NTZS

Kim Fink
pic
Podatki o igralki
Id 374
Št. tekmovalne izkaznice 114/10/11
Starost 16 let (letnik 2001)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 09.12.2017 30 24 170 170
članice do 21 let 03.12.2017 26 24 70 70
članice 17.12.2017 63 57 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 4:0 12:0
pic Ana Bartolovič 1:0 3:0
pic Lara Belaj 2:0 6:0
pic Nika Belaj 7:3 27:16
pic Alja Benčina 2:1 6:5
pic Anja Bezjak 1:1 4:3
pic Anja Bolte 0:1 1:3
pic Nuša Bolte 1:11 9:35
pic Daniela Butkovska Tomanič 9:5 32:19
pic Tina Cafuta 1:0 3:0
pic Kristy Černe 1:0 3:0
pic Tjaša Dervarič 2:0 6:0
pic Manca Fajmut 0:2 0:6
pic Tijana Gačič 1:0 3:0
pic Eva Gojkovič 3:0 9:1
pic Katja Gutnik 0:1 0:3
pic Blažka Harkai 1:0 0:0
pic Maša Harkai 3:0 9:1
pic Anamarija Horvat 2:0 6:2
pic Lea Kadiš 4:1 12:6
pic Nuša Kadiš 1:0 3:0
pic Aneja Karlek 1:0 3:0
pic Kristina Kete 4:0 12:0
pic Nuša Klaut 3:0 9:1
pic Gaja Kobetič 1:0 3:1
pic Nika Kobetič 5:4 21:17
pic Tara Kobetič 1:6 7:20
pic Vita Kobetič 2:2 8:10
pic Mojca Kohn 1:0 3:0
pic Lara Kompara 2:0 6:0
pic Ana Kovačec 7:1 23:8
pic Sara Kozamernik 2:0 6:0
pic Katja Krajnc 0:6 3:18
pic Daša Letnar 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 1:0 3:0
pic Rebeka Lukič 0:2 2:6
pic Maja Magister 1:0 3:0
pic Ana Malavašič 1:0 3:1
pic Staša Matis 0:1 1:3
pic Gaja Mavri 2:9 12:28
pic Maša Mekiš 2:1 6:3
pic Pija Mihevc 2:4 9:15
pic Tjaša Mihevc 0:8 2:24
pic Tina Mozetič 3:7 15:26
pic Nika Naglič 1:3 4:11
pic Vesna Najdič Andrin 0:1 2:3
pic Tjaša Novak 8:2 26:13
pic Ema Oderlap 2:0 6:0
pic Kaja Okorn 2:4 8:16
pic Lara Opeka 1:13 14:40
pic Manca Paljk 3:0 9:1
pic Gaja Paradiž 1:0 3:1
pic Lea Paulin 0:4 4:12
pic Tamara Pavčnik 0:3 0:9
pic Zala Reich 1:0 3:0
pic Ana Ristevski 1:0 3:0
pic Hana Rožmanec 4:0 12:0
pic Tajda Šabanov 6:1 20:7
pic Kiara Šegula 1:0 3:0
pic Anina Selak 3:1 11:4
pic Simona Soldat 1:1 5:5
pic Mia Stajnko 2:0 6:0
pic Živa Staniša 4:3 18:13
pic Katrina Lydia Sterchi 0:2 2:6
pic Katarina Stražar 0:11 6:33
pic Sara Stražar 2:0 6:1
pic Nina Štular 3:0 9:4
pic Tjaša Supanič 0:1 1:3
pic Ana Tofant 0:10 0:30
pic Kaja Tomasino Rozman 2:0 6:0
pic Nuša Tomis 3:1 9:4
pic Špela Trelec 1:5 9:15
pic Ina Unger 6:1 20:10
pic Iva Unger 2:0 6:0
pic Danijela Urh 2:0 6:0
pic Melita Verhnjak 0:1 0:3
pic Nika Veronik 0:4 2:12
pic Zala Veronik 1:5 3:15
pic Taja Vidmar 4:1 13:6
pic Iris Vidovšek Galer 4:0 12:1
pic Nuša Vogrinčič 5:4 18:18
pic Aleksandra Vovk 1:8 6:25
pic Ivana Zera 0:2 2:6
Skupaj: 165:169 610:608
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Arrigoni mladinci
2016/2017 NTK Arrigoni mladinci
2015/2016 NTK Arrigoni kadeti
2014/2015 NTK Arrigoni kadeti
2013/2014 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2012/2013 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 30. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 31. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 29. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
13. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
17. - 28. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
19. - 33. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
13. - 18. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
15. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 14. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
21. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
17. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 22. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
23. - 43. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
8. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
23. - 41. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
23. - 42. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
22. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
23. - 41. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 22. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 36. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 50 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 26.03.2017 pic Lara Opeka Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Martin Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Luka Breznik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
2. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Martin Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Matej Germek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 08.03.2015 pic Rebeka Lukič Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Tim Pavli X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Matej Germek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
2. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Lea Paulin Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 15 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S 4,-8,-7,-11 1:3 37:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Mihevc Log -9,-4,10,-4 1:3 29:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,-9,-9,-9 1:3 38:39
