NTZS

Bor Rutar
pic
Podatki o igralcu
Id 408
Št. tekmovalne izkaznice 149/08/09
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 16 16 2190 2190
člani 04.02.2018 102 103 60 60
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Marko Avberšek 1:1 4:5
pic Jaka Bavdek 0:2 2:6
pic Klemen Belehar 3:0 9:1
pic Lan Bitežnik 3:0 9:1
pic Leon Bokal 1:0 3:1
pic Aljaž Božič 0:1 0:3
pic Luka Breznik 2:2 9:8
pic Miha Černe 0:1 0:3
pic Žiga Česen 2:0 6:0
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic David Filipovič 0:1 1:3
pic Damir Fotivec 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:2 0:6
pic Aljaž Godec 3:4 13:16
pic Andrej Godec 0:1 0:3
pic Martin Golob 0:2 2:6
pic Miha Grampovčnik 0:2 0:6
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:2 0:6
pic Rok Hribar 1:0 3:0
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:1 2:3
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 1:3 3:9
pic Jan Jevšnik 4:3 15:14
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 2:2 7:8
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 2:2 9:9
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 0:1 2:3
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Lan Krvina 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 1:7 12:22
pic Luka Likar 3:0 9:2
pic Jan Lipič 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 2:0 6:2
pic Gašper Markič 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:1
pic Tim Mori 2:5 11:16
pic Luka Norčič 0:2 1:6
pic Nejc Novak 3:0 9:3
pic Matija Novel 1:5 3:16
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:3 1:9
pic Mitja Omerzel 3:2 10:11
pic Jan Ošlak 4:0 12:6
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Gregor Pajazetovič 1:0 3:0
pic Valdi Palčič 2:0 6:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Tim Pavli 1:1 5:4
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:3 3:9
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 1:0 3:0
pic Andrej Puljak 1:0 3:2
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 1:1 3:4
pic Tedja Šabanov 1:0 3:1
pic Tilen Šalja 2:1 7:7
pic Marsel Šegula 1:6 8:20
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Rok Smodiš 5:0 15:3
pic Janko Stankić 1:0 3:1
pic Aleks Stepančič 1:1 4:4
pic Luka Stražišar 3:0 9:2
pic Jaka Strohsack 1:0 3:0
pic Peter Topič 2:0 6:3
pic Rok Trtnik 1:4 6:14
pic Jože Urh 4:2 15:10
pic Matic Vardjan 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 2:0 6:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:0
pic Leon Veronik 1:0 3:0
pic Patrik Videc 2:0 6:3
pic Michele Vigini 0:2 1:6
pic Peter Vitamvas 1:0 3:1
pic Tilen Vogrinčič 2:0 6:1
pic Vid Zabukovec 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:3 0:9
pic Žiga Kristijan Žigon 2:2 8:7
pic Domen Zupančič 2:2 9:9
Skupaj: 108:92 391:356
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
16. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
19. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
18. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
33. - 36. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
21. - 24. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
18. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
19. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
18. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 30 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Matej Prezelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Anamarija Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Matej Prezelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Vita Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Tilen Šalja M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Nika Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-9,-4 0:3 22:33
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -5,-8,9,10,-9 2:3 45:52
2. tekma pic Jože Urh Vesna 3,9,10 3:0 34:22
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Tempo : Mengeš II
7. tekma pic Patrik Videc Tempo 5,-7,8,-12,7 3:2 52:45
5. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 7,6,5 3:0 33:18
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,9,-6,-9 1:3 35:42
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,8,-1,-6 1:3 22:41
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-8,9,7,-7 2:3 43:49
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš II
7. tekma pic Jožko Omerzel SU -8,-11,-5 0:3 24:35
5. tekma pic Domen Zupančič SU -7,8,5,-4,-3 2:3 36:46
3. tekma pic Mitja Omerzel SU 9,7,-6,-8,6 3:2 47:44
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš II
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec -9,-5,-5 0:3 19:33
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Nejc Novak Logatec -11,3,10,8 3:1 45:34
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Gorica
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,4,-9,-3 1:3 29:37
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica 9,6,10 3:0 34:25
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -9,-8,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 4,-6,-4,-7 1:3 28:37
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -9,-9,-7 0:3 25:33
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log -5,-10,-2 0:3 17:34
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-8,-4 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves -6,8,-6,-4 1:3 27:41
Top, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-5,7,-6 1:3 27:40
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,8,-9,9,-9 2:3 49:50
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 10,-1,-10,-8 1:3 31:44
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log 9,11,8 3:0 35:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 13,10,9 3:0 38:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 3,8,4 3:0 33:15
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
5. tekma pic Andrej Godec Muta -7,-9,-11 0:3 27:35
1. tekma pic Boštjan Kraser Muta -4,5,9,-7,-5 2:3 38:47
