NTZS

Tim Pavli
pic
Podatki o igralcu
Id 424
Št. tekmovalne izkaznice 036/11/12
Starost 18 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 03.06.2018 11 12 3980 3980
člani do 21 let 18.03.2018 10 15 1400 1400
člani 03.06.2018 54 54 650 650
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 0:2 2:6
pic Marko Avberšek 1:0 3:1
pic Jaka Bavdek 3:0 9:6
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:2
pic Rok Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 1:0 3:0
pic Aljaž Božič 1:0 3:1
pic Marko Brajkovič 1:0 3:0
pic Robert Brajkovič 1:0 3:1
pic Grega Bratina 2:0 6:0
pic Luka Breznik 3:7 16:22
pic Oskar Cergolj 2:0 6:1
pic Miha Černe 2:0 6:1
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 1:0 3:0
pic Tilen Cvetko 0:10 4:31
pic Dan Dvornik 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 1:5 6:17
pic David Filipovič 2:2 9:10
pic Damir Fotivec 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:4 3:12
pic Žan Gerhold 1:0 3:0
pic Matej Germek 2:0 6:4
pic Aljaž Godec 4:7 20:22
pic Martin Golob 2:1 8:7
pic Miha Grampovčnik 1:2 7:9
pic Črt Lovro Grm Urbančič 1:1 3:5
pic Jakob Hodžić 0:1 2:3
pic Peter Hribar 0:4 1:12
pic Rok Hribar 0:1 1:3
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 3:1 10:5
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Lovro Jemec 5:9 23:32
pic Jan Jeršin 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 7:3 27:13
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 2:3
pic David Kne 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 6:0 18:4
pic Mihael Kocjančič 1:0 3:1
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 5:2 19:8
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 2:0 6:2
pic Deni Kožul 0:3 1:9
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 2:0 6:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Robert Kukovica 1:0 3:2
pic Žiga Kunej 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 2:0 6:0
pic Taj Lavrič 9:4 28:20
pic Luka Likar 1:0 3:1
pic Kristian Ludvik 1:0 3:1
pic Sašo Malovič 2:0 6:0
pic Jernej Masten Toplak 3:0 9:2
pic Nejc Jan Matis 1:0 3:0
pic Luka Norčič 3:4 14:17
pic Andraž Novak 0:1 1:4
pic Nejc Novak 8:0 24:7
pic Tilen Novak 0:1 1:3
pic Matija Novel 4:8 20:32
pic Samo Novina 2:0 6:0
pic Anže Ogrič 3:0 9:3
pic Jožko Omerzel 6:5 25:23
pic Mitja Omerzel 1:4 4:12
pic Jan Ošlak 1:0 3:1
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:0
pic Valdi Palčič 1:0 3:1
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 1:1 3:5
pic Matjaž Pinter 7:2 23:11
pic Miha Podobnik 1:0 3:1
pic Maj Pogačar 5:0 15:2
pic Ožbej Poročnik 0:1 2:3
pic Matej Prezelj 1:0 3:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Domen Rolih 2:0 6:0
pic Oskar Rosc 6:2 20:12
pic Bor Rutar 2:1 7:5
pic Tilen Šalja 1:0 3:1
pic Domen Sečnik 1:0 3:1
pic Marsel Šegula 7:1 23:6
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 2:6
pic Rok Smodiš 2:0 6:2
pic Janko Stankić 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:0 3:0
pic Tomaž Strelec 1:0 3:0
pic Jaka Strohsack 3:4 12:15
pic Peter Topič 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:0 3:1
pic Rok Trtnik 7:8 31:32
pic Mirza Tvrtkovič 1:0 3:1
pic Žiga Urbanc 1:2 4:8
pic Jože Urh 3:4 12:18
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:0
pic Patrik Videc 4:1 13:7
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Michele Vigini 0:4 3:12
pic Peter Vitamvas 2:0 6:0
pic Darijan Vizjak 1:1 3:4
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Tadej Vodušek 1:0 3:0
pic Tilen Vogrinčič 2:0 6:4
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Damjan Zelko 1:2 3:8
pic Žiga Kristijan Žigon 2:2 10:8
pic Alojzij Zore 0:1 0:3
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:0
pic Matic Zupan 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 5:0 15:3
Skupaj: 216:139 771:584
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 38. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
15. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 14. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
5. - 8. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 26. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
16. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
11. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
15. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
11. - 12. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
21. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 28. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
2. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 24. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
4. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 20. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 28. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
10. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 47 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Bor Rutar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Tilen Šalja M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Luka Trtnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Darijan Vizjak M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Tara Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Alen Bajrič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 26. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Rok Hribar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
3. - 4. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jaka Strohsack M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Kim Fink X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 10,-13,-4,7,-11 2:3 51:56
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Patrik Videc Tem -1,8,10,-10,11 3:2 47:52
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 8,7,10 3:0 34:25
Top, 5. krog pic Bor Rutar Men 9,8,8 3:0 33:25
Top, 4. krog pic Matej Prezelj Men 7,10,5 3:0 34:22
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,-9,7,7 3:1 43:35
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-6,9,-9,-3 2:3 40:51
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,-5,9,9,7 3:2 44:47
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int -10,8,5,-8,-5 2:3 45:47