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -7,-5,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kobetič Men -6,-9,-11 0:3 26:35
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Tina Mozetič Letrika -4,-8,7,6,-11 2:3 45:48
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -7,-8,-5 0:3 20:33
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -4,-2,-6 0:3 12:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Nika Naglič Muta 3,-9,3,-8,8 3:2 50:36
2. tekma pic Živa Staniša Muta 9,-8,5,-5,-8 2:3 43:47
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Vesna
1. tekma pic Anina Selak Vesna 6,8,8 3:0 33:22
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -2,-9,7,-8 1:3 30:40
11.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 14. krog - Arrigoni : Vesna
9. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -4,2,-4,-9 1:3 28:35
5. tekma pic Ivana Zera Vesna 9,-2,-7,-8 1:3 28:42
1. tekma pic Špela Trelec Vesna -8,-7,3,-6 1:3 32:36
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Malavašič Ves 7,-5,10,11 3:1 41:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tamara Pavčnik Hra -8,-2,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Let -2,-5,-8 0:3 15:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
5. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -4,-9,8,8,9 3:2 46:47
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce -5,7,5,11 3:1 40:34
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna 4,7,8 3:0 33:19
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Ptuj : Arrigoni
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -10,-9,-8 0:3 27:34
2. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 6,-1,-4,9,-8 2:3 35:48
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Gaja Mavri Letrika -6,-9,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Tina Mozetič Letrika -2,-10,5,-8 1:3 31:39
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -7,-3,-9 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Nika Kobetič Men -5,6,9,-10,7 3:2 48:45
Top, 5. krog pic Ina Unger Cir 7,-7,9,8 3:1 40:35
Top, 4. krog pic Nika Belaj Cir -8,-6,3,8,-6 2:3 42:44
Top, 3. krog pic Kristina Kete Pres 11,5,9 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Špela Trelec Ves -4,-6,-2 0:3 12:33
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -2,8,-6,-4 1:3 23:41
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Simona Soldat LJ 7,-14,6,-11,10 3:2 59:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes -8,-7,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -9,-4,-5 0:3 18:33
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Mihevc Log -7,-10,-3 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Kobetič Men -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anina Selak Ves 4,7,11 3:0 35:22
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Ana Kovačec Kema 9,-7,10,7 3:1 41:37
3. tekma pic Staša Matis Kema -9,6,-10,-9 1:3 39:40
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Ana Tofant Men -7,-4,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Let -7,-8,10,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S 10,7,8 3:0 34:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kobetič Men 5,-10,-7,9,10 3:2 51:47
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let -6,-7,10,-8 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Jes 11,-8,-7,-16 1:3 44:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Rebeka Lukič Pres 7,-5,-7,3,-6 2:3 40:43
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S 7,11,-10,-14,-5 2:3 53:57
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 6,6,3 3:0 33:15
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Cir -10,-9,9,5,-7 2:3 48:48
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let -6,7,-9,-4 1:3 30:40
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tjaša Novak Kri 8,-10,6,8 3:1 43:34
Top, 6. krog pic Ana Kovačec Kema -8,9,7,-1,10 3:2 43:48
Top, 5. krog pic Ina Unger Cir 10,-9,-5,7,-3 2:3 40:50
Top, 4. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 7,-9,10,-12,-9 2:3 53:53
Top, 3. krog pic Manca Paljk Arr 7,9,4 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Nika Belaj Cir 7,7,-4,13 3:1 41:38
Top, 1. krog pic Minea Ljuca Arr 7,9,9 3:0 33:25
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -7,-10,9,-6 1:3 34:43
Top, 6. krog pic Živa Staniša Muta 9,8,-6,-8,-10 2:3 46:51
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 9,4,-11,-10,8 3:2 54:46
Top, 4. krog pic Nika Kobetič Men 13,8,6 3:0 37:27
Top, 3. krog pic Špela Trelec Ves -6,11,8,-3,-7 2:3 40:52
Top, 2. krog pic Nuša Bolte Kri -8,9,8,-4,13 3:2 49:52
Top, 1. krog pic Kaja Okorn Log -7,-9,-9 0:3 25:33
14.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 2. krog - Muta : Arrigoni
