NTZS

Matej Prezelj
pic
Podatki o igralcu
Id 444
Št. tekmovalne izkaznice 034/10/11
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 24 27 1000 1000
člani do 21 let 28.01.2018 40 20 20
člani 04.02.2018 73 74 210 210
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Jure Avberšek 0:2 1:6
pic Marko Avberšek 0:2 0:6
pic Alen Bajrič 0:1 0:3
pic Klemen Belehar 1:0 3:1
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Oskar Cergolj 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 0:1 0:3
pic Janez Erjavec 1:0 3:1
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Matej Germek 0:1 0:3
pic Aljaž Godec 1:5 7:17
pic Andrej Godec 0:1 2:3
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:2 0:6
pic Lovro Jemec 0:2 0:6
pic Jan Jevšnik 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 2:1 6:6
pic Mihael Kocjančič 0:1 1:3
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Filip Kolle 0:1 2:3
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Tilen Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 1:5 5:16
pic Luka Likar 2:0 6:1
pic Rok Likar 2:0 6:1
pic Sašo Malovič 1:0 3:1
pic Samo Mandič 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 1:0 3:1
pic Tim Mori 2:4 9:12
pic Luka Norčič 0:3 0:9
pic Nejc Novak 1:0 3:2
pic Matija Novel 0:4 2:12
pic Anže Ogrič 0:3 5:9
pic Jožko Omerzel 2:3 8:12
pic Mitja Omerzel 1:2 3:8
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:0
pic Denis Pintar 0:1 3:4
pic Matjaž Pinter 0:2 3:6
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Ožbej Poročnik 1:0 3:0
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 2:0 6:4
pic Bor Rutar 0:1 0:3
pic Tilen Šalja 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 1:2 4:7
pic Rok Smodiš 3:0 9:1
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 3:0 9:3
pic Jaka Strohsack 0:4 1:12
pic Gašper Šuligoj 1:0 3:1
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 0:2 1:6
pic Jože Urh 1:2 4:7
pic Anton Vastl 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 2:0 6:1
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:2 7:8
pic Patrik Videc 1:3 6:9
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 1:3 3:11
pic Alojzij Zore 1:0 3:1
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Domen Zupančič 4:0 12:4
Skupaj: 66:78 241:281
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
18. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
35. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
20. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
21. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
39. - 73. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 34. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 25 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Bor Rutar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Vita Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Bor Rutar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Peter Topič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Peter Topič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
33. - 47. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Vesna Najdič Andrin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
Skupaj: 7 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Jože Urh Vesna 12,9,-12,7 3:1 48:42
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -12,-2,-4 0:3 18:36
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš II
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,10,-9 1:3 37:43
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-8,4,-5 1:3 27:37
1. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 4,1,2 3:0 33:7
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,-3,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -9,-9,-6 0:3 24:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš II
4. tekma pic Jožko Omerzel SU 9,-6,-7,-9 1:3 33:42
1. tekma pic Domen Zupančič SU 3,-6,3,8 3:1 39:25
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,-9,13,-8,5 3:2 54:46
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,-6,-5 0:3 18:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,3,-6,-9 1:3 35:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 9,5,-8,-12,7 3:2 53:46
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Gorica
7. tekma pic Luka Likar Gorica 7,10,7 3:0 34:24
4. tekma pic Rok Likar Gorica 9,9,7 3:0 33:25
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,10,-7,9 3:1 41:37
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-7,8,-8 1:3 33:41
3. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 2,-3,7,3 3:1 36:23
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -11,3,-10,-8 1:3 40:39
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema 8,-5,10,11 3:1 41:40
Top, 5. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-5,4,10,4 3:2 43:40
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 11,6,6 3:0 35:23
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem 5,7,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,14,-8,4,5 3:2 52:45
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 6,-5,7,-9,7 3:2 47:42
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-5,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-1,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,5,4,7 3:1 39:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 3,7,9 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
7. tekma pic Andrej Godec Muta -3,8,-10,9,-0 2:3 35:51
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -11,-5,-9 0:3 25:35
2. tekma pic Blaž Lapajne Muta 3,3,6 3:0 33:12
16.10.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš III : Prebold
8. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 8,5,8 3:0 33:21
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,6,2,9 3:1 43:29
3. tekma pic Bojan Maselj Prebold 1,-8,5,4 3:1 41:21
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 11,-11,-7,-9 1:3 40:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-8,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,5,4 3:0 33:13
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Denis Pintar K-S -4,-4,13,9,-3,6,-7 3:4 55:72
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Poročnik Int 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta -3,-8,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Kema 00,0 3:0 33:0
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -11,-11,-9 0:3 31:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -3,-5,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -5,-7,-5 0:3 17:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,10,9,7 3:1 42:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -6,-4,-4 0:3 14:33