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 9,7,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Valdi Palčič Arr 4,-9,7,4 3:1 42:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 10,7,7 3:0 34:24
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Ilirija : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 7,8,7 3:0 33:22
3. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -5,8,-17,6,8 3:2 55:52
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Melamin : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 9,-3,-6,-10 1:3 30:43
5. tekma pic Tim Zajec Melamin -3,-4,-13 0:3 20:37
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Grampovčnik Sav -5,-4,5,8,3,-5,-8 3:4 55:60
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema 6,6,-6,-9,8 3:2 48:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 7,5,-4,4 3:1 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 9,8,5 3:0 33:22
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-10 0:3 21:34
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,6,-6,4 3:1 39:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,-6,7,6,7 3:2 45:42
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 9,10,-8,5 3:1 42:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 5,8,6 3:0 33:19
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -9,-7,-10,-10 0:4 36:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh 9,-8,5,6 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Novak Krka -5,-6,11,-7 1:3 31:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 5,8,6 3:0 33:19
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-13,-7 0:3 25:37
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-7,-4 0:3 18:33
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš I
6. tekma pic Jožko Omerzel SU 9,-3,-9,-8 1:3 31:42
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-9,-9 0:3 25:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Mengeš I
5. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 3,2,5 3:0 33:10
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,3,-7,-7 1:3 31:36
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
9. tekma pic Jože Urh Vesna 14,-8,5,-12,10 3:2 59:54
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,-6,-6,11,-16 2:3 52:59
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-5,-10 0:3 21:34
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni 5,-4,-9,-4 1:3 28:38
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-5,-4 0:3 15:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Prebold
2. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,-10,-10 0:3 30:36
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,-4,5,10,-7 2:3 42:48
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -7,-5,-5 0:3 17:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 6,9,6 3:0 33:21
2. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 9,6,9 3:0 33:24
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec 7,5,-8,5 3:1 41:28
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec 4,6,5 3:0 33:15
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Rakek
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -12,-3,3,3,7 3:2 48:38
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Log -6,-7,10,12,-12 2:3 51:58
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -10,-9,-8 0:3 27:34
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,-6,10,-10,-9 2:3 48:50
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 4,-4,-6,-7 1:3 28:37
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves 8,-9,11,-12,-6 2:3 51:55
Top, 1. krog pic Bor Rutar Men 9,-8,9,-9,9 3:2 50:49
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU 10,-4,-8,7,-8,-7 2:4 50:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -6,-9,8,-7 1:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 2,3,-9,1 3:1 42:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 5,3,7 3:0 33:15
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Ilirija
6. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija -7,7,8,9 3:1 40:35
3. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 9,8,-8,3 3:1 41:31
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Melamin
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 7,8,9 3:0 33:24
3. tekma pic Tadej Vodušek Melamin 5,10,5 3:0 34:20
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -10,-6,12,-10 1:3 40:47
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 8,-7,-9,12,6 3:2 52:48
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,10,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -6,7,10,4 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 5,-6,4,8 3:1 39:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR 1,4,3 3:0 33:8
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -10,12,3,6 3:1 46:33
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,10,6 3:0 34:22
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
7. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -8,-7,-3 0:3 18:33
4. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -6,9,-12,-4 1:3 33:45
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,13,-9,7,-5 2:3 49:53
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 2,5,11 3:0 35:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 2,5,4 3:0 33:11
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Andraž Novak K-S -10,-10,6,-5,-4 1:4 40:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema 10,10,-9,-6,5 3:2 50:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 8,-4,6,5 3:1 37:30
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -11,-9,-8 0:3 28:35
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -6,-3,-8 0:3 17:33
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema -10,7,-7,-8 1:3 36:41
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,7,-8,-4,-5 2:3 39:47
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,8,-9,-2 1:3 29:41
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,-8,5,12 3:1 44:34
Top, 4. krog pic Matjaž Pinter Muta 6,-9,-4,-4 1:3 28:39
Top, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 7,-9,-8,7,-7 2:3 46:47
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,7,-11,6,-11 2:3 50:50
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Log -8,-8,-10 0:3 26:34