6. tekma pic Zala Veronik Muta -0,-3,-6 0:3 9:33
2. tekma pic Melita Verhnjak Muta -7,-6,-5 0:3 18:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -12,8,-11,9,-7 2:3 52:55
Finalni del, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tamara Pavčnik Hra -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Dervarič Sob 04,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristina Kete Pres 7,2,4 3:0 33:13
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men 4,6,-4,-3,-5 2:3 34:43
Finalni del, 1. krog pic Ana Kovačec Kema 6,11,9 3:0 35:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir 5,-11,9,-5,-8 2:3 46:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men -7,8,6,8 3:1 40:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Daša Letnar Pres 2,5,10 3:0 34:17
26.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 13. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -3,-2,-8 0:3 13:33
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 9,-11,1,8 3:1 44:31
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -10,-9,7,11,7 3:2 54:48
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-5,-8 0:3 21:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
9. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -8,7,8,-12,-5 2:3 47:51
6. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -6,6,-8,5,8 3:2 47:41
2. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -3,-8,-9 0:3 20:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Sobota : Arrigoni
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -9,4,2,-7,7 3:2 49:35
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -4,12,-11,9,8 3:2 51:53
1. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 3,3,4 3:0 33:10
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : kema
6. tekma pic Blažka Harkai kema wo 0:0 0:0
3. tekma pic Ana Kovačec kema -7,4,-10,3,-10 2:3 49:42
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Letrika : Arrigoni
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika 6,9,8 3:0 33:23
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -7,-3,-7 0:3 17:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Arrigoni
6. tekma pic Pija Mihevc Logatec -7,-4,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec 9,-4,-7,-9 1:3 31:42
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : kema
5. tekma pic Nuša Vogrinčič kema -7,10,6,-9,5 3:2 50:43
1. tekma pic Maša Harkai kema 6,10,2 3:0 34:18
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Muta : Arrigoni
2. tekma pic Gaja Paradiž Muta 8,-8,6,6 3:1 41:31
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men 10,9,-4,-6,-10 2:3 43:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -7,6,-5,-6 1:3 29:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 2,4,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Danijela Urh Ves 9,13,8 3:0 37:30
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Let 8,-8,-7,13,-9,-11 2:4 61:67
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Tofant Men -6,-10,-4 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Ristevski Ves 8,7,7 3:0 33:22
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce 8,-9,7,3 3:1 42:29
1. tekma pic Nika Belaj Cirkovce 6,-8,9,-7,10 3:2 49:47
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Arrigoni
2. tekma pic Ana Kovačec kema 8,7,-9,2 3:1 42:28
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 5,14,5 3:0 38:24
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,-9,3,6,-5 2:3 45:42
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Ptuj : Arrigoni
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -7,-5,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Kiara Šegula Ptuj 6,5,3 3:0 33:14
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika -10,-4,3,-7 1:3 32:37
1. tekma pic Taja Vidmar Letrika 2,9,-12,7 3:1 45:32
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Preserje : Arrigoni
5. tekma pic Ana Bartolovič Preserje 3,2,2 3:0 33:7
3. tekma pic Aneja Karlek Preserje 02,1 3:0 33:3
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,6,1 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Cirkovce
5. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -11,9,-8,11,6 3:2 54:50
1. tekma pic Ina Unger Cirkovce -13,12,8,-10,4 3:2 59:51
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 4,7,1 3:0 33:12
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Maša Harkai Kema -9,5,5,11 3:1 44:32
Top, 6. krog pic Alja Benčina K-S 8,4,-3,-9,9 3:2 45:43
Top, 5. krog pic Lea Kadiš Int -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 4. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -8,-8,-6 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Živa Staniša Muta 6,4,-7,1 3:1 40:22
Top, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 1,4,14 3:0 38:19
Top, 1. krog pic Špela Trelec Ves 9,-10,7,-6,-6 2:3 44:50