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta 9,-9,8,-3,-9 2:3 43:50
1. tekma pic Jan Kohn Muta 6,13,2 3:0 37:21
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-4,-9 0:3 23:34
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -5,-2,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Korelec Ves -7,-10,7,-3 1:3 31:41
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Metlika
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,8,5 3:0 33:20
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-8,5,9 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,-15,-11 0:3 33:41
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -9,5,8,-6,-12 2:3 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,5,-15,-8 1:3 40:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 9,8,-9,-9,6 3:2 51:45
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-7,3,-11 1:3 35:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Alen Bajrič Tujina -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič K-S 7,7,7 3:0 33:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 6,-6,5,8 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -10,9,-8,-5 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,-5,-5 0:3 20:34
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Vesna 12,-5,-6,-7 1:3 32:45
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,5,8,11 3:1 39:35
2. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-9,-7 0:3 22:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Mengeš II
7. tekma pic Damjan Zelko kema -5,-5,-7 0:3 17:33
5. tekma pic Rok Smodiš kema 10,5,4 3:0 34:19
3. tekma pic Luka Norčič kema -9,-4,-15 0:3 28:39
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš II : Gorica
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica 8,5,4 3:0 33:17
3. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 3,-9,8,-8,-8 2:3 47:44
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr -6,-10,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,8,-10,4,-8 2:3 49:46
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, finale pic Aljan Vermiglio Vremec Gor -9,5,9,-13,8 3:2 55:48
Mali finale, polfinale pic Rok Likar Gor -4,6,7,6 3:1 37:30
Mali finale, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-3,-5 0:3 10:33
Mali finale, osmina finala pic Nik Velikonja Gor -6,6,7,2 3:1 39:26
Mali finale, 1. krog pic Klemen Belehar Škl 7,-7,7,8 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 9,-11,11,-4,-7 2:3 46:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Log -5,-7,-6 0:3 18:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tim Mori Muta 3,9,7 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 6,7,-6,-8,10 3:2 48:45
Top, 5. krog pic Sašo Malovič Ptuj 4,-8,8,5 3:1 41:28
Top, 4. krog pic Patrik Videc Tem -1,-9,6,-6 1:3 27:39
Top, 3. krog pic Tilen Šalja Men -13,8,9,7 3:1 46:39
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -3,-5,-10 0:3 18:34
Top, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-8,-6 0:3 20:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -7,-7,9,-8 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 8,3,-7,-8,-6 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,2,-6,7 3:1 39:29
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta 6,8,6 3:0 33:20
2. tekma pic Jan Kohn Muta 3,4,1 3:0 33:8
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,-10,-8 0:3 22:34
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -2,-8,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 7,-7,8,10 3:1 41:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 13,-8,-6,5,6 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Križanec Cir 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Šuligoj Let -8,9,8,9 3:1 41:37
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Ilirija
4. tekma pic Simon Godec Ilirija 4,1,9 3:0 33:14
2. tekma pic Luka Čiča Ilirija 1,1,7 3:0 33:9
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Sobota : Mengeš
1. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 2,3,5 3:0 33:10
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
4. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 9,7,5 3:0 33:21
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Anže Ogrič Pres 7,-6,8,-2,-9 2:3 39:48
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-9,4,8,6 3:2 48:40
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 4. krog pic Samo Mandič B2 7,-7,5,2 3:1 40:25
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -6,-9,-8 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Grega Bratina Pres 10,9,2 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -8,-9,9,-9 1:3 37:42
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -3,7,-4,-7 1:3 25:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-5,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -7,10,-6,-7 1:3 32:43
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -6,-5,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-2,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -9,-8,-9 0:3 26:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta -7,5,-9,-9 1:3 36:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,6,-6,-7 1:3 32:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 8,-8,3,3 3:1 41:25
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Avberšek Tem -7,-7,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,10,-8,7,-9 2:3 49:50
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -10,-1,8,-5 1:3 27:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Avberšek Tem -10,-6,-4 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Anton Vastl Škl 6,-9,10,8 3:1 43:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,2,9 3:0 33:19
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Mengeš II : Arrigoni
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -6,-4,-10 0:3 20:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Tempo : Mengeš II
5. tekma pic Marko Avberšek Tempo -8,-6,-10 0:3 24:34
3. tekma pic Jure Avberšek Tempo 9,-1,-4,-7 1:3 23:42
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -9,-8,5,-8 1:3 36:38
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -6,10,-9,9,7 3:2 49:48
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Rad -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -5,-7,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -7,-5,-9 0:3 21:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 9,11,4 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -2,-7,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 12,-3,16,5 3:1 46:44
Skupaj: 45,83 % 66:78 241:281 4639:4757
Preskoči na orodno vrstico