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka -2,-5,-5,-4 0:4 16:44
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 10,7,8,8 4:0 45:33
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta 5,9,5 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema 7,8,-7,8 3:1 40:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,9,4 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 -6,-11,5,10,7 3:2 51:46
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Domen Zupančič Krka II -8,12,9,6 3:1 44:38
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 5,6,5 3:0 33:16
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log -8,-8,4,-7 1:3 34:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Hra 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -3,-6,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -9,11,8,8 3:1 44:38
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 7,-8,-7,-5 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Bogataj Škl 2,4,2 3:0 33:8
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 8,5,2 3:0 33:15
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 6,-7,6,4 3:1 40:27
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -7,10,10,-8,-7 2:3 46:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR 9,-7,-6,-8 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka 8,-4,-7,-5 1:3 27:41
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -5,-4,7,-5 1:3 25:40
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 5,7,10 3:0 34:22
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-9,-5 0:3 23:33
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -6,-2,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-5,-9 0:3 17:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 6,-6,9,-9,-11 2:3 48:50
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 11,9,-7,-6,-9 2:3 46:53
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna 6,-4,6,-7,11 3:2 46:45
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,12,-5,-7,5 3:2 48:47
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 16,-4,4,4 3:1 44:35
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,4,7 3:0 33:16
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
5. tekma pic Nej Košmrlj B2 5,5,10 3:0 34:20
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 4,4,2 3:0 33:10
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -9,-8,8,-4 1:3 32:41
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-5,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 9,-5,-8,-6 1:3 30:42
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
5. tekma pic Žiga Kunej Tempo 1,1,1 3:0 33:3
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 8,7,-7,6 3:1 40:32
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,9,9 3:0 33:26
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log -9,7,-4,-10 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves -5,10,-10,-8 1:3 35:44
Top, 4. krog pic Jaka Strohsack PPR -10,10,1,-7,5 3:2 51:39
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 12,-6,10,-7,-6 2:3 45:55
Top, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,7,11 3:0 35:26
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,9,7,10 3:1 42:37
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -10,8,-9,-5,-10 1:4 45:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Deni Kožul Tujina 9,-6,-6,-9 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Pogačar K-S 9,7,7 3:0 33:23
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Krka II
5. tekma pic Jožko Omerzel Krka II 8,-8,-3,10,10 3:2 46:50
1. tekma pic Mitja Omerzel Krka II 9,6,8 3:0 33:23
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Metlika
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 7,-6,4,12 3:1 42:34
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 9,4,5 3:0 33:18
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 6,6,8 3:0 33:20
1. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 5,8,-4,-5,9 3:2 42:44
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš II : Maribor
1. tekma pic Matic Slodej Maribor -6,-4,-4 0:3 14:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 5,-7,-10,4,-7 2:3 46:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-9,-7,5,8 3:2 49:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 9,-9,-8,9,7 3:2 50:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,6,4 3:0 33:16
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 5,8,3 3:0 33:16
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-7,10,5,-6 2:3 45:48
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,6,-10,2 3:1 43:26
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 7,-7,-10,6,6 3:2 50:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-9,10,4 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 7,11,3 3:0 35:21
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -5,6,-8,-9 1:3 33:39
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 9,-7,-8,8,8 3:2 48:47
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jaka Strohsack PPR 9,5,-8,9 3:1 41:34
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves -8,7,11,-6,3 3:2 49:43
Top, 5. krog pic David Filipovič Oli 10,-9,10,-5,7 3:2 49:49
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves 11,4,-8,7 3:1 43:33
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,-12,6,9 3:1 45:35
Top, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-5,-8 0:3 19:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -8,-9,-8 0:3 25:33
Finalni del, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 10,9,10 3:0 35:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 8,3,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Strelec Cir 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Topič Men 6,8,10 3:0 34:24
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -10,8,-8,-7 1:3 36:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -9,9,12,-15,-8 2:3 57:60
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Božič Krka 11,8,-7,6 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -15,10,3,-8,7 3:2 57:48
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-4,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -2,-5,-5 0:3 12:33
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : kema