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -11,7,4,-7,12 3:2 54:47
Top, 6. krog pic Lara Opeka K-S -8,9,-9,9,-6 2:3 45:51
Top, 5. krog pic Taja Vidmar Let 2,8,8 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Tjaša Novak Kri 9,-10,9,10 3:1 44:40
Top, 3. krog pic Nika Kobetič Men 4,-8,-8,7,-10 2:3 48:45
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men -4,-5,8,-5 1:3 25:41
Top, 1. krog pic Lea Paulin Arr -2,-7,-8 0:3 17:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Let -8,-10,-8 0:3 26:34
Finalni del, 1. krog pic Nika Kobetič Men 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 9,0,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -9,11,-11,-9 1:3 42:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Nina Štular Kri 2,-1,3,3 3:1 34:19
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 9,5,-8,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S -6,-5,10,7,-7 2:3 41:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta 4,1,8 3:0 33:13
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Vita Kobetič Men 4,-6,-8,7,-8 2:3 44:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 6,-10,8,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Oderlap Muta 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Cir 4,6,6 3:0 33:16
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, osmina finala pic Lea Kadiš Int 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Živa Staniša Muta 8,8,6 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Tjaša Novak Kri 8,-10,5,7 3:1 43:32
Top, 4. krog pic Taja Vidmar Let -8,4,-10,-11 1:3 40:40
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,9,7 3:0 33:25
Top, 2. krog pic Lea Kadiš Int 10,9,8 3:0 34:27
Top, 1. krog pic Manca Paljk Arr 4,6,8 3:0 33:18
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Alja Benčina K-S 1,9,9 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Nuša Tomis Muta 8,9,7 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S 3,-6,7,8 3:1 39:29
Top, 4. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,8,4 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Nina Štular Kri -2,2,5,4 3:1 35:22
Top, 2. krog pic Anja Bolte Kri -7,6,-9,-7 1:3 34:39
Top, 1. krog pic Tina Mozetič Let -11,6,7,8 3:1 44:34
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Inter Diskont
3. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -7,-5,-9 0:3 21:33
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont -8,-4,-6 0:3 18:33
3. tekma pic Nika Veronik Inter Diskont 7,-7,8,-3,-7 2:3 39:48
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 10,-12,-7,13,-9 2:3 55:59
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak Kri 8,17,6 3:0 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob 2,4,2 3:0 33:8
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Nuša Bolte Kri -7,6,-8,-9 1:3 35:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 1,1,8 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Tofant Men -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Tomis Muta -5,2,10,9 3:1 39:32
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -9,-7,-4 0:3 20:33
5. tekma pic Tara Kobetič Mengeš -6,-8,8,-6 1:3 31:41
3. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 8,-10,9,8 3:1 43:37
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
9. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj 3,-6,7,2 3:1 39:23
5. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -7,-9,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,9,-5,7 3:1 38:32
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Arrigoni
9. tekma pic Kaja Tomasino Rozman Križe 6,3,5 3:0 33:14
6. tekma pic Tjaša Novak Križe 7,-7,-10,-11 1:3 39:43
2. tekma pic Nuša Bolte Križe -7,-8,9,-4 1:3 30:42
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Letrika
8. tekma pic Taja Vidmar Letrika -6,10,9,-7,7 3:2 47:48
6. tekma pic Lara Kompara Letrika 2,17,5 3:0 41:24
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika -5,-8,-2 0:3 15:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Arrigoni
8. tekma pic Pija Mihevc Logatec 6,-2,-6,-2 1:3 21:39
4. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec 6,-9,-8,-9 1:3 37:39
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 3,3,7 3:0 33:13
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic Katarina Stražar Mengeš 10,-8,-5,7,-5 2:3 41:50
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -4,-7,-8 0:3 19:33
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -2,-2,8,-5 1:3 20:41
1. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec 10,-8,-3,-8 1:3 31:43
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Ptuj
5. tekma pic Anja Bezjak Ptuj 7,7,9 3:0 33:23
1. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -6,-7,-5 0:3 18:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -7,-2,-11 0:3 20:35
2. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-3,-2 0:3 10:33