16.10.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš III : Prebold
5. tekma pic Bojan Maselj Prebold -6,11,-7,-9 1:3 35:44
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 7,3,9 3:0 33:19
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -4,-9,-5 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 5,10,7 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 8,6,-7,-8,-8 2:3 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Kavčič Škl 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Valdi Palčič Arr 2,10,8 3:0 34:20
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-11,-9 0:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 7,-6,-10,11,-9 2:3 49:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -11,-6,12,-6 1:3 37:47
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Filip Kolle Ves 10,-7,10,-3,9 3:2 45:51
Top, 6. krog pic Jaka Strohsack PPR 8,5,7 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta -9,-5,-4 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 9,3,-10,9 3:1 43:33
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -6,-5,-9 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 7,-9,6,5 3:1 42:29
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men 9,9,-5,-10,11 3:2 50:52
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,-9,8,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 5,-8,7,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 6,4,5 3:0 33:15
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Domen Zupančič Krka II 7,-4,-7,-7 1:3 29:40
1. tekma pic Aljaž Božič Krka II -3,-10,-5 0:3 18:34
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Cornilleau Mengeš II
1. tekma pic Andrej Puljak Metlika -13,-8,8,6,7 3:2 54:47
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -5,8,-9,3,-7 2:3 43:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 8,7,-6,7 3:1 39:33
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 6,7,4 3:0 33:17
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš II
7. tekma pic Matjaž Pinter Muta 10,-6,-5,-6 1:3 29:43
5. tekma pic Jan Kohn Muta 9,13,8 3:0 37:30
3. tekma pic Tim Mori Muta -7,-5,-8 0:3 20:33
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna -7,-5,6,-7 1:3 30:39
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,-5,9,-8 1:3 32:42
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Jože Urh Ves 5,8,3 3:0 33:16
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,8,-7,-8,10 3:2 49:46
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 9,-2,-1,-8 1:3 22:42
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR 9,10,-3,8 3:1 37:38
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -7,11,-7,6,8 3:2 49:47
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,10,-9,-11 1:3 35:45
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men 5,-5,-9,-10 1:3 35:39
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves 5,3,-9,-9,9 3:2 51:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -10,4,7,-7,-8 2:3 47:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-9,-6 0:3 21:33
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 7,-1,3,6 3:1 34:27
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš II : Maribor
5. tekma pic Danilo Piljak Maribor -7,-6,-5 0:3 18:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -8,-9,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 11,6,3 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 7,-9,-9,7,6 3:2 51:42
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Gorica
3. tekma pic Tim Pangos Gorica 5,6,1 3:0 33:12
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -11,-2,-7 0:3 20:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 14,-7,7,8 3:1 45:40
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-6,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -4,-8,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Markič Men 10,2,8 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 8,3,4 3:0 33:15
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -5,-6,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves 9,-11,6,4 3:1 44:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-2,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Ošlak Muta 9,9,-9,7 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič K-S -9,9,9,15 3:1 48:44
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-7,9,7,5 3:2 46:43
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 11,-5,-6,-8 1:3 32:44
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Mengeš II
4. tekma pic Damjan Zelko kema -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Rok Smodiš kema 8,10,7 3:0 34:25
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš II : Gorica
7. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica 7,5,6 3:0 33:18
4. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,7,7 3:0 33:21
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,7,-7,5 3:1 40:29
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -8,-3,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 5,8,-10,-9,5 3:2 52:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 8,5,10 3:0 34:23
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel Krka -7,-4,10,-16 1:3 39:50
Finalni del, osmina finala pic Martin Kocjančič Arr 5,8,-8,3 3:1 41:27
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -4,-9,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -4,-7,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Česen Log 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,15,-14,-8,9 3:2 61:58
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int 3,6,8 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Patrik Videc Tem -8,8,6,8 3:1 41:33
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,7,-9,-8 1:3 35:40
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 7,8,-8,1 3:1 41:27
Top, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj 7,9,8 3:0 33:24