5. tekma pic Damjan Zelko kema -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Luka Norčič kema -7,-4,5,6,-9 2:3 42:44
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
5. tekma pic Jože Urh Vesna 5,9,-9,-6,11 3:2 50:47
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -3,8,-7,-7 1:3 28:41
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,-8,-9 0:3 21:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -1,-8,-14 0:3 23:38
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,9,6,9 3:1 41:35
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Muta
8. tekma pic Matjaž Pinter Muta 4,-8,7,9 3:1 41:31
6. tekma pic Jan Ošlak Muta 7,7,-9,6 3:1 42:31
3. tekma pic Miha Jamšek Muta -5,4,-12,11,6 3:2 52:46
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves 14,-6,5,7 3:1 44:37
Top, 6. krog pic Jaka Strohsack PPR -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Miha Jamšek Muta 7,-9,-7,-9 1:3 36:40
Top, 4. krog pic David Filipovič Oli 3,-9,-8,-11 1:3 39:38
Top, 3. krog pic Matej Germek Arr 9,11,-6,-8,8 3:2 49:50
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-9,-4 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 9,-7,-4,-6 1:3 28:42
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -9,-6,-8 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,12,3,9 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 8,8,-4,2 3:1 37:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Rolih Krka 8,4,6 3:0 33:18
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -10,4,7,-16,-10 2:3 58:53
Finalni del, četrtfinale pic Matej Germek Arr -7,-6,10,6,6 3:2 47:44
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -5,6,-8,-10 1:3 34:40
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -4,9,-7,1,3 3:2 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 8,8,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 7,5,7 3:0 33:19
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -6,-6,10,7,7 3:2 46:46
Top, 5. krog pic Matjaž Pinter Muta 11,3,-9,8 3:1 44:33
Top, 4. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,-9,8,-9,9 3:2 51:45
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,9,-11,8 3:1 44:38
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves -7,-10,-9 0:3 26:34
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-6,9,-1 1:3 22:42
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-12,-9 0:3 30:36
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,-8,11,-7 1:3 36:44
Top, 5. krog pic Jaka Bavdek K-S 5,9,-11,-9,7 3:2 53:45
Top, 4. krog pic Miha Černe K-S 6,10,2 3:0 34:18
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 7,5,-7,7 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves -7,-6,-10 0:3 23:34
Top, 1. krog pic Rok Hribar Men 8,-9,-9,-8 1:3 37:41
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr 7,-9,-6,-6,8,4,-9 3:4 63:63
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 10,9,3 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 8,8,-12,4 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 7,10,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Dan Dvornik Ves 7,2,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 4,4,5 3:0 33:13
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log -5,-7,8,-8 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -5,-11,-9 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,9,10 3:0 34:28
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Ptuj
6. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 5,9,5 3:0 33:19
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 4,-9,-8,-5 1:3 33:37
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
8. tekma pic Jože Urh Vesna 9,-8,-6,-12 1:3 37:45
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna 9,-4,-11,-11 1:3 37:46
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 10,-4,9,4 3:1 38:34
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -10,7,-9,5,7 3:2 52:42
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 9,3,7 3:0 33:19
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 6,6,6 3:0 33:18
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-5,9,7,5 3:2 45:43
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,10,-4,-5 1:3 28:43
2. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 6,8,8 3:0 33:22
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Kema : Mengeš
7. tekma pic Damjan Zelko Kema -7,-4,-10 0:3 21:34
5. tekma pic Nejc Jan Matis Kema 7,5,5 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Norčič Kema -6,-6,-9 0:3 21:33
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -7,-2,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec 3,-5,4,-13,9 3:2 51:42
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Mengeš
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,-8,-9 0:3 26:33
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,7,8 3:0 33:22
3. tekma pic Janko Stankić Rakek 5,9,2 3:0 33:16
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Mengeš
6. tekma pic Jan Kohn Muta 3,2,3 3:0 33:8
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta -8,9,7,3 3:1 41:30
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka 9,-6,-7,-6 1:3 30:42
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-5,-8 0:3 18:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Aljaž Frelih Men -3,7,-4,-6 1:3 24:40
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves 8,9,4 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Martin Kocjančič Arr 8,9,5 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Jernej Masten Toplak Ptuj 2,10,9 3:0 34:21
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Log 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 4,11,3 3:0 35:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Rolih Krka 7,4,3 3:0 33:14
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -1,8,-5,4,-11 2:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -6,-9,-3 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 16,3,11 3:0 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Pogačar K-S 5,11,8 3:0 35:24
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Sobota : Mengeš
4. tekma pic Samo Novina Sobota 6,5,9 3:0 33:20
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Nejc Novak Logatec 4,1,10 3:0 34:15