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Muta : Arrigoni
6. tekma pic Nuša Tomis Muta 7,5,8 3:0 33:20
2. tekma pic Nika Naglič Muta -11,-12,-10 0:3 33:39
08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Ana Tofant Men -8,-1,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Kozamernik K-S 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -8,7,-7,9,9 3:2 48:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tamara Pavčnik Hra -6,-4,-2 0:3 12:33
07.03.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont -2,-7,-1 0:3 10:33
2. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -6,-6,-3 0:3 15:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -3,-4,-8 0:3 15:33
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 3,9,5 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Eva Gojkovič Ptuj 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Iva Unger Cir 9,3,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Stražar Men 0,8,-8,8 3:1 41:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta -10,6,5,9 3:1 43:32
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 11. krog - Logatec I : Arrigoni
9. tekma pic Kaja Okorn Logatec I -4,5,-14,7,13 3:2 55:52
6. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec I -2,-2,-8 0:3 12:33
2. tekma pic Katja Gutnik Logatec I -10,-6,-6 0:3 22:34
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Cir 2,8,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR -8,8,9,-6,-8 2:3 44:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Anja Bezjak Ptuj -4,6,-9,-2 1:3 26:39
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Rebeka Lukič Vesna -6,-4,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Ivana Zera Vesna -3,9,-9,-8 1:3 31:42
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Živa Staniša Muta 5,9,-9,-10,-8 2:3 49:48
1. tekma pic Mojca Kohn Muta 7,3,5 3:0 33:15
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Mia Stajnko Vesna 3,2,3 3:0 33:8
3. tekma pic Danijela Urh Vesna 5,3,0 3:0 33:8
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Križe
5. tekma pic Nuša Bolte Križe -3,-6,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Nina Štular Križe -8,13,-8,7,8 3:2 53:50
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Arrigoni
6. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec -7,-3,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,-11,-5 0:3 23:35
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -9,-2,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -7,-2,-16 0:3 25:40
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan -3,-7,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Sara Kozamernik Kajuh-Slovan 3,2,3 3:0 33:8
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Nuša Bolte Kri -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 6. krog pic Aleksandra Vovk Log -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 4. krog pic Pija Mihevc Log -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 2. krog pic Lara Opeka K-S -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 1. krog pic Lea Paulin Arr -0,-0,-0 0:3 0:33
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Arrigoni : Inter Diskont
6. tekma pic Nika Veronik Inter Diskont -7,-9,-1 0:3 17:33
3. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont 9,7,7 3:0 33:23
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Tofant Men -6,-1,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Muta -5,8,5,-11,7 3:2 49:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 4,-8,2,-5,-9 2:3 44:39
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S -11,-8,-9 0:3 28:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let -8,7,6,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 8,7,2 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Oderlap Muta 1,8,8 3:0 33:17
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Reich Mb - ZM 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Okorn Log -11,5,-8,-9 1:3 39:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Let 8,8,-10,8 3:1 43:36
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Bolte Kri -5,-8,-4 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Pija Mihevc Log 11,-6,9,2 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S 6,14,8 3:0 38:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 9,7,-10,3 3:1 43:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Stražar Men 7,3,7 3:0 33:17
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -9,-7,6,-1 1:3 28:39
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 6,7,-6,4 3:1 39:28
Finalni del, osmina finala pic Nika Naglič Muta -7,-7,-7 0:3 21:33
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Nika Kobetič Men -6,6,10,-6,10 3:2 47:48
Top, 6. krog pic Lara Opeka K-S 15,-6,-9,-10 1:3 42:49
Top, 5. krog pic Tara Kobetič Men -5,-7,-14 0:3 26:38
