8,9 3:0 34:27
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Cirkovce
5. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 8,-8,10,-9,-5 2:3 45:51
1. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 7,6,8 3:0 33:21
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Savinja
5. tekma pic Janez Tomše Savinja -4,-6,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja 12,-6,-5,-6 1:3 31:45
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Grad Men 9,-7,-5,6,7 3:2 45:44
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta 4,7,-6,-4,2 3:2 43:35
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 12,-1,-6,-11 1:3 32:47
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -5,9,8,-5,-9 2:3 41:50
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -13,4,-11,-6 1:3 41:43
Top, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 5,8,3 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Domen Sečnik Pres 8,8,-8,8 3:1 41:35
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Gorica
7. tekma pic Aljaž Susič Gorica 9,-2,-7,7,-3 2:3 34:49
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 8,7,-9,6 3:1 42:32
2. tekma pic Jan Stepančič Gorica 3,8,4 3:0 33:15
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Preserje
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,8,-9,5 3:1 42:32
2. tekma pic Grega Bratina Preserje -8,5,8,-8,10 3:2 50:45
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar II -3,-5,-6 0:3 14:33
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Tempo : Savinja
5. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -5,-6,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Janez Tomše Savinja -8,-10,-5 0:3 23:34
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Tempo
5. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 11,10,5 3:0 36:26
3. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 9,-13,-8,7,11 3:2 56:53
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Bokal Škl 9,10,-5,5 3:1 39:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -8,-5,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -11,-3,9,-7 1:3 32:44
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-5 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor 6,-11,10,9 3:1 45:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 6,6,-4,-11,7 3:2 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,10,-3,7 3:1 37:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 6,6,8 3:0 33:20
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Tempo : Metlika
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -10,5,-7,-9 1:3 37:39
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Tempo
4. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 9,5,6 3:0 33:20
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Tempo
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -5,-4,-7 0:3 16:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -3,-4,-9 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema -8,12,-6,5,11 3:2 52:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 8,10,9 3:0 34:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 4,0,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Podobnik Log 6,10,8 3:0 34:24
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Luka Trtnik Men 9,10,9 3:0 34:28
Mali finale, 1. krog pic Javor Zavec Men -7,-4,-14 0:3 25:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor 8,5,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int 11,-1,-7,-4 1:3 25:44
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men 7,7,9 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Bor Rutar Men 8,-8,-6,-8 1:3 33:41
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int 4,10,2 3:0 34:16
Top, 4. krog pic Matej Prezelj Men 1,9,-6,6 3:1 39:27
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-7,-3,9,-4 2:3 36:50
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta 12,10,4 3:0 37:26
Top, 1. krog pic Sašo Malovič Ptuj 6,4,-8,-3,7 3:2 44:39
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 11,-9,-9,-9 1:3 40:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čiča Ili 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 5,4,3 3:0 33:12
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -9,9,10,-1,-2 2:3 35:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-4,-8 0:3 18:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
8. tekma pic Matjaž Pinter Muta 8,-9,-8,5,-7 2:3 46:46
6. tekma pic Gašper Jezernik Muta 6,7,10 3:0 34:23
3. tekma pic Tim Mori Muta -3,6,3,-8,10 3:2 45:41
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-6 0:3 13:33
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-6,-6 0:3 21:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Tempo : Ptuj
9. tekma pic Sašo Malovič Ptuj -11,10,-12,-8 1:3 43:48
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,-9,9,9 3:1 42:38
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -12,-3,-10 0:3 25:37
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-8,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -2,-4,-8 0:3 14:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Tempo : Preserje
9. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,-6,-9,6,8 3:2 48:41
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -5,-5,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,-7,-9,9,-9 2:3 47:50
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
3. tekma pic Damjan Zelko Kema III -3,-4,-6 0:3 13:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -5,-8,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 14,9,-10,9 3:1 48:44
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Gorica
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,9,6 3:0 33:20
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Žan Korelec Vesna -10,-9,-11 0:3 30:36
2. tekma pic Matevž Peterka Vesna -8,9,-8,-7 1:3 34:42
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Tempo
5. tekma pic Simon Godec Ilirija 3,1,1 3:0 33:5
3. tekma pic Miha Rajterič Ilirija 3,1,3 3:0 33:7
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Sobota
4. tekma pic Samo Novina Sobota 3,5,8 3:0 33:16
2. tekma pic David Ficko Sobota 9,10,8 3:0 34:27
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 10,-7,7,-6,6 3:2 47:45
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš -3,-9,-7 0:3 19:33
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
6. tekma pic Jan Ošlak Muta 9,-7,-13,6,-10 2:3 52:53
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta -7,-5,-9 0:3 21:33
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -2,-5,-3 0:3 10:33
5. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 7,7,9 3:0 33:23
3. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,-4,-8 0:3 18:33
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kema III : Tempo
4. tekma pic Damjan Zelko Kema III -4,-4,6,-6 1:3 25:39
1. tekma pic Robert Smodiš Kema III -2,-8,-6 0:3 16:33
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Gorica : Tempo
6. tekma pic Aljaž Susič Gorica -5,-5,9,-6 1:3 27:42
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-5,-6 0:3 13:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Škl -1,-3,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,9,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 7,-10,6,7 3:1 43:32
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Vesna : Tempo
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -3,-6,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Matevž Žgank Vesna -7,-9,-5 0:3 21:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 8,7,-7,-13,-9 2:3 51:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 11,10,3 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -4,4,-4,-7 1:3 26:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 4,-9,4,4 3:1 42:23
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -9,-7,-5 0:3 21:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men 8,-11,-10,-7 1:3 39:44
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-7,-4,8,-9 2:3 42:50
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres 5,-6,7,-8,7 3:2 47:41
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,-8,-11 0:3 29:36
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -1,-5,-5 0:3 11:33
Top, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 11,-5,8,9 3:1 40:39
Top, 1. krog pic Nejc Novak Log -5,-3,-5 0:3 13:33
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 8,-9,10,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Vogrinčič Kema -4,-1,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,8,-7 1:3 27:41
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -10,-8,-7 0:3 25:34
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Trb 9,8,-3,4 3:1 36:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 10,9,-6,11 3:1 42:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Cestar Mb - ZM 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Česen Log 3,7,4 3:0 33:14
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log -7,7,9,9 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -9,-8,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 10,-8,-8,-1 1:3 29:43
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -1,-4,-7 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor -10,4,-7,4,4 3:2 50:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 5,7,-8,8 3:1 41:31
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -9,-5,6,-2 1:3 27:39
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor -5,10,6,11 3:1 41:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 8,6,-10,-7,10 3:2 51:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 3,9,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 5,6,7 3:0 33:18
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Rad -8,8,-5,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Hribar Men -3,-9,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-5,-3 0:3 10:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Trb -8,5,11,9 3:1 43:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Rad -3,-9,-2 0:3 14:33
Skupaj: 43,62 % 123:159 457:576 9001:9728
Preskoči na orodno vrstico