Top, 2. krog pic Tilen Šalja Men 13,6,-12,-9,9 3:2 58:53
Top, 1. krog pic Matej Prezelj Men 6,8,6 3:0 33:20
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,-3,4,-9,-6 2:3 40:45
1. tekma pic Jože Urh Vesna 9,-12,-10,-6 1:3 39:46
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
1. tekma pic Tim Mori Muta 10,-4,-7,5,-10 2:3 44:49
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,8,-7,-6 1:3 30:41
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
8. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -4,-5,-2 0:3 11:33
6. tekma pic Nejc Novak Logatec 7,10,6 3:0 34:23
3. tekma pic Deni Kožul Logatec -5,-8,-7 0:3 20:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -5,10,-9,-5 1:3 31:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -8,6,6,10 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc Trb 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad 7,5,5 3:0 33:17
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Bokal Škl 7,-7,9,5 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Černe K-S -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log -2,-3,-8 0:3 13:33
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Ilirija
3. tekma pic Gregor Pajazetovič Ilirija 1,2,2 3:0 33:5
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Sobota : Mengeš
2. tekma pic Samo Novina Sobota 2,6,9 3:0 33:17
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
2. tekma pic Žiga Česen Logatec 9,3,2 3:0 33:14
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-5,13,-8,15 3:2 56:59
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo -8,5,5,10 3:1 42:31
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : B2
3. tekma pic Klemen Belehar B2 10,12,-3,5 3:1 40:38
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Škl 10,6,5 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Rok Trtnik Ves -6,9,-10,-7 1:3 34:43
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves 9,6,-8,-2,-1 2:3 33:48
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr 7,-3,9,4 3:1 36:31
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -8,3,6,10 3:1 42:30
Top, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-6,-6 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-4,8,7,8 3:2 42:45
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,8,-12,-5 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic David Filipovič Oli -7,10,-9,-7 1:3 35:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -2,-8,-8 0:3 18:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -8,-6,6,8,-7 2:3 43:47
Finalni del, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -6,8,8,5 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,6,-7,8 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 11,4,4 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 6,-4,9,-10,10 3:2 48:48
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR 6,-10,8,6 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -8,7,-5,-10 1:3 34:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -1,-6,9,-7 1:3 25:42
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves -9,-8,12,7,-9 2:3 51:52
Finalni del, 1. krog pic Peter Topič Men -8,4,-8,6,8 3:2 49:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,4,7,10 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema 6,7,4 3:0 33:17
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int 9,-4,9,5 3:1 37:34
Top, 6. krog pic Klemen Belehar B2 5,6,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,5,-8,-7 1:3 34:38
Top, 4. krog pic Marko Avberšek Tem -8,-7,8,-4 1:3 30:41
Top, 3. krog pic Jan Ošlak Int -9,8,-7,10,8 3:2 50:48
Top, 2. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 10,9,6 3:0 34:25
Top, 1. krog pic Rok Hribar Men 8,8,8 3:0 33:24
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-3,-4 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 9,-11,7,6 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Golob Tem 6,-6,-7,5,-8 2:3 43:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 3,5,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tedja Šabanov K-S 5,2,-10,10 3:1 44:29
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-8,-8,-6 1:3 33:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -14,-1,7,-6 1:3 32:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int 5,4,-7,-9,6 3:2 49:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Rad 11,7,5 3:0 35:23
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Mengeš II : Arrigoni
5. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-6,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-2,-7 0:3 15:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Tempo : Mengeš II
4. tekma pic Martin Golob Tempo -5,-3,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Marko Avberšek Tempo 11,-2,-3,8,4 3:2 40:45
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,10,4 3:0 34:22
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 8,-2,8,6 3:1 35:33
2. tekma pic Jan Ošlak Fužinar Inter Diskont -6,8,6,9 3:1 39:34
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -11,9,7,5 3:1 44:34
Top, 6. krog pic Jan Ošlak Int 9,-9,-9,6,5 3:2 51:42
Top, 5. krog pic Sašo Malovič Ptuj 6,-10,-5,6,5 3:2 48:40
Top, 4. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 9,10,-8,10 3:1 43:40
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -8,-3,-5 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Jože Urh Ves 9,-10,11,-5,7 3:2 50:50
Top, 1. krog pic Peter Topič Men 7,-4,5,5 3:1 37:28
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,-4,9,-4,-4 2:3 34:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 6,8,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vardjan K-S 5,7,5 3:0 33:17
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 10,-4,-10,-6 1:3 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-5,8,-7 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Ošlak Muta 9,1,7 3:0 33:17
Skupaj: 54,00 % 108:92 391:356 6814:6769
Preskoči na orodno vrstico