Top, 4. krog pic Katarina Stražar Men -5,-5,-6 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Lea Paulin Arr -7,6,-5,9,-6 2:3 40:48
Top, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 11,8,3 3:0 35:22
Top, 1. krog pic Manca Paljk Arr 12,6,-9,8 3:1 45:37
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Tjaša Novak Kri -3,8,4,8 3:1 36:31
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 7,-9,6,5 3:1 42:29
Top, 5. krog pic Taja Vidmar Let 6,3,2 3:0 33:11
Top, 4. krog pic Tajda Šabanov K-S 5,9,-6,9 3:1 39:34
Top, 3. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 1,6,7 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Tara Kobetič Men -8,-12,-6 0:3 26:36
Top, 1. krog pic Tina Mozetič Let 10,4,-4,-8,6 3:2 46:42
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Log -3,-9,-5 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Novak Kri 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Pija Mihevc Log 8,-7,-9,7,-9 2:3 47:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Magister Trb 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Iva Unger Cir 10,4,5 3:0 34:19
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Harkai Ptuj 5,6,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Mavri Let 7,-8,-8,11,-10 2:3 50:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log -6,-9,-9 0:3 24:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 8,8,-10,-9,-9 2:3 50:50
Finalni del, osmina finala pic Brina Adamek K-S 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Krka -8,6,7,6 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta 4,1,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S 3,2,1 3:0 33:6
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Kri -6,-9,7,8,-6 2:3 43:48
Finalni del, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandra Vovk Log -8,-9,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristy Černe Gor 2,2,7 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -9,7,1,6 3:1 42:25
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Muta : Arrigoni
6. tekma pic Nuša Tomis Muta -8,-9,-8 0:3 25:33
2. tekma pic Nika Naglič Muta 9,-8,-6,-3 1:3 28:42
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -5,8,-5,-3 1:3 24:41
2. tekma pic Ana Tofant Mengeš -3,-8,-7 0:3 18:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Križe : Arrigoni
6. tekma pic Tjaša Novak Križe 5,8,-7,-7,8 3:2 47:43
2. tekma pic Nuša Bolte Križe -7,-5,4,-4 1:3 27:37
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Špela Trelec Vesna 8,10,11 3:0 36:29
1. tekma pic Anina Selak Vesna 4,2,-5,8 3:1 38:25
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec 7,-8,10,6 3:1 42:34
1. tekma pic Pija Mihevc Logatec -4,6,9,-7,6 3:2 44:43
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -7,-7,-3 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Cir 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men 2,-12,-8,8,2 3:2 53:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Tomasino Rozman Kri 4,4,3 3:0 33:11
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Arrigoni : Preserje
3. tekma pic Kristina Kete Preserje 5,8,7 3:0 33:20
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Nuša Klaut Letrika 8,5,7 3:0 33:20
3. tekma pic Gaja Mavri Letrika -7,-5,-8 0:3 20:33
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Tara Kobetič Men 9,-10,-5,-7 1:3 33:43
Top, 6. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 7,5,6 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Tjaša Novak Kri 5,10,-6,7 3:1 40:33
Top, 4. krog pic Brina Adamek K-S 3,6,7 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 4,-3,-7,-10 1:3 31:38
Top, 2. krog pic Lea Kadiš Int -7,5,5,-8,8 3:2 48:40
Top, 1. krog pic Anina Selak Ves -7,7,8,-3,-9 2:3 41:48
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -4,-8,5,-2 1:3 25:38
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Dervarič Sob 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta 3,8,4 3:0 33:15
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Tofant Men -1,-5,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM -7,-12,-9 0:3 28:36
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Let -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Špela Trelec Ves 9,-8,-7,-6 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log -5,-3,-4 0:3 12:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Tina Mozetič Let -10,-6,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Kri -4,-3,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta 9,5,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 4,5,4 3:0 33:13
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Let -12,10,-5,-7 1:3 36:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Mihevc Log -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte Kri -7,-7,-6 0:3 20:33
Skupaj: 49,40 % 165:169 610:608 10903:10823
Preskoči na orodno vrstico