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 9,5,6 3:0 33:20
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,9,7 3:0 33:19
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,7,6,10 3:1 43:34
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,5,10,8 3:1 40:34
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan 8,-11,-6,9,10 3:2 51:51
1. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -5,8,6,-9,3 3:2 47:39
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -12,9,9,6 3:1 45:38
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,7,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -7,9,1,6 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Lovro Jemec Škl 8,-7,8,5 3:1 40:32
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,-3,-6,-10 1:3 30:42
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -7,8,5,-6,-7 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -9,-8,10,-10 1:3 39:44
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Mengeš II : Inter Diskont I
8. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont I -9,11,8,-8,-6 2:3 47:52
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont I 9,9,8 3:0 33:26
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-10,-6 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Timon Oštir Mičič K-S 4,9,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-8,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Hodžić Arr -7,2,-10,3,-8 2:3 47:39
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves 8,9,-4,-6,-7 2:3 39:50
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl 6,-7,7,9 3:1 40:33
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 4,-8,9,-3,-10 2:3 43:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,10,3 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Česen Log 3,3,5 3:0 33:11
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 10,-5,-7,6,-9 2:3 44:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Deni Kožul Log -8,-9,-9 0:3 26:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli 18,-5,-9,10,6 3:2 57:56
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Jemec Škl -4,-6,-9 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men 14,9,-10,9 3:1 48:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,5,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 4,-4,4,7 3:1 37:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 1,11,7 3:0 35:19
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -3,-10,11,-4 1:3 30:45
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -8,8,6,6 3:1 41:31
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Martin Golob Tem -7,9,9,-9,10 3:2 50:50
Top, 6. krog pic Jože Urh Ves -6,-9,6,7,-7 2:3 44:46
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves 10,6,7 3:0 34:23
Top, 4. krog pic Jure Avberšek Tem -4,9,-7,-5 1:3 27:42
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 9,-10,6,8 3:1 43:35
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 4,-10,9,8 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 8,7,9 3:0 33:24
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jaka Strohsack PPR -7,-5,5,-7 1:3 30:38
Finalni del, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 4,8,-7,8 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Rad 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 9,10,8 3:0 34:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 1,2,3 3:0 33:6
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -9,-7,7,-5 1:3 32:40
Finalni del, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,7,-9,6 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -7,6,-7,5,9 3:2 47:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,6,5 3:0 33:19
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
2. tekma pic Jože Urh Vesna 10,-9,7,-9,10 3:2 53:49
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Krka : Mengeš I
6. tekma pic Peter Hribar Krka -1,-6,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -9,-4,8,-5 1:3 29:41
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Mengeš I
2. tekma pic Matic Zupan B2 7,5,7 3:0 33:19
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš I : Tempo
7. tekma pic Jure Avberšek Tempo -6,-5,10,-6 1:3 29:43
4. tekma pic Martin Golob Tempo 5,-5,14,-5,-4 2:3 41:52
2. tekma pic Oskar Rosc Tempo 8,7,6 3:0 33:21
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -9,7,-13,3,6 3:2 55:42
2. tekma pic Luka Norčič Kema -3,9,7,-9,9 3:2 45:47
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -8,12,-7,6,9 3:2 51:49
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 3,10,-9,8 3:1 43:32
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Mengeš I : Radlje
2. tekma pic Žan Gerhold Radlje 4,4,3 3:0 33:11
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
1. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 3,3,6 3:0 33:12
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 5,6,-7,6 3:1 40:28
3. tekma pic Filip Kolle Vesna 11,6,9 3:0 35:26
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic David Filipovič Oli -6,10,-7,10,-7 2:3 44:53
Top, 6. krog pic Marko Avberšek Tem 7,-9,6,6 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Jaka Bavdek K-S 5,8,-6,-11,3 3:2 50:40
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int 6,6,3 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Martin Golob Tem -2,-7,6,9,11 3:2 44:48
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 6,-7,13,-9,7 3:2 53:48
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 9,10,-6,8 3:1 40:38
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -3,-8,-4 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 7,8,-9,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 10,-9,-8,7,7 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 8,5,-9,6 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,6,6 3:0 33:16
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 8,-7,-5,-9 1:3 32:41
Finalni del, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -5,5,6,9 3:1 38:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Grega Bratina Pres 7,11,3 3:0 35:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Novina Sob 2,1,4 3:0 33:7
Skupaj: 60,85 % 216:139 771:584 12908:11973
Preskoči na orodno vrstico